لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 11 از 23 نخستنخست ... 78910111213141521 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 176 از 366

موضوع: هر سوالی راجع به هارمونیکا دارین بپرسین.

Mojahed آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    66651
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    16
    232 بار تشکر شده در 107 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 20/3
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen741 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    جناب مجاهد بنده پيگير آپسنتر نيستم...
    پيگير اين هستم كه جاي ديگري جز بخش نمونه كار ها لينك بگذاريم!...
    توجه داشته باشيد!!

به هارد بوپر در حين نوازندگي فشار بيشتري ميشه آورد و تيغه هاش لطافت كمتري نسبت به ملوتن داره...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Patriote [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویز ویز؟! :(ننه قمر؟! :(
    کافی بود فقط بپرسید تا به شما اطلاع داده بشه که از قسمت پروفایل جدیدتون میتونید نمونه کار آپلود کنید.
    دیگه چه جای این حرفای بی ادبانست؟!
    کار به این ندارم که خطاب شما کیه و سطح موسیقیتون هم چقدره ، اینجا یه محیط فرهنگیه و باید ادب و شخصیتتون رو حفظ کنید ...
    من تا امروز نميدونستم ، صداي وز وز كردن و اصطلاحات زبان فارسي ، در محيط دوستانه نشانه بي ادبي انسان باشه ، !!!
    ولي اين هم از ادب به دور است كه به ديگران انگ بي ادبي زده بشه ، جنااااااب باادب!!! 😎

Patriote آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    71033
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    518
    335 بار تشکر شده در 184 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 29/1
    Given: 41/0
    میزان امتیاز
    12

هرطور که دیگه صلاحه قضاوت با خود شما...

(از دوستان بابت رد و بدل شدن اسپم پوزش میخوام)
    ویرایش توسط Patriote : Thursday 18 April 2013 در ساعت 11:17 AM
    به جهان خرم از آنم که جهان خرم ازوست / عاشقم بر همه عالم که همه عالم ازوست

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475
    690 بار تشکر شده در 240 پست

شبکه های اجتماعی من

Add siavash34 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 43/2
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojahed [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حالا ما شديم كاربر گرامي!! باشه ������
    اگه منظور شما از كسي كه ميداند لبنك ممنوع هست ، بنده هستم ، بايد بگم خير ، من هرچي تو انجمن چرخ زدم ببينم كجا ميشه اين كار رو كرد پيدا نكردم ، بعد ديدم بكي از دوستان لينك داد من هم رفتم اونجا فايل خودم رو آپلود كردم ، بعد مونده بودم كجا بزارم ديدم يكي از دوستان يه تاپيك نمونه كار زده من هم گذاشتم ، تازه بعد سالي يه ويز ويز غلط و غلوت بود!!!
    در مورد دوم اصلاً من دنبال پيچيدگي نيستم ، فقط يه جا يه سوال مطرح كردم كه چرا آهنگهاي پاپ رو زود ميتونم در بيارم با هارمونيكا ؟ بعد يكي ار دوستان گفت هر ننه قمري (البته من ميگم) ميتونه ابن كار رو بكنه ،،!!! ������
    من هم پيگير اين بودم كه پس بايد به چه صورتي زد كه تخصصي تر باشه ،، ايشون هم فكر كنم جناب سياوش بودند ، بلآخره جواب قانع كننده اي ندادند!
    البته همون سادگي كه شما ميگين درست تر هست ، به نظر من اگه صداي ساز رو خوب بتونيد در بياريد نتهاي غلط و اشتباه و يا سكته وسط كار نداشته باشيم حتا يك قطعه ساده هم شنيدنش لذت بخش خواهد بود ، به قول استاد خوان مارتين : گاهي اجراي چند نت ساده كه با احساس نواخته بشه بهتر از رگبار نتها و تكنيكهايه كه نسان دهنده تبحر نوازنده باشه ،،
    در هر صورت فكر كنم من چون با گوشي موبايل به انجمن سر ميزنم نتونستم بفهمم يه كار مبتدي زده شده را كجا بايد گذاشت ؟؟؟ اون هم فقط جهت ارزيابي ، نه خداي نكرده خود نمايي،،،
    ممنون
    برادر من که هارمونیکاپلیر نیستم که جواب قانع کننده بدم! من فقط عرض میکنم که قطعات پاپ تقریبا همه همین هستند حالا چه با هارمونیکا و چه هر ساز دیگه. فقط روی بعضی از سازها که اصطلاحا چپ هستند (مثل گیتار) چون میشه یکم بیشتر پر کرد کارو واسه شنونده پاپ جذاب تره. مخلصم.

