لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: تاپیک مخصوص استاد نصرالله معین نجف آبادی

varastad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71903
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    28 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض تاپیک مخصوص استاد نصرالله معین نجف آبادی

0 Not allowed! Not allowed!
    (دوستان اگه قبلا این تاپیک زده شده بینهایت پوزش می طلبیم..)

به این دلیل دوستان این تاپیک را در این بخش زدم که استاد معین از بهترین عود نوازان هستند و در ایام نوجوانی در نجف آباد اصفهان شهرت بسیاری داشتند..

بیوگرافی استاد معین ، صدای ماندگار موسیقی ایران
    نصرالله معین نجف آبادی (متولد ۱۳۳۰ در نجف آباد اصفهان) خواننده سرشناس موسیقی پاپ ایرانی است. او بیشتر با نام معین شناخته می‌شود. وی هم‌اکنون مقیم آمریکا است و در شهر سانتا روزا، کالیفرنیا زندگی می‌کند.
    معین در خانواده‌ای ۱۳ نفره همراه با ۳ برادر و ۷ خواهر بزرگ شد. وی از دوران کودکی علاقه خود را به آواز نشان داد. معین در سن ۱۸ سالگی نزد اساتید آواز آن زمان همچون تاج اصفهانی و حسن کسایی به یادگیری گوشه‌ها و دستگاه‌های آواز ایرانی پرداخت.

معین همچون دیگر ستارگان به نام موسیقی کشور از همان دوران کودکی علاقه خود را به اواز، در خواندن قران و اشعار شعرای نامی ایرانی نشان داده بود . معین در سن 18 سالگی نزد بزرگترین اساتید اواز ان زمان همچون استاد تاج اصفهانی و استاد حسن کسایی به یادگیریه گوشه ها و دستگاه های اواز ایرانی پرداخت.

بعد ها معین از سال 1352 تا1357 در هتل عباسی و کاباره هزار و یک شب به اجرای برنامه مشغول شد . دیری نگذشت که نام معین نه تنها در اصفهان بلکه در میان علاقه مندان به موسیقی در سراسر ایران شنیده میشد .

وابستگی بیش از حد معین به زادگاهش سبب شد تا وی نتواند همزمان با دیگر خوانندگان هم سن و سال خود که در ان موقع در تهران مشغول بودند کار کند . همین مسئله باعث شد تا معین اولین کار خود را در سال 1359 با عنوان یکی را دوست میدارم روانه دنیای موسیقی کند .
    اما نکته مهم این بود که یکی را دوست میدارم با ترانه ای از مسعود امینی و اهنگی از معین ان چنان در میان مردم جا باز کرد که این اثر پس از مدتی کوتاه از مرز های ایران گذشت و توسط خوانندگان ایرانی که پس از انقلاب به امریکا مهاجرت کرده بودند خوانده شد .

هایده ، ابی و عارف از جمله معروف ترین این افراد بودند . معین یک شبه راهی را که بسیاری برای ان سال ها کار کرده بودند پیموده بود و اینک تبدیل به اوازه خوانی نامی تبدیل شده بود .

معین پس از انقلاب و حتی بعد از اجرای اولین کار خود همچنان به علت وابستگی های خویش در ایران مانده بود ، اما دیگر چاره ای جز ترک وطن نداشت. معین به سال ؟1360ایران را با هدف رسیدن به امریکا به مقصد اسپانیا ترک کرد .

شاید بهترین خاطره از این ماجرا ترانه حیرت سروده اردلان سرفراز است که در همان سال های انقلاب و اوج گیری معین به وی تقدیم شد . که دران اردلان پس از صحبت از اوضاع موجود در کشور پس از انقلاب به صدای معین اشاره میکند که در این تنهایی مطلق فقط دست تو بر در زد و از خروج اجباری معین از کشور می گوید (این ترانه بعد ها توسط معین با اهنگی از خودش خوانده شد).

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

معین مدتی در اسپانیا اقامت داشت ودر انجا به اجرای برنامه در کلوپ ها پرداخت. پس از مدتی و به کمک دوستان خود و همچنین همکاری خانم هایده راهی امریکا شد تا معین وارد مرحله دیگری از کار هنری خود شود .

