لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به شرکت کننده مورد نظر خود رای دهید!

رأی دهندگان
97. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • alone_composer

59 60.82%
  • ariatayefi

39 40.21%
  • sama_sohrevardi (گروه خیوا)

31 31.96%
  • emad_ghoreishi

16 16.49%
  • ehsan_golshan

26 26.80%
  • alireza_jafarian

34 35.05%
  • xpressmusic

51 52.58%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 70

موضوع: رای گیری برای بهترین آثار در مسابقه آهنگسازی نت آهنگ

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    62174
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    26
    66 بار تشکر شده در 49 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/41
    Given: 3/23
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    وقتي مديريت براي كاربرا ارزشي قائل نيست اونها هم براي سايت ارزشي قائل نميشن. هر وقت انتقاد هم ميكني پستت حذف ميشه. خود من چند بار گفتم سرچ انجمنو درست كنيد به جاي حل مشكل پستمو حذف كردن .

2. کاربران زیر از a_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط a_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    وقتي مديريت براي كاربرا ارزشي قائل نيست اونها هم براي سايت ارزشي قائل نميشن. هر وقت انتقاد هم ميكني پستت حذف ميشه. خود من چند بار گفتم سرچ انجمنو درست كنيد به جاي حل مشكل پستمو حذف كردن .
    هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد!

این موضوع رو چند بار تو انجمن مطرح کردید. بنده هم گفتم که باید با بخش پشتیبانی مطرح کنید.

تو بخش پشتیبانی هم کلی درخواست هست که بر اساس اولویت، هرکدوم که حیاتی تر و واجب تر هستن رسیدگی میشن.

حتما صلاح نبوده که هنوز درخواستتون رسیدگی نشده!

نمیدونم شما با این کار ها میخواید چی رو ثابت کنید؟! هنوز یکسال هم از مدت ثبت نام شما در نت آهنگ نگذشته! شما هنوز از خیلی از مسائلی که برای این سایت اتفاق افتاده بی اطلاع هستید. شاید هم کوتاهی از خود شماست. چون من بعید میدونم بخش پشتیبانی به درخواست شما رسیدگی نکرده باشه.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Friday 1 February 2013 در ساعت 04:08 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

4. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    62174
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

اين هم نمونه ديگه از بي مسئوليتي . به جاي پاسخ درست به مدت فعاليت من اشكال وارد ميكنن(اصلا شما فرض كن من 1 روز ثبت نام كردم) تا امثال شما ها مدير هستيد اين فروم به جايي نميرسه... فقط حرف خودتون رو پيش ببريد تا روز به روز از فعاليت كاربرا و كيفيت فروم كم بشه------اصلا چرا اينجا بر خلاف خيلي از جاهاي ديگه تاپيك انتقادات و پيشنهادات نداره؟ چون حرف مخالف رو بر نميتابيد

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    633 بار تشکر شده در 292 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 516/81
    Given: 452/2
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به این دلایل هست

1 - 40 درصد به خاطر اینکه تعداد افرادی که مصرف کننده هستند در نت آهنگ زیاد شده و با راه اندازی مجددا فروشگاه و ارتقای بخش نت ها خواهید دیدکه ثبت نام بیشتر می شود ولی درصد فعالیت در انجمن تغییری نمی کند
    2 - 50 درصد به خاطر اینکه فعالیت در تمام بخش های سایت (مخصوصا پروفایل جدید و نمونه کارها) پخش شده , فرض کنید نمونه کارا در همین انجمن بود مثل سایت های دیگه یا پیام بازدیدکنندگان باز بود , فعالیت چند برابر می شد :)
    3 - 10 درصد به خاطر دیر شدن تغییراتی که قولشو دادیم

