لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: کدام ساز را برای شروع خوانندگی باید انتخاب کنم؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    MahdiPLus آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68543
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    45
    16 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 15/1
    میزان امتیاز
    12

پیش فرض کدام ساز را برای شروع خوانندگی باید انتخاب کنم؟

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام به همه ی دوستان. ضمن تبریک نوروز 92، یه سوال داشتم؛
    قبل از طرح سوال بگم که من تو یه تاپیک دیگه با عنوان „کدام ساز؟” یه سوال مشابه این پرسیدم اما این سوال کمی فرق میکنه و ترجیح دادم اینجا بپرسم.
    من میخوام خواننده بشم. هر چه زودتر. نمیخوام دیر بشه. اصلا هم فکر نمیکردم باید برای شروع خوانندگی یه ساز رو هم یاد بگیرم (اینطوری میگن، درسته! ؟ چرا؟) ولی میگن ضروریه، مخصوصا برای من که خیلی مبتدی هستم. حالا که مجبورم یه ساز رو انتخاب کنم، میخوام بدونم باید کدوم یکیش رو انتخاب کنم. قبلا شما منو راهنمایی کرده بودین و گفته بودین که بیشتر به علاقه خودم بستگی داره و منم رفتم سراغ پیانو. میخواستم بخرمش اما نخریدم. چون هدف من فقط خوانندگی هست و اصلا به چیز دیگه ای فکر نمیکنم و ساز رو هم فقط برای این که ضروری هست میخوام یاد بگیرم. از خیلی ها هم شنیدم که پیانو زیاد طول میکشه یاد گرفتنش و نسبت به ساز های دیگه خیلی سخت تره. به خاطر همین پیانو رو گذاشتم کنار. میدونید من اصلا نمیدونم دلیل اینکه باید یه ساز رو هم یاد بگیرم چیه، ولی فکر میکنم علاقه مهم نباشه. من به همشون علاقه دارم بجز چند تا! حالا سوال اینه که اگه برای شروع خوانندگی ساز هم باید یاد بگیرم، کدوم ساز علاوه بر این که نیاز من رو برای خوانندگی برطرف میکنه یاد گرفتنش خیلی زود تموم میشه؟ یعنی خیلی راحت هست و مثل پیانو چند سال وقت نمیخواد؟ چون هدف من خوانندگی هست اصلا برام مهم نیست ساز چی باشه، فقط میخوام خواننده بشم و هر چه زود میخوام برم سر کلاس های خوانندگی. حالا میخوام یه ساز راحت رو تو تابستون براش وقت بزارم یاد بگیرم. کدوم ساز مناسبه؟ (قیمت رو در نظر نگیرید)
    ممنون از تمامی شما دوستان که منو راهنمایی میکنید.
    دوباره سال نو مبارک!

2. کاربران زیر از MahdiPLus به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)