مرحله ای که باید دور از وطن در دیار غربت سپری میشد .

معین در سال ؟1362 اولین البوم مستقل خود را با نام می پرستم از شرکت ترانه راهی بازار کرد . می پرستم با ترانه زیبایی از معین و اهنگ کاظم رزازان به همراه دیگر اهنگ های البوم تنوانست تا فروش بالایی را برای اولین البوم معین داشته باشد .
    معین در کنار هایده تشکیل یک زوج هنری بسیار حرفه ای را داده بودند و البوم گل های غربت با صدای این دو توانست پرفروش ترین البوم سال شود اما این زوج هنری با فوت هایده از میان رفت ، که این مسئله ضربه ای جبران ناپذیر به موسیقی ایرانی وارد کرد .

معین یک بار دیگر توانست با البوم پریچه در سال 1364 با اهنگ هایی از فرید زولاند و بیژن مرتضوی پرفروش ترین البوم سال را منتشر کند . پریچه اثری ماندگار از معین با ترانه ای از اردلان سرفراز که به یاد مادر سروده شده بود .

سال 1368 ازدواج معین با خانمی ایرانی در امریکا در سن 38 سالگی . وی در همان سال البوم زیبای صبحت بخیرعزیزم را روانه بازار کرد . دوسال بعد یعنی در سال 1370 اولین فرزند معین متولد شد ، وشاید تاثیر ترانه زیبای پریچه سبب شد تا معین نام دخترش را پریچهر بگذارد . در همان سال اهنگ سکه به عنوان هدیه نوروزی معین پخش شد ، و پس از ان البوم تولد عشق را راهی دنیای موسیقی کرد .

بی شک ماندگار ترین ترانه این البوم اثر((میلاد)) است. ترانه ای بی نظیر از همایون هوشیار نژاد در کنار اهنگی پر شکوه از حسن شماعی زاده سبب شد تا معین یک بار دیگر هنر خود را به رخ بکشاند .

معین در سال 1374 از همسر خود جدا شد ، و تا مدتی در تنهایی به سر برد . وی در سال 1378 مجددا ازدواج میکند ، که حاصل ان دختری دیگر به نام ستاره بود .

انتشار البوم پرواز در سال 1379 پرواز شکوهمندانه دیگری بود برای معین در اسمان هنر ایرانی .1381 انتشار البوم لحظه ها ، البومی که در سطحی فوق العاده و بالاتر از موسیقی زمان خویش منتشر شده بود اثر لحظه ها با اهنگی خاص و کاملا حرفه ای از حسن شماعی زاده و اوای بی نظیر معین کار را به اثری ماندگار در موسیقی ایرانی تبدیل کرد .

بی شک در ان زمان کسی نمی دانست برای شنیدن البوم بعدی معین باید چیزی در حدود شش سال انتظار بکشد . معین یک بار دیگر در سال 1382 طعم تلخ جدایی را چشید و از همسر خود طلاق گرفت.

وی در همین سال ها یکی از برادان خویش (فتح الله) را نیز از دست داد . این جریانات سبب شد تا نزدیک به یک سال از موسیقی کناره گیری کند . در اواخر سال 1383 معین شرایط روحی خود را بدست اورد و برای انتشار البوم بعدی خود اماده شد .
    در این میان حجم بالای کارهای ارائه شده به معین و مسائل دیگر از جمله حساسیت معین برای ارائه البوم ماندگار دیگر سبب شد تا انتشار ان مرتبا به تعویق بیافتد . اما معین در این میان 3 کار از البوم خود را به نام های خوشبینی ، طلوع و بت پرست را منتشر کرد . پاییز سال1386 انتشار البوم طلوع . معین دوباره برگشته بود با کارهایی رویایی و...

البومی بی نظیر با همکاری اساتیدی چون بابک بیات ، فضل الله توکل ، صادق نوجوکی ، کاظم عالمی ، بابک رادمنش و...

