لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 56

موضوع: معرفی اساتید و مدرسین ویلن

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

پیش فرض معرفی مدرس جوان کوشا صرافی گهر

0 Not allowed! Not allowed!
    بیوگرافی کوشا صرافی گهر:
    متولد تهران 1372. در کودکی به فراگیری ویلن نزد استاد سیامک رئوفی پرداخت و مدت ده سال از آموخته های وی بهره برد. مدت پنج سال با ارکسترهای جوان همکاری کرد. سال ها بعد فراگیری کمانچه را زیر نظر استاد رئوفی ادامه داد و در سه سال اخیر به نوازندگی ویولا (ویلن آلتو) نیز پرداخته است. او با گروه „آی سو” - ارکستر سمفونیک انجمن فرهنگی اتریش - همکاری داشته و در حال حاضر از اعضای ارکستر سمفونیک صدا و سیما است و به صورت پروژه ای با ارکسترهای دیگر نیز همکاری می کند.

عکس و نمونه کاری فعلا از ایشون در دسترسم نیست. اما از فعالیت های ایشون میتونم به همکاری با پیمان فخاریان در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] اشاره کنم. (در پایین صفحه ی لینکی که گذاشتم در قسمت گالری عکس و بیوگرافی آقای صرافی قابل مشاهده است. قطعه ی شماره 9 (ژولیئت - دو نوازی گیتار و ویلن) رو بنده خیلی دوست دارم.).
    (البته در شبکه های اجتماعی از ایشون میشه عکس و نمونه کار پیدا کرد)

روش تدریس و خصوصیات اخلاقی:
    مدت ها بود که بنا به دلایلی نمیتونستم کلاس برم هرچند که از وجود استاد عزیز، آقای فرهمند حسن زاده، کم و بیش بهره می بردم تا اینکه زمان محدودی رو برای یادگیری مجدد پیدا کردم. بنا به اهداف خاصی که داشتم (و زمان محدود) به طور اتفاقی با آقای صرافی آشنا شدم. همون جلسه ی اول متوجه شدم که میتونم از ایشون چیزهای زیادی یاد بگیرم.
    یکی از بارزترین نکاتی که توی نوازندگی ایشون مشهوده اینه که تسلط خوبی هم به نوازندگی به سبک ایرانی دارن و هم کلاسیک (هرچند که پایه کارشون کلاسیک بوده) و من به شخصه برای اولین بار هست که می بینم کسی تا این حد به هر دو سبک تسلط داشته باشه.
    در مورد مهارت های آموزشی ایشون می تونم به این نکته اشاره کنم که آقای صرافی توانایی تدریس کتب مختلفی رو دارن و این باعث میشه که با توجه به سلیقه و استعداد هنرجو بتونن راه درست رو برای تدریس انتخاب کنن.
    از کتاب هایی که در زمینه ی ویلن کلاسیک تدریس می کنن میشه به سری کتاب های ل ویلن، سوزوکی، ولفارت، شوچیک، کنسرتوهای باخ و ... اشاره کرد. (ایشون نت هایی رو علاوه بر کتاب ها تدریس می کنن.)
    و در زمینه ی ایرانی، سری کتاب های استاد خالقی (هنرستان) ، ردیف استاد صبا، ردیف استاد بدیعی (کتاب های ساز تنها) و به طور ویژه مجموعه پیش درآمد و رنگ اثر استاد پایور (برای ویلن) رو تدریس می کنن.
    بنده در خدمت ایشون، فعلا اتودهای ولفارت، کتاب استاد خالقی جلد 4 و مجموعه پیش درآمد و رنگ استاد پایور رو کار می کنم و مبنای کار رو نوازندگی استاندارد و تکنیک های گروه نوازی (استانداردهای مربوط به نوازندگی در ارکستر) رو در حد توانم یاد می گیرم و امیدوارم این فرصت رو داشته باشم که بیشتر از وجودشون بهره مند بشم.
    ضمنا ایشون با هنرجوها همنوازی هم می کنن که فکر می کنم خیلی تاثیرگذار هست.

از خصوصیات اخلاقی ایشون میشه به حوصله ی ایشون حین تدریس، انگیزه دادن به هنرآموز و دقت و ریزبینی ایشون در نظارت به کار او اشاره کرد.
    به هر حال من خیلی خوشحالم که فرصتی پیش اومده تا در خدمت این مدرس جوان و با استعداد باشم.
    ویرایش توسط virtuoso : Thursday 3 July 2014 در ساعت 10:43 PM

2. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)