لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کتابهای استاد ساکت

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    55208
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض کتابهای استاد ساکت

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام به دوستان . چنتا سوال داشتم . یکی اینکه صفحه اول کتاب حرکت دائمی(20 اتود برای تار و ستار) استاد ساکت نوشته این کتاب چند سال پیش هم چاپ شده بود و الان با ویرایش و بازنگری جدید همراه با برخی اهنگهای اخیر من در یکجا گرداوری شده . ولی من هیچ کدوم از اهنگای کتاب رو ندارم و تا حالا هم نشنیدم . میخواستم بدونم کسی از دوستان تا حالا اهنگای اون کتاب رو جایی شنیده یا نه . مخصوصا اهنگ افق و حرکت دائمی رو احتمال میدم جایی اجرا کرده باشه . و دوم اینکه هیچ کدوم از اهنگای این کتاب و هم چنین کتاب چرخ نیلوفری تمپو ندارن . کسی میدونه تمپوی استاندارد برای اجراشون چند هست ؟ البته میدونم که هر چی تندتر بهتر . ولی میخواستم ببینم اگه کسی کلاس رفته استادش گفته برای اجرا مترونم رو روی چند بذاره .
    و در اخر کسی از این کتابها هیچ اجرایی سراغ داره ؟
    چرخ نیلوفری
    حرکت دائمی
    در سایه سار بید
    با تشکر

2. # ADS

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    65189
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    95
    74 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز. فکر کنم آقا رامین بتونه بهتون کمک کنه.

4. کاربران زیر از maryamgerami به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط asemoni [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به دوستان . چنتا سوال داشتم . یکی اینکه صفحه اول کتاب حرکت دائمی(20 اتود برای تار و ستار) استاد ساکت نوشته این کتاب چند سال پیش هم چاپ شده بود و الان با ویرایش و بازنگری جدید همراه با برخی اهنگهای اخیر من در یکجا گرداوری شده . ولی من هیچ کدوم از اهنگای کتاب رو ندارم و تا حالا هم نشنیدم . میخواستم بدونم کسی از دوستان تا حالا اهنگای اون کتاب رو جایی شنیده یا نه . مخصوصا اهنگ افق و حرکت دائمی رو احتمال میدم جایی اجرا کرده باشه . و دوم اینکه هیچ کدوم از اهنگای این کتاب و هم چنین کتاب چرخ نیلوفری تمپو ندارن . کسی میدونه تمپوی استاندارد برای اجراشون چند هست ؟ البته میدونم که هر چی تندتر بهتر . ولی میخواستم ببینم اگه کسی کلاس رفته استادش گفته برای اجرا مترونم رو روی چند بذاره . و در اخر کسی از این کتابها هیچ اجرایی سراغ داره ؟ چرخ نیلوفری حرکت دائمی در سایه سار بیدبا تشکر
    درود.. دوست عزیزدر مورد این سوال اول ... بله این کتاب یک نام : ده تمرین برای تار و سه تار در سال 1374 چاپ شد... که اونها 10 تا تمرین بود اما الان در این کتاب حرکت داوئمی 20 تا هستند... کتابهای اتود استاد تمپو ندارن و باید خودتون بزنید... هرچی سریعتر بهتر... من یکدفعه ازش خواستم حرکت دائمی رو برام بزنه... اما یادم رفت بپرسم تمپو اون چنده... و فکر هم نکنم جایی در البوم خاصی اجرا شده باشن... چون من همه آلبوم هاشو دارم و نیست توی اونها... من فقط میدونم هرچی تندتر و تمریز تر بهتر... مثلا تمرین ماهور شماره 1 رو باید بتونید با 155 بزنید... چرخ نیلوفری هم اتودهای شماره ی 10 تا 20 سخت هستن ... اما اون 10 تای اول آسون هستن... حرکت دائمی هم... افق و خود حرکت دائمی خیلی مشکل هستن... در سایه سار بید کلا آسونه...
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)