لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 54 از 62 نخستنخست ... 444505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 849 به 864 از 977

موضوع: مشاوره خرید گیتار الکتریک

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110937
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام به همگی /m\
    از بین بچز راک باز کسی میتونه اینجا یک گیتار الکتریک خوب در حد دومیلیون تا دومیلیون پونصد به من معرفی بکنه ؟!
    واقعا ممنونتون میشم اگه بهم کمک کنید چون قصدم واسه خرید جدیه نمیخوام بدون آگاهی قبلی برم خرید تا بعدش از خریدم پشیمون بشم
    ویرایش توسط seether : Sunday 6 July 2014 در ساعت 02:12 PM

2. 2 کاربر برای این پست از seether تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط seether [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همگی /m\
    از بین بچز راک باز کسی میتونه اینجا یک گیتار الکتریک خوب در حد دومیلیون تا دومیلیون پونصد به من معرفی میکنه ؟!
    واقعا ممنونتون میشم اگه بهم کمک کنید چون قصدم واسه خرید جدیه نمیخوام بدون آگاهی قبلی برم خرید تا بعدش از خریدم پشیمون بشم

میشه بفرمایید سبک مورد علاقه تون چی‌ هست؟ و چند وقته کار می‌کنید؟
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

4. 4 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110937
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

میشه بفرمایید سبک مورد علاقه تون چی‌ هست؟ و چند وقته کار می‌کنید؟
    سبک مورد علاقه خودم که آلترناتیو راک و پست گرانج . ولی کلا یک چیزی میخوام که پاسخگوی اغلب سبک های راک و متال باشه
    تا حالا تجربه نوازندگی نداشتم ولی خب سه چهارسالی میشه که راک رو بطور حرفه ای دنبال میکنم

6. 2 کاربر برای این پست از seether تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط seether [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سبک مورد علاقه خودم که آلترناتیو راک و پست گرانج . ولی کلا یک چیزی میخوام که پاسخگوی اغلب سبک های راک و متال باشه
    تا حالا تجربه نوازندگی نداشتم ولی خب سه چهارسالی میشه که راک رو بطور حرفه ای دنبال میکنم
    از اونجایی که تازه میخواهید نوازندگی رو شروع کنید، به نظرم، بهترین گیتار (از لحاظ مشخصات فنی‌. نه از نظر مارک و مدل) اینه که یه گیتار با Bridge ثابت بگیرید چون هزینه‌های نگهداریش کم تره تا Bridge‌های
    Vintage Tremolo, Floyd Rose و یا Double Lock. برای اون دو سبک مورد علاقه تون هم بهتره (فقط بهتره. وحی منزل نیست) که پیکاپ‌های Humbucker روش باشه (چه کاور دار، چه بدون کاور).
    ویرایش توسط FMETAL : Sunday 6 July 2014 در ساعت 07:06 PM
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

8. 5 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110937
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از اونجایی که تازه میخواهید نوازندگی رو شروع کنید، به نظرم، بهترین گیتار (از لحاظ مشخصات فنی‌. نه از نظر مارک و مدل) اینه که یه گیتار با Bridge ثابت بگیرید چون هزینه‌های نگهداریش کم تره تا Bridge‌های Vintage tremolo, Floyd Rose و یا Double Lock. برای اون دو سبک مورد علاقه تون هم بهتره (فقط بهتره. وحی منزل نیست) که پیکاپ‌های Humbucker روش باشه (چه کاور دار، چه بدون کاور).
    خیلی ممنون
    یک بنده خدایی رو میشناسم یه مدل گیبسون لس پال دست دوم داره 3 سال کار کرده حدودا بین سه تا سه میلیون پونصد میفروشه ولی خب من اگه بخوام در کنارش آمپ و افکت هم بگیرم هزینش واسم سنگین میشه باتوجه به اینکه تجربه اولمم هست.
    حالا بنظر شما چیکار کنم ؟
    گیبسون دست دوم بگیرم یا برم سراغ برندهای ژاپنی مثل آیبانز و ای اس پی؟
    همچنین اگه چندتا مدل تو همین رنج قیمتی که گفتم به من معرفی کنید واقعا لطف بزرگی کردین
    بازم مرسی
    ویرایش توسط seether : Sunday 6 July 2014 در ساعت 02:50 PM

