لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین سبک متال

رأی دهندگان
48. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Thrash metal

19 39.58%
  • Black metal

9 18.75%
  • Power metal

5 10.42%
  • Speed metal

6 12.50%
  • Symphonic metal

8 16.67%
  • Classic metal

6 12.50%
  • Death metal

7 14.58%
  • Doom metal

11 22.92%
  • Folk metal

2 4.17%
  • Glam metal

3 6.25%
  • Gothic metal

5 10.42%
  • Grindcore

1 2.08%
  • Industrial metal

3 6.25%
  • Neo-classical metal

11 22.92%
  • Nu metal

4 8.33%
  • Progressive metal

14 29.17%
  • Heavy metal

15 31.25%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 26 از 36 نخستنخست ... 16222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 401 به 416 از 562

موضوع: آرشیو سبکهای Rock و Metal

Ernesto آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38318
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    131
    145 بار تشکر شده در 70 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ... اما فلسفه ای باعث بوجود آمدن این مکتب شده است که در زمان خود تاثیرات مثبتی را هم به جای گذاشته است. ... در نظر داشته باشید که پانک فقط یک موسیقی نیست، در عمل مکتبیست که برای خود موسیقی هم دارد.
    برادر علی متالیکا دویست درصد با حرفت موافقم!
    ولی یه نکته ای هست - اینکه شما گفتی پانک توی زمان خودش تاثیرات مثبتی داشت من میگم الانم تاثیرات مثبت می تونه داشته باشه - پانک به نوعی یه فرهنگ اعتراضه و اعتراض به افکار یا فرهنگ موجود در هر جامعه موجب تصادم آرا و افکار و در نهایت سنتز بین تز و آنتی تز میشه که به هرحال یه تز جدیدتر و منطقی تر رو بوجود میاره - پانک به خیلی مسایل فرهنگی اجتماعی بنیادینی اعتراض میکنن که برای توده عوام به صورت سنت و قواعد فرهنگی اخلاقی دراومده - اونا در واقع یه جور دید جدید رو بهت میدن - مجبورت میکنن به چیزایی که بدون فکر کردن به عنوان قاعده و التزام اخلاقی یا عرفی پذیرفتی یه نگاه تازه بندازی
    ویرایش توسط Ernesto : Monday 25 April 2011 در ساعت 02:50 AM

2. 5 کاربر برای این پست از Ernesto تشکر کرده اند:

Ernesto آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38318
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    131
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Radiohead [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    I'll tell you about punk rock: punk rock is a word used by dillitante's and ah... and ah... heartless manipulators about music that takes up the energies and the bodies and the hearts and the souls and the time and the minds of young men who give what they have to it and give everything they have to it and it's a... it's a term that's based on contempt, it's a term that's based on fashion, style, elitism, satanism and everything that's rotten about rock'n'roll. I don't know Johnny Rotten but I'm sure... I'm sure he puts as much blood and sweat into what he does as Sigmund Freud did. You see, what sounds to you like a big load of trashy old noise is in fact the brilliant music of a genius, myself. And that music is so powerful that it's quite beyond my control and ah... when I'm in the grips of it I don't feel pleasure and I don't feel pain, either physically or emotionally. Do you understand what I'm talking about? Have you ever felt like that? When you just couldn't feel anything and you didn't want to either. You know? Like that? Do you understand what I'm saying sir?
    اینا نظرات mogwai هستش برادر ؟ نه؟ لطف کن خودت اینارو به پارسی ترجمه کن پست کن

