لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 109

موضوع: " یکی مثل تو "

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

پیش فرض " یکی مثل تو "

0 Not allowed! Not allowed!
    هربار که ترانه ی „یکی مثل تو” رو می شنوم بی اختیار اشک در چشمانم جمع می شه. نمی دونم چه سحری در این آهنگ هست که از شنیدنش سیر نمی شم. این آهنگ مثل تمام آهنگ های دیگه ی خانوم اَدِل زیبا و پر از احساساته... اَدِل در حال حاضر یکی از بهترین و موفق ترین خوانندگان زن دنیاست. موفقیت و شهرت آلبوم هاش که فقط 2 تا هستند او رو تبدیل به ثروتمند ترین خواننده ی زن حال حاضر جهان کرده!!! کسی که به خواندن ترانه های محزون و دردناک شهرت داره کسی که با وجود سن کم به رکورد بی سابقه ی 6 جایزه ی گِرمی در یک شب دست یافته ، رکورد فروش بیش از 13 ملیون آلبوم موسیقی و رکورد طولانی‌ترین مدت صدرنشینی در جدول پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی در بریتانیا رو شکسته ... به همین منظور احساس کردم جای بانو اَدِل، در نت آهنگ خالیه. اَدِل قابل احترام و درخور تحسین و ستایشه و باید در اینجا او و هنرش رو گرامی داشت.

من یک تئوری دارم که می گه „آدم های عجیب،موفقیت هاشون هم عجیبه” !!! فکر می کنم این نظریه کاملا درست باشه،اگر نگاهی به افراد موفق تاریخ بندازیم!!!
    اَدِل تفاوت های زیادی با هنرمندان دیگر دنیا دارد. او از سن نوجوانی شعر سرودن و خواندن را آغاز کرد در حالیکه اکنون 24 سال دارد اما چهره و استیلش ، متعلق به یک زن 40 ساله است! او از ابتدا بزرگ تر از سنش رفتار می کرد ، مهم تر از همه اینکه از نوجوانی و سنین پایین دنبال عشق و عاشقی و مرد رویاهایش می گشت! همیشه دوست داشت یک زن باشد نه یک ستاره! زنی که خانه دار و کدبانو باشد و بچه های زیادی داشته باشد!!!
    به این ترتیب و با یک حساب سر انگشتی، اَدِل اصلا شباهتی به خواننده ها نداره!!! وقتی تیزر های آلبوم 19 اولین آلبوم اَدِل در سال 2009 پخش می شد، او حدود 100 کیلو وزن داشت!!! طوری که از شدت چاقی ورم کرده به نظر می آمد.

اَدِل با وجود اضافه وزن بسیار اصلا اهل رژیم گرفتن هم نبود و مرتب برنامه ی غذایی اش را با تنقلات و شیرینی های مورد علاقه اش پر می کرد و از انتقادهای مردم هم ابایی نداشت!!! هرکس حرف لاغر شدن را به او می زد او به شدت عصبی می شد. حتی با خیاطش هم سر این موضوع دعوای مفصلی به راه انداخت!!! به گفته ی خودش:
    „اگر یک بازیگر بودم و مجبور بودم بخاطر بازی در یک نقش خاص لاغر شوم حتما” اینکار را انجام می دادم اما وزن من هیچ ربطی به کارم ندارد. حتی تهیه کنندگان موسیقی هم حق ندارند درباره ی کم کردن وزنم چیزی به من بگویند چون در این صورت هرگز با آنها همکاری نمی کنم!!! ."
    خلاصه، خانوم اَدِل به نام خواننده ی تپل زیبا بین مردم معروف شد! البته صورت زیبا و معصومش تا حد زیادی چاقی اش را می پوشاند. او چهره ی بی نقصی دارد که اغلب اوقات هم آن را با آرایش بسیار غلیظی می پوشاند ، طوری که من را به یاد خواننده گان لبنانی یا سوری می اندازد!!! او بسیار جوان بود و مانند هر دختر نوجوان دیگری تب زیبا شدن را داشت. و آرایش زیاد اَدِل هم شاید به دلیل جوانی و رویایی بودنش است.