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    633 بار تشکر شده در 292 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 516/81
    Given: 452/2
    میزان امتیاز
    12

بچه ها بحثو تموم کنید
    ولی شخصا میگم که چه کلاسیک چه ایرانی چه پاپ و حتی جاز
    اصول و قوائد خاص خودشو داره که از جای خاصی نمیشه پیدا کرد و باید دنبالش باشید
    و به نظر من هیچ کدوم آسون نیستن ! البته چرا توی مجالس یارو میخونه 90 درصد فالش میزنه ولی خوب کی میفهمه یا با کیبرد یه نت گوشی رو به خراب ترین وضع میزنه !
    خلاصه اگه بخواید اصولی کار کنید باید مطالعه داشته باشید درمورد اون سبک خاص قوائد و قوانین و باید و نباید هاش و ... و حتی گاهی نیاز به استاد پیدا میکنید
    وگرنه اگه بخواید به گوش مردم خوش بیاد :دی الان مردم حتی دادار دودور هم راه بندازید میگن یارو حرفه ایه
    حتی من داشتم پشت پیانو بتهون میزدم! بهم یارو میگه بابا اینا چیه میزنی! برامون اهنگ شاد بزن
    ولی پسر خاله ی من به عنوان شخصی که 4-5 سال توی مجالس مینواخت به این نتیجه رسید که تهه اینکارا همون مجلس نوازیه! یعنی بالاتر نمیری پس به نظر شخصیم هر سبکی رو انتخاب میکنید اصولی کارش کنید و سعی کنید از حالت عامه پسندی خارج بشید و نظر افراد خاص رو جلب کنید اینجوری به درجات بالاتری میرسید

5. 3 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

Mojahed آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    66651
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

براي بستن بحث ، هميشه هنرهايي كه مخاطب خاص دارند ، معمولاً ماندگارتر و در سطح بالاتري قرار دارند ، ولي به قول اون دوستمون كه ازش خواستند با پيانو آهنگ شاد بزنه ! تو همه جاي دنيا هم نياز به يك موسيقي عامه پسند هست كه مخصوص مكانها و زمانهاي خودش هست ، كه نميشه به اون خورده گرفت!
    كه البته متاسفانه يا خوشبختانه من جزء اونها نبودم ، ،،
    ویرایش توسط Mojahed : Thursday 18 April 2013 در ساعت 06:51 PM

Mojahed آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    66651
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

دوست گرامي سياوش ،
    ميخواستم بدونم اون سوزوكي كروماتيكس كه گرفتين ، سوراخ ٢-٣ خوب صدا نميده؟؟
    😩 چون من اين مشكل رو با هوهنر دارم ، ميخوام يه سوزوكي كروماتيكس scx-56 ميگيرم ، اگه اون هم همين مشكل رو داشته باشه كه 😭

