لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 29 از 34 نخستنخست ... 19252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 449 به 464 از 543

موضوع: مشاوره خرید آمپ، افکت و لوازم جانبی گیتار الکتریک

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    224 بار تشکر شده در 86 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 54/0
    Given: 60/1
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر من خریدن آمپ مارشال اصلا منطقی نیست.
    سلام
    علتشو میتونم بپرسم چرا آمپ مارشالو خریدشو منطقی نمیدونید ؟
    تو کارایی برابر برا مارکش قیمتش بیشتره ؟

2. 2 کاربر برای این پست از 0Nima0 تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    163 بار تشکر شده در 104 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 87/0
    میزان امتیاز
    11

درود
    چرا آمپ vox vt20 از voxac15 که هر دوتاشون لامپی هستن ارزونتره اولی که یه امکانات بیشتر هم داره؟
    بعد فرق voxac15 با vox ac15vr دقیقن چیه؟
    خلاصه کدوم بهتره و کلن توی وکس چی خوبه؟
    بعد لامپ تا چه مدت عمر داره؟
    ممنون
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

4. کاربران زیر از chali به خاطر این پست تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

عاقا بگید دیگه وکس تیوب چی پیشنهاد میدین؟
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

6. 2 کاربر برای این پست از chali تشکر کرده اند:

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    718 بار تشکر شده در 189 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 295/3
    Given: 129/6
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط chali [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عاقا بگید دیگه وکس تیوب چی پیشنهاد میدین؟
    والا صداهای vox بیشتر تو سبک راک هستند...
    یعنی صدای متالی تحویل نمیده کلا! یا حداقل من نشنیدم!
    راستش من آمپاش رو تو مغازه ها تست کردم و گوشی شنیدم .. مدلاش رو باید خودت تو youtube یه سرچی کنی دستت بیاد. چون امر واقعا سلیقه ای...
    عمر لامپاش والا بیشتر بستگی به خودت داره... صداشو چه قدر زیاد کنی چه قدر بزنی روزی و ...
    ولی فکر کنم 5 سال حداقل دووم داشته باشه.. تازه هر چی می گذره صداش به نظرم شفاف تر میشه.
    یادت باشه فقط هر چی وات بیشتر بگیری ولوم بالاتری باید بگیری تا صدای بهتری بشنوی..
    من پیشنهاد می کنم بیشتر به گوشت اعتماد کنی تا به اعداد و ارقام و آپشن ها ..

8. 4 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط petrucci4eva [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    راستش من آمپاش رو تو مغازه ها تست کردم و گوشی شنیدم .. مدلاش رو باید خودت تو youtube یه سرچی کنی دستت بیاد. چون امر واقعا سلیقه ای...
    عمر لامپاش والا بیشتر بستگی به خودت داره... صداشو چه قدر زیاد کنی چه قدر بزنی روزی و ...
    ولی فکر کنم 5 سال حداقل دووم داشته باشه.. تازه هر چی می گذره صداش به نظرم شفاف تر میشه.
    یادت باشه فقط هر چی وات بیشتر بگیری ولوم بالاتری باید بگیری تا صدای بهتری بشنوی..
    ممنون آخرین سوال
    من تقریبن راضی شدم تا vt20+ یا vt40+ بگیرم آمپش مدلینگ هست ولی لامپی ، لامپش اگه اشتباه نکنم تو قسمت رکتیفایر هست یعنی آخرین مرحله خروجی ، حالا آیا تفاوت خیلی بالایی هست بین یه آمپی که تو پری آمپش لامپ داره مثله ac15 با یه آمپی که تو رکتیفایرش لامپ داره؟ (یعنی این یه دونه لامپ جاش تو هر قسمت یه کیفیت میده)
    من بیشتر به خاطر آپشن هایی که داره میخوام آمپ مدلینگ بگیرم ولی میخواستم بدونم صداش حداقل استاندارد هست یا نه؟
    اینم توضیحات [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

