لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از 97 به 109 از 109

موضوع: " یکی مثل تو "

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    تور دور دنیای ادل همچنان با قدرت ادامه دارد!!! استقبال علاقه مندان، بی نظیر بود شاید حتی ادل بتونه رکورد مایکل جکسون فقید رو هم بزنه! یعنی می تونه؟؟؟

و من همچنان توو کف این بازی با نور هستم! واقعا مشتاقم بدونم چطور چنین چیزی اتفاق میوفته؟ تصویر ادل در هاله ای از نور به دور خودش! فک کنم در دنیا، ادل اولین کسی باشه که از این تکنولوژی استفاده می کنه! واقعا زیباست! هرچی که هست واقعا خلاقانه و تحسین بر انگیزه!

اینم ژست جدید ادل خانوم هنگام اجرا روی صحنه ست!!! البته صرفا جهت ایجاد صمیمیت و نزدیکی بیشتر با تماشاچیان!!! هههههه

ایشون هم عروسک ادله! البته مدل „رو فرمش!” هههههههه

اینم عکس زیبای ادل جون که برای یک مجله گرفته شده! خیلی کلاسیکه!

ویرایش توسط lakshemi : Monday 28 March 2016 در ساعت 12:16 AM
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

شمارش معکوس برای جایزه ی موسیقی بیلبورد 2016!

ادل در 8 رشته کاندیدا شد!!! هیپ هییییییییییییپ!

جشنواره ی بزرگ موسیقی بیلبورد، امسال نیز در 22 ماه می در لاس وگاس برگذار خواهد شد. ادل اودولو با آلبوم فوق العاده اش 25 ، در 8 رشته ی :

بهترین هنرمند

بهترین هنرمند زن

200 هنرمند برتر بیلبورد

200 آلبوم برتر بیلبورد

پرفروش ترین هنرمند

100 آهنگ برتر بیلبورد (برای آهنگ سلام)

پر فروش ترین ترانه (برای آهنگ سلام)

برترین ترانه ی رادیو (برای آهنگ سلام)

کاندیدای دریافت جایزه شده که قطعا چند تایی از آن ها را نیز به چنگ خواهد آورد. در این شکی نداریم که ادل با دستان پُر از این جشنواره خواهد رفت. پیشاپیش بابت جوایز به ادل تبریک می گم. امسال جوایز ادل در جشنواره های مختلف بسیار زیاد خواهد بود و او حتما حتما باید فکر یه ویترین جدید برای جوایزش باشه!

4. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام بر عزیزان

جشنواره ی بزرگ موسیقی بیلبورد، طبق وعده در 22 ماه می در شهر لاس وگاس آمریکا برگذار شد. ادل اودولو در 8 رشته کاندید دریافت جایزه شده بود در مراسم حضور نداشت اما موفق شد 5 جایزه ی ارزشمند در این جشنواره به دست آورد. خب خیلییییییی خیلی به خودش و طرفدارانش تبریک می گم. ادل جوایز :

بهترین هنرمند

بهترین هنرمند زن

200 هنرمند برتر بیلبورد

200 آلبوم برتر بیلبورد

را از آن خود کرد. اما در رشته های برترین ترانه ی رادیو (برای آهنگ سلام) ، پرفروش ترین هنرمند و 100 آهنگ برتر بیلبورد (برای آهنگ سلام) نتیجه را به رقیبان خود واگذار کرد!

- - - Updated - - -

سلام بر عزیزان

جشنواره ی بزرگ موسیقی بیلبورد، طبق وعده در 22 ماه می در شهر لاس وگاس آمریکا برگذار شد. ادل اودولو در 8 رشته کاندید دریافت جایزه شده بود در مراسم حضور نداشت اما موفق شد 5 جایزه ی ارزشمند در این جشنواره به دست آورد. خب خیلییییییی خیلی به خودش و طرفدارانش تبریک می گم. ادل جوایز :

بهترین هنرمند

بهترین هنرمند زن

200 هنرمند برتر بیلبورد

200 آلبوم برتر بیلبورد

را از آن خود کرد. اما در رشته های برترین ترانه ی رادیو (برای آهنگ سلام) ، پرفروش ترین هنرمند و 100 آهنگ برتر بیلبورد (برای آهنگ سلام) نتیجه را به رقیبان خود واگذار کرد!

6. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ادل نهمین نفر در لیست ثروتمند ترین اشخاص سرشناس جهان !!!

