لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 33 از 62 نخستنخست ... 2329303132333435363743 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 513 به 528 از 977

موضوع: مشاوره خرید گیتار الکتریک

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    75797
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    49 بار تشکر شده در 21 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با این گفته که „کره‌ای بهتر از چینی‌ و اندونزیایی” هست کاملا مخالفم. بهتون تو پ. خ. گفتم اینجا هم گفتم من هنوز یه سری از گیتار هام اون وره از هر جور گیتاری که فکر کنی‌ مارک و مدل معروف دارم، یا داشته ام. (نپرس چند تا گیتار دارم که اگه بگم سرت سوت می‌کشه!). الان هم یکی‌ از گیتار‌هایی‌ که آوردم Fender Startocaster هستش. میدونی‌ گیتاری که باهاش همیشه میزنم چیه؟ یه Epiphone Les Paul Standard چینی‌!!! با اینکه Gibson هم دارم، ولی‌ با این میزنم خودم. اگه هنوز به حرفهام ایتقاد نداری، شما بگو چه گیتاری رو میخوای صدا بگیری، من یه گیتار تو همون ردیف میارم (حالا همین Dean کره‌ای دوست شما با Dean چینی‌ من به عنوان مثال). میزنیمشون به یه آمپ با یه ولوم مشخص. خودت تفاوتشون رو ببین. در نتیجه هیچ وقت نگو چون مال اون کشوره، بهتره. بخدا اینطوری نیست امین جان.
    آخه گفتی گیتار چینیت رو تو آمریکا یا هر جا خارج از ایران گرفتی... در این صورت شاید آره... اما به نظرت گیتار های چینیی که مثلن جمهوری میاره, با اون گیتار چینیی که شما از خارج از کشور گرفتی یکیه ؟ من گیتار شما رو نمیدونم ولی بعید میدونم اینجا گیتار چین یا اندونزی بهتر از کره ای باشن... اگه باشن هم خیلی کم پیش میاد... وبگم که منم دقیق نمیدونم و فقط از خیلیا شنیدم... البطه این دو دوتا چارتای منه کم تجربست و شایدم سه سه تا نه تای شما که از من جلوتری درسته و من در اشتباهم

2. 3 کاربر برای این پست از M_amin_A تشکر کرده اند:

Hessam_7800gtx آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    51977
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    48
    157 بار تشکر شده در 48 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    13

سلام برادر من یدونه razor back 255 دارم که تقریبا شبیه سازیه که شما میخواین بگیرین ولی با پیکاپ emg 81 85 و یکم طراحی بدنش فرق داره
    این نمونه صداشه توی drop c
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بریجش از همه ی بریجای لایسنس بهتره شک نکن ولی به پای اورجینال نمیرسه :دی و تنها در حالتی که گیتارو از دسته ویبرو آویزون کنی کوک در میده . ساز بسیار خوب و فوقولعاده خوش صدایی هستش . با یا آمپ درست حسابی هیچ گیتاری به لاتی!! این ساز پیدا نمیکنی

