لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به شرکت کننده مورد نظر خود رای دهید!

رأی دهندگان
97. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • alone_composer

59 60.82%
  • ariatayefi

39 40.21%
  • sama_sohrevardi (گروه خیوا)

31 31.96%
  • emad_ghoreishi

16 16.49%
  • ehsan_golshan

26 26.80%
  • alireza_jafarian

34 35.05%
  • xpressmusic

51 52.58%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 70

موضوع: رای گیری برای بهترین آثار در مسابقه آهنگسازی نت آهنگ

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.52
    تشکر از پست
    3,273
    5,308 بار تشکر شده در 2,140 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 338/2
    Given: 150/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام

خب، منم رأی دادم، کار همۀ بچه ها خوب بود، به همشون خسته نباشید میگم.
    اما چون کارها در ژانرهای مختلف بود انتخاب سخت بود.

راستی امیر خان، جسارت نباشه ولی شما نگاه به 70 هزار تا کاربر نکن، ببینید چه تعداد فعال هستند.
    البته من برای شرکت کردن افراد بیشتر در این رأی گیری یه پیشنهاد دارم و اونم اینه که اگر ممکنه به کاربران سایت ایمیل بزنید و از این طریق اونا رو در جریان بگذارید و ازشون دعوت کنید تا در این رأی گیری شرکت کنند.

با تشکر
    ارادتمند شما
    مجتبی
    من از فردای خود ترسی ندارم
    که بر سینه نشانی از تو دارم
    ولیکن گر تو خواهی من بسوزم
    میان شعله هم پا می گذارم

2. 2 کاربر برای این پست از M_T تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط M_T [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام

خب، منم رأی دادم، کار همۀ بچه ها خوب بود، به همشون خسته نباشید میگم.
    اما چون کارها در ژانرهای مختلف بود انتخاب سخت بود.

راستی امیر خان، جسارت نباشه ولی شما نگاه به 70 هزار تا کاربر نکن، ببینید چه تعداد فعال هستند.
    البته من برای شرکت کردن افراد بیشتر در این رأی گیری یه پیشنهاد دارم و اونم اینه که اگر ممکنه به کاربران سایت ایمیل بزنید و از این طریق اونا رو در جریان بگذارید و ازشون دعوت کنید تا در این رأی گیری شرکت کنند.

با تشکر
    ارادتمند شما
    مجتبی

امشب شاید ایمیل هم زدیم

من انتظارم روی حداقل 300 رای برای این مسابقه هست, در عدد 70 هزار معمولیه دیگه انتظارم :)

