لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 48 از 62 نخستنخست ... 3844454647484950515258 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 753 به 768 از 977

موضوع: مشاوره خرید گیتار الکتریک

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475
    690 بار تشکر شده در 240 پست

شبکه های اجتماعی من

Add siavash34 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 43/2
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Baghdadi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تشکر از پاسخ شما
    بین مدلهای LTD و Blackjack کدوم رو پیشنهاد میدید ؟ از لحاظ کیفیت ساخت ؟
    بلک جک رو پرسیدم حدود 4 قیمت دادن بهم نمیدونم میارزه یا نه
    یا یک ESP دست دوم بگیرم 4.5 اگه بخوام بودجه رو افزایش بدم ؟
    کلا گیج شدم اساسی
    ببین دوست عزیز این مسایل خیلی سلیقه ای هستن،
    اگر ای اس پی ژاپن دست دوم خیلی تمیز گیر آوردی که حتما بگیر. این از این.
    دوم اینکه ال تی دی و شکتر هر دو در یک کارخانه توی کره جنوبی (و جاهای دیگه) تولید میشن و مالکشون هم مالک کمپانی ای اس پی هستش. از نظر کیفیت (در مدل های هم قیمت) بسیار به هم شبیه هستن.
    باید ببینین کدوما به سلیقه تون بیشتر میخوره. مثلا من هلرایزر رو از همه حهات به مدل های دیگه ترجیح میدم، من از نک میپل خوشم نمیاد. دوست دیگری ممکنه کلا نظرش برعکس من باشه.
    ...
    در خصوص قیمت هم دوستان دقت کنن که توی سایت های معتبر وقتی قیمتی رو میبینن حتما با هزینه شیپینگ (که کم هم نیست) جمع بزنن تا قیمت حدودی رو بتونن در بیارن.
    ...
    ویرایش: اون آی دی siavash78hu خودم هستم، لطفا به اون آی دی پی ام ندین. این آی دی دچار مشکل شده بود به ناچار با اون به آقا هانی پی ام دادم و ایشون لطف کردن و مشکل رو برطرف کردن.
    ویرایش توسط siavash34 : Monday 20 January 2014 در ساعت 05:37 PM

2. 2 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

سایت‌های معتبر Guitar Center و یا Musician`s Friend, در بالای صفحه گزینه‌ای دارند که میتونید کشور محل سکونت رو انتخاب کنید و بر اساس ارسال به آن کشور هزینه Shipping رو بگیرید. یعنی‌ گیتار را در سبد خرید انتخاب کنید و انگار که میخواهید بخرید، یکی‌ دو مرحله که جلو برید هزینه Shipping رو میتونید ببینید. مشکل اینجاست که وقتی‌ کشوری به جز آمریکا رو انتخاب کنید، ساز‌هایی‌ که میتوبنید برای خرید انتخاب کنید، تعدادشون کم میشه. مشکل دوم اینه که وقتی‌ مثلاً امارات رو به عنوان کشور محل سکونت انتخاب می‌کنید، و حتی ساز مورد دلخواهتون رو انتخاب می‌کنید، دیگه اون ساز از آمریکا ارسال نمیشه و از یک کشور ثالث و یا یک فروشگاه محلی براتون ارسال میشه. برای خرید از موجودی انبار های آمریکا، باید در آمریکا آدرس داشته باشید.
    ویرایش توسط FMETAL : Monday 20 January 2014 در ساعت 09:26 PM
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

4. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

TheGoldMAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24363
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    822
    687 بار تشکر شده در 291 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

سلام خدمت همه دوستان هنرمند
    میخواستم یه نگاهی به این گیتار بندازین ببینین چطوریاس؟
    تشکر میکنم
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    Trying to reach It

6. کاربران زیر از TheGoldMAN به خاطر این پست تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط TheGoldMAN [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خدمت همه دوستان هنرمند
    میخواستم یه نگاهی به این گیتار بندازین ببینین چطوریاس؟
    تشکر میکنم
    والا دوست عزیز این ساز اگر این باشه که لینک میدم یه ساز خیلی سطح پایین و از دید شخصی من بی کیفیت محسوب میشه. اگر فاکتور قیمت شما رو وسوسه کرده که هیچی، اما این سطح ساز معمولا فرت جاب خوبی نداره، پیکاپ ها کیفیت و قدرت لازم رو ندارن، بریج و نات بسیار بی کیفیت هستش، به دلیل قیمت پایین کیفیت چوب و تعداد قطعات چوب و ... هم در شرایط خوبی نیست. میمونه طرح رندی رودز و اسم جکسون!

