لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: درخواست همکاری دوستانه با دارنده ی صدایی شبیه رضا صادقی یا چاووشی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    53257
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    34 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/8
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض درخواست همکاری دوستانه با دارنده ی صدایی شبیه رضا صادقی یا چاووشی

0 Not allowed! Not allowed!
    درود...
    دوستان تو فکر اینم که با یکی از شماها که صدای خوبی داشته باشه و شبیه رضا صادقی و یا چاووشی صداش باشه به صورت دوستانه و نه حرفه یی بلکه رفاقتی همکاری کنم.. روند کار هم به این صورته که شما باید وکال این خواننده ها رو منظورم یکی از اهنگای خوبشون رو(حالا یا چاووشی یا صادقی) با کیفیت بالا برام ریکورد کنید. البته پشت سر هم نباشه یعنی تیکه تیکه هر قافیه رو تا اونجایی که اهنگ قطع میشه ریکورد کنید بعد وایستید یکم استراحت کنید و قسمت بعد رو ریکورد کنید تا اخر(امیدوارم متوجه این قسمت شده باشید) و برام با ایمیل بفرستید تا منم روش اهنگ بسازم بعد بدیم بیرون.. البته چون من سر کار میرم و وقت کمی برای اینکار دارم انتظار نداشته باشین که تو 3 یا 4 ماه بتونم اهنگسازی رو تموم کن تازه بعد اون بحث میکس و مستر هم هستش. حتی بعد از اتمام کار اهنگ رو تو همین سایت هم میزاریم. البته درسته که کار کاملا تقلیدی از اصل اهنگ اوریجینال خواهد بود ولی کلیه اهنگسازی از اول تا اخر کار خواهد شد . فقط شرط مهم اینه که باید وکالی که ریکورد میکنید با کیفیت و تو استودیویی کاملا اکوستیک باشه. فقط اگه صداتون شبیه خواننده های دیگه هم هستش همینجا اسم ببرید ببینم به کارم میاد. فقط توجه داشته باشید اهنگ شاد مطلقا به هیچ وجه نباید باشه.6.8 هم نباشه. صداهای تو دماغی هم قبول نیست شبیه یگانه و اینا و یا صداهایی که جیغ و داد میکشن شبیه مجید خراطها و اینا هم به هیچ وجه وارد بحث نشن. دوستانی که قصد ریکورد وکالشون رو دارند فقط صداهاتونو تیونر نکنید. صدای خامتون رو بقرستید. میخوتام صدایی باشه که واقعا زیبا باشه وگرنه من خودمم میتونم صدامو ریکورد کنم بعد تیونر کنم.!!!. لطفا دوستانی که قصد همکاری دارند همینجا بگن تا راجبش بحث کنیم و یا میتونن نمونه صداهاشونو پیام خصوصی بهم بفرستند.
    سپاسگزارم.
    ویرایش توسط duduk : Sunday 27 January 2013 در ساعت 09:41 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)