لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 56

موضوع: معرفی اساتید و مدرسین ویلن

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

پیش فرض معرفی مدرس جوان کوشا صرافی گهر

0 Not allowed! Not allowed!
    بیوگرافی کوشا صرافی گهر:
    متولد تهران 1372. در کودکی به فراگیری ویلن نزد استاد سیامک رئوفی پرداخت و مدت ده سال از آموخته های وی بهره برد. مدت پنج سال با ارکسترهای جوان همکاری کرد. سال ها بعد فراگیری کمانچه را زیر نظر استاد رئوفی ادامه داد و در سه سال اخیر به نوازندگی ویولا (ویلن آلتو) نیز پرداخته است. او با گروه „آی سو” - ارکستر سمفونیک انجمن فرهنگی اتریش - همکاری داشته و در حال حاضر از اعضای ارکستر سمفونیک صدا و سیما است و به صورت پروژه ای با ارکسترهای دیگر نیز همکاری می کند.

عکس و نمونه کاری فعلا از ایشون در دسترسم نیست. اما از فعالیت های ایشون میتونم به همکاری با پیمان فخاریان در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] اشاره کنم. (در پایین صفحه ی لینکی که گذاشتم در قسمت گالری عکس و بیوگرافی آقای صرافی قابل مشاهده است. قطعه ی شماره 9 (ژولیئت - دو نوازی گیتار و ویلن) رو بنده خیلی دوست دارم.).
    (البته در شبکه های اجتماعی از ایشون میشه عکس و نمونه کار پیدا کرد)

روش تدریس و خصوصیات اخلاقی:
    مدت ها بود که بنا به دلایلی نمیتونستم کلاس برم هرچند که از وجود استاد عزیز، آقای فرهمند حسن زاده، کم و بیش بهره می بردم تا اینکه زمان محدودی رو برای یادگیری مجدد پیدا کردم. بنا به اهداف خاصی که داشتم (و زمان محدود) به طور اتفاقی با آقای صرافی آشنا شدم. همون جلسه ی اول متوجه شدم که میتونم از ایشون چیزهای زیادی یاد بگیرم.
    یکی از بارزترین نکاتی که توی نوازندگی ایشون مشهوده اینه که تسلط خوبی هم به نوازندگی به سبک ایرانی دارن و هم کلاسیک (هرچند که پایه کارشون کلاسیک بوده) و من به شخصه برای اولین بار هست که می بینم کسی تا این حد به هر دو سبک تسلط داشته باشه.
    در مورد مهارت های آموزشی ایشون می تونم به این نکته اشاره کنم که آقای صرافی توانایی تدریس کتب مختلفی رو دارن و این باعث میشه که با توجه به سلیقه و استعداد هنرجو بتونن راه درست رو برای تدریس انتخاب کنن.
    از کتاب هایی که در زمینه ی ویلن کلاسیک تدریس می کنن میشه به سری کتاب های ل ویلن، سوزوکی، ولفارت، شوچیک، کنسرتوهای باخ و ... اشاره کرد. (ایشون نت هایی رو علاوه بر کتاب ها تدریس می کنن.)
    و در زمینه ی ایرانی، سری کتاب های استاد خالقی (هنرستان) ، ردیف استاد صبا، ردیف استاد بدیعی (کتاب های ساز تنها) و به طور ویژه مجموعه پیش درآمد و رنگ اثر استاد پایور (برای ویلن) رو تدریس می کنن.
    بنده در خدمت ایشون، فعلا اتودهای ولفارت، کتاب استاد خالقی جلد 4 و مجموعه پیش درآمد و رنگ استاد پایور رو کار می کنم و مبنای کار رو نوازندگی استاندارد و تکنیک های گروه نوازی (استانداردهای مربوط به نوازندگی در ارکستر) رو در حد توانم یاد می گیرم و امیدوارم این فرصت رو داشته باشم که بیشتر از وجودشون بهره مند بشم.
    ضمنا ایشون با هنرجوها همنوازی هم می کنن که فکر می کنم خیلی تاثیرگذار هست.