پ ن : نظر شخصی.
    ویرایش توسط siavash34 : Sunday 26 January 2014 در ساعت 07:24 PM

8. 2 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

vinx آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    75702
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    72
    87 بار تشکر شده در 47 پست

شبکه های اجتماعی من

Add vinx on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    12

سلام کسی قیمت اینا رو می دونه:
    vox vt50
    cort vt-2v
    ibanez xpt700

10. کاربران زیر از vinx به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Ramin880 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    99415
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض قیمت

سلام دوستان
    قیمت این گیتار رو میخواستم.
    GRGR121 EX ibanez
    مرسی

12. کاربران زیر از Ramin880 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AMINDEVILDRIVER آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    99069
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    7 بار تشکر شده در 5 پست

شبکه های اجتماعی من

Add AMINDEVILDRIVER on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط vinx [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام کسی قیمت اینا رو می دونه:
    vox vt50
    cort vt-2v
    ibanez xpt700
    بنده VX-4V با پیکاپ EMG دارم ترو تمیز ولی قیمتش نوش فکر کنم 2 تومنی باشه

14. کاربران زیر از AMINDEVILDRIVER به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Ramin880 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    99415
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ایا گیتار Aria STG-003 برای شروع گیتار خوبی هست؟
    این مدل گیتار دست دومش ۴۵۰ می ارزه؟
    لطفا راهنمایی کنین... میخوام این گیتار الکتریک رو بخرم کسی هم ندارم که بهم مشاوره بده. میخوام ببینم بدرد بخور هست و به قیمتش می ارزه؟

16. کاربران زیر از Ramin880 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

این گیتار یکم بد دسته. اما صداش بد نیست. قیافش هم خوبه. اکشنش خیلی پایین نمیاد و باعث میشه یکم سخت باشه اکورد گرفتن و کلا گرفتن سیمها. یک زمانی نوش 140 تومان بود. یعنی تا 6 سال پیش. :D الان احتمالا 450 میارزه. :D با 450 چیز خاصی نمیشه گرفت. میشه ایبانز های جیو پایین ترین مدلش رو گرفت که یکم از این خوش دست تره. اما هم قیافه این رو نداره، هم صداش راک این رو نداره. (برای سولو البته بهتر از این جواب میده) اما کلین این خوبه و کلین اون اتفضاحه. شاید اگر یاماها گیرت بیاد بهتر از این باشه اما خوب اگر نیامد همین رو بگیر.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AMINDEVILDRIVER [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بنده VX-4V با پیکاپ EMG دارم ترو تمیز ولی قیمتش نوش فکر کنم 2 تومنی باشه
    از کورت بدم میاد کلا اما یک مدت VX-4X دستم بود که صاحبش 1400 گذاشته بود برای فروش تا منصرف شد. صداش که خیلی خوبه. خوش دستیش هم به اندازه قیمتشه تقریبا ولی خوب از کورت های دیگه ای که دیدم این مدل بیشتر بهم چسبید. حالا ویش هم همون فاز رو داره. این اکسپلورر بود. 2 تومان یکم زیاده براش و سازهای دست دوم بهتری میشه خرید با این پول. اما خوب با توجه به بازار خراب ایران دیگه قیمت همینه دیگه و ساز بدی هم نیست واقعا. اگر دلار اینجوری نمیشد وضعتش 600 اینها میارزید. با دلار الان و دلال بازی کاسب ها نمیشه قیمت واقعی ساز رو در اورد.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

18. 8 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    99810
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    والا من میخوام یه گیتار الکتریک دست دوم بگیرم ولی موندم بین 2 تا گزینه
    اولیCORT EVL x4 هست که پیکاپ(EMG (HSH داره بدنه ماهاگونی و متاسفانه فلوید رز که من از اینش میترسم که جنسش خوب نباشه و دردسر ساز بشه برام ... به قیمت 900
    دومی Ibanez GRGR121EX که خوب یه ساز ساده ای هست و دیگه مشکلاتی مثل فلوید نداره ...
    چون نمیتونم صداشونو درست تشخیص بدم به دلیله اینکه تازه کارم مزاحم شما دوستان شدم
    نمیدونم چکار باید کرد اگه شما بودید برای شروع و اینکه تا مدتی کاره آدم راه بیوفته کدومو انتخاب می کردید؟
    امپ هم می خواستم VOX VT20+ بگیرم ولی یکی از دوستام گفت فرقی نداره VT15 هم خوبه خیلی اختلافشون کمه دیگه موندم چی کار باید بکنم لطفا راهنماییم کنید