4. 3 کاربر برای این پست از Hessam_7800gtx تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط M_amin_A [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آخه گفتی گیتار چینیت رو تو آمریکا یا هر جا خارج از ایران گرفتی... در این صورت شاید آره... اما به نظرت گیتار های چینیی که مثلن جمهوری میاره, با اون گیتار چینیی که شما از خارج از کشور گرفتی یکیه ؟ من گیتار شما رو نمیدونم ولی بعید میدونم اینجا گیتار چین یا اندونزی بهتر از کره ای باشن... اگه باشن هم خیلی کم پیش میاد... وبگم که منم دقیق نمیدونم و فقط از خیلیا شنیدم... البطه این دو دوتا چارتای منه کم تجربست و شایدم سه سه تا نه تای شما که از من جلوتری درسته و من در اشتباهم
    اتفاقا اشتباه نمیگی عزیزم. داری حرف خود من رو میزنی‌. گیتار‌هایی‌ که تو ایران میبینی‌، از نظر کیفیت اونقدر بالا نیستن (همه شون نه ها. هستن گیتارهای خوب و عالی‌) ولی‌ اون کره ای هم که میاد تو ایران مالی‌ نیست. در ثانی‌ از کجا معلوم که کره‌ای باشه؟ اینکه پشتش زده Made in Korea که سند نیست عزیز. یه چیزی برات بگم. حدود یه سال و نیم پیش میخواستم بزنم تو کار افتتاح یه سایت فروش گیتار اینترنتی. افتادم تو نت بدنبال عمده فروش ها. ببینم چه مدارکی نیاز دارن تا لیست قیمت بدن (اصولا اینجوری نیست که قیمت عمده فروشی رو „جار” بزنن. باید شرکتت ثبت شده باشه). دو سه تا سایت چینی‌ پیدا کردم که گیتارهایی مثل Gibson و Fender و Dean و غیره رو حتی باس های Rickenbacker رو قیمت‌های عمده فروشی شون رو زدن. تو این گیتار‌ها Gibson ۲۵۰۰ دلاری رو واسه تعداد ۳۰ تا به بالا زده بود دونه‌ای ۵۰۰ دلار!!! اون‌وقت جالبش اینجا بود که روش زده بود Made In U. S. A!!! یا مثلا باس Rickenbacker رو که حداقل ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار قیمتشه رو زده بود ۸۰۰ دلار و دوباره، Made In U. S. A!!! خوب همین‌ها وارد ایران میشه دیگه!!!.

اینم در مورد تقلبهایی که تو همین ایران میشه. یه باس Aria طرح Rickenbacker تو ایران بود که من سالهای ۱۳۶۰ - ۱۳۶۱ از هروس خدا بیامرز خریدمش فکر کنم ۱۰۰۰ تومن!!! دو سال بعدش یه بابایی که الان تو دنیای واردات و فروش گیتار تو ایران، اسمش رو تریلی هم نمیکشه، ازم خریدش ۵۰۰۰ تومن!!! این گذشت تا بعد از سربازیم سال ۱۳۶۸ - ۶۹ بود که یکی‌ اومد بهم گفت یه باس Rickenbacker هست اگه میخوای بیا ببینش. رفتم دیدم همون گیتار خودمه (چون پشتش یه زدگی داشت که چون دست خودم ایجاد شده بود، دقیقا میدونستم کجاست و حتی یادم بود چه جوری اتفاق افتاده!!!) ورداشتن نوشته‌اش رو عوض کردن Aria ی ژاپنی، شد Rickenbacker آمریکایی‌!!! قیمت؟ اون سال ۲۵۰ هزار تومن!!! گفتم گیتار مال کی‌ هست گفت فلانی. همونی که گیتار رو از من خریده بود ۵۰۰۰ تومن. ‌ ای بابا، داستان انقده زیاده که چی‌ بگم.
    ویرایش توسط FMETAL : Wednesday 17 July 2013 در ساعت 10:09 PM
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

6. 7 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    75797
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اتفاقا اشتباه نمیگی عزیزم. داری حرف خود من رو میزنی‌. گیتار‌هایی‌ که تو ایران میبینی‌، از نظر کیفیت اونقدر بالا نیستن (همه شون نه ها. هستن گیتارهای خوب و عالی‌) ولی‌ اون کره اویی هم که میاد تو ایران مالی‌ نیست. در ثانی‌ از کجا معلوم که کره‌ای باشه؟ اینکه پشتش زده Made in Korea که سند نیست عزیز. یه چیزی برات بگم. حدود یه سال و نیم پیش میخواستم بزنم تو کار افتتاح یه سایت فروش گیتار اینترنتی. افتادم تو نت بدنبال عمده فروش ها. ببینم چه مدارکی نیاز دارن تا لیست قیمت بدن (اصولا اینجوری نیست که قیمت عمده فروشی رو „جار” بزنن. باید شرکتت ثبت شده باشه). دو سه تا سایت چینی‌ پیدا کردم که گیتارهایی مثل Gibson و Fender و Dean و غیره رو حتی باس های Rickenbacker رو قیمت‌های عمده فروشی شون رو زدن. تو این گیتار‌ها Gibson ۲۵۰۰ دلاری رو واسه تعداد ۳۰ تا به بالا زده بود دونه‌ای ۵۰۰ دلار!!! اون‌وقت جالبش اینجا بود که روش زده بود Made In U. S. A!!! یا مثلا باس Rickenbacker رو که حداقل ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار قیمتشه رو زده بود ۸۰۰ دلار و دوباره، Made In U. S. A!!! خوب همین‌ها وارد ایران میشه دیگه!!!.

