لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 17

موضوع: نیاز به راهنمایی برای انتخاب کتاب آموزش بعد از بیر

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    24059
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    11 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض نیاز به راهنمایی برای انتخاب کتاب آموزش بعد از بیر

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام به دوستان عزیز نت آهنگ. راستش در مسیر یادگیری پیانو دچار سوالهایی شدم که شدیدا نیازمند نظرات اساتید
    نت اهنگ هستم.
    قبل از هر چیز مختصری شرح حال خودم رو بگم .
    من 33 سال سن دارم. یادگیری پیانو رو از 20 سالگی زیر نظر استاد شروع کردم. بیر رو تموم کردم. بعد از بیر چرنی 599 رو تقریبا تا اواسطش کار کردم. (حدود درس 50) و به موازات اینها اشمیت, هانون و قطعات موسیقی انتخابی استادم رو هم کار کردم. (البوم اهنگهای جواد معروفی. خوابهای طلایی 1 . 10 قطعه از 25 تمرین برگمولر و حدود 20 قطعه از کلاسیک فاوریس و قطعاتی که استادم بهم میداد)
    در نهایت حدود 5 سال پیانو کار کردم .5 سالی که متاسفانه علیرغم علاقه زیادی که به ساز و یادگیری داشتم بخاطر رشته تحصیلیم که پزشکی بود و کشیکها و بی برنامگی ها و مهمتر از همه تنبلی و کوتاهی خودم اونطور که باید و شاید ازش استفاده نکردم. هانون و چرنی بصورت نیمه کاره موند و سخت ترین قطعه ای که نونستم کار کنم fur Elise بود.
    3 سال پیش بعد از قبولی در ازمون تخصص برای ادامه تحصیل راهی شهرستان شدم و بعد از وقفه ای 7-6 ساله دوباره تصمیم گرفتم یادگیری رو شروع کنم در حالیکه هنوز هم حسرت اون زمان از دست رفته رو می خورم. کماکان وضعیت زندگی و کشیکهام جوری هست که نمیتونم استاد داشته باشم. علیرغم اینکه نقش مهم استاد رو در یادگیری میدونم . طی سال گذشته بیر رو کار کردم و الان اواخرش هستم. (درس 100) . دو فرمت فایل صوتی از بیر دارم. یکی همون که همراه کتاب روی سی دی بود که فوق العاده سریع و بی احساس نواخته شده و فرمت دیگه که از اینترنت دانلود کردم, آرومتر و با احساستر که من سعی کردم مثل این یکی یاد بگیرم.
    حالا سوال من از دوستان عزیز اینه که بعد از اتمام بیر به نظر شما چه کتابی رو با توجه به شرایط مفصلی که توضیح دادم انتخاب کنم؟
    چرنی 599 کتاب خیلی خوبیه. ولی همین کتاب یکی از دلایل اصلی بی علاقگی من به پیانو شد. تمرینهای خشک و سختش. بدون هیچ جذابیتی. ترجیحا جایگزینی برای این کتاب سراغ دارید؟ کلاسیک فاوریس یا برگمولر یا هانون ؟به نظر شما جای چرنی رو می گیرن؟اگر نمیگیرن کتاب دیگه ای می تونید به من معرفی کنید؟ یک نکته دیگه. سی دی صوتی چرنی 599 با نوازندگی خانم حکیم آوا رو خریدم. من واقعا نمیتونم حتی درس 40 چرنی رو با این سرعت بزنم. و فکر نکنم حالا حالا ها هم به این سرعت برسم. ایا مشکل از منه؟ دوستانی که چرنی رو کار کردید. ایا شما وقتی اواسط چرنی بودید همچین سرعت دستی پیدا کرده بودید؟
    ممنون از همگی دوستان عزیز.
    ویرایش توسط Chris : Friday 12 July 2013 در ساعت 06:05 PM

2. 2 کاربر برای این پست از Chris تشکر کرده اند:

3. # ADS

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست خوبم ...

خیلی خوشحالم که دوباره به موسیقی برگشتی و البته هیچ وقت دیر نیست دوست خوبمو برات بهترین ها رو توی این زمینه آرزو میکنم...

