لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: فارسي يا نه؟

رأی دهندگان
34. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • فارسي بخوانند

14 41.18%
  • فارسي نخوانند

4 11.76%
  • هم فارسي بخوانند هم غير فارسي

16 47.06%
صفحه 27 از 44 نخستنخست ... 1723242526272829303137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 417 به 432 از 698

موضوع: آرشیو ارسالهای متفرقه Rock و Metal

Mohsen_M آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    716
    669 بار تشکر شده در 252 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    از قديم گفتن در بيابان لنگه كفشي نعمت است!
    بعضي ها خيلي ببخشيد كلا فكرشون تا همون آهنگ هاي سطح پايين بيشتر جواب نمي ده و رو آهنگ هاي كامل هنگ مي كنن!
    نمونش من وقتي دارم كارهاي خارجي مثلا اندره بوچلي گوش مي دم دوستام عصباني مي شن و خوششون نمياد در حالي كه من ديوونشم!
    يه سري هم عادت كردن!
    خلاصه بحث گسترده تر از اين حرفاست!
    قرار بود با بچه هاي نت آهنگ يه كار هايي هر چند كوچولو انجام بشه ولي نمي دونم كه چي شد اونم انجام نشد،
    متاسفانه!!! ؟؟؟؟!!!

2. 3 کاربر برای این پست از Mohsen_M تشکر کرده اند:

mixer آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13039
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,197
    1,501 بار تشکر شده در 502 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    16

سلام
    در جواب به شما باید بگم که : جامعه ما (ایران) یک جامعه اسلامی هست و مراجع و علمای دین اسلام بعضی از اهنگ ها که به غنا نزدیک است و به طور کلی شاید خود غنا هم باشد حرام دانسته اند چه گوش دادن به انها و چه تدریس . ((ر. ک : مبانی فقهی ، روانی موسیقی کتاب های علامه محمد تقی جعفری)) ایشان : در مبحثی با عنوان تاثیرات شوم موسیقی در وجود انسان آن را باعث بیماری هایی مثل : مرض مانی - مرض پارانویا - کوتاهی عمر - ایجاد عدم تعادل و توازن بین اعصاب „سمپاتیک” و „پاراسمپاتیک” و...)
    همچنین امام ***** (ره) نظریات خود را درباره موسیقی و غنا در جلد سوم ((رساله نوین)) که به وسیله آقای عبدالکریم بی آزار شیرازی ترجمه شده ابراز داشتند .
    پس نتیجه خواهیم گرفت که جامعه با مقوله ی موسیقی از نوع غنا که امکان دارد راک باشد متال باشد یا مثلا سبک گیتاریستی که فلامینکو می زند مشکل دارد و نقش آن کم رنگ است.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    در رابطه با کمرنگی موسیقی سنتی خدمتتان عارض باشم که هر کسی یک سلیقه دارد .. . نمی توان گفت حال که موسیقی ما سنتی است همه باید آن را گوش دهند و زیاد باشد . خیلی ها ممکن است اصلا از این موسیقی خوششان نیاید و از ریتم های خیلی تند و هیجان انگیز خوششان بیاید پس می توان گفت که شاید شاید شاید تعداد افرادی کهاز سبک های دیگر خوششان بیاید بیشتر باشد . البته من آمار درستی از این موضوع ندارم
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    و در پایان گفته بودید (راه حل) ...
    با گفتن من و شما راه حلی پدید نخواهد آمد مطمئن باشید . متشکرم .
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. 4 کاربر برای این پست از mixer تشکر کرده اند:

TurkOghlan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    27102
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    387
    664 بار تشکر شده در 220 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    میزان امتیاز
    14