20. کاربران زیر از TRAPP به خاطر این پست تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

در خصوص آمپ فرقی نمیکنه ۱۵ وات یا ۱۰ وات یا ۲۰ وات. در مجموع توفیری نداره. به نظر من وات کمتر واسه آمپ تمرینی بهتر هم هست.
    ...
    در خصوص گیتار این ها در مجموع گزینه های زیاد جالبی نبودند. بریج متحرک کورت و آیبانزهای ارزان قیمت هم بریج های خوبی نیستند و درست حدس زده اید.
    بهتره بگین بودجه شما حداکثر چه اندازه است شاید دوستان گزینه های بهتری معرفی کنند.
    ویرایش توسط siavash34 : Thursday 6 February 2014 در ساعت 04:02 AM

22. کاربران زیر از siavash34 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    98 بار تشکر شده در 37 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 44/0
    Given: 126/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط TRAPP [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    والا من میخوام یه گیتار الکتریک دست دوم بگیرم ولی موندم بین 2 تا گزینه
    اولیCORT EVL x4 هست که پیکاپ(EMG (HSH داره بدنه ماهاگونی و متاسفانه فلوید رز که من از اینش میترسم که جنسش خوب نباشه و دردسر ساز بشه برام ... به قیمت 900
    دومی Ibanez GRGR121EX که خوب یه ساز ساده ای هست و دیگه مشکلاتی مثل فلوید نداره ...
    چون نمیتونم صداشونو درست تشخیص بدم به دلیله اینکه تازه کارم مزاحم شما دوستان شدم
    نمیدونم چکار باید کرد اگه شما بودید برای شروع و اینکه تا مدتی کاره آدم راه بیوفته کدومو انتخاب می کردید؟
    امپ هم می خواستم VOX VT20+ بگیرم ولی یکی از دوستام گفت فرقی نداره VT15 هم خوبه خیلی اختلافشون کمه دیگه موندم چی کار باید بکنم لطفا راهنماییم کنید

ببین دوست عزیز اگه تازه کاری و میخوای تازه شروع کنی بذار د حد همین چند توصیه راحتت کنم:
    اول اینکه دور مدل هایی به نام jackson gibson fender رو خط بکش چون قیمت هاشون تو ایران کذایی هست اگه میخوای بخیریشون با علم به این موضوع بخر که داره سرت کلاه میره.
    در مورد کورت هم بدون که اصلا ارزش خریدن نداره شاید یکی دو نفر پیدا کنی که ازش تعریف کنن ولی من که اصلا ازش راضی نیستم به غیر از یه مدلش به نام cort x1
    بنابراین موند فقط Ibanez که مدلای قابل قبول تری داره نسبت به قیمت.

مثلا یه مدل که تقریبا 90درصد گیتار الکتریک رو با اون شروع میکنن ibanez GRG 170
    هست این گیتار یکی از بهترین گیتار ها برای تازه کار ها در سطح جهانی هست نه فقط ایران
    پیکاپ ها به هیچ عنوان حرفه ای یا حتی نزدیک به حرفه ای نیستند ولی برای شروع (یعنی 2 سال اول نوازندگی) بسیار عالی هست.
    بریج یک طرفه (که برای تازه کار ها بسیار خوب هم هست علی رغم انتقاد هایی که میشه مبنی بر اینکه از کوک خارج میشه چون باید بگم اگه گیتاری میخوای که بریجش از کوک خارج نشه باید بالا 2-3 میلیون خرج کنی حتی همون حرفه ای هاش هم کوک خالی میکنن چه برسه به ایناها ولی خب خیلی خیلی جزیی تر هست)
    قیمتشم تو مشهد الان یه چیزی دوروبره 800-700 هست ولی میگم دقیق مطلع نیستم باید بری قیمت بگیری.

