لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 65 به 80 از 140

موضوع: پیانو در چهارچوب موسیقی کلاسیک آری یا نه؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    79427
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    6 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    هركسي اول بايد ببينه چي ميتونه نيازاشو براوده كنه... چطوري ميتونه به ارامش برسه... درسته داشتن يه سازخوب لازمه يادگرفتن ولي ميشه باداشتن كمترين امكاناتم به هدف رسيد... استعداد امكانات محيط زندگي مهمن ولي داشتن پشتكار و اراده ازهمه چي مهم تره... درسته كه هركسي تلاش ميكنه كه به بهترين موقعيتا برسه تو هر زمينه اي ولي بايد درنظر گرفت كه ما توكشوري زندگي ميكنيم كه موسيقي جايگاهي كه بايد داشته باش رو نداره بخصوص سازي مثه پيانو... پس يكي مثه من ميتونه باداشتن يه پيانوي ديجيتال معمولي به هدفي كه داره برسه(حالا مشكل خريدن همون معموليشه)

2. 6 کاربر برای این پست از Ghazal75 تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    633 بار تشکر شده در 292 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 516/81
    Given: 452/2
    میزان امتیاز
    12

اره بهنام جان حرف شما صحیح منم منکر کلاسیک نمیشم ولی منکر سبک های دیگه هم نمیشم و میگم انسان باید هر سبکی رو که علمیه و حرفی برای گفتن داره رو گوش کنه و تحلیل کنه ... تاکید میکنم علمی باشه و حرفی برای گفتن داشته باشه نه اهنگ های امروزی ... که یه جورایی برگرفته از کار های کوچه خیابونی و کافه ای هستند و فقط برای جذب عامه ی مردمند که نهایتش ختم میشن به 4 دقیقه ای که خونده شدن و بعدش اصلا بدت میاد گوششون کنی!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط yohanovic [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ac120 شما که میگی انسان هم تنوع طلبه ... خوب بره JAZZ, PROG ROCK, BLUES, FLAMENCO گوش کنه و نه چرند
    شما اشتباه نکنید من از چرند دفاع نکردم خودم هم با اهنگی که کوچه بازاریه موافق نیستم و حتی اگرم گوش بدم همون 4 دقیقه 1 بار بعدش حالم بهم میخوره سمتش برم ! هرچند الان خیلی وقته هر اهنگی گوش نمیدم
    . ولی جاز هم ریشش به کافه میخوره هرچند که بعضی از اهنگ های به اصطلاح چرندی که شما میگید از همین سبکا یا مخلوطی ازشون درست شده
    یعنی اینجوری بگم همیشه سبک غربی بهترین نیست همون سبک غربی هم چرندیاتی داره که صد رحمت به چرندیات ایرانی

4. کاربران زیر از ac120 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

من و شما وقت زیادی رو طلف کردیم . یعنی طلف شده . دیگه چقدر ؟ :دی
    پسر مهران مدیری میگه من همه سبک موسیقی گوش میدم ولی توی همشون بهترین ها رو گوش میدم . اگه موسیقی امروزی گوش میدی به نظرم بهترینش میتونه موسیقی متن باشه البته بعد از دسته 3 .
    ولی اگه احساس میکنی با یانی و سکرت گاردن به آرامش میرسی حتمأ گوش کن . ولی این رو از من قبول کن که وقت داره میگذره فکر باید به حالش کرد .

حالت ازت میخوام تمام اشخاص و گروه هایی که فکر میکنی میشه روشون تحلیلی داشت رو اینجا بنویسی .