در کل , کل سایت رو فاروم نبینید , تغییرات جدید پروفایل جدید و کلوب های اختصاصی که آپلود بشه حدس من اینه که فاروم به سبک فعلی کم رونق تر هم بشه , البته برای این موضوع نیز راه حلی پیش بینی کردیم که دی جی من در لابه لای صحبت هاش بهش اشاره داشت ;)
    سایت شما حرفه ای طراحی شده و بخشهای متنوع داره منظور من صرفا این تاپیک بود یعنی این تعداد رای طبیعیه با توجه به وضع فروم یا فاروم :دی
    برای مسابقه به نظرمن باید توی پر رونق ترین قسمت سایت انجام بشه کسایی که واقعا اونقسمت میان دانلود کنن و نظر بدن وگرنه توی فاروم بیشتراز همین 50 نفرم کس خاصی نیست که توی این خطها باشه و اکثرا مصرف کننده هستند
    و برخلاف حرف دوستومن a_n شما اولین ادمینی هستید که اینجا دارید با کاربرا ارتباط برقرار میکنید و نظراتشون رو میپرسید . البته یک نکته رو هم درنظر نگرفتیم که این سایت موضوعش موزیک و اکثرکسایی که توی کار موزیک و نوازندگی یاا ... هستن زیاد نت نمیان و عیب از کار شما نیست درواقع همه چی طبیعیه . و این سایت سایت اموزنده ای هستش .
    ویرایش توسط ac120 : Thursday 31 January 2013 در ساعت 11:38 AM

7. 4 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط a_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اين هم نمونه ديگه از بي مسئوليتي . به جاي پاسخ درست به مدت فعاليت من اشكال وارد ميكنن(اصلا شما فرض كن من 1 روز ثبت نام كردم) تا امثال شما ها مدير هستيد اين فروم به جايي نميرسه... فقط حرف خودتون رو پيش ببريد تا روز به روز از فعاليت كاربرا و كيفيت فروم كم بشه------اصلا چرا اينجا بر خلاف خيلي از جاهاي ديگه تاپيك انتقادات و پيشنهادات نداره؟ چون حرف مخالف رو بر نميتابيد
    دوست گرامی لطفا دقت بفرمایید :)

شما در تاریخ ۱۳۹۱ چهارم مهر ساعت 1:24 AM برای بخش پشتیبانی درخواست ارسال کرده اید با این متن :

با سلام

سيستم سرچ فروم مشكل داره . لطفا ترتيب اثر بديد
    ممنون

در تاریخ ۱۳۹۱ چهارم مهر ساعت 1:24 AM بخش پشتیبانی به شما پاسخ داده است :

با سلام

لطفا کلمه ای را که جستجو می کنید و نتیجه نمی دهد را بفرمایید تا بررسی کنیم

ارادتمند
    واحد پشتیبانی

لطفا زود دچار سوءتفاهم نشوید , خودتان موضوع را پیگیری نکرده اید و جای بحثی نیست, به بخش پشتیبانی تشریف ببرید , موضوع را پیگیری کنید تا به نتیجه برسیم

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

9. 5 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    62174
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

جناب امير مثل اينكه تا حالا يك بار هم سرچ نكرديد .. مشكل سرچ انجمن فقط براي من يا براي يك كلمه نيست... هر كسي هر كلمه اي رو سرچ ميكنه سيستم جستجو كار نميكنه ... يعني خودتون تا حالا متوجه اين موضوع نشديد؟؟؟؟!! ميخوام كلمو بكوبم تو ديوار

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

جناب امير مثل اينكه تا حالا يك بار هم سرچ نكرديد .. مشكل سرچ انجمن فقط براي من يا براي يك كلمه نيست... هر كسي هر كلمه اي رو سرچ ميكنه سيستم جستجو كار نميكنه ... يعني خودتون تا حالا متوجه اين موضوع نشديد؟؟؟؟!! ميخوام كلمو بكوبم تو ديوار
    عرض بنده این نیست که شما اشتباه می کنید , من می گویم همین را به بخش پشتیبانی بگویید

راستش را بخواهید تیم فنی ما به صورت پیشفرض اگر کاربران پیگیر نباشند با سیستم انجمن ها کارخاصی ندارند و بیشتر درگیر مسائل سایت اصلی هستند چون خودمون برنامه نویسی کرده ایم و مشکلات و مسائل بیشتر است

شما با پیگیری مستمر به ما کمک بزرگی می کنید

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

12. 5 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز ! حالا اگه واقعاً دنبال مطلب مهمی هستین توی هر انجمنی بهترین راه اینه که توی سایت گوگل به این شکل جستجو کنید :

کلمه ی مورد نظر site:[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

بین آدرس سایت و کلمه ی مورد نظرتون باید یک فاصله باشه .

