لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 56

موضوع: معرفی اساتید و مدرسین ویلن

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

پیش فرض معرفی اساتید و مدرسین ویلن

0 Not allowed! Not allowed!
    خدمت دوستان عزیز عرض سلام و ادب دارم.

در این تاپیک قصد داریم مدرسین و اساتید ویلن که در کشور عزیزمون فعالیت دارن رو معرفی کنیم. (تاپیک به پیشنهاد مسئول بخش ویلن ایجاد شده)

پس دوستان عزیز لطف کنن و استاد خودشون رو با عنایت به بخش هایی که در ذیل عرض میکنم، معرفی کنن:

1- بیوگرافی مدرس محترم. مدرس گرامی در چه شهر یا شهرهایی و در کدام آموزشگاه ها تدریس میکنن.
    2- قرار دادن یک یا چند نمونه کار از مدرس محترم. (ترجیحا اگه عکس یا ویدئویی از ایشون هم در دسترس است لطفا قرار داده بشه)
    3- توضیحاتی در مورد روش تدریس استاد گرامی (کتاب های مورد استفاده و ...) و خصوصیات اخلاقی و فنی استاد (از دید هنر جو) و هر نکته ی مفید دیگه ای که امکان شناخت و معرفی بیشتری رو از استاد عزیز ارائه میده.

این نکته رو هم یادآوری میکنم که این کار میتونه به دوستانی که در جستجوی استاد هستن و سایر دوستان نوازنده کمک شایانی کنه. (سابق بر این هم اساتید در این سایت بصورت پراکنده معرفی میشدن و بنابر تصمیمات اتخاذ شده، قرار شد که در این تاپیک بصورت منظم به معرفی اساتید و مدرسین ویلن بپردازیم)

از همکاری شما دوستان عزیز کمال تشکر رو دارم.
    شاد و پیروز باشید
    ویرایش توسط virtuoso : Wednesday 17 July 2013 در ساعت 04:45 PM

2. 15 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

3. # ADS

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

مجددا خدمت دوستان محترم سلام عرض میکنم.

قصد دارم به عنوان مطلب اول استاد عزیز خودم رو معرفی کنم. استاد گرامی آقای فرشید فرهمند حسن زاده:

بیوگرافی: فرشید فرهمند حسن زاده در سال 1354 در تهران بدنیا آمد. وی از کودکی به موسیقی علاقمند شد و در سال 1369 آموزش ویلن را نزد مسعود حسنخانی آغاز نمود و بعد از گذشت سه سال خدمت شادروان اسدالله ملک رسید و تا پایان عمر استاد در مکتب ایشان کسب فیض نمود. وی در سال 1376 به دعوت اسدالله ملک به ارکستر همنوازان صدا و سیما که به سرپرستی خود ایشان بود همکاری خود را آغاز نمود، سپس در سال 1378 برای ادامه تحصیل در رشته ی موسیقی وارد دانشکده ی هنرهای زیبای دانشگاه تهران شد و در سال 1383 موفق به اخذ مدرک کارشناسی موسیقی از این دانشگاه گردید.

استاد فرهمند حسن زاده در آموزشگاه های مختلفی فعالیت دارن. (3 تا از آموزشگاه ها رو خدمتتون معرفی میکنم)
    - آموزشگاه ملک (آموزشگاه زنده یاد استاد ملک که در روزهای پایانی عمرشون عنان کار آموزش رو به آقای فرهمند حسن زاده دادن و ایشون از همون سال ها تا کنون یک روز از هفته رو در آموزشگاه ملک تدریس دارن... نشانی دقیق آموزشگاه رو در اختیار ندارم ولی کسی اگه خواست پیام خصوصی بده.)
    - آموزشگاه آوای صبا، واقع در منطقه ی شرق تهران (تهران پارس) شماره تلفن : 02177912247 - آقای حسن زاده روزهای شنبه در این آموزشگاه تشریف دارن
    - آموزشگاه گلپا (به مدیریت استاد حسن گلپایگانی) ، واقع در شمال شرقی تهران (مینی سیتی - نرسیده به بلوار اوشان). آقای حسن زاده روزهای 5 شنبه در این آموزشگاه تدریس دارن (بنده هم در همین آموزشگاه در خدمتشون هستم)

