لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 24 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 369

موضوع: سؤالات شما در مورد فلوت ریکوردر

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.53
    تشکر از پست
    3,273
    5,308 بار تشکر شده در 2,140 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 338/2
    Given: 150/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    من ریکوردر Tenor میخوام. یعنی توی این تهران بزرگ یه دونه ریکوردر tenor هم پیدا نمیشه؟ هیچکس نمی دونه هیچی؟
    من از فردای خود ترسی ندارم
    که بر سینه نشانی از تو دارم
    ولیکن گر تو خواهی من بسوزم
    میان شعله هم پا می گذارم

2. کاربران زیر از M_T به خاطر این پست تشکر کرده اند:

billy_the_kid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1871
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    207
    717 بار تشکر شده در 179 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط M_T [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من ریکوردر Tenor میخوام. یعنی توی این تهران بزرگ یه دونه ریکوردر tenor هم پیدا نمیشه؟ هیچکس نمی دونه هیچی؟
    من دارم، اگه هنوز می خوای بگو برات بفرستم.
    We need to sit in our healing circles and lovingly listen and learn from each other. We are each other's teachers

4. کاربران زیر از billy_the_kid به خاطر این پست تشکر کرده اند:

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.53
    تشکر از پست
    3,273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط billy_the_kid [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من دارم، اگه هنوز می خوای بگو برات بفرستم.
    سلام آقای بیلی
    ببخشید میگم بیلی چون اسمتون رو نمی دونم. من مجتبی هستم.
    از شما بخاطر توجه به خواسته حقیر ممنونم.
    میشه بگید ریکوردر تنوری که گفتید از چه نوعش هست؟ یاماهای پلاستیکی؟ قیمتش چنده؟ یعنی چقدر باید تقدیم کنم؟ از تهران می فرستید؟
    نظر شخصیتون در مورد ریکوردر تنور چی هست؟ در مورد قابلیت هاش و ...
    در هر صورت خوشحالم کردید.

ارادتمند شما
    مجتبی
    میان شعله هم پا می گذارم

6. کاربران زیر از M_T به خاطر این پست تشکر کرده اند:

billy_the_kid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1871
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط M_T [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام آقای بیلی
    ببخشید میگم بیلی چون اسمتون رو نمی دونم. من مجتبی هستم.
    از شما بخاطر توجه به خواسته حقیر ممنونم.
    میشه بگید ریکوردر تنوری که گفتید از چه نوعش هست؟ یاماهای پلاستیکی؟ قیمتش چنده؟ یعنی چقدر باید تقدیم کنم؟ از تهران می فرستید؟
    نظر شخصیتون در مورد ریکوردر تنور چی هست؟ در مورد قابلیت هاش و ...
    در هر صورت خوشحالم کردید.

ارادتمند شما
    مجتبی
    سلام

ریکورد تنور مارک یاماها و مشکی رنگ و پلاستیکی هستش (مدل اصل). برای آگاهی از قیمت و نحوه ارسال با ایمیل تماس بگیرید.
    ویرایش توسط billy_the_kid : Wednesday 27 April 2011 در ساعت 01:06 PM
    We need to sit in our healing circles and lovingly listen and learn from each other. We are each other's teachers

8. 2 کاربر برای این پست از billy_the_kid تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