------
    چه دورانی بود وقتی ما هم سندی و اندی و منصور گوش میدادیم . یادمه یه بار یکی بهم گفت بابا پاپ ایرانی گوش نده یانی کجا اینا کجا بهش خندیدم .
    این پروسه رو به نظرم همه طی میکنن . ما که اشراف زاده ای مثل شوپن نیستیم که از اول بهترین موسیقی ممکن رو برامون اجرا کرده باشن و از همون اول ساز زده باشیم و قبل اینکه سنمون به 15 رسیده باشه کنسرتوی پیانویی بنویسیم که بعدها به عنوان شاهکار توی کل دنیا شناخته بشه .
    ما ایرانی هنرمند هستیم یعنی بیچاره ترین قشر توی دنیا !
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

6. 4 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

kourosh_piano آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    59628
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    509
    642 بار تشکر شده در 287 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 29/1
    Given: 4/3
    میزان امتیاز
    12

در راستای ارتقاء شعور موسیقی از بتهوون رسیدم به بز بز قندی و خاله نرگس .
    بحث خود موسیقی بود نه نوازندگی .
    موسیقی بتهوون ، باخ ، شوپن و امثالهم بیشتر از 200 سال هست که از عمرش می گذره
    اما منقضی نشده .
    تمام این بحث های ما بر میگرده به این که اگر یک موسیقی خوب باشه از بین نمیبره .
    بتهوون موسیقیش خوب بود به این خاطر جاودانست.
    موسیقی که خوب باشه نیاز به دفاع نداره .
    اگر تنها ترين تنهاشوم بازهم خدا هست . اوجايگذين تمام نداشته هاست.
    وبلاگ من : http://koorosh-mandegar.blogfa.com/

8. 5 کاربر برای این پست از kourosh_piano تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

من و شما وقت زیادی رو طلف کردیم . یعنی طلف شده . دیگه چقدر ؟ :دی
    پسر مهران مدیری میگه من همه سبک موسیقی گوش میدم ولی توی همشون بهترین ها رو گوش میدم . اگه موسیقی امروزی گوش میدی به نظرم بهترینش میتونه موسیقی متن باشه البته بعد از دسته 3 .
    ولی اگه احساس میکنی با یانی و سکرت گاردن به آرامش میرسی حتمأ گوش کن . ولی این رو از من قبول کن که وقت داره میگذره فکر باید به حالش کرد .

حالا ازت میخوام تمام اشخاص و گروه هایی که فکر میکنی میشه روشون تحلیلی داشت رو اینجا بنویسی .

------
    چه دورانی بود وقتی ما هم سندی و اندی و منصور گوش میدادیم . یادمه یه بار یکی بهم گفت بابا پاپ ایرانی گوش نده یانی کجا اینا کجا بهش خندیدم .
    این پروسه رو به نظرم همه طی میکنن . ما که اشراف زاده ای مثل شوپن نیستیم که از اول بهترین موسیقی ممکن رو برامون اجرا کرده باشن و از همون اول ساز زده باشیم و قبل اینکه سنمون به 15 رسیده باشه کنسرتوی پیانویی بنویسیم که بعدها به عنوان شاهکار توی کل دنیا شناخته بشه .
    ما ایرانی هنرمند هستیم یعنی بیچاره ترین قشر توی دنیا !

10. کاربران زیر از Pathetique به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

خوب باید در جواب همه این حرفا نتیجه گیری که الان شاید بهش رسیدم
    فلسفه هنر باشه
    اصلا هنر موسیقی چرا خلق شد و تا به امروز پیشرفت کرد و نابود نشد؟
    چون انسان مجذوب این هنر شد و باهاش خو گرفت شما وقتی میخوای اروم بشی و کسی رو نداریکه براش دردتو بگی با هنرت (یا نوازندگی یا گوش دادن یا ..) دردو دل میکنی اینطور نیست؟ وگرنه اگه مورد علاقه ترین اهنگتون رو هم به اجبار براتون بذارند اعصابتون به هم میریزه
    بنده نمیگم یانی بالاتراز کلاسیک یا ... هرگز همچین حرفی رو نمیزنم ولی میگم زمان آقای شوپن چه همه اشراف زاده بودند که پیانو هم داشتند سرمایه هم داشتن مربی هم داشتند؟ چرا فقط شوپن رفت بالا؟ چون شوپن علاوه بر همه این ها خودش خواست و مجذوب این هنر زیبا شد . به هر حال هرکسی از هر دریچه ای هم به موسیقی وارد بشه ودنبال کنه بالاخره به موسیقی صحیح میرسه و میفهمه که چی هست چی نیست چی خوبه و چی بده
    مگه اینکه فقط بخواد از موسیقی پشت ماشین لذت ببره یا ... (همش بسته به دید طرف به موسیقیه)
    اما اگه به موسیقی وارد بشه و اندکی تحقیق و مطالعه کنه به این نتایج میرسه
    بنده هم آقا بهنام همونجور که میدونید به یک سال نمیکشه از روز اولی که دو-ر-می... یاد گرفتم و شاید گوش دادن موسیقی هرچند خالتور رو از دوم دبیرستان شروع کردم و فقط به معنی لیریک توجه میکردم نه به موسیقی خوب بعضی متن های اهنگم حرف هایی برای گفتن دارند نباید منکر هنر شاعر بشیم ...
    درمورد گذراندن وقت هم باید بگم بنده دارم سعیم رو میکنم ولی حقیقتش نه سرمایه نه وقت نه ... چیزی برای استوره شدن دارم فقط نهایتش بتونم خودم رو راضی کنم و درواقع من با موسیقیم و هنرم دردو دل میکنم مثل یک دوست برای همین وقتی تنها موسیقی میزنم بیشتر بهم خوش میگذره و از مخاطب زیادم خوشم نمیاد