10. 2 کاربر برای این پست از chali تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط 0Nima0 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    علتشو میتونم بپرسم چرا آمپ مارشالو خریدشو منطقی نمیدونید ؟
    تو کارایی برابر برا مارکش قیمتش بیشتره ؟
    من تقریبا با چند مدل از آمپهای مارشال که کار کردم از هیچ کدومش راضی نبودم. صداشون خیلی شک و مصنوعیه. تو پست قبلی که نوشتم تقریبا اول هر جمله ام گفتم نظر شخصیم اینه. شاید شما از صدای مارشال خوشت بیاد و صدای وکس به دلت نشینه. اما من اصلا با آمپ مارشال رابطه برقرار نمیکنم و اگه قرار باشه الان برای آمپ پول بدم ترجیح میدم همون BlackStar رو بگیرم.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

12. 2 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من تقریبا با چند مدل از آمپهای مارشال که کار کردم از هیچ کدومش راضی نبودم. صداشون خیلی شک و مصنوعیه. تو پست قبلی که نوشتم تقریبا اول هر جمله ام گفتم نظر شخصیم اینه. شاید شما از صدای مارشال خوشت بیاد و صدای وکس به دلت نشینه. اما من اصلا با آمپ مارشال رابطه برقرار نمیکنم و اگه قرار باشه الان برای آمپ پول بدم ترجیح میدم همون BlackStar رو بگیرم.
    نمیدونم چون من کنسرتی ندیدم مگه آمپ مارشال توش باشه slash - Alice cooper - Black Sabbath و ... خودم چند مدل وکس و مارشالو از نزدیک صداشونو شنیدم مارشال فرق داشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط petrucci4eva [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فک نکنم با برند بشه نتیجه گیری کرد که کدوم مال کدوم سبکه قطعات یکیه طراحی فرق داره حالا با طراحه که بخواد چه صدایی بگیره
    نقل قول نوشته اصلی توسط chali [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون آخرین سوال
    من تقریبن راضی شدم تا vt20+ یا vt40+ بگیرم آمپش مدلینگ هست ولی لامپی ، لامپش اگه اشتباه نکنم تو قسمت رکتیفایر هست یعنی آخرین مرحله خروجی ، حالا آیا تفاوت خیلی بالایی هست بین یه آمپی که تو پری آمپش لامپ داره مثله ac15 با یه آمپی که تو رکتیفایرش لامپ داره؟ (یعنی این یه دونه لامپ جاش تو هر قسمت یه کیفیت میده)
    من بیشتر به خاطر آپشن هایی که داره میخوام آمپ مدلینگ بگیرم ولی میخواستم بدونم صداش حداقل استاندارد هست یا نه؟
    اینم توضیحات [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    قسمت آخرش باشه بهتره با این پول شک نکن vt20 بهترین گزینست فقط یه دو اینچ باندش بزرگتر بود محشر میشد
    صداشو خاستی بشنوی هم تو اینترنت پره هم اکثر نمونه کارای من با vt20 هستش
    تو vt20 از لامپ 12AX7 استفاده شده که درواقع دولامپه کردنش تو یه پک
    33 تا آمپ آماده میده بهت 99 حالت استاندارد این میشه مدلینگ
    اما حالت منوال یا دستیم داره که میتونی هر قسمتو خواستی بیاری و خودت همه چیزو بسازی
    نظر شخصی من اینه درسته داشتن بهترینها کارو راحت میکنه اما بهترینها مردو نمیسازن بلکه پشت کارشه که اونو میسازه من خودم متاسفانه گیتارم با ماهیتابه فرقی نداره که خیلیا تو این انجمت مینگن با اینجور آشغالا نمیشه گیتاریست شد شایدم راست بگن ولی بهتر از دست رو دست گزاشتنه
    اینو گوش کن بفهمی تکنیک چیکار میکنه و مهارت یعنی چی :
    با vt20 رکورد شده
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط 0Nima0 : Wednesday 20 August 2014 در ساعت 10:57 PM

14. 4 کاربر برای این پست از 0Nima0 تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

خب اینکه نوازنده ها تو کنسرتاشون از آمپ مارشال استفاده کنن که دلیل بر خوب بودن اون مارک نمیشه. اولا که اونا از هد و کب صدا میگیرن. اما من تو پست قبلیم گفتم آمپهای ترانزیستوری مارشال مزخرفه. دوما مطمئنا آمپی که مارشال برای کنسرتها و گروه ها میسازه با اونی که میده تو بازار برای من و شما زمین تا آسمون فرق داره. باز هم میگم که به نظر من در رده آمپهای ترانزیستوری مارشال هیچ حرفی برای گفتن نداره و در زمینه تیوب و فول تیوب هم رقباش از خودش خیلی بهترن.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