ibanez GRG 270 که من خودم به شخصه اینو توصیه میکنم تقریبا یه 150 تا 200 تومن از grg 107 قیمتش بیشتر هست ولی بریجش floyd rose ساده هست که دوطرفه هست و به غیر از بریجش همه چیزش شبیه grg170 هست

در مورد آمپ هم فقط بدون که اول برو دنبال مدلی به نام vox vt15 که یک لامپی هست (آمپای لامپی توضحات مفصل خودشو داره الان نیاز نیست بری دنبالش)
    ولی بدون که وکس چون تو ایران نمایندگی داره (در تهران و مشهد تا اون جایی که اطلاع دارم) قیمت های ایده عال خیلی بهتر پیدا میکنی ولی به هیچ عنوان دنبال گیتار های مدل وکس نرو آمپاش خوبن اما گیتاراش نه.

بعد برو دنبال آمپ های roland و از 15 وات بیشتر به هیچ عنوان نیاز نیست بگیری.

بعد برو دنبال marshal MG 15CFX که چیزی خیلی بدی نیست ولی خب به پای اون دوتای بالا نمیرسه و من دارمش ولی اصلا توصیش نمیکنم اگه من میخواستم با اولین بار آمپ بگیرم همون roland رو میگرفتم.

نکته: vox رده vt آمپش لامپی هست (یک دونه لامپ) اونای دیگه ترانزیستوری هست. هرچه تعداد لامپ ها بیشتر (هر آمپ میتونه حداکثر میتونه 6 تا داشته باشه) صدا بسیار بهتر هست.
    اگه امپ های roland یا vox رو گرفتی تقریبا میتونم بگم 2 سال بعد نیاز به افکت نخواهی داشت چون وکس رو خودش یک عالمه افکت داره roland هم همینطور خیلی افکت داره (البته برای شروع چون بعدا با مقوله دیگه ای به نام افکت آشنا میشی که باز توضیحش مفصله)

بازم سول داشتی بپرس

24. 2 کاربر برای این پست از redredstar تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط redredstar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببین دوست عزیز اگه تازه کاری و میخوای تازه شروع کنی بذار د حد همین چند توصیه راحتت کنم:
    اول اینکه دور مدل هایی به نام jackson gibson fender رو خط بکش چون قیمت هاشون تو ایران کذایی هست اگه میخوای بخیریشون با علم به این موضوع بخر که داره سرت کلاه میره.
    در مورد کورت هم بدون که اصلا ارزش خریدن نداره شاید یکی دو نفر پیدا کنی که ازش تعریف کنن ولی من که اصلا ازش راضی نیستم به غیر از یه مدلش به نام cort x1
    بنابراین موند فقط Ibanez که مدلای قابل قبول تری داره نسبت به قیمت.

مثلا یه مدل که تقریبا 90درصد گیتار الکتریک رو با اون شروع میکنن ibanez GRG 170
    هست این گیتار یکی از بهترین گیتار ها برای تازه کار ها در سطح جهانی هست نه فقط ایران
    پیکاپ ها به هیچ عنوان حرفه ای یا حتی نزدیک به حرفه ای نیستند ولی برای شروع (یعنی 2 سال اول نوازندگی) بسیار عالی هست.
    بریج یک طرفه (که برای تازه کار ها بسیار خوب هم هست علی رغم انتقاد هایی که میشه مبنی بر اینکه از کوک خارج میشه چون باید بگم اگه گیتاری میخوای که بریجش از کوک خارج نشه باید بالا 2-3 میلیون خرج کنی حتی همون حرفه ای هاش هم کوک خالی میکنن چه برسه به ایناها ولی خب خیلی خیلی جزیی تر هست)
    قیمتشم تو مشهد الان یه چیزی دوروبره 800-700 هست ولی میگم دقیق مطلع نیستم باید بری قیمت بگیری.

ibanez GRG 270 که من خودم به شخصه اینو توصیه میکنم تقریبا یه 150 تا 200 تومن از grg 107 قیمتش بیشتر هست ولی بریجش floyd rose ساده هست که دوطرفه هست و به غیر از بریجش همه چیزش شبیه grg170 هست

در مورد آمپ هم فقط بدون که اول برو دنبال مدلی به نام vox vt15 که یک لامپی هست (آمپای لامپی توضحات مفصل خودشو داره الان نیاز نیست بری دنبالش)
    ولی بدون که وکس چون تو ایران نمایندگی داره (در تهران و مشهد تا اون جایی که اطلاع دارم) قیمت های ایده عال خیلی بهتر پیدا میکنی ولی به هیچ عنوان دنبال گیتار های مدل وکس نرو آمپاش خوبن اما گیتاراش نه.

