لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 4101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 209 به 224 از 335

موضوع: تعمیرگاه گیتار الکتریک و لوازم جانبی مربوط به آن

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475
    690 بار تشکر شده در 240 پست

شبکه های اجتماعی من

Add siavash34 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 43/2
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    ببین برادر این رو هم یه امتحان بکن، یک عدد جوراب یا کش مو گیر بیار ببند دور دسته، اونجایی که سیم ها وصل میشن به نات سر دسته ساز.
    یعنی وقتی دست چپ روی فرتبورد نباشه و با دست راست پیک میزنی یه مقدار سیم ها خفه شده باشن. البته این کار رو واسه کسی که آموزش میبینه توصیه نمیکنم اما به هر حال تست کن ببین مشکل رفع میشه یا نه. اگر مشکل حل شد به قول آقا هانی حتما مشکل از تکنیک نوازندکی شماست.

2. 4 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    108188
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    17 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

درود
    همگی خسته نباشید
    دوستان و اساتید محترم تمام تاپیک خوندم خیلی بهم کمک کردید (تک تک دوستان)

چند هفته ای میشه سیم نو انداختم داداریو 10.46 که کاسه کوزمو ریخت به هم(ای کاش زودتر ازتون کمک میگرفتم)
    خلاصه سیم یک پاره شد و موند دستکاریهای (بدون تجربه) رو ی ساز ژاپنی گرون قیمت

الان داداریو 9.42 انداختم همون سیمی که باید از اول مینداختم تا ریگلاژ بهم نخوره.
    خلاصه میکنم برای اینکه اکشن ساز رو به حالت اول برگردونم اونقد شل و سفت کرم پیچها رو تا اینکه بریج از جا در امد و انداختم جا دوباره
    ولی مشکل اینجاس که بریج جمع نمیشه(یعنی مثل پیش بالا نمیاد) الان به زور سیمها بالا اومده و صداش تا حدودی خفه شده سیمها وحشتناک سفت شدن و از دسته فاصله گرفتن در حد پاره شدن(دیاپازون ندارم که وحشت کنم)
    از این پاینتر هم نمیاد گفتم خدمتتون صدا خفه شده
    به نظر تون مشکل جمع نشدن(بالا نیامدن نرمال بریج) مثل پیش چی میتونه باشه؟(گویی فلج شده)!

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط iran66 : Wednesday 28 May 2014 در ساعت 03:23 PM

4. 2 کاربر برای این پست از iran66 تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط iran66 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود
    همگی خسته نباشید
    دوستان و اساتید محترم تمام تاپیک خوندم خیلی بهم کمک کردید (تک تک دوستان)

چند هفته ای میشه سیم نو انداختم داداریو 10.46 که کاسه کوزمو ریخت به هم(ای کاش زودتر ازتون کمک میگرفتم)
    خلاصه سیم یک پاره شد و موند دستکاریهای (بدون تجربه) رو ی ساز ژاپنی گرون قیمت

الان داداریو 9.42 انداختم همون سیمی که باید از اول مینداختم تا ریگلاژ بهم نخوره.
    خلاصه میکنم برای اینکه اکشن ساز رو به حالت اول برگردونم اونقد شل و سفت کرم پیچها رو تا اینکه بریج از جا در امد و انداختم جا دوباره
    ولی مشکل اینجاس که بریج جمع نمیشه(یعنی مثل پیش بالا نمیاد) الان به زور سیمها بالا اومده و صداش تا حدودی خفه شده سیمها وحشتناک سفت شدن و از دسته فاصله گرفتن در حد پاره شدن(دیاپازون ندارم که وحشت کنم)
    از این پاینتر هم نمیاد گفتم خدمتتون صدا خفه شده
    به نظر تون مشکل جمع نشدن(بالا نیامدن نرمال بریج) مثل پیش چی میتونه باشه؟(گویی فلج شده)!