4. کاربران زیر از Ernesto به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Ernesto [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    برادر علی متالیکا دویست درصد با حرفت موافقم!
    ولی یه نکته ای هست - اینکه شما گفتی پانک توی زمان خودش تاثیرات مثبتی داشت من میگم الانم تاثیرات مثبت می تونه داشته باشه - پانک به نوعی یه فرهنگ اعتراضه و اعتراض به افکار یا فرهنگ موجود در هر جامعه موجب تصادم آرا و افکار و در نهایت سنتز بین تز و آنتی تز میشه که به هرحال یه تز جدیدتر و منطقی تر رو بوجود میاره - پانک به خیلی مسایل فرهنگی اجتماعی بنیادینی اعتراض میکنن که برای توده عوام به صورت سنت و قواعد فرهنگی اخلاقی دراومده - اونا در واقع یه جور دید جدید رو بهت میدن - مجبورت میکنن به چیزایی که بدون فکر کردن به عنوان قاعده و التزام اخلاقی یا عرفی پذیرفتی یه نگاه تازه بندازی
    یک موضوعی هست که به این تاپیک مرتبطت نمیشه. اما من نظر شخصی خودم رو میگم.
    اعتراضاتی که پانک یا متال و راک و بلوز انجام میدند فقط اعتراض است و هیچ راهکاری برایش بوجود نمی آورند، از این رو در بسیاری از مسائل به کج روی منحل میشه. (مثل زندگی خودم که به خود ستیزی منجر شد)
    با این حال اگر با فلسفه جهان بینی مادی به آنها نگاه کنیم میتوانند مفید واقع شوند.
    اما اگر از منظره جهان بینی معنوی (الهی) به آنها نگاه کنیم تاثیر مثبتی به همراه نخواهند داشت.
    مثلا شما نگاه کنید اشعار حافظ یا مولوی بسی اعتراضی هستند، اما برای تمام اعتراضات راهکارهایی در جهت اصلاح موارد بیان شده است. از این رو پیروی از مفاهیم آنها انسانهایی شاد و ماثر و مثبت در جامعه درست خواهد کرد در حالی که اعتراض بدون راهکار بیشتر به خود ستیزی و یا دیگر ستیزی منجر میشود که در هر دو صورت اول شخص متضرر خواهد شد.
    بیش از این بحث را باز نمیکنم چون در راستای مطالب این جستار نیست. اما بی شک همه ما تاثیرات منفی مکاتب و موسیقی های خاص را در زندگی شخصی تجربه کرده ایم و فقط کافیست به آنها نگاهی بیاندازیم و آن را بی رویدروایسی با خود در میان بگذاریم.
    (بنده خودم 5 روزه به معانی اشعار متالی که گوش میکنم توجه نمیکنم و تا جایی که ممکن است آهنگ هایی با ریتم های سبک تر و حتی بدون کلام گوش میکنم و در همین 5 روز به آثار مثبت آن پی برده ام)
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

6. 6 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    31767
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    10 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام قصد داشتم وارد بحثتون بشم و چند تا سئوال بپرسم
    فکر میکنم نظر قبلی از علی متال تقریبا پاسخگوی بخشی از سئوالاتم باشه
    دوستانی دارم مدعی پانک هستند و اینکه با فقر و بی عدالتی مبارزه می کنند و نوع خاصی لباس می پوشند و ضد دنیای سرمایه داری هستند بماند که اکثر این افراد را قشر مرفه جامعه تشکیل می دهند
    اما یک سئوال برای من بی پاسخ مانده تاریخپه مبارزاتی از پانک تا بحال ندیدم و هیچ کدوم از این دوستان هم نتونستن یک حرکت انقلابی و یا یک جنبش درست و درمان از پانکها ارائه کنند هر چه بوده غیر از موسیقی زیر زمینی و نوع استایل خاص لباس پوشیدن چیز دیگه نبوده
    بعضی وقتها هم حرکتها و جنبشهای مختلف دنیا رو سعی دارند به خودشون ربط بدند در حالیکه ما سازمانها و ان جی او های فراوانی داریم که بصورت خودجوش به مبارزه با فقر و بی عدالتی و ... می پردازند و اصلا ربطی به این فرقه ها نداره ... تا به حال غیر از تعصب خشک و بیجا پیزی از این گروهها ندیدم ...
    واقعا این ادعاها توخالی نیست؟؟؟
    نسبت به متال بازها بحثی ندارم چون تا بحال چنین ادعاهائی از اونها نشنیدم

