لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 6121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 256 از 335

موضوع: تعمیرگاه گیتار الکتریک و لوازم جانبی مربوط به آن

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    163 بار تشکر شده در 104 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 87/0
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    درود
    دوستان الان که آمپ دارم خوب ، ولی بازم یونیت رو روشن میکنم نویز داره از کامپیوتر خیلی کمتره ولی اگه گین خود آمپ رو ببرم بالا خیلی نویزش خفن میشه طوری که حتی موقع نواختن اون نویز کاملن شنیده میشه.
    پریز برقمون هم جای سیم ارت نداره متاسفانه
    چون آمپم مدلینگه یونیت واسم ضروری نیست گین خود آمپ خیلی عالیه ولی میخوام اطلاعات تجربیم بالا بره.
    چه پیشنهادی میدید؟ برم سر وصل کردن سیم ارت یا برم آداپتور خوب بخرم؟
    و یه چیزی اون پیچ level روی یونیت آیا روی درایو صدا تأثیر داره یا فقط صداش رو کم و زیاد میکنه؟ ، چون اگه level کم باشه نویز رو میشه مهار کرد.

سپاس
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

2. کاربران زیر از chali به خاطر این پست تشکر کرده اند:

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    718 بار تشکر شده در 189 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 295/3
    Given: 129/6
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط chali [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود
    دوستان الان که آمپ دارم خوب ، ولی بازم یونیت رو روشن میکنم نویز داره از کامپیوتر خیلی کمتره ولی اگه گین خود آمپ رو ببرم بالا خیلی نویزش خفن میشه طوری که حتی موقع نواختن اون نویز کاملن شنیده میشه.
    پریز برقمون هم جای سیم ارت نداره متاسفانه
    چون آمپم مدلینگه یونیت واسم ضروری نیست گین خود آمپ خیلی عالیه ولی میخوام اطلاعات تجربیم بالا بره.
    چه پیشنهادی میدید؟ برم سر وصل کردن سیم ارت یا برم آداپتور خوب بخرم؟
    و یه چیزی اون پیچ level روی یونیت آیا روی درایو صدا تأثیر داره یا فقط صداش رو کم و زیاد میکنه؟ ، چون اگه level کم باشه نویز رو میشه مهار کرد.

سپاس
    خب اکثر آمپای معمولی یه خورده نویز دارن این مشکلی نیست gain هم بالاتر میبری خب داری به همون قدرت میدی...
    مسئله نویز به خیلی چیزا مرتبطه باید چک کنی ببینی برقی چیزی از جایی اتصال نداشته باشه چه تو گیتار چه آمپ.
    باید کابل خوب داشته باشی مثلا یه کابل cort 50 تومنی نویز داره قطعا.. (خودم تست هم کردم!)
    پیکاپت اگه single coil باشه طبیعتا نویز داره چون یه جوری این مغناطیسی و اینا قطبی میشن که نویز میدن.
    ببین اگه دستت رو میگیری به سیم نویز قطع میشه یا نه ... این مسئله بیشتر مرتبط به برقه شاید...!
    این که آداپتور خوب بخری هم نفهمیدم منظورت چیه!
    ولوم در حالت کلی باید دامنه ی صدا رو بیشتر کنه و تاثیری در drive نداره!
    حالا اون lvl که میگی چیه دقیقا نمیدونم یه عکسی یا اطلاع از یونیت بده تا بتونم بهتر راهنمایی کنم! چون سخته حدس زدنش :D
    ولی خب تست چرا نمی کنی؟ گوش کن ببین چی میشه!
    ولی یادمه که یه یونیت دوستم داشت ماله overdriver بود که level دقیقا مربوط به driver بود حالا نمی دونم چی داری استفاده می کنی و...!
    طبیعتا نویز کم تو صدای distort باید از بین بره... و اگه باز حس می کنی دیگه اوضا خیلی بده!

