لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 45

موضوع: قضاوت زودهنگام در مورد موسیقی «متال» در ایران

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    71596
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    83
    145 بار تشکر شده در 61 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    خوب اینشکلی بهتر شد.

دوست عزیز من بلک ویولین من اصلا نه تایید میکنم نه رد ! مشکل من در نوع نگاهمون به این مقولست. تمام عرایض بنده در اینه که به عنوان موزیسین بهتره که با اطلاعات باشیم . حرف بنده اصلا در مورد متال یا غیر متال نیست من در مورد خودمون عرضی داشتم. فکر نکنم هیچکس با مطالعه و تحقیق مخالفتی داشته باشه مشکل اینجاست که اینکار زحمت داره. خوندن یه کتاب 2000 صفحه ای راجع به ادبیات اروپا سخته تا بشه فهمید اینکه مثلا فلان شعر در گوتیک متال داره به دنیای زیر زمین اشاره میکنه سابقش کجاست. واقعا این اشعار برای یه نفر که با فرهنگ سلتیک ساکسون و یا وایکینگها و یونان آشناست به انداره ما عجیب غربیه؟ نه اون از بچگیش با این مفاهیم آشنا بوده چون مثل شاهنامه خودمونه براش.

وقتی میگه از درون زمین اهریمن بر میخیزد (مثال عرض میکنم ! اینجور مزامین خیلی دیده میشه در اشعار دث متال و گوتیک متال) خوب این برمیگرده به مثلا هادس در الهه های یونان و جنگی که با آپولون داشته و ... داستان من اینه که بهتره باسواد تر بشیم با این که مشکلی ندارید؟. من میگم هر کدام از ما باید برای اینکه بقیه رو به سمت بهتر شدن هدایت کنه زحمت بکشه . وارد بحث بشه تا از رخوت هنری بیرون بیایم. اگه ذهن خودش بفهمه داستان چیه شاید دیگه هیچکس رپ گوش نکنه (مثلا میگم) عرض من اینه که عمیقتر ببینیم اگه پستهای این حقیر رو از اول مطالعه کرده باشید همه حول همین موضوع میچرخه. اما جان سومی خوب دوست عزیز بیاید با خودمون صادق باشیم . از فضل پدر تو را چه حاصل.

الان ملودی دست سوپرانوئه ما هم نهایتا داریم همراهی میکنیم. اگه میخوایم حهان سومی نباشیم اول باید بتونیم جهان سومی فکر نکنیم. این دیگه یه مقوله دیگست که خودش مثنوی هفتاد من کاغذ میشه.

اما دوست عزیزم unfogiven (آقا این متالیکا نابودته! حتی آی دی شما هم از یکی از آهنگهای این گروه انتخاب شده اگه اشتباه نکنم که البته خیلی زیبا هم هست) 1 فیلسوف تشریف داشتن بده مگه ؟ این که میفرمائید اصولا متال باز ها ساکتند راست میگید. اما این سکوت از دانایی بر میخیزد ؟ فقط یه سوال و عرایضم رو تموم میکنم . میدونید متال در هر سبکی که داره به لحاظ شعر و موسیقی خاستگاهش کجاست و جی میخواد بگه؟ نمیگم نمیدونید ها اشتباه نشه میگم اگه میدونید بنده عرضی ندارم اگرم نمیدونید فرق شما با یه آدم عامی که متال باز هم هست باید در این باشه که شما میدونید متالیکا چی میگه اصلا در پاسخ به چی داره میگه؟ چرا داره میگه چی رو داره میگه ؟ اما برای اون مثل پرسپولیسه برای همون تماشاگری که به استقلال فحش میده! یه بار دیگه هم عرض کردم "میدونید داستان اینه که ما به دنبال غمهای خودمون در میان غمهای دیگران میگردیم. اما اون پدرشو از دست داده ولی من دوست دخترمو. میدونید داستان همینه.

خیلی جاها اشتباه شده! یعنی اصلا مفاهیم گرفته نشدن. یعنی اشتباه برداشت میشن. چرا ؟ به نظر شما چرا؟
    "

تمام اینها پیشنهاد بود به دوستانم . اگر پیشنهادی باشه که چیزی به دانسته های من اضافه کنه استقبال میکنم . البته سپاسگزار.

نه هر که سر بتراشد قلندری داند!
    ویرایش توسط Spiritual : Wednesday 3 April 2013 در ساعت 09:16 AM

2. 2 کاربر برای این پست از Spiritual تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    71596
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Violin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عجب تیر بارانی کرد این دوستمون [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] ...

شما در این همه جمله ای که نوشتی همش گفتی مطالعه کنین و این حرفها ... من به حرفهای دیگران کاری ندارم و دفاعیه از حرف خودم میگم .. اگر موافق نیستید لطفا نقل قول کنید و بنده رو با دلیل علمی روشن کنید مطمئن باشید اگر حرف شما صحیح باشه بنده خودم حرفمو پس میگیرم ...

موضوع هم خیلی ساده است... مگه موسیقی متال به من ضرری زده که بخوام کوکورانه بگم بده ؟ راجع به مسئله جهان سوم و انگلیسی و ... هم بنده شرمم شد از حرفی که شما زدی چون وقتی خودمون به خودمون این القاب رو نسبت بدیم خدا میدونه بقیه چی میگن ... دوست عزیز ... هنرمند گرامی ما در سال 7035 میترایی هستیم ... این همه افتخار و تاریخ شایسته رو به یک لقب مسخره سیاسی نفروشید... این از این ...

