لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 9 از 23 نخستنخست ... 567891011121319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 129 به 144 از 366

موضوع: هر سوالی راجع به هارمونیکا دارین بپرسین.

mohsen741 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    43479
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,317
    1,941 بار تشکر شده در 794 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 92/4
    Given: 195/18
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    بادرود
    یک سوال از مسئول انجمن داشتم ، امکانش هست که جایی قطعات مبتدی خومون رو جهت ارزیابی آپلود کنیم و لینکش رو کجا باید بزاریم ،
    امکان داره خود انجمن یک مرکز آپلود اختصاصی داشته باشه ، که همه دوستان یک جا این کار رو انجام بدن ؟؟
    ممنون
    مجاهد عزيز در حال پيگيري هستم...
    ...

دوستان من هم پرسشی داشتم. یکی از دوستانم تقریبا همزمان با من (چند روز زودتر) هارمونیکای کروماتیک خرید. هونر کرومونیکا ۲۷۰
    امروز اومد یه نگاهی به ساز من بندازه مقایسه کردیم دیدیم اسلاید هارمونیکاش رو که فشار میدیدم نسبت به مال من خشک تره و صدای بیشتری داره. یعنی واسه من روان تر بود. یک مقدار توی ذوقش خورده. خواستم ببینم این مساله بخاطر نو بودن سازش هست یا چیز دیگه.
    ممنون.
    سخت بودن يا روان بودن اسلايد چيزي نيست كه در هارمونيكا ها كاملا و دقيقا يكي باشه...
    شما ميتونيد از نمايندگيه معتبر و يا تعمير كار حرفه اي درخواست كنيد تا با گريس مخصوص روان كنندگيه ساز هاي بادي صفحه ي اسلايد شما رو چرب كنه تا از نوازندگيه روان لذت ببريد...

(((پيچ هاي روي قسمت دهاني رو هم اگر كمي شل كنيد اسلايد روانتر خواهد شد.. امااينكار را با دقت انجام دهيد و بنده حقير نظرم اين هست كه فردي با تجربه اين كار را انجام دهد...)))
    ...صدايي تو جهانم نيست.فقط تصوير ميبينم...

http://www.noteahang.com/Content.aspx?PageId=24
    آلبوم موسيقي بيكلام.
    غوغاي قميش

2. 3 کاربر برای این پست از mohsen741 تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475
    690 بار تشکر شده در 240 پست

شبکه های اجتماعی من

Add siavash34 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 43/2
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen741 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مجاهد عزيز در حال پيگيري هستم...
    ...

سخت بودن يا روان بودن اسلايد چيزي نيست كه در هارمونيكا ها كاملا و دقيقا يكي باشه...
    شما ميتونيد از نمايندگيه معتبر و يا تعمير كار حرفه اي درخواست كنيد تا با گريس مخصوص روان كنندگيه ساز هاي بادي صفحه ي اسلايد شما رو چرب كنه تا از نوازندگيه روان لذت ببريد...

(((پيچ هاي روي قسمت دهاني رو هم اگر كمي شل كنيد اسلايد روانتر خواهد شد.. امااينكار را با دقت انجام دهيد و بنده حقير نظرم اين هست كه فردي با تجربه اين كار را انجام دهد...)))
    محسن جان ممنون. هارمونیکای خودم مشکلی نداره. اون واسه دوستمه که فکر میکنه مشکل داره اما به نظر من مشکل خاصی هم نداره.
    ...
    ما فعلا در حال تجزیه و تحلیل روشی هستیم که این مشکل توالی نت های آخر هر گام در هارمونیکا رو در ذهنمون حل کنیم!
    فکر کنم تکنیک بسیار خیس تانگ بلاک رو هم هیچوقت یاد نگیرم.
    ...آقا محسن یه جایی توضیح داده بودی در خصوص آب بندی هارمونیکای نو ، من اون رو پیدا نمی کنم الان. اگر ممکنه لینک بدین یا یه توضیخ مختصر.
    میبخشی دیگه. یه مقدار تحملمون کنی راه میفتیم.
    با سپاس.
    ویرایش توسط siavash34 : Friday 12 April 2013 در ساعت 01:49 AM

4. کاربران زیر از siavash34 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mojahed آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    66651
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    16
    232 بار تشکر شده در 107 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 20/3
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    12

