لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 22 از 34 نخستنخست ... 1218192021222324252632 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 337 به 352 از 543

موضوع: مشاوره خرید آمپ، افکت و لوازم جانبی گیتار الکتریک

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    76825
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    9 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سیاوش جان امپم بلک استار ht5 هست (یک دفعه هم پیغام خصوصی دادم بهت راجع به امپ) . راستش توی جایی خوندم که گری مور از OD1 استفاده میکنه و ویدیو هاش رو دیدم . بنظرم اومد که صدای مشابهی با صدای گری مور داره .

2. کاربران زیر از hamedkolt به خاطر این پست تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475
    690 بار تشکر شده در 240 پست

شبکه های اجتماعی من

Add siavash34 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 43/2
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    12

حامد جان با توجه به اینکه من هم یکی از آمپ هام همینه...
    ببین، شما تقریبا این آمپ صدای گری مور رو بهت میده.
    میمونه اینکه بوست بکنی یا نه.
    میتونی با ts808 بوستش هم بکنی.
    اون پدال هم به تنهایی واسه گری مور کار نمیکنه.
    من تقریبا نصف وقتم رو گری مور میزنم. میتونی تو یو تی یوب هم یه مقدار سرچ بکنی.
    در کل با توجه به آمپ شما : خود آمپ + بوست

4. 2 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

من مدت طولانیه که دارم با یونیت ها کار میکنم و معمولا دیستروشنم رو یا از متال زون میگیرم یا از بوست کردن زاک با دیستروشن امپ. اما مدت کوتاهیه که مولتی افکت لامپی با نام VOX Tonelabe LE گرفتم که هیولا ترین افکتیه که دیدم. از نظر امکانات به مراتب کمتر از G9 و G7 امکانات داره. التبه همون بازار رو داره. اما مدلاتور کم داره. بخاطر اینکه فقط محصولات شرکت VOX رو شبیه سازی میکنه و مثلا مثل جی ناین نیست که بیاد متال زون رو هم شبیه سازی کنه. اما فرقش با جی نیاین اینکه مثلا جی ناین وقتی میاد متال زون یا رت رو شبیه سازی میکنه حتی یک درصد شباهت هم توش نمیشه دید، اما این وقتی یک چیزی رو شبیه سازی میکنه دقیقا مثل اصلشه. حداقل تو مدلاتورهای پدال اینطوره. مثلا پدال واهش با پدال واه خود وکس هیچ فرقی نداره یا دیلیهاش که 16 تا هستند یا رورب هاش که 16 تا هستند یا امپ هاش که باز 16 تا هستند.
    جالب تر از اون اینکه سیستمی داره که شما میتونی با امپ بوست کنی و در اینجا دیگه سیستم شما از دیجتالی در میاد و میره رو پری امپ تیوبش. (برعکس جی ناین که پاور امپش تیوبه این پری امپش تیوبه). حالا از اون جالب تر اینکه شما میتونی از سه تا از پدال های این مولتی برای دست کردن با امپ هم استفاده کنی و در واقع سه پدال تیوب غیر دیجتالی داری هنگام کار.
    خلاصه این افکت انالوگ ترین صدایی که یک افکت میتونه تولید کنه رو تولید کرده و من تابحال رغیبی در صدا با این مولتی ندیدم. هرچند که صدا سازی بهاش سخته. شاید شما اگر یک جی تی 10 تهیه کنید هم صدای قوی تری داشته باشید هم تنوع صدای بیشتر. اما هیچ وقت اون حالت دیجتالی صدا رو نمیتونید از مولتی ها حذف کنید. این تنها مولتیه که حالت دیجتال نداره و یا در وقعضیت حداقلی هست از این نظر. البته قیمتش در ایران نمیدونم چطور هست اما قمیت دلاریش حتی از G7 زوم هم کمتره. این نکته قابل تاملشه.
    خلاصه من این رو به همه انالوگ بازها پیشنهاد میکنم. هم برای سبک متال فوق العاده جواب میده و هم برای راک. برای بلوز به عنوان کمک ابزار میتونه استفاده بشه.
    یک سری تست ازش در گروپ فیس بوکم گذاشتم.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

6. 7 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

midnight 1 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    31534
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    1,624
    1,837 بار تشکر شده در 492 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 14/0
    میزان امتیاز
    14