بنده گفتم موسیقی متال در حال حاضر مستعد برای استفاده های نا مناسبه... این رو هم بنده نمیگم ...
    استفاده هاشو هم میبینیم دیگه ساده است...
    وقتی یک نفر میاد شعر به قول خودش مینویسه پر از کلماتی مثل قتل و شکنجه و غارت و فحش و ... عقل سلیم انسانیت شما چی میگه ؟ راضی هست به گرایش منفی ؟

ما در موسیقی راک و متال بزرگان زیادی داریم که واقعا قابل دفاع هستند ... در موسیقی راک اقای گری مور رو بنده میشناسم و همه کارهاشو هم دارم و لذت میبرم اما یکی به من بگه کی از کارهای مریلین منسون لذت میبره ؟ اگر کسی باشه که از کارهای ایشون لذت ببره خوب بنده هیچ حرفی باهاش ندارم و امیدوارم زندگی خوبی داشته باشه ...

گزافه گوییی داشتم عذر میخوام اما واجب بود ... اگر نظری دارید لطفا نقل قول حتما بکنید...

- - - Updated - - -

در ضمن به عکس ای دی بنده هم توجه بکنید .. فرهاد کسی هست که برای اولین بار موسیقی راک وارد ایران کرد پس بدونید که بنده با این موضوع هیچ مخالفتی ندارم که هیچ بلکه عاشقشم هستم ...

„بنده دنبال این نیستم که شما حرف خودتونو رو پس بگیرید چون برای من هر چی که باشه محترمه”

موسیقی متال در پاسخ به چیزی در جامعه غرب رشد کرده که وجود اینها (فحش و قتل و ...) در اشعارش براش مهم نیست باید از دید همونها به موضوع نگاه کرد جدید هم نیست به متال هم برنمیگرده شما پینک فلوید رو هم نگاه کنید پر از مفاهیم اینشکلیه این مسئله به فرهنگ ما و جامعه غرب بر میگرده در سینما هم همینه اونها مثلا س . ! . س رو همه جا تو فیلما نمایش میدن ولی ما میخوایم پدر گلشیفته رو در بیاریم در ملا عام بهش فحش میدیم بعد میریم یواشکی فیلماش رو میگیریم و تنهایی نگاه میکنیم!!!

منم عاشق فرهاد هستم. حیف بود.
    فرهاد لااقل ارزون نبود
    ویرایش توسط Spiritual : Wednesday 3 April 2013 در ساعت 09:27 AM

4. کاربران زیر از Spiritual به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Black_Violin آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    11790
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,041
    1,955 بار تشکر شده در 659 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/10
    Given: 59/7
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Spiritual [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب اینشکلی بهتر شد.

دوست عزیز من بلک ویولین من اصلا نه تایید میکنم نه رد ! مشکل من در نوع نگاهمون به این مقولست. تمام عرایض بنده در اینه که به عنوان موزیسین بهتره که با اطلاعات باشیم . حرف بنده اصلا در مورد متال یا غیر متال نیست من در مورد خودمون عرضی داشتم. فکر نکنم هیچکس با مطالعه و تحقیق مخالفتی داشته باشه مشکل اینجاست که اینکار زحمت داره. خوندن یه کتاب 2000 صفحه ای راجع به ادبیات اروپا سخته تا بشه فهمید اینکه مثلا فلان شعر در گوتیک متال داره به دنیای زیر زمین اشاره میکنه سابقش کجاست. واقعا این اشعار برای یه نفر که با فرهنگ سلتیک ساکسون و یا وایکینگها و یونان آشناست به انداره ما عجیب غربیه؟ نه اون از بچگیش با این مفاهیم آشنا بوده چون مثل شاهنامه خودمونه براش.

وقتی میگه از درون زمین اهریمن بر میخیزد (مثال عرض میکنم ! اینجور مزامین خیلی دیده میشه در اشعار دث متال و گوتیک متال) خوب این برمیگرده به مثلا هادس در الهه های یونان و جنگی که با آپولون داشته و ... داستان من اینه که بهتره باسواد تر بشیم با این که مشکلی ندارید؟. من میگم هر کدام از ما باید برای اینکه بقیه رو به سمت بهتر شدن هدایت کنه زحمت بکشه . وارد بحث بشه تا از رخوت هنری بیرون بیایم. اگه ذهن خودش بفهمه داستان چیه شاید دیگه هیچکس رپ گوش نکنه (مثلا میگم) عرض من اینه که عمیقتر ببینیم اگه پستهای این حقیر رو از اول مطالعه کرده باشید همه حول همین موضوع میچرخه. اما جان سومی خوب دوست عزیز بیاید با خودمون صادق باشیم . از فضل پدر تو را چه حاصل.

الان ملودی دست سوپرانوئه ما هم نهایتا داریم همراهی میکنیم. اگه میخوایم حهان سومی نباشیم اول باید بتونیم جهان سومی فکر نکنیم. این دیگه یه مقوله دیگست که خودش مثنوی هفتاد من کاغذ میشه.

اما دوست عزیزم unfogiven (آقا این متالیکا نابودته! حتی آی دی شما هم از یکی از آهنگهای این گروه انتخاب شده اگه اشتباه نکنم که البته خیلی زیبا هم هست) 1 فیلسوف تشریف داشتن بده مگه ؟ این که میفرمائید اصولا متال باز ها ساکتند راست میگید. اما این سکوت از دانایی بر میخیزد ؟ فقط یه سوال و عرایضم رو تموم میکنم . میدونید متال در هر سبکی که داره به لحاظ شعر و موسیقی خاستگاهش کجاست و جی میخواد بگه؟ نمیگم نمیدونید ها اشتباه نشه میگم اگه میدونید بنده عرضی ندارم اگرم نمیدونید فرق شما با یه آدم عامی که متال باز هم هست باید در این باشه که شما میدونید متالیکا چی میگه اصلا در پاسخ به چی داره میگه؟ چرا داره میگه چی رو داره میگه ؟ اما برای اون مثل پرسپولیسه برای همون تماشاگری که به استقلال فحش میده! یه بار دیگه هم عرض کردم "میدونید داستان اینه که ما به دنبال غمهای خودمون در میان غمهای دیگران میگردیم. اما اون پدرشو از دست داده ولی من دوست دخترمو. میدونید داستان همینه.

