لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 97 به 112 از 140

موضوع: پیانو در چهارچوب موسیقی کلاسیک آری یا نه؟

Daryaye_Bi_Aram آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    21172
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    18
    45 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    اینجوری کن من می بینم تا چند روز دیگه به این نتیجه میرسید که کلا هیچ کسی هیچی نمی فهمه

kourosh_piano آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    59628
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    509
    642 بار تشکر شده در 287 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 29/1
    Given: 4/3
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کوروش جان با کنایه حرف نزنین ! من زندگیم بتهوون هست! شما اگر به عمق غمی که بتهوون داشت پی ببرین می فهمین که من چی میگم ! در ضمن من خیلی هم تازه نیست وارد موسیقی شدم باید عرض کنم از وقتی که با یه کیبورد لعنتی پیزوری شروع کردم و مثل بقیه تموم آلبوم های مزخرف یانی رو گوش میدادم ! و قبل از اون هم زندگیم حول آواز و خوانندگی و موسیقی و شعر و هنر می چرخیده ! من ساعتها درباره ی هنرها فکر کردم ! فکر نکنم کسی همچون من تفکر کرده باشه ! شما خودت میشینی از شب تا صبح به یک مسئله فقط فکر کنی ؟ اگه اینکارو میکنی به عمق تنهایی من پی میبری ! من مثل شماها و جناب رامین محافظه کار نیستم ...
    بر عکس آدم بسیار رکی هستم اما معتقدم که اگر یک جاهایی کلمات به یک شکل دیگه ادا بشه تاثیر بیشتری داره .
    من یک صبح تا شب رو فقط و فقط به این پرلود از شوپن گوش کاری که 2 دقیقه بیشتر نیست
    Preludes, Op. 28- - The Piano Works, Disc 1 - 04 - iv E min
    مگه موسیقی خوب فقط غمه ؟!
    موسیقی قوی هست که بعد از اینکه تموم شد به این فکر نکنی که شام چی قراره بخوری ؟
    اگر تنها ترين تنهاشوم بازهم خدا هست . اوجايگذين تمام نداشته هاست.
    وبلاگ من : http://koorosh-mandegar.blogfa.com/

3. 2 کاربر برای این پست از kourosh_piano تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کوروش جان با کنایه حرف نزنین ! من زندگیم بتهوون هست! شما اگر به عمق غمی که بتهوون داشت پی ببرین می فهمین که من چی میگم ! در ضمن من خیلی هم تازه نیست وارد موسیقی شدم باید عرض کنم از وقتی که با یه کیبورد لعنتی پیزوری شروع کردم و مثل بقیه تموم آلبوم های مزخرف یانی رو گوش میدادم ! و قبل از اون هم زندگیم حول آواز و خوانندگی و موسیقی و شعر و هنر می چرخیده ! من ساعتها درباره ی هنرها فکر کردم ! فکر نکنم کسی همچون من تفکر کرده باشه ! شما خودت میشینی از شب تا صبح به یک مسئله فقط فکر کنی ؟ اگه اینکارو میکنی به عمق تنهایی من پی میبری ! من مثل شماها و جناب رامین محافظه کار نیستم ...

- - - Updated - - -

آقایان سنتی کار که از اصل موضوع بی خبرن مثل اینکه بهشون برخورده ! عجیبه واقعن ...
    نه اقا ... ما نه محافظه کاریم... نه بهمون برخورده ... نظر شخصی من اون بود که گفتم... نظر شخصی شما هم اون بود که گقتی... قرار نیست کسی کسیو متقاعد کنه که نظر خودش از بقیه بهتره... ولی شاید اگه هممون منطقی باشیم بتونیم روی نظرات و تصمیم گیریهای همدیگه تاثیر مثبت بذاریم...
    وگرنه من خودم موسیقی ایرانی رو دائم نقد میکنم... خود من هم 2 ساله که پیانو میزنم و به کلاسیک بسیار علاقه دارم... و دنبال میکنم...
    حتی قطعاتی در ماژور و مینور ساختم... اما اینکه بگیم این موسیقی بهتره یا اون موسیقی بدتره... یا اینکه من میگم خوبه و بقیه کلا همشون مزخرفه... فکر میکنم نه صحبت درستیه و نه اننخاب درست... هر موسیقی چه خال باشه چه فولکور چه راک یا هرچی که باشه در نوبه ی خودش زیباست... و طرفدارانی داره... که باعث میشه اون سبک به عنوان سبکی مجزا شناخته شده باشه و ادامه پیدا کنه
    همشون خوبن... هیچکدوم از اون یکی بهتر نیست... یعنی قابل مقایسه هم نیست...
    و از روی موسیقی که کسی گوش میکنه نمیشه روی شخصیت افراد نظر داد... موزیسینه خوب کسیه که هرمدل موسیقی رو گوش کنه البته از نوع خوبش...
    به استاد شهناز گفتن نظرت در مورد موسیقی پاپ چیه؟ گفت : خوبش خوبه...
    یعنی اگه خوب باشه شما چگار داری که پاپه... خوبه
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