4. 3 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط petrucci4eva [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خب اکثر آمپای معمولی یه خورده نویز دارن این مشکلی نیست gain هم بالاتر میبری خب داری به همون قدرت میدی...
    مسئله نویز به خیلی چیزا مرتبطه باید چک کنی ببینی برقی چیزی از جایی اتصال نداشته باشه چه تو گیتار چه آمپ.
    باید کابل خوب داشته باشی مثلا یه کابل cort 50 تومنی نویز داره قطعا.. (خودم تست هم کردم!)
    پیکاپت اگه single coil باشه طبیعتا نویز داره چون یه جوری این مغناطیسی و اینا قطبی میشن که نویز میدن.
    ببین اگه دستت رو میگیری به سیم نویز قطع میشه یا نه ... این مسئله بیشتر مرتبط به برقه شاید...!
    این که آداپتور خوب بخری هم نفهمیدم منظورت چیه!
    ولوم در حالت کلی باید دامنه ی صدا رو بیشتر کنه و تاثیری در drive نداره!
    حالا اون lvl که میگی چیه دقیقا نمیدونم یه عکسی یا اطلاع از یونیت بده تا بتونم بهتر راهنمایی کنم! چون سخته حدس زدنش :D
    ولی خب تست چرا نمی کنی؟ گوش کن ببین چی میشه!
    ولی یادمه که یه یونیت دوستم داشت ماله overdriver بود که level دقیقا مربوط به driver بود حالا نمی دونم چی داری استفاده می کنی و...!
    طبیعتا نویز کم تو صدای distort باید از بین بره... و اگه باز حس می کنی دیگه اوضا خیلی بده!
    چی ؟ چی ؟ چی ؟ معمولی نگو عاقا نگو

خوب اتصال برق که ندارم ، سیمم هم بهترین نوع سیمه وکسه[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] پیکاپ هم هام باکر هستش اون نویزی که موقع لمس سیم گیتار از بین میره جداست و زیاد نیست اصن اینم اطلاعات [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یه چیزه دیگه دفه قبلی هم که آمپ نداشتم همین پست رو گذاشته بودم گفتین آداپتور بدون نویز نشنیدیم تا حالا ، خوب من میگم هست جنس بدنه آداپتور مقدار آمپری که تولید میکنه و حتی انشعابات سیم آداپتور تو چند تا پدال رو نویز تأثیر داره دوستان
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

6. 2 کاربر برای این پست از chali تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

درود عاقا یه سوال تو تایپک تعاریف جامع گشتم نبود اینجا میپرسم اکشن تو فرت های مختلف دقیقن باید چند باشهمثلن اکشن گیتار من تو فرت 12 دو میلیمتر هست و تو فرت 22 هم دو میلیمتر چطوره ؟منظورم اینه که از سر نک باید به تدریج زیاد بشه؟ مثلن فرت 1 یک میلیمتر فرت 12 چهار میلیمتر و فرت 22 باید شش میلیمتر باشه؟ممنون
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

8. کاربران زیر از chali به خاطر این پست تشکر کرده اند:

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط chali [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود عاقا یه سوال تو تایپک تعاریف جامع گشتم نبود اینجا میپرسم اکشن تو فرت های مختلف دقیقن باید چند باشهمثلن اکشن گیتار من تو فرت 12 دو میلیمتر هست و تو فرت 22 هم دو میلیمتر چطوره ؟منظورم اینه که از سر نک باید به تدریج زیاد بشه؟ مثلن فرت 1 یک میلیمتر فرت 12 چهار میلیمتر و فرت 22 باید شش میلیمتر باشه؟ممنون
    من خیلی وارد نیستم تو این زمینه... چون میترسیدم ساز رو خراب کنم.. (و طبیعتا پولشم با کلی بد بختی تونیستم جمع کنم تا بخرم ساز رو!)
    ولی در کل چند تا فاکتور مهم هست... یکی این که استایل نوازندگیت چه زمینه ای .. و نوع فرتبرد. مثلا کسی که شرد می خواد کنه خب طبیعتا فرق داره اکشنش با یکی که بلوز می زنه!
    من خودم همیشه وقتی می خواستم دست بزنم به اکشن.. که شاید 3-4 بارم بیشتر نبوده.. تا جایی که میشد پایین میوردم تا جایی که گز نزنه از جایی!
    البته بهتره سازت رو بگی چیه و یه منبعی جایی سرچ کنی ببینی چه اعدادی پیشنهاد میشه.. چون اصلا ممکنه سازت مشکل دار باشه و به اصطلاح فرت کوبی بخواد بشه...