12. 3 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

من فقط میتونم امیدوار باشم که شما و تمام افراد این مملکت به بهترین نوع موسیقی توجه کنند . من و شما که از مزخرفات امروزی فاصله گرفتیم و خودمون رو بیرون کشیدیم شاهکار کردیم .
    نمیگم شما حتمأ باید بتهوون گوش کنی . ولی خواهش میکنم از همه دوستان عزیزم که موسیقی خوب گوش کنن . اگر علاقه ندارن فشار نیارن به خودشون اگه علاقه بخواد بیاد خودش میاد ولی سعی خودشون رو بکنن .
    دوست خوبم اشکالی نداره که شما علاقه به new age داشته باشی . همونطور که من هم زمانی مثل شما شیفته این نوع بودم و دوست نداشتم کسی بگه چیکار کنم . ولی سعی کن به سمت بهترین ها گرایش پیدا کنی . اگر بهترین ها رو آرزو کنی بهش میرسی . به قول خودت شوپن خواست. شما هم بخواه .
    new age اصلأ بد نیست ولی وقتی بهتر از اون هست خوب شما بدت میاد بهتر از اون رو گوش کنی ؟ بعید میدونم !
    باز هم میگم این پروسه باید طی بشه .
    من نه میگم مثل من در بعضی مواقع روزی 7-8 ساعت تمرین داشته باش که خودت رو اذیت کنی و مثل من سر درد بگیری . نه اینکه حتمأ باید یه اسطوره بشی . نه اینکه باید یکی بشی مثل چایکوفسکی . ولی اگه گوش کنی که دیگه نه هزینه میخواد نه وقت اضافه نه شرایط . هان ؟!

اون کلمه „دید” که گفتی مهمه . تو به عنوان نماینده ای از جامعه هنرمند ایران وظیفه داری اون دیوانه ای که ساسی مانکن گوش میده رو تربیت کنی . وگرنه قرار نیست منقلب بشه و کلاسیک گوش کنه . وظیفه ماس .

این موضوع هم هست که اگر همه کلاسیک گوش بدن یعنی اینکه همه میشن خاص ؟! پس عام کی باشه ؟! تفاوتی نباشه ؟! بدون تفاوت جهان هستی مگه وجود خواهد داشت ؟ اصلأ اساس هستی با تفاوت شکل گرفته .