سلام

اگر امکانش هست یه عکس مناسب از وضعیت بریج گیتارتون اینجا قرار بدید. هرچند توصیه نمیکنم (اگه زیاد با رگلاژ گیتار آشنایی ندارید) خودتون اقدام به دستکاری ساز کنید. چون ممکنه به سازتون آسیب برسونید ... ولی به هر حال، اگه توی شهرتون کسی رو برای این کار نمیشناسید، شاید بتونیم اینجا به شما کمک کنیم.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

6. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    108188
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    17 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام

اگر امکانش هست یه عکس مناسب از وضعیت بریج گیتارتون اینجا قرار بدید. هرچند توصیه نمیکنم (اگه زیاد با رگلاژ گیتار آشنایی ندارید) خودتون اقدام به دستکاری ساز کنید. چون ممکنه به سازتون آسیب برسونید ... ولی به هر حال، اگه توی شهرتون کسی رو برای این کار نمیشناسید، شاید بتونیم اینجا به شما کمک کنیم.
    با ریگلاژ اشنایی نسبی دارم.
    در محل زندگیم به تخصصیترین استاد دادم ولی متاسفانه متخصص پیانو و کیبورد هستش واسه گیتار تجربی تشریف داره
    روم نمیشه بهش بگم بده به استاد فلانی(هر گالری خودش باید این مسائل رو درک کنه) مابقی گالریها هم که سنتی هستن
    و بیشتر دلالن تا هنر مند(پوستمو پیشتر کندن) خلاصه امیدم شما دوستان و اساتید هستید

بابت حجم عکسها پوزش میخوام
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 20140529_021139_2.jpg   20140529_021244_1.jpg   20140529_021328_3.jpg   20140529_022001_3.jpg  
    ویرایش توسط iran66 : Thursday 29 May 2014 در ساعت 07:34 AM

8. 3 کاربر برای این پست از iran66 تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط iran66 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با ریگلاژ اشنایی نسبی دارم.
    در محل زندگیم به تخصصیترین استاد دادم ولی متاسفانه متخصص پیانو و کیبورد هستش واسه گیتار تجربی تشریف داره
    روم نمیشه بهش بگم بده به استاد فلانی(هر گالری خودش باید این مسائل رو درک کنه) مابقی گالریها هم که سنتی هستن
    و بیشتر دلالن تا هنر مند(پوستمو پیشتر کندن) خلاصه امیدم شما دوستان و اساتید هستید

بابت حجم عکسها پوزش میخوام
    چیزی که از این عکس ها متوجه شدم، اکشن سازتون زیادی بالا رفته و همچنین بریج، کمی به سمت بیرون زاویه گرفته.

بریج باید کاملا موازی با بدنه گیتار باشه.

اول با استفاده از دو پیچی که در دو طرف بریج قرار داره، اکشن ساز رو با استفاده از آچار الن (تا یک حد مناسب و معقول) پایینتر بیارید ... گیتار رو کوک کنید ... زاویه بریج رو با بدنه چک کنید. اگه موازی نبود باید با استفاده از فنر های پشت ساز، بریج رو طوری تنظیم کنید که با بدنه موازی بشه. در این صورت مجددا باید گیتار رو کوک کنید. حال، دوباره زاویه بریج رو پس از کوک کردن چک کنید. اگه بازم با بدنه، موازی نبود مجددا باید فنر های پشت گیتار رو دستکاری کنید و همین روال رو انقدر تکرار کنید تا هم گیتار کوک باشه و هم بریج موازی بدنه شده باشه.

برای اطلاعات بیشتر و توضیحات کامل تر راجع به رگلاژ ساز، میتونید به تاپیک زیر مراجعه کنید (پست های شماره 3 و 4).

ویرایش توسط Honey_Shababi : Thursday 29 May 2014 در ساعت 12:47 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

10. 4 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    108188
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    17 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چیزی که از این عکس ها متوجه شدم، اکشن سازتون زیادی بالا رفته و همچنین بریج، کمی به سمت بیرون زاویه گرفته.

بریج باید کاملا موازی با بدنه گیتار باشه.