من تا جایی که میدونم صعودی باید باشه اکشن...
    حالا این که فرت 12 و 22 یکی هست برای من عجیبه. باید ببینی گز نمی زنه.. اگه نه که نمی دونم! اگه می زنه احتمالا فرت کوبی می خواد.
    چون تقریبا در حد 2mm تفاوت هست بین فرت 12 و 22.
    ریگلاژ شده گیتارت ؟ ممکنه فرتبردت یه خورده تاب آوره به بیرون یا داخل..
    شاید تنظیمات بریج بهم ریخته و باید یه خورده بالا پایین شه. (که فکر کنم باید اون پیچ یه خورده پایین تر بیاد!)
    امید وارم کمکت کرده باشم.. ولی احتمالا دوستان هم بیان نظرت جامع تری بدن.

10. 3 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط petrucci4eva [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من خیلی وارد نیستم تو این زمینه... چون میترسیدم ساز رو خراب کنم.. (و طبیعتا پولشم با کلی بد بختی تونیستم جمع کنم تا بخرم ساز رو!) ولی در کل چند تا فاکتور مهم هست... یکی این که استایل نوازندگیت چه زمینه ای .. و نوع فرتبرد. مثلا کسی که شرد می خواد کنه خب طبیعتا فرق داره اکشنش با یکی که بلوز می زنه! من خودم همیشه وقتی می خواستم دست بزنم به اکشن.. که شاید 3-4 بارم بیشتر نبوده.. تا جایی که میشد پایین میوردم تا جایی که گز نزنه از جایی! البته بهتره سازت رو بگی چیه و یه منبعی جایی سرچ کنی ببینی چه اعدادی پیشنهاد میشه.. چون اصلا ممکنه سازت مشکل دار باشه و به اصطلاح فرت کوبی بخواد بشه... من تا جایی که میدونم صعودی باید باشه اکشن... حالا این که فرت 12 و 22 یکی هست برای من عجیبه. باید ببینی گز نمی زنه.. اگه نه که نمی دونم! اگه می زنه احتمالا فرت کوبی می خواد. چون تقریبا در حد 2mm تفاوت هست بین فرت 12 و 22. ریگلاژ شده گیتارت ؟ ممکنه فرتبردت یه خورده تاب آوره به بیرون یا داخل.. شاید تنظیمات بریج بهم ریخته و باید یه خورده بالا پایین شه. (که فکر کنم باید اون پیچ یه خورده پایین تر بیاد!) امید وارم کمکت کرده باشم.. ولی احتمالا دوستان هم بیان نظرت جامع تری بدن.
    ممنون فک کنم گیج باریتون کاره خودشو کرده ولی گز نمیزنه سازم استارتره فک نکنم چیزه خاصی راجع بهش باشه :)
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

12. کاربران زیر از chali به خاطر این پست تشکر کرده اند:

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

ممنون فک کنم گیج باریتون کاره خودشو کرده ولی گز نمیزنه سازم استارتره فک نکنم چیزه خاصی راجع بهش باشه :)
    در کل قانونی نیست آخه که یکی در نیاد... ولی این که یکی در بخواد بیاد تو ساخت گیتار شاید یه چیز سختی باشه و معمولا پیش نمیاد.. اینم که شده احتمالا شانسی شده نمی دونم..
    ببین یه سری پیچ هست اون زیر که سیم سواری روش.. اون رو بیار پایین و تست کن ببین سیم گز نزنه..
    هر چه قدر پایین تر باشه سیم برای سرعت و شرد و sweep به اسطلاح بهتره... بیشتر قضیه تجربی هست.. مخصوصا تعمیرات گیتار و ریگلاژ این جرفا.. و تا دست نزنی نمی فهمی چی به چیه.. واس همین خیلی درگیر مسائل تئوری نباشی بهتره..
    فقط یه پیچی هست که آچار میره توش واس تنیظم فرتبرد که تابش رو از ببره.. یعنی مربوط به درجه میشه فکر کنم... اون ممکنه بشکنه توش که خراب شه باید کل فرتبرد عوض شه که عملا یعنی ساز رو باید بندازی دور :D
    فقط اون فکر کنم خطر ناک باشه...