14. 5 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

به نظر من انسان باید معرفی کنه نه تحمیل همین و بس
    وقتی معرفی میکنی طرف میفهمه چیه اگه خواست خو میگیره و اگه نخواست خو نمیگیره
    اما وقتی تحمیل میکنی فقط اعصاب طرف خورد میشه مگه اینکه با اون چیزی که داری تحمیل میکنی خو بگیره
    کلا هنر یعنی خو گرفتن ... برای مثال یکی از بچه ها برعکس من زیادم از موسیقی نمیدونه ولی دوسه تا قطعه بتهوون رو شنید روانی کلاسیک شد
    به نظر من بعضی کارها (سبکم نمیشه گفت) واقعا چرند هستند
    باز رپ اجتماعی توش حرفی برای گفتن یافت میشه ولی اینها دیگه ...
    پس سعی کنید به زبان معرفی کردن موسیقی مورد علاقتون رو معرفی کنید (اینجوری جذاب تره) میدونید من قبل از راک گوش دادن زمانی که اصلا موسیقی گوش هم نمیدادم فکر میکردم شیطان پرستیه ولی یکی اهنگ نامب از لینکین پارک رو بهم پیشنهاد کرد من علاقه مند شدم رفتم سمتش الان فول ارشیوش رو هم دارم!
    البته بنده سعی میکنم کار های طراز اول رو همیشه گوش بدم حتی ازشون الهام بگیرم ... به هر حال هدف من از تاپیک همین بود فقط
    انسان باید معرفی کنه نه تحمیل

دلیلشم اینه که خلقت انسان مختار بودنشه و وقتی چیزی مخالف این برای یکی اتفاق بیفته مسلما اعصابش بهم میریزه
    موفق باشید
    ولی تاپیک تموم نشده بازم کسی نظری داره بنویسه مطالعه میکنیم

16. 2 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

من اصلن به این که یارو تو خانواده ی اشرافی بزرگ شده یا نه یا از 2 سالگی شروع کرده یا نه نباید توجه کنم ! بقول آقای پاتتیک این زمان باید طی بشه ! شاید من 12 سالگی آمادگیشو نداشتم که بتهوون گوش بدم ! رویاهای من تو 12 سالگی رویاهای شیرین تری بود که با دنیا عوض نمی کنم ! من با جرات میگم که پس از 20 سالگی به این آمادگی رسیدم ... بعضی وقتها فکر میکنم اگه از کودکی پیانو رو شروع می کردم با این روحیه ای که من دارم 100 درصد دیوانه میشدم ... پروسه ی تاریخ باید طی بشه ... بقول استادم مهم اینه که تو هستی ... اون کسی که تو بزرگترین دانشگاه های اروپا هم درس موسیقی خونده شاید نتونه به اندازه ی من یا تو موسیقی رو درک کنه ! شاید مثل من نتونه با سونات بتهوون گریه کنه و بقول شما این تفاوت هاست که زندگی رو می سازه و اگه عوام یا توده ی مردم هم نبودن که اصلن تاریخ طی نمی شد پس اینها باید باشند رفتگر ، کارگر و ... ! تا پروسه ی تاریخ طی بشه و هیچ ایرادی هم نیست ولی ما می خوایم مدینه ی فاضله بسازیم ! ما هدفمون فراتر از موسیقیه ... ما باید سرزمینمون رو از نو بسازیم ... چه شد که غرب اینهمه پیشرفت کرد و ما عقب موندیم و باید به اینها فکر کنیم ! و حال ما با وجود نوابغی چون فردوسی دست به دامان غرب شدیم ! عجیبه ...

18. 5 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

دوستان من با اینکه در بحث شرکت نکردم ولی از مطالبی که نوشتین (چه موافق با طبع من و چه مخالف) استفاده کردم و به چیزهای خوبی فکر کردم... این مهمه که توی این بحث به مسائل بنیادی اشاره شد. البته میشه جزئی تر هم دنبال بشه. اگه امتیاز یا نظری هم دادم صرفا برای این بود که نظر شخصیمو گفته باشم و تمام ایده ها در حد خودشون محترم هستن.
    از همه ی دوستانی که در تاپیک شرکت کردن تشکر میکنم.

20. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

5 صفحه گذشت :دی

اگر اون دکتر رو به حال خودش بذاریم که تا آخر عمرش همونارو گوش میده . باید زوری وارد عمل بشیم . کتک هم جواب میده :دی البته این مزاح بود .

در کل من آرزوم بالا رفتن سطح موسیقی این مردم هست. و این 1 با انتقال و 2 با مطالعه میسر خواهد شد . مطالعه فوق العاده مهمه .