اول با استفاده از دو پیچی که در دو طرف بریج قرار داره، اکشن ساز رو با استفاده از آچار الن (تا یک حد مناسب و معقول) پایینتر بیارید ... گیتار رو کوک کنید ... زاویه بریج رو با بدنه چک کنید. اگه موازی نبود باید با استفاده از فنر های پشت ساز، بریج رو طوری تنظیم کنید که با بدنه موازی بشه. در این صورت مجددا باید گیتار رو کوک کنید. حال، دوباره زاویه بریج رو پس از کوک کردن چک کنید. اگه بازم با بدنه، موازی نبود مجددا باید فنر های پشت گیتار رو دستکاری کنید و همین روال رو انقدر تکرار کنید تا هم گیتار کوک باشه و هم بریج موازی بدنه شده باشه.

برای اطلاعات بیشتر و توضیحات کامل تر راجع به رگلاژ ساز، میتونید به تاپیک زیر مراجعه کنید (پست های شماره 3 و 4).

با سپاس کاملا با عرایضتون موافقم . ولی مشکلم ریگلاژ نیست عرض کردم خدمتتون پس از از جا در امدن بریج و دوباره جا انداختنش

(دیگه مثل پیش به راحتی با کمی سفت کردن سیمها بریج بالا نمیاد به زور سیمها بالا میاد در حد پاره شدن سیمها و تاب برداشتن دسته اینه مشکل من)(بریج مثل پیش نرمال بالا نمیاد)
    مهم: بیشتر از این هم پایین نمیاد اگه دوباره بخوام پایین بیارم بریج از جا در میاد مثل پیش(دلیل بالا بودنش جمع نشدن نرمال بریجه) امیدوارم منظورمو واضح رسونده باشم تا بیشتر از این شرمنده شما و دیگر دوستان نشم

12. 3 کاربر برای این پست از iran66 تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

با سپاس کاملا با عرایضتون موافقم . ولی مشکلم ریگلاژ نیست عرض کردم خدمتتون پس از از جا در امدن بریج و دوباره جا انداختنش

(دیگه مثل پیش به راحتی با کمی سفت کردن سیمها بریج بالا نمیاد به زور سیمها بالا میاد در حد پاره شدن سیمها و تاب برداشتن دسته اینه مشکل من)(بریج مثل پیش نرمال بالا نمیاد)
    مهم: بیشتر از این هم پایین نمیاد اگه دوباره بخوام پایین بیارم بریج از جا در میاد مثل پیش(دلیل بالا بودنش جمع نشدن نرمال بریجه) امیدوارم منظورمو واضح رسونده باشم تا بیشتر از این شرمنده شما و دیگر دوستان نشم
    دلیل راحت بالا نیومدن بریج اینه که شما سیم های با گیج پایین تر انداختید روی گیتار، که همین باعث میشه اون قدرتی که سیم 10-46 داشت رو نداشته باشه برای بالا آوردن بریج. فنر های پشت گیتار رو باید شل تر کنید تا بریج سیم ها رو زیاد به سمت خودش نکشه. یه حالت تعادل باید ایجاد بشه. فقط در هر صورت حواستون به این باشه که بریج حتما باید در نهایت موازی با بدنه باشه.

اگه به یوتیوب دسترسی دارید، پیشنهاد میکنم ویدیوی زیر رو در رابطه با تعویض سیم در گیتار های دارای بریج دو طرفه (فلوید رز) حتما ببینید.

ویرایش توسط Honey_Shababi : Thursday 29 May 2014 در ساعت 11:06 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

14. 5 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    108188
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    17 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دلیل راحت بالا نیومدن بریج اینه که شما سیم های با گیج پایین تر انداختید روی گیتار، که همین باعث میشه اون قدرتی که سیم 10-46 داشت رو نداشته باشه برای بالا آوردن بریج. فنر های پشت گیتار رو باید شل تر کنید تا بریج سیم ها رو زیاد به سمت خودش نکشه. یه حالت تعادل باید ایجاد بشه. فقط در هر صورت حواستون به این باشه که بریج حتما باید در نهایت موازی با بدنه باشه.

اگه به یوتیوب دسترسی دارید، پیشنهاد میکنم ویدیوی زیر رو در رابطه با تعویض سیم در گیتار های دارای بریج دو طرفه (فلوید رز) حتما ببینید.

