لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 56

موضوع: معرفی اساتید و مدرسین ویلن

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    82579
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    389
    252 بار تشکر شده در 137 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/0
    Given: 42/1
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    با اجازه سایر دوستان و اساتید من هم استاد دوست داشتنی خودم رو معرفی میکنم در مشهد
    خانم حاجی آقا
    ایشون سی سالشونه و از 15 سالگی فراگیری ویولن رو شروع کردن. اول با استادی که ازشون خیلی راضی نبودن ومنم اسمشون رو نمیدونم و بعد زیر نظر استاد صمد برقی ویولن رو ادامه دادن. بچه های مشهد باید آقای برقی رو بشناسن. آقای برقی سرپرست گروه ارکستر صبا در مشهد، ویولن ساز و بهترین استاد ویولن سبک ایرانی در مشهدن. خانم حاجی آقا هم سبکشون ایرانیه و تسلط خوبی روی نواختن دارن. ایشون عضو گروه ارکستر صبا هم هستن.

والا به من استاد برقی رو برای یادگیری معرفی کرده بودن. منتها چون ایشون سرشون با شاگردهای ارشدشون بسیار شلوغه یکی از شاگرداشون که همانا خانم حاجی آقا می باشد برای شروع یادگیری بهم معرفی شد.

ایشون بسیار خوش اخلاق و باحوصله اند. به تک تک سوالای هنرجو باحوصله جواب میدن (این تو یادگیری هرچیزی برای شخص بنده به عنوان شاگرد خیلی مهمه). حتی من دیدم که با بچه های کم سن و سال که هنوز مدرسه هم نمیرن چطور راه میان. خیلی هم درگیر زمان نیستن که حتما راس نیم ساعت کلاس شون تموم بشه. بعضی وقتا ممکنه بیشتر برای هنرجو وقت بذارن درحالی که از وقت هنرجوی بعدی نمی زنن. خیلی باحوصله اند.

ایشون متناسب با سن، وقت، استعداد و توانایی هنرجو کتاب آموزشی معرفی میکنن و یاد میدن. برای من لو ویولن رو شروع کردن و گفتن چند جلسه پیش میریم اگه دیدیم سنگینه واستون عوضش میکنیم و خدارو شکر تا اینجای کار که خوب بودم و مشکلی نبوده. کلا دوست ندارن هنرجو از هنر زده بشه. همچنین رو طرز ایستادن، ساز گرفتن، آرشه به دست گرفتن، ضرب زدن و نت خوانی بسیار حواسشون جمعه.

ایشون تو آموزشگاه های
    نیما: بولوار سجاد بین سجاد 24 و انتهای سجاد
    نکیسا: بولوار فرامرز عباسی، فرامرزعباسی8، اولین تقاطع سمت راست
    نوا: بولوار وکیل آباد بین سامانیه و هاشمیه
    تدریس میکنن.

2. 5 کاربر برای این پست از Pelk_lk تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    61319
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    5
    30 بار تشکر شده در 14 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/1
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    0

استاد عزیزم محمد رضا پیرجانی آموزشگاه نکیسا، شهرستان بروجرد.
    از شاگردان استاد ملک، شاملو، ظهیر الدینی. کارشون واقعا زیباست
    نمونه کار:
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

4. 5 کاربر برای این پست از mohamad_agha تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    70257
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    4 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من ميخوام استاد شجاع الدين لشكرلو رو معرفى كنم،ايشون تو شيراز بصورت خصوصى تدريس ميكنن،از شاگردان حسين ياحقى بودن و مايستر ويولنيست اركستر ملى و اركسترهاى صبا و گلها بودن، بي شك ايشون بهترين استاد ويولن كلاسيك در ايران هستند

6. 4 کاربر برای این پست از Mrkh1933 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    89022
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    328
    172 بار تشکر شده در 75 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 55/1
    Given: 75/1
    میزان امتیاز
    11

dustan ostade khube violon dar esfahan kasi mishnase???