از خصوصیات اخلاقی ایشون میشه به حوصله ی ایشون حین تدریس، انگیزه دادن به هنرآموز و دقت و ریزبینی ایشون در نظارت به کار او اشاره کرد.
    به هر حال من خیلی خوشحالم که فرصتی پیش اومده تا در خدمت این مدرس جوان و با استعداد باشم.
    ویرایش توسط virtuoso : Thursday 3 July 2014 در ساعت 11:43 PM

2. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    338 بار تشکر شده در 143 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 62/2
    Given: 14/5
    میزان امتیاز
    11

ببخشید کجا تدریس می کنند شاگرد مبتدی می پذیرند؟ ادرس و تلفن لطف میفرمائید
    آموزگاری که دیگران را کوچک و خوار می پندارد خود چیزی برای نمایش و بروز ندارد

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط majid55 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببخشید کجا تدریس می کنند شاگرد مبتدی می پذیرند؟ ادرس و تلفن لطف میفرمائید
    ایشون در آموزشگاه گلپایگانی (مینی سیتی) ، روزهای یکشنبه تدریس می کنن. شماره تلفن آموزشگاه: 22458729

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    338 بار تشکر شده در 143 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 62/2
    Given: 14/5
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ایشون در آموزشگاه گلپایگانی (مینی سیتی) ، روزهای یکشنبه تدریس می کنن. شماره تلفن آموزشگاه: 22458729
    تشکر استاد. خدایا خودم را به تو سپردم بریم ببینیم چی میشه
    آموزگاری که دیگران را کوچک و خوار می پندارد خود چیزی برای نمایش و بروز ندارد

6. کاربران زیر از majid55 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110698
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

دوستان هنرمند سلام اگه راهنمایی کنید ممنون میشم تیتراژ سریال تکیه بر باد آهنگی داره با صدای محمد اصفهانی چند قطعه ویولون در این موزیک هست که نوازنده اون برای من مشخص نیست اگر لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم چون خیلی مهمه فقط خواهشا دقیق اشاره کنید ممنونم

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط majid62 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان هنرمند سلام اگه راهنمایی کنید ممنون میشم تیتراژ سریال تکیه بر باد آهنگی داره با صدای محمد اصفهانی چند قطعه ویولون در این موزیک هست که نوازنده اون برای من مشخص نیست اگر لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم چون خیلی مهمه فقط خواهشا دقیق اشاره کنید ممنونم
    لطفا سوالتون رو در قسمت مربوطه بپرسید. اینجا مربوط به معرفی اساتید و مدرسین ویلن هست.
    برید توی قسمت درخواست موسیقی و اونجا آدرس قطعه رو بذارید و سوالتون رو مطرح کنید.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    123579
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آقای نوید مصطفی پور فکر می کنم در حال حاضر آمریکا باشند.
    در ضمن افتخار می کنم که فامیل ایشون هستم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    104690
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت اعضای نت آهنگ
    اجازه بدین من هم از استاد عزیز و دوستداشتنیم، استاد سعید دشتی مدرس چیره دست ویلن اموزشگاه پرنیان شهرستان بروجرد تشکر و قدردانی کنم و دستشونو ببوسم. دوست دارم استاد. من از شش سالگی خدمت ایشون هستم.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    63418
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان صفحه ای زدیم برای معرفی استعداد های موسیقی ایرانی که کسانی رو که توانایی نواختن یا خوندن دارند رو به همه معرفی کنیم
    شما هم می تونید برای ما کارهاتون رو بفرستید تا با اسم خودتون توی این صفحه قرار بدیم
    به این لینک مراجعه کنید و کارهاتون رو برای ما بفرستید
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- - - Updated - - -