سیم 10.46 اکشن ساز بهم زد و خیلی زود کوک خالی میکرد. ناچار شدم9.42 مثل فابریک خودش بگیرم خوب بود راحت بالا میامد تا اینکه واسه ریگلاژ زیادی بهش دست زدم بریج از جا در اومد جا انداختم این مشکل پیش اومد(رو 9.42 بریج از جا در اومد و مشکل پیدا کرد) با همین گیج بالا میومد. هرچه نگاه میکنم سیستم مکانیکی خاصی نداره همین فنرهای پشت قابن.
    باببت ویدیو ممنونم این گیتار کمی با گیتار من فرق داشت اینها سه فنر دارن مال من 2 فنر اصلی(سفید) و2فنر کمکی(که به نظر کمکی نمیاد)(مشکی) تو عکسها میتونید مشاهده کنی این کمی با ساز من متفاوته

16. 3 کاربر برای این پست از iran66 تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

سیم 10.46 اکشن ساز بهم زد و خیلی زود کوک خالی میکرد. ناچار شدم9.42 مثل فابریک خودش بگیرم خوب بود راحت بالا میامد تا اینکه واسه ریگلاژ زیادی بهش دست زدم بریج از جا در اومد جا انداختم این مشکل پیش اومد(رو 9.42 بریج از جا در اومد و مشکل پیدا کرد) با همین گیج بالا میومد. هرچه نگاه میکنم سیستم مکانیکی خاصی نداره همین فنرهای پشت قابن.
    باببت عویدیو ممنونم این گیتار کمی با گیتار من فرق داشت اینها سه فنر دارن مال من 2 فنر اصلی(سفید) و2فنر کمکی(که به نظر کمکی نمیاد)(مشکی) تو عکسها میتونید مشاهده کنی این کمی با ساز من متفاوته
    اون ویدیویی که نشونتون دادم بیشتر به خاطر مسائلی که میگفت براتون گذاشتمش. چون دقیقا به این اشاره کرد که اگه بریج زاویه داره و یا سیم با گیج متفاوت میندازین روی ساز، باید فنر های پشت رو تنظیم کنید.

سیستم ترمولوی سازی که توی ویدیو بود از نوع فلوید رز اریجینال بود. برای گیتار شما از نوع Ibanez Edge Zero هست. برای تنظیم فنر زیاد فرقی نمیکنه. شما فقط باید یه جوری به اون پیچ هایی که فنر ها رو شل یا سفت میکنن دسترسی پیدا کنید. بیشتر اگه دقت کنید میتونید پیداشون کنید.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

18. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    108188
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    17 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سپاسگذارم
    منظورتون ولوم پیچه بدون اینکه قاب پشتو باز کنم هم در دسترسه و راحت شل و سفت میشه. اون کارو میتونم بکنم
    ولی
    ایا سیستم ترمولو همین چند فنر هستن و بس چیز دیگه ای نداره که بریو کمک کنه راحت بیاد بالا؟؟

20. 3 کاربر برای این پست از iran66 تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

سپاسگذارم
    منظورتون ولوم پیچه بدون اینکه قاب پشتو باز کنم هم در دسترسه و راحت شل و سفت میشه. اون کارو میتونم بکنم
    ولی
    ایا سیستم ترمولو همین چند فنر هستن و بس چیز دیگه ای نداره که بریو کمک کنه راحت بیاد بالا؟؟
    بله ... برای تنظیم زاویه بریج فقط به همین فنر ها نیاز دارید.
    همین که فنر ها رو شل تر کنید، باعث میشه بعد از کوک کردن ساز، بریج کمی بالا تر بیاد. البته مواظب باشید زیاد شل نکنید. چون ممکنه از اون طرف بزنه بیرون.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

22. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    108188
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    17 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=Honey_Shababi;379118]بله ... برای تنظیم زاویه بریج فقط به همین فنر ها نیاز دارید.
    همین که فنر ها رو شل تر کنید، باعث میشه بعد از کوک کردن ساز، بریج کمی بالا تر بیاد. البته مواظب باشید زیاد شل نکنید. چون ممکنه از اون طرف بزنه بیرون.[/QUOT

شرمنده دیر خبرتون کردم روی هم رفته یک ماهی میشه تمرین نکرده بودم داشتم عقدهامو خالی میکردم به نظر میاد درست شده.
    اینجور که معلومه سیمهای خودش 9.46 بوده کمی خیالمو راحت کردید از بابت بریج .