تصویر مربوط به کنسرت هنرجویی آموزشگاه گلپایگانی هست (بنده در کنار استاد فرهمند حسن زاده - آمفی تئاتر بیمارستان محک)

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

نمونه کار: (لطفا حق کپی رعایت شود)
    1- چهار مضراب حسینی

2- عاشق شدن (دیگه عاشق شدن فایده نداره - کورس سرهنگ زاده) با تنظیم و نوازندگی آقای بهنام خدا رحمی:
    توضیح: آقای حسن زاده در همون سال هایی که در محضر استاد ملک بودن یک روز با ویلن استاد این قطعه رو مینوازن و آقای خدارحمی بعد از سال ها این قطعه رو در قالب این آهنگ در میارن و در آلبومی به نام یاد ها و خاطره ها (دریا) قرار میدن.

3- قسمت هایی از آواز دشتی و چهار مضراب دشتی (گریه ی لیلی) از استاد ملک
    توضیح: کتاب دوره ی ردیف نوازی استاد اسدالله ملک توسط استاد فرهمند حسن زاده تالیف شده که سی دی همراه این کتاب به نوازندگی آقای فرشید فرهمند حسن زاده است. (این اجرا قسمتی از بخش آواز دشتی از این سی دی است)

4- دیگر کارها
    استاد قطعاتی رو هم بصورت دو نوازی با استاد فصل الله توکل ضبط کرده اند (شامل بداهه نوازی و ...) که متاسفانه این کارها بصورت رسمی منتشر نشده اند.
    در آخرین آلبوم استاد ایرج به نام قصه ی زندگی، تکنوازی ویلن چندتا از کارها به عهده ی استاد حسن زاده بود که در این بین میشه به آخرین قطعه ی آلبوم که آوازی هست اشاره کرد. (در این آلبوم ویلنیست های معروفی نوزاندگی کرده اند که تکنوازی استاد فرهمند در بین این نوازنده ها قابل تامله) پیشنهاد میکنم این آلبوم رو از فروشگاه های معتبر تهیه فرمایید.

کارهای دیگه ای هم بصورت صوتی و تصویری از استاد فرهمند حسن زاده در اختیاره که از معرفی اونا چشم پوشی میکنم.

...

جهت پرهیز از اطاله ی کلام، ادامه ی معرفی رو به زمان دیگه ای موکول میکنم.

شاد و تندرست باشید
    ویرایش توسط virtuoso : Thursday 18 July 2013 در ساعت 01:07 AM

5. 13 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

اون وقتها كه هنوز كاست بود و سي دي نيومده بود و تازه ايرج دوباره مجوز گرفته بود كه بخونه يه كاست داده بود به اسم غزلخوان. كارهاي آهنگ سازيش رو هم اسدالله ملك كرده بود. اسم آقاي فرهمند رو من اونجا اولين بار ديدم. پنجه شيريني داره.

7. 4 کاربر برای این پست از m_rv_2008 تشکر کرده اند:

aftaban آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15063
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    536
    632 بار تشکر شده در 132 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 110/0
    Given: 294/1
    میزان امتیاز
    16

درود محمد عزیز. بسیار عالی و مفصّل به این تاپیک پرداختی و با شخصیتی شروع کردی که بسیار سزاوار است. مدت زیادی نیست که ویرایش استادانه ی کتاب های ساز تنهای استاد بدیعی را از ایشون در دست دارم و واقعن حظ می برم از کارش. موفق باشی دوست من.

9. 4 کاربر برای این پست از aftaban تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط aftaban [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود محمد عزیز. بسیار عالی و مفصّل به این تاپیک پرداختی و با شخصیتی شروع کردی که بسیار سزاوار است. مدت زیادی نیست که ویرایش استادانه ی کتاب های ساز تنهای استاد بدیعی را از ایشون در دست دارم و واقعن حظ می برم از کارش. موفق باشی دوست من.
    درود بر استاد خورشیدی عزیز. خواهش میکنم، شما هم خیلی خوب کار رو شروع کردین. امیدوارم این تاپیک با همکاری دوستان به اون چیزی تبدیل بشه که توی ذهن حضرتعالی هست. به هر حال همونطور که قبلا گفتم تا حد توانم در رکاب شما برای فعال تر شدن و پربار تر شدن بخش ویلن تلاش خواهم کرد.
    بله کتاب ساز تنها واقعا کتاب خوب و مفیدیست که حاصل زحمات استاد بوده و انشاا... در ادامه در مورد کتبی که استاد فرهمند حسن زاده گردآوری کرده اند و انشاا... در آینده خواهند کرد مطالبی رو خدمتت شما و دیگر دوستان عرض میکنم.
    شاد و پیروز باشید