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

سوراخ ۳ مشکلی نداره، الان خوب شده ، سوراخ ۲ خصوصا تو مکش خوب صدا نمیده. البته اگه از بینی تنفس کنم و لبم خیس باشه صداش خوبه. ولی به طور نرمال باید نیم ساعت باهاش بزنی تا صدای سوراخ ۲ بدون استرس بیاد! (همون کروماتیکس ۴۸ رو میگم).
    حالا سوالی که واسه من هست اینه که این سوراخ ۲ توی مدل های ۱۴ و ۱۶ سوراخ چطور میشه مساله اش، یعنی اونا هم ازین مسایل دارن؟ و اینکه اصلا چرا هر کسی رو میبینیم میگه این سوراخ ۲ مکافات داره واسش...
    ویرایش توسط siavash34 : Friday 19 April 2013 در ساعت 04:16 PM

9. کاربران زیر از siavash34 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mojahed آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    66651
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash34 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سوراخ ۳ مشکلی نداره، الان خوب شده ، سوراخ ۲ خصوصا تو مکش خوب صدا نمیده. البته اگه از بینی تنفس کنم و لبم خیس باشه صداش خوبه. ولی به طور نرمال باید نیم ساعت باهاش بزنی تا صدای سوراخ ۲ بدون استرس بیاد! (همون کروماتیکس ۴۸ رو میگم).
    حالا سوالی که واسه من هست اینه که این سوراخ ۲ توی مدل های ۱۴ و ۱۶ سوراخ چطور میشه مساله اش، یعنی اونا هم ازین مسایل دارن؟ و اینکه اصلا چرا هر کسی رو میبینیم میگه این سوراخ ۲ مکافات داره واسش...
    من تا حالا چند جای انجمن این مسئله رو مطرح کردم ولی فکر کنم کسی تا حالا روی این مطلب خاص فکوس! نکرده
    من در حال حاظر 3 تا هارمونیکا دارم که یکی سوان 1248 دوازده سوراخ ، یکی هوهنر هارد بوپر و یک ده سوراخ چینی بی نام و نشون.. پ
    جالبه فقط اون چینی بی نام و نشون سوراخ 2 اش همه نتها رو عالی میزنه اون یکی ها خفه هست بقول شما یکم هم که هوا بدی گیرپاژ میکنه!
    من یادمه هرچی هارمونیکا حتا ترمولو هم این نت بخصوص (فا) مشکل داره ، من هر کار تعمیری هم که میتونستم روش انجام دادم ولی نظر من اینه که وقتی یک زبانه فلزی به یک اندازه بخصوص میرسه برای یک نت بخصوص ممکنه از نظر فیزیکی ارتعاش اون به مشکل بر بخوره برای همین تو تمام سازها اینجوریه ، با این حساب تمام امید من هم که سوزوکی این مشکل رو نداشته باشه نقش بر آب شد

11. کاربران زیر از Mojahed به خاطر این پست تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

میدونی مجاهد جان، دیاتونیک من (مانجی) هم مکش سوراخ ۲ اش یه فیلمی هست واسه خودش. اون دیگه فا نیست! سل هستش! البته این مانجی خفه نیست این نتش، نفس زیاد میبره (منم که اهل اسموکینگ!) با مانجی هم هنوز ۳ ساعت نزدم، احتمالا این به زودی نفسش کاملا باز میشه. اگه دیاتونیک خواستی بگیری به نظرم چیز بدی نباشه. محسن هم تاییدش کرد. (در وافع توصیه به خریدش کرد و ما خریدیم.)
    توی این کلیپای ریویو همه این سوراخ ۲ رو بی مشکل میزنن، هونر هم که قدیمی ترین کمپانی هارمونیکاست ، سری توتس اش هم که سری خوبیه. به نظرم با فهمیدن اینکه مدل های ۱۴ و ۱۶ سوراخ کجا (کدوم حفره صدا) مشکل دارن یه مقدار مشغولیت ذهنی شما و من حل بشه.
    الان سر جمع من ۷ ساعت با کروماتیکسم نزدم، شاید بهتر هم بشه یا بدتر ،،، در این مورد فکر کنم دوستانی مثل محسن که کلکسیونر هارمونیکا هستن بهتر بتونن یه نظر کلی بدن.
    از شما هم تعجب میکنم که همین طوری تصمیم گرفتی سوزوکی بخری بدون اینکه از کسی در مورد این سوراخ ۲ چیزی پرسیده باشی. البته این کروماتیکس من نسبت به کرومونیکا۲۷۰ دولوکس رفیقم نرمی خیلی بیشتری داره، نمیدونم چطور توضیح بدم چون به هر حال من اصلا نوازنده هارمونیکا نیستم، فقط میتونم بگم اسموت تره و روان تر نسبت به اون.
    ضمنا کرومونیکای دولوکس این رفیقم هم متاسفانه وضعیت همین سوراخ ۲ اش زیاد جالب نیست.
    تا جایی که یادمه سبحان هم یکی دوجایی در مورد این مساله سوراخ ۲ یه چیزایی گفته بود.
    به هر حال آقامحسن احتمالا یکم سرش شلوغه و ...
    پاتریوت جان شما نظرت در مورد این سوراخ ۲ چیه؟ تجربه شخصیتون رو اگه میشه شرح بدین واسه ما ممنون میشیم.
    سپاس از همه.
    ویرایش توسط siavash34 : Friday 19 April 2013 در ساعت 05:18 PM