10. 2 کاربر برای این پست از seether تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

والله جنازه Gibson هم از این که میفرمایید گرون‌تره. مگر اینکه از مدل‌های Gibson Junior و یا مدل‌های پایین Gibson Studio, و یا Gibson Melody Maker باشه. قیمت Gibson Traditional از حدود ۲۰۰۰ دلار، و Gibson Standard از ۲۵۰۰ دلار به بالا هستند که اگه Hard Case هم روش باشه، ۲۵۰ دلار هم قیمت اونه. چطوری میشه که یه ساز حداقل (میانگین) ۲۵۰۰ دلاری (با دلار حدود ۳۲۰۰ تومانی میشه ۸ میلیون تومن) رو میده ۳ میلیون و خورده ای؟ یا اصل نیست، یا از اون سه مدل هستش.

گیتار‌های Ibanez و یا ESP درسته که کمپانی‌های ژاپنی هستند، ولی‌ گیتار‌های ژاپنی اصل این دو Brand, بسیار گرونن.

در رابطه با معرفی‌ Brand ها، اگر ارسال‌های قبلی‌ بنده رو نگاه کنید می‌بینید که ۹۰ درصد ساز‌های موجود در بازار ایران رو نه از نظر کیفیت قبول دارم، نه از نظر اصالت (این دومی‌ اتفاقاً برام خیلی‌ مهمه). به همین دلیل، هیچ موقع Brand معرفی‌ نکرده ام. مشاوره هام همیشه در حد مشخصات فنی‌ بوده. ایشالا دوستان دیگه میان و بهتون Brand معرفی‌ میکنند.

در رابطه با آمپ و لوازم جانبی هم میتونید در لینکی‌ که در زیر براتون میگذارم درخواست مشاوره بدید.

موفق باشید.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط FMETAL : Sunday 6 July 2014 در ساعت 07:10 PM
    Rockers Nation

12. 4 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110937
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

والله جنازه Gibson هم از این که میفرمایید گرون‌تره. مگر اینکه از مدل‌های Gibson Junior و یا مدل‌های پایین Gibson Studio, و یا Gibson Melody Maker باشه. قیمت Gibson Traditional از حدود ۲۰۰۰ دلار، و Gibson Standard از ۲۵۰۰ دلار به بالا هستند که اگه Hard Case هم روش باشه، ۲۵۰ دلار هم قیمت اونه. چطوری میشه که یه ساز حداقل (میانگین) ۲۵۰۰ دلاری (با دلار حدود ۳۲۰۰ تومانی میشه ۸ میلیون تومن) رو میده ۳ میلیون و خورده ای؟ یا اصل نیست، یا از اون دو مدل هستش.

گیتار‌های Ibanez و یا ESP درسته که کمپانی‌های ژاپنی هستند، ولی‌ گیتار‌های ژاپنی اصل این دو Brand, بسیار گرونن.

در رابطه با معرفی‌ Brand ها، اگر ارسال‌های قبلی‌ بنده رو نگاه کنید می‌بینید که ۹۰ درصد ساز‌های موجود در بازار ایران رو نه از نظر کیفیت قبول دارم، نه از نظر اصالت (این دومی‌ اتفاقاً برام خیلی‌ مهمه). به همین دلیل، هیچ موقع Brand معرفی‌ نکرده ام. مشاوره هام همیشه در حد مشخصات فنی‌ بوده. ایشالا دوستان دیگه میان و بهتون Brand معرفی‌ میکنند.

در رابطه با آمپ و لوازم جانبی هم میتونید در لینکی‌ که در زیر براتون میگذارم درخواست مشاوره بدید.

موفق باشید.

