لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: تو رو خدا کمکم کنید

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    59858
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    156
    164 بار تشکر شده در 84 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 20/0
    Given: 8/0
    میزان امتیاز
    12

پیش فرض تو رو خدا کمکم کنید

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان خوبم . من الان دقیقا یک سال و یک ماه و نیم هست که دارم ویولن میزنم ولی هنوز استادم نوار چسب های روی سازم رو جدا نکردن چون هنوز جای انگشت هام افتضاحه یکی دو بار هم خودم جداشون کردم ولی دوباره بد زدم استادم نوار چسب ها رو زد. ولی دیشب دیگه خسته شدم و جداشون کردم ولی الان پشیمون شدم یکم چون دوباره داره جای انگشت هام داره بهم میریزه . ولی دیگه نمیخوام به اونا عادت کنم خود استادم هم میگه باید گوشت رو قوی کنی . ولی جلسه بعد برای من خیلی مهمه چون جلسه قبل بد ساز زدم . استادم برای این جلسه کلی تهدید کرده ... و من الان نمیدونم چطوری بدون اون نوار چسب ها تمرین کنم... (هم میخوام نباشن ... هم بدون اون ها نمیتونم تمرین کنم)

2. # ADS

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13012
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    77 بار تشکر شده در 34 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 12/1
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    16

باسلام و کسباجازه از اساتید حاضر درسایت
    ببینید دوست عزیز
    به نظر شخصی من از ابتدای امر استفاده از چسب و ... کار اشتباهیه . ویولن ابهت و اسمش و اینکه بهش میگن بخت ترین ساز بخاطر نداشتن پرده یا همون جای انگشتشه . وگرنه با سه تار و ... فرقی نداشت
    شما باید درسهایی رو که میگیرید میزان به میزان کار کنید . صدا نت هارو سعی کنید یاد بگیرید طوری که چشم بسته بتونید اگه نت فالش بود بفهمید
    به نظر من از یه درس اگه 10 تا میزانشو درست بزنید بهتره یا بخواید کلشو ناقص بزنید پس سعی کنید رفته رفته و تدریجی جای نت ها رو یاد بگیرد و خصوصا صداهاشون رو .
    اینطوری ساز زدن شیرین میشه
    وگرنه بعد ها توی پوزیسیون 4 و 5 به مشکلات زیادی برمیخورید وفتی نتونید صدای نت رو بشناسید صددرصد پوزیسیون هاتون کم و زیاد و فالش میشه.
    بازم سوالی داشتید خصوصی پیام بدید . در حد توانم درخدمتتون هستم

4. کاربران زیر از amir78 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    59858
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    156
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

ممنونم دوست عزیز. البته مقصر خودم هستم تو این یه سال خیلی خیلی کم کاری کردم. الان احساس میکنم همه نت ها رو دارم فالش میزنم. درس های جلسه بعدم هم سخته ... واقعا نمیدونم باید چیکار کنم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    27140
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    70 بار تشکر شده در 18 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط melika1377 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان خوبم . من الان دقیقا یک سال و یک ماه و نیم هست که دارم ویولن میزنم ولی هنوز استادم نوار چسب های روی سازم رو جدا نکردن چون هنوز جای انگشت هام افتضاحه یکی دو بار هم خودم جداشون کردم ولی دوباره بد زدم استادم نوار چسب ها رو زد. ولی دیشب دیگه خسته شدم و جداشون کردم ولی الان پشیمون شدم یکم چون دوباره داره جای انگشت هام داره بهم میریزه . ولی دیگه نمیخوام به اونا عادت کنم خود استادم هم میگه باید گوشت رو قوی کنی . ولی جلسه بعد برای من خیلی مهمه چون جلسه قبل بد ساز زدم . استادم برای این جلسه کلی تهدید کرده ... و من الان نمیدونم چطوری بدون اون نوار چسب ها تمرین کنم... (هم میخوام نباشن ... هم بدون اون ها نمیتونم تمرین کنم)
    سلام
    من حدود 3 ماه از شما کمتر ساز میزنم بزار یه چیزیو دوستانه بهتون بگم الان که برچسبارو کندی دیگه نزن ببین تنها کاری که باید بکنی از استادت بخوای نت هارو از سیم می تا سل برات درست و آروم بنوازه و تو ضبط کنی 1 هفته اگه بچسبی به این کاری که میگم واقعا جواب میگیری استادم اینو بهم گفت بار اولش خیلی سخته درسته خودمم هنوز تو اون حد و توانش نرسیدم اما صدا هارو شناختم با گوشی اینقد این نت هارو گوش کن که ملکه ذهنت شه من بدون هیچ ادعایی جواب گرفتم یعنی الان کارم شده هروز نیم ساعت تا 45 دقیقه فقط و فقط نت هارو که استادم زده با گوشی گوش میدم . درسته نباید انتظار داشت تو 2 یا سه روز این کارو کنی به زمان احتیاج داره اما واسه راحتیه کارت با لاک فقط انگشت سومتو روی سیم لا و ر مشخص کن خیلی کوچیک چون بهت کمک میکنه تا بر اساس اون تو بتونی جاهی نتتو تشخیص بدی هروقت هم پاک شد دیگه همون کوچولو هم تعطیل ... من وظیفم دونستم راهنمایی که بهم کردنو به شما هم بکنم دیگه حالا با خودته یه چیزیو یادت باشه تا میتونی ویولنتو اذیت کن تا جرات اذیت کردنتو نداشته باشه