خیلی جاها اشتباه شده! یعنی اصلا مفاهیم گرفته نشدن. یعنی اشتباه برداشت میشن. چرا ؟ به نظر شما چرا؟
    "

تمام اینها پیشنهاد بود به دوستانم . اگر پیشنهادی باشه که چیزی به دانسته های من اضافه کنه استقبال میکنم . البته سپاسگزار.

والا ما که اخر نفهمیدیم شما دقیقا چی مد نظرته ... مسئله اطلاعات کسب کردن و ... که بله درسته همه هم دوست داریم و به اندازه نیازمون در این زمینه اطلاعات کسب میکنیم و اگر هم در مورد چیزی اطلاع نداشته باشیم اظهار نظر نمیکنیم ... ولی بحثی که ما داشتیم در مورد متال بود و قضاوت زودهنگامش ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Spiritual [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب اینشکلی بهتر شد.

"

والا ما که اخر نفهمیدیم شما دقیقا چی مد نظرته ... مسئله اطلاعات کسب کردن و ... که بله درسته همه هم دوست داریم و به اندازه نیازمون در این زمینه اطلاعات کسب میکنیم و اگر هم در مورد چیزی اطلاع نداشته باشیم اظهار نظر نمیکنیم ... ولی بحثی که ما داشتیم در مورد متال بود و قضاوت زودهنگامش ...
    به هر حال موفق باشید
    همش خرافات ... ذهن های پوچ و گنگ و بسته ...
    بس کن دیگه
    به خودت بیا ... چند ثانیه دیگه بیشتر شاید نباشی

------
    وبسایت من برای دانلود آهنگ های بیکلام : http://bikalamha.com

6. کاربران زیر از Black_Violin به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    71596
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مطمئن باشید عرایض بنده برای خواننده اش تاثیر خودش رو میگذاره.

خوشحالم از اینکه مطاله فرمودید.
    و متشکر

agalloch آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48777
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    257
    335 بار تشکر شده در 89 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    13

ای کاش به جای اینهمه تعریف و تمجید یا کوبیدنهای کور یه کم مستند و در واقع علمی بحث میکردیم.

تا کی این برخوردهای جهان سومی آخه خوب نمیدونیم؟! بریم یه سرچی بکنیم چهار تا کلوم سایت انگلیسی بخونیم . آخه دوست و رفیق عزیز که میگی متال فلان است و بهمان است اینقدری انگلیسی میدونی که بری یه تحقیق درست و حسابی بیاری یه آدم بی سوادی مثل من بخونه یاد بگیره و بفهمه تو چرا اینقدر محکم پشتش وایستادی یا اونی که میگه متال بده بره چهار تا دلیل درست و درمون برامون ردیف کنه از چهار تا منبع معتبر که این سبک به این دلایل مشکل داره.
    هر چند من خودم معتقدم هنر باید سیال و آزاد باشه . ولی منتقد هنری باعث میشه که زوایایی از هنر یه هنرمند دیده بشه که شاید در نگاه اول دیده نشه . البته یه منتقد با انصاف .

اون دوستی که فرمودن اشعار متال خیلی سنگینه . ممکنه بگن منظورشون از سنگینی چیه؟ مثلا از اشعار شیلر آلمانی که دستمایه خیلی از بهترین کارهای کلاسیک بوده سنگین تره؟ اصلا فرض میکنیم بله سنگین تره . اصولا شما سنگین رو به چی میگی؟ هر چی راجع به مرگ باشه و دنیاهای اساطیری که نمی دونیم کجاست باشه سنگینه؟ میدونید که این جور اساطیر اصولا جزو کدوم قسمت از ادبیات غرب هستن؟

میدونید دانته کیه؟!

من نمیگم بلدم میگم بیاید با هم به ریشه ها بریم یه سری بزنیم. من یک سال پیش با یه بزرگوار برخورد کردم که اصلا دیدگاه من بچه موزیسین رو در مورد موسیقی عوض کرد.

برید این آدما رو پیدا کنید . من دوست دارم همه دوستان به همین زودیها هر کدومشون ده تای مالمستین باشن یا جیمز یا چمیدونم هندل، برنشتاین باشن ولی با این دیدگاهها سخته چون ما از متال طوری پشتیبانی میگنیم که انگار با پرسپولیس و استقلال طرفیم.

اگه چیزی میدونید به من هم یاد بدید ممنون.

- - - Updated - - -

من میگم همه جا

اول باید از خودمون شروع کنیم

از خودمون انتقاد کنیم.

ببینیم چی هستیم یه مقایسه ای بکنیم . طرفدار سینه چاک بودن در هر هنری . هیچ گلی به سر هیچکس نمیزنه. نوازنده خوبی هستی؟ خوب کار تولید کن ! آهنگسازی؟ . شروع کن؟

اینها پیشنهاد بودن فقط . چون خودم دلم میخواد ایجوری باشه. از همه عذر خواهی میکنم. فقط نظرمو گفتم.
    كي گفته حرف زدن شما علميه؟
    كي گفته كسي فيلسوفه كه فلسفه مي خونه؟؟
    كي گفته احساس يه عده جوون به واسطه ي اينكه نمي تونن توضيحش بدن رفتار جهان سوميه؟؟؟
    كي گفته اكه كسي بگه چيزي سنگينه و نتونه به شما اثبات كنه حرف اون شخص قطعا نادرسته؟؟؟؟
    كي گفته بايد متال رو با شيلر مقايسه كرد كه آزموني باشد براي سنگيني يابي آن؟؟؟؟؟
    كي گفته متال سنگينه چون در مورد مرگ و دنياهاي اساطيري كه ما نميدمنيم كجاس حرف ميزنه؟؟؟؟؟؟
    كي گفته شما اجازه داريد از ديگران بپرسيد ميدونيد دانته كيه؟؟؟؟؟؟؟؟
    لابد چون شما ميدوني دانته كيه پس ما متالرا چيزي نميفهميم و دالايلمون با سوالات شما رنگ مي بازه!!!