16. 2 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

خب اینکه نوازنده ها تو کنسرتاشون از آمپ مارشال استفاده کنن که دلیل بر خوب بودن اون مارک نمیشه. اولا که اونا از هد و کب صدا میگیرن. اما من تو پست قبلیم گفتم آمپهای ترانزیستوری مارشال مزخرفه. دوما مطمئنا آمپی که مارشال برای کنسرتها و گروه ها میسازه با اونی که میده تو بازار برای من و شما زمین تا آسمون فرق داره. باز هم میگم که به نظر من در رده آمپهای ترانزیستوری مارشال هیچ حرفی برای گفتن نداره و در زمینه تیوب و فول تیوب هم رقباش از خودش خیلی بهترن.
    خدا خیرت بده من دارم در مورد آمپای لامپگیش حرف میزنم
    آمپ کنسرتای مارشال همونه که تو بازار ایرانه فقط باید کشورشو چک کنی
    بقیش با هم عقیده هستیم من فک کرده بودم لامپیاشو میگی
    ویرایش توسط 0Nima0 : Thursday 21 August 2014 در ساعت 12:33 PM

18. 3 کاربر برای این پست از 0Nima0 تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

من در زمینه لامپیش نمیتونم نظر بدم. چون بخاطر تجربه بدی که ترانزیستوریاش داشتم دیگه هیچوقت سمتش نرفتم. مارکهای دیگه رو ترجیح میدم. مخصوصا Line6 و Blackstar

20. 3 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

درود
    دوستان بلخره من آمپ گرفتم +vox vt40 قیمت آمپ خالی 700 یه سیم خفن 80 پدال فوت سوییچ پنج کاناله 190
    و 1- سوال این آمپ های مدلینگ یونیت بهشون وصل نمیشه؟ من یونیت وصل کردم وقتی خاموشه صدا میاد ولی روشن میکنم کلن مات میشه این داستانش چیه؟
    2-با چی من باید گوشی یا کامپیوتر رو به aux in وصل کنم که بک ترک پلی کنم؟ یعنی چجور سیمی هر دو طرفش یه مدله؟ باید تبدیل بگیرم؟
    3- آیا امکانش هست مثلن به جا اسپیکر از آمپ استفاده کنم؟
    4- آیا میشه آمپ رو مستقیم به کامپیوتر وصل کنم برا ضبط صدا؟
    5-توصیه ای هم برا نگهداری از آمپ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید؟

سپاس
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

22. کاربران زیر از chali به خاطر این پست تشکر کرده اند:

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 0Nima0 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نمیدونم چون من کنسرتی ندیدم مگه آمپ مارشال توش باشه slash - Alice cooper - Black Sabbath و ... خودم چند مدل وکس و مارشالو از نزدیک صداشونو شنیدم مارشال فرق داشت

فک نکنم با برند بشه نتیجه گیری کرد که کدوم مال کدوم سبکه قطعات یکیه طراحی فرق داره حالا با طراحه که بخواد چه صدایی بگیره