والا اینطور که خودش میگفت سه سال قبل خریده چهارمیلیون و ششصد حالا راستو دروغش بزارین پای خودش.
    بازم ممنونم بابت پاسخگویی. سایت خیلی خوبی دارین

14. 2 کاربر برای این پست از seether تشکر کرده اند:

arman666 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    87640
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    22
    55 بار تشکر شده در 25 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    میزان امتیاز
    0

سلام به تمومی دوستان.
    من میخام یه گیتار الکتریک بگیرم.
    تازه کار هم هستم.
    در حده دو میلیون گیتار چیه؟
    دوست دارم هم v باشه و هم صداش خوب باشه.
    سبک هم میخام متال و هوی متال باشه.
    میخام صداش خشن باشه .
    چه گیتاری مناسبه منه؟
    open mind for different you
    nothing else matters

16. کاربران زیر از arman666 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

با 2 میلیون اگر بخوای از جمهوری خرید کنی و ساز نو بگیری باید یک ساز 200.300 دلاری بگیری. اما اگر بیای فیس بوک تو این گروپ شخصی که دارم برای خرید و فروش اگهی هایی هست که با همین پول بتونی گیتار بین 500 تا 600 دلاری دست دوم تهیه کنی.
    از برندهایی مثل فندر ژاپن، ال تی دی کره، بی سی ریچ کره و چین، اپیفون کره خیلی سازهای ناشناس ژاپنی دیگه. حتی جکسون ژاپن گاها.
    به هر حال کمی حوصله میخواد و شانس. لس پال چند تایی سراغ دارم که اگهی کردند و قمیتش مناسبه. سازهای دیگه هم هست. حالا میشه اونجا صحبت کرد و مثلا اگر چیزی رو پسندیدی سوال کنی تا ببنم مثلا به کارت میاد و قیمتش درست هست یا نه.
    اما با این پول سراغ نو بری فقط یک ساز اماتوری گیرت میاد که واقعا فرونشده بین 300 تا 400 درصد داره روش سود میکشه فقط.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

18. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    114896
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    من میخوام گیتار الکتریک بگیرم تازه کارم هستم بودجمم 600تا700 هستش و بیشترم به سبک متال علاقه دارم(مثل slipknot-korn)
    و یه اموزشگاه توی تهرانم به من لطفا معرفی کنید و اینکه چقدر طول میکشه کامل گیتار زدنو یاد بگیری ایا قبل رفتن به اموزشگاه خودم باید تو خونه تمرین کنم

20. کاربران زیر از korn2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    718 بار تشکر شده در 189 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 295/3
    Given: 129/6
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط korn2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام
    من میخوام گیتار الکتریک بگیرم تازه کارم هستم بودجمم 600تا700 هستش و بیشترم به سبک متال علاقه دارم(مثل slipknot-korn)
    و یه اموزشگاه توی تهرانم به من لطفا معرفی کنید و اینکه چقدر طول میکشه کامل گیتار زدنو یاد بگیری ایا قبل رفتن به اموزشگاه خودم باید تو خونه تمرین کنم
    سلام
    600-700 تومن پولی نیست اصلا.. (کلنگ گیرت میاد!)
    شاید با اون حدکثر چیز خوبی که باشه یه دست دوم کثیف ! تازه اونم فکر نکنم باشه! با اون پول اگه 5 سال پیش میخریدی شاید بعضا یه گیتار خوب هم گیرت میومد ولی الآن تنها چیزی که باشه cort به نظرم..! یا مدلای ایرانی و غیر معروف دیگه... که کلا... بیخیال (!)
    بهترین گزینه احتمالا برات از این پکا starter باشه.. ibanez داره توش آمپ و خرت و پرته که فکر کنم 800 تومن حدودا باشه.. قیمت جدید البته ندارم.
    نکته بعد این که slipknot korn سبک nu metal هست.. که فقط شلوغ کاریه. اگه هدفت رو اون قرار دادی می تونم قول بدم با تمرین معمولی 1 ساله همه کاراشون رو میتونی بزنی!
    آموزشگاه تهران که والا باید ببینی استادش کیه و خونتون کجاست! اصل قضیه خودت هستی. و الا اکثرا از همون troy stetina شروع می کنن!
    قبل رفتن فقط سعی کن تمرین انگشتی کنی... ولی خب این نیازمند دونستن صحیح پیکینگ و جا گیری درست دست چپ روی فرتبرد هست.. بهتره از همون اول به خاطر همین با استاد کار کنی که اشتباه چیزی رو یاد نگیری که درست کردنش بعدا کار میبره..!
    کلا خوش اومدی ولی بدون کار سختیه! و ساعت ها تمرین در راه داری... مخصوصا اولش خیلی خسته کنندس..!
    اگه بخوای واقعا گیتاریست شی... تقریبا 10 سال طول میکشه البته... که اگه تمرینت مفید باشه و خیلی آکادمیک جلو بری واقعا میتونی بعد 10 سال خیلی کارا بکنی..! (معمولا بعد 3 سال دست خوب راه میفته)
    آموزشگاه بری اوایل که حتما نیاز داری.. به youtube و این جور جاها دسترسی خوب داشته باشی و انگلیسی مسلط باشی خیلی کمکت می کنه. فهمیدن این که استادت خوبه یا نه هم به نظر من اولین حرکت آنالیز پیشرفت خودت به صورت منصفانه است! ببین اگه تمرین کردی چیزی رو خوب نفهمیدی یا هنوز ایراد داری استادت هم چیزی نمی گه بهت.. یا ازش چیزی خواستی به صورت غیر مستقیم پیچوند بدون اینکاره نیست..! و بهتره عوض کنی..
    البته این رو بدون که کلا تو ایران آکادمیک تدریس نمیشه... شاید خوشبینانه فقط موسیقی سنتی..! چون اونم با فرهنگ مردم جوره و از دل ایرانیا در اومده..!
    حتی همون سنتی هم بری پیش هر استاد هر کدوم یه سازی برات میزنن و هیچ کدوم برنامه و هدف مشترکی رو به صورت آکادمیک ندارن..!
    ولی خب اصل قضیه تمرین خودت هست و اگه خوب دقت کنی به نوازندگی چند تا گیتاریست بزرگ می تونی دست راست و چپت رو هم کامل درست کنی!
    البته حتما ببین استادت چه جوره.. 4 تا قطعه خوب میزنه.. به تئوری به هارمونی مسلط باشه.. حرف غلط نزنه و این داستانا..
    ممنون