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7000
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    47
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

ba salam dostani ke khahene sherkat dar kelashaye ostad roozbeh kalantari hastand va sabegheye navazandegi darand ba in shomare tamas begirand: saeed 09332520022

hamidrzm آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    92984
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    12
    19 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mrkh1933 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    من ميخوام استاد شجاع الدين لشكرلو رو معرفى كنم،ايشون تو شيراز بصورت خصوصى تدريس ميكنن،از شاگردان حسين ياحقى بودن و مايستر ويولنيست اركستر ملى و اركسترهاى صبا و گلها بودن، بي شك ايشون بهترين استاد ويولن كلاسيك در ايران هستند
    دوستان عزیزم اگه میشه ادرسی یا شماره تلفنی چیزی از استاد لشکرلو بدن

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52642
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/2
    میزان امتیاز
    0

با سلام و تشکر بخاطر زحماتتون
    من کارهای اقای فرهمندو دانلود کردم و به دقت گوش کردم با ادای احترام به این هنرمند عزیز باید بگم به نظر من متاسفانه کارهای ضعیفی بودن. من نظرم اینه استاد خوب کسیه که پنجش مال خودش باشه. اگر قرار باشه کسی سبک استاد ملک و یاد بگیره بهتره که کاست های خود ایشونو گوش بدن.

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Hessames99 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام و تشکر بخاطر زحماتتون
    من کارهای اقای فرهمندو دانلود کردم و به دقت گوش کردم با ادای احترام به این هنرمند عزیز باید بگم به نظر من متاسفانه کارهای ضعیفی بودن. من نظرم اینه استاد خوب کسیه که پنجش مال خودش باشه. اگر قرار باشه کسی سبک استاد ملک و یاد بگیره بهتره که کاست های خود ایشونو گوش بدن.
    سلام خدمت شما دوست عزیز. ممنون که مطالب رو دنبال می کنید.
    اگه منظورتون استاد فرشید فرهمند حسن زاده است که باید بگم اتفاقا ‍‍بنجه ی ایشون منحصر بفرده. البته در نوازندگی ایشون اثراتی از شیوه ی استاد ملک بوضوح دیده میشه (به دلیل اینکه ایشون علاقه ی خاصی به روش استاد ملک داشتن) ولی خود ایشون هم همیشه به من و بقیه ی شاگردها میگن هدف تقلید کردن نیست. در بعضی از اجراها ایشون تعمدا از تکنیک های استاد ملک استفاده می کنن که دلیلش درخواست مخاطب هست. به هر حال مخاطب اومدن اجرای شاگرد استاد ملک رو ببینن. ولی اگه شما بیشتر دقت کنید تفاوت های بارزی رو میتونید ببینید. البته خب من کارهای زیادی رو از ایشون اینجا قرار ندادم. (ضمنا ایشون به کسی نمی گن که سبک استاد ملک رو تدریس می کنن. کتاب های استاد ملک و بدیعی رو در کنار ردیف استاد صبا آموزش می دن)
    من متوجه نشدم منظور شما از اینکه کارهای ایشون ضعیفه چیه... چون من کارهای زیادی از ایشون اینجا قرار ندادم. ولی فکر نمی کنم نوازنده ای که مورد تایید اساتید ملک خرم گلپا (حسن گلپایگانی) و توکل بوده و سال ها در ارکستر همنوازان حضور داشته و در حال حاضر از اقصی نقاط ایران شاگرد داره فکر نمی کنم کارهای ضعیفی ارايه بده. البته نظر شما هم محترمه

12. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52642
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون از پاسختون ببخشید اگه من نظرمو راحت و رک میگم قصد بی احترامی ندارم ولی به عنوان 1 شنونده یا هر چیز دیگه. پنجه ایشون ضعیفه. و اگر دقت کنید ابتدای چهارمضراب گریه لیلی فالش میشه. کافیه همین جهارمضراب و اواز دشتی و با اونی که استاد ملک زده مقایسه کنید. نوازندگی ایشون در سطح دوستارموسیقی و 1 هنرمند معمولیه نه 1استاد قوی(با ادای احترام کامل) از طرفی زیاد بودن شاگردان یا داشتن شاگرد از نقاط مختلف ایران دلیل بر خوب بودن 1 استاد نیست چون متاسفانه خیلی ها موسیقی اصیل رو نمیشناسن و دنبال اسم میگردن و شاید براشون همین کافیه که استادمون شاگرد استاد ملک بوده. من اصلا دوس ندارم این حرفو بزنم اصلا اصلا چون واقعا عاشق ساز زدن ملک و توکلم و با اهنگهای خرم زندگی کردم ولی با وررود خود استاد ملک هم به رادیو مخالفت میشد چون سطح حرفه ای موسیقی خیلی فرا تر از اینه که کسی شیرین بنوازه. از طرفی استاد خرم نوازنده قوی نبودن اهنگساز بزرگی بودن.
    نظرم کاملا بی طرفانه و بی منظوره فقط دوس دارم سطح توقع جامعه موسیقی از استاد و نوازنده بره بالا و به هر کس موسیقی کار میکنه نگیم استاد
    در ضمن من کارهای اقای فرشید فرهمندو برای تمام دوستانم گذاشتم و بدون اینکه حرفی از اسم ایشون بزنم همه گفتند که نوازنده ضعیفه و کار مبتدی هست

14. کاربران زیر از Hessames99 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    338 بار تشکر شده در 143 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 62/2
    Given: 14/5
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Hessames99 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام ممنون از پاسختون ببخشید اگه من نظرمو راحت و رک میگم قصد بی احترامی ندارم ولی به عنوان 1 شنونده یا هر چیز دیگه. پنجه ایشون ضعیفه. و اگر دقت کنید ابتدای چهارمضراب گریه لیلی فالش میشه. کافیه همین جهارمضراب و اواز دشتی و با اونی که استاد ملک زده مقایسه کنید. نوازندگی ایشون در سطح دوستارموسیقی و 1 هنرمند معمولیه نه 1استاد قوی(با ادای احترام کامل) از طرفی زیاد بودن شاگردان یا داشتن شاگرد از نقاط مختلف ایران دلیل بر خوب بودن 1 استاد نیست چون متاسفانه خیلی ها موسیقی اصیل رو نمیشناسن و دنبال اسم میگردن و شاید براشون همین کافیه که استادمون شاگرد استاد ملک بوده. من اصلا دوس ندارم این حرفو بزنم اصلا اصلا چون واقعا عاشق ساز زدن ملک و توکلم و با اهنگهای خرم زندگی کردم ولی با وررود خود استاد ملک هم به رادیو مخالفت میشد چون سطح حرفه ای موسیقی خیلی فرا تر از اینه که کسی شیرین بنوازه. از طرفی استاد خرم نوازنده قوی نبودن اهنگساز بزرگی بودن.
    نظرم کاملا بی طرفانه و بی منظوره فقط دوس دارم سطح توقع جامعه موسیقی از استاد و نوازنده بره بالا و به هر کس موسیقی کار میکنه نگیم استاد
    در ضمن من کارهای اقای فرشید فرهمندو برای تمام دوستانم گذاشتم و بدون اینکه حرفی از اسم ایشون بزنم همه گفتند که نوازنده ضعیفه و کار مبتدی هست
    واقعا حرف شما درست و قابل قبوله البته نه در مورد نظر شما در مورد استادی که فرمودید چون اولا من اصلا ایشون را نمیشناسم دوما در حد تخصص حرفه ای نرسیدم که بخوام نظر بدم با اون قسمت حرف شما موافقم و صد در صد قبول دارم که فرمودید صرف شاگرد این و ان بودن شرط خوب بودن یک استاد نیست چون من دقیقا تجربه کردم فردی بود که در بیوگرافی هنریش فقط یک صفحه از شاگرد این و ان بودن گفته بود که همشون هم اساتید مطرح حال و گذشته بودن و منم فریب این بیوگرافی را خوردم و ماه ها وقت عمر و پولم را هدر دادم پیش ایشون من حتی می خوام فراتر از شما برم و بگم حتی مهارت و چیره دستی در نوازندگی هم دلیل لازم برای یک استاد خوب است ولی قطعا کافی نیست چون استاد باید توانای و قدرت انتقال مطلب را هم داشته باشد که این مورد هم متاسفانه خود من شخصا تجربه کردم
    آموزگاری که دیگران را کوچک و خوار می پندارد خود چیزی برای نمایش و بروز ندارد