سلام
    اولا اینکه بهتر بود این بحث باز نمی شد. چون فکر می کنم آخرش این تاپیک حذف می شه.
    عامل اصلی این قضیه دین ما نیست بلکه افکار نادرست هست.
    به نظر من این درسته که بعضی از موسیقی ها ذهن آدم رو خراب می کنه و سخن مرجع تقلید و فلان تو این زمینه می تونه کاملا درست باشه.
    اما دیگه خیلی زیاده روی شده. آخه موسیقی سنتی مگه چشه؟؟ دیدن ساز کجاش ذهن ادم و خراب می کنه؟!!!
    به نظر من صدا و سیما در ماه محرم به جای اینکه بیاد بعضی نوحه های ... رو نشون بده بیاد یه کم از استاد شجریان پخش کنه. حالا شعر استاد هم بشه در وصف عاشورا و امام حسین.
    راحت می تونم بگم که من با آواز استاد احساس می کنم که به خدا نزدیک می شم. اما با دیدن و شنیدن بعضی از این مداحی ها هیچ حالی بهم دست نمی ده البته بعضی وقتا هم حالمو خراب می کنه.
    البته بعضی ها واقعا به دل ادم می شینه مثل صدای استاد سلیم موذن زاده که صدای ایشان صدای محبوب منه!!!
    از نظر من دین ما، اسلام هیچ وقت نگفته که ساز+دیدن ساز حرام است و مضر.

6. 3 کاربر برای این پست از TurkOghlan تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

دوستان بحث جالبیه... و قبلا هم شده! ولی سعی کنید که بیشتر از این نشه... مجبور به حذف میشم که اصلا دوست ندارم! همه میدونیم مشکلات از کجا میاد! سعی کنیم اگر بشه راه حل پیدا کنیم.
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

8. 6 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

TurkOghlan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    27102
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    387
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان بحث جالبیه... و قبلا هم شده! ولی سعی کنید که بیشتر از این نشه... مجبور به حذف میشم که اصلا دوست ندارم! همه میدونیم مشکلات از کجا میاد! سعی کنیم اگر بشه راه حل پیدا کنیم.
    راه حل؟؟؟؟؟؟؟!!!
    فکر نکنم ما بتونیم براش راه حل پیدا کنیم.. چون این مسئله مربوط یه یه گروه کوچیک نیست.
    به هر حال بهتره که بحث ادامه پیدا نکنه چون اگه ادامه پیدا کنه تاپیکی می شه که باید حذفش کنین.
    ویرایش توسط TurkOghlan : Tuesday 28 December 2010 در ساعت 07:52 PM

10. 3 کاربر برای این پست از TurkOghlan تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط TurkOghlan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    راه حل؟؟؟؟؟؟؟!!!
    فکر نکنم ما بتونیم براش راه حل پیدا کنیم.. چون این مسئله مربوط یه یه گروه کوچیک نیست.
    به هر حال بهتره که بحث ادامه پیدا نکنه چون اگه ادامه پیدا کنه تاپیکی می شه که باید حذفش کنین.
    خوب کسی هم از ما توقع نداره در بعد بزرگ و کشور و ملت اصلاح کنیم!
    ما هم در بعد کوچیک افراد دورو برمون میتونیم عمل کنیم... اون وقت اگر من و شما و 40 نفر دیگه که این تاپیک می خونن یه کار بکنن و باز اون افراد بقیرو...
    دور کردن تاپیک از بحث های خطری با من... هرچند حقیقته ولی نیمشه. ناامید هم نباید شد.
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

12. 4 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

mixer آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13039
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,197
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط TurkOghlan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    راه حل؟؟؟؟؟؟؟!!!
    موافقم با شما . . .
    با مدعی نگویید اسرار عشق و مستی
    تا بی خبر بمیرد در درد خود پرستی
    دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم
    با کافران چه کارت گر بت نمی پرستی

14. 2 کاربر برای این پست از mixer تشکر کرده اند:

TurkOghlan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    27102
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    387
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب کسی هم از ما توقع نداره در بعد بزرگ و کشور و ملت اصلاح کنیم!
    ما هم در بعد کوچیک افراد دورو برمون میتونیم عمل کنیم... اون وقت اگر من و شما و 40 نفر دیگه که این تاپیک می خونن یه کار بکنن و باز اون افراد بقیرو...
    دور کردن تاپیک از بحث های خطری با من... هرچند حقیقته ولی نیمشه. ناامید هم نباید شد.
    ممنون.
    حرف شما هم درسته.
    اما من منظورم اینه که عامل اصلی عدم توجه به موسیقی تو ایران می تونه عواملی مثل ممنوعیت یا محدودیت پخش موسیقی در تلویزیون ملی و صدها دلیل مثل این، که به مسئله ی حکومت مربوط میشن، باشه و من و شما تو این مورد کاری نمی تونیم بکنیم. (منظورم این کار بود)
    ممنون

16. 2 کاربر برای این پست از TurkOghlan تشکر کرده اند:

Doom آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25798
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    28
    184 بار تشکر شده در 65 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

این تاپیک چه حذف بشه چه نشه این سوال که چرا موسیقی در ایران کمرنگ است در فکر هزاران نفر نوازنده در هر نوع سبک شکل بسته و بار ها بارها از خودش اینو میپرسه پس چه بهتر اینجا از همدیگه نظر بگیریم خیلی ممنون دوستان که نظر هاتون رو گفتید
    آرزو هاي من خاطره هاي جوساترياني ست

18. 4 کاربر برای این پست از Doom تشکر کرده اند:

Doom آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25798
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] من با حرف شما موافقم اگه یه سری محدودیت ها نبود شاید الان موسیقی بهتری داشتیم تو جامعه

20. کاربران زیر از Doom به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Doom آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25798
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] باید به شما بگم که منظور من از کم رنگ بودن موسیقی سنتی این نبود که چرا کم طرف دار داره منظور من این بود حتی بحثی هم در مورد این موسیقی تو جامعه یا کشور نمیشه به هر حال این موسیقی فرهنگ ماست فرهنگ هر کشور هم ربطی به دین نداره دین یه چیز شخصیه بله تو چین هم شما برید موسیقی فرهنگیشون زیاد طرف دار نداره ولی چنان این سبک بحث و گفتگو قرار میگیره که هر هنرجویی با شرکت تو این بحث ها باعث پیشرفتش میشه فرهنگشون رو جدی میگیرن که جامعه ما متاسفانه جدی نمیگیره !!!

22. 3 کاربر برای این پست از Doom تشکر کرده اند:

شایان سنتوری آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22985
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    367
    333 بار تشکر شده در 136 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Doom [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] باید به شما بگم که منظور من از کم رنگ بودن موسیقی سنتی این نبود که چرا کم طرف دار داره منظور من این بود حتی بحثی هم در مورد این موسیقی تو جامعه یا کشور نمیشه به هر حال این موسیقی فرهنگ ماست فرهنگ هر کشور هم ربطی به دین نداره دین یه چیز شخصیه بله تو چین هم شما برید موسیقی فرهنگیشون زیاد طرف دار نداره ولی چنان این سبک بحث و گفتگو قرار میگیره که هر هنرجویی با شرکت تو این بحث ها باعث پیشرفتش میشه فرهنگشون رو جدی میگیرن که جامعه ما متاسفانه جدی نمیگیره !!!
    سلام.
    در مورد این حرفتون میگم که متاسفانه در حال حاضر فرهنگ و موسیقی و سنت هامون و ... تحت تاثیر دین قرار گرفته. چه بخوایم چه نخوایم.

در باره ی موسیقی سنتی هم میتونم بگم که الان اکثر قشر جامعه رو جوانان تشکیل میدن. جوانان هم علاقه ی چندانی به موسیقی اصیل ندارند(زیرا روی اون فرهنگ سازی نکردیم. اول خودمون رو باید نگاه کنیم!!) و بیشتر به موسیقی های هیجانی علاقه مندند که متاسفانه همه ی عوامل دست به دست هم دادند که امروزه موسیقی سنتی طرفدار های زیاده نداره در صورتی که این نوع موسیقی با سیلقه ی اکثر ما ایرانی ها جور در می آد.

