لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 65

موضوع: 20 سالگی برای شروع نوازندگی کلاسیک دیره؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    72372
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    4
    17 بار تشکر شده در 14 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/2
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    این رو که خودم میدونستم!:)
    ولی هرجور فکر میکنم راهی نمیبینم که من هم بتونم این کار رو بکنم:)
    تمرین خاصی داره؟
    اگه داره حتما بگید
    راستی
    دوستانی که به این استقلال دو دست رسیده اند یه بار امتحان کنند ببینند میتونند با یک داست دایره و با یک دست مربع بکشند؟

2. کاربران زیر از smallkoala به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    633 بار تشکر شده در 292 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 516/81
    Given: 452/2
    میزان امتیاز
    12

دادا اون نقاشیه :دی من با دوتا دستم یه بار سعی کردم بنویسم نوشتم ها ولی خط دست چپم بد بود
    اگه بخوای به استقلال برسی اول باید توی بیر تمرین کنی
    اگه حوصله بیر رو نداری با کتاب 40 نت آقای جهان آرای شروع کن که دست چپ های ریتمیک ساده ای هم داره ...
    اول دست راست اهنگ رو کارکن حداقل یه بخش از اهنگ رو بعد همون رو دست چپش رو خالی کار کن باز دست چپ رو هم حفظ شدی با دست چپ ریتم بگیر :دی حالا همینجور که داری ریتم میزنی انگار با دست راست شروع کن به نواختن کم کم ... عادت میکنی کار اسونی هم نیست... من خودم 3 ماه تلاش کردم تا تونستم به این قسمت برسم اوایل حتی اکورد هم نمیتونستم بگیرم!
    هیچ وقت نا امید نشو ... اگه خودت نمیتونی مربی بگیر
    البته قابل توچه دوستان حرفه ای تر این روش همیشه و تا اخر ج نمیده (یه وقت نگین اشتباهه ) ولی برای شروع میتونه استارت خوبی باشه بعدا خودت روش درست رو تشخیص میدی ...
    ولی کتاب 40 نت فراموش نشه
    ویرایش توسط ac120 : Monday 1 April 2013 در ساعت 01:25 PM

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط smallkoala [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تمرین خاصی داره؟
    اگه داره حتما بگید
    راستی
    دوستانی که به این استقلال دو دست رسیده اند یه بار امتحان کنند ببینند میتونند با یک داست دایره و با یک دست مربع بکشند؟
    دوست خوبم

این چیزی که شما میگید در صورتی صحت داره که نوازنده ها میتونستن همزمان با دست راست یه ملودی از یه آهنگ رو بزنن و با دست چپ یه ملودی از یه آهنگ دیگه رو که این برای 99 درصد افراد غیر ممکن هست.

در پیانو، دست چپ، بیشتر وظیفش حفظ ریتم هست.

برای شما که تازه شروع کردید، هنوز ذهن نمیتونه این مسئله رو درک کنه و هماهنگی دست راست و چپ رو از دست میدید. همه از اول همینطوری هستند. نگران نباشید. با تمرین مداوم و روزانه، به سادگی حل میشه.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

5. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

LiOneL999 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    61154
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    3,082
    1,648 بار تشکر شده در 782 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 143/12
    Given: 235/4
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط smallkoala [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تمرین خاصی داره؟
    اگه داره حتما بگید
    راستی
    ای بابا چه ربطی داره من واقعا می تونم این کارو بکنم یا همزمان با دست چپ و راستم بنویسم بدون این که بد خط شه چون من هم با دست راست می نویسم هم با دست چپ اما دلیل نمیشه به استقلال 2 دست در پیانو برسم؟
    از تنها بودنم راضی نیستم اما خوشحالم که با خیلی ها نیستم...

برای همیشه رفتم

7. کاربران زیر از LiOneL999 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

DSK

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

اخه میدونید سبکا هم متفاوته ولی دست چپ و راست حالت مکملن و اگه به این فکر کنی که داری با دست چپ یا راست میزنی خراب میکنی
    باید فقط با توجه به صدا دستاتو تنظیم کنی!

