لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 5 از 21 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 65 به 80 از 335

موضوع: تعمیرگاه گیتار الکتریک و لوازم جانبی مربوط به آن

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    ^^^^
    یه چند روز زودتر میگفتی‌، از آمریکا برات میدادم بیارن.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

2. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

هنوزم میتونم بگم از آمریکا باسم بیارن. اما فکر نکنم به صرفه باشه. میخواستم بدونم تو تهران جایی نمیفروشن؟؟؟
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

4. 2 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    224 بار تشکر شده در 86 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 54/0
    Given: 60/1
    میزان امتیاز
    11

سلام
    یه مشکل که یه مدته در گیرشم از کالیبره خارج شدن گیتاره
    اوایل موقع کوک کردن سیما سر کوک کاملا ثابت کوک میشدن و تو بازی rock smith فرت به فرتو بازی صحصح تشخیص میداد
    اما یه یک ماهی هست رو سیما B میخوام کوک کنم پدرمو در میاره اصلا وا نمیسته حدود 5 تا 20 عدد رو تیونر بازی میکنه
    دقیقتر بگم تیونر اول بین 10 تا عدد مثبت یا منفی بازی میکنه بعد میره چپ یا راست 30 تا اونورتر وا میسته
    با پیچای تنظیم fine رو بریج هم بازم دقیق کوک نمیشه به نظر شما چیکار بکنم
    حتی تراس رود هم تنظیم کردم باز درست نشد
    اما سیم B مشکلش حل نشد
    ممکنه سیم خراب شده باشه و کش سانیشو از دست داده باشه ؟
    تو راک اسمیتم گفتم بیشتر سیم 6 E یه فرت اینوتر تشخیص میده مثلا 5 رو میزنم 4 رو میخونه وختی +6 از کوک شلترش میکنی خوب میشناسه
    ولی مشکل اصلیم همون سیم بی هست چیکار باید بکنم ؟
    مرسی
    ویرایش توسط 0Nima0 : Sunday 4 August 2013 در ساعت 05:11 PM

6. 3 کاربر برای این پست از 0Nima0 تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط 0Nima0 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    اوایل موقع کوک کردن سیما سر کوک کاملا ثابت کوک میشدن و تو بازی rock smith فرت به فرتو بازی صحصح تشخیص میداد
    اما یه یک ماهی هست رو سیما B میخوام کوک کنم پدرمو در میاره اصلا وا نمیسته حدود 5 تا 20 عدد رو تیونر بازی میکنه
    دقیقتر بگم تیونر اول بین 10 تا عدد مثبت یا منفی بازی میکنه بعد میره چپ یا راست 30 تا اونورتر وا میسته
    اما سیم B مشکلش حل نشد
    تو راک اسمیتم گفتم بیشتر سیم 6 E یه فرت اینوتر تشخیص میده مثلا 5 رو میزنم 4 رو میخونه وختی +6 از کوک شلترش میکنی خوب میشناسه
    مرسی
    دوست عزیز، حالا چرا Truss Rod رو دست زدین؟ اون که به کوک موندن و نموندن ربطی‌ نداره؟ گیتارتون Floyd Rose داره که با Fine Tune ش بازی کردین؟ حالا یکمی از مشخصات گیتارتون میگفتید هم بد نمی‌شد. احتمال داره که سیم‌ها باید عوض بشن. اگه Bridge گیتارتون Tremolo یا Floyd Rose هستش احتمالش هست که نیاز به تنظیم داره. آیا سیم‌ها تون رو بتازگی عوض کردین؟ بطوری که شماره سیمها عوض شده باشه؟
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