اینم در مورد تقلبهایی که تو همین ایران میشه. یه باس Aria طرح Rickenbacker تو ایران بود که من سالهای ۱۳۶۰ - ۱۳۶۱ از هروس خدا بیامرز خریدمش فکر کنم ۱۰۰۰ تومن!!! دو سال بعدش یه بابایی که الان تو دنیای واردات و فروش گیتار تو ایران، اسمش رو تریلی هم نمیکشه، ازم خریدش ۵۰۰۰ تومن!!! این گذشت تا بعد از سربازیم سال ۱۳۶۸ - ۶۹ بود که یکی‌ اومد بهم گفت یه باس Rickenbacker هست اگه میخوای بیا ببینش. رفتم دیدم همون گیتار خودمه (چون پشتش یه زدگی داشت که چون دست خودم ایجاد شده بود، دقیقا میدونستم کجاست و حتی یادم بود چه جوری اتفاق افتاده!!!) ورداشتن نوشته‌اش رو عوض کردن Aria ی ژاپنی، شد Rickenbacker آمریکایی‌!!! قیمت؟ اون سال ۲۵۰ هزار تومن!!! گفتم گیتار مال کی‌ هست گفت فلانی. همونی که گیتار رو از من خریده بود ۵۰۰۰ تومن. ‌ ای بابا، داستان انقده زیاده که چی‌ بگم.
    میدونم چی میگی اما دیگه ایرانه دیگه
    دیگه چاره ایم نیست... که من اگه بخوام به این چیزها فک کنم میرم خودمو میکشم... حرفهاتون صحیح... اما چاره ای هست ؟ فک کنم جوابتون منفی باشه... پس باید از همینی که هست استفاده کنم دیگه... اون DIMEBAG RAZORBACK DB FLOYD شما هم که با بودجه من جور نیست... پس همین کره ایه بهترین گزینست واسم دیگه...

8. 5 کاربر برای این پست از M_amin_A تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475
    690 بار تشکر شده در 240 پست

شبکه های اجتماعی من

Add siavash34 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 43/2
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    12

دوست عزیز فلویدرز طرح اریجینال ۳ تا مدل اصلی داره. یکی اش خود فلویدرز اریجینال ساخت شالر آلمانه . که فرض کنید خداست!
    بعدش فلیودرز ۱۰۰۰ یا همون فلویدرز اریجینال ساخت کره است که خیلی خوبه ویک پله بعد از مدل ساخت شالر قرار میگیره.
    بعدش فلوید رز اسپشیال هستش که کلا چیز به درد نخوریست. خصوصا در این محدوده قیمت (۱۰۰۰ دلار).
    ...
    یه سری هم فلویدرز لایسنس هستندژ لایسنس ها یا خیلی خوب هستند یا خیلی بد.
    خیلی خوب بریج های لایسنس کارخانه شالر آلمان (همون که فلیود اصلی رو میسازه) ، مدل های ادج پرو و ادج زیرو ساخت آیبانز و مدل های ساخت کمپانی معظم گوتو (ژاپن) هست.
    مدل های بد هم ساخت برخی کمپانی های سازنده گیتار مثل جکسون و غیره هستند که واسه مدل های پایین و متوسط خودشون نصب میکنند.
    پس یا اریجینال ساخت شالر، ۱۰۰۰ (تا ۵۰۰۰) ساخت کره، یا لایسنس های ساخت گوتو یا شالر یا آیبانز (پرو و زیرو) ، یا مدل های اصلی و اریجینال وینتیج و دوبل لاکینگ فندر و ویلکینسون و بیگزبی و وینتیج ترمولو آمریکایی پی آر اس .
    یا هیچ!