قسمت آخرش باشه بهتره با این پول شک نکن vt20 بهترین گزینست فقط یه دو اینچ باندش بزرگتر بود محشر میشد
    صداشو خاستی بشنوی هم تو اینترنت پره هم اکثر نمونه کارای من با vt20 هستش
    تو vt20 از لامپ 12AX7 استفاده شده که درواقع دولامپه کردنش تو یه پک
    33 تا آمپ آماده میده بهت 99 حالت استاندارد این میشه مدلینگ
    اما حالت منوال یا دستیم داره که میتونی هر قسمتو خواستی بیاری و خودت همه چیزو بسازی
    نظر شخصی من اینه درسته داشتن بهترینها کارو راحت میکنه اما بهترینها مردو نمیسازن بلکه پشت کارشه که اونو میسازه من خودم متاسفانه گیتارم با ماهیتابه فرقی نداره که خیلیا تو این انجمت مینگن با اینجور آشغالا نمیشه گیتاریست شد شایدم راست بگن ولی بهتر از دست رو دست گزاشتنه
    اینو گوش کن بفهمی تکنیک چیکار میکنه و مهارت یعنی چی :
    با vt20 رکورد شده
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ببین اتفاقا هر آمپی به درد یه سبکی می خوره... حالا نمی دونم کلا موسیقی امر گوشیو سلیقه ایه ولی عرفش تا اون جا که من دیدم این جوره. و تو امکان نداره با vox بتونی یه صدای متال خوب بگیری... یا بهتر بگم مثلا اگه بلوز.. یا تو مایه های سبکی که صداش حدکثر overdrive باشه یا کرانچ... میبینی چه قدر خوبه. من خودم clean vox رو ترجیح میدم بیشتر چون شفافیت خوبی داره.
    چند تا نکته... اولا بابت نظر شخصیت بگم که تا حدی درسته که آره تمرین تمرین و پشت کار و تلاش و این حرفا موفقیت میاره..
    ولی لازمش تمرین درسته... به فرض اگه تو یه اکشن نا مناسب داشته باشی چطور می خوای sweep بزنی؟ پیکاپت ضعیف باشه چطور می فهمی کجا رو فالشی زدی دستت خورد یه جایی و...
    یه نیمچه خاطره بگم که اوایل یه گیتار معمولی داشتم LTD که اتفاقا پیکاپشم EMG بود و بد نبود... ولی یه روز دستم گیتار یکی از بچه ها رو گرفته بودم یادم نیست دقیقا پیکاپاش چی بود ولی جکسون بود گیتارش یه ذره میزدم صداش میرفت هوا...
    حالا دقیقا اصل موضوع همینه... وقتی اون اوایل tapping تمرین میکردم با پیکاپی که sustain ضعیفی داره... خب طبیعتا تمرین می کنی و نه با کیفیت! کمیت مهم نیست آخه.
    damping که یکی از مهم ترین اصول هر گیتاریستی هست تنها با یه گیتار خوب رفع میشه.. یعنی تا نشنوی نمی تونی حلش کنی...
    مثال دیگه این که به فرض گیتاری داشته باشی که کوک مناسب نداشته باشه... یا کوک در بده... یا دسته ویبره نا مناسب داشته باشه... و اینکه هر بار بزنی کوک در بده ... یا فنرای پشت گیتار فیکس نباشن...
    تکنیک Artificial harmonic اتفاقا نیازمند هم پیکاپ خوب هم یه اکشن واقعا خوبه... وگرنه امکان نداره بتونی صدای خوبی از فرت 19 سیم 1 بگیری!
    10000 مثال دیگه هست که خودت بهتر می دونی... نمی دونم ولی من حداقل خودمو نمی خوام گول بزنم... شرایطم همینه و سازگاری می کنم ... با آرمان و آرزو هم جلو نمیرم.. البته هدفمند تمرین می کنم معمولا..
    در رابطه با ویدیویی که از youtube گذاشتی.. اولا به نظرم هم آهنگش هم کلا استایل طرف خیلی تکنیکال نبود... و شاید به خاطر اون backing track که گذاشته بود گول خوردی... که قطعا یه میکسی هم شده اون پشت کار که اونم کمک می کنه بهتر شه صدای کار... که بعید می دونم نشده باشه . کلا Garry more گیتاریست تکنیکالی نیست آخه.
    بعدم این که اتفاقا اصلا tone که گرفته بود طرف خوب نبود... خوب دقت کن فقط به tone میبینی که عین آمپای معمولی صدا میده...
    تازه اگه اشتباه نکنم اون پیکاپی که داشت میزد dimarzio بود که steve vai میزنه.. حالا اون پیکاپ 300$ رو مقایسه می کنی با آمپی که قیمتش حدود خود پیکاپه ؟ :D
    جالب تر از همه این که
    قصد بنده البته فقط پیشرفت هست.. وگرنه نظر هر کسی محترمه.