من یه هارمونیکاکروماتیک نو مارک هوهنر گرفته بودم اسلایدر ش خیلی صدا میداد ، باز کردم متوجه شدم اون دوتا بوش پلاستیکی که دور پیچها انداختند قطر بیرونیش کم هست ، اونها رو با دو تکه روکش پلاستیکی سیم برق که قطر بیشتری داشت عوض کردم و اسلایدر خیلی نرم و بیصدا شد ،
    البته پیچهای هارمونیکا و قطعات اسلایدر خیلی ظریف هستند در صورتی که ابزار و آشنایی لازم وجود داشته باشد این توصیه مناسب هست ، درضمن پیچهایی که اصلایدر را به بدنه متصل میکنند از نوع خودکار بوده و در بدنه چوبی و یا پلاستیکی هارمونیکا اگر زیاد سفت شوند امکان هرز شدن هم هست ، مگر بعضی از انواع چینی که یک مهره برنجی داخل بدنه جاساز شده ،،
    ولی همانطور که جناب محسن فرمودند مقدار سفتی و گریس مخصوص اسلایدر هم کارساز هست،،
    ممنون

6. کاربران زیر از Mojahed به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mohsen741 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    43479
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,317
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

...آقا محسن یه جایی توضیح داده بودی در خصوص آب بندی هارمونیکای نو ، من اون رو پیدا نمی کنم الان. اگر ممکنه لینک بدین یا یه توضیخ مختصر.
    میبخشی دیگه. یه مقدار تحملمون کنی راه میفتیم.
    با سپاس.
    خواهش ميكنم.. شما عزيزي..
    اينجا سري بزنيد..

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

آلبوم موسيقي بيكلام.
    غوغاي قميش

8. 4 کاربر برای این پست از mohsen741 تشکر کرده اند:

Mojahed آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    66651
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

بادرود
    یک سوال خیلی مهم و کلی در مورد هارمونیکا ی دیاتونیک داشتم ، تمام دوستانی که با هارمونیکای دیاتونیک کار میکنند میدونند که در اکتاو اول و آخر نتها کامل نیستند و نتهای „فا” و „می” در این اکتاو وجود ندارد ، و نوازنده ها در صورت نیاز از طریق تکنیک bending آنها را تولید میکنند،
    ولی سوالی که من داشتم این بود که فرض میکنیم با هارمونیکای دیاتونیک در حال نواختن یک قطعه با تمپو بالا هستیم و مثلا در این قطعه نت فا در جایی با ارزش زمانی یک چهارم ضرب یا نیم ضرب وجود دارد و قبل و بعد این نت هم هیچ سکوت وجود ندارد ، چطور میشود در این بازه زمانی کوتاه بوسیله بندینگ صدای این نت را ایجاد کرد ؟؟
    یا اینکه در همان قطعه دو نت پشت سر هم با ارزش زمانی مثلاً یک ضرب جزء نتهایی باشد که در یک سوراخ توسط بندینگ باید ایجاد شود چطور میشود این دو نت را مثلاً بندینگ و اووربندینگ بلافاصله به صدا در آو رد؟؟
    باسپاس

10. 3 کاربر برای این پست از Mojahed تشکر کرده اند:

Mojahed آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    66651
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

پیش فرض هر سوالی راجع به هارمونیکا دارین بپرسین.

بادرود
    از دوستانی که آشنایی با تعمیرات هارمونیکا دارند سوالی داشتم ،:
    نوارهای پلاستیکی که روی تیغه ها را میپوشونند ، خیلی حساس هستند و باکمترین تماس یا دست زدن از روی صفحه بلند شده و دیگه نمیتونند تیغه رو هوابندی کنند،،
    من چند روز پیش به همچین مشکلی برخورد کردم ولی بعد از جدا کردن ویندسیور خم شده و صاف کردن اون متاسفانه با چسب رازی! میخواستم مجدد اون رو بچسبونم که دیدم نوار پلاستیکی بخاطر چسب آب شد!! 😥
    از دوستانی که آشنا هستند میخواستم بدونم جایی رو سراغ دارند که ویندسیور یدکی بفروشند! البته من یک بار از طلق با همان ضخامت خواستم این کار را بکنم ولی صدای تیغه خراب شد !!
    این لینک نحوه عوض کردن ویندسیور رو نشون میده :
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

12. 2 کاربر برای این پست از Mojahed تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

آقا من باز با سوال های سطح پایینم خدمتتان میرسم، اگر ممکنه بفرمایید که در هارمونیکای کروماتیک و همچنین دیاتونیک کدام حفره ها صدای مشکل دار دارند؟ (بصورت دیفالت). این رو از آن جهت میپرسم که قبلا دیده بودم آقا سبحان یه اشاراتی کرده بود.
    در حال حاضر به دلیل اینکه تازه به دنیای خاص هارمونیکا وارد شده ام در حال مکاشفه هستم. مثلا سوراخ ۲ و ۳ هارمونیکای کروماتیک من در حالت مکش خیلی باید با دقت و کنترل مکش صورت بگیره وگرنه صدای خفگی میده.
    ارادت دارم.