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

4. 5 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450
    1,486 بار تشکر شده در 416 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Dj_MAN On Twitter Add Dj_MAN on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/1
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    امشب شاید ایمیل هم زدیم
    من انتظارم روی حداقل 300 رای برای این مسابقه هست, در عدد 70 هزار معمولیه دیگه انتظارم :)
    سلام - آقا من چند تا نقد جدی و گزنده دارم - فکر کنم همینجا بگم بهتر باشه - پس بسم الله :
    چرا نمیگین حداقل 20 هزار رای دهنده ؟؟؟؟
    امیر جان سایت نت آهنگ واقعا چیزی کم نداره از نظر تجهیزات... منظورم اینه مثلا تبلیغات که داره - آپلود آهنگ داره - سیستم نظر سنجی داره - امکان ارتباط دونفره داره - انجمن داره - بخش خبری داره - سیستم انتظامی داره - انتشار توی فیس بوک داره و هزار تا چیز دیگه
    ولی ...
    ولی چرا آخه سایت اینقدر سوت و کور و کسل کنندست ؟؟؟؟ چرا به هرکی میگی نت آهنگ میگه حرفه ای نیستند ؟ افراد حرفه ای رو میشناسم که مدتی در نت آهنگ فعالیت کردن و رفتن و دیگه برنگشتن ... چرا واقعا ؟؟؟؟
    اسم سایت خاصی رو نمیارم ولی سایت هایی هستند که فقط و فقط کار انتشار موسیقی انجام میدن - و بابت هر تراک 100 هزار تومن میگیرن - اونوقت دانلود میکنی میبینی چقدر کارشون چندش آوره - اصلا من نمیدونم با چه رویی بعضی افراد توی این سایتها کار منتشر میکنن !!
    دیگه نه سطح علمیشون بالاست - نه انجمن داره - نه هزار چیز دیگه >>>> ملت فقط و فقط میان آهنگ دانلود کنن - هر آهنگی هم بزاری کمتر از 4 هزار بار دانلود نمیشه !!! یعنی اینقدر آمار داره ... ولی سایت نت آهنگ کار میزاری بیشتر از 100 دویست دانلود نمیشه ... بحث دانلود تنها نیست... توی تاپیکها هم به روز نیستند ... در مورد مسائل روز دنیا بحثی وجود نداره یا کمه - در مورد دانلود هم اگه تعداد دانلودها بالا باشه افراد حرفه ای بیشتری جذب میشن ...
    واقعا فکر کردین کجای کار میلنگه ؟؟؟؟
    ... ... ..
    حالا راهکار :
    ببینید مثلا خود فیس بوک (ف ی س ب و ک) ... اینطور نیست که فقط بیان عضو بشن و با هم در ارتباط باشند ... سیستم فیس بوک طوریه که در ازای فعالیت بیشتر بهتون جایزه بیشتری میده ... هرچه بیشتر فعالیت کنی نوتیفیکیشن بیشتری دریافت میکنی و بیشتر مرتبط میشی و نتیجتا بیشتر و بهتر میشناسنت... نت آهنگ به لحاظ ساختاری با فیس بوک متفاوته ولی میشه این سیستم رو به صورتهای مختلف که قابل بررسی هست در نت اهنگ هم گنجوند ...
    در ضمن سایتها به این مقدار بسنده نمیکنن ... مرتب به کاربران پیغام میدن که در فلان چیز و بهمان چیز شرکت کن - یا مثلا بعضی سایت های جدید که کار موسیقی انجام میدن روی ژانرهای خاصی تمرکز میکنن مثلا موسیقی الکترونیک - که انتخاب آگاهانه ای بوده از لحاظ اینکه جوانان و موسیقی دانها به این سبک بیشتر متمایل شدن ... و بعضا با سایت ها مراکز رسمی و شاخ در دنیا مرتبط هستند و و و
    ... ... ..
    اولا اینکه به طور جدی و اورژانسی باید نت آهنگ ژانرها رو از هم جدا کنه ... سر در نت آهنگ بزنید :
    موسیقی کلاسیک - موسیقی سنتی ایران - الکترونیک و زیرشاخه ها (مثلا) - بعد وقتی موس روشون قرار گرفت ژانرهای زیر شاخه اون بصورت کرکره ای پایین بیاد (پیشنهاد من اینه شاید راههای بهتری وجود داشته باشه)
    و برای هرکدوم انجمن جداگانه و مسابقه در نظر بگیرید ... مسابقه ها باید کاملا جدی و نهایتا دو ماهه باشه ... در انتها هم در انتهای سال تراکهای برتر باز با هم مقایسه بشن و آهنگ سال هر بخش مشخص بشه ... نت آهنگ در مورد مسابقه بطرز عجیبی کم کار بوده در صورتی که راه اندازی رقابت جدی با سطح بالای فنی میتونه کاربران رو به کار عملی و فعالیت بیشتر تشویق کنه
    یکی از مشکلات برگزاری این رقابت ها نحوه داوری و جدا بودن سبک و ژانر کاری هست که با جداکردن هر ژانر بسیاری مشکلات حل میشه به این صورت که فعالیت کاربران در هر بخش کاملا هدفمند و اختصاصی میشه و حتی امکان پیدا کردن داور مورد وثوق دردسر کمتری خواهد داشت...
    ... پیشنهادهای جدی در مورد سایت...
    - صفحه خانه نت اهنگ تعدادی از تراکهای کاربران و جدیدترین تاپیکها رو نشون میده که خیلی خیلی کمه ... فاصله هاشو کم کنید وتعداد رو ببرید بالا - قسمت نمونه کارها رو افقی کنید و با قابلیت اسکرول و با اندازه تصویر بزرگ در حد تصاویر آگهی ها ... این خیلی مهمه که تعداد دانلود هر تراک رو مشخص کنید ... تعداد بازدید اصلا مهم نیست... زیر اون انجمنها قرار بگیره با تعداد بالا و در چند ردیف حتی الامکان ...
    بخش اخبار خیلی بزرگه و جسارتا کمی بی خاصیت چون فضای زیادی گرفته و احتمال زیاد بازدید کمی داره در ضمن همه در جریان آخرین خبرها هستیم !!! یه کاری کنید در ابتدای لود شدن سایت قسمت نمونه کارها بالاتر باشه و برای رسیدن به اون نیاز به اسکرول نباشه

