لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: سوال خیلی خیلی فوری!توروخدا بیاین جواب بدین!!!

Jo0O0oLy آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    65543
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    202 بار تشکر شده در 91 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Jo0O0oLy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 50/1
    Given: 37/0
    میزان امتیاز
    12

Exclamation سوال خیلی خیلی فوری!توروخدا بیاین جواب بدین!!!

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان
    من یکی دو ماهی میشه که توی این ینجمن فعالیت میکنم و میرم و میام خلاصه اینجا هستم ولی تا حالا سازی نداشتم
    خب همونطور که میدونید و شاید ندونید ساز مورد علاقه ی من ویولون هستش
    از این ها که بگذرین من میخوام الان ویلون بخرم
    ولی یه فرقی با بقیه دارم اونم اینه که ساز رو با همراهی استادی نمیخرم
    و خودمم حضور ندارم
    یعنی میخوام ساز رو بگم یکی از دوستام از شیراز بخره و برام بفرسته
    دوستمم توی این چیزا وارد نیست
    و با توجه به اهمیت و حساسیت خرید این ساز و اینکه من نمیتونم حالا حالا ها عوضش کنم
    میخواستم ازتون بخوام سازی که برای شروع خوب باشه،قیمتی مناسب داشته باشه(حداکثر تا 300 یا 350) و همینطور (چجوری بگم یعنی ساز خوبی باشه دیگه) رو بهم معرفی کنید
    میدونم شاید سوال تکراری ای باشه ولی با توجه به شرایط کنونی و افزایش قیمت ها میخواستم بدونم چه ساز هایی مناسب من هستند
    در ضمن اینم بدونید که پیشنهاد شما خیلی برام مهمه اونقدر که شاید مدل سازی رو که بهم پیشنهاد می کنین رو به دوستم اس ام اس کنم و بگم همونو بخره
    مرسی

2. # ADS

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

سلام آقا سینا (اگه اسمتونو درست گفته باشم)
    ظاهرا قیمت دلار داره میاد پایین. یه مقدار دست نگه دار شاید سازها یه کم ارزون تر بشن. (مثلا بعد از عید)
    اینکه دوستتون به این چیزا وارد نیست و میخواد از شیراز براتون ساز بخره، یه کم کارو سخت میکنه. اگه دوستانی که توی این سایت فعالیت میکنن و شیرازی هستن کمکتون کنن خیلی خوب میشه. (میتونید به این دوستان پیام خصوصی بفرستید)
    احتمالا با این پول، شما بتونید یه ویلن TF 142 یا ونوس بخرید. (البته من پیشنهاد میکنم که ویلن تی اف نخرید) اگه این دوستتون میتونه بهتره یه آدم کاربلد پیدا کنه تا برای شما یه ساز مناسب پیدا کنه. ضمنا شما بالاخره باید استاد پیدا کنید و باید استادتون ساز رو تایید کنه. (اگه توی شهر خودتون ساز مورد نظرتون رو بخرید بهتره)
    شاد و پیروز باشید.

4. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Black_Violin آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    11790
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,041
    1,955 بار تشکر شده در 659 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/10
    Given: 59/7
    میزان امتیاز
    16

سلام

دقیقا الان این چه کاریه که خودت نمی تونی بخری کسی هم نیست ، اونی هم که میخره وارد نیست ؟ خوب این احتمال خیلی زیاد ساز جالبی در نمیاد ... ویلن سازیه که فقط باید با استاد یا کسی که وارد تر به مسائل باشه خریداری بشه چون ویلنه و صداش بعضی وقتها ممکنه صدای یک ویلن چینی اشغال از صدتا ویلن دیگه بهتر باشه فقط باید چندین مدل ویلن چک بشه و بهترین صدا رو خریداری کنید .. رنج قیمتی هم که شما دارید قیمت مناسبیه فقط حواستون باشه که از این ویلن های student و TF که جزو سازهای مزخرف به شمار میرن خریداری نکنید...
    همش خرافات ... ذهن های پوچ و گنگ و بسته ...
    بس کن دیگه
    به خودت بیا ... چند ثانیه دیگه بیشتر شاید نباشی

------
    وبسایت من برای دانلود آهنگ های بیکلام : http://bikalamha.com

6. 2 کاربر برای این پست از Black_Violin تشکر کرده اند:

Jo0O0oLy آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    65543
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181

شبکه های اجتماعی من

Add Jo0O0oLy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Violin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام

