لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: علی قمصری یا پیام جهانمانی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    72971
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    13 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض علی قمصری یا پیام جهانمانی

0 Not allowed! Not allowed!
    دوستان سلام
    به نظرتون از بین علی قمصری و پیام جهانمانی کدوم بهترن برای ادامه دادن تار. درسته که تا آقای لطفی و ساکت و پیرنیاکان هستن همه این اساتید رو معرفی میکنن ولی میخام بدونم اگه کسی از دوستان بخواد بین قمصری و جهانمانی یکی رو انتخاب کنه کدومه؟یعنی بیشتر منظورم اینه که جو توی تهران و نظر کلی روی اونها چیه؟(با توجه به اینکه هر دو از شاگردهای موفق استاد علیزاده هستن).
    ویرایش توسط hosseintarrahi : Sunday 11 August 2013 در ساعت 12:57 PM

2. # ADS

alireza_jafarian آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    42772
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    547
    1,087 بار تشکر شده در 381 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 154/1
    Given: 101/1
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

تا حالا نشنیده بودم قمصری شاگرد علیزاده باشه،الان رفتم یه سرچی کردم،ظاهرا اینطور نیست،شاگرد مستقیم علیزاده نبوده.
    من از جهانمانی یه آلبوم چهارگاهشو شنیدم ،به نظرم خیلی خیلی زیادی شبیه علیزاده بود. از قمصری هم کارش با همایون،تنیده در خطوط موازی و کنسرت برف خوانیش رو شنیدم. سبک و سیاق کارش با همایون با کارای بعدیش خیلی فرق داره.
    من از موسیقی ای که توی کنسرت برف خوانی اجرا کرد اصلا خوشم نیومد اما به نظرم داره یه روند رو طی میکنه و خیلی بهتر از اینا میشه. در کل به نظرم قمصری داره تلاش میکنه برای اینکه یه کار ارزشمند و نو انجام بده اما هنوز به ثمره ی تلاشش نرسیده.
    از آزادی "یواشکی" زنان

حمایت کنیم

4. کاربران زیر از alireza_jafarian به خاطر این پست تشکر کرده اند:

m_b آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    68587
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    96
    43 بار تشکر شده در 28 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/1
    Given: 11/3
    میزان امتیاز
    0

تو کار این دو عزیز تفاوت زیاده... شما باید ببینی به شیوه ی نوازندگی کدام یک بیشتر علاقه مندی...
    ضمنا منم نشنیده بودم که علی قمصری شاگرد استاد علیزاده بوده.. به شدت روی این موضوع شک دارم

+یه کار مفید هم میتونه صحبت با شاگردهای این دو نوازنده باشه

6. کاربران زیر از m_b به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseintarrahi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان سلام
    به نظرتون از بین علی قمصری و پیام جهانمانی کدوم بهترن برای ادامه دادن تار. درسته که تا آقای لطفی و ساکت و پیرنیاکان هستن همه این اساتید رو معرفی میکنن ولی میخام بدونم اگه کسی از دوستان بخواد بین قمصری و جهانمانی یکی رو انتخاب کنه کدومه؟یعنی بیشتر منظورم اینه که جو توی تهران و نظر کلی روی اونها چیه؟(با توجه به اینکه هر دو از شاگردهای موفق استاد علیزاده هستن).
    درود... دوست عزیز این اساتیدی که نام بردید کاملا متفاوق از یکدیگر ساز میزنند (لطفی.. ساکت.. پیرنیاکان... جهان انی... قمصری)...
    اما نظر شخصی بنده اینه که 100% علی قمصری... البته اینطور که شنیدم ایشون گویا فقط از شهرستان شاگرد میگیرن... و شاگرد از تهران نمیپذیرن...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_jafarian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تا حالا نشنیده بودم قمصری شاگرد علیزاده باشه،الان رفتم یه سرچی کردم،ظاهرا اینطور نیست،شاگرد مستقیم علیزاده نبوده.
    من از جهانمانی یه آلبوم چهارگاهشو شنیدم ،به نظرم خیلی خیلی زیادی شبیه علیزاده بود. از قمصری هم کارش با همایون،تنیده در خطوط موازی و کنسرت برف خوانیش رو شنیدم. سبک و سیاق کارش با همایون با کارای بعدیش خیلی فرق داره.
    من از موسیقی ای که توی کنسرت برف خوانی اجرا کرد اصلا خوشم نیومد اما به نظرم داره یه روند رو طی میکنه و خیلی بهتر از اینا میشه. در کل به نظرم قمصری داره تلاش میکنه برای اینکه یه کار ارزشمند و نو انجام بده اما هنوز به ثمره ی تلاشش نرسیده.
    با درود خدمت علیرضای عزیز...
    والا تا اونجا که من میدونم علی قمصری شاگرد استاد علیزاده بوده...
    و به نظر شخصی من الان دیگه علی قمصری تلاش برای چیزی نمیکنه.. الان دیگه خودشو ثابت کرده کاملا و دارای متد و سبک خودشه و هم آهنگسازیش و هم نوازندگیش فوق العادست...
    ویرایش توسط r_a_m_i_n : Sunday 11 August 2013 در ساعت 11:49 PM
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

