لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 33

موضوع: کمک در مورد نرم افزار sibelius

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7204
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض کمک در مورد نرم افزار sibelius

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام
    یه سوال دارم از کسانی که با sibelius آشنایی دارند:
    زمانی که آهنگی را با کیبورد میزنم و بصورت فایل midi ذخیره میکنم و این فایل midi را در سیبلیوس باز میکنم،موقع play، نت ها را دقیق و سرضرب اجرا نمیکنه و در واقع ، مطابق نواختن من - که کمی سکته دارد- play میکنه در حالیکه نت ها درست و بدون ایراد هستند ولی موقع play در نرم افزار کمی سکته دارد.
    در حالیکه وقتی همون نت ها را خودم یکی یکی و دستی در نرم افزار مینویسم، بصورت سرضرب و دقیق play میشود.
    کسی می دونه چطور میشه نت های یک فایل midi که با کیبورد زدم، بصورت سرضرب و بدون سکته play بشه در سیبلیوس؟
    امیدوارم متوجه منظورم شده باشید
    با تشکر فراوان از راهنمایی شما

2. # ADS

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط dcrtrv [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام
    یه سوال دارم از کسانی که با sibelius آشنایی دارند:
    زمانی که آهنگی را با کیبورد میزنم و بصورت فایل midi ذخیره میکنم و این فایل midi را در سیبلیوس باز میکنم،موقع play، نت ها را دقیق و سرضرب اجرا نمیکنه و در واقع ، مطابق نواختن من - که کمی سکته دارد- play میکنه در حالیکه نت ها درست و بدون ایراد هستند ولی موقع play در نرم افزار کمی سکته دارد.
    در حالیکه وقتی همون نت ها را خودم یکی یکی و دستی در نرم افزار مینویسم، بصورت سرضرب و دقیق play میشود.
    کسی می دونه چطور میشه نت های یک فایل midi که با کیبورد زدم، بصورت سرضرب و بدون سکته play بشه در سیبلیوس؟
    امیدوارم متوجه منظورم شده باشید
    با تشکر فراوان از راهنمایی شما
    سلام دوست عزیز

نرم افزار سبیلیوس مشکلی نداره.

با عرض پوزش باید عرض کنم مشکل از نوازندگی خودتون هست. شما باید سر ضرب زدن نت ها رو بیشتر تمرین کنید تا این مشکل پیش نیاد. شاید از نظر خودتون مشکلی نباشه ولی از نظر یک برنامه نرم افزاری که خیلی دقیق هست، ایرادتون رو میتونید متوجه بشید. در این صورت شما بعد از رکورد باید نت ها رو کوانتایز کنید (اصلاح فواصل زمانی نت ها).

چاره کار فقط تمرین با مترونوم هست تا مجبور به کوانتایز نت ها نشید .

اگه امکانش هست فایل میدی رو اینجا قرار بدید تا ما بتونیم بهتر نظر بدیم. مرسی
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

4. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7204
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز

نرم افزار سبیلیوس مشکلی نداره.

با عرض پوزش باید عرض کنم مشکل از نوازندگی خودتون هست. شما باید سر ضرب زدن نت ها رو بیشتر تمرین کنید تا این مشکل پیش نیاد. شاید از نظر خودتون مشکلی نباشه ولی از نظر یک برنامه نرم افزاری که خیلی دقیق هست، ایرادتون رو میتونید متوجه بشید. در این صورت شما بعد از رکورد باید نت ها رو کوانتایز کنید (اصلاح فواصل زمانی نت ها).

چاره کار فقط تمرین با مترونوم هست تا مجبور به کوانتایز نت ها نشید .

اگه امکانش هست فایل میدی رو اینجا قرار بدید تا ما بتونیم بهتر نظر بدیم. مرسی
    ممنون از شما
    من نمیگم مشکل از sibelius هستش
    حالا یه نمونه از آهنگ < به من نگو دوست دارم - داریوش > را گذاشتم با فرمت sibelius
    خط اول قسمتی از فایل midi هست که با کیبورد زدم و بدون هیچ دستکاری در sibelius وارد کردم . در این خط، میزان آخر رو ظاهرا درست play میکنه در حالیکه نت اش غلطه
    خط دوم همون ملودی هست، منتهی نت ها رو خودم با نرم افزار دستی وارد کردم و در میزان آخرِ همین خط، اشتباه بودن نت کاملا معلومه موقع play کردن.
    خط سوم باز هم همون ملودیه ولی میزان آخر رو تصحیح کردم که نت نویسی درستش هم همینه
    مطمئنم نرم افزار sibelius یه گزینه ای باید داشته باشه که نت ها را دقیقا مثل خط دوم، با ارزش زمانی واقعی نت ها اجرا کنه نه مثل خط اول (که آدم رو به اشتباه میندازه)
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط dcrtrv : Thursday 4 July 2013 در ساعت 11:15 AM