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

دست چپ همیشه نقش مکمل نداره . انوانسیون باخ بزنید میفهمید عرق ریختن برای قطعه یعنی چی :دی
    وقتی تم اثر هم برای دست راست باشه هم چپ و بدتر اینکه تم در هر دست به اندازه یک میزان تفاوت داشته باشه ...
    شما باید 2 قطعه بزنید ...
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

10. 5 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Pathetique [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دست چپ همیشه نقش مکمل نداره . انوانسیون باخ بزنید میفهمید عرق ریختن برای قطعه یعنی چی :دی
    وقتی تم اثر هم برای دست راست باشه هم چپ و بدتر اینکه تم در هر دست به اندازه یک میزان تفاوت داشته باشه ...
    شما باید 2 قطعه بزنید ...
    این حرف که صحیحه اما
    فکر کنم برای این دوستمون همون خواب طلائی جواد معروفی مناسب تر باشه
    :دی

12. 2 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7922
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    4 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

در مورد شومان و چایکفسکی و بقیه با سرچ در ویکی پدیا مشخص میشه که اونا هم از کودکی شروع کردند.
    کسی هست اطلاعات معتبری داشته باشه در مورد اینکه آیا کسی بوده که از جوانی شروع کرده باشه و تونسته باشه جز بهترین ها بشه؟

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط farhang20 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در مورد شومان و چایکفسکی و بقیه با سرچ در ویکی پدیا مشخص میشه که اونا هم از کودکی شروع کردند.
    کسی هست اطلاعات معتبری داشته باشه در مورد اینکه آیا کسی بوده که از جوانی شروع کرده باشه و تونسته باشه جز بهترین ها بشه؟
    دوست عزیز چایکوفسکی تا دوران دانشجویی هیچگونه سواد موسیقیایی نداشته و بعدا در سنین 24 سالگی یه معلم خصوصی پیانو میگیره و دو سال بعد رشته حقوق رو رها میکنه و به کنسرواتوار سنت پترزبورگ میره و تازه پنج سال بعد اولین آثار پیانوییش رو مینویسه...

برای اطلاعات بیشتر میتونید به کتاب „راهنمای جامع موسیقی کلاسیک” انتشارات دانشگاه آکسفورد نوشته جان باروز که توسط انتشارات فرهنگ معاصر هم چاپ شده مراجعه کنید...

در مورد شومان هم دقیقا مثل چایکوفسکی رشته حقوق تحصیل کرد و دکتری حقوق گرفت...

در لایپزیگ نوازندگی پاگانینی رو مشاهده کرد و تصمیم گرفت که موسیقی دان بشه و سال بعد به کلاسهای فردریش ویک رفت و اونجا با کلارا شومان که دختر ویک بود آشنا شد و جریانات بعدی پیش اومد ...

غیر از این دو موسیقی دانان دیگه هم هستن که در سنین بالا مشغول به موسیقی شدن مثل آلبرت روسل و یا فرانک مارتن...

15. 3 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

behradj آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    40840
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    50
    33 بار تشکر شده در 15 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

دوستان البته این هایی که ما می گیم (چایکوفسکی و شومان) اینها آهنگساز هستند. نه پیانیست. (یعنی بودن!)
    شومان به دلیل مشکلی که برای انگشتش به وجود اومده و چایکوفسکی هم که دیگه ازش گذشته بوده.
    کلا آهنگسازی و نوازندگی دو بحث کاملا جداست. که یکی بستگی به استعداد داره (آهنگسازی) و دیگری استعداد و چیزهایی مثل سن هم توش دخیله (مثل نوازندگی)
    اینم اضافه کنم که این آهنگسازای کلاسیکتوی فضا و دوره ایی بزرگ شدن و زندگی کردن که موزیک خوب شنیدن. یعنی خیلی هم نا آشنا با موسیقی کلاسیک و درست نبودن.

دوستان منظور من از شروع این تاپیک، در مورد نوازندگی کلاسیک بود. نه در مورد نوازندگی پاپ و سبک های دیگه. ;)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط farhang20 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با تاسف تمام نه !!
    ببینید بحث اینه که شما مثلا از سن 18 سالگی شروع می کنید. بعد باید پنج شش سال رو بذارید روی نوازندگی. یعنی وقت کامل. مسافرت نرید، روزی چند ساعت تمرین کنید و ... تا برسید به سطحی که بچه های 18 ساله توی خارج توی اون سطح هستن.
    اگر بخواید ایران باشید می تونید تدریس کنید و کنسرت هایی هم بدین که هیچ منفعت مالی هم نداره و کلا کسی هم نمی فهمه این سبک موسیقی رو (کلاسیک). در واقع مخاطب خیلی زیادی نداره.
    بحث اصلی سر وقت گذاشتن و علاقست. اگر واقعا بخواید می شید. اما می تونید دور خیلی از کارهای زندگی رو خط بکشید؟! چند سال؟! کار دیگه ای نکنید و ... ؟!!!
    من خودم به این نتیجه رسیدم که برم دنبال آهنگسازی یا رهبری ارکستر موفق ترم. البته هنوز روزی سه ساعت ساز می زنم. اما دیگه به شکل حرفه ای بهش فکر نمی کنم. :)