دقیقا الان این چه کاریه که خودت نمی تونی بخری کسی هم نیست ، اونی هم که میخره وارد نیست ؟ خوب این احتمال خیلی زیاد ساز جالبی در نمیاد ... ویلن سازیه که فقط باید با استاد یا کسی که وارد تر به مسائل باشه خریداری بشه چون ویلنه و صداش بعضی وقتها ممکنه صدای یک ویلن چینی اشغال از صدتا ویلن دیگه بهتر باشه فقط باید چندین مدل ویلن چک بشه و بهترین صدا رو خریداری کنید .. رنج قیمتی هم که شما دارید قیمت مناسبیه فقط حواستون باشه که از این ویلن های student و TF که جزو سازهای مزخرف به شمار میرن خریداری نکنید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام آقا سینا (اگه اسمتونو درست گفته باشم)
    ظاهرا قیمت دلار داره میاد پایین. یه مقدار دست نگه دار شاید سازها یه کم ارزون تر بشن. (مثلا بعد از عید)
    اینکه دوستتون به این چیزا وارد نیست و میخواد از شیراز براتون ساز بخره، یه کم کارو سخت میکنه. اگه دوستانی که توی این سایت فعالیت میکنن و شیرازی هستن کمکتون کنن خیلی خوب میشه. (میتونید به این دوستان پیام خصوصی بفرستید)
    احتمالا با این پول، شما بتونید یه ویلن TF 142 یا ونوس بخرید. (البته من پیشنهاد میکنم که ویلن تی اف نخرید) اگه این دوستتون میتونه بهتره یه آدم کاربلد پیدا کنه تا برای شما یه ساز مناسب پیدا کنه. ضمنا شما بالاخره باید استاد پیدا کنید و باید استادتون ساز رو تایید کنه. (اگه توی شهر خودتون ساز مورد نظرتون رو بخرید بهتره)
    شاد و پیروز باشید.
    ممنونم از اینکه توجه کردین و واقعا کمکم کردین
    حرف های شما اساتید عزیز یه جورایی نظرمو عوض کرد
    نمیدونم چیکار کنم
    در مورد پایین اومدن دلار هم من فک نمیکنم اتفاق بیفته
    خود من یه بار وقتی میخواستم گوشی بخرم به حرف فروشنده که گفته بود قیمت دلار تا یه هفته دیگه میاد پایین گوش کردم و رفتم یه هفته دیگه اومدم بعدش مجبور شدم یه گوشی رو با دو برابر قیمت هفته پیش بخرم
    از این که بگذریم اینم بگم که شهر من زاهدانه
    اینجا استاد زیاده ولی تقریبا استاد نام اشنایی نداره که زبانزد باشه،هر فروشگاه یا گالری که میری استاد خودش رو معرفی میکنه.
    حرف های شما دوستان بطور کاملا واضح نشون میده که با اینکار من که از شیراز ساز برام بفرست مخالف هستین
    پس نظر منم خیلی عوض میشه
    خلاصه کلا خیلی گیج شدم
    نمیدونم چیکار کنم
    بازم ممنون

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

خواهش میکنم. البته بنده استاد نیستم.
    من مخالف نیستم که شما از شیراز یا هر شهر دیگه ای ساز بخرید ولی باید یه نفر که با ویلن آشنا باشه براتون ساز رو بخره.
    به هر حال شما باید در مورد اساتید تحقیق کنید و از روش تدریسشون اطلاع داشته باشید. برای کسی که تصمیم گرفته ساز بزنه (البته قبلش باید یه مقدماتی رو آماده کنه و تحقیقاتی انجام بده) اولین قدم اینه که یه استاد خوب پیدا کنه. قدم بعدی اینه که ساز بخره. برای خرید ساز عجله نکنید دوست عزیز.

9. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Black_Violin آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    11790
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,041
    1,955 بار تشکر شده در 659 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/10
    Given: 59/7
    میزان امتیاز
    16

کلمه استاد ، کلمه معظم دوست گلم به هرکسی نگو
    ببین دوست من .. منم هزار بار همینجوری فکر کردم اما متاسفانه در این مملکت مثل اینکه خبری نیست... بنده برای خرید ساز کلی صبر کردم قیمت ها بیاد پایین اما از بخت بد چند برابر شد ... حالا این بماند سال جدیدکه بیاد همه کاسب ها اگر بدونید 20 درصد میکشن روی جنسهاشون (حالا ساز اینجوری باشه یا نه خدا میدونه) این از وضع بازار
    در مورد زاهدان هم بنده اونجا رو دیدم و فکر نکنم حتی یک استاد خوب هم در ان اشفته بازار پیدا بشه (با حفظ احترام به اینکه شهر شماست) ویلن ساز حساس و ظریفه دوست من که اگر از اول اشتباه برید بعدا درست کردنش واقعا سخته پس استادت رو با دقت هرچه تمام پیدا کن و از این نترس که مجبور باشی یکم هزینه بیشتر کنی ...
    ساز هم بگرد ... تا میتونی ... ویلن دست دوم سالم اگر پیدا کنی که سازش دست ساز باشه فوق العادست... کلا ساز هایی مثل ویلن هرچقدر بیشتر کار کنی باهاشون صدا دهیشون بهتر میشه (این نظر منه طبق چیزهایی که دیدم)

به هر حال ارزوی موفقیت برای شما
    ویرایش توسط Black_Violin : Tuesday 12 March 2013 در ساعت 07:22 PM دلیل: تصحیح
    همش خرافات ... ذهن های پوچ و گنگ و بسته ...
    بس کن دیگه
    به خودت بیا ... چند ثانیه دیگه بیشتر شاید نباشی

------
    وبسایت من برای دانلود آهنگ های بیکلام : http://bikalamha.com

11. کاربران زیر از Black_Violin به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Jo0O0oLy آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    65543
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181

شبکه های اجتماعی من

Add Jo0O0oLy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خواهش میکنم. البته بنده استاد نیستم.
    من مخالف نیستم که شما از شیراز یا هر شهر دیگه ای ساز بخرید ولی باید یه نفر که با ویلن آشنا باشه براتون ساز رو بخره.
    به هر حال شما باید در مورد اساتید تحقیق کنید و از روش تدریسشون اطلاع داشته باشید. برای کسی که تصمیم گرفته ساز بزنه (البته قبلش باید یه مقدماتی رو آماده کنه و تحقیقاتی انجام بده) اولین قدم اینه که یه استاد خوب پیدا کنه. قدم بعدی اینه که ساز بخره. برای خرید ساز عجله نکنید دوست عزیز.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Violin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کلمه استاد ، کلمه معظم دوست گلم به هرکسی نگو
    ببین دوست من .. منم هزار بار همینجوری فکر کردم اما متاسفانه در این مملکت مثل اینکه خبری نیست... بنده برای خرید ساز کلی صبر کردم قیمت ها بیاد پایین اما از بخت بد چند برابر شد ... حالا این بماند سال جدیدکه بیاد همه کاسب ها اگر بدونید 20 درصد میکشن روی جنسهاشون (حالا ساز اینجوری باشه یا نه خدا میدونه) این از وضع بازار
    در مورد زاهدان هم بنده اونجا رو دیدم و فکر نکنم حتی یک استاد خوب هم در ان اشفته بازار پیدا بشه (با حفظ احترام به اینکه شهر شماست) ویلن ساز حساس و ظریفه دوست من که اگر از اول اشتباه برید بعدا درست کردنش واقعا سخته پس استادت رو با دقت هرچه تمام پیدا کن و از این نترس که مجبور باشی یکم هزینه بیشتر کنی ...
    ساز هم بگرد ... تا میتونی ... ویلن دست دوم سالم اگر پیدا کنی که سازش دست ساز باشه فوق العادست... کلا ساز هایی مثل ویلن هرچقدر بیشتر کار کنی باهاشون صدا دهیشون بهتر میشه (این نظر منه طبق چیزهایی که دیدم)

به هر حال ارزوی موفقیت برای شما
    سلام
    خیلی خیلی ممنونم که بدون هیچ چشمداشتی بهم کمک میکنین
    خب با این احساب وسخنان شما فکر کنم توی این کار عجله نکنم بهتره
    یعنی به قول شما اول کامل در مورد یه استاد خوب تحقیق کنم و وقتی مطمئنی شدم که کسی رو پیدا کردم که حداقل نسبت به بقیه بهتره با مشارکت و همراهی ایشون به فکر خرید ساز بیفتم یعنی الان که فکر میکنم خرید ساز قبل از پیدا کردن استاد غیر معقولانست
    بازم خیلی خیلی ممنون
    شاید ندونید که چقد کمکتون با ارزش هستش
    مرسی

13. 2 کاربر برای این پست از Jo0O0oLy تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)