از استیل عجیب اَدِل که عبور کنیم به صدایش می رسیم... خیلی از طرفداران دو آتیشه ی اَدِل معتقدند که اَدِل اصلا صدای زیبایی ندارد... صدایش کلفت و کمی نخراشیده است و خیلی اوقات رگه رگه و مقطع می شود در اوج ها صدایش قدرت ندارد و تقریبا جیغ می کشد و به قول معروف صدایش انبساط کافی را ندارد. شاید به همین دلیل هم بود که پس از آلبوم 19 تارهای صوتی اش خونریزی کرد و مجبورش کرد به چندین عمل جراحی تن دهد و تمام برنامه ها و کنسرت هایش را لغو کند.

خب پس سوال اینجاست:
    حالا که اَدِل هیچ فاکتور دندان گیری برای خواننده بودن نداره، چه جادویی باعث شد به این شهرت برق آسا برسه؟؟؟

هیچ جادویی! اَدِل با صداقت به این پله رسید نه با جادو! شاید فاکتورهایی که از اون ها به عنوان نقطه ضعف های اَدِل نام بردم، خودشون برگ برنده و تک خال اَدِل هستند! همونطور که دیدید اَدِل با همه فرق می کنه. با تمام خوانندگان زیبا و فریبا و لاغر خوش صدای جهان متفاوته! دلیل محبوبیت او هم همین تفاوتشه... اَدِل خلاف جهت آب شنا می کنه، برعکس مسیری که همه می رن رو رکاب می زنه و منش و رفتار و ظاهرش هم برعکس مد روزه...

اَدِل رو اکثرا در لباس راهبه ها می بینیم!!! لباسی بلند،پوشیده و خانومانه! که مناسب مادربزرگ هاست نه یک خواننده ی 22-23 ساله! اَدِل حتی موهایش را هم مثل زنان 80 سال پیش درست می کند! و قطعا همین ویژگی های اَدِل برای مردم اروپا و آمریکا و حتی همه ی دنیا که هرروز شاهد مد های مزخرف و بی بند و باری هنرمندان هستند عجیب و دوست داشتنی است!!!
    خود اَدِل می گه :

:„من هرگز دلم نمی خواهد مثل مدل های روی جلد مجلات باشم !!! و از این بابت به خودم افتخار می کنم.”

اَدِل بسیار خنده رو و شوخ طبع است. رفتار بسیار گرمی با طرفداران بی شمارش دارد. خوش و بش با آن ها را خیلی دوست دارد . بسیار بی تکلف است و این همه موفقیت باعث کبر و غرورش نشده. او هنوز همان اَدِل آلبوم 19 است! همان قدر قدرشناس و مهربان.

ولی مهم ترین عامل موفقیت اَدِل، احساسات لطیف و دخترانه ی اوست. جذابیت های پر زرق و برق، رقص های آنچنانی و آهنگ های طوفانی دیگر برای همه عادی شده! در این همهمه ی ستارگان، یک شهاب کوچک اما پرنور مثل اَدِل برای همه ی مشتاقان موسیقی لازم بود. اَدِل درست است که صدای فوق العاده ای ندارد. اما با تمام قلبش می خواند. آنقدر در آهنگ فرو می رود که گاهی احساس می شود او قلبش را شکافته و دارد احساسش را به ما نشان می دهد.
    اشعار لطیف و تاثیرگذار اَدِل هم به خوانندگی پر عطوفت او کمک بسیاری می کند. که جلوه اش را در همین آهنگ “ یکی مثل تو “به وضوح می بینیم.

- - - Updated - - -

دوباره برگردیم به “ یکی مثل تو “...

„یکی مثل تو” معروف ترین ترانه ی اَدِل، در دومین آلبوم استدیویی او که 21 نام داشت به مردم معرفی شد. آلبومی که 2 سال پس از آلبوم 19 و در سال 2011 منتشر شد. همیشه زیاد پیش می آید که هنرمندان تازه کار، سریع ظهور می کنند و می درخشند و اسم در می کنند و به همان سرعت هم خاموش و محو می شند و دیگر نمی توانند موفقیت قبلی را تکرار کنند اما اَدِل خوشبختانه از این دسته نبود!!! آلبوم 21 خیلی خیلی بیشتر از 19 به محبوبیت رسید و چندین جایزه ی با ارزش اعم از گرمی را برایش به ارمغان آورد. ولی همه ی این آلبوم یک طرف و “ یکی مثل تو “یک طرف. مفهوم این ترانه، اینه که عشق اول، هیچوقت از یاد نمی ره و تاابد زنده می مونه.
    هربار انگار بار اوله که می شنومش. و هربار به اندازه ی بار اول زیبا و تاثیرگذاره. البته فقط من نیستم که این نظر رو دارم. ملیون ها نفری که هر روز این آهنگ رو از سایت های مختلف دانلود می کنن یا به هر نحوی بهش گوش می دن هم با من هم عقیده اند که در این آهنگ جادویی خاص نهفته است. در حقیقت ،این آهنگ برای مردی ساخته شد که قلب اَدِل را شکست!