متشکر میشم اگر کسی پاسخ بده

8. 3 کاربر برای این پست از Pagan1982 تشکر کرده اند:

Ernesto آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38318
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    131
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

خوب فرمایشات شما متین به نظر من هم خیلی از بچه های این گروه ها فقط حرف میزنن و اکثرشون هم از طبقه ی مرفه هستن - خارج از بحث punk & punkrock ما موزیسین هایی هم داشتیم که سازشون نغمه ی انقلاب بود همونطور که شاعرانی داریم که اینچنینن - مثلاً برید آهنگ های ویکتور خارا رو بگیرید معنیشو گوش کنین می فهمین موسیقی در خدمت انقلاب و خلق یعنی چی - در ضمن همینطور ویکتور خارا که معرفی کردم کسی هستش که واسه حرفش و عقیدش جونشو از دست داد - برید بیوگرافیشو از اینترنت بگیرین - روی ترانه هاش هم احمد شاملو دکلمه فارسی خونده اگه خواستید بگید بزارم واسه دانلود
    اما درباره بحث punk : مثلاً خواننده های این سبک تو خیلی جاها با نژاد پرستی مبارزه کردن (با شعار راک علیه نژاد پرستی) خوب فکر میکنین آهنگ ها و مفاهیم و شعرای اینا روی گسترش مفاهیم برابری نژادی تاثیر نذاشته؟
    با مثلاً روی هنجار های خشکی که ملت به عنوان سنت و عرف می پذیرن؟ آخه پانک راکره که نمیتونه بیاد اسلحه دستش بگیره با دولت بجنگه - همین نوع لباس پوشیدن و نوع گفتار و رفتارش تنها سلاحیه که داره -

10. 3 کاربر برای این پست از Ernesto تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    31767
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    10 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون ازجوابی که دادید ... در کل این همون شد
    اگر تاثیر موسیقی رو دوست دارید ببینید چرا راه دور برویم فقط یک مقدار در مورد داریوش خودمان تحقیق کنید ببنید دهه هفتاد چه تاثیر عمیقی روی جوانان دوره ما و بخصصو قبل از ما گذاشته بود حتی مدل لباس پوشیدنی داشتیم که معروف بود به تیپ داریوشی... الآن هم با بنیاد آئینه واقعا خدمت کرده و تاثیر اشعار و ترانه های اهنگاش و پرمعنا و مفهوم بودنش هم بر کسی پوشیده نیست
    اینطور که پانکها ادعا می کنند گویا قراره اسلحه به دست بگیرند و بریزند توی خیابونا، منکر تاثیر موسیقی نیستم اما اینکه خودشون رو یک جنبش می دونند خیلی حرف بزرگی محسوب میشه و کمتر از حرفها هستند بیشتر شبیه یک فرقه متعصب هستند که به موسیقی خاصی گوش می کنند و نوعی لباس متفاوت می پوشند
    برای همین بیشتر برای کلاس گذاشتن خوب تا شکل مبارزاتی به خود گرفتن
    متاسفانه بخشی از پانکها گویا عقاید نژاد پرستانه دارند
    از دوستان پانک خواهش می کنم تا این حد خودشون رو جدی نگیرند چون واقعا چیز خاصی ارائه نمی کنند و این ادامه همون تفکرات روشنفکرانه گروههای آنارشیستی و نیهیلیستی که برای خودشون مکتب همه گیر و جدا هستند

در مورد اون اهنگ لطف می کنید اگر بگذارید تا دانلود کنم خوشحال میشم

12. کاربران زیر از Pagan1982 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    احساس همگان با هم متفاوته و حتی هیچ انسانی احساسی رو دو بار تجربه نمیکنه.
    اما احمتال اینکه خط احساس انسانها عوض بشه هم زیاده و معلوم نیست چه کسی درست میگوید و حق با کیست، اما همگان حق دارند تا جایی که حق دیگری را ضایع نکنند.

