سلام به همه ی بچه های متال باز. امروز میخواستم در مورده آلبوم جدید متالیکا که تا چند وقته دیگه

میخواد به بازار بیاد بنویسم ولی دیدم که یکی از دوستان این مطلبو نوشته برا همین گ? تم درباره ی

این موضوع بنویسم که چرا این همه از متالیکا انتقاد میکنن مخصوصا از کنسرت های گروه.

میخوام بهتون ثابت کنم که متالیکا یکی از بهترین گروهای متال است که تا حالا به وجود اومده.

آخه کدوم گروهی میتونه آلبومی مثل master of puppets بده که بهترین آلبوم قرن بشه . کدوم گروهی

میتونه آلبومی مثل black album بده که تک تک آهنگاش شاهکاره که ۱۰۰۰۰۰۰۰ کپی رسمی از این

آلبوم در سراسر دنیا به ? روش بره.

بعضی از دوستان میگن متالیکا آلبومهای دهه ی ۸۰ تا black album خوبه و از آن به بعد آلبوم های

ضعی? ی داده و در حد و اندازه های متالیکا نیست.

پس میریم سراغ آلبومهای Reload & Load که اولین آلبوم پس از black albume. این آلبومها در مجموع

از ۲۷ تراک ساخته شد که آهنگهای شاهکاری مثل king nothing -Ain, t My Bitch-Until it sleep-

Hero of the day-Mama said-Ronnie-Fuel-The Memory Remains-The unforgiven 2-Devil, s Dasn-

Low Man, s Lyric.

میریم سراغ Garage inc 1 & 2 که متالیکا آلبومو به بازار داد که اشعار گروههای دیگر را باز خوانی کردند.

که باز هم این دو آلبوه از آهنگهای زیبایی تشکیل شد مثل

sabbra cadbra-Turn the page-Die Die My Darling-Loverman-Whiskey in the jar-Last caress green hell-Am I Evil -So What-stone cold crazy-

در مورده S & M هم دیگه صحبت نمیکنم چون ? کر میکنم کسایی که متال باز باشن همشون کنسرت

S & M دیده باشن که گروه متالیکا آهنگهای خودشان را با یک سم? ونیک کامل با زیبایی هر چه تمام تر

باز خونی کردند.

و اما میرسیم به ST_ANGER که معتغدین هرچی عقده داشتن از متالیکا سر این آلبوم خالی کردند.

در باره ی این آلبوم حسابی در چنتا پست قبلیم صحبت کردم که میتونید اونو خوب بخونید.

متالیکا چند وقت بعد از بیرون دادن آلبوم ST_ANGER ثابت کرد که ? قط در آلبوم دادن استاد نیست

بلکه ? یلم مستندی به نام some kinf of monster که این ? یلم بهترین ? یلم مستند آن سال شناخته

شد.

متالیکا با New Album 2007 میزنه تو دهن کسایی که این چند وقته از متالیکا به خاطره کنسرتاشون

انتقاد کردن که این انتقادها چرت بوده