11. 2 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

ادامه ی معرفی استاد فرشید فرهمند حسن زاده:

روش تدریس:
    استاد فرهمند حسن زاده متناسب با شرایط سنی، تمایلات و خواسته ی هنرجو آموزش رو بر اساس کتب مختلف انجام میدن.
    ایشون معمولا با جلد 1 کتاب استاد خالقی شروع میکنن و در ادامه کتاب سوزوکی رو هم اضافه میکنن. (در مواردی در انتهای کتاب خالقی 1 ، ل ویلن 1 هم اضافه میکنن) در ادامه جلد دوم خالقی رو همراه با سوزوکی به عنوان کتب پایه پیش میبرن و در کنار اونا کتاب هایی که شامل آهنگ های پاپ و کلاسیک هست رو هم تدریس میکنن. یعنی متناسب با الگویی که در دروس وجود داره، قطعه ای آهنگین رو از کتب آهنگ های پاپ یا کلاسیک پیدا میکنن و تدریس میکنن. این روند تا انتهای کتاب 2 وجود داره. در صورتی که هنرجو توانایی داشته باشه کتاب های ل ویلن 2 و چند اتود از ولفارت رو هم باهاش کار میکنن...
    کمی که کار به سمت موسیقی ایرانی پیش رفت و دست هنرجو به گرفتن نت های سری و کرن عادت کرد در کنار کتاب های استاد خالقی کتاب های آوای سرور 1 و 2 هم تدریس میکنن. (متناسب با درس داده شده) ممکنه در این مرحله هنوز هم کتاب های کلاسیک تدریس بشه (برای تقویت آرشه کشی و انگشت گذاری)
    کم کم کار بیشتر به سمت نوازندگی سبک سنتی پیش میره و با شروع کتاب خالقی 3، آموزش ردیف استاد صبا شروع میشه... کمی که هنرجو به ردیف نوازی عادت کرد همگام با ردیف صبا کتاب ساز تنها 1 رو هم شروع میکنن (که به نظر من با شروع نواختن ردیف استاد صبا و ساز تنها 1، علاقه و شور و نشاط هنرجو دو چندان میشه.)... بعد از اون هم کتاب ساز تنها 2 و ... (اگه هنرجو در خواست داشته باشه کتاب دوره ردیف نوازی استاد ملک هم تدریس میشه. چون کوک های متنوعی داره باید جداگانه تدریس بشه)
    (استاد حسن زاده در بعضی جلسات با توجه به توانایی های شاگردان ممکنه بیش از حد معمول تدریس کنن و معتقد هستن که شاگرد باید به مرور در چند هفته قطعات رو یاد بگیره، نه بعد از یک هفته بدون نقص قطعه رو ارائه بده... البته این موضوع ممکنه از دیدگاه افرادی خوب باشه و از دیدگاه افرادی بد. ولی بطور کلی تدریس ایشون کاملا متناسب با استعداد و خواسته ی هنرجوست)

افرادی هم هستن که فقط برای یاد گرفتن ردیف یا فقط برای آموختن کتاب های استاد ملک و استاد بدیعی (ساز تنها) میرن پیش استاد. (آقای حسن زاده از شهرستان های مختلف هم شاگرد دارن)

استاد حسن زاده کتاب های گوناگونی رو در چند سال اخیر گردآوری کرده ان که تعدادی از آن ها عبارتند از:

دوره ردیف نوازی استاد ملک جلد 1 (با سی دی به نوازندگی استاد فرهمند حسن زاده)
    دوره ردیف نوازی استاد ملک جلد 2 (در آینده ای نزدیک انشاا... چاپ خواهد شد)
    ساز تنها 1، 2 و 3 (در چاپ های آینده همراه با این کتاب ها سی دی هم ارائه میشه که شامل نواخته های خود زنده یاد استاد بدیعی هست)
    در آینده کتاب هایی هم از مجموعه قطعات استاد ملک (آهنگ ها) و استاد محمد حیدری (آهنگ ها) چاپ خواهد شد که پیش بینی میشه مثل کتاب های قبلی مورد استقبال ویژه ای هم قرار بگیرن... (این کتاب ها تقریبا آماده هستن)

به نظر حقیر، استاد با گردآوری این کتاب ها خدمت بزرگی به ویلن نوازان سبک ایرانی کردن.