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط dcrtrv [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از شما
    من نمیگم مشکل از sibelius هستش
    حالا یه نمونه از آهنگ < به من نگو دوست دارم - داریوش > را گذاشتم با فرمت sibelius
    خط اول قسمتی از فایل midi هست که با کیبورد زدم و بدون هیچ دستکاری در sibelius وارد کردم . در این خط، میزان آخر رو ظاهرا درست play میکنه در حالیکه نت اش غلطه
    خط دوم همون ملودی هست، منتهی نت ها رو خودم با نرم افزار دستی وارد کردم و در میزان آخرِ همین خط، اشتباه بودن نت کاملا معلومه موقع play کردن.
    خط سوم باز هم همون ملودیه ولی میزان آخر رو تصحیح کردم که نت نویسی درستش هم همینه
    مطمئنم نرم افزار sibelius یه گزینه ای باید داشته باشه که نت ها را دقیقا مثل خط دوم، با ارزش زمانی واقعی نت ها اجرا کنه نه مثل خط اول (که آدم رو به اشتباه میندازه)
    من متاسفانه سبیلیوس روی سیستمم نصب نیست.

شما اگه امکان داره خود فایل میدی رو قرار بدید تا من بررسی کنم.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Thursday 4 July 2013 در ساعت 12:16 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

7. کاربران زیر از Honey_Shababi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7204
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مشکل من با sibelius هست. میخوام بدونم کدوم گزینه در سیبلیوس، این مشکل رو برطرف میکنه.
    فایل midi رو آپلود کردم . توضیحات هر خط از ملودی رو در پست قبلی نوشتم.

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

مشکل من با sibelius هست. میخوام بدونم کدوم گزینه در سیبلیوس، این مشکل رو برطرف میکنه.
    فایل midi رو آپلود کردم . توضیحات هر خط از ملودی رو در پست قبلی نوشتم.
    من الان فایل میدی شما رو وارد اف ال استودیو کردم و توی پیانو رول نت ها رو مشاهده کردم.

همونطور که عرض کرده بودم، بخش اول رو که خودتون نواختید متاسفانه نت ها سر ضرب نیستند و این مشکل ارتباطی با سبیلیوس نداره. شما سر ضرب زدن رو باید بیشتر تمرین کنید. یا اینکه اگه میخواید نرم افزاری نت ها رو بنویسید کلا همه رو از نو دستی وارد کنید. در غیر این صورت کارتون سخت میشه اگه بخواید همه رو دونه دونه ادیت کنید.

البته یه راه حل هست. در صورتی که شما با یه نرم افزار مثل اف ال استودیو یا کیوبیس و ... آشنایی داشته باشید میتونید اونجا نت ها رو کوانتایز کنید و بعد نت میدی رو وارد سبیلیوس کنید.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Thursday 4 July 2013 در ساعت 12:35 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

10. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

navid_bikas71 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    70036
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر از پست
    1,448
    1,376 بار تشکر شده در 669 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 373/0
    Given: 166/0
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

پیش فرض مشکل سیبلیوس

با سلام.
    چندتا سوال در مورد سیبلیوس داشتم !
    1. اگه بخوام روی نتی شماره انگشت رو بزارم چیکار باید بکنم ؟ (ینی کلا شماره ها رو نمیتونم پیدا کنم !)
    2. سرعت اجرای آهنگ (tempo) رو چجوری کم یا زیاد بکنم ؟
    3. اگه بخوام انداره تمام میزان ها (تو نرم افزار bar میشه) رو کمی بزرگ کنم چیکار باید بکنم ؟(البته همه شو یه جا نه یکی یکی)
    ممنون میشم کسی راهنماییم کنه !

