لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 45

موضوع: قضاوت زودهنگام در مورد موسیقی «متال» در ایران

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    71596
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    83
    145 بار تشکر شده در 61 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    خوب اینشکلی بهتر شد.

دوست عزیز من بلک ویولین من اصلا نه تایید میکنم نه رد ! مشکل من در نوع نگاهمون به این مقولست. تمام عرایض بنده در اینه که به عنوان موزیسین بهتره که با اطلاعات باشیم . حرف بنده اصلا در مورد متال یا غیر متال نیست من در مورد خودمون عرضی داشتم. فکر نکنم هیچکس با مطالعه و تحقیق مخالفتی داشته باشه مشکل اینجاست که اینکار زحمت داره. خوندن یه کتاب 2000 صفحه ای راجع به ادبیات اروپا سخته تا بشه فهمید اینکه مثلا فلان شعر در گوتیک متال داره به دنیای زیر زمین اشاره میکنه سابقش کجاست. واقعا این اشعار برای یه نفر که با فرهنگ سلتیک ساکسون و یا وایکینگها و یونان آشناست به انداره ما عجیب غربیه؟ نه اون از بچگیش با این مفاهیم آشنا بوده چون مثل شاهنامه خودمونه براش.

وقتی میگه از درون زمین اهریمن بر میخیزد (مثال عرض میکنم ! اینجور مزامین خیلی دیده میشه در اشعار دث متال و گوتیک متال) خوب این برمیگرده به مثلا هادس در الهه های یونان و جنگی که با آپولون داشته و ... داستان من اینه که بهتره باسواد تر بشیم با این که مشکلی ندارید؟. من میگم هر کدام از ما باید برای اینکه بقیه رو به سمت بهتر شدن هدایت کنه زحمت بکشه . وارد بحث بشه تا از رخوت هنری بیرون بیایم. اگه ذهن خودش بفهمه داستان چیه شاید دیگه هیچکس رپ گوش نکنه (مثلا میگم) عرض من اینه که عمیقتر ببینیم اگه پستهای این حقیر رو از اول مطالعه کرده باشید همه حول همین موضوع میچرخه. اما جان سومی خوب دوست عزیز بیاید با خودمون صادق باشیم . از فضل پدر تو را چه حاصل.

الان ملودی دست سوپرانوئه ما هم نهایتا داریم همراهی میکنیم. اگه میخوایم حهان سومی نباشیم اول باید بتونیم جهان سومی فکر نکنیم. این دیگه یه مقوله دیگست که خودش مثنوی هفتاد من کاغذ میشه.

اما دوست عزیزم unfogiven (آقا این متالیکا نابودته! حتی آی دی شما هم از یکی از آهنگهای این گروه انتخاب شده اگه اشتباه نکنم که البته خیلی زیبا هم هست) 1 فیلسوف تشریف داشتن بده مگه ؟ این که میفرمائید اصولا متال باز ها ساکتند راست میگید. اما این سکوت از دانایی بر میخیزد ؟ فقط یه سوال و عرایضم رو تموم میکنم . میدونید متال در هر سبکی که داره به لحاظ شعر و موسیقی خاستگاهش کجاست و جی میخواد بگه؟ نمیگم نمیدونید ها اشتباه نشه میگم اگه میدونید بنده عرضی ندارم اگرم نمیدونید فرق شما با یه آدم عامی که متال باز هم هست باید در این باشه که شما میدونید متالیکا چی میگه اصلا در پاسخ به چی داره میگه؟ چرا داره میگه چی رو داره میگه ؟ اما برای اون مثل پرسپولیسه برای همون تماشاگری که به استقلال فحش میده! یه بار دیگه هم عرض کردم "میدونید داستان اینه که ما به دنبال غمهای خودمون در میان غمهای دیگران میگردیم. اما اون پدرشو از دست داده ولی من دوست دخترمو. میدونید داستان همینه.

خیلی جاها اشتباه شده! یعنی اصلا مفاهیم گرفته نشدن. یعنی اشتباه برداشت میشن. چرا ؟ به نظر شما چرا؟
    "

تمام اینها پیشنهاد بود به دوستانم . اگر پیشنهادی باشه که چیزی به دانسته های من اضافه کنه استقبال میکنم . البته سپاسگزار.

نه هر که سر بتراشد قلندری داند!
    ویرایش توسط Spiritual : Wednesday 3 April 2013 در ساعت 09:16 AM

2. 2 کاربر برای این پست از Spiritual تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)