مبحث جدیدی باشه من درخدمتم .

22. 4 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

اخه بحث شهرت شده و پول مشکل مردم اییران اینه
    برای مثال طرف از منم کمتر موسیقی بلده ولی مایه داره میره یک کلیپ میده شما برای همینه روزی 1 خواننده که نه 10 خواننده جدید میاد رو کار هرکی از راه رسیده و خواسته معروف بشه یک موسیقی براش ساختن اینم روش خونده اسم خودشم گذاشته خواننده و ...
    متاسفانه مردم هم این موسیقی رو موسیقی میدونند و تنها راهش اینه که گرایش بچه پولدارا رو به موسیقی کم کنیم :دی وگرنه ...
    -------------------
    بنده نقشه ای دارم که درمورد موسیقی غربی و ایرانی تاپیکی بزنم ولی خداییش تاپیک امروز نفس گیر بود (ولی خیلی پر بار هم بود)
    یه کم این تاپیک سرد بشه بعد اون تاپیک رو میزنم ...

24. 4 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

حالا که این بحثها گفته شد بد نیست چکیده ی تفکرات خودم رو برای شما دوستان بگم شاید رهگذری استفاده کرد :

اصل تفکر من بر این پایه بنا شده :

« هدف ما باید زندگی شرافتمندانه باشه ... »

و شاید بتهوون هم آرزویی جز زندگی شرافتمندانه نداشت و آخر سر از اینجا در آورد ! بتهوون در زندگیش پلیدی هایی هم داشت و هیچ انسانی از خطا مصون نیست ولی ما با فروتنی این خطاها رو می بخشیم و خلاصه ی زندگی شرافتمندانه ی بتهوون رو در سمفونی نهم (شادی) می نگریم !
    دوستان ! گر کسی فقط در زندگی بتهوون دقیق بشه و به تفکر در این باره بپردازه قطعاً راه سعادتمندی رو طی خواهد کرد .
    رنج های بتهوون یعنی رنج های یک جهان از آغاز خلقت تا نبوغ و شکوفایی ...
    ما باید از روح بتهوون انوار الهی و مینوی رو دریافت کنیم تا به یک زندگی شرافتمندانه برسیم !

زندگی شرافتمندانه چیست ؟

به قول بودا مهمترین چیز تفکر عمیق در خود هست و یکی شدن با جهان و خدا !
    و باز هم بودا میگه که به دیگران آزار نرسونید ! باید با تمام جانوران مهربان باشیم !
    باید با جهان و طبیعت یکی بشیم !
    به آواز طبیعت گوش بدیم !
    به خویشتن فرو بریم ...

و زندگی شرافتمندانه بدست نمی یاد مگر با تفکر خالصانه و ناب ! سقراط فقط با تفکر تونست به سعادت برسه ...

پس زمانی از روز رو به تفکر ناب اختصاص بدین !

در جمع های مبتذل شرکت نکنید ... چون روح انسان رو خراب میکنن ...
    موسیقی مبتذل به هیچ عنوان گوش ندید ...
    روح آدمی اگه لکه دار بشه سخت میشه اون رو پاک کرد !

26. 6 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

من فقط وقتی دیگه کنترلی روی خودم ندارم که یه آدم خیلی ببخشید بی شعور میاد توی فیسبوک اینطوری مینویسه :

„اینها (یکی از عوامل رپ که خیلی خاکوبی داره که اسمشو خوشبختانه نمیدونم) موسیقی رو خراب کردن ... حیفه استاد محسن چاوشی نیست که گوش ندیم و بریم اون (همون عامل رپ) رو گوش بدیم ؟!!!”!!! جالب اینجاست که موسیقی این شخص رو شاهکار میدونه .

یعنی دلم میخواد بزنم بکشم این آدم رو .

از اون طرف همین آقا مطلبی رو شیر کرده از پیج طرفدارای چاوشی با این مضمونه که :

„ادمین : چرا چاوشی کنسرت نمیذاره ؟”

در کامنتها یکی نوشته خوب چون صدای خودش نیست میترسه تابلو بشه . بازتابش فحش و فحش کاری به این شخص از سوی طرفدارای چاوشی هست.
    حالا با این کاری نداریم .
    موضوع اصلی اینجاست که خود همون ادمین کامنتی گذاشته و نوشته :

„نمیدونم چرا کنسرت نمیذاره شاید به فکر یه کنسرت بزرگه شاید یه اپرا” !!!