خصوصیات اخلاقی:
    استاد فرهمند انسانی مهربان، متواضع و بسیار صمیمی هستن. با همه ی شاگرداشون دوست هستن. هرکسی بخواد کار ایشونو ببینه به راحتی میتونه در کلاسشون حاضر بشه و نوازندگی و روش تدریسشونو ببینه. ایشون اعتقاد دارن که نوازنده باید به واسطه ی ساز و به کمک تکنیکش، درونیات خودشو بروز بده و گذشتگان به این دلیل ماندگار شدن که در نوازندگی به تقلید صرف نمی پرداختن و حرفی برای گفتن داشتن.
    استاد حسن زاده مهارت خاصی هم در بداهه نوازی دارن.

به هر حال رفتار و اخلاق متواضعانه و صمیمی استاد در درجه ی اول و تکنیک نوازندگی و پنجه ی شیرین ایشون (که هیچ وقت برای من تکراری نمیشه) در درجه ی دوم باعث شده که من و دیگر شاگرداشون ایشونو یه استاد تمام عیار بدونیم. به نظر حقیر و بسیاری از نزدیکان ایشون، آقای حسن زاده دارن راه گذشتگان رو طی می کنن.

شاد و پیروز باشید
    ویرایش توسط virtuoso : Thursday 18 July 2013 در ساعت 02:06 AM

13. 6 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

mahgam آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    73735
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,559
    1,630 بار تشکر شده در 410 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 468/0
    Given: 343/0
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

تبریک میگم دوست خوبم
    تاپیک بسیار مفیدی رو شروع کردین و بسیار هم زیبا استاد فرهمند رو توصیف فرمودید، امیدوارم با همکاری بقیه دوستان این تاپیک رو در رده مفیدترین تاپیک های نت قرار بدبد.
    دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

15. کاربران زیر از mahgam به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط mahgam [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تبریک میگم دوست خوبم
    تاپیک بسیار مفیدی رو شروع کردین و بسیار هم زیبا استاد فرهمند رو توصیف فرمودید، امیدوارم با همکاری بقیه دوستان این تاپیک رو در رده مفیدترین تاپیک های نت قرار بدبد.
    خواهش میکنم. خیلی ممنون، نظر لطف شماست.
    انشاا... که همینطور باشه

17. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

معرفی استاد بابک عابدی :

بیوگرافی : آقای بابک عابدی
    متولد تیرماه یکهزار وسیصد و شصت در تهران چشم به جهان گشود. تحصیلات ایشان در رشته ی مهندسی نساجی – شیمی علوم الیاف – می باشد و در تهران فارغ التحصیل شده و اکنون در این زمینه فعالیت دارد. ساز اول آقای عابدی سنتور و ساز دوم ایشان ویلن می باشد (البته در هر دو به تصدیق اساتید توانمند هستند)
    آقای بابک عابدی ساز سنتور را در 8 سالگی نزد استاد ابراهیمی شروع نمودند و در ادامه به دلیل مسافرت استاد، دوره ی اصلی نوازندگی سنتور را نزد استاد گرامی، بهمن سراجیان گذراندند. البته آقای عابدی از محضر اساتید بزرگی همچون زنده یاد استاد فرامرز پایور و استاد فضل الله توکل نیز بهره جسته اند. سپس ویلن را در سن 12 سالگی ابتدا نزد استاد بهمن سراجیان شروع نمودند و بعد از آن دوره ی اصلی را در محضر استاد مسعود حسنخانی طی کردند.
    نکته ی جالب توجه اینکه آقای عابدی - به گفته ی خودشان - بدلیل عشق به آموختن از سن 15 سالگی تا به امروز به تدریس موسیقی مشغول هستند.
    ایشان سرپرستی ارکستر استاد حسنخانی (ارکستری شامل تعدادی از شاگردان استاد حسنخانی و دیگر نوازندگان) را به عهده داشته اند (در حال حاضر اینجاب اخباری از فعالیت های این ارکستر در اختیار ندارم). از اجراهای این ارکستر می توان به دو اجرای زیبا و خاطره انگیز در فرهنگسرای نیاوران به سال 1383 اشاره کرد. این دو برنامه در دو شب به تنظیم و اهتمام استاد مسعود حسنخانی، خوانندگی علیرضا فریدون پور و سرپرستی آقای بابک عابدی به روی صحنه رفت. (آقای عابدی در این اجراها ساز سنتور می نواختند)
    آقای بابک عابدی سابقا در آموزشگاه نی نوا (شعبه ی اقدسیه) تدریس داشته اند (متاسفانه در حال حاضر نمیدونم در چه آموزشگاهی تدریس می کنن، در صورت نیاز پیام خصوصی بدین تا شماره ی ایشونو در اختیارتون قرار بدم)