... ...
    در کل باید کاربران رو به فعالیت بیشتر تشویق کنید تا سایت جون بگیره - صحبت هایی رو که عرض کردم شاید گزنده باشه ولی در اثر علاقه من به نت آهنگ عنوان شده ... امیدوارن آقای خوش لفظ عزیز به دل نگبرند ...
    در انتها هم شرمنده از اینکه اینجا مطرح شد ... فکر کردم اینجا بهتر دیده میشه ...
    دیگه اینکه در مورد تک تک پیشنهادهایی که دادم کاملا فکر کردم ... به نظر من نت آهنگ فقط از ده درصد پتانسیل خودش داره استفاده میکنه و این واقعا حیفه ...

ممنون و متشکر

6. 10 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

Black_Violin آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    11790
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,041
    1,955 بار تشکر شده در 659 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/10
    Given: 59/7
    میزان امتیاز
    16

بنده هم حرفهای Dj_man عزیز رو تایید می کنم ... خودم یه نمونه زنده هستم که نزدیک 2 سال فعالیت نداشتم در سایت...
    بماند که مشکلات دیگری هم بود اما واقعا چیزی برای جذب من کاربر وجود نداشت... باور کنید که روزهای اول فعالیتم در نت اهنگ انقدر فعال بودم که اگر امیر عزیز یادش باشه تمامی میتینگ های اون موقع رو (که حقیقتا با چه عذابی بر پا میشد) رو ضبط کردم و روی وبلاگم گذاشتم که حداقل کمکی باشه ... (هنوز هم دارمشون)

شاید این تاپیک مکان مناسبی برای بیان این حرفها نباشه اما حال که صحبت شده بگذارید بگم که من به شخصه شاهد تمام زحمت های تو امیر جان و بقیه بودم اما امیر جان چی شد یهو ؟ اون همه زحمت... اون همه ادم که توی میتینگ بودن کجا رفتن...

نمی دونم چه بلای خانمان سوزی سر این انجمن بزرگ اومد که کاربرهای خوبی از جمله LEON و Violin-m و مرتضی و خیلی های دیگه که در خاطرم نیستند رفتند حتی در تاپیکی هم خواندم که دوستانی چون بهداد بهرامی هم در بین ما بودند ...

نمی دونم چرا وقتی این سایت بزرگتر شد ... نظارت روش خیلی کمتر شد ... به خدا شخص من کاربر راضی ام هیچ چیز نباشه اما جو و شلوغی قبل رو حس کنم ...
    الانم که هرچی مشکله روی سر Honey عزیزه ...

خواهشمندم به عنوان یک عضو چهارساله نت اهنگ ... ریشه یابی بشه این مسئله ... جدی باشیم ... پیگیری کنیم ... فضای باز تر برای موسیقی (چیزی که عملا در خارج از این فضای مجازی وجود نداره) ...

و امیدوارم روزی نت آهنگ به باشکوهی قبل برگرده ...

ممنون
    ویرایش توسط Black_Violin : Wednesday 30 January 2013 در ساعت 10:35 PM دلیل: ...
    همش خرافات ... ذهن های پوچ و گنگ و بسته ...
    بس کن دیگه
    به خودت بیا ... چند ثانیه دیگه بیشتر شاید نباشی