اَدِل در اوج عشق از او جدا شد و در سوز و گداز این جدایی این آلبوم را ساخت و شعر زیبای آهنگ “ یکی مثل تو “را سرود... شعری که حتی اگر خواننده اش را هم نشناسید قطعا از مصراع اولش خواهید فهمید که یک دختر نوجوان آن را سروده... سرنوشت اندوهناک یک دختر تنها چیزیست که در شعر می خوانید. پایان یک رابطه، اما نه پایان یک عشق... وقتی اَدِل در اواسط ترانه مظلومانه فریاد می زند : التماس می کنم ، فراموشم نکن ... شما چه حسی بهتون دست می ده؟ بغض به گلوی من که چنگ می زنه... شما رو نمی دونم... و اکثرا بر این باورند که برگ برنده ی این آهنگ زیبا همین غم ناشی از جدایی اَدِل بوده است. این ترانه برنده ی جایزه ی گرمی برای بهترین اجرای تک نفره هم شد.

این آهنگ تاثیر عجیبی در جسم و روان شنوندگانش گذاشت تا جایی که تمام طرفداران اَدِل با تمام وجود دوست داشتند بدانند که آن مرد که بوده؟ چه کسی بوده که با اَدِل بازی کرده؟ ولی خود اَدِل اصلا علاقه ای به برملا کردن رازش و فاش کردن نام عشق شکست خورده اش نداشت. بالاخره چندی پیش مشخص شد که آن مرد که روزی خدای اَدِل بود یک عکاس با نام الکس استوراک بوده.
    او و اَدِل بسیار به هم علاقه مند بوده اند اما به دلایل نامعلومی آن دو پس از چند سال در سال 2009 از هم جدا می شوند. الکس بعد از اَدِل ، با دختر دیگری ازدواج کرد که دقیقا در ابتدای شعرش اَدِل به این موضوع اشاره کرده.
    اَدِل در اجرای زنده ی این آهنگ در یکی از کنسرت هایش در حالی که اشک می ریخت اظهار کرد:

„وقتی 16 سالم بود آرزو کردیم که با هم ازدواج کنیم و تا ابد در کنار هم باشیم. اون الان این آهنگو می بینه و در این آهنگ با من شریکه. من این رو باهاش تقسیم می کنم. اون تنها کسیه که منظور منو در این آهنگ می فهمه”

این شکست و جدایی مدت ها ادامه داشت. تا این که اَدِل دوباره موفق شد زندگی رو پیدا کنه...
    او سال گذشته با مرد میانه سالی به نام سایمن کونکی آشنا شد. که تقریبا 12 سالی از او بزرگتر است و یک ازدواج ناموفق هم داشته. سایمن کونکی یکی از سهامداران یک کارخانه ی بزرگ آب معدنی در انگلستان است و ثروت نسبتا زیادی دارد. آشنایی او و اَدِل زندگی غم بار اَدِل را ورق زد و او را دوباره بهبود بخشید. آن ها خیلی زود موفق شدند به درک متقابل برسند. چون از خیلی جهات شبیه هم هستند. سایمن هم مثل اَدِل چاق است و تازه کمی هم کم مو به نظر می رسد. و یک مرد جاافتاده است که علاوه بر مرد زندگی می تواند جای پدر را هم برای اَدِل پر کند. اَدِل هرگز طعم پدرداشتن را نچشید... چون وقتی خردسال بود والدینش متارکه کردند. و اَدِل با مادر مهرباش بزرگ شد .