22. 4 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    114896
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با تشکر از [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با 1500000 میشه کاری کرد یه گیتار متوسط بخرم یا برای شروع همون 600تا 700 خوبه و دیگه اینکه این چیزا استعدادی یا با تمرین و علاقه همه می تونن انجام بدن

24. کاربران زیر از korn2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    718 بار تشکر شده در 189 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 295/3
    Given: 129/6
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط korn2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با تشکر از [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با 1500000 میشه کاری کرد یه گیتار متوسط بخرم یا برای شروع همون 600تا 700 خوبه و دیگه اینکه این چیزا استعدادی یا با تمرین و علاقه همه می تونن انجام بدن
    در رابطه با گیتار فردا میرم جایی چند تا قیمت هم میگیرم ببین چطور شده قیمتا..
    با 1و500 اگه بگی 500$ معادلشه خیلی کارا میشه کرد! ولی خب بری جمهوری و خیلی مغازه ها.. که اگه تهرانی باشی صرفا یه جنس داغون بهت میندازن مخصوصا چون میخوای شروع کنی سر هم در نمیاری...!
    و من واقعا نمی دونم چه چیزی راهنمایی کنم که بگردی میبینی این بحث همیشه داغه...
    یعنی اگه کسی رو خارج دارین میتونه برات بیاره اصلا شک نکن به نظرم این یکی از بهترین گزینه های روی میزت میتونه باشه!
    یعنی همیشه این قضیه داستان داره... اگه با کسی که گیتار بلده و میشناسه بری خیلی بهتره...
    متاسفانه حتی اساتید هم یه سری با جمهوری و امثالهم هماهنگ هستن.. و این که خیلی سخت میشه اعتماد کرد.
    فقط عجله نکن تو خرید! این مهم ترین نکته میتونه باشه!
    بحث استعداد الآن خیلی زوده بکشی وسط..! استعداد شاید تو نوازندگی 10% هم نباشه... ولی تو آهنگسازی چرا.. شاید 50% بشه گفت!
    مطمئنا اگه علاقه و پشت کار با هم باشن امکان نداره نوازنده ی بدی بشی و تو آهنگ سازی هم حتما میتونی یه کارایی کنی.. شاید فرایندش یه خورده طولانی تر بشه و لی بازم میشه خیلی کارا کرد.
    یادت باشه البته.. نوازنده ی خوب زیاده ... ولی آهنگ ساز خوب به ندرت!
    David gilmour نه سرعتی میزنه نه تکنیک خاصی میره ولی میبینی حتی اونی که از راک هم متنفره وفتی کاراشو میشنوه علاقه مند میشه!
    شاید تو نوازندگی و تکنیک ازش صد ها آدم بشه مثال زد که بهتر باشن.. ولی آهنگ سازی شاید هیج کی!
    اگر آهنگای خوب زیاد گوش کنی از افراد مختلف و این قبیل کارا مطمئن باش استعداد رو میتونه پوشش بده..! و البته اگه ازشون اثر بپذیری..!
    گرچه الآن تو همین ایران کسی رو ندیدم از خودش استایل خاصی داشته باشه... و حرکت جدید و خاصی رو ابداع کرده باشه!
    البته یه سری چیزا کلیشه ای هست.. تو راک (تو متال تو بلوز تو جز کلاسیک و ...) این رو که باید یاد بگیری و استفاده کنی.
    در کل اگرم استعداد نداشتی حداقل جوری تمرین کن که دل خودت رو راضی کنی.. و بتونی آهنگ هایی رو که دوست داری بزنی..
    کلا موسیقی ساده نیست و نوازندگی حرفه ای هم کلی سال ها تمرین کرده و بعضا شاید شبانه تمرین کرده باشه!
    استعداد نمیشه گفت بی تاثیر ولی بدون تمرین که اصلا به هیچ جا نمیشه رسید.

