لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین سبک متال

رأی دهندگان
48. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Thrash metal

19 39.58%
  • Black metal

9 18.75%
  • Power metal

5 10.42%
  • Speed metal

6 12.50%
  • Symphonic metal

8 16.67%
  • Classic metal

6 12.50%
  • Death metal

7 14.58%
  • Doom metal

11 22.92%
  • Folk metal

2 4.17%
  • Glam metal

3 6.25%
  • Gothic metal

5 10.42%
  • Grindcore

1 2.08%
  • Industrial metal

3 6.25%
  • Neo-classical metal

11 22.92%
  • Nu metal

4 8.33%
  • Progressive metal

14 29.17%
  • Heavy metal

15 31.25%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 27 از 36 نخستنخست ... 17232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 417 به 432 از 562

موضوع: آرشیو سبکهای Rock و Metal

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط nina [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بزارید یه مثال براتون بزنم فکر کنید توی یه جنگل دارین راه میرین جایی توی مسیر و لای اون درختا چشمتون به ... یه تیکه زباله ! من ترجیح میدم یعنی دیگه یاد گرفتم به اون زباله نگاه نکنم چون حالمو بدتر میکنه و این چیزیو درست نمیکنه به جاش مسیر خودمو از لابلای جنگل برم ممکنه بگید اون چیزای بد گاهی اونقدر زیادن که دیگه فقط اونارو میبینید من اینو قبول ندارم خیلی بدبینانه است ولی اصلا بیایید بدترین شکلو تصور کنیم مثلا مدام تیکه ! های بیشتری از این چیزای بد سر راهتون هست من در هر صورت ترجیح میدم بهشون نگاه نکنم تا اینکه بخوام سر هر کدوم بشینم و نگاهشون کنم و کلی بهشون فکر کنم چون اگه زیاد اینکارو کردم دیگه جزیی از ذهن و روان خودم میشن و به این میگن خودتخریبی . محتوای اغلب ترانه ها و موزیک اعتراض و کارکردشون چیزی شبیه به همینه. شاید بگین باید بدونیم اون چیزای بدبو و زشت وجود دارن و دیگرانو هم اگاه کنیم . باید بدونیم و از کنارشون بگذریم تا چیزای بهتری توی مسیر خودمون پیدا کنیم نه اینکه از اون چیزایی که دوست نداریم اشباع بشیم!
    مسئله دیگری که قابل تامله، مسئله تفاوت اعتراضات و فرهنگ های ما میتونه باشه.
    موضوع اعتراضات دنیای غرب و مخصوصا جهان توسعه یافته (جهان اول به قول برخی - کشورهای صنعتی) با موضوعات کشور ما متفاوت است.
    در کشورهای اسکاندیناوی حقوق مدنی و آزادی تابدانجا پیش رفته است که یک شخص بی مشکل از نظر روحی دیگر هیچ مشکلی با ساختار حکومتی پیدا نمیکند، اما شخص بهانه گیر به خوب بودن شرایط اعتراض میکند فقط برای اینکه هیجان کاذب و دقدقه ای که فالذات وجود ندارد برای خود ساخته باشد.
    حال اعتراض به چنین مسائلی بیشتر به کار ما می آید یا اشعار اعتراضی مولانا و حافظ؟! (واعظان کین جلوه در مهراب و منبر میکنند، چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند ... و هزاران بیت دیگر)

مسئله بعد اعتراض به دین است. دین مسیح تحریف شده است، در آن مسائلی متناقض با عقل و خرد کنونی یافت میشود که پاسخ قانع کننده ای برای آن وجود ندارد. از طرفی اعتقاد کلیسا بینان فکری فرد متفکر را مخدوش میکند. با حرفهایی مانند (پسر خدا بودن) و یا به صلیب کشیده شدن.
    یک شخص میسحی حق دارد فکر کند چطور میشود شخصی که مرده زنده میکرده است به راحتی در منزل گیربیافتد و با بدترین شرایط به صلیب کشیده شود و خدایی که پدرش است از او حمایت نکرده است.
    (در حالی که یک مسلمان اعتقاد دارد مسیح زنده است و یا یهود فکر میکند مسیح مورد نظرش که قرار است روزی ظهور کند تا قیامت زنده است)

اینها مسائلی است که باعث بوجود آمدن اعتراضات دینی میشود.
    البته زیاده طلبی هم هست.