14. 4 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

اول از همه باید مطمئن باشیم truss rod گیتار تنظیم باشه که با چک کردن neck relief میشه فهمید تراس راد نیاز به دستکاری داره یا نه ... اکشن ساز رو هم از فرت 12 یا 14 معمولا نگاه میکنن. به فرت های دیگه کاری نداریم ... چند میلی متر بودنش هم بستگی به نک گیتار داره که تا چه حدی جواب بده!
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

16. 4 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

درود
    بنده شکست خودم رو در برابر گیج باریتون اعلام میکنم
    میخوام سیم عادی بگیریم

با چشم و نخ که تراز کردم خمیدگی نمیبینم به نظرتون لازمه بزارم یه روز بدون سیم بمونه تا اون یه ذره خمیدگی که با چش دیده نمیشه برطرف بشه؟ من الان گیتارو به شکم خوابوندم رو تخت یه بالش هم گذاشتم زیر سرش

ممنون
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

18. کاربران زیر از chali به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

درود
    بنده شکست خودم رو در برابر گیج باریتون اعلام میکنم
    میخوام سیم عادی بگیریم

با چشم و نخ که تراز کردم خمیدگی نمیبینم به نظرتون لازمه بزارم یه روز بدون سیم بمونه تا اون یه ذره خمیدگی که با چش دیده نمیشه برطرف بشه؟ من الان گیتارو به شکم خوابوندم رو تخت یه بالش هم گذاشتم زیر سرش

ممنون
    خوب، حالا متوجه شدی که دیوار از استخوان جمجمه سفت تره و اونی‌ که میشکنه سرته نه دیوار؟ عزیز نوزدهم ماه ژوئن (حدود دو ماه و نیم پیش) عرض کردم که این گیتار مال اون کار نیست (صفحه ۲۳ همین تاپیک پست شماره ۲۳۰). گفتی‌ Jimi Hendrix شماره دو هستی‌!!! (ادعا خدا). بعدشم که با سوهان افتادی به جون Nut سر دسته و گشادش کردی. حالا هر سیمی بندازی، „گز” میزنه. بعدشم دسته گیتار رو با دیوار آجری اشتباه گرفتی‌ و با نخ و شاقول وزنه‌ای و این چیزا میگی‌ دسته صافه! آقا یه لطفی‌ به این گیتار بینوا بکن و یه مدت دستش نزن. بده یه Nut (اصل خود گیتارت) برات بندازن روش یه دست سیم بنداز و عشقش رو ببر.

از تجربه دیگران استفاده کنی‌، نمیگن „کم آوردی” میگن „چه آدم عاقلیه”. اگه همون دو ماه و نیم پیش به حرفم و حرف دوستان دیگه گوش کرده بودی، الان بجای چه کنم چه کنم و شاقول و تراز دست گرفتن و بالش زیر سر گیتارت گذاشتن (انگار رفته بیمارستان بخش ICU), داشتی تمرین میکردی.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

20. 5 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب، حالا متوجه شدی که دیوار از استخوان جمجمه سفت تره و اونی‌ که میشکنه سرته نه دیوار؟ عزیز نوزدهم ماه ژوئن (حدود دو ماه و نیم پیش) عرض کردم که این گیتار مال اون کار نیست (صفحه ۲۳ همین تاپیک پست شماره ۲۳۰). گفتی‌ Jimi Hendrix شماره دو هستی‌!!! (ادعا خدا). بعدشم که با سوهان افتادی به جون Nut سر دسته و گشادش کردی. حالا هر سیمی بندازی، „گز” میزنه. بعدشم دسته گیتار رو با دیوار آجری اشتباه گرفتی‌ و با نخ و شاقول وزنه‌ای و این چیزا میگی‌ دسته صافه! آقا یه لطفی‌ به این گیتار بینوا بکن و یه مدت دستش نزن. بده یه Nut (اصل خود گیتارت) برات بندازن روش یه دست سیم بنداز و عشقش رو ببر.