26. 3 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    114896
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

زیاد عجله ندارم میخوام تا عید صبر کنم چون هنوز پولم کامل نیست و عموم تو استرالیا هستش و عیدا میاد ایران به نظرتون از استرالیا بیارن خوبه و به نظرتون چه گیتاری بیاره بهتره چون من بیشتر به سبک متال علاقه دارم
    و اگه میشه شما که قیمت میکنید هم تو مایه های 600تا700 و هم توی حدود1000000تا1500000 بهم پیشنهاد بدید
    به نظر شما اولش یه گیتار ارزون بگیرم یا از همون اول یه چیز متوسط بگیرم ایا صداشون فرقی داره
    ممنون از کمکتون. ببخشید حرفام زیاد شد.
    ویرایش توسط korn2 : Saturday 6 September 2014 در ساعت 01:04 PM

28. کاربران زیر از korn2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

الان با 600.700 تومان میشه ساز دست دوم ژاپنی مناسب برای سبک راک خرید. برای متال با این قیمت هیچی نمیشه خرید و خرید ایبانز و کورت و اینها اشتباهه خیلی بزرگیه، چون بد دست هستند و تو تمرین خلل ایجاد میکنند. از این رو اگر یک ساز دسته میپل یا رود طرح فندر با پیکاپ سینگل بگیرید ولی خوش دست باشند تو تمرین دچار مشکل هم نمیشید. به هر حال من سراغ دارم.
    تو رنج 1500.600 هم میشه لس پال های ژاپنی دست دوم گرفت که حتی برای متال هم با تچهزات نسبتا معمولی جواب میدند. به مراتب بهتره از کورتی که روش EMG پیکاپ باشه. تنها کورتی که تازه اون هم خیلی خوش دست نیست یکم میشه روش حساب باز کرد سری X4 هست. حالا چه VX چه EX یا مثلا VX 4V... یک مدل کورت دیگه هم هست که لس پال هست از سری 250 که اون هم برای راک و تا حد کمی متال جواب میده. خوش دستیش هم از همه اینها بهتره. دست دومش رو با همین مقدار میشه گرفت. ولی من باشم میرم سراغ مارکهای معمولی ژاپنی تو طرح لس پال مثل مایا، یا فتوژنیک و این مدل سازها. حتی اپفون. (که بعدا بشه تقویتش کرد). خوش دستی ساز تو انتخاب ساز تمرین مهم تر و مهم ترین مسئله هست.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

30. 2 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34340
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    4 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنون میشم نظر استاید محترم در مورد
    تفاوت ،شباهت و مزیت های این دو گیتار رو از نظر نوع چینش و تعداد پیکاپها بدونم
    و اینکه اگر شما بودید کدومشو انتخاب میکردید و چرا؟؟

ویرایش توسط james_joon : Monday 13 October 2014 در ساعت 06:22 PM

صفحه 54 از 62 نخستنخست ... 444505152535455565758 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)