اَدِل بسیار از حضور سایمن در زندگی اش خوشحال بود. به طوری که فورا دست از سیگار کشیدن برداشت و ریه هایش را سلامت کرد. او همچنین تصمیم عجیب دیگری هم گرفت که همه را انگشت به دهان گذاشت!!! آن تصمیم چه بود؟؟؟ این که رژیم بگیرد!!!
    همه از این تصمیم تعجب کردند اما اَدِل رژیم را آغاز کرد و موفق شد تا قبل از جشنواره ی گرمی 2-3 سایز کوچک شود!!!

در آن شب اَدِل در تمام شش رشته ای که نامزد شده بود ، جایزه گرفت.

بهترین آهنگ سال برای آهنگ «غلتیدن در اعماق»

بهترین آلبوم سال برای آلبوم «21»

بهترین ترانه سال برای آهنگ «غلتیدن در اعماق» سروده آدل و پل اپورث

بهترین اجرای پاپ تک نفره برای آهنگ «کسی مثل تو»

بهترین آلبوم پاپ باکلام برای آلبوم «21»

و بهترین صفحه سال

او در مصاحبه اش پس از گرمی، عنوان کرد که می خواهد مدتی ولو چند سال استراحت کند و به زندگی شخصی اش بپردازد. ازدواج کند، بچه دار شود و آشپزی و باغبانی کند!!!
    هرچند که به گفته ی خود اَدِل ، عشق اول هیچگاه نمی میرد اما اکنون اَدِل و سایمن زندگی بسیار خوشی دارند. اَدِل در میان ناباوری همگان چندی پیش خبر بارداری اش را در خبرگذاری ها اعلام کرد و همه را شوکه کرد... این خبر مسرت بخش امید و انگیزه ای برای اَدِل شد تا کنسرت ها و تورهایش را زودتر به اتمام برساند و به استراحت بپردازد. او 4 ماه قبل در رویال آلبرت هال لندن کنسرت بزرگی اجرا کرد.

امیدوارم فعالیت هنری اَدِل همچنان ادامه داشته باشد و این تاپیک با اخبار موفقیت های اَدِل مرتبا به روز شود. اما من مطمئنم فعالیت اَدِل ادامه داشته باشد یا نه، او خواندن را ادامه دهد یا نه، ستاره باشد یا یک مادر ، یک زن موفق است. و این چیزیست که مطمئنم به آن افتخار می کند.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

( لینک ها از [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] )

ارادتمند-لاکشمی
    ویرایش توسط lakshemi : Sunday 31 October 2021 در ساعت 09:33 PM
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. # ADS

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

وای عزیزم ... بی نهایت ازت ممنونم ... من عاشق Adele... و آهنگاشم ... Some one Like u... یکی از بهترین آهنگاش ... صداش معرکست... کسی که روح زیبا و لطیفی داشته باشه ... همچین آهنگایی میخونه و همچین شعرایی میگه ...!!!

عزیزه دل منه ... وای لاکشمی چقدررررررررررررر تفاهممممممممممممممممممممم مم :D...!!!

آهنگ Rolling in the deep ... Set Fire to the rain... معرکه هستند ... کلا تمام آهنگاش عالیند ...!!!

عاشقتم لاکشمی ... همیشه تاپیکت دوست داشتنی اند ... مرسی عزیزم ...!!!
    .: درود بر کسانی که...ارزش واقعی در زندگی برای آنها ... سالم زیستن است ... نه رسیدن به موفقیت :.

4. 5 کاربر برای این پست از RaziYeH تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

من فکر میکردم به همون دوست پسر قبلیش برگشته ... چون تو کنسرتش میگفت دوباره داریم دوست میشم ... ولی خوب همه چی مثل قبل نمیشه ...:))

من فکر کردم این >>>>> همون د... که Some One Like u... براش خونده :D :))

خوب شد فهمیدم :D

البته دقت کنی هر آهنگش برای 1 اتفاقی بوده که در زندگیش رخ داده ... !!! و خیلی خیلی جالبه ... و به خاطر همینه که خیلی با آهنگاش میشه ارتباط خوبی برقرار کرد ... !!!
    .: درود بر کسانی که...ارزش واقعی در زندگی برای آنها ... سالم زیستن است ... نه رسیدن به موفقیت :.