از تجربه دیگران استفاده کنی‌، نمیگن „کم آوردی” میگن „چه آدم عاقلیه”. اگه همون دو ماه و نیم پیش به حرفم و حرف دوستان دیگه گوش کرده بودی، الان بجای چه کنم چه کنم و شاقول و تراز دست گرفتن و بالش زیر سر گیتارت گذاشتن (انگار رفته بیمارستان بخش ICU), داشتی تمرین میکردی.

یکی منو از این انجمن اخراج کنه

ولی به دور از شوخی پشیمون نیستم با چشم که نیگا میکنم صافه مشکلی نداره
    صداش خیلی باحالتر میشه و به نظرم ارزششو داره یه بار امتحان کنید بعد یه هفته هم کاملن عادت میکنی (فقط سر انگشتات چکشی میشه) برا ریتم زدن (پاور کرد) که خداست سولو هم میشه اما باید خیلی تمیز زد چون فشار بیشتری میخواد و تنها مشکلش گرفتن انواع آکورد هست که یه مچ و ساعد فولادین میخواد آکورد رو تمیز در بیاری و تمیز هم در بیاد صدا یکم شفافیتشو از میده (که اونم فک کنم به خاطر کوک استاندارد یا طول کم دسته هست)
    منم نمیخواستم عوضشون کنم ولی درسم به سرعت داره پیش میره و الان باید ظرف مدت دوهفته تمام آکوردهای هفت گام ماژور و مینور هارمونیک ملودیم و طبیعی با تمام حالات احتمالیشون رو تمام فرت برد رو به گوشم آشنا کنم و سه تا ترک تحویل استاد بدم (ابرفضل) یاد گیری اینا هم اگه با این گیج بخواد پیش بره واقعن وقت گیره به همین خاطر بعله سرم شیکست

و یه سوال تو این جمهوری که کلن بنجل فروشیه سیم میشه خرید یعنی اصلو غیر اصل نداره؟
    ویرایش توسط chali : Friday 5 September 2014 در ساعت 06:41 PM
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

22. کاربران زیر از chali به خاطر این پست تشکر کرده اند:

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

یکی منو از این انجمن اخراج کنه

ولی به دور از شوخی پشیمون نیستم با چشم که نیگا میکنم صافه مشکلی نداره
    صداش خیلی باحالتر میشه و به نظرم ارزششو داره یه بار امتحان کنید بعد یه هفته هم کاملن عادت میکنی (فقط سر انگشتات چکشی میشه) برا ریتم زدن (پاور کرد) که خداست سولو هم میشه اما باید خیلی تمیز زد چون فشار بیشتری میخواد و تنها مشکلش گرفتن انواع آکورد هست که یه مچ و ساعد فولادین میخواد آکورد رو تمیز در بیاری و تمیز هم در بیاد صدا یکم شفافیتشو از میده (که اونم فک کنم به خاطر کوک استاندارد یا طول کم دسته هست)
    منم نمیخواستم عوضشون کنم ولی درسم به سرعت داره پیش میره و الان باید ظرف مدت دوهفته تمام آکوردهای هفت گام ماژور و مینور هارمونیک ملودیم و طبیعی با تمام حالات احتمالیشون رو تمام فرت برد رو به گوشم آشنا کنم و سه تا ترک تحویل استاد بدم (ابرفضل) یاد گیری اینا هم اگه با این گیج بخواد پیش بره واقعن وقت گیره به همین خاطر بعله سرم شیکست

و یه سوال تو این جمهوری که کلن بنجل فروشیه سیم میشه خرید یعنی اصلو غیر اصل نداره؟
    توانایی تولید سیم گیتار الکتریک رو تا اون جایی که میدونم ندارن یعنی منظورم ایران کلا..
    فقط یه خورده گرون ممکنه بدن.. وگرنه اصلا مهم نیست. دیگه 50-60 تومن سیم که دیگه این حرفا رو نداره !
    اون طرف هم فکر سود 50-60 هزار تومان نیست.. می خواد با یه جنس مثل گیتار تقلبی یا بعضا آمپ ارزون یا درجه 3-4 ، 1 میلیون 2 میلیون و .. سود کنه.