شما كه فيلسوفي آخر در انتهاي انديشه ي علميتان به اين نتيجه رسيديد كه بخشي از يك چرخه زايد است و طرفداران بروند نوازنده شوند!!!
    نتيجه گيري علمي را احساس كرديم با تمام وجود هرچند ما متالر ها كه نميدونيم دانته كيه كه اين چيزا رو متوجه بشيم...

9. کاربران زیر از agalloch به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    71596
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

خیلی خوب دوست عزیز شما هم درست میگید .

شما مطلب رو بخونید آنچه که بدرد میخوره رو بردارید بقیه بریزید دور! کسی به شما و من و هیچکس دیگه ای اجبار نکرده اینجا هر کسی فقط نظرش رو مینویسه. نظر شما با مطالبقت نداره به عنوان یه دوست عرض میکنم. آنچه که فکر میکنی به حقه! بی سر و صدا بردار و استفاده کن (در همه مطالب) آنچه رو هم که میبینی به نظرت مزخرفه خوب انتخاب نکن. خیلی سادست. در ضمن به نظر من همه حرفای شما به عنوان جملات مستقل و بی ارتباط با مطالب من از دیدگاهی درسته ولی شما با این حرفت چیزی به من یاد ندادی و من از شما که اینشکلی
    محکم ایستادی و با من مخالفت میکنی چیزی بیشتر فریاد زدن انتظار دارم. زحمتی به خودت و لطفی در حق بنده و دوستان. اگه مطلب بنده رو مطالعه کردید به دوستان پیشنهاد دادم به جای تو سر هم زدن بریم یه مطلب جدید بیاریم بزاریم (در مورد همین بحث) که چیزی به دانسته هامون اضافه کنه. اینکه گفتیم میدونید دانته کیه! خوب مسلمه که خیلی ها میدونن دانته کیه خیلیها اصلا تحصیلات دانشگاهی در زمینه ادبیات اساطیری دارن و ... منظور بنده اون کسانی هستن که کور کورانه جرکت میکنن. اونها همونهایی هستن که وقتی میگی یه آکورد لامینور روی دسته گیتار بگیر فوری برات میگیره ولی وقتی بهش میگی خوب نت „دو” کدومه حالا به دستاش نگاه میکنه. قبول نداری ما تو همه ]چیزدر سطح باقی میمونیم؟قبول نداری وقتی طرف به انستیتو جز مثلا تو آلمان میره خیلی عمیقتر از کلاسهای خصوص ایران بهش درس میدن؟چیزایی بهش میگن که تینجا اصلا طرف نمیدونه چی هست؟
    خوب اگه قبول داری تکلیف چیه؟ نظر من اینه که این کمبودها رو خودمون تنهایی باید جبران کنیم باید بریم هی بخونیم و هی بخو نیم. البته اونی که دنبال موسیقیه ولی اونی که دنبال جلب توجه اصلا منظور نظر من نیست . البته حتی کار اون رو هم تحقیر نمیکنم . اونم باید باشه.
    ولی کسی که رگ گردنش میزنه بیرون باید بیشتر از اینها بدونه . اون آهنگساز متالی که مثلا تو نروژ تو اتاقش نشسته و تو اوهامش داره در اساطیر سیر میکنه میدونه کجاست. چون با این داستانها بزرگ شده. من و شما باید بریم مطالعه کنیم. هیچ ایرادیم نداره چون نتیجه من و با اون متفاوت میشه و شاید هم نتیجه خلق یه اثر بدرد بخور بشه. از کجا معلوم . موسیقی نتیجه احتمالات حرکتی ذهن در لحظست. البته نه هر ذهنی!

راستی من فیلسوف نیستم! دوست دارم باشم ولی هر گردی رو گردو نمیدونم . این جمله برای من و خیلی گنده تر از من زیاده. گفتم ایرادی نداره کسی فیلسوف باشه.

خوب خسته شدی. از اسب عصبانیت بیا پائین با هم صحبت کنیم . شاید چیزی یاد گرفتیم. تا وقتی دهن داد میزنه . گوش چیزی نمیشنوه. رفیق.
    کارت درسته. امیدوارم به زودی از کارهات بشنوم و لذت ببرم.

پاینده باشی
    ویرایش توسط Spiritual : Wednesday 17 April 2013 در ساعت 08:18 AM

11. کاربران زیر از Spiritual به خاطر این پست تشکر کرده اند:

agalloch آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48777
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    257
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

خیلی خوب دوست عزیز شما هم درست میگید .

شما مطلب رو بخونید آنچه که بدرد میخوره رو بردارید بقیه بریزید دور! کسی به شما و من و هیچکس دیگه ای اجبار نکرده اینجا هر کسی فقط نظرش رو مینویسه. نظر شما با مطالبقت نداره به عنوان یه دوست عرض میکنم. آنچه که فکر میکنی به حقه! بی سر و صدا بردار و استفاده کن (در همه مطالب) آنچه رو هم که میبینی به نظرت مزخرفه خوب انتخاب نکن. خیلی سادست.
    دليل وجودي انجمن گفتگو، گفتگوست.
    شما نمي توانيد بخشي از ايده ي عده اي را بررسي كنيد و هنگامي كه آن افراد مي خواهند در مورد بررسي ايده شان از طرف شما تبادل نظر كنند، بگوييد كه آنچه كه بدرد مي خورد ...