درود
    دوستان بلخره من آمپ گرفتم +vox vt40 قیمت آمپ خالی 700 یه سیم خفن 80 پدال فوت سوییچ پنج کاناله 190
    و 1- سوال این آمپ های مدلینگ یونیت بهشون وصل نمیشه؟ من یونیت وصل کردم وقتی خاموشه صدا میاد ولی روشن میکنم کلن مات میشه این داستانش چیه؟
    2-با چی من باید گوشی یا کامپیوتر رو به aux in وصل کنم که بک ترک پلی کنم؟ یعنی چجور سیمی هر دو طرفش یه مدله؟ باید تبدیل بگیرم؟
    3- آیا امکانش هست مثلن به جا اسپیکر از آمپ استفاده کنم؟
    4- آیا میشه آمپ رو مستقیم به کامپیوتر وصل کنم برا ضبط صدا؟
    5-توصیه ای هم برا نگهداری از آمپ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید؟

سپاس
    خب مبارک باشه.
    1. در حالت clean یونیت وصل میکنی دیگه مشکل الآن چیه؟ دقیقا توضیح بده وقتی روشنه رو چه تنظیماتیه آمپت.
    2و3 برای این جرکت کاقیه 2 یا 3 تومن یه مبدل بخری.. فکر کنم مبدل 1/2 به 1/4 بگن یا شایدم 1/4 به 1/8 باشه... دقیقا اسمشو نمی دونم ولی اکثر الکتریکیا دارن شکلی بری ببینی راحت می فهمی.
    اگه کارت صدای حرفه ای داشته باشی که فقط کابلو از کارت صدا وصل می کنی به input آمپت...
    اگه از صدای آمپت به هر لحاظی ... دیستورشن یا clean یا... خوشت میاد کلا 2 راه هست... یکی این که میکروفون رو بذاری جای خوبی در مقابل آمپت و اونم به کامپیوتر... راه دیگه این که یه قسمت هست phones رو آمپا... یا اسمی شبیه این... مثلا headphone شاید باشه... نمی دونم در کل از اون قسمت هم یه کابل بگیری بزنی به کارت صدا فکر نکنم مشکلی باشه!

در زمینه آمپ که بچه ها بحث می کردن ... به نظرم اصلا نیازی به بحث نیست... این که لامپی هایی که در کنسرت ها یا فلان آدم خفن استفاده می کنه mesa bogie اصلا ... کاملا سلیقه ایه! شاید به نظر من بهترین امپ mesa باشه ولی یکی دیگه عکس این عقیده باشه... ولی خوب respect! چیزی نمیشه گفت!
    این آمپ مارشال هایی که تو ایرانه هندیه اکثرا... و کیفیتش واقعا افتضاحه... ولی در کل بازم میگم کاملا سلیقه ای.
    تازه بهترین آمپ هم داشته باشی... کیفیت مولتی افکت یا یونیت... و پیکاپات حتی بادی گیتار و کابل ها تاثیر گذارن واقعا..
    میری مغازه صدا رو میشنوی و میخری... معمولا هم اختلاف قیمت وحشتناک هست.. بله lamborghini خیلی خوبه... وقتی پولشو داشته باشی... پول پراید ولی داری میدی... یا داری توقع شتاب بنز نداری دیگه... با 700 تومن که نمی شه هد و کابینت سر هم کرد... آره من اگه 100 میلیون پول داشتم میرفتم یه هد و کابینت مسا بوجی میگرفتم 15 تومن ... با یه ست کامل یونیت... که اونم شاید بشه 10 تومن.. و 3 4 تا گیتار خوب از گیبسون گرفته تا جکسون... واسه سبکای مختلف... ولی حالا که این جور نیست دیگه توقع ساختن tone پتروچی رو ندارم!
    ویرایش توسط petrucci4eva : Friday 22 August 2014 در ساعت 11:01 PM

24. 5 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

یا بهتر بگم مثلا اگه بلوز.. یا تو مایه های سبکی که صداش حدکثر overdrive باشه یا کرانچ...
    عجب ارسالی. فقط امین یه نکته رو متوجه نشدم. این که این بالا گذاشتم، منظورت چیه؟ مگه سبک‌های دیگه از چی‌ استفاده می‌کنن؟
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