سلام من لاکشمی هستم و بعد از یه غیبت طولانی برگشتم راستش به کلی فراموش کرده بودم که عضو این سایت هستم !!! روزی که عضو سایت شدم اولین جلسه ی فلوتم بود و الان چندین ماهه که آموزشم تموم شده و اگه تعریف از خود نباشه دیگه در ریکوردر استاد شدم !!! یادش به خیر ! الان که داشتم اینجا چرخ می زدم سوالاتی پیدا کردم که اجمالی جواب چند تاشو می دم :
    اول از همه ریکوردر ساز بسیار راحتیه و اتفاقا خیلی هم پرطرفداره هم دوره ای های من از 5 تا 50 ساله بودن و با علاقه کار می کردن . برای یاد گرفتن ریکوردر بهترین روش رفتن به یه کلاس خوبه با معلم ترجیحا آقا و همینطور تهیه ی کتاب های آموزشس مقدماتیه . می شه به تنهایی و فقط از روی کتاب هم یاد گرفت ولی مسلما استاد داشتن خیلی حرفه ای تره کتاب های خوب موجود هم کتاب دو جلدی خودآموز فلوت ریکوردر نوشته ی استیفن گودیر که تمرینات ساده ای داره و در مراحل بعد خود من برای تمرین آهنگ دو تا کتاب خوب پیدا کردم 1- گلچینی از زیباترین آهنگ های ایران و جهان 2- خودآموز سازدهنی کرومانیک که به خاطر مشابهت ساختاری سازدهنی و ریکوردر برای هر دو ساز عالیه و آهنگای خیلی قشنگی داره .
    از جمله مسائل دیگه این که اگه کسی خواست ریکوردر رو دنبال کنه نوع آلتوی اون بسیار بسیار خوش صدا تره و جیغ کمتری داره من یکی دارم که البته خرابه و در اولین فرصت باید یه سالمشو بخرم . ریکوردر آلتو اصلا یه چیز دیگه است. در عین حال نواختنش هم کار آسونی نیست کسانی که سوپرانو رو خوب می زنن هم به سختی می تونن آلتو بزنن دلیلش هم اینه که آلتو خیلی سنگینه و فاصله ی سوراخ هاش هم خیلی زیاده خود من با جون کندن می تونم دوی پایین رو به صدا دربیارم و تازه به خاطر همین سنگینی سرعت عمل نوازنده در پرش از یک نت به نت دیگه خیلی پایین میاد و اکثرا با صدای غیژ یا صداهای اضافی دیگه همراها . پس تمرین و ممارست شما باید دوبرابر سوپرانو باشه تا بتونین آلتو رو هم خوش بنوازید ! یه چیز جالب دیگه ، من تمام بهارستان رو زیر و رو کردم و خیلی پرس و جو کردم به من گفتن ریکوردر تنور و باس تو ی ایران نیست منم خیلی حالم گرفته شد خیلی برام عجیبه که شماها اونو دیدین ! اگه واقعا کسی موفق شده تنور رو گیر بیاره لطفا آدرس بده تا منم یکی بگیرم چون ذاتا هلاک صداهای بم هستم ! در ضمن برای کسانی که مث من اعصاب صداهای زیر و جیغی رو ندارن فلوت کلید دار مناسب نیست من خیلی از فلوت کلیددار بدم میاد مخم سوت می کشه وقتی صداشو می شنوم من ساز بالابان یا همون دودوک خودمون رو توصیه می کنم صداش بی نظیره . خیلی بم ، غمگین و پر از روح ! امیدوارم کمکی کرده باشم .
    به امید خدا بازم برمیگردم .
    ویرایش توسط lakshemi : Sunday 23 January 2011 در ساعت 10:59 PM

10. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

billy_the_kid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    1871
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام من لاکشمی هستم و بعد از یه غیبت طولانی برگشتم راستش به کلی فراموش کرده بودم که عضو این سایت هستم !!! روزی که عضو سایت شدم اولین جلسه ی فلوتم بود و الان چندین ماهه که آموزشم تموم شده و اگه تعریف از خود نباشه دیگه در ریکوردر استاد شدم !!! یادش به خیر ! الان که داشتم اینجا چرخ می زدم سوالاتی پیدا کردم که اجمالی جواب چند تاشو می دم :
    اول از همه ریکوردر ساز بسیار راحتیه و اتفاقا خیلی هم پرطرفداره هم دوره ای های من از 5 تا 50 ساله بودن و با علاقه کار می کردن . برای یاد گرفتن ریکوردر بهترین روش رفتن به یه کلاس خوبه با معلم ترجیحا آقا و همینطور تهیه ی کتاب های آموزشس مقدماتیه . می شه به تنهایی و فقط از روی کتاب هم یاد گرفت ولی مسلما استاد داشتن خیلی حرفه ای تره کتاب های خوب موجود هم کتاب دو جلدی خودآموز فلوت ریکوردر نوشته ی استیفن گودیر که تمرینات ساده ای داره و در مراحل بعد خود من برای تمرین آهنگ دو تا کتاب خوب پیدا کردم 1- گلچینی از زیباترین آهنگ های ایران و جهان 2- خودآموز سازدهنی کرومانیک که به خاطر مشابهت ساختاری سازدهنی و ریکوردر برای هر دو ساز عالیه و آهنگای خیلی قشنگی داره .
    از جمله مسائل دیگه این که اگه کسی خواست ریکوردر رو دنبال کنه نوع آلتوی اون بسیار بسیار خوش صدا تره و جیغ کمتری داره من یکی دارم که البته خرابه و در اولین فرصت باید یه سالمشو بخرم . ریکوردر آلتو اصلا یه چیز دیگه است. در عین حال نواختنش هم کار آسونی نیست کسانی که سوپرانو رو خوب می زنن هم به سختی می تونن آلتو بزنن دلیلش هم اینه که آلتو خیلی سنگینه و فاصله ی سوراخ هاش هم خیلی زیاده خود من با جون کندن می تونم دوی پایین رو به صدا دربیارم و تازه به خاطر همین سنگینی سرعت عمل نوازنده در پرش از یک نت به نت دیگه خیلی پایین میاد و اکثرا با صدای غیژ یا صداهای اضافی دیگه همراها . پس تمرین و ممارست شما باید دوبرابر سوپرانو باشه تا بتونین آلتو رو هم خوش بنوازید ! یه چیز جالب دیگه ، من تمام بهارستان رو زیر و رو کردم و خیلی پرس و جو کردم به من گفتن ریکوردر تنور و باس تو ی ایران نیست منم خیلی حالم گرفته شد خیلی برام عجیبه که شماها اونو دیدین ! اگه واقعا کسی موفق شده تنور رو گیر بیاره لطفا آدرس بده تا منم یکی بگیرم چون ذاتا هلاک صداهای بم هستم ! در ضمن برای کسانی که مث من اعصاب صداهای زیر و جیغی رو ندارن فلوت کلید دار مناسب نیست من خیلی از فلوت کلیددار بدم میاد مخم سوت می کشه وقتی صداشو می شنوم من ساز بالابان یا همون دودوک خودمون رو توصیه می کنم صداش بی نظیره . خیلی بم ، غمگین و پر از روح ! امیدوارم کمکی کرده باشم .
    به امید خدا بازم برمیگردم .
    دوست عزیز سلام