14. 5 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

pezhvak آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52290
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    6
    57 بار تشکر شده در 23 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

اطلاع رسانی برای این مسابقه خیلی ضعیف بود من تازه الان فهمیدم

- - - Updated - - -

اطلاع رسانی برای این مسابقه خیلی ضعیف بود من تازه الان فهمیدم
    love is like a violin
    the music may stop now and then
    but the strings remain forever

16. کاربران زیر از pezhvak به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Favilla آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24749
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,695
    1,347 بار تشکر شده در 360 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Favilla on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/8
    Given: 47/13
    میزان امتیاز
    15

آفرین بر همگی شرکت کنندگان ... دفعه ی بعد تعداد که زیاد شد سبک بندی بشه بهتره دوستان

18. 2 کاربر برای این پست از Favilla تشکر کرده اند:

shahram201 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    31109
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,218
    2,659 بار تشکر شده در 606 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/0
    میزان امتیاز
    14

سلام
    ببخشید من باز دیر رسیدم! از همه دوستانی که زحمت کشیدند و در این مسابقه شرکت کردند سپاسگزارم. کار همه زیبا بود اما به قول بقیه بچه ها بعلت تنوع سبک، نظر دادن کار ساده ای نیست!

در مورد سوت و کور شدن سایت هم شاید علتش فقط گرفتاری اعضا باشه!! (یکیش خود من). یه زمانی هر روز توی فروم های مختلف فعالیت داشتم اما الان با توجه به سخت تر شدن شرایط زندگی، وقت چندانی برای فعالیت های مجازی پیدا نمی کنم و وقتم صرف فعالیتهای غیر مجازی (همون درآوردن یه لقمه نون!) میشه.
    من خودم با خیلی از محافل موسیقی در ارتباط بودم و هستم و می بینم که فعالیت خیلی از اونها، حتی کسانی که بصورت جدی موسیقی کار میکردن، نسبت به سابق خیلی محدود شده. علتش هم، بی تعارف، بیشتر دلایل اقتصادیه. خیلی ها قبلا این امکان رو داشتن که اولا تجهیزات مورد نیازشون رو تهیه کنن، و ثانیاً وقت بگذارن و کارشون رو پیش ببرن. اما الان ساز و تجهیزات خریدن که تقریباً غیرممکن شده چون قیمتها چند برابر شده، و از طرفی همه دارن دو برابر سابق کار میکنن تا مخارج زندگیشون تامین بشه. خلاصه کلام: شرایط سخت شده و ملت دل و دماغ این قرتی بازیها رو مثل سابق ندارن!!! (مزاح نمودیم به کسی برنخوره!) ولی حیفه با این همه زحمتی که برای این محیط کشیده شده، سوت و کور بمونه. جوونا همت کنین...
    ... And God Made the Blues ...

20. 6 کاربر برای این پست از shahram201 تشکر کرده اند:

Favilla آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24749
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,695
    1,347 بار تشکر شده در 360 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Favilla on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/8
    Given: 47/13
    میزان امتیاز
    15

البته منم راجع به حذف شدن پست و اینا یکم ذهنم مشغوله ... ماها قبلا هم تواین انجمن بودیم اینجور نبود ، راجع به مسابقه هم یک نظراتی دارم اگر دوستان قابل بدونند:

1 - حالا که برگزار شده، رای گیری بهتر بود واسه ی تک اثر تنظیم میشد ، من خودم تمام کار ها رو بهشون رای دادم اما این فقط باعث میشه اعداد بزرگ شن و فاصله ی بین اونها کما فی السابق تغییر نمیکنه . و این „مسابقه” امری باشه سلیقه ای که در حد دوستان نیست.