------
    وبسایت من برای دانلود آهنگ های بیکلام : http://bikalamha.com

8. 6 کاربر برای این پست از Black_Violin تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj_MAN [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام - آقا من چند تا نقد جدی و گزنده دارم - فکر کنم همینجا بگم بهتر باشه - پس بسم الله :
    چرا نمیگین حداقل 20 هزار رای دهنده ؟؟؟؟
    امیر جان سایت نت آهنگ واقعا چیزی کم نداره از نظر تجهیزات... منظورم اینه مثلا تبلیغات که داره - آپلود آهنگ داره - سیستم نظر سنجی داره - امکان ارتباط دونفره داره - انجمن داره - بخش خبری داره - سیستم انتظامی داره - انتشار توی فیس بوک داره و هزار تا چیز دیگه
    ولی ...
    ولی چرا آخه سایت اینقدر سوت و کور و کسل کنندست ؟؟؟؟ چرا به هرکی میگی نت آهنگ میگه حرفه ای نیستند ؟ افراد حرفه ای رو میشناسم که مدتی در نت آهنگ فعالیت کردن و رفتن و دیگه برنگشتن ... چرا واقعا ؟؟؟؟
    اسم سایت خاصی رو نمیارم ولی سایت هایی هستند که فقط و فقط کار انتشار موسیقی انجام میدن - و بابت هر تراک 100 هزار تومن میگیرن - اونوقت دانلود میکنی میبینی چقدر کارشون چندش آوره - اصلا من نمیدونم با چه رویی بعضی افراد توی این سایتها کار منتشر میکنن !!
    دیگه نه سطح علمیشون بالاست - نه انجمن داره - نه هزار چیز دیگه >>>> ملت فقط و فقط میان آهنگ دانلود کنن - هر آهنگی هم بزاری کمتر از 4 هزار بار دانلود نمیشه !!! یعنی اینقدر آمار داره ... ولی سایت نت آهنگ کار میزاری بیشتر از 100 دویست دانلود نمیشه ... بحث دانلود تنها نیست... توی تاپیکها هم به روز نیستند ... در مورد مسائل روز دنیا بحثی وجود نداره یا کمه - در مورد دانلود هم اگه تعداد دانلودها بالا باشه افراد حرفه ای بیشتری جذب میشن ...
    واقعا فکر کردین کجای کار میلنگه ؟؟؟؟
    ... ... ..
    حالا راهکار :
    ببینید مثلا خود فیس بوک (ف ی س ب و ک) ... اینطور نیست که فقط بیان عضو بشن و با هم در ارتباط باشند ... سیستم فیس بوک طوریه که در ازای فعالیت بیشتر بهتون جایزه بیشتری میده ... هرچه بیشتر فعالیت کنی نوتیفیکیشن بیشتری دریافت میکنی و بیشتر مرتبط میشی و نتیجتا بیشتر و بهتر میشناسنت... نت آهنگ به لحاظ ساختاری با فیس بوک متفاوته ولی میشه این سیستم رو به صورتهای مختلف که قابل بررسی هست در نت اهنگ هم گنجوند ...
    در ضمن سایتها به این مقدار بسنده نمیکنن ... مرتب به کاربران پیغام میدن که در فلان چیز و بهمان چیز شرکت کن - یا مثلا بعضی سایت های جدید که کار موسیقی انجام میدن روی ژانرهای خاصی تمرکز میکنن مثلا موسیقی الکترونیک - که انتخاب آگاهانه ای بوده از لحاظ اینکه جوانان و موسیقی دانها به این سبک بیشتر متمایل شدن ... و بعضا با سایت ها مراکز رسمی و شاخ در دنیا مرتبط هستند و و و
    ... ... ..
    اولا اینکه به طور جدی و اورژانسی باید نت آهنگ ژانرها رو از هم جدا کنه ... سر در نت آهنگ بزنید :
    موسیقی کلاسیک - موسیقی سنتی ایران - الکترونیک و زیرشاخه ها (مثلا) - بعد وقتی موس روشون قرار گرفت ژانرهای زیر شاخه اون بصورت کرکره ای پایین بیاد (پیشنهاد من اینه شاید راههای بهتری وجود داشته باشه)
    و برای هرکدوم انجمن جداگانه و مسابقه در نظر بگیرید ... مسابقه ها باید کاملا جدی و نهایتا دو ماهه باشه ... در انتها هم در انتهای سال تراکهای برتر باز با هم مقایسه بشن و آهنگ سال هر بخش مشخص بشه ... نت آهنگ در مورد مسابقه بطرز عجیبی کم کار بوده در صورتی که راه اندازی رقابت جدی با سطح بالای فنی میتونه کاربران رو به کار عملی و فعالیت بیشتر تشویق کنه
    یکی از مشکلات برگزاری این رقابت ها نحوه داوری و جدا بودن سبک و ژانر کاری هست که با جداکردن هر ژانر بسیاری مشکلات حل میشه به این صورت که فعالیت کاربران در هر بخش کاملا هدفمند و اختصاصی میشه و حتی امکان پیدا کردن داور مورد وثوق دردسر کمتری خواهد داشت...
    ... پیشنهادهای جدی در مورد سایت...
    - صفحه خانه نت اهنگ تعدادی از تراکهای کاربران و جدیدترین تاپیکها رو نشون میده که خیلی خیلی کمه ... فاصله هاشو کم کنید وتعداد رو ببرید بالا - قسمت نمونه کارها رو افقی کنید و با قابلیت اسکرول و با اندازه تصویر بزرگ در حد تصاویر آگهی ها ... این خیلی مهمه که تعداد دانلود هر تراک رو مشخص کنید ... تعداد بازدید اصلا مهم نیست... زیر اون انجمنها قرار بگیره با تعداد بالا و در چند ردیف حتی الامکان ...
    بخش اخبار خیلی بزرگه و جسارتا کمی بی خاصیت چون فضای زیادی گرفته و احتمال زیاد بازدید کمی داره در ضمن همه در جریان آخرین خبرها هستیم !!! یه کاری کنید در ابتدای لود شدن سایت قسمت نمونه کارها بالاتر باشه و برای رسیدن به اون نیاز به اسکرول نباشه