24. 3 کاربر برای این پست از iran66 تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    163 بار تشکر شده در 104 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 87/0
    میزان امتیاز
    11

درود
    من سیم باریتون 12 68 انداختم رو گیتارم ، میگن کوک استاندارد بریج رو خراب میکنه اگه درسته چرا؟
    یعنی من استاندارد کوک نکنم؟

عجب صدایی داره لامصب
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

26. کاربران زیر از chali به خاطر این پست تشکر کرده اند:

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    224 بار تشکر شده در 86 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 54/0
    Given: 60/1
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط chali [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود
    من سیم باریتون 12 68 انداختم رو گیتارم ، میگن کوک استاندارد بریج رو خراب میکنه اگه درسته چرا؟
    یعنی من استاندارد کوک نکنم؟

عجب صدایی داره لامصب
    رفیق میدونی چقد فشار به نکت میاره ؟ رو کوک استاندارد؟
    به نظر من درست نیست از این سیم استفاده کنی

اینجام آنلاین حساب میکنه چه بلایی سر گیتارت میارری :
    خودت اختلافشو ببین
    ویرایش توسط 0Nima0 : Sunday 15 June 2014 در ساعت 10:11 PM

28. 4 کاربر برای این پست از 0Nima0 تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    163 بار تشکر شده در 104 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 87/0
    میزان امتیاز
    11

نمیدونم والا اولین باره همچین سیستمی پیاده کردم
    خو یعنی چی؟ یعنی فرت برد میشکنه یدفه؟
    الان drop c کوک کردم ، اومدم استانداردش کنم ترسیدم ، سیما خیلی سفت شدن گفتم یه وخ پاره میشن؟ حالا کوک کنم؟ پاره نمیشن؟
    بعد یه سوال سیستمه نت نویسی یا تئوری توی drop c کلن میریزه به هم؟
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

30. کاربران زیر از chali به خاطر این پست تشکر کرده اند:

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    224 بار تشکر شده در 86 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 54/0
    Given: 60/1
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط chali [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نمیدونم والا اولین باره همچین سیستمی پیاده کردم
    خو یعنی چی؟ یعنی فرت برد میشکنه یدفه؟
    الان drop c کوک کردم ، اومدم استانداردش کنم ترسیدم ، سیما خیلی سفت شدن گفتم یه وخ پاره میشن؟ حالا کوک کنم؟ پاره نمیشن؟
    بعد یه سوال سیستمه نت نویسی یا تئوری توی drop c کلن میریزه به هم؟
    ببین فشار عادی حدود60 تا 70 کیلو هست اون سایتی که برات گزاشتم ببین رو کوکای مختلف فشارت چطوریه
    پیشنهادی برا گیتارای معمولی رو کوک استاندارد ته تهش اشتباه نکنم همین 10 46 هست
    نه نمیشکنه خم میشه به مرورر و قدرت تحملش کم میشه گردن به این درازی دمش گرم داره این همه فشارو تحمل میکنه سالها و آخ نمیگه به شرطی باهاش خوب رفتار کنی
    بسته به آهنگی که میخوای بزنی باید کشش سیمو عوض کنی که استاندارد داره مثل همین drop c که گفتین و آهنگ ساز تایین میکنه با چه استانداردی نوازنده بزنه میشه رو همه کوکی همه نتی زد ولی دیگه صدای تایین شده رو نمیده
    ویرایش توسط 0Nima0 : Sunday 15 June 2014 در ساعت 10:27 PM

32. 3 کاربر برای این پست از 0Nima0 تشکر کرده اند:

صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 4101112131415161718 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)