2 - به نظرم باید صبر میکردید تعداد آثار زیاد میشد تا فرم مسابقه بگیره و بشه سبک بندی کرد ... متاسفانه عجله ای اومدید وقت تعیین کردید و تعداد کارا هم کم شد ... الان مثلا بنده تخصصم یه سبکه اومدم به سبک دیگه رای بدم ارزش داره؟

3 - استفاده از لغت „آهنگسازی” فی نفسه خیلی بزرگ و زیاده فعلا، چون اینجا کارا بصورت آماتور ارائه میشن ، شما ببینید چقدر نمونه کار داریم چندتاش تنظیم خود نوازنده هست ؟! اینجا بیشتر افراد نوازنده هستند، آهنگساز نیستن ... شما دقت کنید آهنگسازی و نوازندگی خیلی فرق دارن ، نوازنده های بزرگی داریم که آهنگساز نیستن و آهنگساز های بزرگی داریم که نوازنده ی ماهری نیستن و اصول رو میدونن و برای ساز تنظیم اثر میکنن.

4 - استفاده از ترکیب „مسابقه ی آهنگسازی” هیچ ارزش هنری و منطقی نداره و باید دفعه ی بعد قبل از برگزاری چنین نوآوری هایی با تعدادی هنرمند مشورت بشه ، لغت و نفس مسابقه در کنار آهنگسازی معنی خاصی نداره ، مگر اینکه تعدادی اثر هم مرتبه در کنار هم از روی تاثیر گذاری روی مخاطب یا پیچیدگی علمی بررسی بشن .

بهتره دفعه ی بعد از اعضا تقاضا کنید بجای آهنگسازی ، در سبکی خاص آثاری رو بنوازن ، و اگر تعدادی از افراد دارای سابقه و توانایی آهنگسازی بودن و رسما اعلام آمادگی کردند بین اونه رده بندی انجام بشه که نیاز به داور و امور خاص خودش هست. بنده شخصا در هیچ محفل هنری ندیدم که مسابقه ای برای آهنگسازی باشه ، همه جا برای تعیین قابلیت های نوازنده ها رده بندی انجام میشه اونم با تشریفات و نظام خاص خودش .
    *خواهشا هانی جان شما هم نظرتون رو راجع به عرائض بنده بفرمایین ما که دشمن نیستیم ما هم مثل همه اینجا رو ارزشمند میدونیم و اومدیم سعی و تلاش کنیم تا بهتر بشه .
    ویرایش توسط Favilla : Friday 1 February 2013 در ساعت 04:34 PM

22. 5 کاربر برای این پست از Favilla تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Favilla [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته منم راجع به حذف شدن پست و اینا یکم ذهنم مشغوله ... ماها قبلا هم تواین انجمن بودیم اینجور نبود ، راجع به مسابقه هم یک نظراتی دارم اگر دوستان قابل بدونند:

1 - حالا که برگزار شده، رای گیری بهتر بود واسه ی تک اثر تنظیم میشد ، من خودم تمام کار ها رو بهشون رای دادم اما این فقط باعث میشه اعداد بزرگ شن و فاصله ی بین اونها کما فی السابق تغییر نمیکنه . و این "مسابقه " امری باشه سلیقه ای که در حد دوستان نیست.

2 - به نظرم باید صبر میکردید تعداد آثار زیاد میشد تا فرم مسابقه بگیره و بشه سبک بندی کرد ... متاسفانه عجله ای اومدید وقت تعیین کردید و تعداد کارا هم کم شد ... الان مثلا بنده تخصصم یه سبکه اومدم به سبک دیگه رای بدم ارزش داره؟

3 - استفاده از لغت "آهنگسازی" فی نفسه خیلی بزرگ و زیاده فعلا، چون اینجا کارا بصورت آماتور ارائه میشن ، شما ببینید چقدر نمونه کار داریم چندتاش تنظیم خود نوازنده هست ؟! اینجا بیشتر افراد نوازنده هستند، آهنگساز نیستن ... شما دقت کنید آهنگسازی و نوازندگی خیلی فرق دارن ، نوازنده های بزرگی داریم که آهنگساز نیستن و آهنگساز های بزرگی داریم که نوازنده ی ماهری نیستن و اصول رو میدونن و برای ساز تنظیم اثر میکنن.