در ضمن به نظر من همه حرفای شما به عنوان جملات مستقل و بی ارتباط با مطالب من از دیدگاهی درسته ولی شما با این حرفت چیزی به من یاد ندادی و من از شما که اینشکلی محکم ایستادی و با من مخالفت میکنی چیزی بیشتر فریاد زدن انتظار دارم.
    جملات مستقل و بي ارتباط با مطالب شما
    نمي دونم چرا شما گمان كرديد كه من فرياد مي زنم؟
    پرسش ها جدي بود و لحن و علامت هاي سوال پافشاري بر دقت به محتوا داشت.
    به هر حال من فرياد نمي زدم و فرياد نمي زنم، نميدونم شايد چون كسي كه فرياد مي زنه غير معقول به نظر ميرسه شما مي خواي وانمود كنيد كه من فرياد ميزنم...

زحمتی به خودت و لطفی در حق بنده و دوستان. اگه مطلب بنده رو مطالعه کردید به دوستان پیشنهاد دادم به جای تو سر هم زدن بریم یه مطلب جدید بیاریم بزاریم (در مورد همین بحث) که چیزی به دانسته هامون اضافه کنه.
    چرا تراوشات ذهن افراد حاضر در فروم نميتونه ارزش يك مطلب كپي پيست شده را براي شما داشته باشه؟
    مگر غير از اينه كه مطلب مورد نظر شما هم تراوشات ذهن يك شخص ديگريست؟
    به نظر من براي بررسي „[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]” توجه به نظرات متال باز هاي ايراني خيلي نتيجه بخش تر از كپي پيست كردن يك مطلب ترجمه شدش كه معلوم نيست براي چه زمان و مكاني نوشته شده.

اینکه گفتیم میدونید دانته کیه! خوب مسلمه که خیلی ها میدونن دانته کیه خیلیها اصلا تحصیلات دانشگاهی در زمینه ادبیات اساطیری دارن و ... منظور بنده اون کسانی هستن که کور کورانه جرکت میکنن. اونها همونهایی هستن که وقتی میگی یه آکورد لامینور روی دسته گیتار بگیر فوری برات میگیره ولی وقتی بهش میگی خوب نت „دو” کدومه حالا به دستاش نگاه میکنه. قبول نداری ما تو همه ]چیزدر سطح باقی میمونیم؟قبول نداری وقتی طرف به انستیتو جز مثلا تو آلمان میره خیلی عمیقتر از کلاسهای خصوص ایران بهش درس میدن؟چیزایی بهش میگن که تینجا اصلا طرف نمیدونه چی هست؟
    خوب اگه قبول داری تکلیف چیه؟ نظر من اینه که این کمبودها رو خودمون تنهایی باید جبران کنیم باید بریم هی بخونیم و هی بخو نیم. البته اونی که دنبال موسیقیه ولی اونی که دنبال جلب توجه اصلا منظور نظر من نیست. البته حتی کار اون رو هم تحقیر نمیکنم . اونم باید باشه.
    ولی کسی که رگ گردنش میزنه بیرون باید بیشتر از اینها بدونه . اون آهنگساز متالی که مثلا تو نروژ تو اتاقش نشسته و تو اوهامش داره در اساطیر سیر میکنه میدونه کجاست. چون با این داستانها بزرگ شده. من و شما باید بریم مطالعه کنیم. هیچ ایرادیم نداره چون نتیجه من و با اون متفاوت میشه و شاید هم نتیجه خلق یه اثر بدرد بخور بشه. از کجا معلوم . موسیقی نتیجه احتمالات حرکتی ذهن در لحظست. البته نه هر ذهنی!
    خوب بديهي توي آلمان بهتر از ايران جز تدريس مي كنن و ما بايد از اونا ياد بگيريم اما اين چه ارتباطي داره به گفته هاي شما؟
    با جبران كمبود ها هم هيچ كسي مشكلي نداره اما باز ارتباطي با بحث ما نداره و كلي گويي هستش.
    باز تاكيد مي كنم كه من برافروخته نبودم و „بيرون زدن رگ گردن” را يك شبه توهين تلقي مي كنم.

اما در مورد اساطير كه خيلي روش پافشاري داريد
    موسيقي متال هيچ ربطي به اساطير نداره
    هدف وجودي اين موسيقي بازتاب اساطير ملل توليد كننده نيست
    تمامي حالات انديشه ها ادبيات تاريخ و هر آن چيزي كه ذهن بشر را به خود مشغول مي كند مي تواند با اين موسيقي در آميخته شده و به وسيله ي اين موسيقي بيان و بازتاب شود پس بنا بر اين قائده بازتاب اساطير هم مي تواند بخشي از درون مايه ي اين موسيقي باشد كه اكنون نيز چنين است.

با كمي بررسي در درون مايه هاي در بر دارنده ي اشعار اين موسيقي به گستردگي اين مضامين پي مي بريد و در پي آن اين نتيجه به وجود مي آيد كه مضامين مورد استفاده در اشعار موسيقي متال گسترده تر از آن است كه قابل دسته بندي باشد و تنها دايره اي كه مي تواند در بر دارنده ي همه ي مضامين به كار رفته در اين موسيقي باشد دايره ي „اشاره به همه چيز” است.

راستی من فیلسوف نیستم! دوست دارم باشم ولی هر گردی رو گردو نمیدونم . این جمله برای من و خیلی گنده تر از من زیاده. گفتم ایرادی نداره کسی فیلسوف باشه.

خوب خسته شدی. از اسب عصبانیت بیا پائین با هم صحبت کنیم . شاید چیزی یاد گرفتیم. تا وقتی دهن داد میزنه . گوش چیزی نمیشنوه. رفیق.
    کارت درسته. امیدوارم به زودی از کارهات بشنوم و لذت ببرم.

