لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: چطور می تونم رشته ی موسیقی - آهنگ سازی را انتخاب کنم ؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22949
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    32
    10 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض چطور می تونم رشته ی موسیقی - آهنگ سازی را انتخاب کنم ؟

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام . لطفا منو راهنمایی کنید. من الان دانشجوی رشته ی کامپیوتر هستم برای کاردانی می خونم. دو ترم دیگه دارم. ولی به رشتم اصلا علاقه ندارم . به دلایلی مجبور شدم رشته ی کامپیوتر بخونم. به موسیقی و ساخت آهنگ علاقه دارم. ساز های مورد علاقم پیانو و ویالون است و سبک پاپ. می خواستم بدونم چطور می تونم به طرف رشته ی ساخت موسیقی برم؟ من الان درشهرستان هستم و دارم شروع به یادگیری ویالون می کنم. و قراره بعد از اینکه مدرک کاردانی کامپیوترمو گرفتم بیام در مشهد زندگی کنم. این طور که من تحقیق کردم در سایت زیر
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در مشهد هنرستان و دانشکده موسیقی برای پسران وجود نداره و فقط در تهران و اصفهان است. و در شهر های دیگه باید موسیقی رو فقط در آموزشگاه های آزاد یاد گرفت. آیا درسته ؟

به نظر شما من چه کار کنم؟ لطفا منو راهنمایی کنید . خیلی سپاس گذارم.

2. # ADS

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_piano [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام . لطفا منو راهنمایی کنید. من الان دانشجوی رشته ی کامپیوتر هستم برای کاردانی می خونم. دو ترم دیگه دارم. ولی به رشتم اصلا علاقه ندارم . به دلایلی مجبور شدم رشته ی کامپیوتر بخونم. به موسیقی و ساخت آهنگ علاقه دارم. ساز های مورد علاقم پیانو و ویالون است و سبک پاپ. می خواستم بدونم چطور می تونم به طرف رشته ی ساخت موسیقی برم؟ من الان درشهرستان هستم و دارم شروع به یادگیری ویالون می کنم. و قراره بعد از اینکه مدرک کاردانی کامپیوترمو گرفتم بیام در مشهد زندگی کنم. این طور که من تحقیق کردم در سایت زیر
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در مشهد هنرستان و دانشکده موسیقی برای پسران وجود نداره و فقط در تهران و اصفهان است. و در شهر های دیگه باید موسیقی رو فقط در آموزشگاه های آزاد یاد گرفت. آیا درسته ؟

به نظر شما من چه کار کنم؟ لطفا منو راهنمایی کنید . خیلی سپاس گذارم.
    دوست عزیز اصفهان دانشگاه موسیقی فقط علمی کاربردی داره اونم تا مقطع کاردانی... پیشنهاد میکنم برای آهنگسازی فقط در فکر ارشذ باشید برای دانشگاه هنر تهران... البته تازیگیا گویا یک دانشگاه هم در کیش ساخته شده در این رشته ...
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

4. 2 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

korutzer آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    29165
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    179
    547 بار تشکر شده در 206 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/4
    Given: 5/3
    میزان امتیاز
    14

سلام
    بهترین راه بنظرم اینه که بیاید تهران تو دانشکده های علمی کاربردی یا دانشگاه هنر کاردانی به کارشناسی اهنگسازی بخونید.

من که موسیقی میخوندم همکلاسی هایی که از شهرستان میومدن زیاد داشتم . باید کلاسهارو فشرده برداری که هفته ای 1 یا دو روز بیشتر مجبور نشی بیای تهران .

دانشگاه هنر کرج هست و خیلی خوبه اما ظرفیت پذیرشش پایینه .

بهترین دانشکده علمی کاربردی که به گفته خیلی از اساتید از دانشگاه هنر هم بهتر و بالاتره هنرستان موسیقی هست که قبولیشم اصلا اسون نیست.

بعد از اون کنسرواتوار تهران خوبه که پل کریمخان سر خیابان ویلا هست.

بعدش فرهنگ و هنر واحد 4 هست. که تهرات خیابان سمیه هست.

میرداماد هم واحد 48 بود که کلا جم شد .

البته رشت و کیش و شیراز و اصفهان و چند شهر دیگه هم دانشکده موسیقی دارن که متاصفانه خیلی فعال نیستن و هر ترم دانشجو نمیگیرن بجز شیراز که بعد تهران بهترینه.

