لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با برگزاری مسابقه موافقید؟

رأی دهندگان
23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

23 100.00%
  • خیر

0 0%
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 60

موضوع: مسابقه ای برای نوازندگان گیتار الکتریک

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

0 Not allowed! Not allowed!
    برگزاری مسابقه رو به امید خدا میخوایم بندازیم برای بعد امتحانات که مشکلی برای دوستان نباشه.

فعلا باید بحث و تبادل نظر کنیم که مسابقه چطوری برگزار بشه.

دوستان که کم لطفی میکنن. این همه کاربر، فقط 3-4 نفر توی بحث شرکت میکنن. حالا ببینیم چی پیش میاد.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

2. 4 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

sally آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    45451
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    19
    28 بار تشکر شده در 15 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

هانی اگه می شه ... اگه تعداد شرکت کننده ها خوبه رده سنی بزارین مثلا زیره 18 سال ... 19- 29... 30 به بالا D:

4. 3 کاربر برای این پست از sally تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sally [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هانی اگه می شه ... اگه تعداد شرکت کننده ها خوبه رده سنی بزارین مثلا زیره 18 سال ... 19- 29... 30 به بالا D:
    اگه تعداد بچه های شرکت کننده زیاد باشه این کار رو انجام میدیم :)
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

6. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475
    690 بار تشکر شده در 240 پست

شبکه های اجتماعی من

Add siavash34 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 43/2
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    12

خوبه. اینطوری ما سن بالاها! اول میشیم هممون!

8. 3 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

sally آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    45451
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

راستی یه چیزه دیگه حتما باید گیتاره خالی باشه یا درام & بیس & وکال هم میشه همراهش باشه؟

10. 2 کاربر برای این پست از sally تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sally [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    راستی یه چیزه دیگه حتما باید گیتاره خالی باشه یا درام & بیس & وکال هم میشه همراهش باشه؟
    فعلا مشخص نیست. ولی سعی میکنم به همراه بک ترک باشه که جذابیتش هم بیشتر بشه.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Thursday 16 May 2013 در ساعت 10:14 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

12. کاربران زیر از Honey_Shababi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsan_golshan آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    55237
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    8,445
    2,258 بار تشکر شده در 700 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow ehsan_golshan On Twitter Add ehsan_golshan on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 169/4
    Given: 162/6
    میزان امتیاز
    13

مسابقه با آهنگ خاصی در نظر گرفته شده؟ سولو یا ریف؟
    به نظرم آهنگی که انتخاب میشه نباید آهنگی باشه که معروف باشه یعنی یه آهنگی باشه که کسی تاحالا نشنیده باشه چون اگه مثلا آهنگ جو ستریانی باشه خب ممکنه بعضی ها قبلا بیشتر روش تمرین کرده باشن بعضی ها هم تاحالا نزده باشن .
    اینجوری بهتره چون شرکت کننده ها برای رقابت بیشتر تمرین خواهند کرد و این مسابقه میتونه انگیزه ای واسه یادگیری بیشتر باشه .
    آقا تا الان 53 نفر این تاپیکو دیدن کجایین بابا فقط چند نفر بیشتر نظر ندادن؟! بذار امتحانا تموم بشه دیگه بهانه این نخواهید داشت

14. 4 کاربر برای این پست از ehsan_golshan تشکر کرده اند:

sally آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    45451
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_golshan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظرم آهنگی که انتخاب میشه نباید آهنگی باشه که معروف باشه یعنی یه آهنگی باشه که کسی تاحالا نشنیده باشه چون اگه مثلا آهنگ جو ستریانی باشه خب ممکنه بعضی ها قبلا بیشتر روش تمرین کرده باشن بعضی ها هم تاحالا نزده باشن .
    اینجوری بهتره چون شرکت کننده ها برای رقابت بیشتر تمرین خواهند کرد و این مسابقه میتونه انگیزه ای واسه یادگیری بیشتر باشه .
    آقا تا الان 53 نفر این تاپیکو دیدن کجایین بابا فقط چند نفر بیشتر نظر ندادن؟! بذار امتحانا تموم بشه دیگه بهانه این نخواهید داشت
    ولی به نظر من بهتره هرکی هر آهنگیو که دوست داره بزنه ... خوب هرکی تکنیکش بیشتر باشه مسلماً سراغ آهنگای بهتری میره ... اگه رده بندی سنی هم کنن که بهتر

16. 3 کاربر برای این پست از sally تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_golshan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سعی میکنم سولو باشه.

