لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین سبک متال

رأی دهندگان
48. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Thrash metal

19 39.58%
  • Black metal

9 18.75%
  • Power metal

5 10.42%
  • Speed metal

6 12.50%
  • Symphonic metal

8 16.67%
  • Classic metal

6 12.50%
  • Death metal

7 14.58%
  • Doom metal

11 22.92%
  • Folk metal

2 4.17%
  • Glam metal

3 6.25%
  • Gothic metal

5 10.42%
  • Grindcore

1 2.08%
  • Industrial metal

3 6.25%
  • Neo-classical metal

11 22.92%
  • Nu metal

4 8.33%
  • Progressive metal

14 29.17%
  • Heavy metal

15 31.25%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 22 از 36 نخستنخست ... 1218192021222324252632 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 337 به 352 از 562

موضوع: آرشیو سبکهای Rock و Metal

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    815 بار تشکر شده در 308 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کی کاره ای نیست؟! من به اندازه تعداد پست های تو فقط مقاله در مورد متال دارم تو سایت های مختلف. بگذریم که من چه توانایی هایی دارم و این ادبیات انتقادی بیهوده از سوی شما به چه علت است! سبک مارلین منسون در چند آهنگ فقط به اینداستیریال میچسبد، تعداد محدودی از آهنگ ها،بخاطر همین در دسته اینداستریال ها نیز نامش می آید. درضمن من گفتم جایگاهی ندارد، به این منظور نبود که جز گروههای رسمی متال نیست، منظور این بود که مستر باند نیست و مخاطب حرفه ای متال پیگیر آثار وی نیست. (احتمالا همون پانکی ها که عشق سبک های دیگر هم هستند و یا کسانی که دنبال چیزهای غیر عادی هستند بهش علاقمندند و حالا چون تو یک کنسرت پلیور کورن میپوشند هم میگند پس طرفداران خفن متال هم دنبال مارلین منسون میگردند) تشخیص سبک ها کار ساده ای نیست که شمای غیر متالر بتوانید آن را به سادگی تشخیص دهید. بنده که امرم را در این کار گذاشته ام هنوز برای یافتن برخی از سبک ها بعد از مطالعه گفته های خود باند در مورد خویش با دوستان دیگر گفتگو و نظر سنجی میکنم تا به نتیجه نسبتا معقولی برسم. مثلا سبک آلترناتیو و ان یو متال گاهی آنقدر به هم نزدیک میشود که نمیشود نظر داد واقعا کدام آهنگ در کدام سبک ساخته شده است، شاید آهنگ ساز هم نداند چه ساخته است. (تا به این حد) مثلا کارهای SOAD تقریبا اینجوری هست. یا حتی پروگرسیو گاهی به آلترناتیو نزدیک میشه که خیلی عجیب هم به نظر منیاد اما نمونه کار Tool. همانطور که دث به ثرش، ثرش به هوی، دث به بلک، دث به گاتیک، گاتیک به دوم/دث، هوی به دوم و ...
    نوع حرف زدنت درباره خودت شخصیت رو براحتی نشون میده ...

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Punk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نوع حرف زدنت درباره خودت شخصیت رو براحتی نشون میده ...
    قضاوت با دیگران.
    هرچی میشه تو میگی من به عنوان یک پانک! مثل اینکه واقعا خودت رو خیلی قبول داری؟! من تابحال مطلب خاصی به شخصه از تو ندیدم که چیزی بهم یاد بده. اما خوب تو این 10 . 11 سالی که مداوم نت بازی میکنم تو سایت های مختلفی مقاله گذاشتم که هیچ منتی هم بر کسی ندارم. اتفاقا منت هم گذاشتند کسانی که با جون و دل خوندند و گاه همکاری کردند تو بیشتر شدن اطلاعات من هم تو روحیه دادن به من برای ادامه این کارها. اما تابحال نگفتم من به عنوان یک متال.
    بگذریم. اشتباه از من بود که وارد بازی کودکانه ای شدم که برایم رغم زدی و خویش را مخاطب شما ساختم.
    ویرایش توسط alimetallica_2 : Tuesday 18 January 2011 در ساعت 11:45 PM
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

3. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Punk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آره دوست من پانک بر پیر مردای با تجربه جایی نداره پانک مال خونه خراباس. پانک مال بچه های خیابونیه. پانک مال اونایی که نمی خان پیر بشن تا تجربیاتشون و به رخ بقیه بکشن. پانک مال پرولتاریاست. پانک مال پسر ها و دختر هایی که جامعه بهشون پشت کرده. پانک مال کسانیه که با جریان راست جامعه حرکت نمی کنن. پانک مال کسانی که نمی خان چوب بخورن. پانک مال اونایی که نمی خان کنترل بشن. پانک مال اونایی که برای پول آهنگ نمی سازن. پانک مال اونایی که از خوشی داد نمی زنن. مال اوناییه که از انزوا فریاد میزنن و ...
    ولی متال مکتبیست که مشکلات یک پانکی را هم در نظر میگیرد، البته فقط به اندازه حجمش و به چاره آن میاندیشد. اما بحث متال بسیار فرا تر از این حرفهاست.
    راک و سبک ها و مکتب ها مختلفش بود، بلوز و جز هم همینطور، پانک هم به همین صورت. همچنان رپ و هیپ پاپ. در نهایت متال ظهور کرد و با در نظر گرفتن صحبت های به حق همه این مکاتب یک مکتب جامع و کامل ساخت که با هیچ مکتبی قابل قیاس نیست.
    درضمن من تابحال متالر پولدار ندیدم، اما متالرهایی مثل خود من که حتی بعد از کلی کار کردن پول ندارند یک پیکاپ برای گیتارشون بگیرند هیچ وقت این بی پولی را جار نمیزنند و تو بوق و کرنا نمیکنند.
    نه این را باعث سر افکندگی میدانند.
    نه این را باعث فخر فروشی به مانند آنهایی که میگویند:
    الفقرو الفخری
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

5. 5 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

من از اسلایر خوشم میامد اما چندی پیش مصاحبه ای از کری کینگ دیدم که از متالیکا حسابی انتقاد کرده بود و گفته بود ما سلطان ثرش هستیم و دیگه روشو زیاد کرده بود و گفته بود اصلا ثرش رو ما ساختیم. در حالی که متالیکا 2 سال قبل اینکه این گروه تشکیل بشه این سبک رو به جهان معرفی کرد و اسلایر هم پیرو حرکت متالیکا وارد عمل شد.
    جالب اینجاست که کارهای اسلایر با آلبومهای اول متالیکا قابل قیاس نیست و حتی از نظر فضای احساسی بسیار ضعیف تر از گروههای اصلی ثرش متاله دیگست.
    از نظر تکنیک های ریتم نوازی در سطح بالایی هستند اما از نظر سولو نوازی حرف خاصی برای گفتن ندارند.
    مضامین هم که همینطور.

خلاصه اینطور شد که بنده هم با اسلایر چپ افتادم از آن روز.

7. 2 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

sina_zakeri آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30490
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    681
    1,629 بار تشکر شده در 519 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

دادا خدایی اسلیر داستانش با متالیکا فرق داره. من متالیکا هم دوست دارم ولی خدایی درامز زدن سوتی لارس رو میخوای قیاس کنی با خدای درامز لومباردو؟ با کرک که اینقدر تعطیل شده از 91 به اینور رو با گیتاریستهای اسلیر؟ سبک اسلیر میطلبه که اینطوری ساز بزنن آهنگ احساسی ندارن مثل متالیکا. متالیکا پاپ ترین گروه متاله داداشم. اسلیر یه داستان دیگس
    Angel of Death
    Monarch to the kingdom of the dead
    Infamous butcher,
    Angel of Death