8. 2 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

alireza_jafarian آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    42772
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    547
    1,087 بار تشکر شده در 381 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 154/1
    Given: 101/1
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

سلام رامین. دلم واست تنگ شده بود. والا من نمیدونم شاگردش بوده یا نه. توی یه سری از سایت ها دیدم نوشته شاگرد علیزادست و توی یه سری سایت های دیگه نوشته بودن تکذیب کرده! اما توی سایت خودش و بقیه سایت های رسمی چیزی در مورد اینکه شاگرد علیزاده بوده نوشته نشده. چندان هم اهمیت نداره، به هر حال تاثیر علیزاده دیده میشه توی کاراش.

همونطور که گفتی،نظر شخصیه. من آخرین چیزی که ازش شنیدم کنسرت برف خوانیش بود،با کوارتت زهی. به نظرم نه پخته بود. بی شک خودشو ثابت کرده و سبکشو پیدا کرده، اما هنوز مونده تا توی سبک و متدش به پختگی برسه.
    از آزادی "یواشکی" زنان

حمایت کنیم

10. کاربران زیر از alireza_jafarian به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_jafarian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام رامین. دلم واست تنگ شده بود. والا من نمیدونم شاگردش بوده یا نه. توی یه سری از سایت ها دیدم نوشته شاگرد علیزادست و توی یه سری سایت های دیگه نوشته بودن تکذیب کرده! اما توی سایت خودش و بقیه سایت های رسمی چیزی در مورد اینکه شاگرد علیزاده بوده نوشته نشده. چندان هم اهمیت نداره، به هر حال تاثیر علیزاده دیده میشه توی کاراش.

همونطور که گفتی،نظر شخصیه. من آخرین چیزی که ازش شنیدم کنسرت برف خوانیش بود،با کوارتت زهی. به نظرم نه پخته بود. بی شک خودشو ثابت کرده و سبکشو پیدا کرده، اما هنوز مونده تا توی سبک و متدش به پختگی برسه.
    سلام... قربانه تو... مرسی... اره دقیقا جملاتش معلومه که برگرفته از موسیقیه علیزادست... من آلبوم نان آب آواز رو یکی از قوی ترییین کارها میدونم... خیلیییی قویه این آلبوم
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    65189
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    95
    74 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام... قربانه تو... مرسی... اره دقیقا جملاتش معلومه که برگرفته از موسیقیه علیزادست... من آلبوم نان آب آواز رو یکی از قوی ترییین کارها میدونم... خیلیییی قویه این آلبوم
    منم تعریفشو خیلی شنیدم ولی موفق به شنیدنش نشدم البومش گیرم نیومده شما نمیدونی از کجا میشه تهیه اش کرد؟

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مریم خانوم من نمیدونم شما کجا ساکن هستید اما در اصفهان و تهران که به سادگی یافت میشه این آلبوم... اگر پیدا نکردید ببینید شاید بتونید خرید اینترنتی بکنید... اگر باشه

14. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    65189
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    95
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط r_a_m_i_n [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مریم خانوم من نمیدونم شما کجا ساکن هستید اما در اصفهان و تهران که به سادگی یافت میشه این آلبوم... اگر پیدا نکردید ببینید شاید بتونید خرید اینترنتی بکنید... اگر باشه
    من یزد هستم اینجا گشتم نبود اینترنتی هم پیدا نکردم . اگه اصفهان هست به یکی از دوستان میگم برام تهیش کنه. مرسی از راهنمایتون.

16. کاربران زیر از maryamgerami به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    59156
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    14
    12 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    Given: 8/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgerami [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من یزد هستم اینجا گشتم نبود اینترنتی هم پیدا نکردم . اگه اصفهان هست به یکی از دوستان میگم برام تهیش کنه. مرسی از راهنمایتون.
    سلام مریم جان شهرتو که گفتی هیجان زده شدم. میتونم بپرسم یزد پیش چه استادی اموزش میبینی؟ البته اگه خود شهر یزدی. من ساکن تهرانم اما دانشجوی یزدم از مهر باید بیام یزد. راستش سال پیش که یزد بودم یه ترم رفتم کلاس سه تار اما اصلا راضی نبودم و نهایتا ولش کردم. الان تارو دو ماهه شروع کردم نمیخوام مهر که اومدم دوباره مثل سه تار بشه اگه استاد خوب میشناسی لطفا معرفی کن. البته تو پستای قبلیت دیدم که خیلیم از استادت راضی نیستی