البته راجع به سوال 3 اینم بگم که تو ریتم 4/4 اندازه میزان ها خوبه اما تو میزان های دو ضربی مثل 2/4و6/8 اندازه میزان کوچیک میشه. میخوام اندازشون مثل 4/4 بشه همین !!!
    ویرایش توسط navid_bikas71 : Monday 26 August 2013 در ساعت 03:21 AM

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_bikas71 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام.
    چندتا سوال در مورد سیبلیوس داشتم !
    1. اگه بخوام روی نتی شماره انگشت رو بزارم چیکار باید بکنم ؟ (ینی کلا شماره ها رو نمیتونم پیدا کنم !)
    2. سرعت اجرای آهنگ (tempo) رو چجوری کم یا زیاد بکنم ؟
    3. اگه بخوام انداره تمام میزان ها (تو نرم افزار bar میشه) رو کمی بزرگ کنم چیکار باید بکنم ؟(البته همه شو یه جا نه یکی یکی)
    ممنون میشم کسی راهنماییم کنه !

البته راجع به سوال 3 اینم بگم که تو ریتم 4/4 اندازه میزان ها خوبه اما تو میزان های دو ضربی مثل 2/4و6/8 اندازه میزان کوچیک میشه. میخوام اندازشون مثل 4/4 بشه همین !!!
    درود...
    1.. باید توی فونت برید... و اگه فونتهای فارسیه همراهه نرم افزارو توی برنامه و کامپیوتر نصب کرده باشید.. از طریق پنجره ی house style میتونید فونت ها و علامات رو تنظیم کنید و به برنامه add کنید... وقتی اد شد... میرید روی نت یک کلیک میکنید و بعد دکمه ی z روی کیبورد رو میزنید و روی علامت مورد نظر میاید و اوکی میکنید و علامت هرچی که باشه چه انگشت گذاری چه غیره میاد بالای سر نت
    2. سرعت رو روی قسمت فکر کنم text کلیک میکنید بعد گزینه ی tempo رو میبینید روی اون هم کلیک کنید و بعد وقتی موس به حالت چشمکک زن در اومد کلیک راست بکنید و انتخاب کنید که چه نتی مساویه چه عددی باشه... مثلا سیاه باشه.. یا گرد یا سفید یا سیاه نقطه دار... بعد که نوع کشش رو انتخاب کردی... یک مساوی جلوش بذار و عدد سرعت رو جلوش بنویس...
    البته از گزینه های : grave... allegro... adagio... prestio و غیره هم میتونی استفاده کنی
    3. اگه بخوای کل میزان هارو پهن کنی توی تنظیماتت باید بری ... ولی اگه بخوای فقط یکی از میزان ها رو بزرگ یا کوچک کنی.. خیلی ساده... موس رو روی خط میزان بذار و بگیر و اونو به سمت راست بکش... میزان خودش پهن میشه
    ویرایش توسط r_a_m_i_n : Monday 26 August 2013 در ساعت 02:10 PM
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

13. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

navid_bikas71 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    70036
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر از پست
    1,448
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود...
    1.. باید توی فونت برید... و اگه فونتهای فارسیه همراهه نرم افزارو توی برنامه و کامپیوتر نصب کرده باشید.. از طریق پنجره ی house style میتونید فونت ها و علامات رو تنظیم کنید و به برنامه add کنید... وقتی اد شد... میرید روی نت یک کلیک میکنید و بعد دکمه ی z روی کیبورد رو میزنید و روی علامت مورد نظر میاید و اوکی میکنید و علامت هرچی که باشه چه انگشت گذاری چه غیره میاد بالای سر نت
    2. سرعت رو روی قسمت فکر کنم text کلیک میکنید بعد گزینه ی tempo رو میبینید روی اون هم کلیک کنید و بعد وقتی موس به حالت چشمکک زن در اومد کلیک راست بکنید و انتخاب کنید که چه نتی مساویه چه عددی باشه... مثلا سیاه باشه.. یا گرد یا سفید یا سیاه نقطه دار... بعد که نوع کشش رو انتخاب کردی... یک مساوی جلوش بذار و عدد سرعت رو جلوش بنویس...
    البته از گزینه های : grave... allegro... adagio... prestio و غیره هم میتونی استفاده کنی
    3. اگه بخوای کل میزان هارو پهن کنی توی تنظیماتت باید بری ... ولی اگه بخوای فقط یکی از میزان ها رو بزرگ یا کوچک کنی.. خیلی ساده... موس رو روی خط میزان بذار و بگیر و اونو به سمت راست بکش... میزان خودش پهن میشه
    مرسی آقا رامین بسیار ممنون
    واقعا انجمن ها به افرادی مثل شما نیاز دارن!
    در مورد سوال سومم یه ویرگول نذاشتم که باعث شده جمله دو مدل خونده بشه !!!
    در واقع منظورم همون همه میزان ها بود، ینی باید مینوشتم : „همه شو یه جا ، نه یکی یکی” که شما خوندین „همه شو یه جا نه ، یکی یکی !!!” خلاصه ببخشین دیگه اشتباه از من بود.

