لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 140

موضوع: پیانو در چهارچوب موسیقی کلاسیک آری یا نه؟

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    633 بار تشکر شده در 292 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 516/81
    Given: 452/2
    میزان امتیاز
    12

پیش فرض پیانو در چهارچوب موسیقی کلاسیک آری یا نه؟

0 Not allowed! Not allowed!
    جدیدا بحثی روی کار اومده بین بچه های پیانیست (شاید هم غیر پیانیست)
    که هرکسی در این مورد حرف هایی شبیه این ها میگه :
    برای آینده داشتن توی موسیقی فقط باید کلاسیک و با پیانوی اکوستیک کار کرد و اگر این امکان وجود ندارد قید موسیقی را بزنید
    2 مهم آینده نیست و مهم علاقه هست و با هر مدل پیانو یا کیبردی میشه بهش رسید
    و ...
    بنده نظرم این هست که :
    همه چیز بستگی به هدف فردی داره که به دنیای پیانو یا موسیقی وارد میشه
    وقتی هدف فرد جهانی شدن و پاگذاشتن جای بزرگان باشه به نظر من کار کردن روی قطعاتی مثل سکرت گاردن و ایرانی و بومی کاری پیش نمیره و نهایتش توی کشور مطرح میشه! و باید امکانات رو داشته باشه هزینه زیاد و زمان کافی و مربی و استعداد! (اهداف بزرگ هزینه های بزرگ)
    وقتی فرد فقط هدفش راضی نگه داشتن خودشه و دوست داره به حدی برسه که توی فانتزی هاش میخواسته پیانو بزنه خوب این فرد نیازی نداره زیاد هزینه کنه و با زمان نه چندان زیاد و ... میتونه راه موسیقی رو پیش بگیره حتی اگه استعداد کافی داشته باشه توی شهر یا کشورش معروف هم میشه! و میتونه هر قطعه ای کار کنه بنا به سلیقه
    دقیقا مثل فردی که میخواد از بدنسازی بره مسابقات مستر المپیا و فردی که فقط میخواد اندام مناسب و سلامت داشته باشه!
    مسلما فرد اول باید هزینه و زمان کافی داشته باشه و به نوعی زندگیش بدنسازی باشه تا به آرزوش برسه درحالی که فرد دوم میتونه کار کنه درس بخونه درکنارش باشگاه هم بره و با هزینه نه چندان زیاد به هدفش برسه!
    به نظر من خودم رو میگم بنده الان 21 سالمه و دانشجوام و معلوم نیست تا چقدر دیگه گیر دانشگاه باشم و بعدشم سربازی! و طبعا بعدشم کار یا خواندن برای ارشد و ... پس برای من به نوعی یا غیر ممکن یا سخته که بتونم به جهانی شدن فکر کنم درنتیجه به اهداف آسون تر و کوچیک تر درحد توانم فکر میکنم و شخصا معتقدم ازونجایی که قدمت پیانو در ایران به 100 سالم نمیرسه پس زیاد هم نباید انتظار بتهوون ایرانی رو داشت...
    ولی اگه فردی که برفرض 12-13 سالشه و استعداد و علاقه و انگیزه این کارو داره و همچنین امکانات به نظر من اگه تلاشش رو نکنه اشتباهه
    امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم
    به هر حال
    شما هم نظر خودتون رو بدون توهین به علائق و سلیقه ی دیگران به طور منطقی توضیح بدید
    منتظر نظرات با ارزشتون هستم !
    *دوستان بحث برای بچه های غیر پیانیست هم آزاده پس همه بیان نظر بدن
    ویرایش توسط ac120 : Saturday 1 June 2013 در ساعت 05:39 PM

2. 5 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

3. # ADS

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475
    690 بار تشکر شده در 240 پست

شبکه های اجتماعی من

Add siavash34 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 43/2
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    12