10. 6 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    75797
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash34 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز فلویدرز طرح اریجینال ۳ تا مدل اصلی داره. یکی اش خود فلویدرز اریجینال ساخت شالر آلمانه . که فرض کنید خداست!
    بعدش فلیودرز ۱۰۰۰ یا همون فلویدرز اریجینال ساخت کره است که خیلی خوبه ویک پله بعد از مدل ساخت شالر قرار میگیره.
    بعدش فلوید رز اسپشیال هستش که کلا چیز به درد نخوریست. خصوصا در این محدوده قیمت (۱۰۰۰ دلار).
    ...
    یه سری هم فلویدرز لایسنس هستندژ لایسنس ها یا خیلی خوب هستند یا خیلی بد.
    خیلی خوب بریج های لایسنس کارخانه شالر آلمان (همون که فلیود اصلی رو میسازه) ، مدل های ادج پرو و ادج زیرو ساخت آیبانز و مدل های ساخت کمپانی معظم گوتو (ژاپن) هست.
    مدل های بد هم ساخت برخی کمپانی های سازنده گیتار مثل جکسون و غیره هستند که واسه مدل های پایین و متوسط خودشون نصب میکنند.
    پس یا اریجینال ساخت شالر، ۱۰۰۰ (تا ۵۰۰۰) ساخت کره، یا لایسنس های ساخت گوتو یا شالر یا آیبانز (پرو و زیرو) ، یا مدل های اصلی و اریجینال وینتیج و دوبل لاکینگ فندر و ویلکینسون و بیگزبی و وینتیج ترمولو آمریکایی پی آر اس .
    یا هیچ!
    آقا ممنوناز راهنمایی های خوبت... فقط کاش ایراد Floyd Rose Special رو هم میگفتین

12. 5 کاربر برای این پست از M_amin_A تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط M_amin_A [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا ممنوناز راهنمایی های خوبت... فقط کاش ایراد Floyd Rose Special رو هم میگفتین
    دوست عزیز اگر مطلب هایی که عرض کردم با دقت بخونین کامل میگیرین مساله رو.

فلوید اسپشیال قیمت بسیار ارزان تری داره. (به دلیل استفاده از آلیاژ زینک و مواد ارزان و بی کیفیت دیگه). روزای اول هم مشکلی نداره. تقریبا یک ماه که ازش استفاده کنین مشکلاتش شروع میشه.
    اما در کل، اصل قضیه اینه که روی یک ساز ۱۰۰۰ دلاری فلوید اسپشیال نباید ارائه بدن. واسه ساز ۵۰۰ دلاری مشکلی نداره. اما وقتی ساز ۱۰۰۰ دلاری میخرین باید فلوید رز۱۰۰۰ ساخت کره داشته باشه. اگه ساز بالای ۱۵۰۰ دلار میخرین هم باید جنیون اریجینال فلویدرز ساخت کمپانی آلمانی شالر رو داشته باشه. (یا لایسنس های رده بالای ساخت شالر و گوتو).
    در نتیجه، از نظر من خرید ساز کره ای ۱۰۰۰ دلاری با فلوید اسپشیال کار درستی نیست.