راستی در مورد شماره انگشت و علامتها که میگین برم فونت و... من چیزی نفهمیدم.
    نرم افزاری که من نصب کردم 400مگابایت بود و خودش بود و کرکش فونت اینا همراش نبود. در ضمن سیبیلیوس 7هست.
    خلاصه این یه موردو کامل توضیح بدین ممنون میشم.
    دم شما گرم

15. کاربران زیر از navid_bikas71 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_bikas71 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مرسی آقا رامین بسیار ممنون واقعا انجمن ها به افرادی مثل شما نیاز دارن! در مورد سوال سومم یه ویرگول نذاشتم که باعث شده جمله دو مدل خونده بشه !!! در واقع منظورم همون همه میزان ها بود، ینی باید مینوشتم : „همه شو یه جا ، نه یکی یکی” که شما خوندین „همه شو یه جا نه ، یکی یکی !!!” خلاصه ببخشین دیگه اشتباه از من بود. راستی در مورد شماره انگشت و علامتها که میگین برم فونت و... من چیزی نفهمیدم. نرم افزاری که من نصب کردم 400مگابایت بود و خودش بود و کرکش فونت اینا همراش نبود. در ضمن سیبیلیوس 7هست. خلاصه این یه موردو کامل توضیح بدین ممنون میشم. دم شما گرم
    خواهش میکنم دوست عزیز... لطف دارید شما آهان... اونو که همه ی میزان هارو خودمم نمیدونم... باید بگردم توی تنظیماتش.. آخه خودم پرینتر ندارم و نتهامو میدم یکی دیگه واسم پرینت کنه... واسه همین واسم مهم نیست که توی هر خط چند میزان باشه ... در مورد انگشت ها... من سیبلیوسم 6.. و وقتی خریدم 4 تا فونت فارسی داشت که نصی کردم روی ویندوز و خودشون توی سیبلیوس اونها رو که اجرا میکردی انواع انگشت گذاری ها بود... البته اونها مال سازهای ایرانی بود... شما اگه بخوای انگشت گذاریه ویلن و غیره رو بذاری صددرصد خود برنامه داره خودش... دکمه ی L رو بزن ببین توی اینها نیست علامتش؟ اگه نبود بعد دکمه ی Z رو بزن ببین توی اینها چی هست؟
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

17. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

navid_bikas71 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    70036
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر از پست
    1,448
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خواهش میکنم دوست عزیز... لطف دارید شما آهان... اونو که همه ی میزان هارو خودمم نمیدونم... باید بگردم توی تنظیماتش.. آخه خودم پرینتر ندارم و نتهامو میدم یکی دیگه واسم پرینت کنه... واسه همین واسم مهم نیست که توی هر خط چند میزان باشه ... در مورد انگشت ها... من سیبلیوسم 6.. و وقتی خریدم 4 تا فونت فارسی داشت که نصی کردم روی ویندوز و خودشون توی سیبلیوس اونها رو که اجرا میکردی انواع انگشت گذاری ها بود... البته اونها مال سازهای ایرانی بود... شما اگه بخوای انگشت گذاریه ویلن و غیره رو بذاری صددرصد خود برنامه داره خودش... دکمه ی L رو بزن ببین توی اینها نیست علامتش؟ اگه نبود بعد دکمه ی Z رو بزن ببین توی اینها چی هست؟
    سلام. مرسی رامین جان z رو زدم تو قسمت گیتارش اعداد هست ولی دورشون دایره هم داره. ولی میشه ازشون استفاده کرد. ممنون
    باعرض معذرت یکی دوتا سوال دیگه هم داشتم،خب روز به روز که از نرم افزار استفاده میکنم میبینم که چیزایی هست که نمیدونم و اونوخ به شما رو میارم !
    یکیش اینکه نرم افزار رو که نصب کردم یه روز صداش درمیاد از روز بعد همه چیزش کار میکنه جز صداش !
    کارت صوتیم و... که اصلا مشکل نداره و برنامه ASIO4ALL - sibelius هم نصبه. حتی وقتی برنامه رو باز میکنم ASIO4ALL فعال میشه ولی باز خفه س. مجبورا برنامه رو هر روز repaier میکنم درس میشه. اگه میتونی کمکم کن !
    باعرض پوزش سوال دومم یادم رفت هروقت یادم افتاد مطرح میکنم.
    موفق و موید باشید !