دوستان من پیانیست نیستم و میبخشین در گفتگوی شما فضولی میکنم. خواستم بگم من فارق از مشکلاتی که متاسفانه بابت دلار و ... پیش اومده عمیقا معتقدم که باید ساز استاندارد (نه لوکس) برای هنرور و هنرآموز تهیه بشه و از ساز و تجهیزات غیراستاندارد به جد دوری بشه.
    در ادامه تاپیک قبل هم با اون قسمت فرمایش دوستمان مبنی بر خالتور بودن امثال یانی هم کاملا موافقم و معتقدم دوستانی که به روح هنر معتقد هستند حتما باید از این خط دوری کنند.
    البته این نوع موسیقیدان ها برای علاقمندکردن افرادی که به طور کل از هنر بی اطلاع هستند شاید در ابتدا خیلی بد نباشه. اما درست هم نیست که چنین روش هایی به عنوان الگوی موسیقایی در جامعه هنری مطرح بشه.
    باز هم ببخشید بابت اظهار نظر در میان اساتید.

5. 5 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash34 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان من پیانیست نیستم و میبخشین در گفتگوی شما فضولی میکنم. خواستم بگم من فارق از مشکلاتی که متاسفانه بابت دلار و ... پیش اومده عمیقا معتقدم که باید ساز استاندارد (نه لوکس) برای هنرور و هنرآموز تهیه بشه و از ساز و تجهیزات غیراستاندارد به جد دوری بشه.
    در ادامه تاپیک قبل هم با اون قسمت فرمایش دوستمان مبنی بر خالتور بودن امثال یانی هم کاملا موافقم و معتقدم دوستانی که به روح هنر معتقد هستند حتما باید از این خط دوری کنند.
    البته این نوع موسیقیدان ها برای علاقمندکردن افرادی که به طور کل از هنر بی اطلاع هستند شاید در ابتدا خیلی بد نباشه. اما درست هم نیست که چنین روش هایی به عنوان الگوی موسیقایی در جامعه هنری مطرح بشه.
    باز هم ببخشید بابت اظهار نظر در میان اساتید.
    با تشکراز نظرتون و بحث برای همه ی بچه ها آزاده مهم نیست پیانیست باشند
    منتظرنظرات دیگری هم هستیم
    فقط نکته ای هم هست پس با این تفاسیر
    انوشیروان روحانی و ... هم خالطورن ؟ و اینکه به نظرم درسته راه به خصوص خودشون رو انتخاب کردند برای ادامه ی موسیقی و هیچ پیشرفت تاریخی وجود نداره ولی دیگه بابا خالطور هم زشته دیگه
    و نکته ای هم وجود داره مبادا خاله لاکشمی پستتو ببینه بد بخت میشی
    ویرایش توسط ac120 : Saturday 1 June 2013 در ساعت 05:47 PM

7. 2 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

با سپاس از شما دوستان ! بحث مهمی هست! ای کاش نام تاپیک چیز دیگه ای بود ولی مشگلی نیست فعلن به این بحث برسیم و بحث های دیگه رو داخلش مطرح میکنم ...

در حال حاضر باید بگم که موسیقی و هنر برای من یعنی زندگی ولی شاید برای کسای دیگه در درجه های دوم و سوم قرار بگیره که هیچ مشکلی نیست ولی اون هم باید درست کار بشه ... من تا دقایقی دیگه به شما می پیوندم و نظرات دوستان رو می خونم ...

9. 2 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سپاس از شما دوستان ! بحث مهمی هست! ای کاش نام تاپیک چیز دیگه ای بود ولی مشگلی نیست فعلن به این بحث برسیم و بحث های دیگه رو داخلش مطرح میکنم ...

در حال حاضر باید بگم که موسیقی و هنر برای من یعنی زندگی ولی شاید برای کسای دیگه در درجه های دوم و سوم قرار بگیره که هیچ مشکلی نیست ولی اون هم باید درست کار بشه ... من تا دقایقی دیگه به شما می پیوندم و نظرات دوستان رو می خونم ...
    اگر شما نام پیشنهادیی دارید بگید به مدیریت میگم عوض کنند ...