... ...
    در کل باید کاربران رو به فعالیت بیشتر تشویق کنید تا سایت جون بگیره - صحبت هایی رو که عرض کردم شاید گزنده باشه ولی در اثر علاقه من به نت آهنگ عنوان شده ... امیدوارن آقای خوش لفظ عزیز به دل نگبرند ...
    در انتها هم شرمنده از اینکه اینجا مطرح شد ... فکر کردم اینجا بهتر دیده میشه ...
    دیگه اینکه در مورد تک تک پیشنهادهایی که دادم کاملا فکر کردم ... به نظر من نت آهنگ فقط از ده درصد پتانسیل خودش داره استفاده میکنه و این واقعا حیفه ...

ممنون و متشکر

سلام
    مرسی دی جی من جان
    شما همیشه به سایت و ما لطف داشتید و همیشه حرف حساب زدید

راجع به مباحثی که مطرح کردید , قبول داریم

ما چه از نظر امکانات ابزاری و چه از نظر سابقه و به طور کلی از باقی سایت های با موضوع مشابه به زبان فارسی به راستی برتریم
    و خب دلیل این موضوع می تونه این باشه که سردمداران سایت های دیگر یا پشتیبان قوی ندارند یا تخصص مسائل مرتبط با IT رو
    که طبیعی هم هست و بحثی درش نیست

اما چرا نت آهنگ با این پتانسیل بالا از نگاه دوستان سوت و کوره

ببینید این موضوع از دو جنبه قابل بررسی هست

اول اینکه نت آهنگ برخلاف تمامی سایت های موسیقی فارسی دارای بخش های واقعا متنوعی هست و کاربرانشان نیز با هم عموما فرق می کنند

برای مثال دوستان بسیار زیادی در بخش نمونه کارها فعالیت دارند که تا به حال به هیج وجه در فاروم فعالیتی نداشتند و اصلا علاقه ای ندارند , یا مثلا در همین پروفایل جدید نصفه نیمه خیلی از دوستان هستند که انجمن برایشان تعریفی ندارد

خیلی ها فقط پیگیر بخش نیازمندی ها هستند , بخش نت های ما در ما N تومان فروش دارد که بسیار قابل توجه هست و درصد بالایی از هزینه سرور سایت را که ماهیانه 1100 دلار هست تامین می کند

این باعث می شود تا انجمن ها هم سوت و کور شود

سایت های دیگر همسایه به دلیل نداشتن تخصص و تیم فنی آمده اند در انجمنشان که باید جای بحث و گفتگو باشد بخش خرید و فروش زده اند , خب این باعث می شود کاربر بالاجبار در انجمن ها باشد

در نتیجه وقتی ما برای موضوعی مثل مسابقه (فرقی ندارد رسمی یا غیر رسمی) در انجمن ها تلاش می کنیم ممکن است درصد بالایی از این 70 هزار نفر اصلا خبردار نشوند !!!