13. 3 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

Mojahed آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    66651
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

سیاوش گرامی ، توی دیاتونیکها مانجی خیلی مدل خوبی هست من یه مدت راجع بهش تحقیق کردم هم از نظر فرم کاور و کومب (بدنه وسط) منحصر به فرده ...
    متاسفانه من دیاتونیک بلد نیستم
    چون تمام آهنگهایی که با هارمونیکا میزنم نیاز به نتهای کامل داره ! ولی خیلی دوست داشتم میتونستم باهاش کار کنم...
    درضمن من این هوهنر از همون روز اول که آکبند بود این مشکل رو داشت! یه تاپیک من زدم برای تنظیم تیغه ها .. البته شما یه چند وقت زمان بزاری احتمالا! درست میشه یه کم هم بخاطر مبتدی بودم ماست فکر کنم و الا به قول شما تو کلیپها احتمالا نوازنده ها اون قلق زدن این نتها رو بلدند...

15. 2 کاربر برای این پست از Mojahed تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

بابا شما که دیاتونیک داری که، به نظرم حیف بگی بلد نیستم. اصلا نوازنده هارمونیکا باید دیاتونیک بلد باشه. ببین یه کتاب خیلی ساده هست واسه بلوز، باید تو هاردم باشه، صوتی هم داره، با همین دیاتونیکت هر وقت بیکار بودی و نخواستی کروماتیک بزنی بشین روی ترک های صوتیش بزن، باور کن هم دیاتونیکت حرفه ای میشه هم زیاد وقت نذاشتی، هم اینکه اینقدر این بلوز زدن روی بکینگ ترک لذت بخشه که باورت نمیشه. من اصلا اهل موزیک بلوز نبودم، اما تو بحث گیتار دیدم نمیشه آدم نوازنده گیتارالکتریک باشه ولی بلوز بلد نباشه، الانم از شنبدن بلوز لذت نمیبرم ولی از نوازندگیش واقعا لذت میبرم! حالا یه تستی بکن ضرر نداره! شما آدم دقیقی هستی واست کار راحتیه.
    ...
    اون تاپیک تیغه ها هم خیلی جالب بود، ولی به نظرم باید آدم روی سوان تمرین کنه! هر چند آدم با جراتی هستم تو این مسایل.
    شما این کارو روی هونرت هم کردی؟؟؟

ویرایش: حواسم نبود ، گویا ۱۰ سوراخ چینی شما هم کروماتیکه. اگه اینطوره که حتما اگه شده یه دیاتونیک چینی هم که شده بخر، شاید از توصیه من لذت بردی و راضی بودی.
    ویرایش توسط siavash34 : Friday 19 April 2013 در ساعت 06:24 PM