خیلی خوشحالم از اینکه پیشرفت کردی و به چیزهایی که می خواستی در نوازندگی برسی رسیدی، امیدوارم همیشه مسیر پیشرفت برای شما و سایر دوستان این جمع هموار باشه.

من ریکوردر تنور چندتا از خارج آورده بودم الان در تهران موجوده، اگه دوست داشتی ایمل بزن آدرس بده بگم بفرستن [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

در خصوص فلوت کلیددار باید بگم با توجه به علاقه شما به صداهای بم مطمئنا اگه شما نواختن یه نوازنده حرفه ای رو از نزدیک دیده یا شنیده بودید (مخصوصا نواهایی که اکثر نت هاشون در اکتاو یک هست) حتما نظرتون عوض می شد. در ضمن نوازنده های حرفه ای حتی نت های اکتاو 3 رو هم طبق برداشت شما جیغ یا شارپ اجرا نمی کنن. توصیه می کنم اگه دوست داشتید حتما اجراهای Sir James Galway رو گوش کنید.

پیروز باشید.

12. 2 کاربر برای این پست از billy_the_kid تشکر کرده اند:

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.53
    تشکر از پست
    3,273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام

در مورد فلوت کلید دار حق با آقا مهدی است.

در مورد ریکوردر هم اگه آلتو جان کندنی است پس تنورش دیگه چه مصیبتی است.

البته من فکر نمی کنم به این سختی که شما میگید باشه مگه اینکه دستان و کوچک و انگشتان کوتاه داشته باشید.
    پس اگه فلوت منو ببینید چی میگید دیگه؟

عکسشو بعدا آپ می کنم. از فلوت کلید دار و ریکوردر خیلی سخت تره ولی دارم یاد می گیرم و روش کار میکنم.

می دونی مثل چیه. مثلا کسی که میره کونگ فو کار می کنه بعدا که مهارت یافت هیچ چیزی از یه ژیمناست کم نخواهد داشت. یعنی اگه با یه فلوت دشوار کار کردی دیگه فلوت ریموردر یا کلید دار چندان سخت بنظر نخواهد رسید.

با تشکر
    میان شعله هم پا می گذارم

14. 2 کاربر برای این پست از M_T تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام به همگی مخصوصا بیلی عزیز . ممنونم که این همه به من لطف داری . امیدوارم حرف های منو کوچک شمردن فلوت کلید دار تلقی نکرده باشی . من همونطور که گفتم به خاطر سردرد از صداهای خیلی زیر دوری می کنم . اجراهای زیادی هم از نوازندگان بزرگی مث پدرو ایوستاچه که خیلی بهش ارادت دارم دیدم و شنیدم . ساز کامل و سختی به نظر میاد . شاید علت این که صداش کمی جیغی به نظرم میاد شباهت طول موجش با ترومپت باشه . این فلوت طول موج یا بسامد صدایی قوی ای داره و به زبان ساده صداش تا مدتی در فضا می مونه و رفته رفته کم می شه تا قطع بشه مثال دیگه اش ساز بلسه که زنگش کمی طول می کشه تا محو بشه . ریکوردر این طور نیست و طول موج خیلی مناسب تری داره البته هر حال شما حتما اشراف بیشتری نسبت به من دارین . این از این.