17. 2 کاربر برای این پست از behradj تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7922
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    4 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط behradj [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان البته این هایی که ما می گیم (چایکوفسکی و شومان) اینها آهنگساز هستند. نه پیانیست. (یعنی بودن!)
    شومان به دلیل مشکلی که برای انگشتش به وجود اومده و چایکوفسکی هم که دیگه ازش گذشته بوده.
    کلا آهنگسازی و نوازندگی دو بحث کاملا جداست. که یکی بستگی به استعداد داره (آهنگسازی) و دیگری استعداد و چیزهایی مثل سن هم توش دخیله (مثل نوازندگی)
    اینم اضافه کنم که این آهنگسازای کلاسیکتوی فضا و دوره ایی بزرگ شدن و زندگی کردن که موزیک خوب شنیدن. یعنی خیلی هم نا آشنا با موسیقی کلاسیک و درست نبودن.

دوستان منظور من از شروع این تاپیک، در مورد نوازندگی کلاسیک بود. نه در مورد نوازندگی پاپ و سبک های دیگه. ;)

- - - Updated - - -

با تاسف تمام نه !!
    ببینید بحث اینه که شما مثلا از سن 18 سالگی شروع می کنید. بعد باید پنج شش سال رو بذارید روی نوازندگی. یعنی وقت کامل. مسافرت نرید، روزی چند ساعت تمرین کنید و ... تا برسید به سطحی که بچه های 18 ساله توی خارج توی اون سطح هستن.
    اگر بخواید ایران باشید می تونید تدریس کنید و کنسرت هایی هم بدین که هیچ منفعت مالی هم نداره و کلا کسی هم نمی فهمه این سبک موسیقی رو (کلاسیک). در واقع مخاطب خیلی زیادی نداره.
    بحث اصلی سر وقت گذاشتن و علاقست. اگر واقعا بخواید می شید. اما می تونید دور خیلی از کارهای زندگی رو خط بکشید؟! چند سال؟! کار دیگه ای نکنید و ... ؟!!!
    من خودم به این نتیجه رسیدم که برم دنبال آهنگسازی یا رهبری ارکستر موفق ترم. البته هنوز روزی سه ساعت ساز می زنم. اما دیگه به شکل حرفه ای بهش فکر نمی کنم. :)
    مرسی واقعا جواب کامل و منطقی و امیدوار کننده ای بود. ممنون.

19. 2 کاربر برای این پست از farhang20 تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

کلاسیک کلا توی ایران چندان جذابیتی نداره . یعنی توی ایران شما یک آهنگ بسازید که بیسش بالا باشه ملت روی ماشین گوش کنن زودتر معروف میشی
    شما اگه بخواید کلا موسیقی رو ادامه بدید حالا حرفه ای یا غیر حرفه ای و به جایی برسید باید ازینجا بزنید بیرون! و الا ایران من فهمیدم نهایتش شما معروف هم بشی داخل کشور معروف میشی و بعد از چند سال مردم حتی اسم شمارو از یاد میبرند! مگه اینکه به موسیقی از دید هنر فقط نگاه کنید و برای خودتون و به طور محدود کار کنید برای شادابی روحیه خودتون مثل من ...

21. کاربران زیر از ac120 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    12839
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    7
    36 بار تشکر شده در 23 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط behradj [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- - - Updated - - -

با تاسف تمام نه !!
    شما نظراتت برای خودت محترمه ولی خواهش میکنم به بقیه تزریق نکیند ..
    در باره ی نظراتتون میتونم عرض کنم شما شومان و چایکفسکی رو پیانسیت نمیدونین؟؟؟ عجییییییبههههههههههه !
    حتما منظورتون از پیانسیت گلن گولد و فرانس لیست و از عصر حاضر کیسین و Wilhelm Kempff و وووووو هست ؟؟ خوب البته که اونها نابغه بودند! و شاید در حال حاضر 1000 نفر باشن تو دنیا از این قبیل این پیانیست ها .. شما مشکلتون همون 5 6 سال هست ؟؟ یعنی پیانیست شدن به 5 6 سال تمرین برای رسیدن به دانشگاه موسیقی نمیصرفه ؟؟ من که میگم میصرفه مگه ادم چند بار زندگی میکنه ؟؟ فقط و فقط با مدیریت میشه به این امر رسید

به نظر من شما تو علاقت به نوازندگی تجدید نظر کن و به مسافرت برس .. گرچه میشه مسافرت کرد ... پیشترفت کرد ...