17. 2 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

Mojahed آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    66651
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash34 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بابا شما که دیاتونیک داری که، به نظرم حیف بگی بلد نیستم. اصلا نوازنده هارمونیکا باید دیاتونیک بلد باشه. ببین یه کتاب خیلی ساده هست واسه بلوز، باید تو هاردم باشه، صوتی هم داره، با همین دیاتونیکت هر وقت بیکار بودی و نخواستی کروماتیک بزنی بشین روی ترک های صوتیش بزن، باور کن هم دیاتونیکت حرفه ای میشه هم زیاد وقت نذاشتی، هم اینکه اینقدر این بلوز زدن روی بکینگ ترک لذت بخشه که باورت نمیشه. من اصلا اهل موزیک بلوز نبودم، اما تو بحث گیتار دیدم نمیشه آدم نوازنده گیتارالکتریک باشه ولی بلوز بلد نباشه، الانم از شنبدن بلوز لذت نمیبرم ولی از نوازندگیش واقعا لذت میبرم! حالا یه تستی بکن ضرر نداره! شما آدم دقیقی هستی واست کار راحتیه.
    ...
    اون تاپیک تیغه ها هم خیلی جالب بود، ولی به نظرم باید آدم روی سوان تمرین کنه! هر چند آدم با جراتی هستم تو این مسایل.
    شما این کارو روی هونرت هم کردی؟؟؟

ویرایش: حواسم نبود ، گویا ۱۰ سوراخ چینی شما هم کروماتیکه. اگه اینطوره که حتما اگه شده یه دیاتونیک چینی هم که شده بخر، شاید از توصیه من لذت بردی و راضی بودی.
    بله اون هوهنر رو کلی تنظیم کردم
    یه بار یه هوهنر بلوز هارپ گرفتم بردم پس دادم ! چون شدیداً نبودن اون دوتا نت تو اکتاو اول اذیتم میکرد!
    ولی برعکس شما من از شنیدن هارمونیکای بلوز خیلی لذت میبرم ولی سعی میکنم به توصیه شما عمل کنم یکی بگیرم خیلی از XB-40 خوشم میاد ، اگه یاد بگیرم هرطور شده یکی پیدا میکنم... ولی اینقدر این آهنگهای معمولی رو با کروماتیک زدم تا دیاتونیک میاد دستم میخوام همونها رو بزنم که ...!

19. 2 کاربر برای این پست از Mojahed تشکر کرده اند:

mohsen741 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    43479
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,317
    1,941 بار تشکر شده در 794 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 92/4
    Given: 195/18
    میزان امتیاز
    14

سلاااااااااااااااااممم به بچه هاي فعال و تووووپپپپپ هارمونيكاا...

من هم پيگير اين بودم كه پس بايد به چه صورتي زد كه تخصصي تر باشه
    هيچجور...
    اينها ساده هستند و همينگونه!... و براحتي ميشه حتي گوشي اينها رو نواخت...

من تا حالا چند جای انجمن این مسئله رو مطرح کردم ولی فکر کنم کسی تا حالا روی این مطلب خاص فکوس! نکرده
    من در حال حاظر 3 تا هارمونیکا دارم که یکی سوان 1248 دوازده سوراخ ، یکی هوهنر هارد بوپر و یک ده سوراخ چینی بی نام و نشون.. پ
    به گونه هاي مختلف و با زبون بي زبوني عرض شده...
    تكنيك نوازندگيتون بايد بالا تر اون چيزي كه فكرشو ميكنين باشه تا درست بتونين از ساز صدا در بيارين...
    ما همه فقط فوت ميكنيم... هارمونيكا نمينوازيم دوستان...
    خيلي مونده هنوز...
    كمي با هموا بندي درست ميشه كه در ادامه عرض ميشه...
    میدونی مجاهد جان، دیاتونیک من (مانجی) هم مکش سوراخ ۲ اش یه فیلمی هست واسه خودش. اون دیگه فا نیست! سل هستش!
    سياوش عزيز چارت هارمونيكاتونو مرور كنيد...
    سوراخ 2 مكش نت فا نيست!!!
    نت سل هست...
    دياتونيكهاي 10 سوراخ كليد دو نت (فا) و (لا) نداره در اكتاو اول... همين چند پست پيش عرض شد...
    به هر حال آقامحسن احتمالا یکم سرش شلوغه و ...
    خيلي خيلي مسئول كم كاري هستم شرمنده انشا ا... فرصت جبران بده بهم خداوند...