16. 2 کاربر برای این پست از majid55 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52642
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دقیقا اینطوریه که می فرمایید. منم مثل شما مدت زیادی از عمرمو پیش استاد نماها تلف کردم. و الان واقعا ناراحت میشم وقتی میبینم کسایی که موسیقی دوست دارن به علت عدم تجربه یا عدم اگاهی تو راهی قدم بر میدارن که اخرش نفرت و پشیمونیه.
    چه خوب میشه اگه موسیقی خوب گوش کنیم و به کسی بگیم استاد و به دیگران معرفیش کنیم که واقعا استاد باشه

18. کاربران زیر از Hessames99 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

خواهش می کنم. شما انتقاد نمی کنید بلکه نظر شخصی میدین. که کاملا قابل احترامه. من هم ناراحت نشدم. توی همین سایت، کسی به عنوان استاد معرفی شده که به طور مخفیانه نزد آقای فرهمند (چون شما اصرار دارین که ایشون استاد نیستن من هم همون آقای فرهمند ایشون رو صدا می کنم ) میاد تا کتاب های استاد ملک رو کار کنه (افراد زیادی این کار رو می کنن که من اجازه ندارم اسمشونو ببرم). اما من در موردشون نظر نمیدم چون در اون جایگاه خودم رو نمی بینم. ولی اگه کسی سوال پرسید در حد اطلاعاتم جواب میدم و نظر شخصی خودمو میگم. اما سلیقه ی شما کاملا محترمه و در فرمایشتون به نکات بسیار خوبی اشاره کردین.
    به چند مورد اشاره کردین که به ترتیب در موردشون توضیح میدم.
    1- من متوجه فالش شدن در ابتدای چهارمضراب نمیشم، البته ممکنه دلیلش این باشه که سطح درک بنده پایینه. ولی به هر ضورت فالش اجرا کردن یک نت (یا یه لحظه خراب شدن صدای ویلن در یک لحظه) نشان از ضعیف بودن پنجه نیست (در خیلی از قطعاتی که ایشون اجرا کردن هیچ نت فالشی شنیده نمیشه. مثل همون چهارمضراب حسینی). نیاز به مقایسه با کار استاد ملک نیست، قطعا پنجه ی استاد ملک خیلی خاص بود و مطمئنا هیچکس گریه ی لیلی رو مثل ایشون نمی نوازه (ضمنا ساز ایشون هم فوق العاده بود)
    2- من هیچ جای صحبتم ایشون رو به عنوان یه استاد قوی خطاب نکردم. اما به تایید خیلی از اساتید و هنرمندان ایشون نوازنده ی قوی ای در سبک موسیقی سنتی هستن.
    3- تا همین یک سال پیش خیلی ها نمیدونستن ایشون شاگرد استاد ملک هستن. بعد از اینکه کتاب های استاد بدیعی و ملک رو نوشتن چون بیوگرافیشون توی کتاب بود خیلی ها این قضیه رو فهمیدن و انصافا اجرای کتاب استاد ملک رو بسیار شیوا انجام دادن و این نکته باعث شد خیلی ها بیان و از نزدیک اجرای این نت ها رو یاد بگیرن. خود من بعد از چند ماه که شاگرد ایشون بودم فهمیدم ایشون شاگرد استاد ملک هستن.
    4- اگه استاد ملک رو به عنوان یه استاد قبول ندارین که صحبت کردن کاملا منتفیه چون در اینصورت من و شما روی اصول با هم تفاهم نداریم. اگه استاد ملک رو فقط به عنوان یک شیرین نواز خطاب می کنید که یه شیرین نواز ِ صرف، نمیتونه تا این اندازه آهنگ های متنوع بسازه و ساعت ها بداهه نوازی کنه. شیرین نوازهای زیادی توی ایران داشتیم که به شهرت نرسیدن. در مورد اینکه با ورود استاد ملک در ایتدا به رادیو مخالفت میشد که اطلاعات دقیقی ندارم ولی خروج ایشون از رادیو باعث ایجاد لطمات زیادی به بخش موسیقی ملی رادیو شد (که بحث در موردش مفصله) و این اواخر ایشون فقط ارکستر همنوازان رو به اصرار فراوان اهالی موسیقی و مدیران وقت صدا و سیما همراهی و سرپرستی می کردن.
    5- در مورد نوازندگی استاد خرم صحبت زیاده که جاش اینجا نیست. اما فقط اینو بگم که سطح فهم و شعور ایشون از موسیقی ایرانی خیلی بالا بود. بنابراین مهر تایید به کار هرکسی نمیزدن.
    6- راستش من دوستای شما رو نمیشناسم که تا چه حد صاحب نظر هستن و یا از اساتیدی که نام بردم بالاتر هستن یا نه و تا چه میزان تحصیلات و سواد موسیقی دارن ولی بکار بردن لفظ ضعیف و مبتدی در مورد کارهای ایشون-حتی به عنوان نظر شخصی- اصلا زیبا نیست.
    اگه انتقادی داشتین با گوش جان میشنوم و به ایشون منتقل می کنم.