پاینده باشی
    اميدوارم شما هم به مطلوب خود برسيد كه بهرمندي از دانش فلسفه مطلوب هر ذهن پوياييست.
    باز هم تاكيد مي كنم برافروخته نيستم
    سپاس

13. کاربران زیر از agalloch به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    71596
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

دیگه کافیه
    اگه اثر گذار بودم خوشحالم و اگر نبودم بازم خوشحالم .

وقتی گوش آدمها پر از خالیه جایی برای مطلبجدید وجود نداره. دوستان این مطلبم رو درز میگیرم . اگه کسی از مطالب من استفاده کرده خوشحالم اگرم اذیت شدید. به بزرگی خودتون ببخشید . به هر حال نظر منهمونه که عرض کردم. والبته کج فهمی هم قسمتی ذهن بشره بیچار ارسطو بیشتر عمر خودش صرفکرد تا منطقی رو تصنیف کنه که دیگه جایی برای سوئ استفاده از کلام وجود نداشته باشه. ولی خوب وقتی خود منطق وجود نداشته باشه . دیگه چیزی نیست که بخوای درستش کنی. (این برای اون دسته از دوستانی بود که به جای ساختن به فکر خراب کردن بقیه هستن.) . خوب بالخره اینجا کجاست؟ به همه دوستان نیستم با کسانی هستم که تحمل چیز غیر از اونچه که هستن رو ندارن.

راستی با این مطلب کاملا موافقم

ما در مورد اساطير كه خيلي روش پافشاري داريد
    موسيقي متال هيچ ربطي به اساطير نداره
    هدف وجودي اين موسيقي بازتاب اساطير ملل توليد كننده نيست
    تمامي حالات انديشه ها ادبيات تاريخ و هر آن چيزي كه ذهن بشر را به خود مشغول مي كند مي تواند با اين موسيقي در آميخته شده و به وسيله ي اين موسيقي بيان و بازتاب شود پس بنا بر اين قائده بازتاب اساطير هم مي تواند بخشي از درون مايه ي اين موسيقي باشد كه اكنون نيز چنين است.

با كمي بررسي در درون مايه هاي در بر دارنده ي اشعار اين موسيقي به گستردگي اين مضامين پي مي بريد و در پي آن اين نتيجه به وجود مي آيد كه مضامين مورد استفاده در اشعار موسيقي متال گسترده تر از آن است كه قابل دسته بندي باشد و تنها دايره اي كه مي تواند در بر دارنده ي همه ي مضامين به كار رفته در اين موسيقي باشد دايره ي „اشاره به همه چيز” است."

ولی من چیز دیگه ای گفتم و فقط روی اساطیر تکیه کردم . من کی گفتم تمام موسیقی متال یعنی اساطیر؟ این یه مثال بود وگرنه اصلا مگه ممکنه راجع به همه متال توی یه پست بحث کرد و اصلا مگه من همه متال رو میشناسم؟

بگذریم

درنیافتی!
    ویرایش توسط Spiritual : Wednesday 17 April 2013 در ساعت 06:18 PM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    75110
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    16
    15 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 5/0
    میزان امتیاز
    0

من تازه واردم توی متال و راک, ولی تا اینجاش فهمیدم که ملت ایران بدون هیچ دلیلی از این سبک بدشون میاد, (به طوری که اکثرا میگن خواننده های متال فقط عربده میکشن) در حالی که متال هم مثل هر موسیقی دیگه ای, یه سبکه, ولی با آهنگسازی های بسیار قوی تر, نوازندگی های حرفه ای تر و لیریک قوی تر و پر از مفهوم, ولی متاسفانه در ایران برچسب هایی مثل شیطان پرستی و ... به موسیقی متال و راک زدن, درسته که در سبک هایی مثل بلک متال اشعاری ضد مسیحیت وجود داره, ولی کریستین متال یا همون وایت متال هم داریم, خلاصه اینطوری بگم که اکثر مردم, بدون داشتن اطلاعات کافی نظر میدن.

16. کاربران زیر از pansy به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Yngwie_5 آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    45163
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    5,221
    5,550 بار تشکر شده در 1,557 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 712/8
    Given: 250/15
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

راستش کلا این تاپیک رو نمیفهمم...

=====

یکی از مشکلات متال هد جماعت اینه که همه چی رو میخواد فلسفی/سنگین/خاص جلوه بده...
    ویرایش توسط Yngwie_5 : Wednesday 17 April 2013 در ساعت 08:36 PM
    Explore the areas of the mind which most people are afraid to explore

18. 8 کاربر برای این پست از Yngwie_5 تشکر کرده اند:

ehsan_golshan آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    55237
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    8,445
    2,258 بار تشکر شده در 700 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow ehsan_golshan On Twitter Add ehsan_golshan on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 169/4
    Given: 162/6
    میزان امتیاز
    13

من نمیدونم چرا انقدر برای متال حاشیه درست میکنید
    به نظر من موسیقی متال به قدری آهنگسازیش قوی هست که خیلی ها نمیتونن درک کنن و میبرنش زیر سوال من خودم اگه یه آهنگ آهنگسازیش به دلم نشینه کلا گوش نمیکنم واسه همین رفتم سراغ سبک کلاسیک و متال
    تاپیک بیهوده ای بود
    خسته نباشید.

20. 6 کاربر برای این پست از ehsan_golshan تشکر کرده اند:

agalloch آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48777
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    257
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

دوستان من هميشه به توضيح يك پديده (در حد توان) علاقه مند بودم و كماكان معتقدم ساده ترين پديده ها نيز به توضيح و موشكافي نياز دارند در مورد موسيقي هم همينطوره و قصدم همين بود...