6. 4 کاربر برای این پست از RaziYeH تشکر کرده اند:

LiOneL999 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    61154
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    3,082
    1,648 بار تشکر شده در 782 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 143/12
    Given: 235/4
    میزان امتیاز
    12

من قبلا این ادلو نمی شناختم... ولی حالا خیلی ازش خوشم اومده... لاکشمی جان باریکلا بابت این تایپیک... حتما بازم بذار که باهاشون آشنا شیم... باورت نمی شه من تا2 ماه پیش اسم یانی هم به گوشم نخورده بود... خیلی دستت ممنون...!!!

خوش رهونا بانو لاکشمی &&&&&& تقدیم به روی ماهت :- *
    از تنها بودنم راضی نیستم اما خوشحالم که با خیلی ها نیستم...

برای همیشه رفتم

8. 5 کاربر برای این پست از LiOneL999 تشکر کرده اند:

hdhamid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    13143
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,965
    3,372 بار تشکر شده در 974 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 445/2
    Given: 787/1
    میزان امتیاز
    16

اول .. یانی حالا adele یعنی بعدی کی میتونه باشه؟!... کیییییییییییییه؟!... کیییییییییییه؟!...
    خداحافظ .. همین حالا.. همین حالا که من تنهام
    خداحافظ... به شرطی که .... ببینی تر شدن چشمام

10. 5 کاربر برای این پست از hdhamid تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ببخشید راضیه جونم دیر شد. ای دی اس ال ها قطعه و من به سختی کانکت می شم!!! هههههههههه
    عرض کنم که بله عزیزکم منم خیلی اَدل رو دوست دارم... آهنگاش خیلی احساسیه. درواقع ویژگی های اهنگای اَدل خیلی شبیه مازیار فلاحی خودمونه! آهنگای عاشقانه و دردناک!!!
    دقیقا شهرت اَدل و محبوبیت آهنگاش مال همینه که آهنگاش از زندگی واقعیش الهام گرفته شدن... و یه جورایی هرکدوم یه فصل از زندگینامه ی اَدل هستن!!!
    -------------------
    آره اَدل و دوست قبلیش (همون که اَدل یکی مثل تو رو براش خونده) همدیگه رو بخشیدند ولی راهشون جدا شد. اَدل توو کنسرتش هم گفت که اونو بخشیده. الآن دیگه قهر نیستن. هردو ازدواج کردن. و مسیر زندگیشو تغییر کرد. اَدل الآن تمام تمرکزش روی سایمون است که به نظر میاد باهاش خیلی خوشبخته...

12. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor_Musical [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من قبلا این ادلو نمی شناختم... ولی حالا خیلی ازش خوشم اومده... لاکشمی جان باریکلا بابت این تایپیک... حتما بازم بذار که باهاشون آشنا شیم... باورت نمی شه من تا2 ماه پیش اسم یانی هم به گوشم نخورده بود... خیلی دستت ممنون...!!! خوش رهونا بانو لاکشمی &&&&&& تقدیم به روی ماهت :- *
    قربونت برم حورا جونم. سرعت اینترنت واقعا کشنده است!!!
    خداروشکر که یانی و اَدل رو شناختی حورا جون.
    کلا تخصص من در شناساوندن هنرمندانه!!! هههههههههههههه
    قصد دارم بازم به این کارم ادامه بدم و کسانی که از نظر هنری لیاقت دارند رو به شما معرفی کنم...

تو هم خوش رهونا عزیزم.

14. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    2,970
    5,097 بار تشکر شده در 1,457 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 766/4
    Given: 336/1
    میزان امتیاز
    15

مرسی خاله جان بابت این تاپیک... من از این سبک حوشم نمیاد ولی ادلُ دوست دارم... از صداش خوشم میاد چون به نظرم یکم وحشیه !
    ! ... Let it go

16. 5 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

Untouchable آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    47636
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    13,850
    2,656 بار تشکر شده در 944 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 293/5
    Given: 244/7
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