------------------------------------------------------------------------------------------

جنبه دوم چیست

جنبه دوم همان قول هایی هست که ما چند ساله در مورد بهینه تر شدن امکانات سایت و مسائل مختلف فنی داده ایم ولی تاکنون بد قول شده ایم

علت این موضوع هم این هست که ما اواخر سال 89 برای ادامه کار شرکت ثبت کردیم , مشکلاتی در اوایل سال 90 برای تیم ما پیش آمد که ما را تا مرز شکست کامل در صحنه موسیقی و IT پیش برد و در بحران عظیمی گرفتار شدیم

از اوایل سال 90 تا همین امسال ما در حال حل مشکلات بودیم و خدا رو شکر چون از قدیم گفته اند که آنکه به مقصد نمی رسد بار کج است بار ما به مقصد رسید

هم اکنون بعد از 3 سال ما یک دفتر 100 متری , حدود 10 کارمند فعال و ماهیانه N تومان از داخل و خارج درامد داریم و زورمان رسیده است که 3 سرور قوی و 10 VPS برای مسائل مختلف داشته باشیم , قوی ترین سرور 1100 $ در ما هزینه دارد که از چند روز دیگه با یکی از 3 سرور فعلی جایگزین می شود و نت آهنگ روی آن ادامه کار می دهد , هارد سرور جدید SSD هست و احتمالا شما که دستی بر سخت افزار هم داریم می دانید مزایایش چیست :)

از یک هفته پیش هم برای بخش نت ها و فروشگاه یک نفر استخدام شده است که فقط وظیفه اش پیگیری امور این دو بخش هست

من هم اکنون در حال انجام اقدامات نهایی برای بستن یک تیم فنی قدر و ناب برای مسائل و پروژه های مختلف هستم و به امید خدا و اگر شانس با ما یار باشد تا پایان سال 91 شمسی همه چیز را به حال Stable در شرکت در میاریم و سال بعد به معنای واقعی فقط رو به جلو حرکت می کنیم

راجع به مسابقه هم این مسابقه ای رسمی نیست, هانی جان یک روز با من تماس گرفت و گفت فکر برگزاری یک مسابقه است, من گفتم من حمایت مستقیم نمی کنم چون مسابقه اونم آهنگسازی داستان خاص خودش رو دارد و فعلا از حوصله شرکت خارج است

ولی دیدم که واقعا داره زحمت می کشه , بدون هیچ چشم داشتی , یاد حسام افتادم که سال 85 تمام مسائل سایت تنهایی رو دوشش بود , این جوون نیاز به حمایت داره , بحث اصولی بودن مسابقه یه طرف بحث زحمت برای ایجاد انگیزه و جنب و جوش بین دوستان هم وطن یه طرف , اونم تو این دوره زمونه که موسیقی خاطره شده

اینجا من از تمامی کاربرانی که این تاپیک رو دیدند و راحت از کنارش گذشتند گله دارم , مخصوصا از دوستانی که دستی بر آتش دارند و سر زدند و حتی رای هم ندادند , انتقاد دارید , موافق نیستید , اعلام کنید , انتقاد کنید , سود این موضوع به اون هنرجوی خردسالی می رسه که مادرش زنگ میزنه شرکت میگه استاد بچه ی من گفته به مادرت بگو بره برات تو نت آهنگ اکانت بسازه از امکاناتش استفاده کنه برات

من فکر کنم داستان داره به جایی می رسه که فقط امثال فیسبوک تو ایران کارایی داشته باشند , محلی برای پر کردن خلا های دنیای واقعی و ارسال پول به حساب حاج مارک زوکربرگ :)

در نهایت باید بگم نگران نباشید سال 92 مال ماست :):)
    ویرایش توسط Amir : Wednesday 30 January 2013 در ساعت 10:42 PM

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

10. 11 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.52
    تشکر از پست
    3,273
    5,308 بار تشکر شده در 2,140 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 338/2
    Given: 150/0
    میزان امتیاز
    16