طبق آمار مجله ی آمریکایی فوربیس، درآمد این افراد معروف طی یک سال، ملاک رتبه بندی در این لیست است.

خواننده ی سرشناس آمریکایی _تیلور سوئیفت_ با درآمد 170 ملیون دلار در سال گذشته، در صدر این لیست ایستاده است.
    جیمز پترسون _رومان نویس ژانر وحشت_ با 95 ملیون دلار رده ی سوم قرار گرفت.
    کریستیانو رونالدو _بهترین فوتبالیست جهان_ با 88 ملیون دلار رده ی پنجم ایستاد.
    و ادل با 80 ملیون دلار جایگاه نهم را به خود اختصاص داد.

به این ترتیب ادل و تیلور تنها زنانی هستند که در بین 10 نفر نخست این لیست „پر از مرد” قرار دارند!

- - - Updated - - -

ادل نهمین نفر در لیست ثروتمند ترین اشخاص سرشناس جهان !!!

طبق آمار مجله ی آمریکایی فوربیس، درآمد این افراد معروف طی یک سال، ملاک رتبه بندی در این لیست است.

خواننده ی سرشناس آمریکایی _تیلور سوئیفت_ با درآمد 170 ملیون دلار در سال گذشته، در صدر این لیست ایستاده است.
    جیمز پترسون _رومان نویس ژانر وحشت_ با 95 ملیون دلار رده ی سوم قرار گرفت.
    کریستیانو رونالدو _بهترین فوتبالیست جهان_ با 88 ملیون دلار رده ی پنجم ایستاد.
    و ادل با 80 ملیون دلار جایگاه نهم را به خود اختصاص داد.

به این ترتیب ادل و تیلور تنها زنانی هستند که در بین 10 نفر نخست این لیست „پر از مرد” قرار دارند!

8. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلامممممممممممممم خدمت عزیزان خودم

خب تور عظیم ادل بالاخره به سلامتی و موفقیت پایان یافت... طبق پیامی که خود ادل منتشر کرده او 107 اجرا طی 10 ماه داشته و حالا تور به اتمام رسیده و او به خانه بازگشته... این هم پیام خوشامد پسر ادل انجلو به مادرشه... چقد شیرین!!!

و خبر بعد هم اینکه ادل در آخرین کنسرت خود در آمریکا به تماشاچیان گفت:
    „خب دیگه برای گروهم بسه! برای خودمم بسه! سپس با الهام از شعر آهنگ سلام گفت: I'll see you on the other side! من قصد دارم که یه بچه ی دیگه داشته باشم. پسر من آنجلو بسیار سریع بزرگ می شه! و خیلی زود 4 ساله می شه... من یک بار این حس رو تجربه کردم و الآن 4 سال ازش می گذره...”
    گروه ادل در پشت صحنه به خاطر پایان تور جشن گرفتند. گویی اجرای دیگری در لیست انتظار وجود نداره و ظاهرا ادل تا اطلاع ثانوی اجرا یا کار جدیدی نخواهد داشت. هنوز مشخص نیست که ادل واقعا در تصمیمش مصممه یا نه اما پیداست او در حال برنامه ریزی های شخصی برای دومین فرزندش به سر می بره...

- - - Updated - - -

سلامممممممممممممم خدمت عزیزان خودم

خب تور عظیم ادل بالاخره به سلامتی و موفقیت پایان یافت... طبق پیامی که خود ادل منتشر کرده او 107 اجرا طی 10 ماه داشته و حالا تور به اتمام رسیده و او به خانه بازگشته... این هم پیام خوشامد پسر ادل انجلو به مادرشه... چقد شیرین!!!

و خبر بعد هم اینکه ادل در آخرین کنسرت خود در آمریکا به تماشاچیان گفت:
    „خب دیگه برای گروهم بسه! برای خودمم بسه! سپس با الهام از شعر آهنگ سلام گفت: I'll see you on the other side! من قصد دارم که یه بچه ی دیگه داشته باشم. پسر من آنجلو بسیار سریع بزرگ می شه! و خیلی زود 4 ساله می شه... من یک بار این حس رو تجربه کردم و الآن 4 سال ازش می گذره...”
    گروه ادل در پشت صحنه به خاطر پایان تور جشن گرفتند. گویی اجرای دیگری در لیست انتظار وجود نداره و ظاهرا ادل تا اطلاع ثانوی اجرا یا کار جدیدی نخواهد داشت. هنوز مشخص نیست که ادل واقعا در تصمیمش مصممه یا نه اما پیداست او در حال برنامه ریزی های شخصی برای دومین فرزندش به سر می بره...

10. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام بر رفقای عزیز و دوستداران ادل

به دلیل اینکه انجمن چند روزی از دسترس خارج بود، اخبار 59 مین جشنواره ی موسیقی گرمی که 12 فبریه ی 2017 برگذار شد رو با تاخیر براتون روایت می کنم.

ادل جون عزیز ما مث همیشه لباس بسیار سنگین و خانومانه ای پوشیده بود. و من تازه کشف کردم که سبز چقد بهش میاد... عدیدممممممممم.

او همون طور که انتظار می رفت جوایز زیادی با آلبوم 25 خودش به خونه برد. او 5 جایزه ی ارزشمند کسب کرد :

بهترین ضبط سال برای آهنگ سلام
    بهترین ترانه سال برای آهنگ سلام
    بهترین اجرای تک نفره ی موسیقی پاپ برای آهنگ سلام

بهترین آلبوم موسیقی سال برای آلبوم 25
    بهترین آلبوم پاپ سال برای آلبوم 25

البته او ناغافل یکی از جوایزش را هم شکست!!! ههههههههه یعنی یه جوری هول شده بود که گویی یار اولشه گرمی گرفته!!! ههههههههههه ادل اودولوئه دیگه!

عده ی زیادی از طرفداران بیانسه جایزه ی بهترین آلبوم سال را حق بیانسه دانسته و نژاد پرستی را دلیل این تضعیف حق دانستند. البته ادل با جملاتش حمایت شدید خودش از بیانسه و سیاهان رو آشکارا اعلام کرد. او بعد از دریافت جایزه ی ارزشمند بهترین آلبوم سال مثل دفعات پیش، اشکش در آمد و گفت:

„من نمی تونم واقعا این جایزه رو قبول کنم. برای این جایزه بسیار سپاسگزارم اما بیانسه هنرمند تمام عمر منه. برای من آلبوم لیموناد به یاد موندنی بود. کاری که تو انجام دادی برای من و دوستان سیاهپوست من فوق العاده بود. به آنان قدرت داد و باعث شد آنان ایستادگی کنند.”

بیانسه هم آن پایین با خونسردی نشسته و لبخند می زد. نمی دونم وانمود می کرد که ناراحت نشده یا واقعا ناراحت نبود!!! البته از من بپرسین می گم سعی می کرد خونسرد باشه... ناراحتی نداره . دنیا بالا و پایین زیاد داره خانوم بیانسه. یه روزم شاید شما از ادل پیشی گرفتین.

هرچند خیلی اعتراضات زیاد شده بود و همه هم به نژاد پرستی گیر داده بودن اما رای خود مردم هم به نفع ادل و آلبوم 25 خیلی بالاتر از بیانسه است:

به شخصه، به عنوان کسی که هم 25 و هم لیموناد رو گوش کردم باید بگم فرق این دو آلبوم از زمینه تا آسمون! لیموناد به نظر من اصلا قابل قیاس با 25 نیست چون در مایه های راک ساخته شده بود. 25 دارای وزن، ریتم موزون و شاعرانگی بود. اما لیموناد یه چیز جداس. برای سلایق خاص.

در مراسم، ادل ترانه ی کولاکی خود در آلبوم 25 یعنی „سلام” را نیز اجرا کرد. همچنین در ستایش مرحوم جورج مایکل خواننده ی شهیر پاپ یکی از ترانه های وی Fast love را اجرا کرد که البته اوایل آهنگ یک مشکل فنی پدیدار شد و او بعد از گفتن اینکه„این اجرا زنده ست” مجبور شد دوباره از اول شروع کند. پارسال هم او در گرمی حین اجرا با پارازیت صوتی رو به رو شد و خبرساز شد.

- - - Updated - - -

سلام بر رفقای عزیز و دوستداران ادل

به دلیل اینکه انجمن چند روزی از دسترس خارج بود، اخبار 59 مین جشنواره ی موسیقی گرمی که 12 فبریه ی 2017 برگذار شد رو با تاخیر براتون روایت می کنم.

ادل جون عزیز ما مث همیشه لباس بسیار سنگین و خانومانه ای پوشیده بود. و من تازه کشف کردم که سبز چقد بهش میاد... عدیدممممممممم.

