نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
درود

البته من به هیچ هنوان قصد نا امید کردن شما رو ندارم. ولی ...

دونستن زبان، شرط لازم هست. ولی به هیچ وجه شرط کافی نیست. شما (علاوه بر مواردی که دوستمون اشاره کردند) تا زمانی که با فرهنگ اونور آشنایی نداشته باشید، به هیچ عنوان نمیتونید موفقیتی کسب کنید. یاد گرفتن فرهنگ یک کشور هم با یکی دو سال امکان پذیر نیست. باید عمری اونجا زندگی کنید تا با فرهنگشون آشنایی کامل پیدا کنید.
موضوع بعدی، نو آوری هست. اونها هیچوقت به کسی که چیز تازه ای برای ارائه دادن نداشته باشه، بهایی نمیدن. چون اینقدر اونجا خواننده زیاده که دیگه نوبت به ایرانی ها نمیرسه :)

راستی اگه امکانش هست یه نمونه صدا از خودتون ارائه بدید.

سپاس
من همه اینا رو میدونم. اما خوب خودتون میدونید همه ی خواننده ها که از ناف نیویورک نبودن که! همینه فقط هیمنه که منو امیدوار میکنه. برای مثال، شکیرا از کلمبیا بوده. یه نگاهی به وب پیج زیر بندازین:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

خیلی از خواننده های دیگه به همین شکل هستن. در ضمن {البته به نظر من} فکر نمیکنم زیاد به فرهنگ ربطی داشته باشه. خوب شما خوانندگی بلد باش برو اونجا (حالا فرض میکنیم توانایی مالی هم داریم) آهنگت رو ضبط کن.

در ضمن چیزی که جاستین بیبر از 13 سالگی شروع کرد ترومپت و پیانو و ساز های مثل این بود. در ضمن یه چیز مهم؛ یعنی شما میگین از سن 13 - 14 سالگی کسی شروع کنه درصد موفقیتش بالاست؟