لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 140

موضوع: پیانو در چهارچوب موسیقی کلاسیک آری یا نه؟

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78194
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    76 بار تشکر شده در 38 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 15/5
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    واقعا این قیمت ها داره خیییییییییلی بد میشه و دور ساز حرفه ای دیگه نمیشه رفت

2. کاربران زیر از yohanovic به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ac120 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با تشکراز نظرتون و بحث برای همه ی بچه ها آزاده مهم نیست پیانیست باشند
    منتظرنظرات دیگری هم هستیم
    فقط نکته ای هم هست پس با این تفاسیر
    انوشیروان روحانی و ... هم خالطورن ؟ و اینکه به نظرم درسته راه به خصوص خودشون رو انتخاب کردند برای ادامه ی موسیقی و هیچ پیشرفت تاریخی وجود نداره ولی دیگه بابا خالطور هم زشته دیگه
    و نکته ای هم وجود داره مبادا خاله لاکشمی پستتو ببینه بد بخت میشی
    جناب انوشیروان روحانی یک نسل رو خراب کردن ! ایشون خالتورترین فردی است که من تا به حال دیدم ! خالتوری با پیانو از وقتی که پبانو به ایران اومد و یک سری بلانسبت الاق هم اون رو با سنتور اشتباه گرفتن شروع شد و ما باید این نسل به گند کشیده شده رو اصلاح کنیم ...
    صحبتها خیلی زیاده ...

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    633 بار تشکر شده در 292 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 516/81
    Given: 452/2
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    جناب انوشیروان روحانی یک نسل رو خراب کردن ! ایشون خالتورترین فردی است که من تا به حال دیدم ! خالتوری با پیانو از وقتی که پبانو به ایران اومد و یک سری بلانسبت الاق هم اون رو با سنتور اشتباه گرفتن شروع شد و ما باید این نسل به گند کشیده شده رو اصلاح کنیم ...
    صحبتها خیلی زیاده ...
    داداش درسته اون ها با سنتور اشتباه گرفتن ولی اگر همون الاغ ها نبودن منو شما الان پیانو رو نمیشناختیم شما به توهین به دیگران شخصیت خودت رو میبری زیر سوال پس مودب باش (ببخشید رک گفتم) ولی با الفاظ مودبانه تری هم میتونید انتقاد کنید
    ممنون میشم خودتون رو کنترل کنیید
    امیدوارم دلگیر نشین
    و بقیه ی دوستان :
    در ضمن لطفا بحث تاپیک رو با کشوندن به قیمت روز و ... منحرف نکنید و صحبتتون حول عنوان تاپیک باشه
    ویرایش توسط ac120 : Saturday 1 June 2013 در ساعت 07:24 PM

5. 4 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78194
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    صحبتها خیلی زیاده ...
    خیلی خوشم میاد رک میگی ... حالا چه باید کرد تا مردم را با موسیقی آشنا کرد؟؟

7. کاربران زیر از yohanovic به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Black_Violin آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    11790
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,041
    1,955 بار تشکر شده در 659 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/10
    Given: 59/7
    میزان امتیاز
    16

صحبتها خیلی زیاده ...
    دوست عزیز ... با احترام بنده اسم هنرمند رو از روی شما برمیدارم چونکه همیشه و همه جا با قصد و غرض قبلی شروع به خراب کردن کسانی میکنید که در رده خود عالی هستند ...
    شما چنان برخورد میکنید که انگار پدر کشتگی با عالم و ادم دارید ... یعنی چه ؟ هر سازی در هر کجا دنیا که وارد میشه همینطوره مگه قراره همه کلاسیک بنوازند ؟ مگه همه سازهای دنیا برای موسیقی کلاسیک ساخته شده ؟ این چه برخورد ناشایستیه ؟ پیانو رو ایرانی کردند و ربع پرده روش گذاشتند و موسیقی ایرانی رو با افتخار نواختند مثل همه دنیا که با سازها موسیقی اون ملت رو اجرا میکنند ...

در ضمن بسیار احترام میگذارم به شما که در جواب کلمه „الاغ” که به اساتید بزرگ نسبت دادید هیچی نمیگم ... رعایت کنید و پا از حدود خودتون فراتر نزارید ...
    بدرود ...
    همش خرافات ... ذهن های پوچ و گنگ و بسته ...
    بس کن دیگه
    به خودت بیا ... چند ثانیه دیگه بیشتر شاید نباشی

------
    وبسایت من برای دانلود آهنگ های بیکلام : http://bikalamha.com

9. 7 کاربر برای این پست از Black_Violin تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

به نظر شخص بنده (هرچقدر هم که اشتباه باشه) موسیقی باید دسته بندی بشه .