اما نظر من برای شما اینه که بهتره بعد از بیر کورسهای مایکل آرون رو ادامه بدی...

این سری کتابها که توسط وارنر براز چاپ شدن کورس خیلی معتبری توی جهان هستن و البته توی ایران هم ترجمه شدن و چند سالیه که دارن جا میوفتن...

5. 2 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    24059
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    11 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Green_moment [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست خوبم ...

خیلی خوشحالم که دوباره به موسیقی برگشتی و البته هیچ وقت دیر نیست دوست خوبمو برات بهترین ها رو توی این زمینه آرزو میکنم...

اما نظر من برای شما اینه که بهتره بعد از بیر کورسهای مایکل آرون رو ادامه بدی...

این سری کتابها که توسط وارنر براز چاپ شدن کورس خیلی معتبری توی جهان هستن و البته توی ایران هم ترجمه شدن و چند سالیه که دارن جا میوفتن...

سلام به شما.
    ممنون از لطف و قوت قلبی که به من دادید.
    درسته که با سن من دیگه نمیشه پیانیست حرفه ای شد. ولی فکر کنم اگر تلاش کنم بتونم به به جایی برسم که یک قطعه متوسط
    رو برای دل خودم بزنم. هدف من هم همینه.
    در مورد متد مایکل آرون اتفاقا زیاد شنیدم. توی سایتهای مختلف بارها اسمش رو دیدم. همونطور که فرمودید اینطور به نظر می رسه
    که داره کم کم جای خودش رو بعنوان یک متد ارزشمند باز می کنه.
    با انتشارات پارت تماس گرفتم گفت ترجمه شده رو داره.
    باز هم از شما متشکرم. کمک بزرگی به من کردید.

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

درود... من سری کتابهای 6 جلد دنیای کوچک از بلا بارتوک رو پیشنهاد میکنم
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

8. 2 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

من پیشنهاد می کنم با این شرایط فعلا شروع کنید به قطعه زدن ..

چون امکان داره اتودها دوباره شمارو نسبت به ساز بی علاقه کنن ..

قطعات مختلف ایرانی و کلاسیک رو بزنید ..

می تونید از کتاب های زیر استفاده کنید :

- مجموعه آثار استاد جواد معروفی

- 6 سونات کلمنتی

- برگ مولر (که فکر می کنم خودتون یه قسمتیشو کار کردین)

آرزوی موفقیت..

10. 2 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

tabass آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    59409
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    337
    51 بار تشکر شده در 21 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Chris [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    3 دو فرمت فایل صوتی از بیر دارم. یکی همون که همراه کتاب روی سی دی بود که فوق العاده سریع و بی احساس نواخته شده و فرمت دیگه که از اینترنت دانلود کردم, آرومتر و با احساستر که من سعی کردم مثل این یکی یاد بگیرم.
    .
    ميشه لينک بدين؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    24059
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    11 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tabass [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ميشه لينک بدين؟
    سلام دوست عزیز.
    من سال گذشته که کتاب Beyer رو شروع کردم فایلهای صوتی اش رو از یکی از تاپیکهای نت آهنگ دانلود کردم.
    این تاپیک هنوز هم در نت اهنگ هست ولی آرشیو شده. بعد از کلی جست و جو براتون پیداش کردم
    آدرس این بود: ولی متاسفانه آدرس دیگه کار نمی کنه . قبلا این قطعات در وبلاگ شخصی آقای شهرام
    خوش صفت بود.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

دوست عزیز به نظر من این اجرا ها خیلی از اجرای سی دی همراه کتاب بهتره. آرومتر. با احساستر. و مهمتر از همه اینکه توسط یک هنر جوی تازه کار قابل اجراست. نمی دونم اجرای سی دی همراه کتاب رو شنیدید؟ با سرعتی غیر طبیعی. اجرایی روبوتیک. (این نظر شخصی منه البته) .
    ویرایش توسط Chris : Tuesday 16 July 2013 در ساعت 09:20 PM