14. کاربران زیر از siavash34 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mohsen741 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    43479
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,317
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

بادرود
    یک سوال خیلی مهم و کلی در مورد هارمونیکا ی دیاتونیک داشتم ، تمام دوستانی که با هارمونیکای دیاتونیک کار میکنند میدونند که در اکتاو اول و آخر نتها کامل نیستند و نتهای „فا” و „می” در این اکتاو وجود ندارد ، و نوازنده ها در صورت نیاز از طریق تکنیک bending آنها را تولید میکنند،
    ولی سوالی که من داشتم این بود که فرض میکنیم با هارمونیکای دیاتونیک در حال نواختن یک قطعه با تمپو بالا هستیم و مثلا در این قطعه نت فا در جایی با ارزش زمانی یک چهارم ضرب یا نیم ضرب وجود دارد و قبل و بعد این نت هم هیچ سکوت وجود ندارد ، چطور میشود در این بازه زمانی کوتاه بوسیله بندینگ صدای این نت را ایجاد کرد ؟؟
    یا اینکه در همان قطعه دو نت پشت سر هم با ارزش زمانی مثلاً یک ضرب جزء نتهایی باشد که در یک سوراخ توسط بندینگ باید ایجاد شود چطور میشود این دو نت را مثلاً بندینگ و اووربندینگ بلافاصله به صدا در آو رد؟؟
    باسپاس
    توجه :
    هارمونيكاي دياتونيك 10 سوراخه كليد (دو)... در اكتاو اول نتهاي (فا) و (لا) رو نداره.. و در سوراخ شماره 10 بجاي نت (سي) نت (دو) جايگزين شده!

بله مجاهد عزيز در مواقع خاص به اين سرعت بندينگ ميكنن فوق حرفه اي ها...
    و معمولا بندينك در سبكهايي كه استفاده ميشه.. اون سبكها اينجور نت نويسي رو كمتر توش ميبينيم..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    آقا من باز با سوال های سطح پایینم خدمتتان میرسم، اگر ممکنه بفرمایید که در هارمونیکای کروماتیک و همچنین دیاتونیک کدام حفره ها صدای مشکل دار دارند؟ (بصورت دیفالت). این رو از آن جهت میپرسم که قبلا دیده بودم آقا سبحان یه اشاراتی کرده بود.
    در حال حاضر به دلیل اینکه تازه به دنیای خاص هارمونیکا وارد شده ام در حال مکاشفه هستم. مثلا سوراخ ۲ و ۳ هارمونیکای کروماتیک من در حالت مکش خیلی باید با دقت و کنترل مکش صورت بگیره وگرنه صدای خفگی میده.
    ارادت دارم.
    همون سوراخ 2 و 3 هست معمولا...
    سوراخ 5 و 6 در كروماتيك هم ديده شده...
    با هوا بندي 80 درصد رفع خواهد شد!!

آلبوم موسيقي بيكلام.
    غوغاي قميش

16. 2 کاربر برای این پست از mohsen741 تشکر کرده اند:

Mojahed آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    66651
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

بادرود
    از دوستاني كه با هنرجوهاي هارمونيكا سر و كار داشتن يك سوال داشتم ،
    من چند وقت پيش در انجمن ديدن راجع به آهنگ فيلم پاپييون صحبت شده بود ، من چون قبلاً اين فيلم راخيلي دوست داشتم آهنگ متن آن را دانلود كردم ، و بعد از حدود ١٥ تا ٢٠ دقيقه تونستم اون آهنگ رو با هارمونيكاي ١٢ سوراخ كروماتيك بزنم !
    حتا بعد از چند ساعت پارت دوم آهنگ را هم در آوردم ،
    در دو گام مختلف اولي با سوراخ شماره ٥ در حالت مكش و دومي با سوراخ ٣ باز هم در حالت مكش ،،
    سوالم اين بود كه مقدار زماني كه من براي تسلط به زدن اين آهنگ گذاشتم حدوداً چند بار هر دفعه ده دقيقه بود ، آيا اين مقدار زمان نسبت به بقيه دوستان به چه صورتي هست ؟ از طرفي اين قضيه باعث دلسرد شدن من از هارمونيكا شده ، !! پيش خودم ميگم كه چي مثلاً آهنگي كه با يه ربع تمرين ميشه اون رو زد چه ارزشي داره ؟؟؟!
    حتا تا تاپيكي راجع به جان مريم ديدم ظرف چند دقيقه آن را در آوردم !! اگه جايي براي آپلود باشه ميتونم بزارم ببينيد ،،
    آيا همه دوستان همينجوري هستند ؟ و يا براي تكنيكها است كه زمان زيادي صرف تمرين ميشود ،،؟؟
    لطفاً راهنمايي نماييد
    باسپاس