همین بنده تا 5 روز پیش 3 پاکت در روز سیگار میکشیدم، گاه 10 تا 15 ساعت نوازندگی میکردم و باقی اش را یا در نت بودم و یا در خواب و موسیقی 24 ساعت در گوشم نجوا میکرد و فکر میکردم زندگی که من میکنم درست است و از دیدن هرکس و حتی خارج از خانه شدن متنفرم بودم.
    در همان زمان هم میتوانستم با نظر ثابت کنم که زندگی من به حقیقت نزدیکتر است تا فلان کسک (یا مثلا موقعیت فعلی خودم)
    اما حالا شبها میخوابم، شاید 1 تا 3 نخ سیگار در روز بکشم، نیم ساعت گیتار بزنم و یک ساعت آن هم در هنگام رانندگی یا نت خوانی موزیک گوش کنم. (تجدید خاطرات و دور نماندن از اصل)

در کل هیچ چیز مطلق نیست و مطلق گرایی حاصلی جز عقب ماندگی و مرداب حاصل کردن برای ذهن نیست.
    من پانکی ها را تایید نمیکنم، اما فلسفه ای باعث بوجود آمدن این مکتب شده است که در زمان خود تاثیرات مثبتی را هم به جای گذاشته است. (مثلا فیلم کتاب سوزان یا فارنهایت 451 تحت تاثیر جنبش پانک ساخته شده است) در نظر داشته باشید که پانک فقط یک موسیقی نیست، در عمل مکتبیست که برای خود موسیقی هم دارد.

علی آقا همه حرفات درست این حرفت نادرست احساسات و عواطف کاذب مطلق نیست ولی اگر کاذب نباشه مانند عشق واقعی که هر لحظه و هر دقیقه هر ثانیه حسش میکنی میشه مطلق مانند سلامتی که مطلق چرا چون خاص خداوند و چرا برای ما مطلق میشه چون ما جزئی از خداوندیم
    پس مطلق گرایی برای همه صفات خداوندی که در ما نیز هست وجود داره
    عشق . سلامتی. مهربانی و صفات دیگه اینا مطلق اند فقط نحوه اجرای اونا متفاوته که هر کدوم از ما به چه نحوی این احساسات واقعی را بروز میدیم...
    اون احساساتی که شماعنوان کردید در مورده خودتون احساسات کاذب بود پس قابل تغییر و مطلق هم نبود..
    .: درود بر کسانی که...ارزش واقعی در زندگی برای آنها ... سالم زیستن است ... نه رسیدن به موفقیت :.

14. 2 کاربر برای این پست از RaziYeH تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Pagan1982 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از دوستان پانک خواهش می کنم تا این حد خودشون رو جدی نگیرند چون واقعا چیز خاصی ارائه نمی کنند و این ادامه همون تفکرات روشنفکرانه گروههای آنارشیستی و نیهیلیستی که برای خودشون مکتب همه گیر و جدا هستند
    بنده، پانک نیستم. متال بازم به شدت ولی... در تمام مدتی که پانک شناختم و دنبال هم کردم به علت بالا رفتن اطلاعات، تنها چیزی که ندیدم نژاد پرستی بود! به شدت مخالف هستن. حتی من خودم یه بار حرفی راجع به اعراب که به ایران حمله کردن زدم و همین دوستمون پانک به من تذکر داد که هرچی هست باشه، نژاد پرستی نکن...! من تا به حال هیچ کسی ندیدم که پیرو پانک یا زیر سبک هاش باشه و نژاد پرست (البته به شرطی که واقعا پیرو باشه! نه الکی الکی)
    عقاید هم اگر روشنفکرانه باشه، به بقیه نباید کاری داشته باشیم و با تحقیق زیاد راجع به مکاتب نظر بدیم. مثلا حیفه که از نظر من نمیشه آنارشیستی کامل پیاده کرد، وگر نه بهترین مکتب میتونست باشه، البته از حوصله بحث خارجه ولی بزرگترین اشتباهی می کنن بعضی ها بدون تحقیق می گن و تعریف فوق العاده اشتباه هرج و مرج گرا رو انتخاب می کنن.
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