به احتمال زیاد از سولوهای متد های معروف، قطعه ها رو انتخاب میکنم. استاندارد تر هم هست. چون قبل از اون سولو ها یکسری تمرینات داره که شرکت کننده ها بهتره قبل از اجرای اون سولو ها، تمرین های قبلش رو هم انجام بدن تا برای اجرای سولو آماده باشن.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

18. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    71596
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    83
    145 بار تشکر شده در 61 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سعی میکنم سولو باشه.

به احتمال زیاد از سولوهای متد های معروف، قطعه ها رو انتخاب میکنم. استاندارد تر هم هست. چون قبل از اون سولو ها یکسری تمرینات داره که شرکت کننده ها بهتره قبل از اجرای اون سولو ها، تمرین های قبلش رو هم انجام بدن تا برای اجرای سولو آماده باشن.
    چه فکر جالبی کاملا باهاش موافقم

20. 2 کاربر برای این پست از Spiritual تشکر کرده اند:

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    718 بار تشکر شده در 189 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 295/3
    Given: 129/6
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سعی میکنم سولو باشه.

نه حال نمیده ! مسابقه ای اگه باشه که دیگه تمرین و اینا محوریت نداره که ! هر کی بیشتر تمرین کرده قوی تره چیزی که مسلمه؛ حالا با هر روشی... در ضمن اون تمرینای قبل متد ها اکثرا میزان های از خود همون آهنگن یا قسمت های کلیشه آهنگ که pattern مشابهی داره. دلیل قانع کننده ای حداقل برای من که نیست!
    اکثر متدها سولو های ماشینی و مسخره دارن ! اتفاقا سولوهای متدها اگه نظر من باشه واقعا غیر استاندارد هستند و صرفا جهت کاور و علاقه ی طرف موثر میتونه باشه تا در نوازندگی... دقیقا همون تمرینای قبلش فقط به درد بخوره... ! وگر نه خود سولوش که ... !
    من اتفاقا اکثر استادهایی که داشتم تا اون جایی که یادمه مثلا سولو های troy stetina رو ول می کردند و می گفتند که اون استادایی هم که کار می کنن واسه پول هست که شاگرد 1 هفته 2 هفته روش باشه... !!
    این که یه کسی کارای stariani رو زده و این جور مسائل... منطقی به نظرم نیست! خب هر کی بیشتر کار کرده باید برنده شه! عین این می مونه که بگین مهلت آثار هم 1 روزه باشه! چون ممکنه طرف 1 ماه تمرین کنه رو اون آهنگ که اگر خدا هم باشه آهنگ دیگه مسلط میشه! تازه اگرم طوری شه که کسی هم روش خوب تمرکز کنه همین خوبه دیگه... یعنی این که یکی رشد کرده سر این مسابقه توپ!
    شبیه این flight of bumblebee هم نباشه که هنوز هم battle داره و بازی با گیتاره تا آهنگ ! رکورد میزنده طرف 600-1000-1300 اصلا نه موسیقی توشه نه حس نوازندگی... به نظرم کارای دیوید گیلمور هم تمیزه هم لهجه ی خوبی میشه داد ... فقط اگه نسخه ی نت یا تبلچرش سالم و درست باشه فکر می کنم حله...
    البته همش نظر شخصی منه و این که جلوی اساتیدی مثل هانی و امثالهم من نقش شاگردشونم.
    ولی به طور کلی اگه در مرحله ی اول از قیلتر متد ها رد بشیم بدم نیست ولی نه برای کل مسابقه!
    من که امیدوارم جالب از آب در بیاد و موفق آمیز باشه در جهت پیشرفت نوازندگی و هم موسیقی!
    البته من خودم نمی دونم چه معیاری حاکم می خواد باشه ! مثلا گیلمور رو همه قبول دارن بهترین گیتاریست دنیا هست (یا حداقل خیلیا قبول دارن !) چون هم نوازنده ی خوبی هست هم آهنگ ساز. نه sweep عین بقیه میره! نه سرعت خفن میره نه تکنیک عجیب غریبی داره نه از افکت صدای خاصی در میاره. صرفا باهوش عمل می کنه...
    حالا خیلیا این طوری هستنا من نمیشناسم..!
    دیگه اجراش به عهده ی شما اینم نظر بنده !!
    ویرایش توسط petrucci4eva : Saturday 18 May 2013 در ساعت 09:27 PM