به ترتیب :
    1 - موسیقی بتهوون
    2 - موسیقی باخ - موتزارت - شوپن - برامس و غیره
    3 - موسیقی لیگتی و از این دست
    4 - موسیقی متن فیلم
    5 - موسیقی یانی - ونجلیس و این این دست
    6 - پاپ و بقیه مزخرفات دیگه .
    * البته راک و متال قابل احترامند .

1 - موسیقی بتهوون به نظر بهترین و عالی ترین نوع موسیقی محسوب میشه .
    2 - این دسته درجه 1 ترین موسیقی تاریخ رو دارند .
    3 - این دسته که زیاد هم مطرح نیستن به عنوان موسیقی عالی نسل امروز شناخته میشن . کمترین طرفدار رو هم دارن .
    4 - این دسته تلفیقی هستن از 3 تای بالا ولی در سطح پایینتر (به ترتیب)
    5 - این دسته فقط برای بیان احساسات و غم و اینجور چیزا که امروز طلبیده میشه و متأسفانه برخی فکر میکنن این موسیقی جزو موسیقی کلاسیک و خوب هست. ولی این موسیقی ها ارزش زیادی ندارند .
    6 - این دسته هم که به کل فاتحشون خونده هست و پرتن از مرحله . جالبه که بیشترین طرفداران رو هم دارن .

----------------

حالا انسانها چند دسته هستن :
    1- انسانهایی که موسیقی کار نمیکنن و علمی از موسیقی ندارن . خوب اینها اگه خیلی بخوان کلاس بذارن دسته 5 از موسیقی رو گوش میدن اگه نخوان هم 6 رو گوش میدن .
    2 - انسانهایی که موسیقی رو جدیتر دنبال میکنن . خوب اینها دسته 5 رو دنبال میکنن . البته هستن کسانی که جدیتر از اینها هم هستن ولی باز دسته 5 رو گوش میکنن . به خاطر همون مسایل روانشناختی امروزی .
    3 - اینها موسیقی رو جدی دنبال میکنن . اینها موسیقی دسته 1 و 2 و در اندک مواردی هم 3 رو گوش میکنن .
    4 - این دسته مثل دسته بالا هستن ولی خیلی جدی تر این 3 دسته رو دنبال میکنن . برخی نوازنده های خیلی خوب یا حتی نوازنده های کنسرتی ممتاز هستند . این 3 دسته رو با مطالعه زیادی دنبال میکنن .
    5 - این دسته خودشون یا از بهترین نوازندگان دنیا هستند یا بهترین آهنگسازان و یا بهترین منتقدین و مفسرین موسیقی هستند . برای مثال میشه از نوازنده هایی مثل آرائو - روبنشتاین - برنبویم و ... یا آهنگسازانی مثل برنشتاین و ... نام برد یا حتی از رهبران بزرگ مثل آبادو . اینها قدرت بالایی در تفسیر موسیقی هایی عظیم دسته اول و دوم دارند .

--------------

حالا شما باید تأیین کنید میخواهید از کدام دسته باشید . اینجا بحث شرایط هم یکی مهمترین بحثهاست. شما با معلم های داخل ایران میتونید از دسته 4 باشید ولی برای دسته 5 بودن فقط باید زیر نظر همون دسته کار کنید . توی ایران فقط میشه نهایتأ چیزی بین دسته 3 و 4 بود . این در بهترین شرایط هست.
    حالا ما داریم دعوا میکنیم که کدوم دسته رو میخوایم ؟! خوب این رو خودمون بهتر میدونیم دیگه .
    بعضی از دوستان میان میگن خوب میخوایم فرهنگ رو بالا ببریم که این موضوع شدنی باشه . این موضوع همونقدر سخته که بخوایم به یه کسی که رپ گوش میده بفهمونیم بابا یانی بهتر از چیزیه که تو گوش میدی .

--------

در مورد موسیقی ایرانی من نمیتونم نظر بدم که باعث دلخوری علاقه مندانش بشه . موسیقی ما استادهای خیلی بزرگی داشته . قبلأ هم عرض کردم که نوازندگانی رو داشتیم که با بزرگنرین نوازندگان تاریخ برنامه مشترک اجرا کردن و یا حتی شاگردشون بودن . شاگرد جوزف هوفمان داشتیم - شاگرد روبنشتاین داشتیم و خیلی های دیگه .
    ولی وقتی یانی با اون همه دبدبه کبکبه جزو موسیقی های بی ارزش قرار بگیره آیا روحانی میتونه موسیقی خوبی محسوب بشه ؟!
    اینها فقط برای شنیدن و لذت بردن هستن نه یاد گرفتن موسیقی و نه خود موسیقی !