16. 5 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط RaziYeH [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    علی آقا همه حرفات درست این حرفت نادرست احساسات و عواطف کاذب مطلق نیست ولی اگر کاذب نباشه مانند عشق واقعی که هر لحظه و هر دقیقه هر ثانیه حسش میکنی میشه مطلق مانند سلامتی که مطلق چرا چون خاص خداوند و چرا برای ما مطلق میشه چون ما جزئی از خداوندیم
    پس مطلق گرایی برای همه صفات خداوندی که در ما نیز هست وجود داره
    عشق . سلامتی. مهربانی و صفات دیگه اینا مطلق اند فقط نحوه اجرای اونا متفاوته که هر کدوم از ما به چه نحوی این احساسات واقعی را بروز میدیم...
    اون احساساتی که شماعنوان کردید در مورده خودتون احساسات کاذب بود پس قابل تغییر و مطلق هم نبود..
    بحث بنده پیرامون مقال ارائه شده بود، نه ذات فلسفی و قیاس حاصله.
    اگر از بعد کلی نظاره شود سخن شما وارد است، اما از دیدگاه جایگاه بحث مورد نظر موضوع منظری متفاوت دارد.
    به هر حال شاید بنده باید بازتر توضیح میدادم و خود شما لطف کردید و دیگر حجت را تمام.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

18. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بنده، پانک نیستم. متال بازم به شدت ولی... در تمام مدتی که پانک شناختم و دنبال هم کردم به علت بالا رفتن اطلاعات، تنها چیزی که ندیدم نژاد پرستی بود! به شدت مخالف هستن. حتی من خودم یه بار حرفی راجع به اعراب که به ایران حمله کردن زدم و همین دوستمون پانک به من تذکر داد که هرچی هست باشه، نژاد پرستی نکن...! من تا به حال هیچ کسی ندیدم که پیرو پانک یا زیر سبک هاش باشه و نژاد پرست (البته به شرطی که واقعا پیرو باشه! نه الکی الکی)
    عقاید هم اگر روشنفکرانه باشه، به بقیه نباید کاری داشته باشیم و با تحقیق زیاد راجع به مکاتب نظر بدیم. مثلا حیفه که از نظر من نمیشه آنارشیستی کامل پیاده کرد، وگر نه بهترین مکتب میتونست باشه، البته از حوصله بحث خارجه ولی بزرگترین اشتباهی می کنن بعضی ها بدون تحقیق می گن و تعریف فوق العاده اشتباه هرج و مرج گرا رو انتخاب می کنن.
    البته گاهی هم برخی ظواهر رو میبنند و اعتماد میکنند.
    مثلا همین جناب پانک به من میگفت متالیکا دیگه مردمی نیست چون سوار هواپیمای شخصی میشه، اما در متال این مسئله کاری خلاف اعتقاد نیست.
    اما در پانک ظاهرا هست (نمیدونم هست یا نیست) اما میدونم گروههای مثل پیستولز جز اعضای باشگاه میلیاردهای جهان هستند و با شلوار پاره و موی کثیف و ژولیده و کلیپ های زندگی در جوب و خیابان و ... حرف به میان می آورند و بعد هم با پولی که از فروش آن آلبوم ها میابند میروند در هاوایی به دختر بازی خود مشغول میشوند.