من همیشه پیش خودم فکر میکنم اگر یک روز اون قانون شکن های تیر غربی بیاند ایران روز اول و دوم خیلی حال میکنند، چراغ قرمز رد میکنند، تو لاین مخالف رانندگی میکنند و ... ولی دو روز که بگذره خسته میشند و میبنند تو چه کشور خوبی زندگی میکردند و قانون یک جاهایی چقدر خوبه.
    همچنین قدر آزادی رو میدونند، وقتی اینجا ببنند عینک نمیتونند بگذارند بالای سرشون. (چون پارسال شنیده بودم این مسئله هم جرم منکراتی شده)

البته نمیشه منکر این شد که برخی از همین اعتراضات باعث تفاوت هایی بین ایرانی جماعت و کشورهای غربی و حتی آسیایی بشه. (متاسفانه ایران در قرن اخیر به جد از کشورهای دیگر جهان در همه زمینه ها عقب مانده است و یکی از علل عقب ماندگی همین سطحی شدن موسیقی و مخصوصا شعر در جامعه و سلیقه مردمیست)
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

2. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Punk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از نظر مالی شاید متالیکا و س ک س پیستولز در یه حد باشن ولی متالیکا عقایدشون رو 180 درجه تغییر دادن ولی پیستولز ها همون عقیده سال 77 رو دارند ...
    در کل انتقادی که شما گفتین تقریبا به همه سبک های اعتراضی وارده که خطر لغزش وجود داره و ... منم میپذیرم
    متالیکا عقیده تغییر ندادند، پخته تر شدند و مسائلی را که در 17 سالگی بیان میکردند را به روز کردند و نشان دادند که 30 سال بزرگتر شدند.
    اما همان پستولز نشان داده است که بعد از 30 سال هم همان حرف همیشگی را میزند و هیچ تغییر و رشد یافتگی در خود روی نمیدهد. (از همین رو متالیکا با اینکه موسیقی خاصی داشت در جهان مطرح شد و پیستولز رو امسال من و شما فقط میشناسیم)

اما مسئله مهمتر این است که متالیکا بر خلاف سیاق خود رفتار نمیکند، اما پیستولز یک متقلب است. لباس پاره میپوشد، گدایانه زندگی میکند، برای میکروب احترام قائل است، اما احتمالا وقتی در جزیره اختصاصی خود در حال عشق و حال است اگر خدمتکار یک لیوان آب بیاورد و در آن یک لک کوچک نظاره کند آن خدمتکار را اخراج خواهد کرد و هیچ وقت آن آب را نخواهد خورد.
    یکی از دلایلی که همین پیستولز با موسیقی نسبتا قوی مورد توجه اکثر منقدین بزرگ مکاتب و حتی موسیقی قرار نمیگیرد همین ریا کار بودن آنهاست.
    به مانند مولایی که میاید و از زندگی ساده و مردمی سخن به میان می آورد و ته مجلس با لیموزین راهی خانه ای چون قصر خویش. بی شک منبر نشینی که فقط بیش از 1 درصد از خود ارائه تفکر داشته باشد دیگر سخنان طرف را باور نخواهد کرد و پای منبرش نخواهد نشست.

بگذریم که این مسائل باعث بوجود آمدن جدل است.
    در نت آهنگ هم بیشتر موسیقی ملاک است، نه مکتب و فلسفه اش.