11. کاربران زیر از ac120 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط ac120 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با تشکراز نظرتون و بحث برای همه ی بچه ها آزاده مهم نیست پیانیست باشند
    منتظرنظرات دیگری هم هستیم
    فقط نکته ای هم هست پس با این تفاسیر
    انوشیروان روحانی و ... هم خالطورن ؟ و اینکه به نظرم درسته راه به خصوص خودشون رو انتخاب کردند برای ادامه ی موسیقی و هیچ پیشرفت تاریخی وجود نداره ولی دیگه بابا خالطور هم زشته دیگه
    و نکته ای هم وجود داره مبادا خاله لاکشمی پستتو ببینه بد بخت میشی
    خب راستش این یه نظر بود که عرض کردم دعوایی هم با هواداران یانی! ندارم
    اما خودتون هم فرمودین... آقای روحانی می آیند مینشینند مقداری گوشه و ملودی (یا ساخته خودشان و یا از موسیقی فولک ایرانی) مینوازند و حضار هم در سطح کسانی که موقع شام علاقه دارند موسیقی بشنوند و تیپ کت و شلوار نوازنده هم برایشان مهم است و البته فرق موسیقی کلاسیک با سایر موسیقی ها را هم نمیدانند و فکر میکنند در حال کلاسیک شنیدن هستند ... کفی هم میزنند و میروند.
    ممکن بود توانایی نوازندگی آقای روحانی میتوانست خیلی بالا برود و ممکن هم بود نرود. به هر حال دیکته ننوشته غلط ندارد.
    نوع کاری که فرد مینوازد و یا آهنگسازی میکند به خیلی مسایل از سواد فلسفی هنرمند گرفته تا غم نان بستگی دارد. اما فارق از این مسایل من در آثاری همچون یانی و امثالهم مقوله ای در حد ارزش هنری نمیبینم.
    در بسیاری از کشورها دیده ام که کودکانشان از سنین پایین به مدارس موسیقی میروند (به جز موسیقی مدرسه و تحصیلی شان) و نوازنده های خوبی هستند (در سن پایین) و موسیقی میفهمند. از آُسیای شرقی بگیرید که هر روز در حال معرفی پدیده هایش است تا اروپای شرقی و البته اروپای غربی...
    در کل کمترین سطح این روحیه به تجربه من در بین مردم خاورمیانه است.

13. کاربران زیر از siavash34 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78194
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    76 بار تشکر شده در 38 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 15/5
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ac120 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فکر میکنم و شخصا معتقدم ازونجایی که قدمت پیانو در ایران به 100 سالم نمیرسه پس زیاد هم نباید انتظار بتهوون ایرانی رو داشت...
    مگه قدمت گیتار چه قدر؟؟ ولی lily afshar را رو google چک کنین وووووو خواهید فهمید که هیچ چیز غیر ممکن نیست

15. 2 کاربر برای این پست از yohanovic تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

