لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: بهترین مارک ویولن با فیمت تقریبی 1000000 تا 1500000 تومان چیست ؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    45412
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

Question بهترین مارک ویولن با فیمت تقریبی 1000000 تا 1500000 تومان چیست ؟

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان ساز اصلی من تار هست و هیچ اطلاعی در مورد ویولن ندارم !
    اما یکی از دوستان برای خرید ویولن بین 1000000 تا 1500000 تومن جمع کرده و دنبال مارک مناسبی میگرده.
    در مورد مارک ، نحوه ی تهیه و ... ممنون مبشم اگه راهنماییم کنید.
    پیشاپیش سپاسگزارم.

2. کاربران زیر از cnadcna به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

pourya1434 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    59268
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    49
    17 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

فکر کنم تو این رنج قیمت TF بهترین انتخاب باشه
    تو کجایی نازی

عشق بی عاشق من

kt045 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    64687
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    0

مشکل اول برای سنتی می خوای یا کلاسیک یا هر دو
    مشکل دوم تو ایران بیشتر سازها متاسفانه چینی و تقلبی هستند که نشان از بی کیفیتی هست
    مشکل سوم خرید ساز های دست ساز به نسبت قیمت با ساز های غیر دست ساز ارزش ندارند و باید مبلغی بالای پنج یا حتی ده ملیون تومن سرمایه گذاری کنید
    مشکل آخر و بزرگتر دو تا ساز از یک چوب از یک کارخانه و یا دست ساز یک هنرمند از لحاظ صدا کاملا با هم متفاوت است (این قسمت مربوط به شانس شما و مهارت فروشنده و آگاهی خریدار است)
    جواب اینکه اگر برای سنتی میخوای حتما دست ساز ایرانی (نه عراقی و ترکی و چینی)
    اگر برای کلاسیک می خوای هافنر
    اگر برای هر دو بازم هافنر
    برای اینکه مشکلات بعدی هم از نمایندگی اصلی خریداری کنید.

برای قیمت سازهای هافنر میتونی با شرکت کیمیای هنر تماس بگیری.
    اینم شماره های شرکت : 88042182 ، 88043397

6. کاربران زیر از kt045 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Black_Violin آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    11790
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,041
    1,955 بار تشکر شده در 659 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/10
    Given: 59/7
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya1434 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من نمی دونم این ویلن های TF چینی مزخرف چه خدمتی به این مرز و بوم کردند که همه توصیه میکنندش ؟؟
    این ویلن ها یکی از بی کیفیت ترین ویلن های حال حاضر هستند ... قیمتشون هم هرچی باشه به یک میلیون نمیرسه ...

توصیه بنده به شما فقط ساز دست ساز هستش ... اینی هم که دوستمون گفتن 10 میلیون تومن با کمال احترام اما حرف بی اساسیه .. ویلن ساز کاره ... یه ویلن عالی با صدای خوب (حتی اگه دست دوم اما سالم باشه) پیدا کنید و از موسیقی لذت ببرید..

موفق باشید
    همش خرافات ... ذهن های پوچ و گنگ و بسته ...
    بس کن دیگه
    به خودت بیا ... چند ثانیه دیگه بیشتر شاید نباشی

------
    وبسایت من برای دانلود آهنگ های بیکلام : http://bikalamha.com

erfan_shoja آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    69922
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    171
    116 بار تشکر شده در 46 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 5/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya1434 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام خدمت دوستان.
    من فکر میکنم شما خیلی وقته تو بازار ادوات موسیقی نرفتین چون الان گرون ترین ساز TF که باز هم ببخشید صداش افتضاحه 500 تا 700 هزار تومن بیشتر نیست.
    توی این رنج قیمت هافنر بهترین انتخابه دوست عزیز و ویولنی هم که خودم دارم که آماتی 220 هستش هفته قبل از عید توی بازار مشهد 800 هزار تومن قیمت داشت که من واقعا ازش راضیم.
    امیدوارم مفید بوده باشه.
    موسیقی، سرزمینی است که روح من در آن حرکت می‌کند، در آنجا همه‌چیز گل‌‌های زیبا می‌دهد و هیچ علف هرزه‌ای در آن نمی‌روید، اما کمتر هستند اشخاصی که بفهمند در هر قطعه از موسیقی چه شوری نهفته‌است.