از تظر موسیقی پانک حرف هایی برای گفتن دارد. اما به زوال میرود و نمیشود موسیقی دهه 60 پانک را با حال مقایسه کرد.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

4. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Punk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مرسی سپهر عزیز درسته ... برای اینکه اولین شعار ما „مبارزه با نژاد پرستی و تبعیض” هست و به دنبالش مبارزه با دلایلش ... مثل کاپیتالسم ، دولت ، دموکراسی، جنگ و ارتش و ...
    در ضمن به اون دوست عزیزمون هم بگم مبارزه منظورم کتک کاری نیست مبارزه از طریق همراه کردن اقشار مردم توسط هنر ... مثل یه روزنامه نگار که با قلمش مبارزه میکنه
    با دموکراسی هم میخواهید مبارزه کنید؟!

6. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    31767
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    10 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

خوب با این تفاسیر پانک هیچ گونه سابقه مشخصی از مبارزه با فقر و... انجام شعارهاش نداره و اکثرا همون قشر مرفه جامعه هستند که برای کلاس گذاشتن وارد این مسلک شدند و در حد همون موسیقی و مد لباس باقی ماندند

از این سبک و مسلکها زیاد هست کجاست عمل
    امیدوارم به اندازه داریوش اقبالی عزیز بوده باشید که بنیاد آئینه را ایجاد کرد
    متاسفانه عده ای از بچه ها دچار احساسات کاذب شده و به تندروی بیهوده می پردازند و گروهی هم به سیگار و ... اعتیاد پیدا کرده اند
    آنارشیست قابل انجام در هیچ جامعه ای نیست و کاپیتالیسم هرگز نابود نخواهد شد اب در هاون نکوبید
    شخصا طرفدار آنارشیست، انتی کاپیتالیسم هستم اما قابل اجرا نیست
    پانک راک، راک ، متال ... رو دوست دارم و بچه های پانک رو هم ، اما نی تونم این همه تعصب بیجای این بچه ها رو بپذیرم که برخی از اونها آنقدر مسئله رو جدی گرفتند که به خودشون هم صدمه می زنند
    درک فقر با نوع لباس نیست همه چیز در عمل خودش رو نشون میده
    موفق باشید

8. 4 کاربر برای این پست از Pagan1982 تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

سعید چی مبارزه با دموکراسی :O
    .: درود بر کسانی که...ارزش واقعی در زندگی برای آنها ... سالم زیستن است ... نه رسیدن به موفقیت :.

10. کاربران زیر از RaziYeH به خاطر این پست تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط nina [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بزارید یه مثال براتون بزنم فکر کنید توی یه جنگل دارین راه میرین جایی توی مسیر و لای اون درختا چشمتون به ... یه تیکه زباله ! من ترجیح میدم یعنی دیگه یاد گرفتم به اون زباله نگاه نکنم چون حالمو بدتر میکنه و این چیزیو درست نمیکنه به جاش مسیر خودمو از لابلای جنگل برم ممکنه بگید اون چیزای بد گاهی اونقدر زیادن که دیگه فقط اونارو میبینید من اینو قبول ندارم خیلی بدبینانه است ولی اصلا بیایید بدترین شکلو تصور کنیم مثلا مدام تیکه ! های بیشتری از این چیزای بد سر راهتون هست من در هر صورت ترجیح میدم بهشون نگاه نکنم تا اینکه بخوام سر هر کدوم بشینم و نگاهشون کنم و کلی بهشون فکر کنم چون اگه زیاد اینکارو کردم دیگه جزیی از ذهن و روان خودم میشن و به این میگن خودتخریبی . محتوای اغلب ترانه ها و موزیک اعتراض و کارکردشون چیزی شبیه به همینه. شاید بگین باید بدونیم اون چیزای بدبو و زشت وجود دارن و دیگرانو هم اگاه کنیم . باید بدونیم و از کنارشون بگذریم تا چیزای بهتری توی مسیر خودمون پیدا کنیم نه اینکه از اون چیزایی که دوست نداریم اشباع بشیم!
    این حرفتون واقعا جالب بود. یعنی شما اگه مشکلی توی جامعه باشه میگی ولش کن. بیخیال. چرا ذهنم رو درگیرش کنم؟اگه پانک راک و یا متال میان و مشکلات جامعه رو بیان میکنن بخاطر اینه که به مردم و مسئولین اطلاع بدن تا راه حلی براش پیدا کنن. نه اینکه بگن مردم ما این مشکلات رو داریم. بشینید بزنید توی سر خودتون. این عقیده شماست که بجای اینکه وارد عمل بشی برای اصلاحات میری و خودخوری میکنی
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