امیدوارم به کسی توهین نکرده باشم . (یه بار معلم من که بهترین و سخت ترین قطعات پیانو رو اجرا کرده گفت ما نوازندگان آماتور ، من گفتم شما آماتوری ؟ گفت بلاخره باید یه فرقی بین من و هوروویتز باشه یا نه !)

راستی هافمن میگه : به آخر راه فکر نکنید . بگذارید سرنوشت شما رو به چیزی که واقعأ باید بهش برسید ، برسونه !
    ویرایش توسط Pathetique : Saturday 1 June 2013 در ساعت 08:19 PM
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

11. 8 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان از شما تقاضا میکنم که جهان بینیتون رو بالا ببرین ! چه بخواین چه نخواین ما الان در دوره ی رنسانس سرزمین ایران هستیم و باید از نکبت قرون وسطایی رهایی پیدا کنیم ... سرنوشت تاریخ اینجور بوده و هست و حال نوبت ماست... قشر متوسط جامعه نگاهشون رو به مذهب ، سیاست و ... دارن تغییر میدن ! ما باید با این رنسانس همراه بشیم و تفکراتمون رو جهانی کنیم !

نقل قول نوشته اصلی توسط ac120 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    وقتی فرد فقط هدفش راضی نگه داشتن خودشه و دوست داره به حدی برسه که توی فانتزی هاش میخواسته پیانو بزنه خوب این فرد نیازی نداره زیاد هزینه کنه و با زمان نه چندان زیاد و ... میتونه راه موسیقی رو پیش بگیره حتی اگه استعداد کافی داشته باشه توی شهر یا کشورش معروف هم میشه! و میتونه هر قطعه ای کار کنه بنا به سلیقه
    دقیقا مثل فردی که میخواد از بدنسازی بره مسابقات مستر المپیا و فردی که فقط میخواد اندام مناسب و سلامت داشته باشه!
    مسلما فرد اول باید هزینه و زمان کافی داشته باشه و به نوعی زندگیش بدنسازی باشه تا به آرزوش برسه درحالی که فرد دوم میتونه کار کنه درس بخونه درکنارش باشگاه هم بره و با هزینه نه چندان زیاد به هدفش برسه!
    به نظر من خودم رو میگم بنده الان 21 سالمه و دانشجوام و معلوم نیست تا چقدر دیگه گیر دانشگاه باشم و بعدشم سربازی! و طبعا بعدشم کار یا خواندن برای ارشد و ... پس برای من به نوعی یا غیر ممکن یا سخته که بتونم به جهانی شدن فکر کنم درنتیجه به اهداف آسون تر و کوچیک تر درحد توانم فکر میکنم و شخصا معتقدم ازونجایی که قدمت پیانو در ایران به 100 سالم نمیرسه پس زیاد هم نباید انتظار بتهوون ایرانی رو داشت...
    جناب ac120 خواهش میکنم اینقدر ناامیدانه و بی تفاوت به زندگی نگاه نکنین ! چرا باید هدف شما اینقدر کوچیک باشه مگه شما چه کم از بزرگان تاریخ دارین ؟ این تفکراتتون هست که زندگیتون رو می سازه ! می دونین که هایدن هم ابتدا با خالتوری و دوره گردی و فلاکت کارشو شروع کرد ! امکانات رو بی خیال ! ببینین تو چه زمینه ای می تونین ایده آل باشین ! موسیقی بهانست مهم اینه که ما زندگی شرافتمندانه و اندیشمندانه داشته باشیم !

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash34 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان من پیانیست نیستم و میبخشین در گفتگوی شما فضولی میکنم. خواستم بگم من فارق از مشکلاتی که متاسفانه بابت دلار و ... پیش اومده عمیقا معتقدم که باید ساز استاندارد (نه لوکس) برای هنرور و هنرآموز تهیه بشه
    سیاوش نازنین ! من واقعن با تفکرات شما موافقم !