9. 2 کاربر برای این پست از erfan_shoja تشکر کرده اند:

kt045 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    64687
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Violin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من نمی دونم این ویلن های TF چینی مزخرف چه خدمتی به این مرز و بوم کردند که همه توصیه میکنندش ؟؟
    این ویلن ها یکی از بی کیفیت ترین ویلن های حال حاضر هستند ... قیمتشون هم هرچی باشه به یک میلیون نمیرسه ...

توصیه بنده به شما فقط ساز دست ساز هستش ... اینی هم که دوستمون گفتن 10 میلیون تومن با کمال احترام اما حرف بی اساسیه .. ویلن ساز کاره ... یه ویلن عالی با صدای خوب (حتی اگه دست دوم اما سالم باشه) پیدا کنید و از موسیقی لذت ببرید..

موفق باشید

درود بر شما Black_Violin عزیز

در جواب حرف شما باید بگم منظور بنده این نیست که ساز دست ساز ارزان نداریم شاید (قیمت دقیق ساز ارزان ندارم نگی نگفتم) رنج قیمتی از 350-300 به بالا چه ایرانی چه غیر ایرانی است ولی دوست عزیز سئوالی مطرح میکنم . آیا قیمت ساز دست ساز استاد قنبری رو میدونی و یا استاد اکبری , مسعود پورنجای ,
    فردوسیان ,
    استاد ناظمی ,
    استاد محسن راسخ
    و یا قیمت amati 625 و یا ... (شما مطمئنا با یک پرس و جو از استاد و یا سرچ در اینترنت به نظر بنده خواهید رسید)

قیمت یک ساز دست ساز مخصوصا دست چندم به کیفیت, قدمت, نام سازنده , نام نوازنده و ... خیلی چیز ها دیگه بستگی داره (ساز یک چوب نیست... )

در مورد ساز چینی هم موافقم و بیشتر این ساز دکوریه تا آموزشی و حرفه ای ... البته 1 در 1000 استثنا هم دارند (بعضی از ساز های ارزان قیمت با کمی خرج و ریگلاژ عالی جواب میدن)

موفق باشید
    ویرایش توسط kt045 : Sunday 21 April 2013 در ساعت 12:27 AM

Black_Violin آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    11790
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,041
    1,955 بار تشکر شده در 659 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/10
    Given: 59/7
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط kt045 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود بر شما Black_Violin عزیز

در جواب حرف شما باید بگم منظور بنده این نیست که ساز دست ساز ارزان نداریم شاید (قیمت دقیق ساز ارزان ندارم نگی نگفتم) رنج قیمتی از 350-300 به بالا چه ایرانی چه غیر ایرانی است ولی دوست عزیز سئوالی مطرح میکنم . آیا قیمت ساز دست ساز استاد قنبری رو میدونی و یا استاد اکبری , مسعود پورنجای ,
    فردوسیان ,
    استاد ناظمی ,
    استاد محسن راسخ
    و یا قیمت amati 625 و یا ... (شما مطمئنا با یک پرس و جو از استاد و یا سرچ در اینترنت به نظر بنده خواهید رسید)

قیمت یک ساز دست ساز مخصوصا دست چندم به کیفیت, قدمت, نام سازنده , نام نوازنده و ... خیلی چیز ها دیگه بستگی داره (ساز یک چوب نیست... )

در مورد ساز چینی هم موافقم و بیشتر این ساز دکوریه تا آموزشی و حرفه ای ... البته 1 در 1000 استثنا هم دارند (بعضی از ساز های ارزان قیمت با کمی خرج و ریگلاژ عالی جواب میدن)