4 - استفاده از ترکیب "مسابقه ی آهنگسازی" هیچ ارزش هنری و منطقی نداره و باید دفعه ی بعد قبل از برگزاری چنین نوآوری هایی با تعدادی هنرمند مشورت بشه ، لغت و نفس مسابقه در کنار آهنگسازی معنی خاصی نداره ، مگر اینکه تعدادی اثر هم مرتبه در کنار هم از روی تاثیر گذاری روی مخاطب یا پیچیدگی علمی بررسی بشن .

بهتره دفعه ی بعد از اعضا تقاضا کنید بجای آهنگسازی ، در سبکی خاص آثاری رو بنوازن ، و اگر تعدادی از افراد دارای سابقه و توانایی آهنگسازی بودن و رسما اعلام آمادگی کردند بین اونه رده بندی انجام بشه که نیاز به داور و امور خاص خودش هست. بنده شخصا در هیچ محفل هنری ندیدم که مسابقه ای برای آهنگسازی باشه ، همه جا برای تعیین قابلیت های نوازنده ها رده بندی انجام میشه اونم با تشریفات و نظام خاص خودش .
    هدف بنده برای برگزاری این مسابقه، ایجاد انگیزه برای آهنگسازان و هنرمندان و دوستانی که تازه وارد عرصه آهنگسازی شدن بود. این مسابقه باعث میشد تا اونها فرصت داشته باشن تا خودی نشون بدن. حالا اگه کم و کاستی هایی داره، شما به بزرگواری خودتون ببخشید.
    ولی دوست خوب ... مگه من قبل از برگزاری این مسابقه، یه تاپیک برای بررسی پیشنهادات دوستان نزده بودم؟ ... پس چرا شما اون موقع چیزی نگفتید؟

به هر حال ... به نظر بنده، برگزاری مسابقه خیلی خوبه. باعث بیشتر شدن فعالیت کاربران میشه. حالا میخواد نوازندگی باشه یا آهنگسازی یا ... انشاالله در مسابقات بعدی جبران کنیم.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

24. 5 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Favilla [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

1 - حالا که برگزار شده، رای گیری بهتر بود واسه ی تک اثر تنظیم میشد ، من خودم تمام کار ها رو بهشون رای دادم اما این فقط باعث میشه اعداد بزرگ شن و فاصله ی بین اونها کما فی السابق تغییر نمیکنه . و این "مسابقه " امری باشه سلیقه ای که در حد دوستان نیست.

3 - استفاده از لغت "آهنگسازی" فی نفسه خیلی بزرگ و زیاده فعلا، چون اینجا کارا بصورت آماتور ارائه میشن ، شما ببینید چقدر نمونه کار داریم چندتاش تنظیم خود نوازنده هست ؟! اینجا بیشتر افراد نوازنده هستند، آهنگساز نیستن ... شما دقت کنید آهنگسازی و نوازندگی خیلی فرق دارن ، نوازنده های بزرگی داریم که آهنگساز نیستن و آهنگساز های بزرگی داریم که نوازنده ی ماهری نیستن و اصول رو میدونن و برای ساز تنظیم اثر میکنن.

4 - استفاده از ترکیب "مسابقه ی آهنگسازی" هیچ ارزش هنری و منطقی نداره و باید دفعه ی بعد قبل از برگزاری چنین نوآوری هایی با تعدادی هنرمند مشورت بشه ، لغت و نفس مسابقه در کنار آهنگسازی معنی خاصی نداره ، مگر اینکه تعدادی اثر هم مرتبه در کنار هم از روی تاثیر گذاری روی مخاطب یا پیچیدگی علمی بررسی بشن .