با تشکراز نظرتون و بحث برای همه ی بچه ها آزاده مهم نیست پیانیست باشند
    منتظرنظرات دیگری هم هستیم
    فقط نکته ای هم هست پس با این تفاسیر
    انوشیروان روحانی و ... هم خالطورن ؟ و اینکه به نظرم درسته راه به خصوص خودشون رو انتخاب کردند برای ادامه ی موسیقی و هیچ پیشرفت تاریخی وجود نداره ولی دیگه بابا خالطور هم زشته دیگه
    و نکته ای هم وجود داره مبادا خاله لاکشمی پستتو ببینه بد بخت میشی
    ما باید آزادی بیان داشته باشیم ! خاصیت دموکراسی همینه ! نترسید لطفن !

خدایی نکرده بد برداشت نشه منظورم نبود دقیقا بتهوون نداریم منظورم اینه که واقعا کسی رو توی ایران نداریم که بتونه با اساتید مطرح جهانی رقابت کنه اگه داریم معرفی کنید استفاده کنیم
    چرا نداریم جناب ac120 عزیز ! استاد خود من در سطح جهانی درس میده و استاد خودش هم یک پروفسور روسی بوده ! به جرات میگم پیانیستی مثل ایشون تو ایران نیست...

13. 2 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78194
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

ما یه jacop perri میخایم

- - - Updated - - -

ما یه jacop perri میخایم

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

برخی از آدمها برای یک چیز بی ارزش _ یک حباب تو خالی _ فلسفه ها می سازند و حباب رو ستایش می کنند ! حباب به حماقت اونها می خنده ولی اونها توی قفس پوچشون به دور خود می پیچیند و شادند !

فلسفه ی حباب توخالی و پوچ ! چه احمقانه !

16. کاربران زیر از hopital به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

خوب از نظرات دوستان ممنونم به هر حال هرکسی نظر خودشو داد مهم اینه
    حالا بیایم جور دیگه بحثو بچرخونیم ...
    به نظر شما اگر کسی سنتور ایرانی رو حرفه ای کار کرد (به هر حال موسیقی ایرانی هم قوانین و قواعد خودشو داره) یعنی خالطوره؟
    پ. ن(منظور از ایرانی شهرام شبپره و اینا نیست ) منظور گوشه و دستگاه و ...
    و سوال بعدی اینکه به نظر شما گیریم کسی نتونست موسیقی رو در اون سطح بقول شما دسته 1 ادامه بده ولی خوب دسته هایی هم هستن که خالطورند پیش نهاد شما به این افراد چیه؟
    فقط خواهشی که از دوستان دارم به افراد (چه داخل سایت چه خارج و ...) توهین نکنید و اولین ویژگی هنرمند ادب اونه (دموکراسی با بی ادبی فرق داره)

راستی اقای هوپیتال لطفا اگه میشه اسم استادتون رو به اشتراک بگذارید تا بقیه هم بدونند!

18. 2 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Violin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز ... با احترام بنده اسم هنرمند رو از روی شما برمیدارم چونکه همیشه و همه جا با قصد و غرض قبلی شروع به خراب کردن کسانی میکنید که در رده خود عالی هستند ...
    شما چنان برخورد میکنید که انگار پدر کشتگی با عالم و ادم دارید ... یعنی چه ؟ هر سازی در هر کجا دنیا که وارد میشه همینطوره مگه قراره همه کلاسیک بنوازند ؟ مگه همه سازهای دنیا برای موسیقی کلاسیک ساخته شده ؟ این چه برخورد ناشایستیه ؟ پیانو رو ایرانی کردند و ربع پرده روش گذاشتند و موسیقی ایرانی رو با افتخار نواختند مثل همه دنیا که با سازها موسیقی اون ملت رو اجرا میکنند ...

در ضمن بسیار احترام میگذارم به شما که در جواب کلمه „الاغ” که به اساتید بزرگ نسبت دادید هیچی نمیگم ... رعایت کنید و پا از حدود خودتون فراتر نزارید ...
    بدرود ...
    دوست گرامی ! شما که پای برهنه پریدین وسط بحث ما گویی که خیلی به شئوناتتون توهین شده ! باشه اصلن استــــــاد انوشیروان روحانی ؟ راضی شدید ! خواهش میکنم درگیر الفاظ نشید و من شما رو در این لحظه با استــــــــــــاد انوشیروان روحانی تنها میگذارم بلکه از فیض وجود ایشون بهره مند بشین و شعور موسیقاییتون رو روز به روز افزایش بدین ! استـــــــــاد !!!