22. 6 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

sally آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    45451
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بیاید مسابقه رو در سبک های مختلف برگزار کنید... مثلا مرحله اول راک ... مرحله دوم متال مرحله 3 جاز... همینطوری تا آخر بعد بیاید امتیاز بدید تو هر مرحله... یه چیز تو مایه های فوتبال... بچه هارو تو گروه های 4 نفره تقسیم کنید بعد یه آهنگ رو بگید هر 4 نفر بزنن ... 2 تا آهنگ میدید بعد امتیاز میدید ... بعد دو نر اول مییان بالا بعد به صورت حذفی ... به هر 2 نفر 1 آهنگ داده می شه هر کی بهتر زد میاد بالا تو فینال هم هرکی هرچی دوست داره میزنه بعد با رای کاربرا برنده انتخاب میشه... البته این روش اصلاحاتی میخواد ولی در کل چیزه خوبیه ... مثلا برای هر آهنگ هم 2هفته وقت بدید .. D:

24. 2 کاربر برای این پست از sally تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط petrucci4eva [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    - - - Updated - - -

نه حال نمیده ! مسابقه ای اگه باشه که دیگه تمرین و اینا محوریت نداره که ! هر کی بیشتر تمرین کرده قوی تره چیزی که مسلمه؛ حالا با هر روشی... در ضمن اون تمرینای قبل متد ها اکثرا میزان های از خود همون آهنگن یا قسمت های کلیشه آهنگ که pattern مشابهی داره. دلیل قانع کننده ای حداقل برای من که نیست!
    اکثر متدها سولو های ماشینی و مسخره دارن ! اتفاقا سولوهای متدها اگه نظر من باشه واقعا غیر استاندارد هستند و صرفا جهت کاور و علاقه ی طرف موثر میتونه باشه تا در نوازندگی... دقیقا همون تمرینای قبلش فقط به درد بخوره... ! وگر نه خود سولوش که ... !
    من اتفاقا اکثر استادهایی که داشتم تا اون جایی که یادمه مثلا سولو های troy stetina رو ول می کردند و می گفتند که اون استادایی هم که کار می کنن واسه پول هست که شاگرد 1 هفته 2 هفته روش باشه... !!
    این که یه کسی کارای stariani رو زده و این جور مسائل... منطقی به نظرم نیست! خب هر کی بیشتر کار کرده باید برنده شه! عین این می مونه که بگین مهلت آثار هم 1 روزه باشه! چون ممکنه طرف 1 ماه تمرین کنه رو اون آهنگ که اگر خدا هم باشه آهنگ دیگه مسلط میشه! تازه اگرم طوری شه که کسی هم روش خوب تمرکز کنه همین خوبه دیگه... یعنی این که یکی رشد کرده سر این مسابقه توپ!
    شبیه این flight of bumblebee هم نباشه که هنوز هم battle داره و بازی با گیتاره تا آهنگ ! رکورد میزنده طرف 600-1000-1300 اصلا نه موسیقی توشه نه حس نوازندگی... به نظرم کارای دیوید گیلمور هم تمیزه هم لهجه ی خوبی میشه داد ... فقط اگه نسخه ی نت یا تبلچرش سالم و درست باشه فکر می کنم حله...
    البته همش نظر شخصی منه و این که جلوی اساتیدی مثل هانی و امثالهم من نقش شاگردشونم.
    ولی به طور کلی اگه در مرحله ی اول از قیلتر متد ها رد بشیم بدم نیست ولی نه برای کل مسابقه!
    من که امیدوارم جالب از آب در بیاد و موفق آمیز باشه در جهت پیشرفت نوازندگی و هم موسیقی!
    البته من خودم نمی دونم چه معیاری حاکم می خواد باشه ! مثلا گیلمور رو همه قبول دارن بهترین گیتاریست دنیا هست (یا حداقل خیلیا قبول دارن !) چون هم نوازنده ی خوبی هست هم آهنگ ساز. نه sweep عین بقیه میره! نه سرعت خفن میره نه تکنیک عجیب غریبی داره نه از افکت صدای خاصی در میاره. صرفا باهوش عمل می کنه...
    حالا خیلیا این طوری هستنا من نمیشناسم..!
    دیگه اجراش به عهده ی شما اینم نظر بنده !!
    ممنونم از نظرت