استاد معین از جمله خوانندگانی است که کنسرت های فراوانی را در طول سال برگزار میکند ، کنسرت های معین در مجلل ترین و با شکوه ترین سالن های کنسرت برپا میشود .
    توانایی ایشان در اجرای کنسرت منحصر به فرد است اشنایی معین به دستگاهها و گوشه های اواز ایرانی سبب شده تا معین در اجرای برنامه هایش متفاوت با دیگر خوانندگان باشد و ساعت ها به اجرای برنامه اش بپردازد . نکته دیگری که می توان به ان اشاره کرد تنوع کاری معین است ، که این مسئله اورا یک بار دیگر به خواننده ای استثنایی تبدیل کرده . اجرای اهنگ در دستگاه های اصیل ایرانی ،و همچنین اجرا در موسیقی پاپ باعث شده تا وی را پرچم دار سبک پاپ سنتی بدانند .

تنوع کاری معین علاوه بر نوع اهنگ ها به ترانه سرایان و اهنگ سازان نیز مربوط میشود . به طوری که در اثار معین هیچ گاه در البوم ها تکرار احساس نمی شود . معین همچنین یک اهنگساز توانمند نیز هست.

ساخت اثار ماندگاری همچون یکی را دوست میدارم ، کعبه و... خود نشان دهنده این امر است. وی همچنین ازسال ها پیش یعنی در ایران به نواختن عود (بربط) مشغول بوده است و اکنون چیزی در حدود 40 سال است که این ساز اصیل ایرانی را می نوازد .

امروزه دیگر معین تنها یک خواننده با طرفداران میلیونی نیست. معین بخشی از موسیقی ایرانی محسوب می شود و بی شک این موسیقی خصوصا در این سال های غربت مدیون معین است. وی همواره به مردم و هنر متعهد بوده است.

2. 6 کاربر برای این پست از varastad تشکر کرده اند:

3. # ADS

varastad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71903
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض مصاحبه استاد معین با مجله جوانان به مناسبت کنسرت 25 Aug2012