خاله جان سپاس و خسته نباشید بابت این تاپیک... من قبلا هم گفتم... ادل تقریبا تنها خواننده ایه بین تمام خواننده های این سبک که مثل اون تو لیست پرفروش ترینا میرن و اینجوری پرطرفدار میشن و چجوری بگم ... کسایی مثل جنیفر و بریتنی و ... . احساس فوق العاده زیادی تو کاراش هست... کنسرت چهار ماه پیششو نگاه کردم واقعا اجرای زیبایی بود... صدای فوق العاده زیبایی داره این ادل...
    صدایش کلفت و کمی نخراشیده است و خیلی اوقات رگه رگه و مقطع می شود در اوج ها صدایش قدرت ندارد و تقریبا جیغ می کشد و به قول معروف صدایش انبساط کافی را ندارد.
    دقققیقققا چیزی که از همه بیشتر من رو جذب ادل میکنه! دیوونه ی صداشم!
    ویرایش توسط Untouchable : Sunday 26 August 2012 در ساعت 06:40 PM

You've got to face it head on...
    So you can turn this thing around...
    cause this ain't right...
    ......

18. 5 کاربر برای این پست از Untouchable تشکر کرده اند:

hdhamid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    13143
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,965
    3,372 بار تشکر شده در 974 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 445/2
    Given: 787/1
    میزان امتیاز
    16

دوتا کاور خوشگل با آکوستیک گیتار از آهنگای

توسط Boyce Avenue

منم اتفاقا یه مدت این سبکو کاریدم!! .. ولی دیدم شعر ایرونی توش نمیشه خوند ... ضمنا من آکوستیک گیتارم نداشتم!! که با کلاسیک خیلی ضایس !! ... اون تکنیک دمپنینگ... یا تکنیکی که پسره خفه کرده سیما با دست چپش ... من با کلاسیک بزنم همتون فرار میکنین!! ..

مینه تسنیم؟!.. بیا ... داره سردستشو به علامت تایید حرکت میده ...
    خاک تو سر بی عرضت.. اینهمه صدا در میاری یدونشم بدرد نخورد!! .. بی عرضه ی ...!! ...
    من برم اینو یکم ادبش کنم.. تنش میخاره امشب!! .. پگاه بیا .. بریم حال این پچچ پرررررررو رو بگیریم ... صورم که همش خوابه.. مونده تا من برم سر کار یه پولی در بیاد فرتی برم کلاس الکتریک گیتار...

ویرایش توسط hdhamid : Sunday 26 August 2012 در ساعت 07:04 PM
    خداحافظ .. همین حالا.. همین حالا که من تنهام
    خداحافظ... به شرطی که .... ببینی تر شدن چشمام

20. 5 کاربر برای این پست از hdhamid تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ممنونم حمید جان
    خیلی کامل کننده بود. دست گلت درد نکنه.
    متاسفم که امشب نمی تونم این ویدئوها رو ببینم. ولی حتما به زودی می بینم.
    آهنگ
    Rolling in the deep واقعا کار زیباییه. البته به پای آهنگ محبوب من نمی رسه!!!
    -------------
    سپیددندان و کوثر جان می دونم چی می گید. صدای رگه رگه این روزها خیلی طرفدار داره. شاید دلیل اینکه خوانندگان آمریکای لاتین انقدر طرفدار دارن هم همین باشه که صداشون خیلی مقطعه و بیشترشون حتی توانایی لرزاندن صداشونم ندارن!!! خیلی هاشون حداکثر 1 اکتاو و یکی دو نت می تونن بخونن یعنی همون رنجی که در روز صحبت عادی می کنن!!! اَدل اصول خوانندگی در سبک های کاریش جاز ، بلوز و سول رو خیلی خوب می دونه. ولی خیلی وقتا صداش خیلی افت می کنه. انگار داره زور می زنه تا بخونه... فک کنم انقدر به هنجره اش فشار آورد که خونریزی کرد. و دکترها تا مدتی از خوندن منعش کرده بودن... و حتی اجازه ی گریه هم نداشت!!! چون به گلوش فشار میومد!!!
    اتفاقا من از اینطور صداها زیاد لذت نمی برم... صداهای استوار و پر هیبت اپرایی دوست دارم... اما اَدل ارزش امتحان کردن رو داشت! اَدل یه چیز متفاوته... یه حس متفاوت دخترانه داره که شاید همه ی ما به نوعی تجربه اش کردیم و باهاش درگیریم... کلا احساسات اَدل ، طرز فکر اَدل و مرامشو خیلی دوست دارم. من کلا با شاعرها خیلی حال می کنم!!! هههههههههههه

22. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Yngwie_5 آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    45163
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    5,221
    5,550 بار تشکر شده در 1,557 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 712/8
    Given: 250/15
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

با اینکه از موسیقی پاپ متنفرم اما ادل رو خیلی قبول دارم. تشکر بابت تاپیک...
    Explore the areas of the mind which most people are afraid to explore

24. 8 کاربر برای این پست از Yngwie_5 تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

آهنگ زیبای Adele به نام ... Set Fire To The Rain...!!!