9. کاربران زیر از sina_zakeri به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ولی متال مکتبیست که مشکلات یک پانکی را هم در نظر میگیرد، البته فقط به اندازه حجمش و به چاره آن میاندیشد. اما بحث متال بسیار فرا تر از این حرفهاست.
    راک و سبک ها و مکتب ها مختلفش بود، بلوز و جز هم همینطور، پانک هم به همین صورت. همچنان رپ و هیپ پاپ. در نهایت متال ظهور کرد و با در نظر گرفتن صحبت های به حق همه این مکاتب یک مکتب جامع و کامل ساخت که با هیچ مکتبی قابل قیاس نیست.
    درضمن من تابحال متالر پولدار ندیدم، اما متالرهایی مثل خود من که حتی بعد از کلی کار کردن پول ندارند یک پیکاپ برای گیتارشون بگیرند هیچ وقت این بی پولی را جار نمیزنند و تو بوق و کرنا نمیکنند.
    نه این را باعث سر افکندگی میدانند.
    نه این را باعث فخر فروشی به مانند آنهایی که میگویند:
    الفقرو الفخری
    چی میگی انقد متال گوش کردی مخت هنگ کرده متالیکا فقیرند؟
    دروغ هایی که متالر ها تو آهنگ هاشون میگن تو مغزت به حقیقت بدل شده ... و یه جور توهمه ... شما چرا میگی که متال کامل تره خوب تو متال دوس داری نظرت محترمه ولی چرا به کانتری مثلا فخر فروشی میکنی خیلی هم کامل تر از متاله . عقاید خودتو زوری تو کله مردم نکن شاید نخان مثل تو فک کنن

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

دروغ هایی که متالر ها تو آهنگ هاشون میگن تو مغزت به حقیقت بدل شده ... و یه جور توهمه ... شما چرا میگی که متال کامل تره خوب تو متال دوس داری نظرت محترمه ولی چرا به کانتری مثلا فخر فروشی میکنی خیلی هم کامل تر از متاله . عقاید خودتو زوری تو کله مردم نکن شاید نخان مثل تو فک کنن
    یه چیزی برای من خیلی جالبه... اول بگم. من آدمی نیستم که مثل شما اینقدر تعصب داشته باشیم. از پانک و متال و راک گرفته تا نیو ایج و کلاسیک و سنتی نه تنها گوش می دم خیلی از این سبک هارو هم مینوازم(ادعایی ندارم و نوازنده ی قابلی هم نیستم، فقط به علایقم اشاره می کنم)
    شما هر چیزی که خوبه و دوست دارید از پانک میبینید و هر چیزی که دوست ندارید متال یا هر سبک دیگه ای... والا من نشنیده بودم کسی بگه آیرن میدن پانکه... این حرفها درست نیست. خیلی از آهنگ های همین متالیکا مضمون های خیلی قشنگی و عمیقی داره.
    یه ذره هم از ایدالیستی در بیایم بدک نیست. واقع گرایی محض هم خوب نیست. بهتره یه چیزی وسط باشیم. تعادل همیشه نتایج خوبی داره.
    مسلما هیچ کدوم از این گروه های پانک هم کارتن خوابی نکردن... همه ی اینها از متالیکا و گروه های متال دیگه بیگیرد تااااا پانک و ... (که قبلا هم گفتم اونقدرا هم فرقی باهم ندارن- شمایید که خیلی اصرار به جدا سازی این ها و متال و راک از هم دارید) زحمت کشیدن. آهنگ ساختن. نوش جونشون پولشو هم گرفتن راحت زندگی هم می کنن. قبل از اینکه که بخواد بحث عقاید پانک یا متال باشه بحث موسیقی هست. با دریافت پول میشه قسمتی کوچکی از ارزش موسیقی برگردوند... بالاخره این ها هم زندگی دارن. اینقدر ایدالیست نباشید. اگر قرار باشه پولی در نیارن که دیگه موسیقی ازشون پخش نمیشه که! اینا هزینه هم داره! باید برن دنبال کاره دیگه بعد میشن موزیسین آماتور و تمام دیگه... اینجوری دیگه نه پانکی هست نه متالی چون موزیسین حرفه ای هم وجود نداره!
    بهتر خوبی ها و بدی های متال و پانک باهم ببینید و از سر بحث هم که شده به هرچی خوبه نگید پانک و به هرچی بده نگید متال.
    درضمن... لفظ صحبتتون بهتره عوض کنید. برای کسی که اینقدر ادعای مطالعه و سواد داره اینقدر ها هم قشنگ صحبت نمی کنید.
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

