لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 17 از 17

موضوع: نیاز به راهنمایی برای انتخاب کتاب آموزش بعد از بیر

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Chris [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز.
    ممنون از لطفتون. میدونید مشکل من با چرنی خشک بودن قطعاتش هست. هیچوقت نتونستم با قطعاتش ارتباط برقرار کنم . بذارید منظورم رو دقیق تر بیان کنم. من اولین باری که کاست پاییز طلایی 1 رو شنیدم هیچوقت یادم نمیره. با خودم گفتم من باید چند تا ازین قطعه ها رو یاد بگیرم. به هر قیمتی . (بطور خاص دو قطعه پاییز. پاییز. پاییز و در پاییز کوچک من درختان تنها یک برگ داشتند) استادم گفت قطعه اول کتاب هنوز برای تو زوده ولی به هر زحمتی بود قطعه رو دراوردم. همین اتفاق در مورد fur elise افتاد. قطعات بیر رو شاید اینجور دوست نداشتم ولی بعنوان اتود اموزشی باز هم نواختنشون برام لذت بخش بود. اما دوست عزیز در مورد چرنی 599 هیچوقت به خودم نگفتم که „هی پسر . چقدر خوب میشه این قطعه رو یاد بگیری” من از درس 25-20 از چرنی زده شدم . و به نوعی همین امر شروع وقت تلف کردن و هدر دادن زمان بود.
    (علیرغم تمام علاقه ای که به یادگیری پیانو داشتم و دارم)
    مدتی قبل سی دی قطعات چرنی 599 رو که خانم حکیم اوا نواختن تهیه کردم شاید به نوعی دوباره به این کتاب علاقمند بشم. نتیجه معکوس بود! نتونستم با قطعات ارتباط برقرار کنم. از خودم بیشتر نا امید شدم. سرعت نواختن ایشون رو شنیدید؟ یعنی یک هنرجوی متوسط چرنی رو بایدبا این سرعت بنوازه ؟ بیشتر نا امید شدم از خودم.
    هفته گذشته بالاخره بیر تموم شد. متد دنیای کوچک رو تهیه کردم . به سی دیش گوش کردم. به نظرم قطعات قشنگی داره. متدش به دلم خیلی نشست. مایکل ارون رو متاسفانه نتونستم دوره کاملش رو پیدا کنم.
    فعلا یه جورایی احساس می کنم که سرعت دستم مناسب نیست. تصمیم گرفتم یکی دو ماهی هانون کار کنم و بعد به امید خدا دنیای کوچک و بعضی قطعه هارو رو شروع کنم (در کنار هانون). بیش از هر چیز از نداشتن یک استاد و مشاور دچار ناراحتی و یاس شدم. نمی دونم مسیرم درسته یا نه. مشکلم کجاست. چرا سرعت دستم حتی یک دهم قطعات سی دی چرنی نیست. ؟ ایا این مساله طبیعیه و باید تمریناتم رو ادامه بدم یا جایی از کارم ایراد داره ؟ فعلا قراری که با خودم گذاشتم اینه که کتابی رو شروع کنم که نیمه کاره نمونه و تا اخرش ادامه بدم.
    از محبت شما ممنونم. میدونم که در نت اهنگ در کنار دوستان عزیزم هیچوقت مشکلاتم بدون پاسخ و همفکری نمی مونه.
    کتابی که میخواهید کار کنید بستگی زیادی به هدفتون داره.
    ولی اگه میخواید کلاسیک و آکادمیک و اصولی کار کنید حتما در کنار قطعات، اتود هم بزنید. من بهتون توصیه میکنم به هیچوجه از چرنی 599 غافل نشید، و پس از اون به سراغ چرنی پیشرفته (299) برید . به من که خیلی کمک کردن.
    ولی یه جزوه ای هم یه استادم باهام کار میکرد به نام (A. Leshgorn op.66). که البته نسبت به چرنی مقدماتی(599) سخت تر بود. میتونید بعد از چرنی مقدماتی، لشکورن رو شروع کنید. (البته این جزوه بصورت کپی بود، که من هم گرفتم ازش کپی کردم، نمیدونم کتابش موجود هست یا نه!)

2. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)