این آهنگ برای یکی از دوستانش که فوت کرده خونده ...!!!

«باران را به‌ آتش کشاندن» (به انگلیسی: Set Fire to the Rain) ترانه‌ای از دومین آلبوم استودیوی ادل به نام ۲۱ است که توسط او و فریزر تی. اسمیت سروده و تهیه شده‌است. این تصنیف به عنوان دومین تک‌آهنگ از این آلبوم در اروپا منتشر شده‌است. در بریتانیا هم به عنوان سومین تک آهنگ در ۴ ژوئیه ۲۰۱۱ -وقتی که در جدول آهنگ‌ها شماره یازدهم را در این کشور کسب کرد- منتشر شد. این آهنگ در بلژیک، لهستان، هلند، جمهوری چک، اسلواکی و ایالات متحده آمریکا رتبه اول را کسب کرد. هم‌چنین در اتریش، کانادا، دانمارک، فرانسه، فنلاند،‌ آلمان، ایرلند، ایتالیا، نیوزیلند، نروژ، سوئیس و آفریقای جنوبی در بین ۱۰ آهنگ برتر قرار گرفت. “باران را به آتش کشاندن” در ۲۱ نوامبر ۲۰۱۱ به عنوان سومین تک‌آهنگ رسمی در آمریکا پخش گردید و رتبه نخست ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد را کسب کرد. این آهنگ به عنوان سومین آهنگ به طور پیاپی از یک آلبوم در صدر جدول بهترین آهنگ‌ها قرار گرفت. ادل اولین زن بریتانیایی است که در طول تاریخ توانسته است که سه آهنگ در رتبه نخست بیلبورد و آن هم به صورت متوالی داشته باشد.

...

I let it fall, my heart
    گذاشتم قلبم سقوط کنه
    And as it fell, you rose to claim it
    و در حالی که داشت سقوط میکرد تو بلند شدی تا فتحش کنی
    It was dark and I was over
    همه جا تاریک بود و من به اخر خط رسیده بودم
    Until you kissed my lips and you saved me
    تا اینکه تو منو بوسیدی و نجاتم دادی
    My hands, they’re strong
    دستهای من قوی ان
    But my knees were far too weak
    اما زانوانم اونقدر قوی نبودن
    To stand in your arms
    تا بتونم توی اغوشت محکم باشم
    Without falling to your feet
    و به پات نیفتم
    But there’s a side to you that I never knew, never knew
    اما یه چیزی رو در مورد تو هیچوقت نمیدونستم…هیچوقت نمیدونستم
    All the things you’d say, they were never true, never true
    هر چیزی که گفتی هیچوقت راست نبود…هیچوقت راست نبود
    And the games you play, you would always win, always win
    و با این بازی هایی که در میاری تو همیشه برنده ای… همیشه برنده ای
    But I set fire to the rain
    اما من باران رو به آتش کشیدم
    Watched it pour as I touched your face
    و بارشش رو درحالی که صورتت رو نوازش میکردم میدیدم
    Let it burn while I cry
    بذار باران مشتعل بشه در حالی که من گریه میکنم
    ‘Cause I heard it screaming out your name, your name
    چون من شنیدم! باران داشت اسم تو رو فریاد میزد…اسم تو
    When laying with you
    وقتی با تو ام
    I could stay there, close my eyes
    میتونستم اونجا بمونم و چشمامو ببندم
    Feel you here, forever
    و برای همیشه تو رو کنار خودم احساس کنم
    You and me together, nothing is better
    من و تو با هم هستیم و هیچ چیز بهتر از این نیست
    ‘Cause there’s a side to you that I never knew, never knew
    اما یه چیزی رو در مورد تو هیچوقت نمیدونستم…هیچوقت نمیدونستم
    All the things you’d say, they were never true, never true
    هر چیزی که گفتی هیچوقت راست نبود…هیچوقت راست نبود
    And the games you’d play, you would always win, always win
    و با این بازی هایی که در میاری تو همیشه برنده ای… همیشه برنده ای
    But I set fire to the rain
    اما من باران رو به آتش کشیدم
    Let it burn while I cried
    بذار باران مشتعل بشه در حالی که من گریه میکردم
    I set fire to the rain
    من باران رو به آتش کشیدم
    And I threw us into the flames
    و خودم و تو رو به قلب شعله ها پرت کردم
    Where I felt somethin’ die, ’cause I knew that
    اونجا بود که مردن یه چیزی رو حس کردم
    That was the last time, the last time
    چون میدونستم این آخرین بار بود…آخرین بار
    Sometimes I wake up by the door
    بعضی موقع ها وقتی بیدار میشم و می فهمم پیش در خوابم برده
    Now that you’ve gone, must be waiting for you
    حالا که رفتی باید منتظرت باشم
    Even now when it’s already over
    حتی حالا که این عشق تموم شده
    I can’t help myself from looking for you
    نمی تونم دنبالت نگردم
    I set fire to the rain
    من باران رو به آتش کشیدم
    Let it burn while I cried
    بذار باران مشتعل بشه در حالی که من گریه میکردم
    I set fire to the rain
    من باران رو به آتش کشیدم
    And I threw us into the flames
    و خودم و تو رو به قلب شعله ها پرت کردم
    Where I felt somethin’ die
    اونجا بود که مردن یه چیزی رو حس کردم
    ‘Cause I knew that that was the last time, the last time, oh
    چون میدونستم این آخرین بار بود…آخرین بار
    Oh, no
    Let it burn, oh
    بذار مشتعل شه
    Let it burn
    بذار مشتعل شه
    Let it burn
    بذار مشتعل شه