معين به سختي تن به مصاحبه ميدهد، چون بسيار ملاحظه كار و محتاط است، او دلش نمي‌خواهد با هيچ سخني دل كسي را بشكند. سـبـب شكايت و گله اي بشود، هيچگاه نمي‌خواهد خودستايي كند، احتياط او را در سخن گفتن در همين مصاحبه خواهيد ديد.
    • از مـعين مي‌پرسيم چند سال است براي دوستداران خود در لس آنجلس برنامه اجرا نكردي؟
    - مي‌گويد: اگريادتان باشد حدود دو سال پيش بودكه در گيبسون امفي تياتر روي صحنه رفتم، استقبال و حمايت مردم، قشنگ ترين شب را برايم بوجود آورد، آن شب از آغاز تا پايان مردم حاضر در سالن با من مي‌خواندند و بنظر من اين پاداش بزرگي بود براي من كه هميشه به ديدگاه مردم و به خواسته هايشان اهميت ميدهم. ولي من بجرات مي‌گويم كه هموطنانم در سراسر جهان در اين سه دهه از من چنان حمايت كردند كه براي خيلي ها شگفت آور بود.
    • آيا تفاوتي ميان ايرانيان مقيم لس آنجلس و اطراف تا ساير ايالات و كشورها مي‌بيني؟
    - اصولا ايراني خوب و پاك نهاد، در هرجاي دنيا، همان ذات هميشگي خود را دارد، ولي مسلما ايرانيان هر منطقه سليقه و خواست و ديدگاه خود را دارند خوشحالم كه ايرانيان مقيم جنوب كاليفرنيا روحيه شادتري دارند، چون زير آسماني زندگي مي‌كنند كه تفاوت هايي با ايران خودمان ندارد، ولي همان ايراني پناهنده در دانمارك، در سوئد، در تركيه، همان ايراني گم شده در سرزمين غريب، همان ايراني كه به يك كنسرت و گردهمايي مي‌آيد تا نفسي تازه كند، هـمه وهمه احساس ايراني خود را دارند، بهترين مشوق هستند شما در كنسرت هاي خارجي، بارها شاهد بوديد كه بدليل سيستم صداي بد، ‌حركات و رفتار خواننده، اجراي نادرست، صداي فرياد اعتراض بلند شده و حتي كنسرت ها را بر هم زده اند، ولي درجامعه ايراني، مردم صبور و مهربان و باگذشت هستند، كمي و كاستي را مي‌بخشند. مسلما خواننده ايراني با چنين مردمي‌خوشبخت ترين خواننده جهان است.
    • براي كنسرت 25‌ اگوست چه تداركي ديده ايد؟
    - من هميشه مي‌كوشم در كنسرت هايم، تغيير و تحولي بوجود آورم، اين بار هم تنوع بسياري در اركستر و اعضاي نوازندگان خواهيد ديد، حال وهوايي تازه داريم. 10‌ نوازنده و اركستر برهبري همكار قديميام ارتاشف كارتاليان با سازهاي مدرن و سنتي روي صحنه مي‌آيند، من در اين برنامه عود مي‌نوازم و براي مردم خوب سورپرايزهايي دارم.
    4‌ نوازنده جديد كه قانون و ويلن و گيتار مـي‌نـوازنـد بـه جـمـع مـا اضـافه شده اند، خوشبختانه همت و همكاري احمد مسعود كه هميشه دلسوزانه كارها را دنبال مي‌كند، خيال مرا راحت كرده، احمد مسعود يك حرفه اي تمام عيار و مورد اعتماد همه ماست و من بسيار ممنون هستم.
    • آهنگهاي جديد هم در اين شب اجرا مي‌كني؟
    - من 4‌ سال پيش آلبوم طلوع را به بازار دادم، ولي در اين مدت هر سال 2‌ آهنگ سينگل به دوستداران خود هديه دادم كه شامل آهنگهايي چون: همدم، بچه هاي البرز، دلم تنگته، مجنونم و خاطره بود، دو آهنگ جديد هم براي اين شب خواندم كه با مردم مي‌خوانم.
    البته هر بار من همه آهنگهاي قديمي ام را كه مردم با آنها خاطره دارند با تنظيم جديد اجرا مي‌كنم چون خوب ميدانم كه آنها باهر كدام از اين ترانه ها لحظاتي زيبا داشته اند.
    • شنيديم كنسرت هاي موفقي در سراسر جهان داشتي؟
    - خوشبختانه كنسرت هايم در انگليس، آلمان، تركيه و قبرس با استقبال خوبي روبرو شدند، براي اولين بار من به قبرس رفتم و براي حدود 3‌ هزار نفر خواندم كه شامل ايرانيان مقيم قبرس و مسافران ايران بود. جوتازه و گرمي ‌بود شايد با خيلي از كنسرت هايم تفاوت داشت.
    • شنيديم معمولا مردمي‌كه بديدار برنامه هايت مي‌آيند، برايت هديه هم مي‌آورند، حتي بعضي ها گردن بند و انگشتر و آثار دستي مي‌آورند؟
    - براي من همين كه فرصتي پيش مي‌آيد خيلي از آنها راكه بوي وطن مي‌دهند، به آغوش مي‌گيرم، بهترين هديه است. خيلي ها با خود گز اصفهان، سوهان قم مي‌آورند اصرار دارند كه من آن ها را با خود به لس آنجلس بياورم. من هديه گردن بند و انگشتر نگرفتم، چون همين خوردني ها و بعضي كارهاي دستي ايران، برايم زيباترين سوقات ايران است. خيلي از اين سوقاتي ها را بعنوان خاطره هنوز در خانه دارم. چون نشانه قلب مهربان هموطنانم از سراسر ايران است.
    • حـرف ايـران پـيـش آمد، آيا به صداي خوانندگان داخل ايران هم گوش مي‌كني؟ مي‌تواني چند تا را اسم ببري؟
    - بعضي از اين خوانندگان صداهاي قشنگي دارند. آهنگهاي زيبايي مي‌خوانند، برخي هم دنباله رو هستند، ولي اصولا در ميان آنها استعدادهاي خوبي در حال رشد هستند، ترجيح مي‌دهم نامي‌از كسي نبرم، چون دلم نمي‌خواهد كساني را گله مند كنم.
    • ديديم كه در ماجراي بيماري و از دست رفتن هنرمندان خوب مان، منوچهر سخائي، جهان و طوفان همه جا حضور داشتي، فكر نمي‌كني زمان آن رسيده كه هنرمندان درفكر آتيه باشند؟
    - خيلي دلم بخاطر از دست رفتن اين عزيزان گرفت، منوچهر سخائي را بعنوان پيش كسوت دوسـت داشـتم، صـداي جـهـان را خـيلي مي‌پسنديدم، با طوفان دوست بودم، در ماههاي بيماري اش مرتب بديدارش مي‌رفتم.
    براستي بايد هنرمندان در انديشه آينده خود باشند من بعنوان يك دست اندر كار هنري، حاضرم هر كاري لازم باشد در آن راستا انجام دهم.
    • حتما در جريان كنسرت موفق اندي قرار گرفتي؟
    - بله شنيدم و از ته دل خوشحال شدم، اندي خواننده خوب و هنرمندي است، اوكارش را خوب بلد است. در ميان مردم جايگاه خوبي دارد و جز اين انتظار نميرفت.