22. 2 کاربر برای این پست از agalloch تشکر کرده اند:

Yngwie_5 آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    45163
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    5,221
    5,550 بار تشکر شده در 1,557 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 712/8
    Given: 250/15
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

اما یکی به من بگه کی از کارهای مریلین منسون لذت میبره ؟ اگر کسی باشه که از کارهای ایشون لذت ببره خوب بنده هیچ حرفی باهاش ندارم و امیدوارم زندگی خوبی داشته باشه ...
    احتمالا شما از منسون فقط همونایی رو میدونید که مستند شوک پخش کرده بود.
    Explore the areas of the mind which most people are afraid to explore

24. 2 کاربر برای این پست از Yngwie_5 تشکر کرده اند:

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    2,970
    5,097 بار تشکر شده در 1,457 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 766/4
    Given: 336/1
    میزان امتیاز
    15

فکر میکنم قبل از هر چیزی اول باید موسیقی رو برای خودمون تعریف کنیم..
    خب, از دید شما موسیقی چیه؟ پر کننده ی اوقات فراغت؟ تقویت کننده ی فکر؟ابزاری برای ترویج عقیده ات؟ یا وسیله ای برای به قول معروف قیافه اومدن و زست گرفتن جلوی دیگران؟
    خب بسته به شخصیتی که شما داری تعریفت از موسیقی و هدفت از موزیک گوش کردن فرق میکنه.. و باز هم بسته به همون شخصیت و روحیات شما سبکی که باهاش ارتباط برقرار میکنی هم متفاوته... یکی راک دوست داره یکی کلاسیک یکی سنتی ... قضاوت در مورد سلیقه ی آدما مثل قضاوت در مورد خود آدماست و این مسئله هم یه مسئله ی کاملا سلیقه ایه... منتها این تقسیم بندی به همینجا و به سبک ها محدود نمیشه و خیلی گسترده تره... برای مثال من و دوستم هر دو یه بند و گوش میدیم... من برای اینکه بگم خیلی خاص و خفنم و اون به خاطر اشعار پر بار و با مفهوم, موسیقی غنی و برای اینکه روحشو تغذیه میکنه با این موزیک .. این از بعد مصرف کنندگی.
    اما تو مبحث تولید... باز هم یه قسمتی از صحبت های بالا اینجا هم صدق میکنه... باز شخصیت آدما نقش اصلی رو داره... اینجا من و دوستم هر دو تولید کننده ایم.. من تشنه ی شهرتم.. هدفم اینه که یه عده متظاهر مثه خودم دور و برم جمع شن من به اونا موسیقیی بدم که بتونن باهاش توهم خاص بودنو به حودشون تزریق کنن و ذات متظاهرانه ی خودشونو ارضا... و اونا هم پول و شهرتی رو که من میخوام..
    و دوست من موسیقی رو یه وسیله برای رسیدن به هدفش میدونه.. اهدافی که فکر میکنه معنای زندگیش بسته به اوناست... پس با موسیقیش فریاد میزنه ... اعتراض میکنه به مرگ انسانیت... به بی استفاده موندن سلولای خاکستری... به انسان هایی که دچار الیناسیون شدن و تاثیر گذاریشون روی محیط اطراف با تاثیر کذاری حیوانات فرقی نمیکنه و در واقع از اونا کمتره! چون حیوونه وظیفشو انجام میده...
    حالا ما دو نفر یکی هستیم؟؟ نه...
    پس مخاطب هامون هم یکی نیستن... واین تفاوت قابل تعمیم به تمام انسان هاست..
    آیا من خوبم و دوستم بد؟ و یا دوستم خوب و من بد؟ مشخص نیست
    آدمی که شبیه من باشه منو خوب میدونه و آدمی که شبیه و هم جهت با دوست من اونو...
    خوب بودن یا بد بودن رو کی تعیین میکنه؟ ذات انسان... انسان موجودیه که اختیار داره... خوب و بد بهش نشون داده شده و خودش انتخاب میکنه
    اگه ما خوب رو انتخاب کردیم تنها وظیفمون دادن اطلاعات خام به دیگرانه... اون خودش میدونه چی رو انتخاب کنه... پس اگه چهار نوع ترک به یکی معرفی کردیم.. برای مثال مالمستین, تام ویتس, دث و لدزیپلین, و جاستین بیبر و لیدی گاگا و 1 دایرکشن و نیکی میناج و اون گروه دوم رو انتخاب کرد نباید دیگه سرزنشش کرد... ذاتش اینه و اینکه ما سبکی رو دوست نداریم دلیل بر بد بودنش نیست... طرفدارای سبکای مورد تنفر ما هم در مورد ما نظر مشابه دارن
    جهان پر از تفاوته و این تفاوته که جریان رو به وجود میاره
    پس با این اوصاف دیگه حاشیه سازی و در مقابل اون تبرئه کردن بی معنی میشه.. انسان به دنبال چیزی که میخواد میره و خودش اونو انتخاب میکنه... چون خودش خوب و بد رو برای خودش مشخص میکنه و بعد تشخیص میده.. حالا هر چی که میخواد باشه

اون شاملو وخیام و لورکا میخونه و من مریم حیدرزاده و هر دو همدیگرو احمق میدونیم.
    ویرایش توسط Brilliant : Thursday 18 April 2013 در ساعت 04:09 PM
    ! ... Let it go