راستش من بیشتر هدفم اینه که سطح مسابقه خیلی سخت نباشه تا بچه هایی که تازه شروع کردن هم بتونن شرکت کنن. خودتون هم خوب میدونید که نواختن کارهای مثلا ستریانی برای مسابقه خیلی سنگین هست و هرکسی نمیتونه از عهدشون بربیاد. چون نوازندگان مبتدی تر باید یکسری تمرینات رو انجام بدن تا بتونن این قطعه ها رو اجرا کنن. دلیل اینکه گفته بودم از متد سولو ها رو انتخاب کنم هم همین بود. چون مثلا در متد های تروی، قبل از اینکه به سولو ها برسه، تمریناتی رو داره که مرتبط با اون سولو هاست. یعنی هنرجو قبل از اینکه به اون سولوی مورد نظر برسه، باید تمریناتش رو به خوبی انجام داده باشه. وگرنه نمیتونه به سادگی از عهده سولوی مورد نظر بر بیاد.

البته اگه ببینیم مرحله اول، سطح نوازندگی دوستان قابل قبول هست، اونوقت میتونیم بریم سراغ قطعه های سخت تر و سطح مسابقه رو بالاتر ببریم.

- - - Updated - - -

بیاید مسابقه رو در سبک های مختلف برگزار کنید... مثلا مرحله اول راک ... مرحله دوم متال مرحله 3 جاز... همینطوری تا آخر بعد بیاید امتیاز بدید تو هر مرحله... یه چیز تو مایه های فوتبال... بچه هارو تو گروه های 4 نفره تقسیم کنید بعد یه آهنگ رو بگید هر 4 نفر بزنن ... 2 تا آهنگ میدید بعد امتیاز میدید ... بعد دو نر اول مییان بالا بعد به صورت حذفی ... به هر 2 نفر 1 آهنگ داده می شه هر کی بهتر زد میاد بالا تو فینال هم هرکی هرچی دوست داره میزنه بعد با رای کاربرا برنده انتخاب میشه... البته این روش اصلاحاتی میخواد ولی در کل چیزه خوبیه ... مثلا برای هر آهنگ هم 2هفته وقت بدید .. D:
    برگزاری مسابقه در سبک های مختلف شدنی هست. درصورتی که گروه بندی کنیم و هرکسی با توجه به سبک مورد نظر خودش قطعه ها رو بزنه. ولی نه اینکه در هر مرحله بگیم همه باید فبلان سبک رو بزنند. چون مثلا نوازنده ای که در سبک جز کار میکنه رو بهش بگیم در سبک متال نوازندگی کن. نمیتونه و یا اینکه اصلا علاقه ای به این سبک نداره. به نظر من سبک ها تفکیک بشن خیلی بهتره.

ممنونم
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Sunday 19 May 2013 در ساعت 12:18 AM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

26. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37256
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    61
    92 بار تشکر شده در 41 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

درود. يك آهنگ مشترك (شامل Bass, drum, keyboard باشه) بزارين تا دوستان روش سولو بنا به سليقه خودشون بنوازن تا:
    1) سليقه و ابتكار و درك موسيقيايي هنرمند براي 1 آهنگ خاص ومشترك روشن بشه
    2) ميزان تكنيك و تنوع تكنيك سنجيده شه
    3) كيفيت صدا در مسابقه مطرح نباشه(براي افرادي كه گيتار و آمپ و تجهيزات ضبط حرفه اي ندارن)
    4) اگه بشه تا جايي كه مقدور هست اجرا توسط 1 ناظر يا داور موثق بصورت زنده شنيده يا ديده بشه(چون اجراي زنده خودش يك هنر و مهارت ميخواد تا بنده مثلا 1000 بار تمرين كنم يا اصلاح كنم يا ...) و بعد اين اجرا بره براي داوران يا ديده يا شنيدن براي همگان

28. 2 کاربر برای این پست از meisam_ تشکر کرده اند:

Yngwie_5 آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    45163
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    5,221
    5,550 بار تشکر شده در 1,557 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 712/8
    Given: 250/15
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

دوستان من اومدم بگم که موافقم و حمایت میکنم :دی
    فقط تو دو بخش بداهه نوازی و کاور باشه به نظرم جالبتر میشه.

30. 2 کاربر برای این پست از Yngwie_5 تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

ممنونم از پیشنهادات خوب همه دوستان عزیز

دوستان ... من برای برگزاری این مسابقه و همچنین داوری آثار، نیاز به چند همکار دارم.

دوستانی که مایل به همکاری هستند، لطفا از طریق پیغام خصوصی با بنده در ارتباط باشند.

با تشکر
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

32. 4 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)