14. 8 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

یکی‌ از کلماتی‌ که این چند وقته از زمان برگشتم به ایران شنیدم و تا حالا سه چار تا „شاخ” دو سه تا „دم” در آوردم، اصطلاح „گیتار خفن” بوده. به هر بدبختی بود، ته و توش رو درآوردم که یعنی‌ چی‌! اینکه چه گیتاری، با چه امکاناتی بخرید، بستگی کامل به „سبکی” که میخواهید یاد بگیرید و ادامه بدید داره. اینکه خرک گیتار چی‌ باشه و Fret هاش چند تا باشه، پیکاپ هاش چند تا و چه مارکی‌ باشه، Pickup Selector گیتار چند حالته باشه، وووو... تماما بر می‌گرده به سبک نوازنده. فرضا کسی‌ که میخواد بره دنبال سبکی مثل سبک Led Zeppelin, خرک Floyd Rose احتیاج نداره هیچ، صدایی هم که از گیتار با Floyd Rose میگیره اصلا شباهتی به صدای گیتار Jimmy Page که یه Gibson Les Paul هست نداره. این هنرمند باید دنبال یه گیتار با پیکاپ‌های Humbucking و خرک ثابت باشه. یا کسی‌ که میخواد سبک Progresive Rock نوع Pink Floyd رو دنبال کنه، باید یه گیتار با پیکاپ‌های Single و خرک Tremolo معمولی‌ (نه Floyd Rose) که از نظر Set شدن این‌ها با هم دیگه، صدایی شبیه Fender Stratocaster ازش در بیاد. با این تفاسیر، هرکدوم از این گیتار‌ها می‌تونن در جای خودشون „خفن” باشن نه اون گیتاری که نمیدونم ۱۲ پیکاپ داره و خرکش Floyd Rose ساخته شده از طلاست!

پس در موقع خرید گیتار دو چیز رو همیشه مد نظر بگیرین. یکی‌ اینکه مطمئن باشین که گیتاری که دارین می‌خرین (و تو این وانفسا کلی‌ باید پول بدین) ، گیتاری باشه که با سبک مورد علاقه تون در نوازندگی هم خوانی داشته باشه. و دوم اینکه „این گیتار نیست که از شما گیتاریست می‌سازه! این شمایید که از گیتار، گیتار میسازید”.

اگر زیادی حرف زدم معذرت میخوام.
    ویرایش توسط FMETAL : Friday 26 July 2013 در ساعت 07:15 PM
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

16. 12 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

vinx آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    75702
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    72
    87 بار تشکر شده در 47 پست

شبکه های اجتماعی من

Add vinx on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    12

با این وضعیت دزد بازار و کلاهبرداری ایران به نظر شما می ارزه من گیتار از سوئد تهیه کنم؟؟

18. 3 کاربر برای این پست از vinx تشکر کرده اند:

arash_gh آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32280
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    97
    310 بار تشکر شده در 85 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط vinx [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با این وضعیت دزد بازار و کلاهبرداری ایران به نظر شما می ارزه من گیتار از سوئد تهیه کنم؟؟
    اگر به دردسرش بیارزه چرا که نه.

20. 6 کاربر برای این پست از arash_gh تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط vinx [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خب، من داداشم سوئده و خیلی پیش اومده از اونجا خرید کنم.
    اما در کل قیمت های اروپا نسبت به بقیه دنیا خیلی بالاتره.
    به نظرم اگه چیزی میخواین بهتره از جاهای دیگه دنیا ، یا مثلا از سایت هایی مثل ایبی بخرن واستون بعد از سوئد واستون بفرستن یا بیارن.

22. 8 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

خوب دوست عزیز vinx، این بستگی به این داره که چه گیتاری میخوای اونجا بخری و بیاری اینجا. دو تا مثال براتون میزنم تا شاید یکمی روشن تر بشه قضیه.

اگر میخوای Ibanez بیاری. از اونجایی که اصل گیتار ژاپنیه و شما میخوای که ژاپنیش رو بخری، آوردنش میارزه که هیچ، بهترین کاره. ولی‌ اگه میخوای از اونجا Ibaenz ساخت اندونزی بیاری، باید مطمئن بشی‌ که گیتار „درجه یک” هست یا نه. اگر نیست، بهتره که همینجا بخری. کشوری مثل سوئد درسته که گیتاریست‌های خوبی‌ داره، ولی‌ این دلیل نمیشه که „گیتارهایی” که اونجا بفروش می‌رسه از استاندارد‌های بالایی برخوردار باشن. مگر اینکه „اصل” باشن. بیشتر گیتار‌های خوب دنیا هم بجز Ibanez (که در مالکیت ژاپنی هاست) و ESP (که ژاپنیه ولی‌ صاحب شرکت آمریکایی‌ها هستن) مابقی آمریکایی و کارخانه‌های اصلی‌‌شون هم در آمریکاست.

