لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: اساتید محترم لطفا بیاین کمک

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    61912
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض اساتید محترم لطفا بیاین کمک

0 Not allowed! Not allowed!
    دوستان یه سوال مهم دارم و البته شاید بقول بعضیا خنده دار !
    من دو ساله ساز میزنم و به نسبت دو سال هم استادم میگه جلوتری تو قطعات و صدای خوبی هم داری اما !!!
    من و استادم هنوز داریم روی اصول اولیه کلنجار میریم و همش و همش بخاطر خودمه چون به استادم میگم تا خوب نشد نزار برم و باید بگم سر زدم گام دو من 1 ماه تمرین میکردم { فکر کنید چقدر حساس شدم بهش و هنوزم میزنم :دی }

سوالم : چیکار کنم صدای خوبی در بیاد از سازم !! یا بهتر بگم چیکار کنم صدای خوبی در بیارم از سازم !! ؟؟
    هر کی هر نظری داره بگه !
    {راستی اینم بگم این حساسیتم رو از استادم دارم به ارث بردم... }

بزرگترین صعف منم زدن روی سیم های بیس با انگشتان i و m هست که سیم صدای کشیدگی ازش در میاد و این روی مخمه
    ، در حالت عادی خوب میزنم ولی وقتی وسط قطعات یهویی اینطوری میزنم این رو اینطوری خراب میکنم .

توصیه هاتون رو میشنوم دوستان

2. کاربران زیر از salim_m به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

wolfgang آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    67686
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط salim_m [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من دو ساله ساز میزنم و به نسبت دو سال هم استادم میگه جلوتری تو قطعات و صدای خوبی هم داری اما !!!
    من و استادم هنوز داریم روی اصول اولیه کلنجار میریم و همش و همش بخاطر خودمه چون به استادم میگم تا خوب نشد نزار برم و باید بگم سر زدم گام دو من 1 ماه تمرین میکردم { فکر کنید چقدر حساس شدم بهش و هنوزم میزنم :دی }

سوالم : چیکار کنم صدای خوبی در بیاد از سازم !! یا بهتر بگم چیکار کنم صدای خوبی در بیارم از سازم !! ؟؟
    هر کی هر نظری داره بگه !

بزرگترین صعف منم زدن روی سیم های بیس با انگشتان i و m هست که سیم صدای کشیدگی ازش در میاد و این روی مخمه
    ، در حالت عادی خوب میزنم ولی وقتی وسط قطعات یهویی اینطوری میزنم این رو اینطوری خراب میکنم .

تبریک می گم بهت بابت پیشرفت خوبت و علاقه به ساز اما مواظب باش که این پیشرفت گولت نزنه چون حالا حالا ها راه داری
    خیلی ها رو میشناسم که به دلیل استعداد زیاد پیشرفتشون مثل شما عالی بوده اما بعد از مدتی فکر کردن همه چیز تموم شد ! و کلا ساز رو کنار گذاشتن !

*برای اینکه صدای خوبی از سازت در بیاد باید به چند فاکتور مهم توجه داشته باشی : جنس ناخن ها و کیفیت سوهان خوردگی ، نوع ضربه زدن به سیم ها ، جنس سیم ها ، و از همه مهم تر ساز ! اینکه سازه شما چقدر توانایی برای بیرون کشیدن صدا داره !
    یک پیشنهاد دیگه ، فیلم اجرای نوازنده های بزرگ رو نگاه کن ، می بینی ؟ هیچ ترسی توی نواختن ندارن . قاطع ، بدون شک و مطمئن...
    و در آخر ، تمرین ، تمرین ، تمرین (هرجایی که ضعف داری و حتی نداری !)
    موفق باشی...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط salim_m [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

هر کی هر نظری داره بگه !

تبریک می گم بهت بابت پیشرفت خوبت و علاقه به ساز اما مواظب باش که این پیشرفت گولت نزنه چون حالا حالا ها راه داری
    خیلی ها رو میشناسم که به دلیل استعداد زیاد پیشرفتشون مثل شما عالی بوده اما بعد از مدتی فکر کردن همه چیز تموم شد ! و کلا ساز رو کنار گذاشتن !

*برای اینکه صدای خوبی از سازت در بیاد باید به چند فاکتور مهم توجه داشته باشی : جنس ناخن ها و کیفیت سوهان خوردگی ، نوع ضربه زدن به سیم ها ، جنس سیم ها ، و از همه مهم تر ساز ! اینکه سازه شما چقدر توانایی برای بیرون کشیدن صدا داره !
    یک پیشنهاد دیگه ، فیلم اجرای نوازنده های بزرگ رو نگاه کن ، می بینی ؟ هیچ ترسی توی نواختن ندارن . قاطع ، بدون شک و مطمئن...
    و در آخر ، تمرین ، تمرین ، تمرین (هرجایی که ضعف داری و حتی نداری !)
    موفق باشی...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)