*خواهشا هانی جان شما هم نظرتون رو راجع به عرائض بنده بفرمایین ما که دشمن نیستیم ما هم مثل همه اینجا رو ارزشمند میدونیم و اومدیم سعی و تلاش کنیم تا بهتر بشه .
    به شخصه امیدوارم شاهد حضور پررنگ تر شما در سایت باشیم دوست عزیز
    دقیقا مواردی که فرمودید باعث شد تا ما از طرف سایت این مسابقه رو به صورت یک " مسابقه ی رسمی " اعلام نکنیم , ضمن اینکه پیرو فرمایش هانی جان بیشتر هدف از این به اصطلاح مسابقه ایجاد انگیزه بوده

ما کماکان منتظر حضور بیشتر دوستان در بحث های این تاپیک هستیم , مخصوصا قدیمی ها که می دانم تاپیک را هم زیر دارند ولی سکوت کرده اند ;)

نتایج مثبت حاصله از این تاپیک بی شک آینده ای بهتر رو رقم می زنه

آقا و خانم ... و ... و ... منتظر نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما هستیم

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

26. 6 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

oyama آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    44159
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    27
    40 بار تشکر شده در 24 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

در مورد موضوعی که دوست خوبمون آقای [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] گفتن باید عرض کنم توی دنیا مسابقات مختلفی با جایزه های بسیار بالا وجود داره همچنین کمپانی های تولید کننده daw و تولید کننده های موسیقی الکترونیک هم با شرایط خاص این مسابقات رو برگزار می کنند حتی در سایت های ایرانی هم سایت هایی وجود دارند که این مسابقات را برگزار می کنند البته من اسمش اون رو نمی یارم که تبلیغ نشه
    در مورد نحوه انجام مسابقات آهنگسازی به طور معمول این طور عمل می شه
    یک ترانه مناسب انتخاب می شه
    سبک ها از هم متمایز می شن
    بعد با داورها هماهنگی می شه (ترجیحا از افراد شناخته شده و یا با سابقه داخل اون کشور استفاده می شه)
    بعد به کاربران اعلام می شه(برای انجمن ها) . اگر هم که سایت باشه تو پیجشون اعلام برگزاری مسابقه آهنگسازی می کنند وجوایز و شرایطی که از قبل برنامه ریزی کردن با حداکثر زمان دریافت آهنگ اعلام می کنند
    در پایان مهلت زمانی داور ها تصمیم می گیرن که کدوم کار بهترین هست
    و یا برای ریمیکس هم به همین سبک است با این تفاوت که بجای یک ترانه یک موزیک انتخاب شده تا ریمیکس بر روی اون انجام بگیره
    بازم می گم همین اینها نه الان از چند سال پش در سایت های ایرانی هم بوده
    سخن آخرم و یا علی ... همچنین تو این مسابقات به افرادی که باید داوری کنند یک کاغذ داده می شه که توی اون کاغذ یک سری معیار ها مشخص شده که توی ایران معمولا از 0 تا نمره 20 هست بعد جمع کل رو هم انجام می دن و اینطوری نفرات اول انتخاب می شن تو این مسابقات تنظیم و میکس و مستر هم جز جدا نشدنی این مسابقات هست که توی اون برگه فقط برای میکس 6 جا هست که مثلا نمی دونم تداخل فرکانسی و ...
    شاد باشید...
    هیچی مثل خوردن خوابیدن نمی شه آخخخخخخخخخخخ که چه کیفی می ده

28. 5 کاربر برای این پست از oyama تشکر کرده اند:

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

میگن دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدنه دیگهههه ؟ نه ؟؟؟

اینو اول کار گفتم که کتک نخورم...

آقا به خدا همش تقصیر این دلار به جان خودم حالا شما بخندین بهم :) ... اون موقع ها که دلار 1200 تومن بود اصلا همه با یه شوق و ذوقی فعالیت میکردیم الان اصلا دل و دماغ نمونده که ... والا به خدا :)
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

30. 4 کاربر برای این پست از Acoustic تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)