به هر حال من اینجا فقط خواستم ایشون رو معرفی کنم و هدفم تبلیغ برای آقای فرهمند نیست. چون فکر نمی کنم بتونن هنرجوهای جدید زیادی قبول کنن. اما صرفا این مطلب رو گذاشتم که از کسی که داره به موسیقی سنتی ایرانی، با نوشتن کتاب، نوازندگی و تدریس خدمت می کنه قدر دانی کنم و به دیگران ایشون رو معرفی کنم.

ضمنا بنده خودم هم نسبت به کار ایشون و نحوه ی تدریسشون، نظرات مخالفی رو دارم ولی حق استاد و شاگردی این اجازه رو به من نمیده که اونا رو مطرح کنم و ضمنا این نظرات فقط برای خودم محترمه.
    خیلی ممنون.

20. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    338 بار تشکر شده در 143 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 62/2
    Given: 14/5
    میزان امتیاز
    11

دقیقا اینطوریه که می فرمایید. منم مثل شما مدت زیادی از عمرمو پیش استاد نماها تلف کردم. و الان واقعا ناراحت میشم وقتی میبینم کسایی که موسیقی دوست دارن به علت عدم تجربه یا عدم اگاهی تو راهی قدم بر میدارن که اخرش نفرت و پشیمونیه.
    چه خوب میشه اگه موسیقی خوب گوش کنیم و به کسی بگیم استاد و به دیگران معرفیش کنیم که واقعا استاد باشه
    متاسفانه چیزی که باب شده بعضی از استاد نماها به عناوین مختلف هنرجو را تحت فشار میذارند که مبدای برای تبلیغ و جذب هنرجو برای انها باشند و هنرجو حال یا از روی حجب یا رودروایستی یا ترس از اینکه عدم تبلیغ وجذب هنرجو برای استاد نما باعث کم کاری استاد شود نمونش خود من که نیمساعت کلاس ناچیز استاد هفت هشت دقیقه از گرانی و هزینه اندک دریافتی ناله می کرد و از سایتش میپرسید که چند دفعه سر زدم کسی را معرفی کردم یا خیر منم چون پول یک ترم را متاسفانه پرداخته بودم باوجودی که میدانستم بهره ای از استادی نبرده اند مجبور بودم به دروغ به به چه چه کنم از اموزشش و معرفی دیگران که خوب البته هیچ وقت وجدانم قبول اینکار را نکرد و کسی را معرفی نکردم تا در منجلابی که من فرو رفتم یکی دیگر هم برود اصولا من از واژه به من ربطی نداره من بدبخت شدم بذار اونم بشه متنفرم و همیشه در حد تجربه ام تو این وادی سعی در روشنگری داشته و دارم به نظر من پس از معرفی استادی به شما اصلا هزینه کل ترم رانپردازید یک یا دو جلسه بروید اگر دیدید با معیارهای استاندارد حداقل مطابقتی دارد مبادرت به پرداخت کنید
    آموزگاری که دیگران را کوچک و خوار می پندارد خود چیزی برای نمایش و بروز ندارد

22. کاربران زیر از majid55 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52642
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