متاسفانه از بس که روی این موسیقی تبلیغات بد صورت گرفته بعضی ها حتی نمیخواهند که صدای موسیقی سنتی به گوششان بخوره و میگن:مال پیر پاتالاست!!!

خودم چند بار این حرف رو شندیم.
    کلام آخر:اگر ما میخواهیم موسیقی تو ایران پیشرفت بکنه باید از خودمون و اطرافیانمون شروع کنیم

موفق باشید

24. 3 کاربر برای این پست از شایان سنتوری تشکر کرده اند:

TurkOghlan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    27102
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    387
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط شایان سنتوری [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام.
    در مورد این حرفتون میگم که متاسفانه در حال حاضر فرهنگ و موسیقی و سنت هامون و ... تحت تاثیر دین قرار گرفته. چه بخوایم چه نخوایم.
    ...
    به نظر من دین یه شاخه ی مهمی از فرهنگ یه جامعه ست و فرهنگ ماها کاملا تابع دینمون هست.
    اسلام می گه گوش دادن به برخی از موسیقی ها مضره. به نظرم یه عده اومدن و این برخی رو کردن همه جور (البته شاید در ظاهر اینجور نباشه). در کل به نظرم دین ما نیست که باعث می شه موسیقی تو ایران کم رنگ بشه بلکه عامل این کم رنگی ... ها هستن که اومدن و این برخی رو کردن همه جور.
    یاشا

26. 2 کاربر برای این پست از TurkOghlan تشکر کرده اند:

mixer آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13039
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,197
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط شایان سنتوری [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام.

در باره ی موسیقی سنتی هم میتونم بگم که الان اکثر قشر جامعه رو جوانان تشکیل میدن. جوانان هم علاقه ی چندانی به موسیقی اصیل ندارند(زیرا روی اون فرهنگ سازی نکردیم. اول خودمون رو باید نگاه کنیم!!) و بیشتر به موسیقی های هیجانی علاقه مندند که متاسفانه همه ی عوامل دست به دست هم دادند که امروزه موسیقی سنتی طرفدار های زیاده نداره در صورتی که این نوع موسیقی با سیلقه ی اکثر ما ایرانی ها جور در می آد.

متاسفانه از بس که روی این موسیقی تبلیغات بد صورت گرفته بعضی ها حتی نمیخواهند که صدای موسیقی سنتی به گوششان بخوره و میگن:مال پیر پاتالاست!!!

خودم چند بار این حرف رو شندیم.
    کلام آخر:اگر ما میخواهیم موسیقی تو ایران پیشرفت بکنه باید از خودمون و اطرافیانمون شروع کنیم

موفق باشید
    حرفت رو تایید میکنم شایان جان . ولی شما هم در رابطه با این گونه افراد کم نیار بگو اهنگ هایی هم که شما گوش میدید مال نی نی هاس
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    ولی گذشته از شوخی موسیقی سنتی ما اگر از سبک های جهانی بیشتر نباشه کمتر هم نخواهد بود مسلما . شما که دیگه از مایی . شاید باورتون نشه یه جا خوندم یکی از گوشه ها تو یه دستگاهی فکر کنم ماهور بود 114 تا تحریر میشد در رابطه با آوازش به کار برد . خب این یعنی چی ؟؟!!!
    پس اونایی که موسیقی سنتی گوش میدن 1. خیلی روشن فکر هستند و عمق گرا 2. یه چیزی رو دارن گوش میدن که واقعا هنر هست. آخه جور کردن چند تا تیکه چوب و سیم رو هم دیگه و همنوازی هایی که صدا ها همه شبیه به هم هستند و به شمت یک مقصود میرن حرف کمی نیست. به شخصه در برابر همچین چیزایی زانو میزنم . شما رو نمی دونم .
    با مدعی نگویید اسرار عشق و مستی
    تا بی خبر بمیرد در درد خود پرستی
    دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم
    با کافران چه کارت گر بت نمی پرستی