ویرایش توسط varastad : Tuesday 19 February 2013 در ساعت 07:36 PM

5. 5 کاربر برای این پست از varastad تشکر کرده اند:

varastad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71903
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سه شنبه 16 آبان 1391

7. 3 کاربر برای این پست از varastad تشکر کرده اند:

varastad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71903
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نه از آشنايان وفا ديده ام
    نه در باده نوشان صفا ديده ام
    زنامردميها نرنجد دلم
    كه از چشم خود هم خطا ديده ام

به خاكستر دل نگيرد شرار
    من از برق چشمي بلا ديده ام
    وفاي تو را نازم اي اشك غم
    كه در ديده عمري تورا ديده ام

زنامردميها نرنجد دلم

طبيبا مكن منعم از جام مي
    كه درد درون را دوا ديده ام
    حريم خدا شد چه شبها دلم
    كه خود را ز عالم جدا ديده ام

از آن رو نريزد سرشكم ز چشم
    كه در قطره هايش خدا ديده ام
    برو صاف شو تا خدابين شوي
    ببين من خدا را كجا ديده ام

زنامردميها نرنجد دلم

طبيبا مكن منعم از جام مي
    كه درد درون را دوا ديده ام
    حريم خدا شد چه شبها دلم
    كه خود را ز عالم جدا ديده ام

از آن رو نريزد سرشكم ز چشم
    كه در قطره هايش خدا ديده ام
    برو صاف شو تا خدابين شوي
    ببين من خدا را كجا ديده ام

زنامردميها نرنجد دلم

شعري از هما مير افشار

9. 3 کاربر برای این پست از varastad تشکر کرده اند:

varastad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71903
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

کاور تک آهنگهای استاد معین بعد از آلبوم طلوع از اول تا آخر

- - - Updated - - -

طراحی زیبا از حجت ستوده و شعری زیبا از آقای همتی برگرفته از ترانه ی خون سیاوش:

وای اگه دلت بگیره , کسی همصدات نباشه
    اگه باز تو شهر غربت همدمی باهات نباشه ...
    همدمی باهات نباشه
    وای اگه صدای نازت توی گوش ما نپیچه
    اگه باز نخوای بخونی , لحظه هامون هیچ هیچه
    ...
    وای اگه غربت بارون روی گونه هات بشینه
    وای اگه ساحل عاشق , بغض دریا رو ببینه
    دیگه از دلای خسته چی میمونه چی میمونه
    واسه عاشقای ایران تو نخونی کی بخونه
    ...
    کاشکی آسمون چشمات پر از ستاره باشه
    کاش تو قلب مهربونت, غم و غصه ای نباشه
    کاشکی از عطر حضورت, پر بشه فضای خونه
    کاش بیاد روزی که استاد توی اصفهان بخونه
    توی اصفهان بخونه
    ...
    وای اگه غربت بارون روی گونه هات بشینه
    وای اگه ساحل عاشق , بغض دریا رو ببینه
    ...
    غم قصه های غربت به دل غزل میمونه
    دوباره طلوع استاد , غصه ها رو میسوزونه
    همه عاشقای ایران , دلشون صداتو میخواد
    از شمال و شرق و مغرب , تا جنوب و نجف آباد
    ...

11. کاربران زیر از varastad به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71975
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    7 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستان عزیز

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلامvarastadجان من فعالیتم وشروع کردم

13. 3 کاربر برای این پست از pooriahosseini تشکر کرده اند:

varastad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71903
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

به به درود بر پوریای عزیز..
    خوش آمدید...