وفق باشید دوست عزیز.
    دیروز گفتم باشد, از فردا یک جور دیگر هستم.
    امروز نگفتم باشد, از فردا یک جور دیگر هستم.
    تو تا بحال, هیچ, از دست این جورها, کلافه نشده ای؟...

6. 3 کاربر برای این پست از korutzer تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22949
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    32
    10 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خیلی از شما ممنونم . متاسفانه من نمی تونم به تهران بیام. شاید شیراز رو تونستم.
    حالا آیا به نظر شما توی این آموزشکده های آزاد خوب توی مشهد من می تونم به صورت حرفه ای ساخت آهنگ رو یاد بگیرم؟

8. کاربران زیر از amin_piano به خاطر این پست تشکر کرده اند:

korutzer آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    29165
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    179
    547 بار تشکر شده در 206 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/4
    Given: 5/3
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_piano [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خیلی از شما ممنونم . متاسفانه من نمی تونم به تهران بیام. شاید شیراز رو تونستم. حالا آیا به نظر شما توی این آموزشکده های آزاد خوب توی مشهد من می تونم به صورت حرفه ای ساخت آهنگ رو یاد بگیرم؟
    متعصفانه در مورد اساتید مشهد و کلاسهاشون و سطح علمیشون اطلاعی ندارم دوست عزیز..

- - - Updated - - -

خیلی از شما ممنونم . متاسفانه من نمی تونم به تهران بیام. شاید شیراز رو تونستم. حالا آیا به نظر شما توی این آموزشکده های آزاد خوب توی مشهد من می تونم به صورت حرفه ای ساخت آهنگ رو یاد بگیرم؟
    متعصفانه در مورد اساتید مشهد و کلاسهاشون و سطح علمیشون اطلاعی ندارم دوست عزیز..
    دیروز گفتم باشد, از فردا یک جور دیگر هستم.
    امروز نگفتم باشد, از فردا یک جور دیگر هستم.
    تو تا بحال, هیچ, از دست این جورها, کلافه نشده ای؟...

10. کاربران زیر از korutzer به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    67552
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان من سوفیا هستم امسال میرم پیشدانشگاهی رشتم ریاضیه ولی میخوام تغییر رشته بدم برم هنر و دانشگاه اهنگسازی بخونم چون خیلی به این رشته علاقه دارم ولی اطلاعاتم خیلی کمه نمیدونم شرایط ورود به این رشته دقیقا چیه . نمیدونم تغییر رشتم کار درستیه یا نه ... هر کس یه چیز میگه موندم چیکار کنم ساز اصلی من گیتاره ولی میخوام از امسال پیانو کلاسیک شروع کنم ولی نمیدونم این زمان 1 ساله برای یادگیریه پیانو کافیه یا نه... یه سوال دیگه هم اینکه از این رشته چطوری میشه پول دراورد ؟اینده مادی داره یا نه؟ ... دوستان لطفا راهنمایی کنید .. سپاس

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    80977
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز اول از همه براتون آرزوی موفقیت میکنم و تبریک میگم بخاطر عشق علاقه شما به هنر اون هم از نوع موسیقی. در رابطه با سوال شما اگه واقعا موسیقی رو منبع درآمد حساب کردین باید بگم نه... معمولا اینجوری نیست و اگه هم باشه برای خانوم ها بیشتر از راه استاد شدن هست اون هم اگه سالها تلاش بشه و به نوعی اسمشون مطرح بشه... اگه بخوام خیلی واضح جواب شما رو بدم باید بگم در کشور ما از نظر اقتصادی بهتر اینه که در کنار موسیقی به فعالیت های دیگه هم پرداخته بشه... اما بخش دیگه سوال شما در رابطه با رشته موسیقی و هنر بوده... اگه یه نگاهی به زندگینامه بزرگان موسیقی بندازی متوجه میشی که بسیاری از اونها هیچ تحصیلاتی دانشگاهی در زمینه موسیقی نداشتن و همینطور خیلیا هم داشتن... رشته های هنری هم اگرچه مثل علوم دیگه نیازمند کسب مهارت ها و یادگیری اصولی هست اما خاصیت مهمش اینه که بیشتر یک حالت ذاتی هست و الزامی نیست که در دانشگاه یادگرفته بشه... وقتی اون استعداد در رو در درون خودت کشف کردی می تونی به صورت آزاد اصول اون رو یاد بگیری... در هنر چیزی اهمیت داره که بیشتر بستگی به احساس طرف داره و شاید حدود 30 درصد بستگی به درس و مشق اون رشته داره و گاهی هم هنرمند به جایی میرسه که مرزها شکسته میشه و از هیچ قانونی پیروی نمیکنه(البته با شناخت همه قوانین باید اینکار صورت بگیره وگرنه میشه یک آماتور). برعکس علوم مهندسی که 100درصد قضیه باید بنابر منطق و اصول باشه... رشته شما رشته خوبی هست. به نظرم می تونید در کنار همین رشته ریاضی به یادگیری موسیقی بپردازی... اینکه بخوای حالا تغییر رشته بدی و دوباره بری سر کتاب های تخصصی و عمومی رشته هنر شاید برات خسته کننده باشه... نظر من اینه که رشته رو عوض نکن ولی موسیقی رو حتما مخصوصا در شاخه نوازندگی سازی که داری ادامه بده... اگه هم خواستی تغییر بدی حتما قبلش با چندتا مشاور خبره صحبت کن... موفق باشی...