13. 2 کاربر برای این پست از Chris تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    24059
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    11 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام. قبل از هر چیز ممنون از دوستان عزیزی که که محبت کردن و نظراتشون رو بیان کردن.
    می دونستم که در نت اهنگ تنها نیستم.
    Sampler عزیز. با شما کاملا موافقم که قطعه نوازی واقعا لذت بخشه. هنوز که هنوزه روزی که اولین قطعه رو یاد گرفتم (خوابهای
    طلایی) یادم نرفته. یا لذت نواختن قطعات پاییز طلایی 1. اما یک مساله ای برام سواله. ؟ ایا قطعه نوازی جای کتاب اموزشی رو می گیره؟ چون بهر صورت سازنده یک قطعه به فکر اموزش نیست. از طرفی من کلا با نواختن اتود مشکلی ندارم. گو اینکه خیلی از قطعات بیر رو دوست دارم. مشکل من با چرنی 599 هست. فکر کنم این مشکل در سطح دنیا کم نیست. چون اکثر متد های جدید آموزش نظیر مایکل ارون هم به همین سمت حرکت کردن. اموزش از طریق قطعاتی زیبا و ملودیک و نه صرفا تکنیکی و خشک. اما قطعا پیشنهاد شما رو اجرا می کنم.
    دوباره می خوام لذت نواختن پاییز طلایی و Fur Elise رو تجربه کنم.
    RAMIN عزیز. میشه در مورد متدی که معرفی کردید یکم بیشتر توضیح بدید؟ ایا چاپ شده در ایران ؟
    ممنون از همگی دوستان بزرگوار.

tabass آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    59409
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    337
    51 بار تشکر شده در 21 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بله منم يه سال پيش بير رو تموم کردم زير نظز استاد ولي راضي نبودم چون به خاطر درسام درست تمرين نميکردم خيلي گربه شورش کردم:|
    واسه همين ميخواستم دوباره بزنمش
    اتفاقا من هم با چرني مشکل دارم. تمرکز ميخواد و تمرين زياد. خيلي خسته ام ميکنه
    ممنون

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Chris [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. قبل از هر چیز ممنون از دوستان عزیزی که که محبت کردن و نظراتشون رو بیان کردن.
    می دونستم که در نت اهنگ تنها نیستم.
    Sampler عزیز. با شما کاملا موافقم که قطعه نوازی واقعا لذت بخشه. هنوز که هنوزه روزی که اولین قطعه رو یاد گرفتم (خوابهای
    طلایی) یادم نرفته. یا لذت نواختن قطعات پاییز طلایی 1. اما یک مساله ای برام سواله. ؟ ایا قطعه نوازی جای کتاب اموزشی رو می گیره؟ چون بهر صورت سازنده یک قطعه به فکر اموزش نیست. از طرفی من کلا با نواختن اتود مشکلی ندارم. گو اینکه خیلی از قطعات بیر رو دوست دارم. مشکل من با چرنی 599 هست. فکر کنم این مشکل در سطح دنیا کم نیست. چون اکثر متد های جدید آموزش نظیر مایکل ارون هم به همین سمت حرکت کردن. اموزش از طریق قطعاتی زیبا و ملودیک و نه صرفا تکنیکی و خشک. اما قطعا پیشنهاد شما رو اجرا می کنم.
    دوباره می خوام لذت نواختن پاییز طلایی و Fur Elise رو تجربه کنم.
    RAMIN عزیز. میشه در مورد متدی که معرفی کردید یکم بیشتر توضیح بدید؟ ایا چاپ شده در ایران ؟
    ممنون از همگی دوستان بزرگوار.
    دوست عزیز بله... جدید ترین و به نظر من نوین ترین شیوه ی آموزشی پیانو نوازیه مدرن این کتابه... که معمولا هرکسی این هارو تدریس نمیکنه... اما استاد دیبازر شدیدا اصرار داشتن که فقط این کتاب تدریس بشه... به نظر من هم کتاب خوبیه...6 جلد هست مجموعش که فایل صوتی هم داره و از این نظر خیلی خوبه...
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

lionheart آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    70795
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    62
    39 بار تشکر شده در 32 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز بله... جدید ترین و به نظر من نوین ترین شیوه ی آموزشی پیانو نوازیه مدرن این کتابه... که معمولا هرکسی این هارو تدریس نمیکنه... اما استاد دیبازر شدیدا اصرار داشتن که فقط این کتاب تدریس بشه... به نظر من هم کتاب خوبیه...6 جلد هست مجموعش که فایل صوتی هم داره و از این نظر خیلی خوبه...
    با تشکر از دوست عزیز

یک سوال در حاشیه این تاپیک بپرسم میخواستم بدونم کدوم آموزشگاه ها آرون را تدریس میکنن ؟

تو تهران ...