12. 3 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با دموکراسی هم میخواهید مبارزه کنید؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط RaziYeH [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سعید چی مبارزه با دموکراسی :O

آیا دموکراسی محض چیزی جز استبداده اکثریته؟
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

14. 3 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

آقای Romour محترم انسان آزاد به دنیا میاد وآزاد میمیره وهیچ کس حق ناداره این آزادی که خداوند به انسان عطا کرده از اون بگیره
    استبداد اکثریت کجا بود ...
    .: درود بر کسانی که...ارزش واقعی در زندگی برای آنها ... سالم زیستن است ... نه رسیدن به موفقیت :.

16. 4 کاربر برای این پست از RaziYeH تشکر کرده اند:

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این حرفتون واقعا جالب بود. یعنی شما اگه مشکلی توی جامعه باشه میگی ولش کن. بیخیال. چرا ذهنم رو درگیرش کنم؟اگه پانک راک و یا متال میان و مشکلات جامعه رو بیان میکنن بخاطر اینه که به مردم و مسئولین اطلاع بدن تا راه حلی براش پیدا کنن. نه اینکه بگن مردم ما این مشکلات رو داریم. بشینید بزنید توی سر خودتون. این عقیده شماست که بجای اینکه وارد عمل بشی برای اصلاحات میری و خودخوری میکنی
    به نظر میاد منظور منو درست نگرفتی دوباره با دقت بخون. خودخوری؟!!! من چنین حرفی زدم؟واقعا از اون همه حرفای من اینو گرفتی؟ پس من گل لگد کرده ام محتملا!! یه سوال: شما تا بحال اصلاحاتی در اجتماع انجام داده اید؟یا به گوش مسئولی رسانده اید؟فکر میکنم این عملی تره که هر فرد اول خودشو اصلاح کنه و اگه هر کسی این کار را بکند اجتماع خودش درست میشه. در مورد اینکه پانک راک و متال مشکلات رو بیان میکنند و راه حلی هم براش پیدا نمیکنند البته ! ارجاعت میدم به پست علی متالیکا . حتی اگر راه حلی هم ارائه داده باشند این خیلی روشنه که نمیشه یه نسخه رو واسه هر بیماری تجویز کرد . وقتی یه کم ریشه ای تر فکر میکنیم اخه اصولا نسخه ی شرق و غرب با هم فرق داره که هیچ نسخه ی اروپا و امریکاش هم با هم فرق داره! همون اروپای کوچولو و عروسکی هم نسخه ی کشور های مختلفش با هم فرق داره... بچه ها لطفا به این چیزی که الان میخوام بگم دقت کنید:یه بار یکی از شبکه ها ی ستلایت نمیدونم dw بود یا ... یادم نیست دقیقا حالا اینش مهم نیست یه برنامه ی یه ساعته بود در مورد متال بازای عرب و بیشتر عراق و مراسمشونو نشون میداد و بررسی میکرد احتمالا چیزی که اون لحظه تو ذهن من اومد شما هم اگه میدیدین تو ذهنتون میومد گزارش خبری به نحوی ساخته شده بود که یک پیام تحقیر امیز را القا میکرد در مورد اعراب و احتمالا یه حس نژاد پرستانه ! در واقع داشت اینو فریاد میزد: „شما بدبختا ی عرب جهان سومی که خودتون هم میدونید فرهنگتون چیزی نداشته از این بابت احساس حقارت میکنید ای بدبختا”. متاسفم واقعیت خیلی پیچیده تر از این حرفاست زیاد مطمئن نباش تشکیلاتی که ضد نژاد پرستی کار میکنه اگه درون اون تشکیلاتو بشکافی همون مفهومو پیدا میکنی که تشکیلات شایدم واقعا بر علیه اون مفهومه بگذریم از اینکه دروغ و رنگ کردن همه جای کره خاکی یه واقعیته که متاسفانه وجود داره.
    ویرایش توسط nina : Tuesday 26 April 2011 در ساعت 02:31 PM