اولا اجازه بدید من مجددا عذرخواهی کنم چراکه ظاهرا از حرفای من برداشت توهین و بی احترامی کردید. من کاملا حق میدم که روی استادتون متعصب باشید . چیزی که واسه من اهمیت داره به عنوان 1دوستدار موسیقی اینه که توقع جامعه موسیقی از استاد و نوازنده خوب بالا بره. حالا چند تا نکته که باید مجددا بگم
    1_ جهارمضراب گریه لیلی و اواز دشتی که من شنیدم واقعا نمیدونم چه کلمه ای بجز ضعیف رو در موردش بکار ببرم. درسته توقعی نیست به زیبایی استاد ملک زده بشه ولی از کسی که چندین سال شاگرد ایشون بوده و این همه سال ویولن میزنن بیشتر ازینها انتظار میره
    2_تا این انتقاد ها یا بقول شما نظرات شخصی مطرح نشه سطح موسیقی پیشرفت نمیکنه. چراکه معمولا ماها عادت داریم روی چیزهایی که داریم متعصب باشیم. مخصوصا در مورد معلم و استاد، ادم تا وقتی بالاتر و بهترشو از نزدیک نبینه فکر میکنه استاد خودش خوبه. و این در مورد ویولن خیلی مهمه جون عمر زیادی میذاریم و بعد از مدتی میبینیم پیشرفتیو که باید میکردیم نکردیم
    3_من در سطحی نیستم که از نوازندگی استاد ملک بد بگم و هیچ وقت این جسارتو نمیکنم چراکه بی شک همه میدونن نوازنده بزرگ و خوبی بودن ومنم به شخصه عاشق ساز ایشون هستم. ولی به دلایلی که اینجا جاش نیست بگم،استاد بدیعی و استاد یاحقی با حضور ایشون تو رادیو مخالف بودن و بعداز ورود ایشون تو رادیو هیج وقت سلو نمیزدن(برنامه روزهای 1 شنیه اگه اشتباه نکنم ساعت 1 تا 1و 3دقیقه که مخصوص سلو ویولن بود)
    4_همچنان تاکیید میکنم که تعداد شاگرد مشخص کننده خوب بودن 1 استاد نیست بلکه کیفیت شاگردا مهمه. مثلا من بعید میدونم تعداد شاگردای استاد بدیعی از انگشتان دست بیشتر بوده باشه
    5_ نمیدونم چرا شما سعی دارید حرفهای منو 1جور دیگه جلوه بدید یا شاید بد برداشت میکنید. در سطح فهم و درک استاد همایون خرم از موسیقی ایرانی هیچ شکی نیست و دلیل اشکارش اهنگهای فوقالعاده ایشونه. ولی به اعتقاد اهل فن ایشون نوازنده خیلی قوی نبودن
    6_ عنوان پست معرفی اساتیده اکه عنوان تشکر از استاد بود من هیچوقت جسارت نمیکردم نظر بدم. وظیفه تمام اعضای این سایته که توی ساز تخصصی خودشون به هم کمک کنن و تجربیاتشونو در اختیار هم قرار بدن
    خواهشی که دارم اینه که همیشه دنبال بهترین باشد و هیچوقت به کم قانع نشد. بجه ها بخدا سطح موسیقی اصیلمون داره میاد پایین تورو خدا انقد راحت از کنارش رد نشید. به بهترین شکل و از بهترینها یاد بگیریدو حفظش کنید.