اگر میخوای Gibson, Fender, Dean, ESP, PRS, ... بیاری، قیمت اصلشون خیلی‌ بالاست و حتی از خرید گیتار در آمریکا و آوردنش به ایران گرون تر تمام میشه (چون شرکت وارد کننده سوئدی برای ورودشون به سوئد „گمرک” هم پرداخت میکنه). اگر میخوای که این نوع گیتار‌ها رو ساخت چین و اندونزی و از این دست بیاری، درجه یک هاش همه میره آمریکا (چون شرکت‌ها آمریکایی هستن و قانوناً „حق” ندارن که درجه دو و سه و چهار وارد آمریکا کنن) و درجه دو به پایینشون می‌رن جا‌های دیگه.

حالا چه گیتاری دوست داری که بخری وارد کنی‌؟
    Rockers Nation

24. 8 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    75797
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    آقایون کسی از برند ken lawrence اطلاعاتی نداره ؟ چند تا از گیتاراشو james hetfield تو بعضی اجراهاش استفاده کرده و خیلی هم گیتارای با حالین...

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

26. 4 کاربر برای این پست از M_amin_A تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

Ken Lawrence درواقع گیتار‌های دست ساز باس می‌سازه و از زمان سفارش یکسال طول می‌کشه که تحویلتون بدن! چون سالی‌ فقط ۲۰ تا ۲۵ گیتار باس می‌سازه. همونطور که عکس هاش رو گذاشتی‌، برای James Hetfield هم میسازه که در واقع با کمپانی ESP همکاری کرده و از روی ESP Explorer این کمپانی، این گیتارها رو برای James می‌سازه. در سردسته تغییراتی ایجاد کرده و روی دسته هم طرح‌های سفارشی Inlay میزنه.
    Rockers Nation

28. 8 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    75797
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

Ken Lawrence درواقع گیتار‌های دست ساز باس می‌سازه و از زمان سفارش یکسال طول می‌کشه که تحویلتون بدن! چون سالی‌ فقط ۲۰ تا ۲۵ گیتار باس می‌سازه. همونطور که عکس هاش رو گذاشتی‌، برای James Hetfield هم میسازه که در واقع با کمپانی ESP همکاری کرده و از روی ESP Explorer این کمپانی، این گیتارها رو برای James می‌سازه. در سردسته تغییراتی ایجاد کرده و روی دسته هم طرح‌های سفارشی Inlay میزنه.
    باز هم ممنون از شما fmetal عزیز...
    منم برم زنگ بزنم یه دونه سفارش بدم

30. 3 کاربر برای این پست از M_amin_A تشکر کرده اند:

shahrak آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    54848
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    8
    72 بار تشکر شده در 28 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

دوستان چند روز قبل به خدمت دوست خوبم[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز رسیدم و گیتار خوب و مهمتر اینکه با برند اصلی گرفتم نه از این ریمارکهای توی بازارو... که خودتون حتما بهتر میدونید. من کلا کم پست میدم اما هدف از این پست اول تشکر از ایشون بود و دوم اطلاع به شما دوستان خواستم این مطلب رو عنوان کنم که این تاپیک جهت کمک به دوستانی هست که قصد خرید گیتار الکتریک و 100 البته ساز اصل رو دارن. [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز همراه خودشون از امریکا سازهایی اوردن که اصل هستن کسانی که قصد خرید الکتریک دارین فرصت رو از دست ندین و با ایشون هماهنگ کنید این تبلیغ نیست چون نیازی بهش ندارن . فرصتیه برای خرید عالی و البته اشنایی با دوست گلم مخلصیم

32. 5 کاربر برای این پست از shahrak تشکر کرده اند:

صفحه 33 از 62 نخستنخست ... 2329303132333435363743 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)