5. 2 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

اول من یه نکته ای بگم ! ما در اینجا در مورد وضعیت به گند کشیده شده ی موسیقی و هنر و فرهنگ ایرانی کردیم ! جناب رامین که خیلی شتاب زده داره به تک تک پستها جواب میده ! آقای رامین اینقدر شتاب به خرج ندین پیشنهاد میکنم یه کم شکیبا باشین تا ببینین ما بحثمون چیه ! ما کی چاوشی یا هر الاق دیگه ای رو با باخ مقایسه کردیم ! زهی کوته فکری !!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    . یا اینکه من میگم خوبه و بقیه کلا همشون مزخرفه... فکر میکنم نه صحبت درستیه و نه اننخاب درست... هر موسیقی چه خال باشه چه فولکور چه راک یا هرچی که باشه در نوبه ی خودش زیباست... و طرفدارانی داره... که باعث میشه اون سبک به عنوان سبکی مجزا شناخته شده باشه و ادامه پیدا کنه
    همشون خوبن... هیچکدوم از اون یکی بهتر نیست... یعنی قابل مقایسه هم نیست...
    و از روی موسیقی که کسی گوش میکنه نمیشه روی شخصیت افراد نظر داد... موزیسینه خوب کسیه که هرمدل موسیقی رو گوش کنه البته از نوع خوبش...
    به استاد شهناز گفتن نظرت در مورد موسیقی پاپ چیه؟ گفت : خوبش خوبه...
    یعنی اگه خوب باشه شما چگار داری که پاپه... خوبه
    عزیز من ! میگم شما محافظه کاری و سطح دیدت پایینه باور نمی کنی ! ما کی گفتیم این موسیقی بده ؟ من میگم موسیقی ایرانی خوبه ولی خوب ارائه نشده ! حالا هی باز بیا شما حرف خودت رو بزن ! شما شتاب زده بدون اینکه خوب مباحث ما رو بخونی داری برخورد میکنی ...

7. کاربران زیر از hopital به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

اول من یه نکته ای بگم ! ما در اینجا در مورد وضعیت به گند کشیده شده ی موسیقی و هنر و فرهنگ ایرانی کردیم ! جناب رامین که خیلی شتاب زده داره به تک تک پستها جواب میده ! آقای رامین اینقدر شتاب به خرج ندین پیشنهاد میکنم یه کم شکیبا باشین تا ببینین ما بحثمون چیه ! ما کی چاوشی یا هر الاق دیگه ای رو با باخ مقایسه کردیم ! زهی کوته فکری !!!
    من شتاب زده جواب دادنم بخاطر اینه که شماها شتاب زده پست میدید... توی 10 ساعت 7 صفحه شده این تاپیک...
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من شتاب زده جواب دادنم بخاطر اینه که شماها شتاب زده پست میدید... توی 10 ساعت 7 صفحه شده این تاپیک...
    ما دیشب وقت لعنتیمون رو به خاطر این تاپیک مزخرف به مدت 6 ساعت گذاشتیم ! حالا شما در عرض یک ساعت چطور به عمق کلام ما رسیدی ! ؟؟؟ زهی کوته فکری !