خب راستش این یه نظر بود که عرض کردم دعوایی هم با هواداران یانی! ندارم
    اما خودتون هم فرمودین... آقای روحانی می آیند مینشینند مقداری گوشه و ملودی (یا ساخته خودشان و یا از موسیقی فولک ایرانی) مینوازند و حضار هم در سطح کسانی که موقع شام علاقه دارند موسیقی بشنوند و تیپ کت و شلوار نوازنده هم برایشان مهم است و البته فرق موسیقی کلاسیک با سایر موسیقی ها را هم نمیدانند و فکر میکنند در حال کلاسیک شنیدن هستند ... کفی هم میزنند و میروند.
    ممکن بود توانایی نوازندگی آقای روحانی میتوانست خیلی بالا برود و ممکن هم بود نرود. به هر حال دیکته ننوشته غلط ندارد.
    نوع کاری که فرد مینوازد و یا آهنگسازی میکند به خیلی مسایل از سواد فلسفی هنرمند گرفته تا غم نان بستگی دارد. اما فارق از این مسایل من در آثاری همچون یانی و امثالهم مقوله ای در حد ارزش هنری نمیبینم.
    در بسیاری از کشورها دیده ام که کودکانشان از سنین پایین به مدارس موسیقی میروند (به جز موسیقی مدرسه و تحصیلی شان) و نوازنده های خوبی هستند (در سن پایین) و موسیقی میفهمند. از آُسیای شرقی بگیرید که هر روز در حال معرفی پدیده هایش است تا اروپای شرقی و البته اروپای غربی...
    در کل کمترین سطح این روحیه به تجربه من در بین مردم خاورمیانه است.
    اگه اول تاپیک رو با دقت خونده باشید
    عرض کردم که پیانو به ایران 100 سال هم نیست اومده و درواقع معاصره به نظر من درحالی که توی کشوری مثل آلمان قرنهاست... اتریش .. مجارستان و ... خوب به نوعی پیانو اونجا به عنوان هنر دیده نمیشه به عنوان سنت دیده میشه! حتی خانواده هایی هستند که از وقتی بچه حرف زدن یاد میگیره مینشوننش پشت پیانو !
    خوب آقای روحانی به نوعی راه جهانی شدن رو پیش نگرفتند و فقط به راضی کردن حضار توجه میکنند ... نه اقای روحانی بلکه افرادی مثل ایشان ...
    اما نکته ای که باعث میشه توی کشور ما این فکر کمرنگ بشه اینه که قیمت یک گیتار خوب نهایت 3 میلیونه تازه دیگه خوبه خوب قیمت یک ویولن مناسب دیگه 11 میلیون بدید شاید بشه گفت حرفه ای هم هست تازه
    ولی قیمت پیانو یی که مناسب تمرین کلاسیک باشه و بتونه پلی باشه برای آینده زیر 20 گیرنمیاد
    من سوالم اینه که آیا کسانی که دیگه کارشون از جهانی شدن و ... گذشته باید قید موسیقی رو بزنند؟ (یکیش خودم دیگه هم سنم گذشته هم موقعیتشو واقعا ندارم و به نوعی توی زندگی من موسیقی یک هنر فقط یاد میشه نه چیز دیگه)

kourosh_piano آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    59628
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    509
    642 بار تشکر شده در 287 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 29/1
    Given: 4/3
    میزان امتیاز
    12

شگفتا نزدیک به 8 خط رساله نوشتیم اونور یه رفرش کردیم تازه فهمیدیم چه خبره ...
    عنوان تاپیک هم !!!

- - - Updated - - -

عنوان تاپیک هم !!!
    اگر تنها ترين تنهاشوم بازهم خدا هست . اوجايگذين تمام نداشته هاست.
    وبلاگ من : http://koorosh-mandegar.blogfa.com/

18. کاربران زیر از kourosh_piano به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مگه قدمت گیتار چه قدر؟؟ ولی lily afshar را رو google چک کنین وووووو خواهید فهمید که هیچ چیز غیر ممکن نیست
    نگفتم غیر ممکنه ولی میگم که به هزینه و استعداد و حتی نبوغ نیاز منده
    شما دقت کنید توی ایران آنچنان استادی پیدا نمیشه که بتونه پیانو رو در حدی آموزش بده که استاندارد جهانی یا ازونم بالاتره! دیگه اند استادی توی ایرانی امثال انوشیروان روحانی و سامان اهتشام و ... پس باید طرف حتما دوره پیانو کلاسیک رو در خارج از کشور ببینه پیش یک استاد کار بلد ... ولی باورتون نمیشه توی کشور عزیزمون خیلیا هستند که تفاوت ارگ توی مجلس رو با پیانو نمیدونن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh_piano [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عنوان تاپیک هم !!!

به به ولی ببخشید عنوان تاپیک چی؟ اگه مشکلی داره بگید عوض میکنم سریعا ...
    و اگه متن تاپیک مشکل داره ویرایش میکنم
    ولی موضوع کلی ادامه بحث بچه ها توی اون تاپیکه دیگه...