ویرایش توسط RaziYeH : Monday 27 August 2012 در ساعت 07:13 PM

26. 8 کاربر برای این پست از RaziYeH تشکر کرده اند:

Almaseaby آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    38790
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    825
    495 بار تشکر شده در 152 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 24/0
    Given: 27/1
    میزان امتیاز
    14

لاکشمی جان ممنون از این تاپیک...
    adele خاننده ی مورد علاقه ی منم هست و واقعا اون از هر نظر مهشره. خیلی خوشحالم که اون ثابت کرده که شهرت در خوانندگی نباید از روی اندام قشنگ و جلف بودن باشه...
    منم عاشق آهنگ Some one Like uهستم و هر وقت گوشش میکنم اشک تو چشمام جمع میشه...

اینم یه عکس متفاوت از adele :

وقتی خوشبخت هستی که وجودت آرامش بخش دیگران باشد
    امروز همان فردایی است که دیروز منتظرش بودی
    !
    *music is love and my love is music*

28. 5 کاربر برای این پست از Almaseaby تشکر کرده اند:

LiOneL999 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    61154
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    3,082
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

وای خدا ادل چه لاغر شده!

برای همیشه رفتم

30. کاربران زیر از LiOneL999 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

LiOneL999 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    61154
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    3,082
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

ویکی پدیا گفته: منتقد روزنامه گاردین معتقد است که اگر سال‌های سال بعد، روزی در ماشین‌تان پشت چراغ قرمز ایستاده باشید و رادیو به ناگهان آهنگی از ادل پخش کند، شما با تمام وجود به این سال‌ها، سال‌هایی که ادل در آن‌ها از خوانندگان مشهور به شمار می‌رود، پرتاب خواهید شد. مهسا پاکزاد روزنامه‌نگار، توضیح می‌دهد که این گفتهٔ روزنامهٔ گاردین «به آن معناست که چیزی از روح زمانه را می‌توان در صدای ادل پیدا کرد. ادل خواننده‌ای جوان است، هم نسل دیگر ستاره‌های این روزهای دنیای موسیقی اما ربط چندانی به آن‌ها ندارد. موهایش شبیه موهای زنان دهه‌های دور است و اندام و لباس‌هایش هم ربطی ندارد به آن چه این روزها از ستاره‌ها انتظار می‌رود». --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    این هم عکسهای ادل از کودکی تا الان. منبعش هم روی خود عکسها هست:

برای همیشه رفتم

32. 4 کاربر برای این پست از LiOneL999 تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)