8. 4 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز، حالا چرا Truss Rod رو دست زدین؟ اون که به کوک موندن و نموندن ربطی‌ نداره؟ گیتارتون Floyd Rose داره که با Fine Tune ش بازی کردین؟ حالا یکمی از مشخصات گیتارتون میگفتید هم بد نمی‌شد. احتمال داره که سیم‌ها باید عوض بشن. اگه Bridge گیتارتون Tremolo یا Floyd Rose هستش احتمالش هست که نیاز به تنظیم داره. آیا سیم‌ها تون رو بتازگی عوض کردین؟ بطوری که شماره سیمها عوض شده باشه؟
    همیشه میخواستم تراس رود رو تنظیم کنم ببینم چی به چیه اکشنو باهاش بالا پایین کنم که کردم و دیدم همچین کار شاخی نبود همه هشدار میدن بابت اون نگران نباشید سالمه
    یه ویدئو تو یوتیوب دیدم گفت تراس رود داغون نمیشه مگه آماده داغون شدن باشه بگزریم
    گیتارم cort KX5 Fr هستش
    سیمها یه یک سالی هست عوض نشدن اصلا مشکل نداشتم سیم b یه مدته اذیت میکنه حالا بدجور داره لگد میندازه
    برا دقیق تر کوک کردن همیشه از fine tune استفاده میکنم اینم تو آموزش دیدم پس فک نکنم مشکلی داشته باشه داره ؟
    بله گیتارم Tremolo هست ولی اصلا تا امروز چیزیشو دست نزده بودم غیر کوک و ...
    رگلاژ نیاز داره به نظرتون ؟
    خودم میتونم یا باید ببرم تغمیرگاهی جایی
    تو rock smith هم فقط سیم E بیس هست که درست تشخیص داده نمیشه
    ویرایش توسط 0Nima0 : Sunday 4 August 2013 در ساعت 06:48 PM

10. 3 کاربر برای این پست از 0Nima0 تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط 0Nima0 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همیشه میخواستم تراس رود رو تنظیم کنم ببینم چی به چیه اکشنو باهاش بالا پایین کنم که کردم و دیدم همچین کار شاخی نبود همه هشدار میدن بابت اون نگران نباشید سالمه
    یه ویدئو تو یوتیوب دیدم گفت تراس رود داغون نمیشه مگه آماده داغون شدن باشه بگزریم
    گیتارم cort KX5 Fr هستش
    سیمها یه یک سالی هست عوض نشدن اصلا مشکل نداشتم سیم b یه مدته اذیت میکنه حالا بدجور داره لگد میندازه
    برا دقیق تر کوک کردن همیشه از fine tune استفاده میکنم اینم تو آموزش دیدم پس فک نکنم مشکلی داشته باشه داره ؟
    بله گیتارم Tremolo هست ولی اصلا تا امروز چیزیشو دست نزده بودم غیر کوک و ...
    رگلاژ نیاز داره به نظرتون ؟
    خودم میتونم یا باید ببرم تغمیرگاهی جایی
    تو rock smith هم فقط سیم E بیس هست که درست تشخیص داده نمیشه
    والا شما که از روی „ویدئو” یاد گرفتین، ولی‌ با اینکه این‌همه انگولکش کردین، درست نشده (پس اونجور که شما فکر می‌کردین „کار شاخی نیست” نبوده و در اصل کار شاخی بوده). پیشنهاد میدم تا بدترش نکردین، گیتار رو بدین یکی‌ که نه از روی ویدئو، بلکه از روی تجربه بلده درست کنه. این رو برای اطلاع خودتون میگم. تو آمریکا هر مغازه ساز فروشی، یه نفر متخصص تنظیم و تعمیر گیتار داره که دوره این کار رو که حدود یک سال و نیم طول می‌کشه رو گذرونده. کار و بارشونم سکه است. این رو مطمئن باشین که مردم آمریکا به ویدئو‌های بیشتری نسبت به ما‌ها دارن. پس تمام این تکنسین‌های گیتار اونجا باید برن دنبال یه کار دیگه. Fine Tune هم، (بازم برای اطلاعتون) برای تنظیم کوک فرت‌های ۱۲ تا ۲۲ یا ۲۴ هستش نه برای سردسته (دیدین بعضی‌ اوقات سردسته کوکه، ولی‌ فرت ۱۲ با دست باز سیم یکی‌ نیست؟ برای اونه).

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هنوزم میتونم بگم از آمریکا باسم بیارن. اما فکر نکنم به صرفه باشه. میخواستم بدونم تو تهران جایی نمیفروشن؟؟؟
    خوب آره. اگه میخواستی „یه دونه” جنس بیاری، گرون تموم میشود. ولی‌ من خاله‌ام امروز صبح از آمریکا برگشت و من هم به دخترش که اونجا زندگی‌ میکنه و کلید انبار گیتارام دستشه، گفته بودم یکی‌ از گیتار‌ها رو بده بیاره با یه سری سیم و Pick. میدونستم، یکی‌ برات می‌گرفتم، میذاشت تو Case اون گیتار و برات میاورد، امروز دستت بود. حالا چطور گم شده؟ چیز کوچیکی نیست که.
    Rockers Nation