چقدره قیمتش علی جان؟

8. 2 کاربر برای این پست از midnight 1 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    86050
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان عزیز. یه سوال متفاوت دارم . حقیقت من هم عشق موسیقی گوش کردن به طور حرفه ای هستم سبک راک و هارد راک و هم زدن گیتار الکتریک حالا هم یه ltd-f250 گرفتم و میخوام براش آمپ بگیرم . بودجه . هم 1-2 هستش. ولی با این بودجه میش یه ضبط حرفه ای هم گرفت که دارای آمپ و اگولایزر حرفه ای هستش(از این چند تیکه ای ها که های اند هستن و دارای انواع ووفر ها برای تفکیک هرچه بهتر صدا هستش) حالا سوال من اینه آیا میتونم به جای یه آمپ مارشال از این ضبطای حرفه ای بگیرم و با یونیت افکت و سایر افکتهای خوب همون کیفیت یا کیفیت بسیار نزدیک بگیرم واسه سبک هارد راک یا ن باید یه آمپ بگیرم و بهش یونیت وصل کنم؟ در کل که یونیت و کمپرسور تهیه میکنم فقط به جای آمپ اینکار خوبه یا ن ... البته تا جایی که امکان داره وصل کردن افکت و یونیت افکت به یه ضبط های اند یا همون حرفه ای که آمپ هم داره رو خودم بیشتر دوس دارم. اگر کسی تجربه وصل کردن یونیت افکت و دیستورشن به این سیستم هارو داره لطفا بگه با سپاس

10. 2 کاربر برای این پست از sina_nz تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_nz [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان عزیز. یه سوال متفاوت دارم . حقیقت من هم عشق موسیقی گوش کردن به طور حرفه ای هستم سبک راک و هارد راک و هم زدن گیتار الکتریک حالا هم یه ltd-f250 گرفتم و میخوام براش آمپ بگیرم . بودجه . هم 1-2 هستش. ولی با این بودجه میش یه ضبط حرفه ای هم گرفت که دارای آمپ و اگولایزر حرفه ای هستش(از این چند تیکه ای ها که های اند هستن و دارای انواع ووفر ها برای تفکیک هرچه بهتر صدا هستش) حالا سوال من اینه آیا میتونم به جای یه آمپ مارشال از این ضبطای حرفه ای بگیرم و با یونیت افکت و سایر افکتهای خوب همون کیفیت یا کیفیت بسیار نزدیک بگیرم واسه سبک هارد راک یا ن باید یه آمپ بگیرم و بهش یونیت وصل کنم؟ در کل که یونیت و کمپرسور تهیه میکنم فقط به جای آمپ اینکار خوبه یا ن ... البته تا جایی که امکان داره وصل کردن افکت و یونیت افکت به یه ضبط های اند یا همون حرفه ای که آمپ هم داره رو خودم بیشتر دوس دارم. اگر کسی تجربه وصل کردن یونیت افکت و دیستورشن به این سیستم هارو داره لطفا بگه با سپاس
    دوست عزیز، هیچ چیزی جای یک آمپ خوب رو برای یک گیتاریست (و نه یه موزیک گوش کن حرفه ای) نمی‌گیره. اگر چنین بود مثلا Black Sabbath میرفت بجای یکسری آمپ، یکسری دستگاه‌های فوق حرفه‌ای (هم جنس بهتر از اونی‌ که اینجا پیدا میشه دم دستشونه، هم از نظر مالی‌ محدودیت ندارند) رو Stage میذاشت. شما تکلیفتون رو با علاقه تون مشخص کنید اول. این‌طور که معلومه بین دو „دلبر” گیر کردید. به هر حال بزرگان موسیقی‌ از آمپ استفاده می‌کنن و فکر کنم همین دلیل بسیار مستندی باشه برای خرید آمپ.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