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

- - - Updated - - -

عزیز من ! میگم شما محافظه کاری و سطح دیدت پایینه باور نمی کنی ! ما کی گفتیم این موسیقی بده ؟ من میگم موسیقی ایرانی خوبه ولی خوب ارائه نشده ! حالا هی باز بیا شما حرف خودت رو بزن ! شما شتاب زده بدون اینکه خوب مباحث ما رو بخونی داری برخورد میکنی ...
    من تک تک پستها رو از صفحه ی اول خوندم بعد اومدم جواب دادم...
    و دقیقا دقیقاااا توی پستهام به همین موضوع اشاره کردم که مشکل شما همینه : که فکر میکنی سطح دید خودت بالاست و بقیه سطح دیدشون پایینه و چیزی نمیدونن... شما میدونی و بقیه نمیدونن... خب از نظر من هم شما سطح دیدت پایینه...
    ویرایش توسط r_a_m_i_n : Sunday 2 June 2013 در ساعت 01:50 PM

11. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

kourosh_piano آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    59628
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    509
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

اول من یه نکته ای بگم ! ما در اینجا در مورد وضعیت به گند کشیده شده ی موسیقی و هنر و فرهنگ ایرانی کردیم ! جناب رامین که خیلی شتاب زده داره به تک تک پستها جواب میده ! آقای رامین اینقدر شتاب به خرج ندین پیشنهاد میکنم یه کم شکیبا باشین تا ببینین ما بحثمون چیه ! ما کی چاوشی یا هر الاق دیگه ای رو با باخ مقایسه کردیم ! زهی کوته فکری .
    البته شما لطف داری !!! بحث چاوشی رو هم بنده مطرح کردم چون برداشت های غلطی میشه .

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ما دیشب وقت لعنتیمون رو به خاطر این تاپیک مزخرف به مدت 6 ساعت گذاشتیم ! حالا شما در عرض یک ساعت چطور به عمق کلام ما رسیدی ! ؟؟؟ زهی کوته فکری !
    خب شما شاید بخوای 20 ساعت وققتتو بذاری... شاید بخوای 2 سال وقتتو بذاری... مگه با زبان ایتالیایی نوشته شده... خب 1 ساعته میخونم و میفهمم چی شده دیگه... زهی بلند پروازی های پوچ
    ویرایش توسط r_a_m_i_n : Sunday 2 June 2013 در ساعت 01:53 PM

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من تک تک پستها رو از صفحه ی اول خوندم بعد اومدم جواب دادم...
    و دقیقا دقیقاااا توی پستهام به همین موضوع اشاره کردم که مشکل شما همینه : که فکر میکنی سطح دید خودت بالاست و بقیه سطح دیدشون پایینه و چیزی نمیدونن... شما میدونی و بقیه نمیدونن... خب از نظر من هم شما سطح دیدت پایینه... چون منو یاد 3..4 سال پیش خودم میندازی... که تازه پیشرفت کرده بودم سالی 2 تا کنسرت داشتم و جوون و داغ بودم و فکر میکردم الا و بلا حرف خودم فقط درسته...
    یاد خودتون یا هر کس دیگه ای می افتین ! به من مربوط نیست! من و یک سری دیگه هدفمون اینه که سرزمینمون رو از این فلاکت کهنه ی پوسیده در بیاریم ! ما به فرهنگمون توهین نمی کنیم ... ما به حافظ ، سعدی ، فردوسی و ... احترام میذاریم ولی برای کسایی که با کارهای مبتذل و پوچ خودشون رو نابغه جا زدن و فرهنگ ایرانی رو به گن کشیدن مبارزه می کنیم ! من با ساعتها تفکر به این نتایج رسیدم و نه جوون و خامم نه شتاب زده ...
    همین شما آقایان هستین که نمیذارین سرزمین ما یک نفس بکشه با این ضرب المثل ها و سخن های پوچ و بیهوده شریعتی و ... که آقای کوروش بعنوان امضاشون گذاشتن و جالب اینه که عکس فرهاد آواتارشونه !! جداً این فرهاد شما چه کمکی به موسیقی ایران کرد ؟ دکتر شریعتی چطور ؟