12. 3 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یه چیزی برای من خیلی جالبه... اول بگم. من آدمی نیستم که مثل شما اینقدر تعصب داشته باشیم. از پانک و متال و راک گرفته تا نیو ایج و کلاسیک و سنتی نه تنها گوش می دم خیلی از این سبک هارو هم مینوازم(ادعایی ندارم و نوازنده ی قابلی هم نیستم، فقط به علایقم اشاره می کنم)
    شما هر چیزی که خوبه و دوست دارید از پانک میبینید و هر چیزی که دوست ندارید متال یا هر سبک دیگه ای... والا من نشنیده بودم کسی بگه آیرن میدن پانکه... این حرفها درست نیست. خیلی از آهنگ های همین متالیکا مضمون های خیلی قشنگی و عمیقی داره.
    یه ذره هم از ایدالیستی در بیایم بدک نیست. واقع گرایی محض هم خوب نیست. بهتره یه چیزی وسط باشیم. تعادل همیشه نتایج خوبی داره.
    مسلما هیچ کدوم از این گروه های پانک هم کارتن خوابی نکردن... همه ی اینها از متالیکا و گروه های متال دیگه بیگیرد تااااا پانک و ... (که قبلا هم گفتم اونقدرا هم فرقی باهم ندارن- شمایید که خیلی اصرار به جدا سازی این ها و متال و راک از هم دارید) زحمت کشیدن. آهنگ ساختن. نوش جونشون پولشو هم گرفتن راحت زندگی هم می کنن. قبل از اینکه که بخواد بحث عقاید پانک یا متال باشه بحث موسیقی هست. با دریافت پول میشه قسمتی کوچکی از ارزش موسیقی برگردوند... بالاخره این ها هم زندگی دارن. اینقدر ایدالیست نباشید. اگر قرار باشه پولی در نیارن که دیگه موسیقی ازشون پخش نمیشه که! اینا هزینه هم داره! باید برن دنبال کاره دیگه بعد میشن موزیسین آماتور و تمام دیگه... اینجوری دیگه نه پانکی هست نه متالی چون موزیسین حرفه ای هم وجود نداره!
    درضمن... لفظ صحبتتون بهتره عوض کنید. برای کسی که اینقدر ادعای مطالعه و سواد داره اینقدر ها هم قشنگ صحبت نمی کنید.
    من هم مثل شما به همه سبک ها گوش میدم ... من نگفتم آیرون میدن پانکه این توهمه شماست ما هرچی میگیم شما چپکی می فهمین من میگم دیپ پرپل هم گوش میدم آقا میگن دیپ پرپل مگه پانکه من جانی کش - دالی پارتون و ... هم گوش میدم ولی نمی گم که پانک هستند شما این طور برداشت میکنین

ادبیات راک همین جوریه دوست من پاپ باز که نیستم تا حالا حرف زدن اسلش رو شنیدی اونم حتما حالیش نیس که اون فرمی حرف میزنه ... اگه نمی تونی ادبیات زیر زمینی راک رو تحمل کنی راکر نیستی داداش
    ویرایش توسط Punk : Tuesday 3 May 2011 در ساعت 02:29 PM

14. 2 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

ادبیات راک همین جوریه دوست من پاپ باز که نیستم تا حالا حرف زدن اسلش رو شنیدی اونم حتما حالیش نیس که اون فرمی حرف میزنه ... اگه نمی تونی ادبیات زیر زمینی راک رو تحمل کنی راکر نیستی داداش
    افراد در شرایط مختلف واکنش ها و رفتارهای متفاوتی دارن. مثلا استیو وای در پشت صحنه یکی از کنسرتهای G3 رفتار خوبی از خودش نشون نمیده. اما در جاهای دیگه رفتار کاملا مودبانه ای داره. اینطور که شما میگی تنها راکر این سایت شمایی. تبریک میگم.