اگه این مسابقه و رأی گیری در فصل تابستان بود یقینا تعداد بیشتری در رأی گیری شرکت می کردند.
    الان فصل درس و امتحان و ... هست و می دونید که عدۀ زیادی از بچه ها محصل هستند و خب این تأثیر منفی در میزان شرکت کنندگان در رأی گیری داره.
    من از فردای خود ترسی ندارم
    که بر سینه نشانی از تو دارم
    ولیکن گر تو خواهی من بسوزم
    میان شعله هم پا می گذارم

12. 4 کاربر برای این پست از M_T تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط M_T [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگه این مسابقه و رأی گیری در فصل تابستان بود یقینا تعداد بیشتری در رأی گیری شرکت می کردند.
    الان فصل درس و امتحان و ... هست و می دونید که عدۀ زیادی از بچه ها محصل هستند و خب این تأثیر منفی در میزان شرکت کنندگان در رأی گیری داره.
    موضوع این نیست مجتبی جان

حرف من و امیر جان اینه که این تاپیک تا الان بیش از 900 بازدید داشته. ولی چرا واقعا فقط باید 51 نفر تو رای گیری شرکت کنند؟!

مگه دانلود کردن 7 تا آهنگ که میانگین حجم هرکدومشون کمتر از 3 یا 4 مگ هست، واقعا زحمت زیادی میخواد؟! ماشالله الان که دیگه اکثر کاربرها اینترنت پر سرعت دارند و مثل گذشته نیست که با دایل آپ وارد اینترنت میشدیم.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Wednesday 30 January 2013 در ساعت 11:45 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

14. 4 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    633 بار تشکر شده در 292 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 516/81
    Given: 452/2
    میزان امتیاز
    12

البته این بعد رو هم در نظر نگرفتیم که این فقط یک تاپیکه و برای نظر سنجی سبک این سایت بهتره [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] سمت چپ سابت رو نگاه کنین ...
    برای نظر سنجی باید علاوه بر تاپیک یک بلاک هم توی صفحه ی اصلی سایت بذارید و شما باید صفحه اصلی سایت رو چکیده ای از مطالب سایت قرار بدین جوری که کاربر توی اون صفحه بمونه
    ویرایش توسط ac120 : Wednesday 30 January 2013 در ساعت 11:39 PM

16. کاربران زیر از ac120 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ac120 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته این بعد رو هم در نظر نگرفتیم که این فقط یک تاپیکه و برای نظر سنجی سبک این سایت بهتره [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] سمت چپ سابت رو نگاه کنین ...
    آفرین
    دقیقا به نکته ی خوبی اشاره کردید , این در راستای همون قول هایی هست که چند ساله دادیم , همین نظرسنجی با همین شرایط اگر در حالتی که مثال زدید بود کلی فرق داشت

اضلا و اصولا جای یک همچین نظرسنجی ای انجمن نیست

انشاءالله به قول هامون به زودی عمل خواهیم کرد :)

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

18. 2 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

حقیقتش :دی یه چی رو اعتراف کنم صفحه ی اصلی سایت برای شخص من جذابیت نداره و سعی میکنم سریعن برم توی یک بخش
    سعی کنید به هر صورت ممکن جذابیت ص اصلی رو بالا ببرین حیف این سایته با این سابقه

20. کاربران زیر از ac120 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ac120 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    برای نظر سنجی باید علاوه بر تاپیک یک بلاک هم توی صفحه ی اصلی سایت بذارید و شما باید صفحه اصلی سایت رو چکیده ای از مطالب سایت قرار بدین جوری که کاربر توی اون صفحه بمونه
    به نظر من، نظر سنجی ای که هرکاربر باید آثار شرکت کننده ها رو دانلود کنه و رای بده، نمیتونه مسلما به اون صورتی که شما در ذهن دارید شکل بگیره. چون در کنار هر گزینه رای، باید اثر هر شرکت کننده هم قرار بگیره و این کار چیزی جز شلوغی به بار نمیاره!