نمونه کار :
    این نمونه کارها که بصورت تصویری هم هستن رو در سال 1389 با گوشی ضبط کردم که بابت پایین بودن کیفیتشون عذرخواهی میکنم (بهتره که با نرم افزار KM Player این اجراها رو مشاهده کنید)

روش تدریس و خصوصیات اخلاقی :

بنده بنا به دلایلی فقط چند ماه در محضر ایشون بودم و در حد شناخت در این بخش توضیحاتی رو عرض می کنم. استاد بابک عابدی فقط شیوه ی ویلن ایرانی رو تدریس می کنن و در تدریسشون به کتاب های هنرستان (کتاب های استاد خالقی) پایبند هستن و از روی این کتاب ها تدریس میکنن. مقدمات نوازندگی رو بخوبی تدریس می کنن و هر هفته درس جلسه ی قبل رو تحویل میگیرن تا مطمئن بشن هنرجو بطور کامل درس رو یاد گرفتن.
    ایشون نحوه ی صحیح دست گرفتن ویلن، آرشه کشی، انگشت گذاری و رعایت ریتم (ضرب پا زدن) رو هر حلسه چک میکنن، به همین دلیل بنده معمولا به کسانی که میخوان ویلن زدن رو شروع کنن ایشون رو به عنوان استاد پیشنهاد می کنم. (استاد حسنخانی هم به همین شکل اصولی کار می کنن و واقعا هم تا حالا موفق بودن. آقای عابدی هم روش استادشونو دنبال می کنن)

از نظر اخلاقی انسانی صمیمی، منظم و دقیق هستن. عاشق موسیقی سنتی ایرانی و استاد پرویز یاحقی می باشن ... بنده از طریق ایشون با موسیقی سنتی و ویلن ایرانی آشنا شدم و از همینجا ازشون تشکر ویژه ای میکنم.
    برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با این استاد گرامی توجهتون رو به مصاحبه ی مختصری که من در تیرماه سال 89 با ایشون انجام دادم، جلب میکنم:

19. 5 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

aftaban آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15063
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    536
    632 بار تشکر شده در 132 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 110/0
    Given: 294/1
    میزان امتیاز
    16

درود دوست نازنین. ممنون از معرفی خوب این پست ات. دوستانی که مایلند در باره ی گروه استاد حسنخانی و فعالیت هاشون بیشتر بدونند در فیس بوک به آدرس زیر مراجعه کنند.
    به جان زنده دلان، سعدیا به ملک وجود/نیرزد آن که دلی را زخود بیازاری

21. 5 کاربر برای این پست از aftaban تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط aftaban [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود دوست نازنین. ممنون از معرفی خوب این پست ات. دوستانی که مایلند در باره ی گروه استاد حسنخانی و فعالیت هاشون بیشتر بدونند در فیس بوک به آدرس زیر مراجعه کنند.
    درود بر استاد خورشیدی عزیز. ممنون از لینکی که اینجا گذاشتین.
    ظاهرا اعضای گروه ارکستر استاد حسنخانی عوض شدن. (دیگه خبری از آقای عابدی و آقای محبوبیان و خانم بدیعی و ...) نیست.
    به هر حال همون سال 89 هم شنیده بودم که بنا به دلایلی قراره آقای عابدی سرپرستی گروه رو به شخص دیگه ای واگذار کنن. (یاد آوری می کنم که تا جایی که من میدونم سابقا سرپرستی گروه ارکستر حسنخانی بر عهده ی استاد بابک عابدی بوده و این موضوع در وزارت ارشاد هم ثبت شده) به هر حال برای گروه ارکستر استاد حسنخانی آرزوی توفیق دارم