چون میخواستم آموزشگاه برم ...

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ...

18. کاربران زیر از lionheart به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    84727
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    14
    7 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 7/1
    میزان امتیاز
    0

من پنج سال پیش شروع به نواختن پیانو کردم که تا دو سال پیش یکی از استادای خیلی خوب و تقریبا معروف به خارج رفت و یه چند ماهیه که اومده. ولی من تازگی میخوام دوباره از نو شروع کنم ولی تو خونه تمرین میکنم من تقریبا بیر تا تمرین 80 و هانون تا تمرین های 20 رو تا پنج سال پیش رفت که ترکش کردم و میخوام بیشتر از اونو برم
    استادم همیشه رو هانون خیلی تاکید داشت میخواست بعد از هانون چرنی رو شروع کنم. من فکر میکنم از از بیر هانون بهتر باشه

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    79568
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    12 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بی شک چرنی 599 متد آموزشی فوق العاده خوبی هست و اگر زمانی که دارید درس هاشو میزنید دقت کنید و خوب تمرین کنید به وضوح پیشرفتتون رو احساس میکنید و به طور ملموس قوی شدن دستتون و دقت و تسلت در نوازندگی رو احساس میکنید. حد اقل برای من اینطوره.
    استاد من میگه بعضی ها وقتی چرنی 599 رو میزنن به خصوص درس های 40-50به بعد کاملا دلسرد میشن و برای همین یک کتاب دیگه چرنی رو بهشون معرفی میکنیم که بهینه تر و قدم به قدم و بهتر پیش رفته. چون همون طور که احتمالا احساس کردید بعضی درس های چرنی599 نسبت به سطح و روندی که داره پیش میره ناگهان سخت میشن. میگفت ما چرنی اپوس 445(اگه اشتباه نکنم) رو بهشون پیشنهاد میکنیم
    جناب [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] من پیشنهاد میکنم شما هم شروع کن به کار کردن همین اپوس. چون با توجه به اینکه میگی نصف چرنی599 رو کار کردی و تجربه خوبی هم تو قطعه زدن داری میتونی این کتابو کار کنی.
    موفق باشی(:

21. کاربران زیر از zener به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط lionheart [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با تشکر از دوست عزیز یک سوال در حاشیه این تاپیک بپرسم میخواستم بدونم کدوم آموزشگاه ها آرون را تدریس میکنن ؟تو تهران ... چون میخواستم آموزشگاه برم ... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ...
    دوست عزیز ربطی به آموزشگاه نداره... هر استاد با توجه به شیوه ی خودش تدریس میکنه... و ممکنه توی یک آموزشگاه 4 تا استاد پیانو وجود داشته باشه و هرکدوم یچیزی رو درس بدن... شما کاری به کتابی که تدریس مسیکنن نداشته باش... اگه استادت خوبه هرچیزی که میگه رو گوش کن

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط lionheart [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با تشکر از دوست عزیز یک سوال در حاشیه این تاپیک بپرسم میخواستم بدونم کدوم آموزشگاه ها آرون را تدریس میکنن ؟تو تهران ... چون میخواستم آموزشگاه برم ... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ...
    دوست عزیز ربطی به آموزشگاه نداره... هر استاد با توجه به شیوه ی خودش تدریس میکنه... و ممکنه توی یک آموزشگاه 4 تا استاد پیانو وجود داشته باشه و هرکدوم یچیزی رو درس بدن... شما کاری به کتابی که تدریس مسیکنن نداشته باش... اگه استادت خوبه هرچیزی که میگه رو گوش کن

