لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 21 از 21

موضوع: معرفی و نقدی بر اجراهای پیانو کنسرتو شماره دو راخمانینف

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    128925
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    5 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    پیانو سونات باز یک چیزی . ولی اینکه کنسرت 2 راخمانینوف رو که حتی ارکستر ملی هم نمیتونه بزنتش رو کسی بخواد تمرین کنه اونم بدون ملودی خیلی برام جالب بود . من دوستم همین کنسرت رو پیانو سولو میزنه عاللییییی. ولی خودم نتش رو گیر نیاوردم . تو ای ام اس ال پی هم گشتم فقط مومانت 3 رو پیانو سولو داشت. دوستم گوشی درآوردتش!!!
    موفق باشی و قطعه های سخت سخت بزنی :-)

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33
    586 بار تشکر شده در 216 پست

شبکه های اجتماعی من

Add arsalan212 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/1
    میزان امتیاز
    15

اخ... اخ... چقدرناراحت شدم... وقتی میبینم یه نوازنده بخاطرآسیب جسمانی نتونه نواختنشوادامه بده... واستون کلی عاجزانه دعا میکنم که زودتر روفرم برگردید
    ولی کلا ... بسیاربسیار این اثررو ددست میدارم... چندروز پیش با یکی ازاساتید بنام پیانو صحبت میکردم بحث کشیده شد به راخمانینف وکنسرتو
    پیانو ها واثارش واون شخص گفت به جرات میتونم بگم بتهوون دردرجه عالیتر میشه راخمانینف... البته اغراق میکرد اما اگه بتهوون رو با تکنیک پیانو رومانتیک جمع بزنیم
    یه جورایی میشه راخمانینف... وبنظر من پربیراه نگفت...) هرکی یه نظری داره دیگه... بهرحال بازم واستون ارزوی سلامتی میکنم...

3. 2 کاربر برای این پست از arsalan212 تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan212 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اخ... اخ... چقدرناراحت شدم... وقتی میبینم یه نوازنده بخاطرآسیب جسمانی نتونه نواختنشوادامه بده... واستون کلی عاجزانه دعا میکنم که زودتر روفرم برگردید
    ولی کلا ... بسیاربسیار این اثررو ددست میدارم... چندروز پیش با یکی ازاساتید بنام پیانو صحبت میکردم بحث کشیده شد به راخمانینف وکنسرتو
    پیانو ها واثارش واون شخص گفت به جرات میتونم بگم بتهوون دردرجه عالیتر میشه راخمانینف... البته اغراق میکرد اما اگه بتهوون رو با تکنیک پیانو رومانتیک جمع بزنیم
    یه جورایی میشه راخمانینف... وبنظر من پربیراه نگفت...) هرکی یه نظری داره دیگه... بهرحال بازم واستون ارزوی سلامتی میکنم...

ممنون از شما دوست بزرگوار بابت پاسخ زیباتون و دعای های خیر پر برکتتون..

البته همون طور هم که خودتون گفتید نظرشون خیلی اغراق آمیز بوده اصولا مفاهیم بیانی در ساخته های پیانویی بتهوون به خصوص در پنج سونات پایانی و واریاسون های دیابلی از نظر تکنیک تاویل گری نوازندگی پیانو و مفاهیم عظیم فلسفی در تاریخ موسیقی هماورد میطلبه به حدی که پیانیستی برجسته و هرکول قامتی همچون موریزیو پولینی برای اجرای پیانو سونات 32 بتهوون هشت سال صرف تحقیق میکنه و یا آلفرد برندل برای اجرای هامر کلاویه 5 سال تمرین میکنه چنین آثاری شوخی بردار نیستند..

موسیقی پیانویی راخمانینف شاید بیش از همه وامدار آثار پیانویی وبر و سن سان و شوپن باشه و به شدت از ابراز مفاهیم فرا موسیقیایی دوری میکنه و در عوض ارائه ایست از بهترین های رمانتیک متاخر در پیانو و به خصوص در کنسرتو دوم و راپسودی پاگانینی..

باز هم ممنون از پس با ارزشتون.

5. کاربران زیر از Green_moment به خاطر این پست تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

درست فرمودید... الفرد برندل خصوصا دراجرای سوناتهای بتهون بسیارموفق بوده.. ودومین فردی است که درتالار کارنگی همهک32 سونات بتهون رونواخته.. البته پس از
    اشنابل... البته منتقدان شوپن ... و... بعضی قطعاتی که نواخته روگفته اند نتونسته باهاش کناربیاد... وخب البته روح هرپیانیستی با یک سری اثارسازگاری داره...
    پولینی هم که دیگه... عالی... درست میفرمایید شوخی بردارنیست... خیلی خوشحالم که با فردی باسطح سواد خوبی مثل شما همسخن هستم... بسیار استفاده میبرم... موفق..
    سالم... پیروزباشید...

7. کاربران زیر از arsalan212 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض معرفی ونقدی براجراهای کنسرتوپیانو 2راخمانینف

[QUOTE=Yaghmaee_m;390786]پیانو سونات باز یک چیزی . ولی اینکه کنسرت 2 راخمانینوف رو که حتی ارکستر ملی هم نمیتونه بزنتش رو کسی بخواد تمرین کنه اونم بدون ملودی خیلی برام جالب بود . من دوستم همین کنسرت رو پیانو سولو میزنه عاللییییی. ولی خودم نتش رو گیر نیاوردم . تو ای ام اس ال پی هم گشتم فقط مومانت 3 رو پیانو سولو داشت. دوستم گوشی درآوردتش!!!
    موفق باشی و قطعه های سخت سخت بزنی :-)
    جالبه...
    گفتی دوستت گوشی اگه درست خونده باشم نواختتش؟ببخشید اما دوریال هم فایده نداره.. چون این نت رو بنده انالیزکردم و حفظ کردن ونواختن نتهای میزانهای ابتداییش هم به ظاهر ساده است اما پراز نوانس و دقت در وزن بخصوص نتهای پنج گانه سرضربهای سه وچهار میزانهای ابتداییه.. میزان چهار چهار ولی تند ومشابه دو دوم اون هم بسیار دقت میخواد.. و نواختن گوشی اینگونه اثار وقت تلف کردن
    وکاری بس نابخردانه است.. وفقط از جنبه آنالیز و شناخت روند هارمونی ویا تقلید جای تامل دارد...
    چند صفحه ای از اثررو همینجوری انالیز وار نواختم و احساس میکنم اماده کردن وخصوص ازحفظ کردن و پخته نواختن و سینک شدن پیانیست اثرباارکستر حتی اگر درحد استاد تمام باشد اقلا 6 ماه وقت نیاز دارد../ب انهم با تمرین تمام وقت ومجدانه... QUOTE]

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)