13. 3 کاربر برای این پست از amirpiano تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    67552
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام. خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون... بله با نظرتون موافقم خودمم قبلن به این موضوع فکر کرده بودم ولی از اون جایی که ریاضیو اصلا دوست ندارم اصرار دارم که رشتمو عوض کنم ... امروز پیش ی مشاور رفتم اونم نا امیدم کرد گفت قبولی هنر خیلی سخته و از این حرفا... به هر حال خیلی خیلی ممنون از توجهتون...

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpiano [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز اول از همه براتون آرزوی موفقیت میکنم و تبریک میگم بخاطر عشق علاقه شما به هنر اون هم از نوع موسیقی. در رابطه با سوال شما اگه واقعا موسیقی رو منبع درآمد حساب کردین باید بگم نه... معمولا اینجوری نیست و اگه هم باشه برای خانوم ها بیشتر از راه استاد شدن هست اون هم اگه سالها تلاش بشه و به نوعی اسمشون مطرح بشه... اگه بخوام خیلی واضح جواب شما رو بدم باید بگم در کشور ما از نظر اقتصادی بهتر اینه که در کنار موسیقی به فعالیت های دیگه هم پرداخته بشه... اما بخش دیگه سوال شما در رابطه با رشته موسیقی و هنر بوده... اگه یه نگاهی به زندگینامه بزرگان موسیقی بندازی متوجه میشی که بسیاری از اونها هیچ تحصیلات دانشگاهی در زمینه موسیقی نداشتن و همینطور خیلیا هم داشتن... رشته های هنری هم اگرچه مثل علوم دیگه نیازمند کسب مهارت ها و یادگیری اصولی هست اما خاصیت مهمش اینه که بیشتر یک حالت ذاتی هست و الزامی نیست که در دانشگاه یادگرفته بشه... وقتی اون استعداد رو در درون خودت کشف کردی می تونی به صورت آزاد اصول اون رو یاد بگیری... در هنر چیزی اهمیت داره که بیشتر بستگی به احساس طرف داره و شاید حدود 30 درصد بستگی به درس و مشق اون رشته داره و گاهی هم هنرمند به جایی میرسه که مرزها شکسته میشه و از هیچ قانونی پیروی نمیکنه(البته با شناخت همه قوانین باید اینکار صورت بگیره وگرنه میشه یک آماتور). برعکس علوم مهندسی که 100درصد قضیه باید بنابر منطق و اصول باشه... رشته شما رشته خوبی هست. به نظرم می تونید در کنار همین رشته ریاضی به یادگیری موسیقی بپردازی... اینکه بخوای حالا تغییر رشته بدی و دوباره بری سر کتاب های تخصصی و عمومی رشته هنر شاید برات خسته کننده باشه... نظر من اینه که رشته رو عوض نکن ولی موسیقی رو حتما مخصوصا در شاخه نوازندگی سازی که داری ادامه بده... اگه هم خواستی تغییر بدی حتما قبلش با چندتا مشاور خبره صحبت کن... موفق باشی...

​شدیدا با این قسمتش موافقمممممممم...

16. کاربران زیر از you3f به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)