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

بعدشم من فقط نظرات شخصی خودمو دادم... هرجا موافق بودم گفتم موافق... و هرجا مخالف بودم گفتم...
    وگرنه با هم پدرکشتگی که نداریم... اصلا شما درست میگی... بابا عمیییق... بابا بلند فکر... بابا غیر محافظه کار... ای فراتر از هر قانون و بندی... ای بلند پرواز... ای بلند اندیش... ای همره شبانه ی بتهوون... ای کلاسیک... ای که موسیقی در تو معنا پیدا میکنه...
    ویرایش توسط r_a_m_i_n : Sunday 2 June 2013 در ساعت 01:52 PM

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475
    690 بار تشکر شده در 240 پست

شبکه های اجتماعی من

Add siavash34 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 43/2
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط ac120 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من هیچ وقت به فرزندم نه هنری رو تحمیل میکنم نه کتابی رو
    فقط بهش معرفی میکنم اگر مجذوب شد فول سرمایه در اختیارش تا اخرش بره
    اگه نه که هیچی ...
    من علاوه بر موسیقی نقاش و طراح هم هستم ولی از بچگی خودم جذب شدم و کسی تحمیلم نکرد حتی علم و کتاب و موسیقی ... به برای همینم هست که ازشون خسته نمیشم و پشیمون هم نیستم
    -----------------------------------------------------
    اما بحث اف تاپیک نیست به نظرم اتفاقا رفته به اعماق تاپیک و تاز ه داریم به جواب اون سواله میرسیم !
    برادر عرض کردم ارایه. سخن از تحمیل در میان نیست.

17. کاربران زیر از siavash34 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

یاد خودتون یا هر کس دیگه ای می افتین ! به من مربوط نیست! من و یک سری دیگه هدفمون اینه که سرزمینمون رو از این فلاکت کهنه ی پوسیده در بیاریم ! ما به فرهنگمون توهین نمی کنیم ... ما به حافظ ، سعدی ، فردوسی و ... احترام میذاریم ولی برای کسایی که با کارهای مبتذل و پوچ خودشون رو نابغه جا زدن و فرهنگ ایرانی رو به گن کشیدن مبارزه می کنیم ! من با ساعتها تفکر به این نتایج رسیدم و نه جوون و خامم نه شتاب زده ...
    همین شما آقایان هستین که نمیذارین سرزمین ما یک نفس بکشه با این ضرب المثل ها و سخن های پوچ و بیهوده شریعتی و ... که آقای کوروش بعنوان امضاشون گذاشتن و جالب اینه که عکس فرهاد آواتارشونه !! جداً این فرهاد شما چه کمکی به موسیقی ایران کرد ؟ دکتر شریعتی چطور ؟
    شما اصلا نمیدونی کیو با کی مقایسه کنی... شریعتی یک خائن و مغلطه گر بزرگ بود... اما فرهاد شاید موزیسین حرفه ای محسوب نشه اما کلام بسیار شیوا و دوست داشتنی داشت...
    شما هدفت اینه که فرهنگ کشورو نجات بدی... در صورتی که از فردوسی و سعدی فقط اسمشون رو شنیدی و از موسیقی ایرانی فقط شجریان رو میشناسی... اول موسیقی مملکت خودت رو درک کن بعد بُعد جهانی رو در نظر بگیر برای کشورت... میخوای از چیزی دفاع کنی که ازش چیزی نمیدونی...
    اگرم میخواهی برای موسیقی کاری کنی نباید جلوی موسیقی هیچکسو بگیری ... هرچند که اون موسیقی جلف و بی ارزش باشه... چون همون موسیقی هم کلی طرفدار داره ... مگه توی آمریکا کسی که کلاسیک کار میکنه میگه : موسیقی رپ باید ممنوع بشه و جلوشو بگیریم؟
    من برای بهبود سطح موسیقی کشورم... با شاگردانی که تربیت میکنم و کنسرتهایی که میذارم و فعالیتهای موسیقایی که دارم اینکارو میکنم... شما هم بجای اینکه بشینی بگی این بد اون خوب... برو با فعالیت موسیقی و بالا بردن سطح خودت اونو به جامعه تحمیل کن نه اینجوری

19. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

شما اصلا نمیدونی کیو با کی مقایسه کنی... شریعتی یک خائن و مغلطه گر بزرگ بود... اما فرهاد شاید موزیسین حرفه ای محسوب نشه اما کلام بسیار شیوا و دوست داشتنی داشت...
    شما هدفت اینه که فرهنگ کشورو نجات بدی... در صورتی که از فردوسی و سعدی فقط اسمشون رو شنیدی و از موسیقی ایرانی فقط شجریان رو میشناسی... اول موسیقی مملکت خودت رو درک کن بعد بُعد جهانی رو در نظر بگیر برای کشورت... میخوای از چیزی دفاع کنی که ازش چیزی نمیدونی...
    اگرم میخواهی برای موسیقی کاری کنی نباید جلوی موسیقی هیچکسو بگیری ... هرچند که اون موسیقی جلف و بی ارزش باشه... چون همون موسیقی هم کلی طرفدار داره ... مگه توی آمریکا کسی که کلاسیک کار میکنه میگه : موسیقی رپ باید ممنوع بشه و جلوشو بگیریم؟
    من برای بهبود سطح موسیقی کشورم... با شاگردانی که تربیت میکنم و کنسرتهایی که میذارم و فعالیتهای موسیقایی که دارم اینکارو میکنم... شما هم بجای اینکه بشینی بگی این بد اون خوب... برو با فعالیت موسیقی و بالا بردن سطح خودت اونو به جامعه تحمیل کن نه اینجوری
    من اگه بودم میگفتم موسیقی رپ باید ممنوع بشه ! حالا میخواید منو دیکتاتور بنامید یا هر خر دیگه ای ! اگه دموکراسی اینه که هر چیز مبتذل و پوچی تو جامعه رواج پیدا کنه پس من به شدت با این دموکراسی مخالفم ... سلیقه ی مردم رو ما باید صیقل بدیم، بهترین ها باید براشون ارائه بشه ...

kourosh_piano آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    59628
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    509
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

ممنونم از شما به هرحال من تمام سعیم این هست که اگر نمیتونم کمک کنم حداقل هیچ ضرری نرسونم .
    حافظ جزئی از فرهنگ ادبیات ماست مطمئن باشید بنان و خرم هم جزئی از موسیقی ما خواهند بود .
    اگر دیدتون اینه
    خوب من از شما میپرسم بابک صحرایی چکار کرد ؟!
    مانی رهنما چکار کرد ؟!
    پس اگر شما چند خط از بابک صحرایی گذاشتید حتما براتون خوشایند بوده .

دم از فرهنگ میزنیم و هرجا میریم میگیم خلیج فارس ولی خوب در عمل از دوران جاهلیت اعراب هم جاهل تریم .
    شما برای ریه های این مملکت میخواید چیکار کنید ؟!

22. کاربران زیر از kourosh_piano به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh_piano [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنونم از شما به هرحال من تمام سعیم این هست که اگر نمیتونم کمک کنم حداقل هیچ ضرری نرسونم .
    حافظ جزئی از فرهنگ ادبیات ماست مطمئن باشید بنان و خرم هم جزئی از موسیقی ما خواهند بود .
    اگر دیدتون اینه
    خوب من از شما میپرسم بابک صحرایی چکار کرد ؟!
    مانی رهنما چکار کرد ؟!
    پس اگر شما چند خط از بابک صحرایی گذاشتید حتما براتون خوشایند بوده .

دم از فرهنگ میزنیم و هرجا میریم میگیم خلیج فارس ولی خوب در عمل از دوران جاهلیت اعراب هم جاهل تریم .
    شما برای ریه های این مملکت میخواید چیکار کنید ؟!
    عزیز من ! امضای من اینه :

فردا که شد

زندگی رو
    شکل خودت تجربه کن
    اینبار تو به جای ما
    آزادی رو ترجمه کن ...

این چه ربطی به بابک صحرایی یا رهنما یا هر دیوانه ی دیگه ای داره ؟؟؟؟ این امضا داره یک سخن خوب رو میگه ! به نظر شما ما نباید زنگی رو شکل خودمون تجربه کنیم ؟ آیا این سخن بیراهه ای هست ؟

اما امضای شما که نشون دهنده ی تفکرات توخالیتون هست :

اگر تنها ترين تنهاشوم بازهم خدا هست. اوجايگذين تمام نداشته هاست.

واقعاً این سخن بیهوده یعنی چی ؟ فقط یه بیمار روحی میتونه همچین چرندیاتی و بگه !!!

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)