18. 2 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مسئله دیگری که قابل تامله، مسئله تفاوت اعتراضات و فرهنگ های ما میتونه باشه.
    موضوع اعتراضات دنیای غرب و مخصوصا جهان توسعه یافته (جهان اول به قول برخی - کشورهای صنعتی) با موضوعات کشور ما متفاوت است.
    علاوه بر موضوع اعتراضات و فرهنگ موضوع دیگه ای که هست اینه که دنیای غرب و کلا کشور های صنعتی و توسعه یافته با نطام سرمایه داری اداره میشه الان میگم چه ربطی داره: در کشور ما چه افرادی برگ برنده را دارا میباشند صرف نظر از ارزش کاری که انجام میدهند؟درست گفتید افراد مذهبی! به چه افرادی مزایا داده میشود؟افرادی مذهبی. برای چه افرادی پارتی جور میشود؟افراد ظاهرا مذهبی و خدا شناس احتمالا ولی دیگه باطن اون ادمو نمیدونیم. یعنی همه چیز مثل یه سناریو میمونه و بازیگرا نقش های مختلفی دارن. مشابه همین رویه در یک نظام سرمایه داری هدف پیشرفت در دنیای صنعتی و مادی است و افراد و تشکیلاتی که تو این زمینه هدف را با هر وسیله تاکید میکنم „با هر وسیله” به جلو میبرند پشتیبانی میشوند. حتی اگه ظاهرا مخالف اون نظام باشند . یا حتی فحش و بدو بیراه بگن . منظور این نیست که همیشه انگیزه ها مادی هستند ولی ان هم بی تاثیر نبوده. طرف میاد به VIP فحش میده ولی خودش VIP است فکر میکنی چه انگیزه ای میتونه داشته باشه؟طرف میاد به ادمای توی MTV فحش میده خودشم یکی از پایه های MTV است و مثلا یکی از برنامه های پرطرفدارهMTV هم. یه مستند میدیدم در مورد استعمار در افریقا بود ریپورتر گزارش میداد از اینکه چطور همون فعالیت های ظاهرا انتی نژاد پرستانه و زیر نقاب کمک به افریقا برای دنیای سرمایه داری منافع اقتصادی و فرهنگی داره. مثلا هر عکاسی که بهترین عکسارو از نشون دادن حقارت و بدبختی یه کودک افریقایی که دنده هاشو میتونی بشماری و تقریبا رو به مرگه بگیره فلان مقدار میتونه کاسبی کنه و فلان مبلغ هنگفت به فلان مجله بفروشه در واقع هرکی منظره ی دلخراش تری از مرگ و پوسیدگی 1 انسان پیدا کنه پولدارتر میشه !!! رذالتو داری ؟ و اون کودک افریقایی میمیره بدون اینکه سهمی از نقش بزرگی که داشته ببره! اینم یه توضیح بود عطف به تشکلات انتی نژاد پرستانه „Anti-racism” و انگیزه های احتمالی(و نه حتمی)
    ویرایش توسط nina : Tuesday 26 April 2011 در ساعت 11:19 PM

20. 2 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    815 بار تشکر شده در 308 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

یکبار دیگه تقاضا دارم بحث های خارج تاپیک نکنن
    ویرایش توسط Punk : Tuesday 3 May 2011 در ساعت 02:43 PM

22. 3 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    815 بار تشکر شده در 308 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض بحث مبارزه با دموکراسی از دیدگاه پانک