16. 2 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    افراد در شرایط مختلف واکنش ها و رفتارهای متفاوتی دارن. مثلا استیو وای در پشت صحنه یکی از کنسرتهای G3 رفتار خوبی از خودش نشون نمیده. اما در جاهای دیگه رفتار کاملا مودبانه ای داره. اینطور که شما میگی تنها راکر این سایت شمایی. تبریک میگم.
    تنها راکر ایران

18. کاربران زیر از Punk به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

دوست عزیز شما پیام های من و همچنین پیام های اشخاصی رو که با من همدل و هم نظرند پاک میکنی این عدالته . و پیام ها یه جورایی از فیل تر گذشته هستند یعنی فیل ترینگ عقاید شما. حالا چون همه کاره بخش راک و متالی و از متال خوشت میاد نظرات مخالف رو پاک میکنی ولی به نظرم این درست نیست
    بذار هرکی نظرش رو بگه
    اونهایی که تشکر می کنن میتونن دکمه ی تشکر بزنن. هیچ فرقس نمی کنه! فقط حجم تاپیک میاد پایین و الکی پست نداریم. برای افرادی که سرعت پایین اینترنت دادن خیلی بهتره دیگه! هی بخوان صفحه عوض کنن سخته!
    بعضی چیزها هم واقعا ربطی نداره به تاپیک آخه!!! ما همه عقایدی داریم ولی اینکه ((خوشحالم که آدم ندارم که پشتم بیاد هی ازم تشکر کنن)) چه ربطی به بحث یا موضوع تاپیک که خودتون هم ایجاد کردید داره آخه؟؟
    قبلا هم گفتم. من اصولا سرم توی راک و متال به طور کلی هستش... بین این گروه ها آیرن میدن خیلی میپسندم. ولی بقیه رو به طور خیلی خاص گوش می کنم. و اتفاقا بیشتر به راک می پردازن تا متال...
    پانک هم گوش میدم!!!

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

من هم مثل شما به همه سبک ها گوش میدم ... من نگفتم آیرون میدن پانکه این توهمه شماست ما هرچی میگیم شما چپکی می فهمین من میگم دیپ پرپل هم گوش میدم آقا میگن دیپ پرپل مگه پانکه من جانی کش - دالی پارتون و ... هم گوش میدم ولی نمی گم که پانک هستند شما این طور برداشت میکنین

اتفاقا من ماتریالیسم هستم نقطه مقابل ایدئالیسم ... من نمیگم پول در نیارن خوب هنر حرفه ای همینه من میگم ادعا نداشته باشن مثل متالیکا مثلا گروه بان جووی یکی از ثروتمند ترین گروه های راکه ولی هیچ وقت ادعای مبارزه با سرمایه داری رو نداشتن و اغلب آهنگاشون رومانتیکه و انتظاری هم نداریم ولی متالیکا با مخالفت با سیاست و سیستم قضایی و فلان وفلان کارشو شروع کرد و الان چی؟...

ممنون! مسائل روشن تر شدن و فکر کنم اینطوری بتونیم بهتر ادامه بدیم... من هیچ وقت نگفتم همه ی راکر ها خوبن که! یا رفتار خوب و حرفه ای دارن! خیلی هاشون واقعا کثیفا! ولی آدم حسابی هم هست بینشون دیگه!

21. کاربران زیر از rumour به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

من چنین چیزی گفتم؟! مثل اینکه شما اینقدر پانک گوش کردی و توهم توطعه برت داشته فکر کردی من فکر و ذکردم شده جدل با شما.
    شما هرطوری که میخوای فکر کن همانطور که من.
    از اول هم قرار بر ارشاد شما نبود، قرار بر دفاع از حقانیت حقی بود که ما آنطور میاندیشیدیم.

23. 2 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

فروم نویسی قواعدی دارد که باید رعایت شود.
    اشخاصی مثل دیسیرونا که من را از نزدیک دیده اند میدانند بسی بددهنم و حتی تو رانندگی ممکنه بخاطر کثافت کاری شخصی با اربده فوحش کشش کنم.
    حتی میتوانم بدون به کار بردن حرف رکیک به طرفم بی احترامی کنم. این تخصص علی متالیکا در فروم هایی بوده است که در آنها بیش از 10 هزار پست داشته است. (میتوانید واژه Alimetallica_2 را در گوگل سرچ کنید تا با قسمتی از ادبیات بنده آشنا شوید - مثلا شما جز اولین کسانی هستید که با ادبیات تند با من سخن گفته اید و تابحال پاسخ دندان شکنی از من دریافت نکرده اید - زیرا دوست ندارم در جو موسیقیایی آنطور سخن بگویم که با مخالف سیاسی خودم در فاروم های دیگر)

بگذریم. تمام حرف این بود که فروم نویسی قوائد و مقراراتی دارد که حداقل مخاطب شما به عنوان یک مدیر باید آنها را رعایت کند و اگر کسی اینچنین درست عمل میکند و مورد سرزنش بخاطر کار صحیح قرار بگیرد دیگر خیلی شرم آور است.

25. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_zakeri [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دادا خدایی اسلیر داستانش با متالیکا فرق داره. من متالیکا هم دوست دارم ولی خدایی درامز زدن سوتی لارس رو میخوای قیاس کنی با خدای درامز لومباردو؟ با کرک که اینقدر تعطیل شده از 91 به اینور رو با گیتاریستهای اسلیر؟ سبک اسلیر میطلبه که اینطوری ساز بزنن آهنگ احساسی ندارن مثل متالیکا. متالیکا پاپ ترین گروه متاله داداشم. اسلیر یه داستان دیگس
    من خودم اسلایر رو واقعا دوست داشتم اما واقعا هم باید بگم موسیقی تکراری داره و با متالکیا از نظر آهنگ سازی مقیاسش 1 به 10 هست. اما از نظر نوازندگی شاید کل گروه با هم برابری کنند.
    چون جمیز از تمام اعضای اسلایر استاد تره در نوازندگی و خوانندگی.
    کلیف برتون و جیسون و احتمالا همین عمله رابرت بیس بهتری نسبت به بیسیت اونها میزنند.
    کرک هم از جف بهتر سولو میزنه.
    اما کری کینگ به نظر من بد گیتار نمیزنه، اما باز هم ریتم هایی که جمیز میزنه رو نمیتونه با اون لهجه بزنه و لحجه گیتارش هم لهجه خاصی نیست.
    درضمن بگذریم متالیکا 2 سال قدیمی تر از اسلایره، چطور میشه آلبوم اول متالیکا ثرش باشه و اسلایر ثرش متال رو اختراع کرده باشه؟! این حرف کری کینگ واقعا احمقانه بود.
    البته من کری کینگ رو بخاطر احمق بودنش دوست دارم کلا.

در مورد نوازندگی کری کینگ هم تو یوتوب سرچ کنی یک مسابقه بین او و مارتی فردمن برگذار میشه. همون جا نوازندگیش رو که ببنی در میابی که نمیتونه ریف های متالیکا رو مثل خودشون بزنه.
    چون سه تا آهنگ از متالیکا میزنند اونجا با مارتی فردمن.

من خودم به عنوان یک نوازنده وقت کمتری برای یاد گیری آهنگ های اسلایر تا متالیکا صرف مکینم.
    این هم نظر شخصی من بود فقط و نمیگم حتما درسته. به جز قسمتی که میگم متالیکا ثرش به ثبت رسونده و مدرک هم دارم.

27. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sina_zakeri آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30490
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    681
    1,629 بار تشکر شده در 519 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

داداشم منم با جفتشون حال میکنم. فقط یکی دو تا موضوع: اول اینکه این گروهها همشون تو یه دوره زمانی تشکیل شدن اکثرا سال 80 یا 81 میتونی بری بخونی همه هم رفیق بودن مثل باندهای الان ایران. حتی کری کینگ یه دوره لیدر مگادث بود! در نتیجه نمیشه گفت متالیکا اول بوده یا اسلیر یا مگادث. اینا همشون توی یه دوره با هم شروع کردن بعضیها زودتر البوم دادن بعضیا دیرتر
    آهنگهای اسلیر توی یه سبک مونده واسه اینکه مثل متالیکا واسه درامد گند نزدن تو موزیکشون. در مورد نوازندگی هم جز بیس با بقیش موافق نیستم. گیتار آهنگهای اسلیر خیلی خیلی خیلی سختتره تا آهنگهای متالیکا. درامز هم که بحثی نداره لارس سوتی کجا لومباردو کجا
    اون مارتی و کری رو دیدم. کری بلد نیست آهنگای متالیکا رو! دلیلی هم نداره حتما بلد باشه! مگه جیمز اسلیر بلده؟!
    Angel of Death
    Monarch to the kingdom of the dead
    Infamous butcher,
    Angel of Death

29. کاربران زیر از sina_zakeri به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 22 از 36 نخستنخست ... 1218192021222324252632 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)