20. 2 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78194
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

اکثر fan های یانی سواد و درک موسیقی ندارند . ولی حد اقل بهتر از pop حال حاضر هست... شما هیچ موزیسین جدی ای را پیدا نمی کنین که یانی دوست داشته باشه ... (موزیسین های گنده ی کلاسیک ایران را شخصن میشناسم و هیچ کدام یانی را آن طور که عموم قبول دارند قبول ندارند )

- - - Updated - - -

اگه اول تاپیک رو با دقت خونده باشید
    عرض کردم که پیانو به ایران 100 سال هم نیست اومده و درواقع معاصره به نظر من درحالی که توی کشوری مثل آلمان قرنهاست... اتریش .. مجارستان و ... خوب به نوعی پیانو اونجا به عنوان هنر دیده نمیشه به عنوان سنت دیده میشه! حتی خانواده هایی هستند که از وقتی بچه حرف زدن یاد میگیره مینشوننش پشت پیانو !
    خوب آقای روحانی به نوعی راه جهانی شدن رو پیش نگرفتند و فقط به راضی کردن حضار توجه میکنند ... نه اقای روحانی بلکه افرادی مثل ایشان ...
    اما نکته ای که باعث میشه توی کشور ما این فکر کمرنگ بشه اینه که قیمت یک گیتار خوب نهایت 3 میلیونه تازه دیگه خوبه خوب قیمت یک ویولن مناسب دیگه 11 میلیون بدید شاید بشه گفت حرفه ای هم هست تازه
    ولی قیمت پیانو یی که مناسب تمرین کلاسیک باشه و بتونه پلی باشه برای آینده زیر 20 گیرنمیاد
    من سوالم اینه که آیا کسانی که دیگه کارشون از جهانی شدن و ... گذشته باید قید موسیقی رو بزنند؟ (یکیش خودم دیگه هم سنم گذشته هم موقعیتشو واقعا ندارم و به نوعی توی زندگی من موسیقی یک هنر فقط یاد میشه نه چیز دیگه)
    من دیروز با 11 میلیون نتونستم گیتار بگیرم ولی شما درست میگی مشکل اقتصادی یه دلیل مهم هست تو ایران ... و شما هنوز فرصت داری که یه composer بشی ولی نه نوازنده

22. 4 کاربر برای این پست از yohanovic تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78194
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نگفتم غیر ممکنه ولی میگم که به هزینه و استعداد و حتی نبوغ نیاز منده
    شما دقت کنید توی ایران آنچنان استادی پیدا نمیشه که بتونه پیانو رو در حدی آموزش بده که استاندارد جهانی یا ازونم بالاتره! دیگه اند استادی توی ایرانی امثال انوشیروان روحانی و سامان اهتشام و ... پس باید طرف حتما دوره پیانو کلاسیک رو در خارج از کشور ببینه پیش یک استاد کار بلد ... ولی باورتون نمیشه توی کشور عزیزمون خیلیا هستند که تفاوت ارگ توی مجلس رو با پیانو نمیدونن

- - - Updated - - -

به به ولی ببخشید عنوان تاپیک چی؟ اگه مشکلی داره بگید عوض میکنم سریعا ...
    و اگه متن تاپیک مشکل داره ویرایش میکنم
    ولی موضوع کلی ادامه بحث بچه ها توی اون تاپیکه دیگه...
    1) من استاد خییییییییییلی خوب میشناسم و اگر می خوای pm بده
    2) به خیلی ها فرق دسته بیل و ساز را نمی دونن
    من داشتم تو مدرسه گیتار میزدم .. bach violin sonat 2 Bwv 1003 را . یکی بهم گفت این چیه چرت و پرت میزنه .. (کتکش زدم حسابی)

24. 2 کاربر برای این پست از yohanovic تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    48799
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    5
    46 بار تشکر شده در 28 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

اینکه میگید توی ایران بتهوون ندارم یک حرف خیلی مبتدیه!
    بتهوون دارای IQ ـی 165 بود حتی از انیشتن بالاتر و یا موزارت که ضریب هوشیش 190 بود. این افراد اگه توی هر زمینه ای به جز موسیقی پا میزاشتن مطمعن باشید به همین اندازه اسمشون بزرگ بود. شما استادان و نوازندگان رو با نابغه ها مقایسه می کنید که کار اشتباهیه.
    توی ایران استادهای بزرگی هست که نباید بهشون کم لطفی کنیم.