او همون طور که انتظار می رفت جوایز زیادی با آلبوم 25 خودش به خونه برد. او 5 جایزه ی ارزشمند کسب کرد :

بهترین ضبط سال برای آهنگ سلام
    بهترین ترانه سال برای آهنگ سلام
    بهترین اجرای تک نفره ی موسیقی پاپ برای آهنگ سلام

بهترین آلبوم موسیقی سال برای آلبوم 25
    بهترین آلبوم پاپ سال برای آلبوم 25

البته او ناغافل یکی از جوایزش را هم شکست!!! ههههههههه یعنی یه جوری هول شده بود که گویی یار اولشه گرمی گرفته!!! ههههههههههه ادل اودولوئه دیگه!

عده ی زیادی از طرفداران بیانسه جایزه ی بهترین آلبوم سال را حق بیانسه دانسته و نژاد پرستی را دلیل این تضعیف حق دانستند. البته ادل با جملاتش حمایت شدید خودش از بیانسه و سیاهان رو آشکارا اعلام کرد. او بعد از دریافت جایزه ی ارزشمند بهترین آلبوم سال مثل دفعات پیش، اشکش در آمد و گفت:

„من نمی تونم واقعا این جایزه رو قبول کنم. برای این جایزه بسیار سپاسگزارم اما بیانسه هنرمند تمام عمر منه. برای من آلبوم لیموناد به یاد موندنی بود. کاری که تو انجام دادی برای من و دوستان سیاهپوست من فوق العاده بود. به آنان قدرت داد و باعث شد آنان ایستادگی کنند.”

بیانسه هم آن پایین با خونسردی نشسته و لبخند می زد. نمی دونم وانمود می کرد که ناراحت نشده یا واقعا ناراحت نبود!!! البته از من بپرسین می گم سعی می کرد خونسرد باشه... ناراحتی نداره . دنیا بالا و پایین زیاد داره خانوم بیانسه. یه روزم شاید شما از ادل پیشی گرفتین.

هرچند خیلی اعتراضات زیاد شده بود و همه هم به نژاد پرستی گیر داده بودن اما رای خود مردم هم به نفع ادل و آلبوم 25 خیلی بالاتر از بیانسه است:

به شخصه، به عنوان کسی که هم 25 و هم لیموناد رو گوش کردم باید بگم فرق این دو آلبوم از زمینه تا آسمون! لیموناد به نظر من اصلا قابل قیاس با 25 نیست چون در مایه های راک ساخته شده بود. 25 دارای وزن، ریتم موزون و شاعرانگی بود. اما لیموناد یه چیز جداس. برای سلایق خاص.

در مراسم، ادل ترانه ی کولاکی خود در آلبوم 25 یعنی „سلام” را نیز اجرا کرد. همچنین در ستایش مرحوم جورج مایکل خواننده ی شهیر پاپ یکی از ترانه های وی Fast love را اجرا کرد که البته اوایل آهنگ یک مشکل فنی پدیدار شد و او بعد از گفتن اینکه„این اجرا زنده ست” مجبور شد دوباره از اول شروع کند. پارسال هم او در گرمی حین اجرا با پارازیت صوتی رو به رو شد و خبرساز شد.

12. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    138986
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    78
    45 بار تشکر شده در 31 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    Given: 10/0
    میزان امتیاز
    9

من یه چیزو متوجه نشدم این بود که چرا ادل هر 5 باری که برنده میشد شوک میشد؟:|
    ولی جدا حقش بود برنده بشه با توجه به اینکه بیانسه جلو ادل از هر نظر ضعیف تره... (حداقل من ازش خوشم نمیاد)
    بزرگداشت جرج مایکل رو هم که یه سری خراب کرد برام جالب بود...
    Moth into flame متالیکا هم که خراب شد... در مجموع اهنگای امسال خیلی خوب بودن نسبت به پارسال ولی پرفورمنسا ضعیف تر بود...
    الحمدالله جاستین بیبری هم در کار نبود اجرای ادلو خراب کنه :))
    Im On The Wrong Side Of Heaven, And The Righteous side Of Hell

