لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل در سیبلیوس : ذخیره شدن دست راست و چپ پیانو در یک ترک از فایل میدی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    57921
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    11 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض مشکل در سیبلیوس : ذخیره شدن دست راست و چپ پیانو در یک ترک از فایل میدی

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام، می خواستم ببینم چجوری می شه دست راست و چپ پیانو رو تو دو تا ترک آورد تا کار باهاشون ساده تر باشه؟ تو خود سیبلیوس هم لول ولوم یک کدوم رو مجزا نمی شه تغییر داد، نمی شه پن اعمال کرد و ... سوال دوم اینکه چرا علائمی که در سیبلیوس وارد می کنیم، مثل تغییرات تدریجی تمپو، گرفتن و رها کردن پدال های پیانو و غیره تو فایل میدی ذخیره نمی شن؟ممنون از همه.

2. # ADS

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

درود دوست عزیز
    برای اینکه یک خط ملودی رو جدا میدی بگیری ازش... چندتا کار میتونی بکنی... یکی اینکه روی یکی از خطها (کلید فا یا سل) دوبل کلیک کنی بعد دورش ابی میشه تا پایان قطعه... فقط همون خط آبی بشه ها... اگه خط دیگه هم شد یعنی اینکه 3 تا کلیک کردی... یا بیشتر... بعد که اینکارو کردی یه کلید بالا هست شکل ساعت شنی فکر کنم (دقیق یادم نیست اما این کلید که میزنی نتِ اون ساز رو از بقیه ی پارتیتور جدا میکنه...) وقتی اینکارو کردی کل صفحه فقط میشه نتی که میخوای و بعد ازش میدی بگیر... یا میتونی اول فایلو سیو کنی و بعد کلید instrument رو بزنی و اونجا دست چپ یا راست پیانو رو هرکدام که خواستیو حدف کنی و به صفحه ی اصلی برگردی و میدی بگیری

سوال دوم ... یه دلیلش اینه که میدی کیفیت آنچنانی نداره که بخواد همه چیزو پخش کنه ... حتی wave هم که گوش کنی بازم خوب نیست... با این حال بعضیاشو پخش میکنه ... بعضی کرشندوها رو اجرا میکنه... اما فورته پیانو ها و تغییر تمپوهارو همشو اجرا میکنه دقیق
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

4. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    57921
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    11 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود دوست عزیزبرای اینکه یک خط ملودی رو جدا میدی بگیری ازش... چندتا کار میتونی بکنی... یکی اینکه روی یکی از خطها (کلید فا یا سل) دوبل کلیک کنی بعد دورش ابی میشه تا پایان قطعه... فقط همون خط آبی بشه ها... اگه خط دیگه هم شد یعنی اینکه 3 تا کلیک کردی... یا بیشتر... بعد که اینکارو کردی یه کلید بالا هست شکل ساعت شنی فکر کنم (دقیق یادم نیست اما این کلید که میزنی نتِ اون ساز رو از بقیه ی پارتیتور جدا میکنه...) وقتی اینکارو کردی کل صفحه فقط میشه نتی که میخوای و بعد ازش میدی بگیر... یا میتونی اول فایلو سیو کنی و بعد کلید instrument رو بزنی و اونجا دست چپ یا راست پیانو رو هرکدام که خواستیو حدف کنی و به صفحه ی اصلی برگردی و میدی بگیریسوال دوم ... یه دلیلش اینه که میدی کیفیت آنچنانی نداره که بخواد همه چیزو پخش کنه ... حتی wave هم که گوش کنی بازم خوب نیست... با این حال بعضیاشو پخش میکنه ... بعضی کرشندوها رو اجرا میکنه... اما فورته پیانو ها و تغییر تمپوهارو همشو اجرا میکنه دقیق
    لطف کردی دوست عزیز راجع به سوال اول که جواب کامل دادی، راجع به سوال دومم باید بگم که ای کاش کاملتر بیان می کردم، من خروجی میدی که میگیرم وقتی خود همون میدی رو اجرا می کنم، آره تمام کرشندو ها و پیانو/فورته ها و ... اجرا می شن، ولی مثلا همین میدی رو وارد EZKeys Grand Piano یا حتی Nuendo که می کنم هیچکدوم به درستی اجرا نمی شند.

6. کاربران زیر از mhacker به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط mhacker [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    لطف کردی دوست عزیز راجع به سوال اول که جواب کامل دادی، راجع به سوال دومم باید بگم که ای کاش کاملتر بیان می کردم، من خروجی میدی که میگیرم وقتی خود همون میدی رو اجرا می کنم، آره تمام کرشندو ها و پیانو/فورته ها و ... اجرا می شن، ولی مثلا همین میدی رو وارد EZKeys Grand Piano یا حتی Nuendo که می کنم هیچکدوم به درستی اجرا نمی شند.
    آهان... اونشو دیگه نمیدونم متاسفانه
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

8. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    57921
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    11 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون دوست عزیز، کسی جواب این سوال رو نمی دونه؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    164103
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دوست عزیز این ایراد ها به خود نرم افزار ها مربوط میشه مثلا یک فایل میدی که از سیبلیوس میگیری میدی به اف ال یا گیتار پرو و .. تو هر کدوم یک تغییراتی داره و خوب در نمیاد حتی تو اف ال تغییر تمپو ثبت شده و لی متاسفانه سرعتش متفاوت از اون چه در سیبلیس هست در میاد
    در کل سرتو درد نیارم فایل میدی فقط میتونه زمانبندی و زیر و بمی رو بخوبی منتقل کنه و اصل کارش هم همینه
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhacker [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)