دوستان صفحه ای زدیم برای معرفی استعداد های موسیقی ایرانی که کسانی رو که توانایی نواختن یا خوندن دارند رو به همه معرفی کنیم
    شما هم می تونید برای ما کارهاتون رو بفرستید تا با اسم خودتون توی این صفحه قرار بدیم
    به این لینک مراجعه کنید و کارهاتون رو برای ما بفرستید
    https://telegram. me/iran_music_stars

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    149457
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان... من تهران دانشجو ام و قراره 4 سال اینجا باشم... می خواستم ویلن رو در زمینه ی ایرانی سنتی ادامه بدم... حدود دو سال و نیم کار کردم و ردیفای لشگریم زدم.. ... محل سکونتم ملاصدراس... اگه برای انتخاب یه استاد خوب راهنماییم کنین ممنون میشم... آموزشگاه موسیقی پارس به لحاظ موقعیت خیلی برام مناسبه چون همش یه کوچه باهاش فاصله دارم اما در مورد اساتیدش اطلاعی ندارم. لطفا اگه کسی در مورد این آموزشگاه اطلاعاتی داره بهم بگه... با نهایت تشکر از همگی... در ضمن از استاد فوق العاده خوبم تو اورمیه آقای پژمان خسروی سپاسگذاری میکنم

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

سلام دوست عزیز. لطفا پیام خصوصیتونو چک کنید

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    153078
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام،من میخواستم بدونم که ایشون در اصفهان هم تدریس میکنن؟اگه ممکنه یه مربی خوب برای سبک سنتی در اصفهان هم معرفی کنید

angelmalfoy آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    104620
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    227
    146 بار تشکر شده در 84 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow angelmalfoy On Twitter
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 53/2
    Given: 2/2
    میزان امتیاز
    10

سلام دوستان
    من حدود نزدیک به 4.5 سال ویولن کلاسیک کار کردم و همیشه تو مهمونی و اینور اونو که ازم درخواست میکردن ویولن بزن میزدم هیچکسی اهنگ کلاسیک پسند نمی کرد و اهنگ های ایرانی برام سخت بود زدنشون و یه ترسی داشتم چون میدونستم نمی تونم اهنگ های ایرانی بزنم
    پیش استاد مهتدی 3 جلسه کلاس رفتم ایشون موسیقی ایرانی با من کار کردن و جلسه اول تمام دستگاه های ایرانی یادم دادن و دو جلسه بعدی گوشه های موسیقی کار کردیم
    من خودم موسیقی کلاسیک بسیار دوست دارم و فکر نمی کردم از موسیقی ایرانی خوشم بیاد، تا اینکه شروع کردم تمرین دستگاه های ایرانی خیلی علاقه مند شدم و الان از ایرانی زدن لذت میبرم
    همیشه پیش خودم از موسیقی ایرانی یه غول ساخته بودم که هیچوقت نمی تونم دستگاه هاشو بفهمم هیچوقت نمی تونم بزنم الان اصلا این حس ندارم و همین که دستگاه ها می فهمم و دارم گوشه ها یاد میگیرم خوشحالم و اون ترسم از ایرانی زدن از بین رفته
    الان هم بیشتر از طریق گوش اهنگ میزنم چون استاد مهتدی روششون اینطور هست که نوازنده شو از راه گوش
    این نوشتم برای اون افرادی که مثل من فقط کلاسیک کار کردن و فکر میکنن نمی تونن ایرانی بزنن و... بفهمن میتونن و ترس نداشته باشن امیدوار باشن و موسیقی ایرانی بسیار زیباست و پر تکنیک و پر از احساس و معنا
    نوازنده ویولن ایرانی بیشتر با احساسش میزنه برعکس کلاسیک که دقیقا همون نت میزنی و احساس فقط نوانس ها هستن ولی موسیقی ایرانی دست نوازنده باز تره و با احساسش موسیقی زینت میده
    پرواز را بخاطر بسپار
    پرنده مردنیست