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    65189
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    95
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_a [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام مریم جان شهرتو که گفتی هیجان زده شدم. میتونم بپرسم یزد پیش چه استادی اموزش میبینی؟ البته اگه خود شهر یزدی. من ساکن تهرانم اما دانشجوی یزدم از مهر باید بیام یزد. راستش سال پیش که یزد بودم یه ترم رفتم کلاس سه تار اما اصلا راضی نبودم و نهایتا ولش کردم. الان تارو دو ماهه شروع کردم نمیخوام مهر که اومدم دوباره مثل سه تار بشه اگه استاد خوب میشناسی لطفا معرفی کن. البته تو پستای قبلیت دیدم که خیلیم از استادت راضی نیستی
    سلام نسرین جان من ساکن خود شهر یزد نیستم ولی ی 4 سالی منم یزد درس خوندم آقای صنعتی استاد خیلی خوبیه اون موقعه که من درس می خوندم سال اخر دانشگام یعنی سال 87 کلاس موسیقیش روبروی دانشگاه سراسری یزد بود البته اگر دانشگاه ازاد هم باشی زیاد فاصله نداره اول کلاساش توی مجاهدین بود من ترم اول تارمو پیش استاد صنعتی گذروندم در اصل مشوق اصلیم برای تار آقای صنعتی بود. میشگه گفت توی یزد بهترین استاد تا رو سه تار هستن ایشون. اگر هنوزم اموزشگاش نزدیک دانشگاه باشه راحت میتونی بری و بیای. وقتی یک جلسه بری پیشش خودت متوجه میشی. شاید منم بخوام استادمو تغییر بدم و بیام یزد . البته اول اینکارو نکردم چون رفتو امدش خیلی سخته ولی اگر وضعیت کلاسم همینجور ادامه پیدا کنه منم میاد یزد .

19. کاربران زیر از maryamgerami به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    59156
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    14
    12 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    Given: 8/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgerami [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام نسرین جان من ساکن خود شهر یزد نیستم ولی ی 4 سالی منم یزد درس خوندم آقای صنعتی استاد خیلی خوبیه اون موقعه که من درس می خوندم سال اخر دانشگام یعنی سال 87 کلاس موسیقیش روبروی دانشگاه سراسری یزد بود البته اگر دانشگاه ازاد هم باشی زیاد فاصله نداره اول کلاساش توی مجاهدین بود من ترم اول تارمو پیش استاد صنعتی گذروندم در اصل مشوق اصلیم برای تار آقای صنعتی بود. میشگه گفت توی یزد بهترین استاد تا رو سه تار هستن ایشون. اگر هنوزم اموزشگاش نزدیک دانشگاه باشه راحت میتونی بری و بیای. وقتی یک جلسه بری پیشش خودت متوجه میشی. شاید منم بخوام استادمو تغییر بدم و بیام یزد . البته اول اینکارو نکردم چون رفتو امدش خیلی سخته ولی اگر وضعیت کلاسم همینجور ادامه پیدا کنه منم میاد یزد .
    مرسی عزیزم. راستش من روبروی دانشگاه آموزشگاهی ندیدم اخه دانشگاه تقریبا وسط بیابونه یعنی از شهر خارجه شایدم دقت نکردم اما بازم ممنون عزیزم حتما دنبالش میگردم انشاالله که شمارو هم میبینم :)

21. کاربران زیر از nasrin_a به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mehdi m آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35652
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    88
    101 بار تشکر شده در 52 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

درود ... به نظر من کار هر دو استاد دلنشینه و هر دو تکنینک فوق العاده ای دارن و تحت تاثیر استاد علیزاده ساز میزنن البته قمصری نسبت به جهانمانی کارهای بیشتری داره... یه کاری هم جدیدا پخش شده با تار علی قمصری(به نام به یاد استاد جلیل شهناز) کار قشنگیه و احساسیه ... پیشنهاد میکنم حتما گوش کنید ...
    ترسم که اشک در غم ما پرده در شود....

23. کاربران زیر از mehdi m به خاطر این پست تشکر کرده اند:

saaman آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    81239
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    93
    118 بار تشکر شده در 54 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 38/0
    میزان امتیاز
    11

من از شاگرد قمصری پرسیدم می‌گفتن که استاد اصلی‌ ایشون آقای محمدرضا ابراهیمی بودن.

alireza_amirsamimi آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    604
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    311
    1,238 بار تشکر شده در 470 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    میزان امتیاز
    0

جناب قمصری خیلی تحت تاثیر استاد علیزاده هستند ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم و در یکی از مصاحبه هاشون خوندم شاگرد مستقیم استاد نبودند

saaman آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    81239
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    93
    118 بار تشکر شده در 54 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 38/0
    میزان امتیاز
    11

تحت تاثیر بله. مثل شباهت بعضی قسمت‌های آلبوم نقش‌خیال ایشون با نی‌نوا. ولی با این وجود به نظرم متفاوت‌ان و علی قمصری بدنبال اندیشه‌ای خلاقانه‌ست که دیده نشده تا حالا. اگه به تفاوت کنسرت هم‌آوایان استاد علیزاده و کنسرت هم‌نوازان حصار که اونم چند‌صدایی بود توجه کنین این موضوع مشخصه. به شخصه اون کنسرت هم‌نوازان حصار بسیار دلچسب‌تر بود برام.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)