14. کاربران زیر از Defunct به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ولی جدا حقش بود برنده بشه با توجه به اینکه بیانسه جلو ادل از هر نظر ضعیف تره... (حداقل من ازش خوشم نمیاد)
    Moth into flame متالیکا هم که خراب شد... در مجموع اهنگای امسال خیلی خوب بودن نسبت به پارسال ولی پرفورمنسا ضعیف تر بود...
    هههههههههههههههه
    ادل عادتشه! همیشه یه جوری غافلگیر می شه انگار اصلا انتظار نداشته!!! این کاراش بانمکه!
    منم شخصا از بیانسه خوشم نمیاد! اما نه به خاطر سیاه بودنش! من هلاک ناتالی کول و لویی آرمسترانگ و مایکل جکسون هستم که سیاهن (که البته هر سه مرحوم شدن :( ) دلیلم اینه که بیانسه سبک راک و جز می خونه و (با احترام به همه ی نظرات دوستان) فک می کنم زیادم خلاقیتی در این سبک ها نداره. هر چند اینم بگم که بی عدالتی، تبانی و ناداوری در تمامی قضاوت های جهان (تکرار می کنم جهان) وجود داره! اما خب از این نظر خانوم بیانسه پارتیش از ادل کلفت تره چون دوستی بسیاااااااااااااار نزدیکی با ریاست جمهوری سابق آمریکا آقای اوباما داره!!! پس نمی تونیم بگیم که اون در لابی باخته!!!

از اینکه ادل در اجراهاش به مشکل فنی می خوره خیلیییییییی عصبانی می شم. ادل آدم بی دقتی نیست نمی دونم چرا اینجوری می شه؟ اما جاستین رو خوب اومدی!!! هههههههههههههههه خدا رو شکر امسال توطئه نکرده بود!!!
    نکته ی آخر هم اینکه کلا ادل هم با جاستین و هم با بیانسه رابطه ی خیلییییییی خوبی داره. نود درصد این شایعات نژادپرستی یا حسادت جاستین و اینا شایعات سرگرم کننده ی نشریات زرده!!!

- - - Updated - - -

هههههههههههههههه
    ادل عادتشه! همیشه یه جوری غافلگیر می شه انگار اصلا انتظار نداشته!!! این کاراش بانمکه!
    منم شخصا از بیانسه خوشم نمیاد! اما نه به خاطر سیاه بودنش! من هلاک ناتالی کول و لویی آرمسترانگ و مایکل جکسون هستم که سیاهن (که البته هر سه مرحوم شدن :( ) دلیلم اینه که بیانسه سبک راک و جز می خونه و (با احترام به همه ی نظرات دوستان) فک می کنم زیادم خلاقیتی در این سبک ها نداره. هر چند اینم بگم که بی عدالتی، تبانی و ناداوری در تمامی قضاوت های جهان (تکرار می کنم جهان) وجود داره! اما خب از این نظر خانوم بیانسه پارتیش از ادل کلفت تره چون دوستی بسیاااااااااااااار نزدیکی با ریاست جمهوری سابق آمریکا آقای اوباما داره!!! پس نمی تونیم بگیم که اون در لابی باخته!!!

از اینکه ادل در اجراهاش به مشکل فنی می خوره خیلیییییییی عصبانی می شم. ادل آدم بی دقتی نیست نمی دونم چرا اینجوری می شه؟ اما جاستین رو خوب اومدی!!! هههههههههههههههه خدا رو شکر امسال توطئه نکرده بود!!!
    نکته ی آخر هم اینکه کلا ادل هم با جاستین و هم با بیانسه رابطه ی خیلییییییی خوبی داره. نود درصد این شایعات نژادپرستی یا حسادت جاستین و اینا شایعات سرگرم کننده ی نشریات زرده!!!

16. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزانمممممممم

آلبوم جدید ادل داره از راه می رسه!

هیپ هیپ! پیش تر هم گفته شده بود که ادل جون چند قطعه شعر جدید نوشته و آماده داره. به احتمال بسیار، قراره کریسمس امسال این آلبوم منتشر بشه. اسم آلبوم شاید 30 باشه و شاید نه. توضیحات بیشتری اعلام نشده. ظاهرا ادل می خواد روند تولید آلبومش کاملا مخفی و در آرامش بمونه. خب ما هم منتظریم. چیز زیادی نمونده. امیدوارمممممم توو این آلبوم هم بترکونههههههههه!

18. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام موشی های من

به دلایلی از جمله دردسرهای بیماری ملعون کرونا، آلبوم 30 ادل جان 3 سالی ست که عقب افتاده اما مژده:

آلبوم جدید ادل 1 ماه دیگه منتشر خواهد شد! ♥ هیپ هیییییییپ!