12. 6 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط midnight 1 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چقدره قیمتش علی جان؟
    والا قیمتش رو گفتم بچه ها از جمهوری نمایندگیش در بیارند. چون اختلاف قیمت نمایندگی با خود بازار زیاده. خودم فکر میکنم بیشتر از 600 نباشه تو نمایندگی یا نهایت 700 اما خوب متاسفانه سر جمهوری فقط دیدم داشته باشه که دزد ترین مغازه هست و 1200 میده.
    البته من امروز متوجه یک مشکل در این افکت شدم. این افکت قدرت افکت های دیجتال درجه یک رو تو ریف نداره. اما پاورکردها رو با گین خیلی بالا پخش میشه. مشکلش تو پالمیوت ها هست. اگر روی امپ مدلاتورها باشه و شما به امپ وصلش کنی متوجه مشکلی نمیشه. اما اگر رو پدال های دیستروشن تنظیمش کنی و وصلش کنی به اسپیکر یا هدفون تو پایمیوت یک مقدار قطعی صدا داری (با روشن کردن نویزگیت، التبه اگر نویگیت رو روشن نکنی مشکل کمتر میشه اما در اون صورت هم هوا زیاده خواهی داشت). البته ممکنه با تنظیم بشه درستش کرد اما خوب تنظیمات این افکت با اینکه کار سختی نیست خیلی اما صدا سازیش واقعا دشواره و علم میخواد برای رسیدن به صدای مطلبوش. کابینت هایی که این افکت داره مثل همه افکت ها خیلی جالب نیست اما تفاوتش با مولتی های دیگه اینکه اگر کابین ها رو روشن نکنی صدا تو هر طیفی که باشه خشونت زیادی داره. در کل برای با هدفون کار کردن بهترین افکت نیست اما برای با امپ کار کردن میتونه جز بهترین ها باشه و من تابحال افکتی ندیدم که تا این حد صداش به صدای انالوگ نزدیک باشه. اما خوب افکت هایی گرون تر مثل GT10 بوس هم امکانات بیشتری دارند، هم صدای قوی تری البته الان تو جمهوری بالای 2 تومان هم فروخته میشند. (یعنی اختلاف قیمت رو که در نظر بگیری باز این میشه برترین - چون مثلا از G9 به جز در مسله اکوستیک مدلاتور و اکولایزر جی ناین) از همه چیزش بهتره. اون هم باز سلیقه هست. اکوستیک مدلاتورها وقتی دیجتال باشند صداشون خیلی شفاف میشه. این امده حالت انالوگی رو رعایت کنه از این رو گاهی تداخل صدایی داری تو ریتم زدن ها. البته اون هم من با هریزون این مشکل رو دارم. وقتی طرح فندر دستم بود این مشکل رو نداشتم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_nz [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نمیتونم در قالب نوشتار بهت توضیح بدم دقیقا چی کار کن. اما خیلی راه داری. هم میتونی افکت خوب بگیری با ضبط کار کنی. هم میتونی امپ ترانزستوری خوب بگیری و مستقل کار کنی. هم میتونی امپی بگیری که پری امپش لامپ باشه و مثلا از دستروشن اون استفاده کنی (اما خوب دیگه بودجه برای گرفتن باقی یونیت های نخواهی داشت) - خیلی کارها میتونی بکنی، بستگی داره چقدر تنوع صدا بخوای. اینکه صدای تا چه هد به انالوگ نزدیک باشه برات مهم باشه و مسائل این چینی. اما اگر بخوای تمرین کنی بهترین راه اینکه 550 تومان بدی یک امپ VOX VT20 بخری یا 750 بدی یک امپ VOX VT40 بگیری که روش همه جور افکت هم داره امپ هم روش هست دیگه. کامل ترین مدلاتوره جهانه این امپ و تقربیا تمام افکت هایی که رو یک مولتی افکت قوی هست رو این موجوده. میتونی هم بری مولتی افکت بخری مثل VOX Tonlabe LE یا POD یا GT10 (که تقریبا نوش اندازه بودجه شماست، دست دومش هم 1200 تا 1400 و کامل ترین مولتی تو بازار ایران هست و از باندهات استفاده کنی برای گرفتن صداش). خلاصه اینکه بخوای کل پولت رو خرج کنی یا هرچی کمتر بهتر هم ملاکه دیگه. اگر هرچی کمتر بهتر بخوای چیز قابل قبولی داشته باشی همون وی تی وکس عالیه. (البته مولتی افکت معمولی اصلا نگیر چون حالا که بودجه داری پیشمون میشی بعدا، اگر مولتی هم خواستی بخری یکی از این سه مولتی که بهت گفتم رو بخر) اما هم فقط یک صدای انالوگ درجه یک میخوای و تنوع برات مهم نیست بگو برای متال میخوای یا راک که بهت بگم چیا میتونی بیگری. اما اگر تازه داری نوازنده میشی در درجه اول وی تی رو بهت توصیه میکنم در درجه دوم گرفتن مولتی افکت و در نهایت هم میگم اگر محدودیت مالی نداری تا سقفی که گفتی همون افکت GT10 عالیه. (اما باز یک بار دیگه تاکید میکنم که گرفتن وکس وی تی عاقلانه ترین کاره. حالا VT40 میتونه مناسب باشه) اگر پدال زیر پایش رو هم بخوای بخری به جای 750 میشه 1 تومان. (که خیلی هم لازم نیست تا وقتی نوازنده حرفه ای نشدی)
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

14. 6 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    86050
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همه دوستان واقعا مفید بود فرمایشاتتون. والا کیفیت صدا و واقعی بودن صدا بسیار برام اهمیت داره. الان که دارم با گیتار ریگ برنامه شبیه ساز کار میکنم راضی نیستم صدا خیلی مصنوعی و بی کیفیت کلی هم با بیتریتش و کیفیتش بازی کردم ولی درس نشد. دنبال صدای دیستورشن خوب هستم بیشتر سبکمم هارد راکه و صداهای گیتار گروه بانجووی(ریچی سامبورا) و گانز (اسلش) و دوس دارم و تو سبک متال هم هوی متال مثل متالیکا و مگادس. حالا چندتا مولتی افکت پیدا کردم. pod500 . boss gt-10 . boss gt-100 . roland gr55 . ولی نمیدونم کدوم واسه سبکم مناسبتره. از یونیت ها هم زیاد اطلاع ندارم چون بازه استفاده من از سبکای مختلف زیاد هستش. در آخرم عرض کنم کیفیت مهمه . سپاسگذارم از همتون

16. کاربران زیر از sina_nz به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

متال میخوای بزنی Gt10 رو بگیر. فقط مواظب باش زیاد گرون نخری. دست دومش رو دیگه بیشتر از 1200 پول نده به هیچ وجه اگر خیلی تمیز هم بود. هرچند که الان با 1400.500 اگهی میکنند اما اون قیمت کاذبه.

18. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    98 بار تشکر شده در 37 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 44/0
    Given: 126/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    2 سال الکتریک میزنم (Ibanez GRG 170 + marshal 15w)
    حالا میخوام افکت بخرم حد اکثر 800 بیشتر ندارم (400 وام قرض الحسنه دانشجویی+170 وام دانشجویی+ 200 پدر)
    یونیت میخوام: mxr fullbore metal distortion + wah pedal (هر دو رو همین الان نمیخوام بخرم یکیشو الان میخوام برم دنبالش)
    میشه دوستان عزیزی که افکت کار کردن بگن اینا قیمتاش به تومن چه قدریه؟
    و افکت wah ای که تا آخر عمرم داشته باشم چی بگیرم (حد اکثر رینج wah رو داشته باشه مثله مدلای کلاسیک کرای بیبی نه مدل استانداردش)

من ساکن مشهد هستم دوستان مشهدی اگه کسی دست دوم داره بگه که خریدارم...
    کسی میدونه تو افکتای دست دوم باید به چه چیزایی توجه کرد موقع خرید؟
    من شنیدم این افکتای یونیت یک ترانسی داره که خیلی سریع میسوزه درسته؟

thanx
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Monday 11 November 2013 در ساعت 12:44 PM

20. 2 کاربر برای این پست از redredstar تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط redredstar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    2 سال الکتریک میزنم (Ibanez GRG 170 + marshal 15w)
    حالا میخوام افکت بخرم حد اکثر 800 بیشتر ندارم (400 وام قرض الحسنه دانشجویی+170 وام دانشجویی+ 200 پدر)
    یونیت میخوام: mxr fullbore metal distortion + wah pedal (هر دو رو همین الان نمیخوام بخرم یکیشو الان میخوام برم دنبالش)
    میشه دوستان عزیزی که افکت کار کردن بگن اینا قیمتاش به تومن چه قدریه؟
    و افکت wah ای که تا آخر عمرم داشته باشم چی بگیرم (حد اکثر رینج wah رو داشته باشه مثله مدلای کلاسیک کرای بیبی نه مدل استانداردش)

من ساکن مشهد هستم دوستان مشهدی اگه کسی دست دوم داره بگه که خریدارم...
    کسی میدونه تو افکتای دست دوم باید به چه چیزایی توجه کرد موقع خرید؟
    من شنیدم این افکتای یونیت یک ترانسی داره که خیلی سریع میسوزه درسته؟

thanx
    سلام

من متاسفانه از قیمت ها اطلاعی ندارم. ولی اینو میدونم که آمپ های ترانزیستوری برای کار با یونیت افکت ها مناسب نیستن.

به نظر من، با این بودجه اگه مولتی افکت تهیه کنید بهتره.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

22. 5 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان افکت wah دست دو کسی برا فروش نداره؟؟؟
    خریدار 100 ٪ ام

24. کاربران زیر از redredstar به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان مشهدی کسی اینجا نیست؟
    افکت دیستورت با وا کسی نداره برا فروش
    الوووووووووووووو

26. کاربران زیر از redredstar به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط redredstar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان مشهدی کسی اینجا نیست؟
    افکت دیستورت با وا کسی نداره برا فروش
    الوووووووووووووو
    درخواستتون رو لطفا در بخش نیازمندی ها مطرح کنید.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

28. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    93558
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    من میخوام تو استودیو ضبط داشته باشم. یه مولتی افکت ذاشتم zoom505llولی موقع ضبط همش نویز و اینا داشت.
    حالا میخام بدونم واسه استودیو چه افکتی بهتره

30. کاربران زیر از danialas به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    78884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان یه سوال:
    امروز پاساژ بابک یه آمپ 150 وات فندر اما سالید استیت آوردن صداش معرکه بود. هد و کابینت بود. و یه 100 تا افکت داشت که همه ی تغییرات رو میشد داد مثل مولتی افکت. صداش تقریبا از خیلی از مولتی هایی که شنیده بودم هم بهتر بود.
    به 2 و خورده ای می ارزه؟
    چون میخوام بگیرمش. از راهنماییتون ممنون میشم.

32. کاربران زیر از redredstar به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 22 از 34 نخستنخست ... 1218192021222324252632 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)