24. 3 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

توانایی تولید سیم گیتار الکتریک رو تا اون جایی که میدونم ندارن یعنی منظورم ایران کلا..
    فقط یه خورده گرون ممکنه بدن.. وگرنه اصلا مهم نیست. دیگه 50-60 تومن سیم که دیگه این حرفا رو نداره !
    اون طرف هم فکر سود 50-60 هزار تومان نیست.. می خواد با یه جنس مثل گیتار تقلبی یا بعضا آمپ ارزون یا درجه 3-4 ، 1 میلیون 2 میلیون و .. سود کنه.
    امین، فکر نکنم که منظور ایشون میزان سود دریافتی بوده باشه. مساله اینه که وقتی‌ جنس تقلبی رو به جای جنس اصلی میدن و پول تقلبی برای خرید هزینه کردن و پول اصل رو برای فروش میگیرند، به آدم زور میاد. من خودم حاضرم یک میلیون (اگه داشته باشم) بریزم دور، ولی‌ ۱۰۰۰ تومان پول زور ندم.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

26. 4 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    224 بار تشکر شده در 86 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 54/0
    Given: 60/1
    میزان امتیاز
    11

دوستان کسی از این سیمای نئونی استفاده کرده ؟
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چطوریاست بخرم پشیمون نشم !!! منو یاد راک اسمیت میندازه

28. 2 کاربر برای این پست از 0Nima0 تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط 0Nima0 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان کسی از این سیمای نئونی استفاده کرده ؟
    چطوریاست بخرم پشیمون نشم !!! منو یاد راک اسمیت میندازه
    نیما، البته فکر کنم که باید تو تاپیک مشاوره لوازم جانبی گیتار ارسال میکردی نه اینجا. ولی‌ خوب اگه هانی زحمتش رو کشید و منتقل کرد، ایشالا این جواب رو هم منتقل کنه.

اینکه خوبن یا بد، خودم باهاشون نزدم. الان یه نگاه انداختم به Guitar Center و دیدم هم 0.009 داره، هم 0.010. پنج تا Screenshot گرفتم. اولی‌ و دومی‌ مال 0.009 هست و کسی‌ زحمت نکشده که کامنت بذاره. سومی‌ و چهارمی مال 0.010 هستند که یک نفر کامنت داده و ۵ ستاره به این کالا داده. مشکل اینجاست که اولا فقط یک نفر نظر داده، دوما اگه کامنت رو بخونی‌ میبینی‌ که طرف تازه کاره! پنجمین عکس هم پر فروشترین سیمهای گیتار الکتریک رو به ترتیب فروش بغل هم قرار داده. از ۱۵ تای اول حتی یکیش هم DR نیست چه برسه به Neon. همین سایت ایرانی رو چک کردم، دیدم اگه بخرم، ۷۴۰۰ تومان برام آب می‌خوره که با پست پیشتاز بیارن تحویلم بدن. جالب اینجاست که هم بنده، و هم دفتر شرکت هردو تهران هستیم! حسابش رو بکن کسی‌ که در استان‌های مرزی زندگی‌ کنه چقدر باید هزینه ارسال بده!

ویرایش توسط FMETAL : Tuesday 16 September 2014 در ساعت 10:56 PM
    Rockers Nation

30. 3 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    224 بار تشکر شده در 86 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 54/0
    Given: 60/1
    میزان امتیاز
    11

شرمنده حواسم نبود ادامه بحثو میرم اونجا

32. 3 کاربر برای این پست از 0Nima0 تشکر کرده اند:

صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 6121314151617181920 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)