لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: علامت گذاری روی گریف ویولن

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    83661
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض علامت گذاری روی گریف ویولن

0 Not allowed! Not allowed!
    سلا به همگی. خسته نباشین. دوستان من کم و بیش با تئوری و نت آشنایی دارم. شهرمون هم اصلا نه کلاس داره و نه اینکه میتونم پیش استادی برم. چن تا سی دی اموزشی خریدم که تقریبا میتونم باهاش جلد یک خالفی رو تموم بکنم. حالا بعدش سعی میکنم برم پیش استاد. اما الان در شرایطش نیستم. فعلا چاره ای جز یاد گرفتن بدون معلم ندارم. اماخداروشکر میکنم که شماها هستین و میتونم ازتون راهنمایی بگیرم. برای کوک کردن از نرم افزار آپ تیونر استفاده میکنم. حالا میخام جای انگشت گذاری هارو علامت گذاری بکنم. فقط تورو خدا نگین که اشتباهه. چون خودم هم میدونم که گوش رو تنبل میکنه اما بدون استاد چاره ای ندارم. حالا با چی علامت گذاری بکنم؟آیا چون اول راهم و میخام با کتابای خالقی شروع بکنم تو همون کوک می لا ر سل کوک کنم و جای انگشتهارو علامت گذاری بکنم؟علامت رو با چه چیزی بکنم؟با لاک یا برچسب؟روی برچسب اسم نت هارو بنویسم؟

2. # ADS

mosastarafa آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68410
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    25
    101 بار تشکر شده در 35 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 29/0
    میزان امتیاز
    12

با توجه به این که خودت می دونی دیگه تکرار نمی کنم که کار اشتباهیه اما قبل از این که راه برچسب گذاری روی گریف رو بهت بگم این راهکار رو بهت پیشنهاد می کنم:
    با توجه به این که تیونر داری و می تونی نت صحیح رو تشخیص بدی. این قدر نت های خالی بزن با ترتیب های غیر موسیقیایی. یعنی بدون حساب کتاب. سی دو ر لا سی ر لا دو ... و انگشتت رو بالا پایین کن تا تیونر نت درست ررو نشونت بده این باعث می شه که گوشت کم کم صدای درست رو تشخیص بده. اوایل با پرده کامل شروع کن تا بتونی فواصل پرده ای رو تشخیص بدی. مثلا (لا سی) (دو ر) و بعد برو سراغ نیم پرده مثل (سی دو) (دودیز ر) تا گوشت عادت کنه. مطمئن باش این روش با این که سخته اما خیلی تو بالا بردن شعور موسیقی کمکت می کنه. به گونه ای که وقتی آهنگ جدیدی رو می زنی و فالشی داری خودت متوجه می شی که اشتباه زدی.

من بعضا زیاد دیدم که وقتی به هنرجو می گی فالش زدی به انگشتاش نگاه می کنه می گه جای انگشتم که درسته. در حالی که نیازی به نگاه کردن نیست گوش باید تشخیص بده.

امیدوارم همه حرفای بالا تو رو به این نتیجه رسونده باشه که برچسب گذاری نکنی اما اگر در نهایت تصمصمت این بود به چچند تا نکته دقت کن
    1- برچسب گذاری رو جوری انجام بده که بعدا قابل برداشتن باشه. یعنی از رنگ و این حرفا استفاده نکن
    2- بعد از برچسب گذاری سازت دیگه باید کاملا کوک باشه یا به عبارت بهتر تمام سیم ها هم کوک باشن، تا وقتی مثلا انگشت اول رو می گیری به ترتیب صداهای فادیز، سی، می و لا دقیق باشن
    3- اگه در حین نوازندگی برای درست انگشت گذاری زیاد به گریف نگاه می کنی، از چیز برجسته مثل سیم نازک استفاده کن که با انگشت حس کنی، اما اگر زیاد نگاه نمی کنی از چیزی مثل برچسب کاغذی نازک استفاده کن

موفق باشی

4. کاربران زیر از mosastarafa به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    83661
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

مرسی. تشکر از لطفت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)