مورد بعد هم در مورد آلتوئه . دوستان آلتو سخت هست ولی نواختنش غیر ممکن هم نیست. هر سازی سختی داره . اصلا هر کاری تو این دنیا سخته . باید برای موفقیت زحمت کشید و وقت و هزینه گذاشت. فلوت آلتو به خاطر سنگینیش و فاصله ی زیاد سوراخ هاش سخته . البته من خودم انگشتان کشیده ای دارم ولی باز هم این فاصله انقدر زیاد هست که موقع نواختن نت های پایین درد رو توی انگشتانتون حس کنین . اونایی که زدن می دونن من چی می گم این سختی برای سازهای مشابه مثل ساکسیفون یا کلارینت و امثالهم هم هست. ولی شما اگه عاشق واقعی هستین به این درد ها توجه نکنین و با سختی هاش بجنگین تا به ساز چیره بشین و به اصطلاح ساز برده ی شما بشه البته در مورد من دودوک با قامت کوچیکش نیاز منو برای رسیدن به صدای بم تامین کرده و دیگه نیازی نیست سنگینی آلتو رو تحمل کنم با این وجود هر گلی یه بوئی می ده ، هر میوه ای یه مزه و هر ساز هم یه صدا ! ریکوردر ، ریکوردره و دودوک هم دودوک ! هیچکدوم نمی تونن نقش دیگری رو بازی کنن شاید دلیل این که فلوت نوازان حرفه ای بیشتر از سی نوع فلوت می زنن همین تنوع صدایی عجیب بین فلوت ها باشه . بشر هنوز دقیقا نمی دونه چند هزار نوع فلوت در دنیا وجود داره ...
    راستی در مورد تنور خیلی خوشحالم که بالاخره پیداش شد ! می دونین من تا حالا یه تنور رو از نزدیک ندیدم . لطفا بگین چقدر با آلتو تفاوت اندازه داره پیرو صحبت های بالا اگه خیلی سنگین باشه شاید نتونم بنوازمش !!!

ممنونم از همه . من خیلی از بودن در کنار شما لذت می برم . اگه عمری بود بازم برمی گردم!
    ویرایش توسط lakshemi : Tuesday 25 January 2011 در ساعت 09:49 PM

16. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.53
    تشکر از پست
    3,273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام

این نت های پایین که گفتید درسته برای همین ریکوردر تنور کلید داره برای سهل الوصول شدن سواراخ ها.
    کلارینت هم همینطور، کلیدها کار رو راحت کرده. این سختی رو که میگید قبول دارم. من با فلوت سنگینی کار کردم که شبیه فلوت کلید داره ولی کلید نداره و کار رو خیلی سخت می کنه و دستام درد می گرفت خیلی زیاد و انگشتام خشک می شد اما الان دیگه پوست کلفت شدم. هر چی بدی دستم می زنم و از هیچ فلوتی نمی ترسم.
    میان شعله هم پا می گذارم

18. 4 کاربر برای این پست از M_T تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام

این نت های پایین که گفتید درسته برای همین ریکوردر تنور کلید داره برای سهل الوصول شدن سواراخ ها.
    کلارینت هم همینطور، کلیدها کار رو راحت کرده. این سختی رو که میگید قبول دارم. من با فلوت سنگینی کار کردم که شبیه فلوت کلید داره ولی کلید نداره و کار رو خیلی سخت می کنه و دستام درد می گرفت خیلی زیاد و انگشتام خشک می شد اما الان دیگه پوست کلفت شدم. هر چی بدی دستم می زنم و از هیچ فلوتی نمی ترسم.