- - - Updated - - -

به نظر شما اگر کسی سنتور ایرانی رو حرفه ای کار کرد (به هر حال موسیقی ایرانی هم قوانین و قواعد خودشو داره) یعنی خالطوره؟
    و سوال بعدی اینکه به نظر شما گیریم کسی نتونست موسیقی رو در اون سطح بقول شما دسته 1 ادامه بده ولی خوب دسته هایی هم هستن که خالطورند پیش نهاد شما به این افراد چیه؟
    فقط خواهشی که از دوستان دارم به افراد (چه داخل سایت چه خارج و ...) توهین نکنید و اولین ویژگی هنرمند ادب اونه (دموکراسی با بی ادبی فرق داره)

راستی اقای هوپیتال لطفا اگه میشه اسم استادتون رو به اشتراک بگذارید تا بقیه هم بدونند!
    من با شما بحثی ندارم ! چون با نیش و کنایه حرف می زنید و دلقک بازی در می آرین ! بنابراین منو دیگر با شما حرفی نیست...

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

دوست گرامی ! شما که پای برهنه پریدین وسط بحث ما گویی که خیلی به شئوناتتون توهین شده ! باشه اصلن استــــــاد انوشیروان روحانی ؟ راضی شدید ! خواهش میکنم درگیر الفاظ نشید و من شما رو در این لحظه با استــــــــــــاد انوشیروان روحانی تنها میگذارم بلکه از فیض وجود ایشون بهره مند بشین و شعور موسیقاییتون رو روز به روز افزایش بدین ! استـــــــــاد !!!

- - - Updated - - -

من با شما بحثی ندارم ! چون با نیش و کنایه حرف می زنید و دلقک بازی در می آرین ! بنابراین منو دیگر با شما حرفی نیست...
    دوست گلم عزیزم خوب خواهش کردم ازت
    دست شما درد نکنه مام شدیم دلغک
    من اصولا اهل نیشه کنایه نیستم و اگه بخوام توهین کنم و رک باشم از شما و امثال شما که خیال میکنید خیلی گنده اید کوبنده ترم فقط سعی میکنم خودم رو کنترل کنم عزیزم بگذریم
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    شما جواب سوال منو بده بحثه من این سوالو از شما کردم که :
    جوابش آره هست یا خیر با دلیل همین !
    اینم سوال ساده بود و درخواست پیشنهاد اونم فقط از شما این 2تا رو نپرسیدم از همه حضار پرسیدم
    و میگم من هیچ تیکه و نیشه کنایه ای نپروندم
    البته باید بگم که نظر دوستمون پاتریک بیشتر درمورد گوش دادن و پسندیدن موسیقی بود اگر اشتباه نکنم

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475
    690 بار تشکر شده در 240 پست

شبکه های اجتماعی من

Add siavash34 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 43/2
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    12

هر چند فکر میکنم شما بهتر از من میدانید پاسخ این پرسش را و نیاز آنچنان به اظهار فضل کسی چون من نیست... باید عرض کنم که جدا از نظرات بسیار متفاوتی که در خصوص سبک های مختلف موسیقی وجود داره و برای نمونه ممکنه گروهی فقط کلاسیک (یا هر سبکی) رو موسیقی بدانند و بقیه را موسیقی ندانند اما تعریف خالتور آنچنان به سبک موسیقی ارتباطی ندارد.
    خالتور گونه ای موسیقی است که مخاطب عوام (در موسیقی) دارد. شنونده درکی از موسیقی (و کلا مقوله هنر) نداره و نوازنده و آهنگساز هم عمق هنری ...
    یعنی ممکنه در سبک کلاسیک هم خالتور! وجود داشته باشه هرچند کمتر... نوازنده (یا آهنگساز) خالتور سعی میکند بر بال احساس (آبکی) خود و شنونده موسیقی اش سوار بشه و ... دیگه بقیه اش توضیح واضحات است.
    پس مساله خالتور منتفی است.
    میماند بحث های دیگر در این زمینه که مثلا موسیقی ایران موسیقی رشد نیافته ایست یا بلعکس متعالی است و ازین قبیل...
    جدا ازین مساله در خصوص سنتور عرض کنم که به نوعی سنتور سازی نسبتا جهانی هم محسوب میشه و در کشورهای مختلفی استفاده میشه...