18. 2 کاربر برای این پست از Mojahed تشکر کرده اند:

Patriote آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    71033
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    518
    335 بار تشکر شده در 184 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 29/1
    Given: 41/0
    میزان امتیاز
    12

میشه لطفا تو بخش نمونه کار ها آپلود کنید؟
    من از خودم نا امید شدم چون حدود دوهفته طول کشید تا یه آهنگ 50 ثانیه ای رو زدم، منم تو بخش نمونه کار های پروفایل جدیدم میذارم.
    به جهان خرم از آنم که جهان خرم ازوست / عاشقم بر همه عالم که همه عالم ازوست

20. 2 کاربر برای این پست از Patriote تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojahed [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بادرود
    از دوستاني كه با هنرجوهاي هارمونيكا سر و كار داشتن يك سوال داشتم ،
    من چند وقت پيش در انجمن ديدن راجع به آهنگ فيلم پاپييون صحبت شده بود ، من چون قبلاً اين فيلم راخيلي دوست داشتم آهنگ متن آن را دانلود كردم ، و بعد از حدود ١٥ تا ٢٠ دقيقه تونستم اون آهنگ رو با هارمونيكاي ١٢ سوراخ كروماتيك بزنم !
    حتا بعد از چند ساعت پارت دوم آهنگ را هم در آوردم ،
    در دو گام مختلف اولي با سوراخ شماره ٥ در حالت مكش و دومي با سوراخ ٣ باز هم در حالت مكش ،،
    سوالم اين بود كه مقدار زماني كه من براي تسلط به زدن اين آهنگ گذاشتم حدوداً چند بار هر دفعه ده دقيقه بود ، آيا اين مقدار زمان نسبت به بقيه دوستان به چه صورتي هست ؟ از طرفي اين قضيه باعث دلسرد شدن من از هارمونيكا شده ، !! پيش خودم ميگم كه چي مثلاً آهنگي كه با يه ربع تمرين ميشه اون رو زد چه ارزشي داره ؟؟؟!
    حتا تا تاپيكي راجع به جان مريم ديدم ظرف چند دقيقه آن را در آوردم !! اگه جايي براي آپلود باشه ميتونم بزارم ببينيد ،،
    آيا همه دوستان همينجوري هستند ؟ و يا براي تكنيكها است كه زمان زيادي صرف تمرين ميشود ،،؟؟
    لطفاً راهنمايي نماييد
    باسپاس
    برادر من شاگرد شما هستم، و بسیار تازه کار در هارمونیکا... اما این واقعا مقیاس عجیبی است که برای سنجش هارمونیکا برگزیده اید. توانایی نواختن ملودی آن هم ملودی های بسیار ساده مثل پاپیون و امثالهم تقریبا در همه سازها راحت است. شما پشت پیانو بنشینید آنرا میزنید، گیتار الکتریک به دست بگیرید همین طور، آکاردئون نیز همچنین،،، ساکسوفون هم همین طور... شاید ویولن ۳ روز وقت شما رو بگیره چون نت هاش جای مشخصی روی دسته نداره. اصلا توانایی نواختن ملودی های اینچنینی از هر کسی که کمی گوش آشنا داشته باشد و مختصری فواصل را درک کند بر میآید.
    برای هارمونیکا به نظرم قظعات جز و جیپسی جز را در یوتیوب ببینید سطح ساز را به شما نشان میدهد.
    دز این ۱۶ ۱۷ سالی که به خط نوازندگی وارد شده ام سعی کردم این مقایسه ها را اصلا ملاک قرار ندهم.
    <<<<
    پاتریوت جان شما هم اصلا ناامید نشو. این مساله راه افتادن روی ساز و این قبیل داستان ها اصلا اینگونه نیست که چون ۲ هفته طول کشیده مشکلی دارید. من نوازنده (اگه بشه بهش گفت نوازنده) گیتار الکتریک هستم، اما مثلا کاری هست که ۲ ساله دارم روش کار میکنم اما هنوز کاور نشده. خیلی ها همین کار رو نهایتا ۱ ماهه کاور کردن رفته... بعضی اوقات اینطوریه. اصلا فرمولیزه نیست مساله.
    <<<<
    دوستان در حفره دوم و سوم هارمونیکای من (کروماتیک) اگر موقع دمیدن یا مکش لب را کاملان روی آن کیپ کنم صدای آن حفه میشود. اگر کمی فاصله بدم و یا اینکه کمی بینی ام را باز کنم صدای آن بسیار رسا و بلند و تمییز شنیده میشود. روش برخورد با این مساله چیست؟ یعنی باید اینطور باشه یا اینکه باید آببندی و هوابندی بشه یا اشکال فنی محسوب میشه؟
    ویرایش توسط siavash34 : Tuesday 16 April 2013 در ساعت 03:13 PM