اوووه ! چه جالب ! من نمی دونستم تنور کلید داره ! خیلی عالیه ! متشکرم که اینو گفتین . البته اگه غیر از این بود خیلی مسخره می شد ! تازه به نظر من آلتو هم می بایست کلید داشت!
    اگه وزنش هم کم باشه دیگه خیلی محشره . البته هنوز منتظر جواب بیلی هستم که تنور داره . راستی خیلی خوبه که شما با تمرین تونستید از پس یه فلوت سنگین بربیاین . بهتون تبریک می گم . اگه به این سطح از توانایی رسیدین پیشنهاد می کنم ابوا یا ساکسیفون رو هم امتحان کنید با وجود سنگینی ، خوش صدا هستن .
    اگه عمری بود بازم برمی گردم .

20. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.53
    تشکر از پست
    3,273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اوووه ! چه جالب ! من نمی دونستم تنور کلید داره ! خیلی عالیه ! متشکرم که اینو گفتین . البته اگه غیر از این بود خیلی مسخره می شد ! تازه به نظر من آلتو هم می بایست کلید داشت!
    اگه وزنش هم کم باشه دیگه خیلی محشره . البته هنوز منتظر جواب بیلی هستم که تنور داره . راستی خیلی خوبه که شما با تمرین تونستید از پس یه فلوت سنگین بربیاین . بهتون تبریک می گم . اگه به این سطح از توانایی رسیدین پیشنهاد می کنم ابوا یا ساکسیفون رو هم امتحان کنید با وجود سنگینی ، خوش صدا هستن .
    اگه عمری بود بازم برمی گردم .
    سلام

خواهش می کنم.
    ممنونم. اتفاقا میخوام کلارینت یاد بگیرم.
    بعدش ساکسیفون هم راحت میتونم بزنم.
    میان شعله هم پا می گذارم

22. 3 کاربر برای این پست از M_T تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    43449
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    9 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

با سلام به تمامی دوستان عزیز
    فرق این مدل ها در چیست؟
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با تشکر

24. 3 کاربر برای این پست از Hyesun تشکر کرده اند:

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.53
    تشکر از پست
    3,273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Hyesun [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام به تمامی دوستان عزیز
    فرق این مدل ها در چیست؟
    با تشکر
    سلام بر شما

ببینید ریکودرهای سوپرانو صدای زیر تری نسبت به آلتو و تنور دارند.
    ریکوردرهای آلتو از تنور زیر تر اند.
    تنور از اون دو تا صدای بم تری داره.
    فرقشون در زاپنی و غیر زاپنی بودنشه.
    البته آلتوی طرح چوب از آلتوی طرح مشکی گرون تره و الا هر دو اصل هستند.
    من تنور داشتم، از کلارینت هم بزرگتره. کار باهاش سخته.
    اگه میخواید شروع کنید با سوپرانو یا آلتو شروع کنید.
    در مورد اون دو تا سوپرانو هم که خود سایت توضیح داده.

موفق باشید.
    میان شعله هم پا می گذارم

26. 3 کاربر برای این پست از M_T تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    43449
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    9 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    این موسیقی از کیتارو است.
    چه مدلی از فلوت است؟
    با تشکر
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    • نوع فایل: mp3 kitaro.mp3 (457.5 کیلو بایت, 72 نمايش)

28. 2 کاربر برای این پست از Hyesun تشکر کرده اند:

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.53
    تشکر از پست
    3,273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Hyesun [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام
    این موسیقی از کیتارو است.
    چه مدلی از فلوت است؟
    با تشکر
    در مورد این نوع فلوت مطمئن نیستم اما کیتارو جاهای دیگه از شاکوهاچی استفاده کرده.
    تازه موسیقی الکترونیک هست و ممکنه فلوت واقعی نباشه.
    البته صدای این فلوت شبیه فلوت های محلی امریکای جنوبی است.
    در غیر این صورت جزء فلوت های محلی شرقی است که در هر حال متأسفانه هیچکدام در ایران یافت نمی شوند.
    میان شعله هم پا می گذارم

30. 2 کاربر برای این پست از M_T تشکر کرده اند:

mohsen741 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    43479
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,317
    1,941 بار تشکر شده در 794 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 92/4
    Given: 195/18
    میزان امتیاز
    13

سلام دوستان.
    من گیتار میزدمو چند سال هارمونیکا زدم.
    اما عشق ساکسیفون دارم.
    جناب M-T شما میگین اول از ریکوردر شروع کنمو بعد کلارینت و تازه بعدش ساکسیفون؟؟؟

(یه سوال هم اینکه فلوت کلید دار ÷یکولو کسی داره؟ قیمت چنده؟؟؟)

32. 3 کاربر برای این پست از mohsen741 تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 24 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)