نام این آلبوم همون طور که قبلا اعلام کرده و وعده هم داده شده بود، قراره 30 باشه. این آلبوم 6 سال با آخرین آلبوم ادل یعنی 25 فاصله ی زمانی دارد و گفته می شه که اشعار ادل به دلیل بالا رفتن سن، پختگی بیشتر و البته تغییرات زندگی شخصی اش یعنی مادر شدن، طلاق و مهم تر از همه کاهش وزن و رژیم های طولانی مدت خیلی تغییر کرده است.
    تا 28 آبان ماه زمان انتشار آلبوم
    دقیقا یک ماه دیگه فاصله ست اما نخستین آهنگ از آلبوم 30 در قالب یک کلیپ پخش شد که من نسخه ی کم حجمش رو براتون می ذارم. نام این ترانه „به من آسان بگیر” است. نظرتون چیه؟ این آهنگ رو دوست دارید؟

ترانه ی „به من آسان بگیر”:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ادل در پشت صحنه ی کلیپ ترانه ی „به من آسان بگیر”

ظاهرا این آهنگ، دلایل ادل برای پایان دادن به ازدواجش با سایمون كونكی_ كه در سال 2019 از او جدا شد _ را شرح می دهد. شعر ترانه همچنین می تواند به عنوان پیامی برای پسر 9 ساله اش آنجلو تفسیر شود. ادل در مصاحبه های قبلی خود گفته بود که 30 را به آنجلو اختصاص داده است تا راهی برای توضیح اینکه چرا او و شوهر سابقش جدا شدند، پیدا کند.
    ویرایش توسط lakshemi : Tuesday 19 October 2021 در ساعت 10:53 PM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    172581
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام. این خواننده ها چجوری خواننده شدن. آموزش خوانندگی دیدن یعنی؟ یا مثل بازیگرامون اول بازیگر میشن بعد میرن آموزش خوانندگی میبینن؟
    من خودم یک تست صدا میخوام بدم و آموزش خوانندگی ببینم 100 تا نطرسنجی میزارم تو انواع سایتا و فروم ها که آیا فلان جایی که میخوام برم خوبه ی نه . این همه دغدغه دارم تا خواننده بشم اونوقت مردمو میبینی چه راحت خواننده شدن. الان بنطرتون این لینیکی که میزارم برای آمزش خوانندگی خوبه؟ برم اینجا یا نه؟

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab1212 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. این خواننده ها چجوری خواننده شدن. آموزش خوانندگی دیدن یعنی؟ یا مثل بازیگرامون اول بازیگر میشن بعد میرن آموزش خوانندگی میبینن؟
    من خودم یک تست صدا میخوام بدم و آموزش خوانندگی ببینم 100 تا نطرسنجی میزارم تو انواع سایتا و فروم ها که آیا فلان جایی که میخوام برم خوبه ی نه . این همه دغدغه دارم تا خواننده بشم اونوقت مردمو میبینی چه راحت خواننده شدن. الان بنطرتون این لینیکی که میزارم برای آمزش خوانندگی خوبه؟ برم اینجا یا نه؟

سلام دوست عزیز
    ببخشید دیر جواب دادم.
    اگر منظور شما ادل باشه، ادل از نوجوانی موسیقی و سرودن شعر را شروع کرده و دانش-آموخته ی مدرسه هنرهای نمایشی لندن بوده پس کاملا پایه ای و از ابتدا موسیقی و خوانندگی را آموخته. الکی الکی نبوده.
    هرچند بنده خواننده نیستم و نمی تونم نظر علمی به شما بدم اما چون اینجا سوال فرمودید بنده پیشنهاد می دم که شما هم راهی که ادل و امثال او می روند رو در پیش بگیرید. حتما حتما حتما آموزش پایه ای و ریشه ای را آغاز کرده و قدم به قدم جلو بروید. برای خواننده شدن عجله نکنید و تا می توانید بیاموزید و تمرین کنید. این سایتی که گذاشتید رو دیدم. به نظر مفیده. اما از چند تا متخصص هم بپرسید. انشالله موفق باشید.

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

بالاخره از راه رسید:

دانلود آلبوم 30 ادل جان

همین الان می تونید به راحت ترین شکل ممکن، این آلبوم رو از سایت موزیک باران دانلود نمایید. خیلییییی از این سایت متشکرم که انقدر سریع و باکیفیت آلبوم رو منتشر کرده. خواهشا خوب گوش بدید و بعد نظراتتون رو اینجا مطرح نمایید:

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)