26. 11 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    71596
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Cannibal [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فکر میکنم قبل از هر چیزی اول باید موسیقی رو برای خودمون تعریف کنیم..
    خب, از دید شما موسیقی چیه؟ پر کننده ی اوقات فراغت؟ تقویت کننده ی فکر؟ابزاری برای ترویج عقیده ات؟ یا وسیله ای برای به قول معروف قیافه اومدن و زست گرفتن جلوی دیگران؟
    خب بسته به شخصیتی که شما داری تعریفت از موسیقی و هدفت از موزیک گوش کردن فرق میکنه.. و باز هم بسته به همون شخصیت و روحیات شما سبکی که باهاش ارتباط برقرار میکنی هم متفاوته... یکی راک دوست داره یکی کلاسیک یکی سنتی ... قضاوت در مورد سلیقه ی آدما مثل قضاوت در مورد خود آدماست و این مسئله هم یه مسئله ی کاملا سلیقه ایه... منتها این تقسیم بندی به همینجا و به سبک ها محدود نمیشه و خیلی گسترده تره... برای مثال من و دوستم هر دو یه بند و گوش میدیم... من برای اینکه بگم خیلی خاص و خفنم و اون به خاطر اشعار پر بار و با مفهوم, موسیقی غنی و برای اینکه روحشو تغذیه میکنه با این موزیک .. این از بعد مصرف کنندگی.
    اما تو مبحث تولید... باز هم یه قسمتی از صحبت های بالا اینجا هم صدق میکنه... باز شخصیت آدما نقش اصلی رو داره... اینجا من و دوستم هر دو تولید کننده ایم.. من تشنه ی شهرتم.. هدفم اینه که یه عده متظاهر مثه خودم دور و برم جمع شن من به اونا موسیقیی بدم که بتونن باهاش توهم خاص بودنو به حودشون تزریق کنن و ذات متظاهرانه ی خودشونو ارضا... و اونا هم پول و شهرتی رو که من میخوام..
    و دوست من موسیقی رو یه وسیله برای رسیدن به هدفش میدونه.. اهدافی که فکر میکنه معنای زندگیش بسته به اوناست... پس با موسیقیش فریاد میزنه ... اعتراض میکنه به مرگ انسانیت... به بی استفاده موندن سلولای خاکستری... به انسان هایی که دچار الیناسیون شدن و تاثیر گذاریشون روی محیط اطراف با تاثیر کذاری حیوانات فرقی نمیکنه و در واقع از اونا کمتره! چون حیوونه وظیفشو انجام میده...
    حالا ما دو نفر یکی هستیم؟؟ نه...
    پس مخاطب هامون هم یکی نیستن... واین تفاوت قابل تعمیم به تمام انسان هاست..
    آیا من خوبم و دوستم بد؟ و یا دوستم خوب و من بد؟ مشخص نیست
    آدمی که شبیه من باشه منو خوب میدونه و آدمی که شبیه و هم جهت با دوست من اونو...
    خوب بودن یا بد بودن رو کی تعیین میکنه؟ ذات انسان... انسان موجودیه که اختیار داره... خوب و بد بهش نشون داده شده و خودش انتخاب میکنه
    اگه ما خوب رو انتخاب کردیم تنها وظیفمون دادن اطلاعات خام به دیگرانه... اون خودش میدونه چی رو انتخاب کنه... پس اگه چهار نوع ترک به یکی معرفی کردیم.. برای مثال مالمستین, تام ویتس, دث و لدزیپلین, و جاستین بیبر و لیدی گاگا و 1 دایرکشن و نیکی میناج و اون گروه دوم رو انتخاب کرد نباید دیگه سرزنشش کرد... ذاتش اینه و اینکه ما سبکی رو دوست نداریم دلیل بر بد بودنش نیست... طرفدارای سبکای مورد تنفر ما هم در مورد ما نظر مشابه دارن
    جهان پر از تفاوته و این تفاوته که جریان رو به وجود میاره
    پس با این اوصاف دیگه حاشیه سازی و در مقابل اون تبرئه کردن بی معنی میشه.. انسان به دنبال چیزی که میخواد میره و خودش اونو انتخاب میکنه... چون خودش خوب و بد رو برای خودش مشخص میکنه و بعد تشخیص میده.. حالا هر چی که میخواد باشه

اون شاملو وخیام و لورکا میخونه و من مریم حیدرزاده و هر دو همدیگرو احمق میدونیم.
    من از این صحبتهای دوستمون خیلی لذت بردم.

فقط مطلب اینه که من دلم میخواد به همدیگه راهکار ارائه بدیم برای حرکت به جلو.

من تنها راه رو مطالعه میدونم. اینکه برامون سوال بشه که مثلا داستان پشت هتل کالیفرنیا چیه؟ اصلا به لحاظ موسیقایی چه ترکیبی داره؟ و ... حرف من همینه. وقتی میگه لرد منظورش چیه فلان داستان چطور با مسائل داخل دین کاتولیک مثلا گره خورده. یا با هموناساطیری که برخی باهاش مشکل دارن. من میگم عمیقتر نگاه کنیم. به لحاظ موسیقایی چیکار کرده. کسی با این دیدگاه مشکلی داره؟بعدش باید ببینیم که چیزی که اونها بهش مبتلا هستن ما هم هستیم؟ یا اینم داره یه جور جوگیر شدن که البته در اجتماع ما برای هر چیزی اول جوش وجود داره بعد خودش.

اولشم گفتم طرف برای از دست دادن پدرش در مثلا جنگ ویتنام شعر گفته و آهنگ نوشته ما اونو میخونیم بعد دلمون برا دوست دخترمون که ترکمون کرده تنگ میشه. اشتباه میگم. ؟ ما نمیدونم داستان چیه؟خیلی از جاها نمیدونیم. بحث انتخاب لیدی گاگا نیست. من همه جور موسیقی گوش میدم از نواحی گرفته تا کلاسیک تا متال . در واقع هر چی رو که دوست داشته باشم. یعنی حس کنم که جذبش میشم. وقتی میگم طرف منظورم همه نیست. خیلیا هستن که میدونن. داستان اینه که اونی که میدونه بگه که منم برم یاد بگیرم. این ایده بدیه؟
    ویرایش توسط Spiritual : Saturday 20 April 2013 در ساعت 09:17 AM

28. کاربران زیر از Spiritual به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    75110
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    16
    15 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 5/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Yngwie_5 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یکی از مشکلات متال هد جماعت اینه که همه چی رو میخواد فلسفی/سنگین/خاص جلوه بده...
    خوب آخه واقعا „فلسفی/سنگین/خاص” هست.

30. کاربران زیر از pansy به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)