دوستان نمونه كارهاتون رو در آپسنتر سايت آپ كنيد و در ادرس زير ميتونين لينكها رو با هم مبادله كنيد...
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ...صدايي تو جهانم نيست.فقط تصوير ميبينم...

http://www.noteahang.com/Content.aspx?PageId=24
    آلبوم موسيقي بيكلام.
    غوغاي قميش

21. 3 کاربر برای این پست از mohsen741 تشکر کرده اند:

Mojahed آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    66651
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

من الآن ميتونم صداي اون نت هاي بخصوص رو كه تو سوراخ ٢ هست رو در بيارم ، ولي مسئله اگه بم بودن نت هست پس چرا سوراخ ١ بي مشكل زده ميشه ؟؟؟!!
    در ضمن دوستايي كه با نت فا در سوراخ ٢ كه با مكش صدا ميده مشكل دارند ميتونند تو آهنگهايي كه اون نت توش هست ميتونند زماني كه اسلايد داخل هست داخل سوراخ ٢ بادميدن همون نت فا رو داشته باشند...
    در ضمن آقا محسن نمیشه تو اون گروهی که لینک دادین عضو شد من چند بار امتحان کردم
    در ضمن با اینترنت اکسپرور این کار رو کردم!!
    ویرایش توسط Mojahed : Saturday 20 April 2013 در ساعت 10:27 PM

23. کاربران زیر از Mojahed به خاطر این پست تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

آره آقا محسن مکش ۲ (و دمش ۳) سل است و من اشتباه نوشتم. از بس تو فکر در آوردن نت فا بودم این ۳ روز!
    عرض کنم که اگه وقت کردین به ما بگین که کروماتیک های ۱۶ سوراخ کدوم سوراخاشون سفته؟ ممنونم.

25. 2 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

Mojahed آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    66651
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

بادرود
    يك سوال داشتم ، كه البته قبلاً مطرح كرده بودم و جناب محسن در پاسخ مدل XB-40 رو مثال زدند ،
    من زماني كه ترمولو داشتم (٢٠سال پيش!)
    فكر ميكردم ساز هاي حرفه اي زبونه هاي خيلي پهن تر و بزرگتر دارند ، چون اكثر آهنگهايي هم كه خارجي بود صداي سازشون خيلي بم به نظر ميرسيد ،يه مغازه هم توي جمهوري توي اولين يه كوچه بن بست بعد از پل حافظ به طرف بهارستان بود كه بعضي وقتها هارمونيكاي دست دوم داشت اون موقع من نميدونستم كه ويندسيور چي هست از پشت ساز كه نگاه ميكردم فكر ميكردم اينا زبونه ها هستن كه بلند شدن و قاعدتاً بزرگتر هم به نظر ميرسيد ،،
    سوالم اين بود چرا تمام تيغه هاي هارمونيكاها تو يك رنج اندازه هستند ،؟ آيا بخاطر صداي نت است ، يا بخاطر محدوديت هوايي كه از ريه انسان بيرون مياد ، ؟ ميشه سازي باشه كه زبونه هاش حداقل دو برابر عرض زبونه هاي معمولي ساخته بشه ؟ مثل زبونه هاي آكاردئون...

27. 2 کاربر برای این پست از Mojahed تشکر کرده اند:

صفحه 11 از 23 نخستنخست ... 78910111213141521 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)