22. 4 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

dobaare آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45334
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    372
    202 بار تشکر شده در 112 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/2
    Given: 18/1
    میزان امتیاز
    13

برادر من شاگرد شما هستم، و بسیار تازه کار در هارمونیکا... اما این واقعا مقیاس عجیبی است که برای سنجش هارمونیکا برگزیده اید. توانایی نواختن ملودی آن هم ملودی های بسیار ساده مثل پاپیون و امثالهم تقریبا در همه سازها راحت است. شما پشت پیانو بنشینید آنرا میزنید، گیتار الکتریک به دست بگیرید همین طور، آکاردئون نیز همچنین،،، ساکسوفون هم همین طور... شاید ویولن ۳ روز وقت شما رو بگیره چون نت هاش جای مشخصی روی دسته نداره. اصلا توانایی نواختن ملودی های اینچنینی از هر کسی که کمی گوش آشنا داشته باشد و مختصری فواصل را درک کند بر میآید.
    برای هارمونیکا به نظرم قظعات جز و جیپسی جز را در یوتیوب ببینید سطح ساز را به شما نشان میدهد.
    نه بابا مقياس كجا بود/ميخواسته بگه بابا مردم منم انقدر هارمونيكا بلدم/
    قربونه استايلت...

mohsen741 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    43479
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,317
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

بشدت دلم ميشكنه و بد برخورد ميكنم اگه تو جواب همديگر بي احترامي ببينم!!!

آلبوم موسيقي بيكلام.
    غوغاي قميش

25. 3 کاربر برای این پست از mohsen741 تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

محسن جان من قصد بی احترامی نداشته ام، اگر هم بوده عذرخواهی می کنم.
    به نظرم اومد که جناب dobaare احتمالا با جناب patriote آشنایی دارند در فوروم، و با هم شوخی کرده اند، به همین دلیل پای پست جناب dobaare تشکر زدم. الان هم حذف کردم.
    ..
    پوزش بابت اسپم.

27. 2 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

Patriote آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    71033
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    518
    335 بار تشکر شده در 184 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 29/1
    Given: 41/0
    میزان امتیاز
    12

خوب به هر حال ...
    خانما و آقایون (خانما مقدمن) محترم نظرتون چیه که آقا محسن و آقا سبحان و تنی چند از هارمونیکا نوازان کاربلد ، واسه کسایی مثل من که مبتدی هستیم نمونه کار بذارن ، و بقولی یه دوره ی آموزشی مجازی برگزار بشه (اگه موردی نداره) حتی امتحان هم داشته باشه ؟
    به جهان خرم از آنم که جهان خرم ازوست / عاشقم بر همه عالم که همه عالم ازوست

29. 2 کاربر برای این پست از Patriote تشکر کرده اند:

Mojahed آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    66651
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

دوست گرامي siavash34 , دقيقاً حق با شماست ، من قبلاً نوازنده گيتار فلامنكو بوده ام ، قطعاتي را مانند zambra از خوان سرانو يا colombiana از پاكو پنيا را شايد ٦ يا هفت ماه با تمرين مداوم در آورده بودم ، اگر در ي* و*ت*و*پ mojahed25 را سرچ نماييد بعضي از آنها رو آپلود كردم ،!
    ولي سوال من هم دقيقاً همين است ، مگر با هارمونيكا اگر بخواهيم يك آهنگ پاپ بطور مثال جان مريم و يا مثلاً سرود اي ايران را بخواهيم بزنيم بايد چجوري باشد كه فقط ملودي نباشد ؟؟؟!! و اجرا و تمرين آن زمان ببرد؟
    ممنون

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Patriote [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    میشه لطفا تو بخش نمونه کار ها آپلود کنید؟
    من از خودم نا امید شدم چون حدود دوهفته طول کشید تا یه آهنگ 50 ثانیه ای رو زدم، منم تو بخش نمونه کار های پروفایل جدیدم میذارم.
    بخش نمونه كاها بسته شده ! من هن قبلاً در خواست يك آپلودسنتر را كرده بودم ،

31. کاربران زیر از Mojahed به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 9 از 23 نخستنخست ... 567891011121319 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)