اینجور جاها من کنترل خودمو از دست میدم . اگه جلوم باشه طرف 1 دونه میزنم بهش فقط !

28. 4 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط CyberHD [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اینکه میگید توی ایران بتهوون ندارم یک حرف خیلی مبتدیه!
    بتهوون دارای IQ ـی 165 بود حتی از انیشتن بالاتر و یا موزارت که ضریب هوشیش 190 بود. این افراد اگه توی هر زمینه ای به جز موسیقی پا میزاشتن مطمعن باشید به همین اندازه اسمشون بزرگ بود. شما استادان و نوازندگان رو با نابغه ها مقایسه می کنید که کار اشتباهیه.
    .
    مخالفم... از همین انیشتن به عنوان موزیسینه احمق یاد میشه در دنیا... هرکس واسه کاری ساخته شده... همون موتزارت اگه در زمینه ی دیگه ای پا میذاشت هیچی نمیشد به نظرم
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

30. 2 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    جناب انوشیروان روحانی یک نسل رو خراب کردن ! ایشون خالتورترین فردی است که من تا به حال دیدم ! خالتوری با پیانو از وقتی که پبانو به ایران اومد و یک سری بلانسبت الاق هم اون رو با سنتور اشتباه گرفتن شروع شد و ما باید این نسل به گند کشیده شده رو اصلاح کنیم ...
    صحبتها خیلی زیاده ...
    دوست عزیز نمیدونم کجا نوشته بودید که اتفاقی افتاد که دید شما رو نسبت به موسیقی عوض کرد... من فکر میکنم شما اینقدر رفتی بالا که از اونور پل افتادی پایین... یعنی نباید اونقدر کوته اندیش بود و نباید هم اینطوری بود...
    انوشیروان روحانی چه بخواهی چه نخواهی لقب استاد رو یدک میکشه...
    کی میگه همه باید موتزارت گوش بدن؟
    شما به من بگو : جواب این سوال رو بده : صدای تنبور نوازیه استاد ظاهریارویسی از گوران قشنگتره یا صدای سونات 14 بتهوون؟؟
    خب مقایسه ی مسخره ایه... دیگه.. هرکدوم در کار خودش استاده... حالا شما داری همه سبک و همه چیزو با هم مقایسه میکنی... تعادل رو در تصمیم گیری و تفکرت از دست دادی...
    همه ی سبکها باید باشن... همه ی جلوه های هنری باید باشن... بعد شما برو هرکدومو خواستی ادامه بده
    کی میگه خالتور بده؟ شما میتونی ؟ فکر کردی کار ساده ایه؟ عمرا بتونی 2..3 ساعت ساز بزنی و جمعی رو در طول اون مدت شاد نگه داری... اون هم به نوبه ی خودش یک هنره... دید اون نوازنده به هنر اونه... اما دید من متفاوته... اما دلیل نمیشه که اون رو کلا از بازی حذف کنم...
    خب این صحبت شما که میگی : فقط اونی که من میگم خوبه و بقیه بده... من میفهمم شماها نمیفهمید (به عنوان مثال میگم) ... این باید باشه و مفیده برای موسیقی... اما اون نباید باشه و مضره برای موسیقی... خب این دقیقا عین تفکراتیه که باعث شده جامعه ی ما به جامعه ی جهان سوم تبدیل بشه... چون همه جا و در همه قشرمون همه همینو میگن ... میگن : این که من میگم درسته و باید باشه و اون که شما میگی غلطه و نباید باشه... مشکل همینه که به همدیگه اجازه ی حضور نیمدیم...

حرفامو با یک جمله از ولتر تموم میکنم : من با آنچه تو میگویی مخالفم... اما تا پای جان ایستاده ام که حق گفتن ازادانه ی انرا داشته باشی
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

32. 7 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)