28. 2 کاربر برای این پست از mixer تشکر کرده اند:

شایان سنتوری آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22985
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    367
    333 بار تشکر شده در 136 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط mixer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حرفت رو تایید میکنم شایان جان . ولی شما هم در رابطه با این گونه افراد کم نیار بگو اهنگ هایی هم که شما گوش میدید مال نی نی هاس
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    ولی گذشته از شوخی موسیقی سنتی ما اگر از سبک های جهانی بیشتر نباشه کمتر هم نخواهد بود مسلما . شما که دیگه از مایی . شاید باورتون نشه یه جا خوندم یکی از گوشه ها تو یه دستگاهی فکر کنم ماهور بود 114 تا تحریر میشد در رابطه با آوازش به کار برد . خب این یعنی چی ؟؟!!!
    پس اونایی که موسیقی سنتی گوش میدن 1. خیلی روشن فکر هستند و عمق گرا 2. یه چیزی رو دارن گوش میدن که واقعا هنر هست. آخه جور کردن چند تا تیکه چوب و سیم رو هم دیگه و همنوازی هایی که صدا ها همه شبیه به هم هستند و به شمت یک مقصود میرن حرف کمی نیست. به شخصه در برابر همچین چیزایی زانو میزنم . شما رو نمی دونم .
    سلام دوست عزیز.
    متاسفانه مشکل ما تو موسیقی ایرانی همین توجه نکردن به این موسیقی هست.
    موسیقی ایرانی تلفیقی از هنر ایرانی و احساسات ایرانی هست. و بدون شک همه ی ما از اون لذت می بریم. مهمترین کار اینه که ((انگیزه ی)) گوش دادن این موسیقی رو در دیگران ایجاد کنیم. این رو بدونین که اگر جوانان ما ((رغبت)) به گوش دادن موسیقی سنتی بکنن قطعا ازش لذت میبرن.
    منظورم از گوش دادن هم این نیست که آهنگ رو بگذارن و حواسشون یک جای دیگه باشه. باید موسیقی رو ((فهمید))

مطمئن باشید اگر موسیقی ایرانی تو جامعه گسترش پیدا کنه موسیقی تو ایران پر رنگ خواهد شد.

به نظر من دین یه شاخه ی مهمی از فرهنگ یه جامعه ست و فرهنگ ماها کاملا تابع دینمون هست.
    اسلام می گه گوش دادن به برخی از موسیقی ها مضره. به نظرم یه عده اومدن و این برخی رو کردن همه جور (البته شاید در ظاهر اینجور نباشه). در کل به نظرم دین ما نیست که باعث می شه موسیقی تو ایران کم رنگ بشه بلکه عامل این کم رنگی ... ها هستن که اومدن و این برخی رو کردن همه جور.
    یاشا

دوست عزیز منم منظورم همین بود اما اگر واضح تر از این بگم میبرنمون ...

خطرناک میشه.

30. 2 کاربر برای این پست از شایان سنتوری تشکر کرده اند:

TurkOghlan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    27102
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    387
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

دوست عزیز منم منظورم همین بود اما اگر واضح تر از این بگم میبرنمون ...

خطرناک میشه.
    آره راست می گی.
    اگه بخوای یه چیزی بگی که به صلاح جامعست می شی *****.
    ویرایش توسط rumour : Friday 31 December 2010 در ساعت 09:57 AM دلیل: با توجه به قوانین جدید کمی ملایم تر... با تشکر

32. 2 کاربر برای این پست از TurkOghlan تشکر کرده اند:

صفحه 27 از 44 نخستنخست ... 1723242526272829303137 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)