16. کاربران زیر از angelmalfoy به خاطر این پست تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    333 بار تشکر شده در 173 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 132/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط angelmalfoy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    من حدود نزدیک به 4.5 سال ویولن کلاسیک کار کردم و همیشه تو مهمونی و اینور اونو که ازم درخواست میکردن ویولن بزن میزدم هیچکسی اهنگ کلاسیک پسند نمی کرد و اهنگ های ایرانی برام سخت بود زدنشون و یه ترسی داشتم چون میدونستم نمی تونم اهنگ های ایرانی بزنم
    پیش استاد مهتدی 3 جلسه کلاس رفتم ایشون موسیقی ایرانی با من کار کردن و جلسه اول تمام دستگاه های ایرانی یادم دادن و دو جلسه بعدی گوشه های موسیقی کار کردیم
    من خودم موسیقی کلاسیک بسیار دوست دارم و فکر نمی کردم از موسیقی ایرانی خوشم بیاد، تا اینکه شروع کردم تمرین دستگاه های ایرانی خیلی علاقه مند شدم و الان از ایرانی زدن لذت میبرم
    همیشه پیش خودم از موسیقی ایرانی یه غول ساخته بودم که هیچوقت نمی تونم دستگاه هاشو بفهمم هیچوقت نمی تونم بزنم الان اصلا این حس ندارم و همین که دستگاه ها می فهمم و دارم گوشه ها یاد میگیرم خوشحالم و اون ترسم از ایرانی زدن از بین رفته
    الان هم بیشتر از طریق گوش اهنگ میزنم چون استاد مهتدی روششون اینطور هست که نوازنده شو از راه گوش
    این نوشتم برای اون افرادی که مثل من فقط کلاسیک کار کردن و فکر میکنن نمی تونن ایرانی بزنن و... بفهمن میتونن و ترس نداشته باشن امیدوار باشن و موسیقی ایرانی بسیار زیباست و پر تکنیک و پر از احساس و معنا
    نوازنده ویولن ایرانی بیشتر با احساسش میزنه برعکس کلاسیک که دقیقا همون نت میزنی و احساس فقط نوانس ها هستن ولی موسیقی ایرانی دست نوازنده باز تره و با احساسش موسیقی زینت میده
    موسیقی کلاسیک نواختن صرفا „دقیقا همان نت” و „احساس فقط نوانسها هستن” نیست. خواهشمندم عدم شناخت خودتون رو در مسیری که دنبالش نکردید و ‌شناخت کافی از اون ندارید، بسط نداده و رای صادر نکنید. اگر احساس فقط نوانسها بودند، موسیقی باروک و کلاسیک و رومانتیک باید یک جور صدا میدادند. در صورتیکه مکانیزم نوازندگی فی المثل برای فورته یا پیانو نواختن در موسیقی باروک، با کرشندو و دیکرشندو در موسیقی موتزارت یا هایدن و رنگ بندیهای صوتیشون فرق میکنه. در مسیر نوازندگی ویولن ایرانی، براتون ارزوی موفقیت دارم ولی مشکل رو از سبک خاصی از موسیقی نبینید. شما یا اون حضاری که از موسیقی کلاسیک لذت نبردند،دلیلش اینه که درک و شناختی از اون نداشتند. برعکسش موسیقی ایرانی رو بیشتر شناخته و شنیدند و به همین دلیل بیشتر ازش لذت میبرند.

18. کاربران زیر از sigismond به خاطر این پست تشکر کرده اند:

angelmalfoy آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    104620
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    227
    146 بار تشکر شده در 84 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow angelmalfoy On Twitter
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 53/2
    Given: 2/2
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sigismond [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    موسیقی کلاسیک نواختن صرفا „دقیقا همان نت” و „احساس فقط نوانسها هستن” نیست. خواهشمندم عدم شناخت خودتون رو در مسیری که دنبالش نکردید و ‌شناخت کافی از اون ندارید، بسط نداده و رای صادر نکنید. اگر احساس فقط نوانسها بودند، موسیقی باروک و کلاسیک و رومانتیک باید یک جور صدا میدادند. در صورتیکه مکانیزم نوازندگی فی المثل برای فورته یا پیانو نواختن در موسیقی باروک، با کرشندو و دیکرشندو در موسیقی موتزارت یا هایدن و رنگ بندیهای صوتیشون فرق میکنه. در مسیر نوازندگی ویولن ایرانی، براتون ارزوی موفقیت دارم ولی مشکل رو از سبک خاصی از موسیقی نبینید. شما یا اون حضاری که از موسیقی کلاسیک لذت نبردند،دلیلش اینه که درک و شناختی از اون نداشتند. برعکسش موسیقی ایرانی رو بیشتر شناخته و شنیدند و به همین دلیل بیشتر ازش لذت میبرند.
    شما میشه توضیح بدید توی موسیقی کلاسیک چطور حس ایجاد میکنید ؟ ما هم اشنا شیم
    به طور مثال اهنگ کنسرتو لا مینور ویوالدی
    الان شما میتونید رو همون میزان دوم اهنگ زینت بزنید؟؟ (لا لا لا رو همین نت لا رو هر کدوم یک زینت؟)
    میشه ارشه تغییر داد ولی نمیتونید هر زنیتی با هر فاصله ای خواستید بزنید و و حتی مالش ها هم نمیتونید ایجاد کنید حتی کار اصلی هم گوش بدید اصلا صدا گلیساندو ها نمیاد
    شما بگید توی این قطعه چطور حس ایجاد میکنید؟ (به غیر نوانس و ویبره و ارشه)
    راجب صحبت دیگه اتون که گفتید دقیقا همون نت نمی زنن توی کلاسیک پس من دلم میخواد بجا می لا لا لا بزنم می فا سل لا لا یا می تریل لا سی لا لا
    دقیقا توضیح بدید
    پرواز را بخاطر بسپار
    پرنده مردنیست

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    123167
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    280
    79 بار تشکر شده در 58 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/1
    Given: 93/5
    میزان امتیاز
    10

همونطور که sigismond عزیز در پست قبلی تذکر دادند، لطفاً در مورد چیزی که اطلاعات کافی ندارید اظهار نظر نکنید.. از روی گفته هاتون معلومه خیلی کم با موسیقی کلاسیک آشنا هستید! اولاً موسیقی سنتی به لحاظ تکنیکی صدها سال از موسیقی کلاسیک عقب هست و نباید با هم مقایسه شون کرد. مثلاً در موسیقی ایرانی بافت چند صدایی (هموفونی و پلی فونی) ، ارکستراسیون، بداهه نوازی اصولی و غیره هیچ جایگاهی نداره. ثانیاً دینامیکی که شما بهش اشاره کردید فقط یکی از چندین مصالح مورد استفاده توسط آهنگساز هست، ایشون علاوه بر نوانس از تغییرات تمپو، ریتم، تونالیته، مدولاسیون، سازبندی، همچنین طیف وسیعی از آکوردها (کامل بزرگ، کامل کوچک، کاسته، افزوده و آکورد های خارج از چهارچوب تونالیه قطعه) برای بیان احساس و ایجاد حالات روحی مختلف استفاده میکنه! در آخر هم اضافه کنم که یکی از بنیادی ترین ویژگی های موسیقی دوره باروک بداهه نوازی بر اساس خط باس (باسو کنتینوئو) هست و برای این کار نوازنده یک ساز شستی دار به طور مثال هارپسیکورد یا پیانو، به دلخواه خودش آکوردها رو ریالیز (Realize) و هر بار به شکلی متفاوت و کاملاً بداهه خط ملودی که عموماً توسط زهی ها و بادی ها نواخته میشه رو همراهی میکنه! اینجاست که شما می تونید بر اساس قوانین مستحکم هارمونی به جای نت های می لا لا لا، هر نت دلخواه دیگه ای رو با تزئین های گوناگون البته در چهارچوب تعریف شده اجرا کنید..

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)