12. 3 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    والا شما که از روی „ویدئو” یاد گرفتین، ولی‌ با اینکه این‌همه انگولکش کردین، درست نشده (پس اونجور که شما فکر می‌کردین „کار شاخی نیست” نبوده و در اصل کار شاخی بوده). پیشنهاد میدم تا بدترش نکردین، گیتار رو بدین یکی‌ که نه از روی ویدئو، بلکه از روی تجربه بلده درست کنه. این رو برای اطلاع خودتون میگم. تو آمریکا هر مغازه ساز فروشی، یه نفر متخصص تنظیم و تعمیر گیتار داره که دوره این کار رو که حدود یک سال و نیم طول می‌کشه رو گذرونده. کار و بارشونم سکه است. این رو مطمئن باشین که مردم آمریکا به ویدئو‌های بیشتری نسبت به ما‌ها دارن. پس تمام این تکنسین‌های گیتار اونجا باید برن دنبال یه کار دیگه. Fine Tune هم، (بازم برای اطلاعتون) برای تنظیم کوک فرت‌های ۱۲ تا ۲۲ یا ۲۴ هستش نه برای سردسته (دیدین بعضی‌ اوقات سردسته کوکه، ولی‌ فرت ۱۲ با دست باز سیم یکی‌ نیست؟ برای اونه).
    .
    من گفتم بدترش کردم!
    نه به هیچ عنوان بدتر نشد و تجربه جدیدی بود فهمیدم اینجاش نبود میرم سراغ یه جای دیگه
    مردم آمریکا خیلی چیزا دارن اونا هیچوقت به جون وسایل نمیفتن و خودشون تعمیر نمیکنن به هزار دلیل که گفتنش از حوصله اینجا خارجه
    راستی یک سالو نیم ؟ مطمعنید یک ماهو نیم نیست ؟ انقد کند ذهنن ! یا هر ماه یک جلسه برگزار میکنن براشون !
    گیتار اسلحست کسیو دیدی اسلحشو بلد نباشه بازو بسته کنه یا ...
    ولی با کل حرفاتون کاملا موافقم
    در مورد فاین تیون هام حق با شماست حرفی ندارم
    خوب من از همون ویدیوهایی که شما خوشت نمیاد دارم پیگیری میکنم خراب کردم گیتارمو یا درستش کردم اطلاع میدم
    ویرایش توسط 0Nima0 : Sunday 4 August 2013 در ساعت 08:28 PM

14. 3 کاربر برای این پست از 0Nima0 تشکر کرده اند:

darkfall آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    62558
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    5
    315 بار تشکر شده در 85 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 14/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

- - - Updated - - -

خوب آره. اگه میخواستی „یه دونه” جنس بیاری، گرون تموم میشود. ولی‌ من خاله‌ام امروز صبح از آمریکا برگشت و من هم به دخترش که اونجا زندگی‌ میکنه و کلید انبار گیتارام دستشه، گفته بودم یکی‌ از گیتار‌ها رو بده بیاره با یه سری سیم و Pick. میدونستم، یکی‌ برات می‌گرفتم، میذاشت تو Case اون گیتار و برات میاورد، امروز دستت بود. حالا چطور گم شده؟ چیز کوچیکی نیست که.
    کی گفته پیچای fine tune برای تنظیم صدای فرت 12 و 24 هه؟
    این چیزی که شما میگین intonation ه و با رگلاژ طول سیم تغییر میکنه
    کار اصلی fine tune ها هم اینه که وقی پیچای تاپ لاک بسته شد همیشه یه مقداری کوک تغییر میکنه که با اونا تنظیم میشه
    ویرایش توسط darkfall : Sunday 4 August 2013 در ساعت 10:08 PM

16. کاربران زیر از darkfall به خاطر این پست تشکر کرده اند:

darkfall آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    62558
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