26. 3 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عجب ارسالی. فقط امین یه نکته رو متوجه نشدم. این که این بالا گذاشتم، منظورت چیه؟ مگه سبک‌های دیگه از چی‌ استفاده می‌کنن؟
    الآن بد بود یا خوب بود:D
    نظره دیگه هر کسی یه سری اطلاعات درست و غلط داره... تازه موسیقی کاملا سلیقه ای...
    والا حتما یه دلیلی داره که کسی معروف پیدا نمیشه vox بزنه! فکر کنم فقط یه بار از joe satriani دیدم. که ستریانی هم هوی متال که نمیزنه! یا The Beatles فکر کنم استفاده می کرد... حالا خودت قضاوت کن!
    من کلا نتونستم با vox ارتباط خوبی بگیرم... و به نظرم کلا به درد کارای distort نمی خوره..
    صدای شفاف و به اصطلاح تمیز می گن... رو نمیده... یعنی احساسم اینه که صدای خفه ای تحویل میده! یا حداقل یه خورده بسته...
    گرجه اینم سلیقه ای من صدای باز دوست دارم...
    یا شاید اون چند مدلی که دیدم این جوری بودن...
    ولی در کل به نظرم اصلا مارکای متال که گیتاریستای معروف استفاده می کنند دیگه معلومه...!

28. 3 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

الآن بد بود یا خوب بود:D
    نظره دیگه هر کسی یه سری اطلاعات درست و غلط داره... تازه موسیقی کاملا سلیقه ای...
    والا حتما یه دلیلی داره که کسی معروف پیدا نمیشه vox بزنه! فکر کنم فقط یه بار از joe satriani دیدم. که ستریانی هم هوی متال که نمیزنه! یا The Beatles فکر کنم استفاده می کرد... حالا خودت قضاوت کن!
    من کلا نتونستم با vox ارتباط خوبی بگیرم... و به نظرم کلا به درد کارای distort نمی خوره..
    صدای شفاف و به اصطلاح تمیز می گن... رو نمیده... یعنی احساسم اینه که صدای خفه ای تحویل میده! یا حداقل یه خورده بسته...
    گرجه اینم سلیقه ای من صدای باز دوست دارم...
    یا شاید اون چند مدلی که دیدم این جوری بودن...
    ولی در کل به نظرم اصلا مارکای متال که گیتاریستای معروف استفاده می کنند دیگه معلومه...!
    اولا منظورم ارسال کاملی بود. به اینکه درسته یا نه کاری ندارم. ولی‌ براش وقت صرف کرده بودی تا تمام جوانبی که به نظرت می‌رسید رو گفته باشی‌. خوب و بدش با خوانندگانش. بنظر خود من خوب بود.

البته منظور سوال من در رابطه با آمپ نبود. اینکه گفته بودی „یا بهتر بگم مثلا اگه بلوز... یا تو مایه‌های سبکی که صداش حداکثر Overdrive باشه یا گرانج (Grunge)”. میخواستم بدونم مگه سبک‌های دیگه چی‌ استفاده می‌کنن؟
    (از نظر افکت)
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

30. 4 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

والا حتما یه دلیلی داره که کسی معروف پیدا نمیشه vox بزنه! فکر کنم فقط یه بار از joe satriani دیدم. که ستریانی هم هوی متال که نمیزنه!
    ستریانی قبلا از آمپ های Peavey JSX استفاده میکرد. اخیرا هم از سیگنیچر های جدیدش از برند Marshall استفاده میکنه. از آمپ vox هیچوقت استفاده نمیکرد!
    فقط یونیت افکت هایی که استفاده میکنه بیشترشون از برند vox هستن.
    مثل Vox Ice 9 Satriani Overdrive pedal, Vox Satchurator distortion pedal, ...

--------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان لطفا توجه داشته باشید. این تاپیک فقط تاپیک مشاوره برای خرید هست. درمورد نحوه رکورد گیری از آمپ و مسائل دیگه تاپیک های مرتبط وجود دارن. با یک جستجوی ساده توی سایت میتونید به تاپیک مربوطه منتقل بشید. ممنون از توجهتون.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Friday 22 August 2014 در ساعت 01:54 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

32. 6 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

صفحه 29 از 34 نخستنخست ... 19252627282930313233 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)