موفق باشید
    درود

ببینید دوست عزیزم ویلن به نام نیست... خیلی از ویلن ها رو دیدم که کار یک استاد معروف و به نام بوده ولی در باطن صدایی در حد یک ویلن چینی داشته ... این رو نه تنها من بلکه هر استادی که دیدم بهش معتقده که ویلن هر مارک و یا کار هر سازنده ای باشه باید ببینید صدای سالمی و زیبا ازش خارج میشه یا نه ... حالا کاری نداریم که ویلن هایی که دست نوازنده های معروف بوده خوب طبیعیه قیمتش بیشتره اصلا بحث این نیست...
    ساخت ویلن یک هنر و یک تکنیک بسیار پیچیده و حرفه ایست و همه می دونند که ریزه کاری های زیادی داره ... وقتی یک ویلن خوب میشه که خوب طرح ریزی بشه و اجرای تمیزی داشته باشه ... میخوام اینو بگم که ملاک اسم نیست... ملاک صدای ساز هستش.. به طور اتفاقی چند وقت پیش یک ویلن چینی دیدم که قیمتیش در حد 500 هزار تومن بود ولی صداش شاید بشه گفت در حد یک ویلن عالی ...
    ببین شما وقتی به یک تازه وارد میگی 10 میلیون تومن خوب بابا سنکوپ میکنه بدبخت...

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_shoja [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام خدمت دوستان.
    من فکر میکنم شما خیلی وقته تو بازار ادوات موسیقی نرفتین چون الان گرون ترین ساز TF که باز هم ببخشید صداش افتضاحه 500 تا 700 هزار تومن بیشتر نیست.
    توی این رنج قیمت هافنر بهترین انتخابه دوست عزیز و ویولنی هم که خودم دارم که آماتی 220 هستش هفته قبل از عید توی بازار مشهد 800 هزار تومن قیمت داشت که من واقعا ازش راضیم.
    امیدوارم مفید بوده باشه.

با نظر شما موافقم ... هافنر ساز خوش صداییست
    همش خرافات ... ذهن های پوچ و گنگ و بسته ...
    بس کن دیگه
    به خودت بیا ... چند ثانیه دیگه بیشتر شاید نباشی

------
    وبسایت من برای دانلود آهنگ های بیکلام : http://bikalamha.com

kt045 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    64687
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Violin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود

ببینید دوست عزیزم ویلن به نام نیست... خیلی از ویلن ها رو دیدم که کار یک استاد معروف و به نام بوده ولی در باطن صدایی در حد یک ویلن چینی داشته ... این رو نه تنها من بلکه هر استادی که دیدم بهش معتقده که ویلن هر مارک و یا کار هر سازنده ای باشه باید ببینید صدای سالمی و زیبا ازش خارج میشه یا نه ... حالا کاری نداریم که ویلن هایی که دست نوازنده های معروف بوده خوب طبیعیه قیمتش بیشتره اصلا بحث این نیست...
    ساخت ویلن یک هنر و یک تکنیک بسیار پیچیده و حرفه ایست و همه می دونند که ریزه کاری های زیادی داره ... وقتی یک ویلن خوب میشه که خوب طرح ریزی بشه و اجرای تمیزی داشته باشه ... میخوام اینو بگم که ملاک اسم نیست... ملاک صدای ساز هستش.. به طور اتفاقی چند وقت پیش یک ویلن چینی دیدم که قیمتیش در حد 500 هزار تومن بود ولی صداش شاید بشه گفت در حد یک ویلن عالی ...
    ببین شما وقتی به یک تازه وارد میگی 10 میلیون تومن خوب بابا سنکوپ میکنه بدبخت...

درود بر شما

شکر خدا که بعد این همه کش و قوس همه با ساز هافنر موافقت کردند (البته اینم متاسفانه بگیر نگیر داره ولی کم تر از بقیه اس)
    شکر خدا که بعد این همه کش و قوس با من در مورد قیمت ساز های گران قیمت و شانسی بودن ساز هم کلام شدید...

موفق باشید...

13. کاربران زیر از kt045 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

pourya1434 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    59268
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    49
    17 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

تا یک میلیون و نیم بنده تی اف رو پیشنهاد میکنم ولی اگر پولتون بیشتر بود منم هافنر تحت لیسانس آلمان رو معرفی میکردم که کمترینش دو میلیون و دویست و چل هزار تومنه
    هافنر خیلی از قیمت اش بخاطر مارکشه مثل اپل در گوشی موبایل و لپ تاپ البته کیفت خوبی دارن اما باید بودجه ی بالایی داشته باشی
    حرف من همین بود
    خوش باشید
    تو کجایی نازی

عشق بی عاشق من

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)