در کل نظر شخصی من این است، شخصی که سالها پیرو مکاتب خاص بوده و در این فراید قسمتی از زندگی خود را از دست داده است:

نباید مکاتب را جدی گرفت. باید به موسیقی و احساس پرداخت و آن قسمت را که مفید برداشته و قسمت زائد را از ذهن حذف کرد.
    شاید برخی از اشعار از گروههای مخصوصا در متال موزیک (مانند گروه دث) بسیار عمق گرایانه باشند، اما هر چه باشد ما در ایرانی زندگی میکنیم که بهترین های جهان را در تاریخ خود ثبت کرده است و آثار آنها هم زمان شمول است، حداقل میتوانیم ابتدا نگاهی به آنها داشته باشیم و اگر ارضا نشدیم سطح های دیگر را تجربه. (منظور حافظ، مولانا، جامی، نظامی، سعدی، عطار و ... است)

20. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    15

شاید برخی از اشعار از گروههای مخصوصا در متال موزیک (مانند گروه دث) بسیار عمق گرایانه باشند، اما هر چه باشد ما در ایرانی زندگی میکنیم که بهترین های جهان را در تاریخ خود ثبت کرده است و آثار آنها هم زمان شمول است، حداقل میتوانیم ابتدا نگاهی به آنها داشته باشیم و اگر ارضا نشدیم سطح های دیگر را تجربه. (منظور حافظ، مولانا، جامی، نظامی، سعدی، عطار و ... است)
    من به عنوان شخصی که تا ته همه چی رفته توی یه روند 16 17ساله یعنی تقریبا از 12 سالگی تا حالا!! بتهای مختلفی واسه ی خودم ساخته بودم البته نه به شکل کورکورانه تازه فکر میکردم خیلی هم باهوشم و البته بودم! اما بچه ها باور کنید خبری نیست غربیها الان از متون ما استفاده میکنند و مثلا قانون جذب که یه نمونه ی خیلی کوچیک از استفاده هاشونه میان تحویل خود مون میدن. یعنی از خودمون کش میرن به خودمون میفروشن . ولی اونجوری که ما دوست داریم بهمون میدن. مواد همونه بسته بندیا متفاوته. چون زیرک تر از ما ها هستن! خیلیاتون کم سنید دوست دارین تجربه کنین ولی بد نبود اگه چیزایی که فقط چند ساله کشفیدم 10 سال پیش کسی بود که احساس تفاهم کوچیکی باهاش داشتم دوستانه به من میگفت. به قول شاعر گفتنی سالها دل طلب جام جم از ما میکرد انچه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد... البته تجربه هم اگه زیاد مخرب نباشه چیز بدی نیست نشون میده که زندگی کردیم

22. 3 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    15

بزارید یه مثال براتون بزنم فکر کنید توی یه جنگل دارین راه میرین جایی توی مسیر و لای اون درختا چشمتون به ... یه تیکه زباله ! من ترجیح میدم یعنی دیگه یاد گرفتم به اون زباله نگاه نکنم چون حالمو بدتر میکنه و این چیزیو درست نمیکنه به جاش مسیر خودمو از لابلای جنگل برم ممکنه بگید اون چیزای بد گاهی اونقدر زیادن که دیگه فقط اونارو میبینید من اینو قبول ندارم خیلی بدبینانه است ولی اصلا بیایید بدترین شکلو تصور کنیم مثلا مدام تیکه ! های بیشتری از این چیزای بد سر راهتون هست من در هر صورت ترجیح میدم بهشون نگاه نکنم تا اینکه بخوام سر هر کدوم بشینم و نگاهشون کنم و کلی بهشون فکر کنم چون اگه زیاد اینکارو کردم دیگه جزیی از ذهن و روان خودم میشن و به این میگن خودتخریبی . محتوای اغلب ترانه ها و موزیک اعتراض و کارکردشون چیزی شبیه به همینه. شاید بگین باید بدونیم اون چیزای بدبو و زشت وجود دارن و دیگرانو هم اگاه کنیم . باید بدونیم و از کنارشون بگذریم تا چیزای بهتری توی مسیر خودمون پیدا کنیم نه اینکه از اون چیزایی که دوست نداریم اشباع بشیم!
    ویرایش توسط nina : Tuesday 26 April 2011 در ساعت 12:46 AM