اگه دقت داشته باشید این یک مسابقه خودمونی و کوچیک و غیر رسمی هست که توسط بنده راه اندازی شده :)

اگر این مسابقه، رسمی و تایید شده سایت بود، مطمئن باشید امیر جان (با شناختی که ازش دارم) خوب میدونست چطور باید با مسائل مربوط به اون کنار بیاد.
    قبلا هم ما یک مسابقه به صورت رسمی داشتیم به نام "مسابقه موزیسین سال نت آهنگ" که به خوبی و خوشی برگزار شده بود. (یادش بخیر)
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Thursday 31 January 2013 در ساعت 12:19 AM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

22. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

خوب پس اگر بخوایم اسم خودمونی رو بذاریم این تعداد رای طبیعیه ... و مشکلی نیست
    البته باز هم میگم صفحه ی اصلی رومن نمیدونم ولی باید فکری راجع بهش کرد شایدم ظاهر گرافیکیشه شایدم شلوغیشه نمیدونم ولی یه مشکلی داره که گیرا نیست

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

خوب پس اگر بخوایم اسم خودمونی رو بذاریم این تعداد رای طبیعیه ... و مشکلی نیست
    باز هم برگشتیم سر خونه اول :)

لطفا پست شماره 23 رو مجددا بخونید تا متوجه غیر طبیعی بودن موضوع بشید!
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

25. کاربران زیر از Honey_Shababi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    باز هم برگشتیم سر خونه اول :)

لطفا پست شماره 23 رو مجددا بخونید تا متوجه غیر طبیعی بودن موضوع بشید!
    حرف شما صحیحه نقضم نمیشه
    ولی مشکل اینجاست که چرا؟
    چونکه جدی گرفته نمیشه تاپیک و افرادی که رای دادن از بچه های فعال سایت هستن من چند وقتی که توی این سایت بودم دیدم واقعا تعداد بچه های واقعا فعال انجمن بیشتراز 50 تا هم نمیشه ... یعنی معمولا افراد میان و مشکلات و سوالاتشون رو مطرح میکنن کسی نیست که اینجا فعالیت جالبی انجام بده

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

حرف شما صحیحه نقضم نمیشه
    ولی مشکل اینجاست که چرا؟
    چونکه جدی گرفته نمیشه تاپیک و افرادی که رای دادن از بچه های فعال سایت هستن من چند وقتی که توی این سایت بودم دیدم واقعا تعداد بچه های واقعا فعال انجمن بیشتراز 50 تا هم نمیشه ... یعنی معمولا افراد میان و مشکلات و سوالاتشون رو مطرح میکنن کسی نیست که اینجا فعالیت جالبی انجام بده
    به این دلایل هست

1 - 40 درصد به خاطر اینکه تعداد افرادی که مصرف کننده هستند در نت آهنگ زیاد شده و با راه اندازی مجددا فروشگاه و ارتقای بخش نت ها خواهید دیدکه ثبت نام بیشتر می شود ولی درصد فعالیت در انجمن تغییری نمی کند
    2 - 50 درصد به خاطر اینکه فعالیت در تمام بخش های سایت (مخصوصا پروفایل جدید و نمونه کارها) پخش شده , فرض کنید نمونه کارا در همین انجمن بود مثل سایت های دیگه یا پیام بازدیدکنندگان باز بود , فعالیت چند برابر می شد :)
    3 - 10 درصد به خاطر دیر شدن تغییراتی که قولشو دادیم

در کل , کل سایت رو فاروم نبینید , تغییرات جدید پروفایل جدید و کلوب های اختصاصی که آپلود بشه حدس من اینه که فاروم به سبک فعلی کم رونق تر هم بشه , البته برای این موضوع نیز راه حلی پیش بینی کردیم که دی جی من در لابه لای صحبت هاش بهش اشاره داشت ;)

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

28. 2 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

سلام دوستان قدیمی و عزیزم. متاسفانه سعادت نداشتیم تو مسابقه شرکت کنیم. فرصت آنلاین شدن هم زیاد ندارم. زندگی بهمون سخت گرفته.. ولی همه ی کارها رو با دقت گوش کردم و در نظر سنجی شرکت کردم. دست همه ی شرکت کننده ها و رای دهنده ها رو میبوسم و امیدوارم تا همیشه اهالی موسیقی در میادین حضور داشته باشن
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

30. 4 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)