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام. مرسی رامین جان z رو زدم تو قسمت گیتارش اعداد هست ولی دورشون دایره هم داره. ولی میشه ازشون استفاده کرد. ممنون
    باعرض معذرت یکی دوتا سوال دیگه هم داشتم،خب روز به روز که از نرم افزار استفاده میکنم میبینم که چیزایی هست که نمیدونم و اونوخ به شما رو میارم !
    یکیش اینکه نرم افزار رو که نصب کردم یه روز صداش درمیاد از روز بعد همه چیزش کار میکنه جز صداش !
    کارت صوتیم و... که اصلا مشکل نداره و برنامه ASIO4ALL - sibelius هم نصبه. حتی وقتی برنامه رو باز میکنم ASIO4ALL فعال میشه ولی باز خفه س. مجبورا برنامه رو هر روز repaier میکنم درس میشه. اگه میتونی کمکم کن !
    موفق و موید باشید !
    خواهش میکنم... آره برنامه ی کاملیه... خیلی کارایی ها داره که خودمم بلد نیستم...
    راستش در این زمینه ی این سوال من اطلاعاتی ندارم متاسفانه نمیدونم مشکلش از کجاست.. من این مشکلو ندارم... امیدوارم دوستان بتونن کمکت کنن

20. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

موفق و موید باشید !
    سلام

متاسفانه برخی از برنامه های نت نویسی که با صدا های میدی سروکار دارند، (مثل سبیلیوس، گیتار پرو، فینال و ...) در برخی از کارت صداهای آنبرد دچار مشکل میشن و در تنظیمات کارت صدای ویندوز، ولوم قسمتی که مربوط به پلی بک فایل میدی میشه رو قطع میکنن که شما در تنظیمات کارت صداتون میتونید اون رو به حالت اولیه برگردونید و نیازی به repair کردن برنامه نیست.

قابل ذکره که این مشکل برای کارت صداهای حرفه ای و اکسترنال به هیچ عوان وجود نداره.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

22. کاربران زیر از Honey_Shababi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

navid_bikas71 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    70036
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر از پست
    1,448
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام

متاسفانه برخی از برنامه های نت نویسی که با صدا های میدی سروکار دارند، (مثل سبیلیوس، گیتار پرو، فینال و ...) در برخی از کارت صداهای آنبرد دچار مشکل میشن و در تنظیمات کارت صدای ویندوز، ولوم قسمتی که مربوط به پلی بک فایل میدی میشه رو قطع میکنن که شما در تنظیمات کارت صداتون میتونید اون رو به حالت اولیه برگردونید و نیازی به repair کردن برنامه نیست.

قابل ذکره که این مشکل برای کارت صداهای حرفه ای و اکسترنال به هیچ عوان وجود نداره.
    سلام.
    مرسی هانی جان که راهنماییم کردم. ولی من تو تنظیمات گشتم یه جا دیدم که میشه میدی رو فعال یا غیر فعال کرد.
    اونجا هم صدای میدی فعال بود. باز اگه میتونی بگو تو تنظیمات دقیقا کجا برم و چیکار کنم شاید درست شد. ممنون
    ویرایش توسط navid_bikas71 : Friday 30 August 2013 در ساعت 01:34 PM

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

سلام.
    مرسی هانی جان که راهنماییم کردم. ولی من تو تنظیمات گشتم یه جا دیدم که میشه میدی رو فعال یا غیر فعال کرد.
    اونجا هم صدای میدی فعال بود. باز اگه میتونی بگو تو تنظیمات دقیقا کجا برم و چیکار کنم شاید درست شد. ممنون
    سلام

خب پس اگه فعال بود نباید مشکلی باشه.

راستی سبیلیوس شما بانک صدا هم داره یا فقط از صداهای میدی استفاده میکنید؟
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

navid_bikas71 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    70036
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر از پست
    1,448
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

سلام

خب پس اگه فعال بود نباید مشکلی باشه.

راستی سبیلیوس شما بانک صدا هم داره یا فقط از صداهای میدی استفاده میکنید؟
    سلام.
    فک کنم نداره ینی نرم افزار حجمش 400مگ بود. خب حتما نداره دیگه !
    منم که فقط از صداهای میدی استفاده میکنم.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)