سلام
    اما سیم B مشکلش حل نشد
    مرسی
    پروسه انجام کار شما اینه: هیچ جایی رو میون بر نزن
    تمام سیمارو باز کن
    تراس رادتو تا ته بدون فشار سفت کن -3/4 دور شل کن
    پیچای فاین تیون رو تا ته باز کن-تا ته ببند-دورشو بشمار-همشونو وسط میزون کن
    سیمای سازو همشونو عوض کن
    سیمارو سفت کن تا جایی که کوک بشه-ومی بارو وصل کن چنتا دیپ و دایو برو (بدون اینکه تاپ لاکا بسته باشن)-دوباره کوک کن-اکشنو تنظیم کن که مقدارش بستگی به کیفیت و سلامت سازت داره عدد خاصی نمیتونم بهت بدم-اکشن رو روی فرت 14 سیم یک و شیش با خط کش فلزی اندازه بگیر-اکشن سیم شیش حدود 0.5 میل باید بیشتر از سیم یک باشه
    چنبار اینارو بکن تا جایی که دیگه کوک خالی نکنه(دیپ و دایو و کوک)
    از کنار به بریج نگاه کن-باید با بدنه ساز موازی باشه-اگه بریجت به طرف داخل متمایل بود پیچای فنراشو شل کن-اگه به طرف بیرون متمایل بود پیچ فنراشو سفت کن-باید به یه تعادل نسبی بین کشش فنرای بریج و کشش سیمات برسی طوری که هم ساز کوک باشه و هم بریج موازی با بدنه باشه
    تنظیم اینتونیشن -اکشن-ارتفاع پیکاپ و تراس راد هم جای خود داره که شاید بعدا کامل توضیح دادم

18. 3 کاربر برای این پست از darkfall تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط darkfall [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    برادر چرا اطلاعات غلط میدی ؟
    کی گفته پیچای fine tune برای تنظیم صدای فرت 12 و 24 هه؟
    این چیزی که شما میگین intonation ه و با رگلاژ طول سیم تغییر میکنه
    کار اصلی fine tune ها هم اینه که وقی پیچای تاپ لاک بسته شد همیشه یه مقداری کوک تغییر میکنه که با اونا تنظیم میشه
    اون چیزی که شما داری میگی‌، مال Floyd Rose هستش عزیز. اون چیزی که من گفتم مال Bridge‌های Tremolo مثل Fender Stratocaster بود که Saddle‌ها رو تکون میده. این دوستمون گفت که گیتارش Tremolo داره نه Floyd Rose. عزیزم، بنده بعد از ۳۸ سال گدایی، شب جمعه یادمون نمیره که بیایم و „اطلاعات غلط” بدیم بگیم امشب شب چهار شنبه است!!! مرسی‌.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط darkfall [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    پروسه انجام کار شما اینه: هیچ جایی رو میون بر نزن
    تمام سیمارو باز کن
    تراس رادتو تا ته بدون فشار سفت کن -3/4 دور شل کن
    پیچای فاین تیون رو تا ته باز کن-تا ته ببند-دورشو بشمار-همشونو وسط میزون کن
    سیمای سازو همشونو عوض کن
    سیمارو سفت کن تا جایی که کوک بشه-ومی بارو وصل کن چنتا دیپ و دایو برو (بدون اینکه تاپ لاکا بسته باشن)-دوباره کوک کن-اکشنو تنظیم کن که مقدارش بستگی به کیفیت و سلامت سازت داره عدد خاصی نمیتونم بهت بدم-اکشن رو روی فرت 14 سیم یک و شیش با خط کش فلزی اندازه بگیر-اکشن سیم شیش حدود 0.5 میل باید بیشتر از سیم یک باشه
    چنبار اینارو بکن تا جایی که دیگه کوک خالی نکنه(دیپ و دایو و کوک)
    از کنار به بریج نگاه کن-باید با بدنه ساز موازی باشه-اگه بریجت به طرف داخل متمایل بود پیچای فنراشو شل کن-اگه به طرف بیرون متمایل بود پیچ فنراشو سفت کن-باید به یه تعادل نسبی بین کشش فنرای بریج و کشش سیمات برسی طوری که هم ساز کوک باشه و هم بریج موازی با بدنه باشه
    تنظیم اینتونیشن -اکشن-ارتفاع پیکاپ و تراس راد هم جای خود داره که شاید بعدا کامل توضیح دادم
    آقا شما پست این بنده خدا رو بخونین یه دفعه. Floyd Rose نداره که شما دارین درس Floyd Rose میذارین!!! حالا کی‌ داره اطلاعات غلط میده؟ این دوستمون برداشته پیچ‌های Saddle رو باز و بسته کرده.