22. 2 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوست گلم عزیزم خوب خواهش کردم ازت
    دست شما درد نکنه مام شدیم دلغک
    من اصولا اهل نیشه کنایه نیستم و اگه بخوام توهین کنم و رک باشم از شما و امثال شما که خیال میکنید خیلی گنده اید کوبنده ترم فقط سعی میکنم خودم رو کنترل کنم عزیزم بگذریم
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    شما جواب سوال منو بده بحثه من این سوالو از شما کردم که :
    جوابش آره هست یا خیر با دلیل همین !
    اینم سوال ساده بود و درخواست پیشنهاد اونم فقط از شما این 2تا رو نپرسیدم از همه حضار پرسیدم
    و میگم من هیچ تیکه و نیشه کنایه ای نپروندم
    البته باید بگم که نظر دوستمون پاتریک بیشتر درمورد گوش دادن و پسندیدن موسیقی بود اگر اشتباه نکنم
    اولن باید بگم که خواهشن درگیر الفاظ نشید ! من گفتم دلقک بازی ! منظورم اون شکلک های مضحکی هست که همش توی بحث های جدی میذارید ! موقع شوخی و خنده یه وقت دیگست! چه معنی داره اون شکلک کذایی ؟ (بگذریم)

اما موسیقی ایرانی ! به دیدگاه من اساتید موسیقی سنتی ایران (استــــــــــاد شجریان و ...) توی حصاری که دور خودشون کشیدن تنیدن و هیچوقت نمیخوان دور و بر خودشون رو نگاه کنند که چه خبره ! آقا بکشین بیرون از این موسیقی مونوفونیک مضحک سنتی لعنتی ! تا کی میخواین تو این توهمات بمونین ! استــــــــاد فلانی و فلانی !!! فرانتز لیست توی راسپودی شماره 2 و برخی از دیگر آثارش یک جا اصلن از موسیقی ایرانی و گام هارمونیک تاثیر گرفته و قشنگ ایرانی میشه پیشنهاد میکنم این راپسودی رو گوش بدین و دیگر بزرگان موسیقی غرب ! فرهنگ رو باید پاس نگه داشت ولی نه به شکل راکد و تهی و ... بلکه به شکل غنی ...

24. 2 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

ممنون از نظرتون سیاوش عزیز
    فقط بنده سوال رو از جانب خودم نپرسیدم و خوب مسلما میخوام بحث به نتیجه برسه
    متاسفانه ما ایرانی ها بحث و با کل کل اشتباه میگیریم ولی من فقط میخوام اطلاعات من و کسانی که این تاپیک رو دنبال میکنند افزایش پیداکنه و به نظراتی مثل نظر شما و ... نیاز پیدا میشه من خودم هم استفاده میکنم
    ولی نه واقعیتش جواب سوال رو نمیدونستم

26. کاربران زیر از ac120 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

اگر کسی از دست من ناراحت شده من پوزش میخوام .
    موسیقی غربی یه چیزه موسیقی ایرانی یه چیز دیگه . این 2 رو با هم قاطی نکنید . موسیقی ایرانی هم برای خودش بزرگانی داره

-------
    جواب سوال شما دوست عزیزم : اگه شما نتونستین زیر نظر بهترینهای دنیا کار کنید که 99.9% موزیسین های ما نمیتونن پس باید به ترتیب به فکر دسته های بالاتر بود . ابتدا به دسته 4 و سپس به دسته 3 .
    بازهم میگم : هافمن میگه بگذارید سرنوشت خودش شما رو به چیزی که بهش تعلق دارید برسونه .
    شما الان یه قطعه از شوپن متناسب با سطحت بزن . تموم که شد قطعه ای بتهوون - تموم که شد شوبرت بزن و همینطور الی آخر . حالا شما تمرین کمتری داری و قطعه رو 1 ماهه تموم میکنی و یکی هدفش جدیتره و بیشتر تمرین میکنه 1 هفته ای تموم میکنه . و با این روال 50 سال دیگه شما در حال اجرای آپاسیوناتا هستی اون عزیز هم در حالا زدن آپاسیوناتا هست. ولی اون به خاطر تفسیر بهتر در کنسرتی جهانی و شما تفسیر خاصی نداری و در کنسرتی عام تر .

---------
    ادب بهترین چیز برای یک هنرمنده هرچقدر هم که مخالف باشه با نظریات. با دیکتاتوری آدم به جایی نمیرسه .
    ---------
    من هم دوست دارم بدونم دوستانم زیر نظر چه کسانی کار میکنن . خودم زیر نظر آقای سام اصفهانی کار میکنم که از لحاظ تئوری ، سواد موسیقیایی و همچنین از نظر آموزش فوق العاده قوی هستن .
    ویرایش توسط Pathetique : Saturday 1 June 2013 در ساعت 08:53 PM
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

28. 3 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)