لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 56

موضوع: معرفی اساتید و مدرسین ویلن

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    82579
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    389
    252 بار تشکر شده در 137 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/0
    Given: 42/1
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    با اجازه سایر دوستان و اساتید من هم استاد دوست داشتنی خودم رو معرفی میکنم در مشهد
    خانم حاجی آقا
    ایشون سی سالشونه و از 15 سالگی فراگیری ویولن رو شروع کردن. اول با استادی که ازشون خیلی راضی نبودن ومنم اسمشون رو نمیدونم و بعد زیر نظر استاد صمد برقی ویولن رو ادامه دادن. بچه های مشهد باید آقای برقی رو بشناسن. آقای برقی سرپرست گروه ارکستر صبا در مشهد، ویولن ساز و بهترین استاد ویولن سبک ایرانی در مشهدن. خانم حاجی آقا هم سبکشون ایرانیه و تسلط خوبی روی نواختن دارن. ایشون عضو گروه ارکستر صبا هم هستن.

والا به من استاد برقی رو برای یادگیری معرفی کرده بودن. منتها چون ایشون سرشون با شاگردهای ارشدشون بسیار شلوغه یکی از شاگرداشون که همانا خانم حاجی آقا می باشد برای شروع یادگیری بهم معرفی شد.

ایشون بسیار خوش اخلاق و باحوصله اند. به تک تک سوالای هنرجو باحوصله جواب میدن (این تو یادگیری هرچیزی برای شخص بنده به عنوان شاگرد خیلی مهمه). حتی من دیدم که با بچه های کم سن و سال که هنوز مدرسه هم نمیرن چطور راه میان. خیلی هم درگیر زمان نیستن که حتما راس نیم ساعت کلاس شون تموم بشه. بعضی وقتا ممکنه بیشتر برای هنرجو وقت بذارن درحالی که از وقت هنرجوی بعدی نمی زنن. خیلی باحوصله اند.

ایشون متناسب با سن، وقت، استعداد و توانایی هنرجو کتاب آموزشی معرفی میکنن و یاد میدن. برای من لو ویولن رو شروع کردن و گفتن چند جلسه پیش میریم اگه دیدیم سنگینه واستون عوضش میکنیم و خدارو شکر تا اینجای کار که خوب بودم و مشکلی نبوده. کلا دوست ندارن هنرجو از هنر زده بشه. همچنین رو طرز ایستادن، ساز گرفتن، آرشه به دست گرفتن، ضرب زدن و نت خوانی بسیار حواسشون جمعه.

ایشون تو آموزشگاه های
    نیما: بولوار سجاد بین سجاد 24 و انتهای سجاد
    نکیسا: بولوار فرامرز عباسی، فرامرزعباسی8، اولین تقاطع سمت راست
    نوا: بولوار وکیل آباد بین سامانیه و هاشمیه
    تدریس میکنن.

2. 5 کاربر برای این پست از Pelk_lk تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)