- - - Updated - - -

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    24059
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    11 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zener [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بی شک چرنی 599 متد آموزشی فوق العاده خوبی هست و اگر زمانی که دارید درس هاشو میزنید دقت کنید و خوب تمرین کنید به وضوح پیشرفتتون رو احساس میکنید و به طور ملموس قوی شدن دستتون و دقت و تسلت در نوازندگی رو احساس میکنید. حد اقل برای من اینطوره.
    استاد من میگه بعضی ها وقتی چرنی 599 رو میزنن به خصوص درس های 40-50به بعد کاملا دلسرد میشن و برای همین یک کتاب دیگه چرنی رو بهشون معرفی میکنیم که بهینه تر و قدم به قدم و بهتر پیش رفته. چون همون طور که احتمالا احساس کردید بعضی درس های چرنی599 نسبت به سطح و روندی که داره پیش میره ناگهان سخت میشن. میگفت ما چرنی اپوس 445(اگه اشتباه نکنم) رو بهشون پیشنهاد میکنیم
    جناب [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] من پیشنهاد میکنم شما هم شروع کن به کار کردن همین اپوس. چون با توجه به اینکه میگی نصف چرنی599 رو کار کردی و تجربه خوبی هم تو قطعه زدن داری میتونی این کتابو کار کنی.
    موفق باشی(:

سلام دوست عزیز.
    ممنون از لطفتون. میدونید مشکل من با چرنی خشک بودن قطعاتش هست. هیچوقت نتونستم با قطعاتش ارتباط برقرار کنم . بذارید منظورم رو دقیق تر بیان کنم. من اولین باری که کاست پاییز طلایی 1 رو شنیدم هیچوقت یادم نمیره. با خودم گفتم من باید چند تا ازین قطعه ها رو یاد بگیرم. به هر قیمتی . (بطور خاص دو قطعه پاییز. پاییز. پاییز و در پاییز کوچک من درختان تنها یک برگ داشتند) استادم گفت قطعه اول کتاب هنوز برای تو زوده ولی به هر زحمتی بود قطعه رو دراوردم. همین اتفاق در مورد fur elise افتاد. قطعات بیر رو شاید اینجور دوست نداشتم ولی بعنوان اتود اموزشی باز هم نواختنشون برام لذت بخش بود. اما دوست عزیز در مورد چرنی 599 هیچوقت به خودم نگفتم که „هی پسر . چقدر خوب میشه این قطعه رو یاد بگیری” من از درس 25-20 از چرنی زده شدم . و به نوعی همین امر شروع وقت تلف کردن و هدر دادن زمان بود.
    (علیرغم تمام علاقه ای که به یادگیری پیانو داشتم و دارم)
    مدتی قبل سی دی قطعات چرنی 599 رو که خانم حکیم اوا نواختن تهیه کردم شاید به نوعی دوباره به این کتاب علاقمند بشم. نتیجه معکوس بود! نتونستم با قطعات ارتباط برقرار کنم. از خودم بیشتر نا امید شدم. سرعت نواختن ایشون رو شنیدید؟ یعنی یک هنرجوی متوسط چرنی رو بایدبا این سرعت بنوازه ؟ بیشتر نا امید شدم از خودم.
    هفته گذشته بالاخره بیر تموم شد. متد دنیای کوچک رو تهیه کردم . به سی دیش گوش کردم. به نظرم قطعات قشنگی داره. متدش به دلم خیلی نشست. مایکل ارون رو متاسفانه نتونستم دوره کاملش رو پیدا کنم.
    فعلا یه جورایی احساس می کنم که سرعت دستم مناسب نیست. تصمیم گرفتم یکی دو ماهی هانون کار کنم و بعد به امید خدا دنیای کوچک و بعضی قطعه هارو رو شروع کنم (در کنار هانون). بیش از هر چیز از نداشتن یک استاد و مشاور دچار ناراحتی و یاس شدم. نمی دونم مسیرم درسته یا نه. مشکلم کجاست. چرا سرعت دستم حتی یک دهم قطعات سی دی چرنی نیست. ؟ ایا این مساله طبیعیه و باید تمریناتم رو ادامه بدم یا جایی از کارم ایراد داره ؟ فعلا قراری که با خودم گذاشتم اینه که کتابی رو شروع کنم که نیمه کاره نمونه و تا اخرش ادامه بدم.
    از محبت شما ممنونم. میدونم که در نت اهنگ در کنار دوستان عزیزم هیچوقت مشکلاتم بدون پاسخ و همفکری نمی مونه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)