راجع به صحبت استارتر هم منم تا حدودی با شما موافقم، هر کس یه علاقه ای داره و در همین راستا هر کس یک حد و هدفی رو برای خودش تعیین میکنه و برای رسیدن بهش تلاش میکنه.

من خودم 21 سالمه و حدود 4، 5 ماهه پیانو رو شروع کردم و اصلا به اینکه دیره و یا اینکه چون پیانوم دیجیتاله باید بیخیال بشم، فکر نکردم و هدفمم برای خودم روشنه.

در اون حدی نیستم که بخوام نظر کارشناسی بدم، فقط نظر شخصیم رو گفتم.

26. 7 کاربر برای این پست از CyberHD تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط yohanovic [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    1) من استاد خییییییییییلی خوب میشناسم و اگر می خوای pm بده
    2) به خیلی ها فرق دسته بیل و ساز را نمی دونن
    من داشتم تو مدرسه گیتار میزدم .. bach violin sonat 2 Bwv 1003 را . یکی بهم گفت این چیه چرت و پرت میزنه .. (کتکش زدم حسابی)
    بحث تاپیک منحرف نشه ولی خوب چرا پی ام شما میتونید بگید فلان استاد توی ایران در سطح جهانی میتونه کلاسیک رو آموزش بده ... چرا پی ام خوب اطلاعات همه افزوده میشه ... ببینید منظور من از سطح جهانی در سطح اساتید پیانو توی کشور هایی مثل اتریشه ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط CyberHD [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بتهوون دارای IQ ـی 165 بود حتی از انیشتن بالاتر و یا موزارت که ضریب هوشیش 190 بود. این افراد اگه توی هر زمینه ای به جز موسیقی پا میزاشتن مطمعن باشید به همین اندازه اسمشون بزرگ بود. شما استادان و نوازندگان رو با نابغه ها مقایسه می کنید که کار اشتباهیه.

راجع به صحبت استارتر هم منم تا حدودی با شما موافقم، هر کس یه علاقه ای داره و در همین راستا هر کس یک حد و هدفی رو برای خودش تعیین میکنه و برای رسیدن بهش تلاش میکنه.

من خودم 21 سالمه و حدود 4، 5 ماهه پیانو رو شروع کردم و اصلا به اینکه دیره و یا اینکه چون پیانوم دیجیتاله باید بیخیال بشم، فکر نکردم و هدفمم برای خودم روشنه.

خدایی نکرده بد برداشت نشه منظورم نبود دقیقا بتهوون نداریم منظورم اینه که واقعا کسی رو توی ایران نداریم که بتونه با اساتید مطرح جهانی رقابت کنه اگه داریم معرفی کنید استفاده کنیم

28. 2 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78194
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط CyberHD [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

İQ فقط مهم نیس ... مخصوصن تو نوازندگی ... من خودم İQ 155 دارم و تو اکثر کار ها نا موفقم .. پشتکار خیلی مهم ...

- - - Updated - - -

بحث تاپیک منحرف نشه ولی خوب چرا پی ام شما میتونید بگید فلان استاد توی ایران در سطح جهانی میتونه کلاسیک رو آموزش بده ... چرا پی ام خوب اطلاعات همه افزوده میشه ... ببینید منظور من از سطح جهانی در سطح اساتید پیانو توی کشور هایی مثل اتریشه ..
    چون دوستم هست و شاید دوست نداشته باشه به همه معرفیش کنم .. madrid symphonic orchestra va symphonic orchestra of toronto
    بوده

30. 2 کاربر برای این پست از yohanovic تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

عرض کنم که البته قیمت پیانو بالاست. اما تا حدود یک و نیم سال پیش این اندازه بالا نبود. به این هم دقت بفرمایید.

در خصوص اصل مساله هم فقط میتونم بگم اگر امکان خرید پیانو را در آینده نداشته باشید خود بخود مساله منتفی است.
    یعنی نمیشود نوازنده پیانو بود اما مثلا 8 سال پیانو نداشت.
    ویرایش توسط siavash34 : Saturday 1 June 2013 در ساعت 07:02 PM

32. 2 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)