من خودم موسیقی رو با کیبورد تو 9 سالگی شروع کردم و از 18 سالگی پیانو گرفتم و ادامه دادم بعد از چند سال وقفه ...

خواهشا ذهن بقیه رو الوده نکن و دوستانی که میخوان مثل گلن گولد شن خوب احتمالش نزدیک 0 هستش! اما اگه مخوان یک پیانیست خوب بشن هیچ وقت دیر نیست.

ممنون
    ویرایش توسط rezayamini : Saturday 25 May 2013 در ساعت 11:15 AM

23. کاربران زیر از rezayamini به خاطر این پست تشکر کرده اند:

behradj آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    40840
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    50
    33 بار تشکر شده در 15 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rezayamini [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شما نظراتت برای خودت محترمه ولی خواهش میکنم به بقیه تزریق نکیند ..
    در باره ی نظراتتون میتونم عرض کنم شما شومان و چایکفسکی رو پیانسیت نمیدونین؟؟؟ عجییییییبههههههههههه !
    حتما منظورتون از پیانسیت گلن گولد و فرانس لیست و از عصر حاضر کیسین و Wilhelm Kempff و وووووو هست ؟؟ خوب البته که اونها نابغه بودند! و شاید در حال حاضر 1000 نفر باشن تو دنیا از این قبیل این پیانیست ها .. شما مشکلتون همون 5 6 سال هست ؟؟ یعنی پیانیست شدن به 5 6 سال تمرین برای رسیدن به دانشگاه موسیقی نمیصرفه ؟؟ من که میگم میصرفه مگه ادم چند بار زندگی میکنه ؟؟ فقط و فقط با مدیریت میشه به این امر رسید

به نظر من شما تو علاقت به نوازندگی تجدید نظر کن و به مسافرت برس .. گرچه میشه مسافرت کرد ... پیشترفت کرد ...

من خودم موسیقی رو با کیبورد تو 9 سالگی شروع کردم و از 18 سالگی پیانو گرفتم و ادامه دادم بعد از چند سال وقفه ...

خواهشا ذهن بقیه رو الوده نکن و دوستانی که میخوان مثل گلن گولد شن خوب احتمالش نزدیک 0 هستش! اما اگه مخوان یک پیانیست خوب بشن هیچ وقت دیر نیست.

ممنون
    دوست عزیز، اولا شما سعی کنید توی ادبیات خودتون تجدید نظر کنید. آلوده کردن و ... حرفهای جالبی نیست.
    بعدم اطلاعاتتون رو بالا ببرید و بعد نظر بدید. ماها متاسفانه در مورد همه چی نظر میدیم و فکر می کنیم همه چی رو می دونیم. ;)
    من اگر حرفی میزنم میتونم منبع هم بدم. در مورد شومان و چایکوفسکی تمام موزیسین هایی که من از نزدیک دیدم (ارمنی، روس، ایرانی و گرجی) این رو میدونن که اینا پیانیست نبودن. حالا شما یهو اومدی می گی اینا پیانیست بودن!! :D
    ما می گیم از بچگی داریم کار می کنیم بعد خیلی چیزها رو نمیدونیم. من اینو در خیلی ها دیدم. در حالی که اگر مثلا توی ارمنستان بگی من توی هر سنی میتونم پیانیست شم، بهت می خندن!! مشخصه. اینی که شما می گی دیر نیست. درسته. اما بسته به انتظار خودت.
    اگر بخوای یه پیانیست کلاسیک معمولی رو به پایین بشی هیچوقت دیر نیست. مثلا الان خیلیا توی آموزشگاه ها فعالیت می کنن که از پیانو هیچی نمیدونن و میگن استادن. اما اگه بخوای وارد دانشگاه های خوب اروپایی بشی، نه. بحث سن مهمه.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    80382
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

inghadr nagid dir shode. man 21 salame 9mahe piano mizanam. ostadam mige karet bad nist vali tamrinet kame

sahbaazadi آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    82109
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من خودم 14 سالمه و تازه شروع به کار کردم اما هیچ وقت براییادگیری دیر نیست و مهم اینه که ادم شروع کنه و پشنکار داشته باشه که شما حتما دارید به نظر من موفق میشید

- - - Updated - - -

البته اینکه از سن پایین تر شروع کنید خیلی خیلی بهتره اما باز هم نباید نا امید بشین
    زندگی مثل پیانو است که دکمه های سیاه برای غم هاست و دکمه های سفید برای شادی ها ولی زمانی میتوان آهنگ زیبایی نواخت که دکمه های سفید و سیاه را با هم فشار دهی .

27. کاربران زیر از sahbaazadi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)