راستی الان شما کدوم کتابیو کدوم درس؟
    ویرایش توسط Iman Imani : Saturday 10 August 2013 در ساعت 02:08 PM

7. کاربران زیر از Iman Imani به خاطر این پست تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط melika1377 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من ویولنیست نیستم و نمیدونم اوایل یادگیری استفاده از نوار چسب یا علامت کار درستیه یا نه، ولی اینکه بهش عادت کنید مسلما اشتباهه!
    یکی از همکلاسیام که رشته ویولن بود، گاهی اگه احساس میکرد داره نت یا نتهایی رو یه ذره فالش میزنه با تیونر تست میکرد و اصلاحش میکرد. شاید این روش به شما هم کمک کنه.

9. کاربران زیر از you3f به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    85166
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

خیلی اسونه من که تازه ویولو شروع کردم خوب حفظم . 2 تا کار میگم انجام بده اول نت ها رو حفظ کن و بدون که 2 تاش نیم پرده جلو میره و بقیش یک پرده . (از سی تا دو / از می تا فا) این دو تا نیم پرده میره جلو و دومین کارت میخوام بشه سلفژ - هر نتی را میزنی چه با انگشت و چه با ارشه اسم نتش را بگی . البته همش به استادت بر می گرده و امان ازاستاد بخــــــــــــــــــــیل

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    59858
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    156
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

سلام
    من حدود 3 ماه از شما کمتر ساز میزنم بزار یه چیزیو دوستانه بهتون بگم الان که برچسبارو کندی دیگه نزن ببین تنها کاری که باید بکنی از استادت بخوای نت هارو از سیم می تا سل برات درست و آروم بنوازه و تو ضبط کنی 1 هفته اگه بچسبی به این کاری که میگم واقعا جواب میگیری استادم اینو بهم گفت بار اولش خیلی سخته درسته خودمم هنوز تو اون حد و توانش نرسیدم اما صدا هارو شناختم با گوشی اینقد این نت هارو گوش کن که ملکه ذهنت شه من بدون هیچ ادعایی جواب گرفتم یعنی الان کارم شده هروز نیم ساعت تا 45 دقیقه فقط و فقط نت هارو که استادم زده با گوشی گوش میدم . درسته نباید انتظار داشت تو 2 یا سه روز این کارو کنی به زمان احتیاج داره اما واسه راحتیه کارت با لاک فقط انگشت سومتو روی سیم لا و ر مشخص کن خیلی کوچیک چون بهت کمک میکنه تا بر اساس اون تو بتونی جاهی نتتو تشخیص بدی هروقت هم پاک شد دیگه همون کوچولو هم تعطیل ... من وظیفم دونستم راهنمایی که بهم کردنو به شما هم بکنم دیگه حالا با خودته یه چیزیو یادت باشه تا میتونی ویولنتو اذیت کن تا جرات اذیت کردنتو نداشته باشه

راستی الان شما کدوم کتابیو کدوم درس؟

سلام دوست عزیزم ممنون . من الان ل ویولن و سوزوکی و خالقی و دنیای زیبایویولن کار میکنم

- - - Updated - - -

خیلی اسونه من که تازه ویولو شروع کردم خوب حفظم . 2 تا کار میگم انجام بده اول نت ها رو حفظ کن و بدون که 2 تاش نیم پرده جلو میره و بقیش یک پرده . (از سی تا دو / از می تا فا) این دو تا نیم پرده میره جلو و دومین کارت میخوام بشه سلفژ - هر نتی را میزنی چه با انگشت و چه با ارشه اسم نتش را بگی . البته همش به استادت بر می گرده و امان ازاستاد بخــــــــــــــــــــیل

سلام دوست خوبم ممنون. نه بابا استاد من بیچاره اصلا بخیل نیست (استاد منصور صفائیان) من هنرجو کم کاری هستم

12. کاربران زیر از melika1377 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)