همون طور که سپهر دوست عزیزم گفت دموکراسی از دیدگاه پانک ها نیز حکومت اقلیت بر اکثریت است در حالی که هیچ اتفاقی هم نمی افته (این قسمت به نوعی نقل از باب دیلن بود)
    ویرایش توسط Punk : Tuesday 3 May 2011 در ساعت 02:44 PM

24. 5 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

zendegieh_khabha آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    37581
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    2,871
    1,815 بار تشکر شده در 721 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    میزان امتیاز
    14

Question

نقل قول نوشته اصلی توسط RaziYeH [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقای Romour محترم انسان آزاد به دنیا میاد وآزاد میمیره وهیچ کس حق ناداره این آزادی که خداوند به انسان عطا کرده از اون بگیره
    استبداد اکثریت کجا بود ...
    اين حرف رو قبول دارم اما كوش آزادي؟ آزادي واژه غريبي شده ديگه تو لغتنامه من نيست
    Nothing Rhymed
    While thousands of children are starving to death in some African countries, Britney Spears fans pay up to $14000 for her second hand chewing gums!

26. 5 کاربر برای این پست از zendegieh_khabha تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

دوستان عزیز این تاپیک درباره معرفی پانک هست. نه درباره مشکلات جوامع یا تعریف آزادی.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

28. 2 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان عزیز این تاپیک درباره معرفی پانک هست. نه درباره مشکلات جوامع یا تعریف آزادی.
    اتفاقا من چیزی نگفتم، چون به نظرم این هم بخشی از بحثه. موضوع تاپیک بود که پانک چیست. گفته شد که چیه چه هدفی داره و با چی مبارزه می کنه. بعد پرسیده شد (یا اعتراض شد) که چرا با این عقاید مشکل داره، دلیلش همین بحثاست. از دیدهای مختلف به این مساله داریم می پردازیم که چرا گفته میشه آنارچیسم خوبه، یا دموکراسی از این دیدگاه بده و ... (همین چیزهایی که گفتیم)
    با این بحث ها و شناخت این مکتب ها میشه درک کرد چرا این دیدگاه وجود داره. من به شخصه اینو خارج از بحث نمی دونم و بخشی از شناخت پانک می دونم.
    البته دیگه خیلی هم بی ربط نباید باشه!
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

30. 7 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آیا دموکراسی محض چیزی جز استبداده اکثریته؟
    نمیدونم چی جواب بدم!
    نمیخوام موضوع رو خیلی منحرف کنم، اما اگر پاسخ شما رو بخوام با تعریف دمکراسی و شرح آن بیان کنم احتمالا به درازا میکشد از این رو پاسخی در جهت تایید میدهم تا ببنید به مزاج اجتماعیمان خوش می آید یا خیر!!!

خیر، چیزی جز استبداد اکثریت مردم نیست، از همین رو بهتر است دمکراسی نباشد تا فقط استبداد در دایره افراد محدود و اندکی باشد و با حکومت مستبدانه (دیکتاتوری) بار روانی مردم را کم کرده و حق استبداد و حتی حق طلبی را از آنان صلب کنند.

---
    راستی تفاوت هایی بین دمکرات ها و جمهوری خواهان هست که تو دنیای اروپا و مخصوصا آمریکا میتونی مورد بررسی قرار بدی و بعد از اینکه دمکراسی رو قبول کردی ببنی که حالا بیشتر از قانون هایی خوشت میاد که ازادی شخصی افراد بیشتر مد نظر قرار گرفته میشه (مثل کشورهای اسکاندیناوی) و یا میل عمومی جامعه در مورد هنجارها منجر به آزادی و یا عدم آن میشود! (که بی شک در کشورهایی مثل ایران که مردم مذهبی دارد در صورت بوجود آمدن دمکراسی این نوع آزادی منطقی تر است)

32. 2 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

صفحه 27 از 36 نخستنخست ... 17232425262728293031 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)