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

اولا اجازه بدید من مجددا عذرخواهی کنم چراکه ظاهرا از حرفای من برداشت توهین و بی احترامی کردید. من کاملا حق میدم که روی استادتون متعصب باشید . چیزی که واسه من اهمیت داره به عنوان 1دوستدار موسیقی اینه که توقع جامعه موسیقی از استاد و نوازنده خوب بالا بره. حالا چند تا نکته که باید مجددا بگم
    1_ جهارمضراب گریه لیلی و اواز دشتی که من شنیدم واقعا نمیدونم چه کلمه ای بجز ضعیف رو در موردش بکار ببرم. درسته توقعی نیست به زیبایی استاد ملک زده بشه ولی از کسی که چندین سال شاگرد ایشون بوده و این همه سال ویولن میزنن بیشتر ازینها انتظار میره
    2_تا این انتقاد ها یا بقول شما نظرات شخصی مطرح نشه سطح موسیقی پیشرفت نمیکنه. چراکه معمولا ماها عادت داریم روی چیزهایی که داریم متعصب باشیم. مخصوصا در مورد معلم و استاد، ادم تا وقتی بالاتر و بهترشو از نزدیک نبینه فکر میکنه استاد خودش خوبه. و این در مورد ویولن خیلی مهمه جون عمر زیادی میذاریم و بعد از مدتی میبینیم پیشرفتیو که باید میکردیم نکردیم
    3_من در سطحی نیستم که از نوازندگی استاد ملک بد بگم و هیچ وقت این جسارتو نمیکنم چراکه بی شک همه میدونن نوازنده بزرگ و خوبی بودن ومنم به شخصه عاشق ساز ایشون هستم. ولی به دلایلی که اینجا جاش نیست بگم،استاد بدیعی و استاد یاحقی با حضور ایشون تو رادیو مخالف بودن و بعداز ورود ایشون تو رادیو هیج وقت سلو نمیزدن(برنامه روزهای 1 شنیه اگه اشتباه نکنم ساعت 1 تا 1و 3دقیقه که مخصوص سلو ویولن بود)
    4_همچنان تاکیید میکنم که تعداد شاگرد مشخص کننده خوب بودن 1 استاد نیست بلکه کیفیت شاگردا مهمه. مثلا من بعید میدونم تعداد شاگردای استاد بدیعی از انگشتان دست بیشتر بوده باشه
    5_ نمیدونم چرا شما سعی دارید حرفهای منو 1جور دیگه جلوه بدید یا شاید بد برداشت میکنید. در سطح فهم و درک استاد همایون خرم از موسیقی ایرانی هیچ شکی نیست و دلیل اشکارش اهنگهای فوقالعاده ایشونه. ولی به اعتقاد اهل فن ایشون نوازنده خیلی قوی نبودن
    6_ عنوان پست معرفی اساتیده اکه عنوان تشکر از استاد بود من هیچوقت جسارت نمیکردم نظر بدم. وظیفه تمام اعضای این سایته که توی ساز تخصصی خودشون به هم کمک کنن و تجربیاتشونو در اختیار هم قرار بدن
    خواهشی که دارم اینه که همیشه دنبال بهترین باشد و هیچوقت به کم قانع نشد. بجه ها بخدا سطح موسیقی اصیلمون داره میاد پایین تورو خدا انقد راحت از کنارش رد نشید. به بهترین شکل و از بهترینها یاد بگیریدو حفظش کنید.
    خواهش می کنم. من جایی نگفتم شما توهین یا بی احترامی کردین. تعصب از عصبانیت و عصبی بودن میاد و کلا چیز خوبی نیست، من هم روی استادم تعصبی ندارم، اگه داشتم به همه توصیه می کردم که پیش ایشون یاد بگیرن ولی میبینید که اینطور نیست. اما اساتید زیادی هستن که من بهشون ارادت دارم ولی تعصب خیر.
    1- خب این نظر شخصیه. اون یه تیکه ای که شما گفتین اول چهارمضراب فالش میشه ، انتقاده. ولی این که یه نفر بگه این کار ضعیفه، نظر شخصیه. یه وقتی من میگم فلان نوازنده انگشت گذاری خوبی نداره... ویبراسیون رو خوب انجام نمیده ... یا هر چیز دیگه. به اینا میگن انتقاد (که البته باز هم از نظر شخصی سرچشمه می گیره.) گفتم که نظرتون محترمه. من ناراحت نشدم. به خودشون هم بگم ناراحت نمیشن.