15. 2 کاربر برای این پست از varastad تشکر کرده اند:

varastad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71903
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آلبوم: پرواز
    1379
    كيفيت: خوب

„موزيك ويدئوي الهه ناز (ورژن 2)”

آلبوم: پرواز
    1379
    كيفيت: خوب

ویرایش توسط varastad : Thursday 21 February 2013 در ساعت 12:11 PM

17. 2 کاربر برای این پست از varastad تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71975
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    7 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض *آهنگ جديد و فوق العاده زيباي استاد معين به نام گل ناز دارُم*

كيفيت اورجينال-نسخه راديو جوان

19. 2 کاربر برای این پست از pooriahosseini تشکر کرده اند:

varastad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71903
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بازخوانی آهنگ گل ناز دارم از زنده یاد بهمن علاء الدین (مسعود بختیاری) می باشد. +
    متن آهنگ

آهنگ : بهمن علاء الدین – ترانه سرا : بهمن علاء الدین ، عبدالعلی خسروی – تنظیم : کاظم عالمی

ترانه :
    گل ناز دارُم مه شوگارُم
    (گل نازنین ام ، ماه شب تارم)
    بیو بیو که دلُم سیت تنگه
    (بیا بیا که دلم برایت تنگ شده است)

ندونم تا کِی دلت چی سَنگه
    (نمیدانم تا چه زمانی دلت همچون سنگ است)

بهار إوی با گل گندم
    (بهار با شکوفه کردن گل های گندم آمد)
    مو تِهنا با درد دل مَندُم
    (من با درد دل (دوری از تو) تنها مانده ام)
    ولم کردی با دلِ پُر دردُم
    (رهایم کرده ای با دلی پر از درد)
    دلم خینه دی ز حرفا مردم
    (دلم از حرف های مردم خون شده)
    گُدی بی که با بهار إیام سی چه پَ نیایی؟
    (گفته بودی همزمان با فصل بهار می آیم پس چرا نمی آیی؟)
    حالا دیه باور ایکنم که تو بی بَفایی
    (حالا دیگر به بی وفایی تو پی برده ام)
    ز ویرِت رَهدُم مَکُن وام چینو گلِ ناز دارُم
    (از یادت رفته ام با من چنین نکن ای گل نازنین ام)
    بیو که بی تو دیه مَه رَهدِه ز ئی شُوگارُم

ویرایش توسط varastad : Friday 22 February 2013 در ساعت 06:26 PM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71975
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    7 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

22. 2 کاربر برای این پست از pooriahosseini تشکر کرده اند:

varastad آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71903
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

شعر : حمیدرضا صمدی ، ملودی : بابک زرین ، تنظیم ، میکس و مسترینگ : راشا تقی پور

میخوای آغوش تو از من بگیری /

مثل دیوونه ها تشویش دارم آخه میدونم اینو بی تو هر شب/

چه روزهای بدی در پیش دارم میخوای یادم بره هر چی که بوده /

میخوای طاقت بیارم این عذابو یه دنیا تشنگی توی صدامه /

میخوای باور کنم باز این سرابه نزار دستام گم شه ، نزار دیوونه تر شم /

دل من جا بمونه ، خودم غرق سفر شم از این روزهای تلخ و پر از دلشوره سیرم /

یه کاری کن عزیزم دارم از دست میرم

MP3 Orginal

MP3 128

MP4 HD
    MP4

24. 3 کاربر برای این پست از varastad تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    72227
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان... من نت آهنگای معین رو می خوام واسه ویولن علی الخصوص کعبه... مرسی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    72227
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

navid_bikas71 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    70036
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر از پست
    1,448
    1,376 بار تشکر شده در 669 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 373/0
    Given: 166/0
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedabedi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با اسلام

دوست عزیز درسته این تاپیک مخصوص استاد معین هست ولی شما باید درخواستتون رو در تاپیک „درخواست نت” مطرح میکردید.

به هرحال نت آهنگهای استاد معین خیلی خیلی کم پیدا میشه و باید سعی کنید گوشی بزنین یا اینکه دوستان لطف کنن و واستون نت

نویسی کنن.
    سقوط تاوان پریدن با بعضی هاست...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)