Rockers Nation

20. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

darkfall آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    62558
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

اون چیزی که شما داری میگی‌، مال Floyd Rose هستش عزیز. اون چیزی که من گفتم مال Bridge‌های Tremolo مثل Fender Stratocaster بود که Saddle‌ها رو تکون میده. این دوستمون گفت که گیتارش tremolo داره نه Floyd Rose. عزیزم، بنده بعد از ۳۸ سال گدایی، شب جمعه یادمون نمیره که بیایم و „اطلاعت غلط” بدیم بگیم امشب شب چهار شنبه است!!! مرسی‌.

- - - Updated - - -

آقا شما پست این بنده خدا رو بخونین یه دفعه. Floyd Rose نداره که شما دارین درس Floyd Rose میذارین!!! حالا کی‌ داره اطلاعات غلط میده؟ این دوستمون برداشته پیچ‌های Saddle رو باز و بسته کرده.

بهرحال „Fine tune” توی هر سیستمی کارش همونه که گفتم و لاغیر.

22. کاربران زیر از darkfall به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

بهرحال "Fine tune" توی هر سیستمی کارش همونه که گفتم و لاغیر.
    برای گیتار هایی که قفل سر دسته ندارن مثل فندر stratocaster اون پیچ هایی که در انتهای بریج هستن برای تنظیم intonation هست. وگرنه این مدل گیتارها که نیاز به تنظیم دقیق کوک ندارن. با عقل آدمیزاد هم جور در نمیاد که تنظیم دقیق کوک از طریق پیچ گوشتی باشه :)) ... از همون سردسته میشه کوک کرد.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Sunday 4 August 2013 در ساعت 09:04 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

24. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

بهرحال „Fine tune” توی هر سیستمی کارش همونه که گفتم و لاغیر.
    این „ولاغیر” تون کشته من رو. نه عزیزم، اون موقعی که Floyd Rose ی وجود نداشت، همون پیچ‌های Saddle رو میگفتن Fine Tune. پس این „ولاغیر” شما اینجا کار برد نداره عزیزم.
    Rockers Nation

26. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

darkfall آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    62558
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

محض اطلاع شما اون پیچا اسمش „fine tuning” نیس..

28. 2 کاربر برای این پست از darkfall تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

محض اطلاع شما اون پیچا اسمش „fine tuning” نیس..
    آقا شما انگار با خوندن پست قبل از جواب دادن قهرید! پست بنده رو اگر یکبار بخونین، میبینین که گفتم „قبل از ظهور Floyd Rose” (اینم شده مبدا تاریخ!). حالا اگر بعد از Floyd Rose اون اسم رو به قطعه دیگری گفتن و اسم اون قبلی‌ رو یه چیز دیگه، و در این فرایند بنده از Term قبلی‌ استفاده کردم، ببخشید. بخاطر طول سنمون، مخمون قد نداد که اون اسمی که شما مد نظرتونه رو بنویسیم. عادت ۳۸ ساله شده دیگه. ترک عادت هم موجب مرض میشه.
    Rockers Nation

30. 3 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

darkfall آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    62558
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

آقا شما انگار با خوندن پست قبل از جواب دادن قهرید! پست بنده رو اگر یکبار بخونین، میبینین که گفتم „قبل از ظهور Floyd Rose” (اینم شده مبدا تاریخ!). حالا اگر بعد از Floyd Rose اون اسم رو به قطعه دیگری گفتن و اسم اون قبلی‌ رو یه چیز دیگه، و در این فرایند بنده از Term قبلی‌ استفاده کردم، ببخشید. بخاطر طول سنمون، مخمون قد نداد که اون اسمی که شما مد نظرتونه رو بنویسیم. عادت ۳۸ ساله شده دیگه. ترک عادت هم موجب مرض میشه.
    من کوچیک شما و همه بچه های اینجا هستم
    ولی اینکه شما عادت دارین به پیچای سدل بگین فاین تیون دلیل نمیشه که من حرفامو پس بگیرم که!
    من نه جایی دیدم نه شنیدم و نه جایی خوندم که به پیچای اینتونیشن بگن فاین تیون!
    من با هیچ کس دعوا ندارم و الانم سر حرفم هستم پیچی که اسمش „فاین تیونه” کارش همونه که گفتم و بس.

32. کاربران زیر از darkfall به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 21 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)