بعد برو دنبال آمپ های roland و از 15 وات بیشتر به هیچ عنوان نیاز نیست بگیری.

بعد برو دنبال marshal MG 15CFX که چیزی خیلی بدی نیست ولی خب به پای اون دوتای بالا نمیرسه و من دارمش ولی اصلا توصیش نمیکنم اگه من میخواستم با اولین بار آمپ بگیرم همون roland رو میگرفتم.

نکته: vox رده vt آمپش لامپی هست (یک دونه لامپ) اونای دیگه ترانزیستوری هست. هرچه تعداد لامپ ها بیشتر (هر آمپ میتونه حداکثر میتونه 6 تا داشته باشه) صدا بسیار بهتر هست.
    اگه امپ های roland یا vox رو گرفتی تقریبا میتونم بگم 2 سال بعد نیاز به افکت نخواهی داشت چون وکس رو خودش یک عالمه افکت داره roland هم همینطور خیلی افکت داره (البته برای شروع چون بعدا با مقوله دیگه ای به نام افکت آشنا میشی که باز توضیحش مفصله)

بازم سول داشتی بپرس
    برادر این آمپ ووکس که صحبتش رو فرمودین (که آمپ خوبی هم در حد خودش هست) یک آمپ مدلر دیجیتال ترانزیستوری است که فقط یک تیوب (لامپ) برای کمی گرم تر کردن و سچوریت بهتر بهش اضافه شده. یعنی در واقع یک هیبرید آنالوگ هم نیست، ازین نظر عرض میکنم که بهتره اصلا در محدوده آمپ های تیوب واردش نکنیم.
    ...
    بیشتر بودن تعداد لامپ هم در بین آمپ های all tube لزوما به معنای بهتر بودن آمپ یا بهتر بودن صدا نیست. خصوصا در بخش پاور آمپ که مساله به کلاس آمپ یعنی کلاس های A و ... و AB مربوط میشه. معمولا کلاس A سینگل اند هستش و AB دوبل اند. این به معنای بهتر بودن AB نیست.
    پایدار باشید.
    ویرایش توسط siavash34 : Thursday 6 February 2014 در ساعت 09:02 PM

26. 3 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    100350
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

برای یه نفر که میخواد تازه شروع کنه یه مدل Ibanez grg170 پیشنهاد دادن، 1150. دست دو خیلی تمیز هم داشت 950. کلن تو این رنج برا شروع چه مدلی پیشنهاد دارین و برای این مدل هم اگه قیمتش رو بگین ممنون میشم
    +
    خودم هم قصد دارم گیتار عوض کنم، یه ال تی دی مدل H-351 فلوید رز بود که تو خود سایت ال تی دی فک کنم زده 750 دلار، بهم گفتن 3500 میدن (تخفیف هم میشه یکم گرفت احتمالا). مدلش چطوره و تو این رنج پیشنهاد میکنینش آیا؟ و اینکه قیمتش هم خوبه یا نه، ممنون

+
    سبکی هم که میخوایم کار کنیم کلن متال و اکستریم متال و بیشتر سمت thrash
    ویرایش توسط MajidsHamm : Tuesday 11 February 2014 در ساعت 11:02 AM

28. کاربران زیر از MajidsHamm به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    100682
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    5 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه
    من میخوام گیتار الکتریک بگیرم و هیچ اطلاعاتی ندارم.
    میخواستم ببینم چه مارکی خوبه؟
    من از 700 تا 1،500 میتونم هزینه کنم.
    این اصطلاح افکت یعنی چی؟ من آخر نفهمیدم.
    و همچنین آمپ هم اطلاعات بدین لطفا.
    با تشکر

30. 2 کاربر برای این پست از GuitarElecteric تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    100682
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    5 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون از اینکه جوابمو دادین.
    در مورد سایتتون یه فکر دیگه ای میکردم.

32. 2 کاربر برای این پست از GuitarElecteric تشکر کرده اند:

صفحه 48 از 62 نخستنخست ... 3844454647484950515258 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)