24. 3 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    815 بار تشکر شده در 308 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pagan1982 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون ازجوابی که دادید ... در کل این همون شد
    اگر تاثیر موسیقی رو دوست دارید ببینید چرا راه دور برویم فقط یک مقدار در مورد داریوش خودمان تحقیق کنید ببنید دهه هفتاد چه تاثیر عمیقی روی جوانان دوره ما و بخصصو قبل از ما گذاشته بود حتی مدل لباس پوشیدنی داشتیم که معروف بود به تیپ داریوشی... الآن هم با بنیاد آئینه واقعا خدمت کرده و تاثیر اشعار و ترانه های اهنگاش و پرمعنا و مفهوم بودنش هم بر کسی پوشیده نیست
    اینطور که پانکها ادعا می کنند گویا قراره اسلحه به دست بگیرند و بریزند توی خیابونا، منکر تاثیر موسیقی نیستم اما اینکه خودشون رو یک جنبش می دونند خیلی حرف بزرگی محسوب میشه و کمتر از حرفها هستند بیشتر شبیه یک فرقه متعصب هستند که به موسیقی خاصی گوش می کنند و نوعی لباس متفاوت می پوشند
    برای همین بیشتر برای کلاس گذاشتن خوب تا شکل مبارزاتی به خود گرفتن

در مورد اون اهنگ لطف می کنید اگر بگذارید تا دانلود کنم خوشحال میشم
    اولا جوابتو داش مازیار داد:
    آخه پانک راکره که نمیتونه بیاد اسلحه دستش بگیره - همین نوع لباس پوشیدن و نوع گفتار و رفتارش تنها سلاحیه که داره -

هیچ کدوم از پانک ها هم از اقشار مرفه نیستن اگه بودن نمی رفتن دونبال این سبک ... میرفتن الکترونیک و پاپ و به قول خودشون همه چی آرومه و حالشو میبردن... اگه شدن بخاطر فروش آلبوم و کنسرت بوده خوب چی کار کنن؟ در آمد کنسرت رو بسوزونن یا از جیبشون جای اجرا رو کرایه کنن یا خرخ تور کنسرت ها رو از جیب بدن؟
    مرسی
    ویرایش توسط Punk : Tuesday 3 May 2011 در ساعت 02:40 PM

26. 3 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

تقاضا دارم که خارج بحث تاپیک صحبت نکنند
    مرسی
    ویرایش توسط Punk : Tuesday 3 May 2011 در ساعت 02:41 PM

28. 2 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

البته گاهی هم برخی ظواهر رو میبنند و اعتماد میکنند.
    مثلا همین جناب پانک به من میگفت متالیکا دیگه مردمی نیست چون سوار هواپیمای شخصی میشه، اما در متال این مسئله کاری خلاف اعتقاد نیست.
    اما در پانک ظاهرا هست (نمیدونم هست یا نیست) اما میدونم گروههای مثل پیستولز جز اعضای باشگاه میلیاردهای جهان هستند و با شلوار پاره و موی کثیف و ژولیده و کلیپ های زندگی در جوب و خیابان و ... حرف به میان می آورند و بعد هم با پولی که از فروش آن آلبوم ها میابند میروند در هاوایی به دختر بازی خود مشغول میشوند.
    از نظر مالی شاید متالیکا و س ک س پیستولز در یه حد باشن ولی متالیکا عقایدشون رو 180 درجه تغییر دادن ولی پیستولز ها همون عقیده سال 77 رو دارند ...
    در کل انتقادی که شما گفتین تقریبا به همه سبک های اعتراضی وارده که خطر لغزش وجود داره و ... منم میپذیرم

30. 2 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مرسی سپهر عزیز درسته ... برای اینکه اولین شعار شون „مبارزه با نژاد پرستی و تبعیض” هست
    ویرایش توسط Punk : Tuesday 3 May 2011 در ساعت 02:42 PM

32. 2 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

صفحه 26 از 36 نخستنخست ... 16222324252627282930 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)