23. 2 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    60238
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    162
    108 بار تشکر شده در 55 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 19/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

ممنون از شما اگر ممکن هست در مورد استاد بابک شهرکی و نویدمصطفی پور نوازنده ویلن اول ارکستر ملی هم راهنمایی بفرمایید

25. 2 کاربر برای این پست از maahoor تشکر کرده اند:

AFRooGH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23057
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    961
    944 بار تشکر شده در 311 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 17/2
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط maahoor [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از شما اگر ممکن هست در مورد استاد بابک شهرکی و نویدمصطفی پور نوازنده ویلن اول ارکستر ملی هم راهنمایی بفرمایید
    درود
    من اخرین اجرا که اقای بردیا کیارس رهبر بود رهبر میهمان... اجرا ارکستر ملی رو رفتم مایستر ارکستر که اقای پدرام فر یوسفی بود...!
    خدایا به کجای این شب تیره بیاویزم قبای ژنده خود را....

27. کاربران زیر از AFRooGH به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط maahoor [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خواهش می کنم. راستش این تاپیک ایجاد شده تا هر کسی استاد خودش رو معرفی کنه که با جزئیات و نمونه کار باشه. من با این دو عزیزی که شما اسم بردین از نزدیک آشنا نیستم. امیدوارم شاگرداشون تشریف بیارن و بطور کامل معرفیشون کنن.
    البته آقای بابک شهرکی که معرف حضور اکثر دوستان هستن.

29. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    60238
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    162
    108 بار تشکر شده در 55 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 19/2
    میزان امتیاز
    12

با سلام
    virtuoso عزیز(ببخشید اسمتون رو نمیدونم) اقای بابک شهرکی روکه خیلی تعریفشون رو شنیده بودم جستجو کردم تو 2 اموزشگاه ظریف و یک اموزشگاه در سعادت اباد تدریس میکنند ولی متاسفانه هر کدوم تا 3 ماه اینده پر بود ثبت نام نداشت

البته قرار بر این بود اینجا اساتید رو معرفی کنیم نه اینکه سوال کنیم
    اما چون دوستان همت نمیکنند که اساتیدشون رو معرفی کنند من میپرسم شاید فرجی بشه

دوستان تهرانی کسی شاگرد اقای هومن عباسی شمس بوده؟ظاهرا ایشون کلاسشون تو جنت اباد هست ونوازنده ارکستر سمفونیک وملی بودند

- - - Updated - - -

همینطور اگر کسی پیش استاد محمد رضا کریمی اموزش دیده هم بفرمایید

31. کاربران زیر از maahoor به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

با سلام
    virtuoso عزیز(ببخشید اسمتون رو نمیدونم) اقای بابک شهرکی روکه خیلی تعریفشون رو شنیده بودم جستجو کردم تو 2 اموزشگاه ظریف و یک اموزشگاه در سعادت اباد تدریس میکنند ولی متاسفانه هر کدوم تا 3 ماه اینده پر بود ثبت نام نداشت

البته قرار بر این بود اینجا اساتید رو معرفی کنیم نه اینکه سوال کنیم
    اما چون دوستان همت نمیکنند که اساتیدشون رو معرفی کنند من میپرسم شاید فرجی بشه

دوستان تهرانی کسی شاگرد اقای هومن عباسی شمس بوده؟ظاهرا ایشون کلاسشون تو جنت اباد هست ونوازنده ارکستر سمفونیک وملی بودند

سلام، محمد هستم.
    تجربه به من ثابت کرده لزوما نوازنده هایی که معروف هستن، اساتید خوبی نیستن.
    سوال کردن اشکالی نداره، شاید کسی ببینه بیاد جواب بده.
    آقای شمس ، دوست استاد من هستن و استاد من هم ایشونو تایید می کنن. ظاهرا آموزشگاه هم مال خودشون هست.

33. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)