2- انتقاد خیلی خوبه. من خودم عاشق نقد و تحلیل هستم بخصوص در موسیقی. ولی روی نظر شخصی نمیشه زیاد حساب کرد چون از سلیقه ی فرد نشئت می گیره. الان شما کار آقای فرهمند رو ضعیف میدونید ولی خیلیا توی شهرهای مختلف به کار ایشون علاقه مند شدن. عرض کردم من خودم هم به نوازندگی ایشون شاید انتقاداتی داشته باشم که اتفاقا خیلی هم راهگشا و خوبه. خیلی از اساتید رو باهاشون آشنا هستم. آشنایی های دور و نزدیک. به همشون هم ارادت دارم. از استاد ظهیرالدینی، استاد شجاع الدین لشکر لو (و شاگرد خلفشون آقای ثابتیان) ، استاد مسعود حسنخانی (و تعدادی از شاگرداشون) و استاد خاچیک بابائیان گرفته تا آقایان جابر اطاعتی، هومن شمس، منصور صفائیان، استاد نوعدوست، آقای مهتدی و ... . از نوازندگان و اساتید خارجی هم کارهای ایتژاک پرلمن و سامول یروینیان رو با دقت پیگیری می کنم.
    3- ... چون شما میگین قطعا یه چیزی میدونین که می گین. من هم قبول می کنم.
    4- من هم نگفتم تعداد شاگرد موید استاد بودن آقای فرهمند هست. منظورم اینه که خیلیا هستن که روش ایشون رو می پسندن و طرفدار ایشون هستن. کسی که توی شیراز یا اصفهان یا مازندران هست، فقط از روی ساز زدن آقای فرهمند اومده شاگرد ایشون شده. بعضیا به خودم پیام خصوصی میدادن و درخواست نمونه کار می کردن و من توی این تاپیک ایشون رو معرفی کردم تا کار راحت بشه. (نمیدونم شما میدونید یا نه ولی خیلی از اساتید هستن که برای شاگرد ساز نمیزنن یا نمیشه کاری ازشون توی اینترنت پیدا کرد)
    5- من چنین کاری نکردم دوست عزیز. حتما لازمه آدم نوازنده ی چیره دستی باشه تا صاحب نظر باشه؟ استاد هرمز فرهت، استاد شاهین فرهت، استاد فرهاد فخرالدینی و خیلیای دیگه توی نواختن مشهور هستن؟ ولی بسیار صاحب نظر و متخصص هستن. من اینو می گم که استاد همایون خرم چون صاحب نظر هستن، تایید کردن یا عدم تاییدشون میتونه ملاک قرار بگیره.
    6- عنوان تاپیک معرفی استاده. بنده هم معرفی کردم. ما نگفتیم که دوستان در مورد نمونه کارهای مدرسین و اساتید نظر بدن. اگه اینجوری بود نمونه کارهای اساتید رو توی بخش نمونه کارها قرار میدادیم. البته انتقاد کردن خوبه و کمک می کنه که اساتید رو بهتر بشناسیم ولی با وجود اینکه به نظرتون خیلی احترام میذارم و خوشحالم که با شما آشنا شدم، اما نظر شخصی دادن جاش اینجا نیست.
    شما احتمالا سابقه ی خیلی بیشتری از من در موسیقی دارید و تجربه ها و نظرات با ارزشی دارید. توصیه های خوبی هم می کنید. به همین خاطر من چندتا خواهش از شما می کنم:
    به جای نظر شخصی دادن لطفا انتقاد فنی کنید. شما که نگران سطح موسیقی اصیل هستین، کمک کنید تا این سطح پایین نیاد. این „بهترین ها” یی که ما باید دنبالشون باشیم و ازشون یاد بگیریم رو شما معرفی کنید (به همون شکلی که اول تاپیک عرض کردیم).

بحث بنده و شما زیاد به تاپیک مربوط نمیشه بنابراین من با اجازتون یه نتیجه گیری می کنم و اگه شما خواستین نکاتی رو اضافه کنین یا تصحیح بفرمایید:
    شما میفرمایین آقای فرهمند در حد یه استاد نیست و از روی نمونه کار گریه ی لیلی و آواز دشتی، ایشون یه نوازنده مبتدی و ضعیفه (و احتمالا میشه نتیجه گرفت که از نظر شما بهتره کسی برای یادگیری ویلن پیش ایشون نره) بسیار خب. بنده هم عرض کردم این صرفا یه نظر شخصیه و کاملا هم محترمه اما من رو قانع نکرد. چون اهالی فنی مثل اساتید ملک، خرم، توکل، گلپا و ... نوازندگی آقای فرهمند رو تایید کردن. به هر حال خیلی ممنون و متشکرم.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52642
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون منم دیگه عرضی ندارم. نمیدونم شاید نمیتونم درست منظورمو بیان کنم. حق با شماست بگذریم بهتره

26. کاربران زیر از Hessames99 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)